ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол ХХІV сесії VІІ скликання від 07.04.2017 року

   

07.04.2017                                                          Савинці                                                               № 24

 

Засідання   ХХІV   сесії  селищної ради VІІ  скликання

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.

Всього депутатів         - 22

Присутні                      - 12 (список додається), відсутні – 10  з невідомої причини.  

Приймали участь: Кузьміна А.В. – головний бухгалтер.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.   458-VII Про внесення змін до рішення ХХ сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

2.  459-VII Про скасування рішення Савинської селищної ради VІІІ сесії VIІ скликання № 118-VIІ від 18 лютого 2016 року «Про  попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди – торгівельного павільйону для проведення розрахунків з власниками земельних паїв та продажу продовольчих товарів за адресою: смт Савинці вул.  Кооперативна для  ПСП «Схід – Авіа – Агро». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

3.  460-VII Про скасування рішення Савинської селищної ради Х сесії VIІ скликання № 153-VIІ від 31 березня 2016 року «Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку площею 48 кв. м.  для розміщення  тимчасової споруди» Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

4.   461-VII Про скасування рішення Савинської селищної ради ХІV сесії VIІ скликання № 227-VIІ від 07 липня 2016 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту ПСП «Схід – Авіа – Агро»  для розміщення тимчасової  споруди-торговельного павільйону по вул. Кооперативна б/н в смт Савинці Балаклійського району Харківської області». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

5.   462-VII Про перегляд листа директора ПСП «Схід – Авіа – Агро» Горюшка С.В. про попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди – торгівельного павільйону  для проведення розрахунків з власниками земельних паїв  та продажу продовольчих товарів за адресою: смт Савинці вул. Кооперативна для  ПСП «Схід – Авіа – Агро». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

6. 463-VII Про перегляд листа директора ПСП «Схід – Авіа – Агро» Горюшка С.В. про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку площею 48 кв. м. для розміщення  тимчасової споруди. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

7.  464-VII Про  перегляд листа директора ПСП «Схід – Авіа – Агро» Горюшка С.В. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту ПСП «Схід – Авіа – Агро» для розміщення тимчасової  споруди-торговельного павільйону по вул. Кооперативна б/н в смт Савинці Балаклійського району Харківської області. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

8.   465-VII Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

9.  466-VII Про затвердження рішення виконавчого комітету  “Про прийняття Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради на 2017 рік” від 01.03.2017 р. № 16. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

10.  467-VII Про розгляд заяви гр. Білашової К. Р. вх. № 55 від 17.03.2017 р. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька в.Я.

11. 468-VII Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.  Тимофієнка,11/19  в смт. Савинці. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я.

12. 469-VII Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортній, 5 в с. Довгалівка.Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я.

13. 470-VIIПро надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Центральній,11 в смт. Савинці. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я.

14. 471-VII Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Лісній,41 в смт. Савинці. Доповідає секретар селищної ради Плотнікова І.І.

15. 472-VII Про затвердження технічної документації із земеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Калинова,4 в смт. Савинці. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я.

16. 473-VII Про затвердження технічної документації із земеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул.Якова Чернігівця,8 в смт. Савинці. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я.

17. 474-VII Про затвердження технічної документації із земеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул.Чайковського,42 в смт. Савинці. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я. 

18. 475-VII Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по  вул. Донецькій, 66  в с. Довгалівка. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я. 

19. 476-VII Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по  вул. Першотравневій,39  в смт. Савинці. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я. 

20.  477-VII Про передачу у приватну власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Донецькій,107(колишня  вул. Лімонта) в с. Довгалівка. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я. 

21.  478-VII Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства в межах населеного пункту смт Савинці. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я. 

22.  479-VII Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства в межах населеного пункту смт Савинці. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я. 

23. 480-VII Про вилучення з користування земельної ділянки  у гр. Калиняка Михайла Михайловича, яка розташована по вул. Шевченко,64 в смт Савинці. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я. 

24. 481-VII Про  затвердження акту обстеження  земельної ділянки по пров. Шевченка,14(кол. назва пров. Маяковського,14) в смт Савинці. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я. 

Різне: розгляд листа начальника Балаклійського РЕМ Вишнякова О.В.

