ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол ХХVІ сесії VІІ скликання від 30.08.2017 року

30.08.2017                                                          Савинці                                                               № 26

 

Засідання   ХХVІ   сесії  селищної ради VІІ  скликання

14.00 год.,   актова зала Савинської селищної ради, 2 поверх

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.

Всього депутатів        - 22

Присутні                      - 15 (список додається), відсутні – 7  з невідомої причини.  

Приймали участь: Кузьміна А.В. – головний бухгалтер, Шкарлет Ю.І. – начальник КП ЖКГ «Савинське», Мельник В.М. – юрист КП ЖКГ «Савинське», Кімакович Л.М. – бухгалтер КП ЖКГ «Савинське», Швецова Г.І. – економіст КП ЖКГ «Савинське», Попова Н.С. – юрист Первомайського ЛВ УМГ  філії «Управління магістральних газопроводів «Харківтрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз», Замковий М.В. – начальник управління Первомайського ЛВ УМГ  філії «Управління магістральних газопроводів «Харківтрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз», Костомаров В.О. – голова ГО «Разом у майбутнє», Христич В.В., Коробець С.М. – громадяни с. Довгалівка, Кишинський С.Г. – начальник Савинського відділення КП «Балаклійський водоканал», Кривич Ю.В. – член виконавчого комітету Савинської селищної ради, Христич Є.М. -  начальник  30-го ДПРП ГУ ДСНС України  у Харківській області, майор служби цивільного захисту

Матвієнко Ю.М. оголосив, що на ХХVІ   сесію прибули і зареєструвалися 15 депутатів (список додається). 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного ХХVІ   сесії  селищної ради VІІ  скликання

Матвієнко Ю.М. повідомив, що відповідно до п.8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 26 сесія селищної ради скликана розпорядженням голови Савинської селищної ради від 10 серпня 2017 року, яке було розміщене на офіційному веб-сайті Савинської селищної ради. Для розгляду на 26 сесію було винесено 8 питань, 19 земельних питань та розділ «Різне». В процесі підготовки сесії виникла необхідність включити до порядку денного ще  9   питань. Всі питання були розглянуті на спільному засіданні постійних комісій з питань планування, бюджету та фінансів, з земельних питань та екології,  з питань житлово-комунального господарства,  з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади, питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування.

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття за основу проекту рішення з питання «Про затвердження порядку денного ХХVІ   сесії  селищної ради VІІ  скликання»

 

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

Матвієнко Ю.М. запитав у депутатів, які будуть зміни, доповнення до порядку денного сесії.

 (Змін, доповнень до порядку денного не надійшло)

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому рішення з питання «Про затвердження порядку денного ХХVІ   сесії  селищної ради VІІ  скликання»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 534- VІІ «Про затвердження порядку денного ХХVІ   сесії  селищної ради VІІ  скликання» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

 

СЛУХАЛИ: Про  надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області об’єкту державної власності - житлового будинку з усіма господарськими будівлями і спорудами за адресою Харківська область Балаклійський район  с. Довгалівка, вул.  Газовиків, 1 з балансу Філії  «Управління магістральних газопроводів «Харківтрансгаз»  ПАТ «Укртрансгаз»

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який наголосив, що  начальникуправління Первомайського ЛВ УМГ  філії «Управління магістральних газопроводів «Харківтрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз» Замковий М.В. в минулому році звертався до депутатів селищної ради з цього питання, але згоди на прийняття не було надано, так як було не повністю надані документи стосовно права власності на цей житловий будинок.

Виступили: Замковий М.В. – начальник управління Первомайського ЛВ УМГ  філії «Управління магістральних газопроводів «Харківтрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз», який звернувся до депутатів селищної ради з прохання розглянути дане питання. З попереднього звернення в 2016 році були виготовлені та додані додаткові документи, що стосуються даного питання.

Назаренко С.В., який зазначив, що оператори, які проживають на сьогодні в цьому житловому будинку, вклали кошти на підтримку будинку в придатному для проживання стані.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про  надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області об’єкту державної власності - житлового будинку з усіма господарськими будівлями і спорудами за адресою Харківська область Балаклійський район  с. Довгалівка, вул.  Газовиків, 1 з балансу Філії  «Управління магістральних газопроводів «Харківтрансгаз»  ПАТ «Укртрансгаз»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 544- VІІ «Про  надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області об’єкту державної власності - житлового будинку з усіма господарськими будівлями і спорудами за адресою Харківська область Балаклійський район  с. Довгалівка, вул.  Газовиків, 1 з балансу Філії  «Управління магістральних газопроводів «Харківтрансгаз»  ПАТ «Укртрансгаз»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 депутата

«Проти» - 2 депутата

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

у голосуванні приймав участь і голосував «за» селищний голова Матвієнко Ю.М.

