ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Оголошення

 

САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПОВІДОМЛЯЄ

Про початок процедури розгляду містобудівної документації – детального плану території, обмеженою вулицею Пушкінською, проїздом до вулиці Больничної та заїзду до КЗ БРР «Балаклійський районний центр первинної  медико-санітарної допомоги» амбулаторія загальної практики сімейної медицини в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, розробленого ПП «ГРАДПЛАНПРОЕКТ» на підставі рішення ХХХ позачергової сесії Савинської селищної ради УІІ скликання від 04 січня 2018 року № 620-УІІ «Про розроблення проекту детального плану території обмеженою вулицею Пушкінською, проїздом до вулиці Больничної та заїзду до КЗ БРР «Балаклійський районний центр первинної  медико-санітарної допомоги» амбулаторія загальної практики сімейної медицини в смт Савинці Балаклійського району Харківської області.

Детальний план території розроблено з метою організації комплексної забудови: передбачено будівництво громадської будівлі закладу охорони здоров’я – амбулаторії загальної практики сімейної медицини  з квартирами для 2-х лікарів, поверховість – 1 поверх, орієнтовна площа забудови 370 кв. м. 14 листопада 2017 року Верховна Рада прийняла закон № 7117 «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості». Він покликаний вирішити проблему з критичним станом первинної медичної допомоги в сільській місцевості, яка не вирішувалась десятиліттями. Зробити цю медичну послугу якісною, розвернути її до сільських жителів, яких в Україні понад 13,1 млн., а в деяких областях навіть понад 60% населення – сільське. Законом фактично надано старт реформі сільської медицини. Основна мета закону – забезпечити якісну диспансеризацію у сільській місцевості, вчасне виявлення захворювань, насамперед генетичних, на ранніх стадіях, системний нагляд за певними групами хворих, проведення профілактичних і оздоровчих заходів. Загальний успіх реформи залежить від здатності держави і суспільства змінити ситуацію з якістю і доступністю медичних послуг для жителів сільської місцевості. Тож першочергове завдання держави – інтегрувати якісні медичні послуги безпосередньо на сільські території. Тож детальний план розробляється з метою реалізації положень зазначеного закону. За функціональним призначенням об’єкт – заклад охорони здоров’я.

Ділянка проектування розташована в центральній частині смт Савинці, загальною площею проектування 0,7132 га. Дана  територія розташована в межах населеного пункту, належить до земель комунальної власності, передбачається її використання під громадську забудову. Для будівництва об’єкта громадської забудови планується передбачити територію площею 0,7132 га., відповідно до табл.  6.1 ДБН 360-92**.

З проектом містобудівної документації можна ознайомитися у приміщенні Савинської селищної ради з понеділка по п’ятницю з 8-ї до 17-ї години, з 19.02.2018 р.  по 19.03.2018 р., та надати свої письмові пропозиції у зазначений термін.

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації та на суміжних з нею територіях;

-          представників органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, надані особами, не визначеними пунктом 7 «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідно  до частини шостої статті 21 закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (3018-17) пропозиції подаються громадянами в письмовому вигляді з зазначенням прізвища, ім’я по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Відповідальним за організацію розгляду наданих пропозицій призначено секретаря Савинської селищної ради Плотнікову Ірину Іванівну.  Розгляд пропозицій буде проводитись по мірі їх надходжень в термін до 19.03.2018 р.

 Детальний план території