           питання по благоустрою селища

           проведення Дня довкілля 8 квітня 2017 року

           подача е-декларацій депутатами ради

 

  Сесію розпочати, порядок денний затверджено одноголосно.

 

СЛУХАЛИ:  Про внесення змін до рішення ХХ сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення ХХ сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами).»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 12,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про скасування рішення Савинської селищної ради VІІІ сесії VIІ скликання № 118-VIІ від 18 лютого 2016 року «Про  попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди – торгівельного павільйону для проведення розрахунків з власниками земельних паїв та продажу продовольчих товарів за адресою: смт Савинці вул.  Кооперативна для  ПСП «Схід – Авіа – Агро». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про скасування рішення Савинської селищної ради VІІІ сесії VIІ скликання № 118-VIІ від 18 лютого 2016 року «Про  попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди – торгівельного павільйону для проведення розрахунків з власниками земельних паїв та продажу продовольчих товарів за адресою: смт Савинці вул.  Кооперативна для  ПСП «Схід – Авіа – Агро». » ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 11,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає, не голосували – 1 (Горюшко С.В. – конфлікт інтересів), 

у голосуванні приймав участь і голосував "за" Савинський селищний голова Матвієнко Ю.М.

 

 

СЛУХАЛИ:  Про скасування рішення Савинської селищної ради Х сесії VIІ скликання № 153-VIІ від 31 березня 2016 року «Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку площею 48 кв. м.  для розміщення  тимчасової споруди» Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про скасування рішення Савинської селищної ради Х сесії VIІ скликання № 153-VIІ від 31 березня 2016 року «Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку площею 48 кв. м.  для розміщення  тимчасової споруди»  » ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 11,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає, не голосували – 1 (Горюшко С.В. – конфлікт інтересів),

у голосуванні приймав участь і голосував "за" Савинський селищний голова Матвієнко Ю.М.

 

СЛУХАЛИ: Про скасування рішення Савинської селищної ради ХІV сесії VIІ скликання № 227-VIІ від 07 липня 2016 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту ПСП «Схід – Авіа – Агро»  для розміщення тимчасової  споруди-торговельного павільйону по вул. Кооперативна б/н в смт Савинці Балаклійського району Харківської області». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про скасування рішення Савинської селищної ради ХІV сесії VIІ скликання № 227-VIІ від 07 липня 2016 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту ПСП «Схід – Авіа – Агро»  для розміщення тимчасової  споруди-торговельного павільйону по вул. Кооперативна б/н в смт Савинці Балаклійського району Харківської області».» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 11,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає, не голосували – 1 (Горюшко С.В. – конфлікт інтересів), 

у голосуванні приймав участь і голосував "за" Савинський селищний голова Матвієнко Ю.М.

 

СЛУХАЛИ:  Про перегляд листа директора ПСП «Схід – Авіа – Агро» Горюшка С.В. про попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди – торгівельного павільйону  для проведення розрахунків з власниками земельних паїв  та продажу продовольчих товарів за адресою: смт Савинці вул. Кооперативна для  ПСП «Схід – Авіа – Агро». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про перегляд листа директора ПСП «Схід – Авіа – Агро» Горюшка С.В. про попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди – торгівельного павільйону  для проведення розрахунків з власниками земельних паїв  та продажу продовольчих товарів за адресою: смт Савинці вул. Кооперативна для  ПСП «Схід – Авіа – Агро». » ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 11,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає, не голосували – 1 (Горюшко С.В. – конфлікт інтересів),

у голосуванні приймав участь і голосував "за"  Савинський селищний голова Матвієнко Ю.М.

 

СЛУХАЛИ: Про перегляд листа директора ПСП «Схід – Авіа – Агро» Горюшка С.В. про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку площею 48 кв. м. для розміщення  тимчасової споруди. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про перегляд листа директора ПСП «Схід – Авіа – Агро» Горюшка С.В. про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку площею 48 кв. м. для розміщення  тимчасової споруди» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 11,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає, не голосували – 1 (Горюшко С.В. – конфлікт інтересів),

у голосуванні приймав участь і голосував "за"  Савинський селищний голова Матвієнко Ю.М.