 

СЛУХАЛИ: Про виконання бюджету за 1 півріччя 2017 року

Доповідає: Кузьміна А.В. – головний бухгалтер.(додається)

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про виконання бюджету за 1 півріччя 2017 року» (зі змінами)»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 565-VІІ «Про виконання бюджету за 1 півріччя 2017 року»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу Савинському селищному голові Матвієнку Ю.М. на укладання Договору про наміри у наданні субвенції Балаклійській районній раді на утримання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району та на фінансування загально районних програм на 2018 рік

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який зазначив, що Савинська селищна рада на 2018 рік, відповідно до районного бюджету, надасть трансферт у вигляді субвенції на утримання об’єктів спільної власності  та на фінансування загально районних програм, що буде передбачено районним бюджетом на 2018 рік - «Шкільний автобус», «Онкологія», «Обдаровані діти» та інші.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про надання дозволу Савинському селищному голові Матвієнку Ю.М. на укладання Договору про наміри у наданні субвенції Балаклійській районній раді на утримання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району та на фінансування загально районних програм на 2018 рік»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 535-VІІ «Про надання дозволу Савинському селищному голові Матвієнку Ю.М. на укладання Договору про наміри у наданні субвенції Балаклійській районній раді на утримання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району та на фінансування загально районних програм на 2018 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради

Доповідає: Матвієнко Ю.М.,  який зазначив, що відповідно запланованого обсягу робіт на 2017 рік потрібно внести зміни до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради: доповнити розділ 2 «Мета і основні завдання» наступними пунктами (додається):

12. Виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт внутрішніх і зовнішніх електромереж Савинського будинку культури  за адресою: вул. 20 Гв. дивізії, 2 в смт Савинці, Балаклійського району  Харківської області» ( 33,919  тис.грн.)

13. Виготовлення проектно-кошторисної документації на «Будівництво   вуличного освітлення з встановленням  енергозберігаючих ламп по вул.  Привокзальна,  вул.  Якова Чернігівця,  вул. Сунична, вул. Ветеринарна, вул.  Комунальна до перехрестя з вул. Кооперативна  в  смт Савинці Балаклійського району Харківської області» ( 12,031 тис.грн.)

14. Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул. Молодіжна будинок №7 в смт. Савинці Балаклійського району Харківської області (162,950 тис. грн.)

15. Капітальний       ремонт системи водопостачання вул.  Першотравневої, пров. Першотравневого, пров. Шевченка, тупика Шевченка в смт Савинці Балаклійського району Харківської області» ( 1386,236 тис. грн.)

16. Виготовлення проектно-кошторисної документації та «Капітальний ремонт покриття автомобільної дороги по вул. Шкільній від б. 3 до б. 5 смт Савинці Балаклійського району Харківської області» ( 778,954 тис.грн.)

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 536-VІІ «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

СЛУХАЛИ: Провнесення змін до рішення ХХ сесії VII скликання від  23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами)

Доповідає: Кузьміна А.В. – головний бухгалтер.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про внесення змін до рішення ХХ сесії VII скликання від  23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами)»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 537-VІІ «Про внесення змін до рішення ХХ сесії VII скликання від  23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами)»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  Програми соціального захисту населенняСавинської селищної ради на 2017-2018 роки.

Доповідає: Матвієнко Ю.М. який зазначив, що відповідно до Програми соціального захисту населення Савинської селищної ради на 2017-2018 роки було б добре  відзначати кожного року 14 жовтня до Дня захисника України учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції. Тому необхідно внести відповідні доповнення.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 538-VІІ «Про внесення змін до  Програми соціального захисту населенняСавинської селищної ради на 2017-2018 роки»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

СЛУХАЛИ: Про виконану роботу КП ЖКГ «Савинське» за рік роботи.

Доповідає: Шкарлет Ю.І. – начальник КП ЖКГ «Савинське».(додається)

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про виконану роботу КП ЖКГ «Савинське» за рік роботи»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 539-VІІ «Про виконану роботу КП ЖКГ «Савинське» за рік роботи.»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

СЛУХАЛИ: Про скасування  рішення Савинської селищної ради ХХV сесії VІІ скликання № 488-VIІ  від 09.06.2017 року «Про розгляд тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій,  вивезення ТПВ, водопостачання в с. Довгалівка, що  надає КП ЖКГ „Савинське”

Доповідає: Шкарлет Ю.І. – начальник КП ЖКГ «Савинське», який зазначив, що необхідно провести уточнення розрахунку тарифів на послуги КП ЖКГ «Савинське».

Орлов Є.Ю. зазначив, що при прийнятті рішення про підвищення тарифів, КП ЖКГ «Савинське»  повинні проводити збори з мешканцями багатоквартирних будинків. Існує багато проблем з покрівлями, водовідведенням будинків,  вивезенням ТПВ.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. .(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про скасування  рішення Савинської селищної ради ХХV сесії VІІ скликання № 488-VIІ  від 09.06.2017 року «Про розгляд тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій,  вивезення ТПВ, водопостачання в с. Довгалівка, що  надає КП ЖКГ „Савинське”»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 540-VІІ «Про скасування  рішення Савинської селищної ради ХХV сесії VІІ скликання № 488-VIІ  від 09.06.2017 року «Про розгляд тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій,  вивезення ТПВ, водопостачання в с. Довгалівка, що  надає КП ЖКГ „Савинське”»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд тарифів на послуги з утримання будинків  та прибудинкових територій,  вивезення ТПВ, водопостачання в с. Довгалівка, що  надає КП ЖКГ „Савинське”

Доповідає: Швецова Г.І. – економіст КП ЖКГ «Савинське», яка розповіла, що уточнення розрахунку тарифів проводилися згідно Наказу міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства «Про затвердження Норм часу та матеріально-технічних ресурсів, норм обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд і прибудинкових територій» від 25.12.2013 року.

Орлов Є.Ю. запитав, чому при розрахунку цих тарифів відбулося збільшення вартості водовідведення.

Швецова Г.І. відповіла, що уточнено вартість обслуговування системи водовідведення по кожному окремо будинку відповідно до довжини протяжності.

Широкорад А.В. запитав, чому не ефективно працює насос на водопостачанні в с. Довгалівка.

Шкарлет Ю.І. відповів, що замовлено ще один насос на заміну, в випадках поломки основного, з іншою потужністю.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. .(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про розгляд тарифів на послуги з утримання будинків  та прибудинкових територій,  вивезення ТПВ, водопостачання в с. Довгалівка, що  надає КП ЖКГ „Савинське”»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 541-VІІ «Про розгляд тарифів на послуги з утримання будинків  та прибудинкових територій,  вивезення ТПВ, водопостачання в с. Довгалівка, що  надає КП ЖКГ „Савинське” прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13 депутата

«Проти» - 1 депутат

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

СЛУХАЛИ: Про  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Північна, будинок  9,  квартира 14 в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка

Доповідає: Матвієнко Ю.М., якийзазначив, що відповідно до рішення Балаклійського районного суду № 610/1935/17 від 30 серпня 2017 року було прийняте рішення за заявою Савинської селищної ради про визнання спадщині відумерлою стосовно квартири в смт Савинці по вул. Північна б.9 кв. 14. Тому необхідно прийняти майно у комунальну власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. .(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Північна, будинок  9,  квартира 14 в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 542-VІІ «Про  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Північна, будинок  9,  квартира 14 в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

СЛУХАЛИ: Про  передачу із комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка у спільну власність  територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району будівлі котельні, яка розташована за адресою:  смт Савинці вул. 20 Гвардійської дивізії, 10

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який зазначив, що для здійснення опалення  закладів освіти в зимовий період необхідно передати із комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка у спільну власність  територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району будівлі котельні, яка розташована за адресою:  смт Савинці вул. 20 Гвардійської дивізії, 10.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. .(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про  передачу із комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка у спільну власність  територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району будівлі котельні, яка розташована за адресою:  смт Савинці вул. 20 Гвардійської дивізії, 10»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 543-VІІ «Про  передачу із комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка у спільну власність  територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району будівлі котельні, яка розташована за адресою:  смт Савинці вул. 20 Гвардійської дивізії, 10 »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на прийняття   з балансу Харківського національного університету міського господарства імені  О.М. Бекетова до комунальної власності  територіальної  громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області об’єкта благоустрою