 

СЛУХАЛИ:  Про  перегляд листа директора ПСП «Схід – Авіа – Агро» Горюшка С.В. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту ПСП «Схід – Авіа – Агро» для розміщення тимчасової  споруди-торговельного павільйону по вул. Кооперативна б/н в смт Савинці Балаклійського району Харківської області. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  перегляд листа директора ПСП «Схід – Авіа – Агро» Горюшка С.В. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту ПСП «Схід – Авіа – Агро» для розміщення тимчасової  споруди-торговельного павільйону по вул. Кооперативна б/н в смт Савинці Балаклійського району Харківської області.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 11,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає, не голосували – 1 (Горюшко С.В. – конфлікт інтересів),

у голосуванні приймав участь і голосував "за" Савинський селищний голова Матвієнко Ю.М.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 12,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження рішення виконавчого комітету  “Про прийняття Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради на 2017 рік” від 01.03.2017 р. № 16. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження рішення виконавчого комітету  “Про прийняття Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради на 2017 рік” від 01.03.2017 р. № 16.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 12,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:  Про розгляд заяви гр. Білашової К. Р. вх. № 55 від 17.03.2017 р. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про розгляд заяви гр. Білашової К. Р. вх. № 55 від 17.03.2017 р.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 12,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.  Тимофієнка,11/19  в смт. Савинці. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.  Тимофієнка,11/19  в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 12,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:  Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Центральній,11 в смт. Савинці. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Центральній,11 в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 12,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:  Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Лісній,41 в смт. Савинці. Доповідає секретар селищної ради Плотнікова І.І.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Лісній,41 в смт. Савинці.. » ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 11,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає, не голосували – 1 (Синицька В.Я. – конфлікт інтересів),

у голосуванні приймав участь і голосував "за" Савинський селищний голова Матвієнко Ю.М.

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Калинова,4 в смт. Савинці. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Калинова,4 в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 12,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із земеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул.Якова Чернігівця,8 в смт. Савинці. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із земеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Якова Чернігівця,8 в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 12,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження технічної документації із земеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул.Чайковського,42 в смт. Савинці. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я. 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із земеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул.Чайковського,42 в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 12,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по  вул. Донецькій, 66  в с. Довгалівка. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я. 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по  вул. Донецькій, 66  в с. Довгалівка. » ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 12,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по  вул. Першотравневій,39  в смт. Савинці. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я.   

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по  вул. Першотравневій,39  в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 12,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:  Про передачу у приватну власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Донецькій,107(колишня  вул. Лімонта) в с. Довгалівка. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я. 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про передачу у приватну власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Донецькій,107(колишня  вул. Лімонта) в с. Довгалівка.  » ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 12,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства в межах населеного пункту смт Савинці. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я. 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства в межах населеного пункту смт Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 12,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства в межах населеного пункту смт Савинці. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я. 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства в межах населеного пункту смт Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 12,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:  Про вилучення з користування земельної ділянки  у гр. Калиняка Михайла Михайловича, яка розташована по вул. Шевченко,64 в смт Савинці. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я. 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про вилучення з користування земельної ділянки  у гр. Калиняка Михайла Михайловича, яка розташована по вул. Шевченко,64 в смт Савинці. » ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 12,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:  Про  затвердження акту обстеження  земельної ділянки по пров. Шевченка,14(кол. назва пров. Маяковського,14) в смт Савинці. Доповідає член  постійної комісії з земельних питань та екології Синицька В.Я. 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження акту обстеження  земельної ділянки по пров. Шевченка,14(кол. назва пров. Маяковського,14) в смт Савинці.  » ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 12,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

Різне: : розгляд листа начальника Балаклійського РЕМ Вишнякова О.В.

Матвієнко Ю.М. зачитав лист начальника Балаклійського РЕМ Вишнякова О.В., наголосив, що при виникненні фактів спроб розкрадання або пошкодження обладнання електричних мереж необхідно повідомляти за телефонами: ЧЕРГОВИЙ ДИПЕТЧЕР БАЛАКЛІЙСЬКОГО РЕМ   2-66-12, ЧЕРГОВИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ   2-09-02.

           питання по благоустрою селища – МатвієнкоЮ.М. довів депутатам селищної ради про необхідність з настанням весни проведення благоустрою біля помешкань мешканців по виборчих округах.