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який зазначив, що в 2016 році  в ході реалізації проекту «Вода в долонях» у рамках проекту Соціальних інвестицій, який було організовано компанією Представництвом «Шел експлорейшен енд Продокшн Юкрейн Інвестментс»  було створено об’єкт благоустрою – джерело в с. Довгалівка. Тепер потрібно надати згоду на його прийняття до комунальної власності смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області з балансу Харківського національного  університету міського господарства імені О.М.Бекетова.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. .(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про надання згоди на прийняття   з балансу Харківського національного університету міського господарства імені  О.М. Бекетова до комунальної власності  територіальної  громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області об’єкта благоустрою»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 545-VІІ «Про надання згоди на прийняття   з балансу Харківського національного університету міського господарства імені  О.М. Бекетова до комунальної власності  територіальної  громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області об’єкта благоустрою»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до складу виконавчого комітету

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який зазначив, що пропонує внести зміни до персонального складу виконавчого комітету, так як запропонований кандидат, начальник Савинського відділення КП «Балаклійський водоканал» Кишинський С.Г., приділяє багато уваги та допомагає  при вирішенні різних проблем ради, а  також  приймає активну участь в громадському житті селища.

Кривич Ю.В., який доповів, що він не згодний з запропонованими змінами персонального складу виконавчого комітету Савинської селищної ради, так як він вважає, що  також надає багато допомоги, відвідує всі засідання.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про внесення змін до складу виконавчого комітету»

ВИРІШИЛИ: Рішення  б/н  «Про внесення змін до складу виконавчого комітету»  не прийнято (додається).

 

Голосували :

«За» - 5 депутата

«Проти» - 4  депутата

«Утримались» -  5 депутатів

«Не голосували» - 1 депутат,

у голосуванні приймав участь і голосував «за» селищний голова Матвієнко Ю.М.

 

СЛУХАЛИ:Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення  фермерського господарства в с. Довгалівка та надання земельної ділянки в оренду гр. Кузіній Т.В.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який зазначив, що 10 травня 2017 року Постановою  Харківського апеляційного адміністративного суду  за апеляційною скаргою Кузіної Т.В.  на постанову Балаклійського районного суду Харківської області від 16.03.2017 р. по справі № 610/50/17  було  зобов’язано Савинську селищну раду Балаклійського району Харківської області затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кузіній Тетяні Володимирівні та надання її у користування.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. .(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення  фермерського господарства в с. Довгалівка та надання земельної ділянки в оренду гр. Кузіній Т.В.»

ВИРІШИЛИ: Рішення  б/н  «Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення  фермерського господарства в с. Довгалівка та надання земельної ділянки в оренду гр. Кузіній Т.В.»  не прийнято (додається).

 

Голосували :

«За» - 2 депутата

«Проти» - 10  депутата

«Утримались» -  2 депутатів

«Не голосували» - 1 депутат,

у голосуванні приймав участь і голосував «за» селищний голова Матвієнко Ю.М.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля), розташованої в смт Савинці

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який зазначив, що звернувся гр. Мельник В.В., який зареєстрований  в смт Савинці, Балаклійського району Харківської області вулиця  Леоніда Талалая (Фрунзе) б. 44, з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення (рілля), розташованої в смт Савинці площею 2,0 га та надав графічний матеріал.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити.(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля), розташованої в смт Савинці»

ВИРІШИЛИ: Рішення б/н «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля), розташованої в смт Савинці»  неприйнято.

 

Голосували :

«За» - 2 депутата

«Проти» - 10 депутатів

«Утримались» -  3 депутата

«Не голосували» - немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля), розташованої в смт Савинці

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який зазначив, що звернулася гр. Мельник О.О., яка зареєстрована  в смт Савинці, Балаклійського району Харківської області вулиця  Леоніда Талалая (Фрунзе) б. 44, з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення (рілля), розташованої в смт Савинці площею 2,0 га та надала графічний матеріал.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити.(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля), розташованої в смт Савинці»

ВИРІШИЛИ: Рішення б/н «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля), розташованої в смт Савинці»  неприйнято.

 

Голосували :

«За» - 2 депутата

«Проти» - 10 депутатів

«Утримались» -  3 депутата

«Не голосували» - немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля), розташованої в смт Савинці

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який зазначив, що звернулася гр. Кравцова Є.В., яка зареєстрована  в м. Донецьк,  проспект Миру б. 3 кв. 16, внутрішньо переміщена особа фактично зареєстрована м. Маріуполь Донецької області, бульвар Меотиди (50 років Жовтня) б. 13/19 кв. 19 з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення (рілля), розташованої в смт Савинці площею 2,0 га та надала графічний матеріал.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити.(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля), розташованої в смт Савинці»

ВИРІШИЛИ: Рішення б/н «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля), розташованої в смт Савинці»  неприйнято.

 

Голосували :

«За» - 2 депутата

«Проти» - 10 депутатів

«Утримались» -  3 депутата

«Не голосували» - немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. 20 Гвардійської дивізії,22  в смт. Савинці

Доповідає: Матвієнко Ю.М., що  надійшла  заява від  гр. Бондаренко Валентини Володимирівни, яка зареєстрована в с. Залиман по вул. Підлісна,19 Балаклійського району Харківської області та гр. Лукащук Алли Олександрівни, яка зареєстрована  в смт Савинці по вул. Івана Франка,12 Балаклійського району Харківської області (вх. № 111 від 26.06.2017р.), з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   по вул. 20 Гвардійської дивізії, 22  в смт. Савинці,  надані правовстановлюючі документи на житловий будинок (Свідоцтво про право на спадщину за законом від 03.08.2007р. та Свідоцтво про право на спадщину за заповітом від 15.06.2017р.) та графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити.(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. 20 Гвардійської дивізії, 22  в смт. Савинці»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 546-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. 20 Гвардійської дивізії,22  в смт. Савинці»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд

по вул. Спортивній,12 в смт. Савинці

Доповідає: Матвієнко Ю.М., що  надійшла  спільна заява від  гр. Борщ Наталії Іванівни, яка зареєстрована в смт Савинці по вул. Спортивній,12, гр. Борща Олексія Кириловича, який зареєстрований в с. Борщівка по вул. Попелянка,19 Балаклійського району Харківської області, гр. Клец Ольги Олексіївни, яка зареєстрована в смт Савинці по вул. Спортивній,12, гр. Ніколаєнко Ірини Олексіївни, яка зареєстрована в м. Балаклія пл. Ростовцева,3 кв.54 Балаклійського району Харківської області (вх. № 136 від 08.08.2017р.), з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   по вул. Спортивній,12  в смт. Савинці,  надані правовстановлюючі документи на житловий будинок (Свідоцтво про право власності на житло від 11.12.1997р.) та графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити.(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд

по вул. Спортивній,12 в смт. Савинці»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 547-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Спортивній,12 в смт. Савинці »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Першотравневій, 48 в смт. Савинці

Доповідає: Матвієнко Ю.М., що надійшла заява від гр. Гладуш Тетяни Іванівни, яка зареєстрована в м. Балаклія по вул. Горького,30 Балаклійського району Харківської області  (вх. № 130 від 03.08.2017р.), з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   по вул. Першотравневій,48  в смт. Савинці,  надані  правовстановлюючі документи на житловий будинок (Свідоцтво про право на спадщину за законом від 04.07.2017р.) та графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити.(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Першотравневій, 48 в смт. Савинці»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 548-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Першотравневій, 48 в смт. Савинці»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення  ХХІV сесія VIІ скликання Савинської селищної ради від 07 квітня  2017 року  № 469-VIІ  «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортній,5  в с. Довгалівка

Доповідає: Матвієнко Ю.М., що надійшла заява від  гр. Дригваль Людмили Анатоліївни, яка зареєстрована в с. Довгалівка по вул. Транспортна,28 Балаклійського району Харківської області (вх. №  від 28.08.2017р.), з проханням внести змін до рішення  ХХІV сесія VIІ скликання Савинської селищної ради від 07 квітня  2017 року  № 469-VIІ  «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортній,5 в с. Довгалівка» а саме: замінити цифри »...0,15га.» на цифри «0,2126га» в п.1,  надані  графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити.(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про внесення змін до рішення  ХХІV сесія VIІ скликання Савинської селищної ради від 07 квітня  2017 року  № 469-VIІ  «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортній,5  в с. Довгалівка»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 549-VІІ «Про внесення змін до рішення  ХХІV сесія VIІ скликання Савинської селищної ради від 07 квітня  2017 року  № 469-VIІ  «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортній,5  в с. Довгалівка»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Центральній,11 в смт. Савинці