      проведення Дня довкілля 8 квітня 2017 року – Матвієнко Ю.М. запропонував депутатам селищної ради та мешканцям виборчих округів прийняти участь 8 квітня 2017 року в проведення Дні довкілля.

        подача е-декларацій депутатами ради – Матвієнко Ю.М. наголосив, що строк подачі е-декларацій для тих, хто подає е-декларації вперше подовжено до 1 травня 2017 року, але потрібно займатися цим питанням, а не здавати в останній день.

 

На цьому  питання порядку денного розглянуті. Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою

 

Селищний голова                                                                                     Ю.М.Матвієнко

Секретар  сесії                                                                                          І.І.Плотнікова

                                                                                                                                                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

 

САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

    ПРОТОКОЛ 

 

03.03.2017                                                          Савинці                                                               № 23

 

Засідання   ХХІІІ   сесії  селищної ради VІІ  скликання

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.

Всього депутатів          - 22

Присутні                       - 19 (список додається), відсутні – 3  з невідомої причини.  

Приймали участь: Шкарлет Ю.І. – начальник КП ЖКГ «Савинське».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.      446-VIIПро внесення змін до рішення ХХ сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

2.      447-VII Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В. 

3.      448-VIIПро внесення змін до  Програми покрашення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2017 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

4.      449-VIIПро  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Шкільна, буд. 11-а  № 11в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

5.      450-VIIПро затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів  для населення та бюджетних споживачів  селищної ради, що  надає КП ЖКГ „Савинське”.  Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

6.      451-VIIПро  затвердження вартості  тарифів на  послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територійпо КП ЖКГ «Савинське». Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю. 

7.      452-VIIПро розгляд звернення гр. Христича Віталія Володимировича вх. № 138 від 16.02.2017 р. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

8.      453-VIIПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства по пров. Шевченка,13(кол. пров. Маяковського)  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

9.      454-VIIПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Садовій,21в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

10.  455-VIIПро передачу у приватну власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Українській,22(колишня  вул. Фурманова)в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

11.  456-VIIПро надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Якова Чернігівця,8 в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

12.  457-VIIПро надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Коцюбинського,16  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

Різне: розгляд  заяви гр.  Ніколаєнко Р.В. мешканки буд. 1а кв. 5 по вул. Тимофієнка в смт Савинці.

 

  Сесію розпочати, порядок денний затверджено одноголосно.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення ХХ сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення ХХ сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами).»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.    

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області. » ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

 

СЛУХАЛИ:  Про внесення змін до  Програми покрашення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2017 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до  Програми покрашення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2017 рік.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

СЛУХАЛИ: Про  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Шкільна, буд. 11-а  № 11в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Шкільна, буд. 11-а  № 11в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів  для населення та бюджетних споживачів  селищної ради, що  надає КП ЖКГ „Савинське”.  Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів  для населення та бюджетних споживачів  селищної ради, що  надає КП ЖКГ „Савинське”.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 15,  „ проти” -  2,    ”утрим.” – 1

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження вартості  тарифів на  послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територійпо КП ЖКГ «Савинське». Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю. 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження вартості  тарифів на  послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територійпо КП ЖКГ «Савинське».» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 14,  „ проти” -  3,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення гр. Христича Віталія Володимировича вх. № 138 від 16.02.2017 р. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про розгляд звернення гр. Христича Віталія Володимировича вх. № 138 від 16.02.2017 р. » ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 8,  „ проти” -  6,    ”утрим.” – 4

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства по пров. Шевченка,13(кол. пров. Маяковського)  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства по пров. Шевченка,13(кол. пров. Маяковського)  в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Садовій,21в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Садовій,21в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про передачу у приватну власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Українській,22(колишня  вул. Фурманова)в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про передачу у приватну власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Українській,22(колишня  вул. Фурманова)в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Якова Чернігівця,8 в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Якова Чернігівця,8 в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Коцюбинського,16  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Коцюбинського,16  в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

На цьому  питання порядку денного розглянуті. Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою

 

Селищний голова                                                                              Ю.М.Матвієнко

Секретар  сесії                                                                                    І.І.Плотнікова