Доповідає: Матвієнко Ю.М., що надійшла  заява від  гр. Дрозд Тетяни Володимирівни  ( вх. № 112  від 27.06.2017р), з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Центральній,11 в смт. Савинці та надати її в приватну власність, наданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6304430082017 від 07.06.2017 р.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити.(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Центральній,11 в смт. Савинці»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 550-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Центральній,11 в смт. Савинці »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження акту обстеження від 17.08.2017р.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., що надійшов  акт обстеження  від 17.08.2017р. який зареєстрований за № 601 від 18.08.2017р., складений депутатом Савинської селищної ради Бондаренком А.О. в присутності свідків Широкорад А.І. та Бабенко Н.В. та наданий на затвердження гр. Дригваль Л.А. згідно заяви вх. № 145 від 28.08.2018 р.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити.(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання «Про  затвердження акту обстеження від 17.08.2017р.»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 551-VІІ «Про  затвердження акту обстеження від 17.08.2017р.»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження акту обстеження межі  між земельними ділянками по вул. Донецькій, 124 та 126 в с. Довгалівка

Доповідає: Матвієнко Ю.М., що  надійшов  акт обстеження межі між земельними ділянками по вул. Донецькій,124 та 126 в с. Довгалівка від 04.07.2017 р.

 Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити.(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання «Про  затвердження акту обстеження межі  між земельними ділянками по вул. Донецькій, 124 та 126 в с. Довгалівка.»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 552-VІІ «Про  затвердження акту обстеження межі  між земельними ділянками по вул. Донецькій, 124 та 126 в с. Довгалівка» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по пров. Шевченка,12 в смт. Савинці

Доповідає: Матвієнко Ю.М., що надійшла  заява від  гр. Козлова Євгена Вікторовича ( вх. № 140  від 16.08.2017р), який зареєстрований в с. Довгалівка по вул. Транспортна,34 та від імені якого діє гр. Горюшко Юлія Юріївна на підставі довіреності складеної та посвідченої секретарем  виконавчого комітету Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області Плотніковою І.І., від 01.06.2017р., з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по пров. Шевченка,12 в смт. Савинці та надати її в приватну власність, наданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6304751312017 від 09.08.2017 р.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити.(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по пров. Шевченка,12 в смт  Савинці.»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 553-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по пров. Шевченка,12 в смт. Савинці » прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Савинці по вул. Київській, 9

Доповідає: Матвієнко Ю.М., що надійшла  заява (вх. № 116 від 03.07.2017р.) від гр. Косенко Людмили Миколаївни, яка зареєстрована в смт Савинці по вул.30 років Перемоги,4 та від імені якої діє гр. Теряник Світлана Олександрівна, на підставі довіреності від 13.06.2017 року, складеної та посвідченої секретарем  виконавчого комітету Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області Плотніковою І.І., з проханням затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в  смт Савинці по вул. Київській,9, надані  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянки номер НВ-6303202072016 від 01.10.2016р., висновок № 557/41-16 про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 20.09.2016 р. відділу Держгеокадастру у Балаклійському  районі Харківської області та висновок про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 25.08.2016р. № 01-17/285 сектору містобудування  та архітектури Балаклійської РДА.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити.(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Савинці по вул. Київській,9.»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 554-VІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Савинці по вул. Київській, 9» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Київській,17 в смт. Савинці

Доповідає: Матвієнко Ю.М.,  надійшла заява від  гр. Кулініч Ольги Аркадіївни (вх. № 137  від 11.08.2017р), з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Київській,17 в смт. Савинці та надати її в приватну власність, наданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6304683552017 від 26.07.2017 р.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити.(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Київській,17 в смт. Савинці.»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 555-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Київській,17 в смт. Савинці» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд

по вул. Дмитра Чигринова, 9 в смт. Савинці

Доповідає: Матвієнко Ю.М., що надійшла заява від  гр. Лимаря Максима Миколайовича, який зареєстрований в смт Савинці по вул. Соборній,41-А кв.9 Балаклійського району Харківської області  (вх. № 132 від 04.08.2017р.), та від імені якого діє гр. Бабенко Валентина Миколаївна на підставі довіреності складеної та посвідченої приватним нотаріусом Балаклійського районного нотаріального округу Харківської області Дворник Я.В. від 23.09.2013р., з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   по вул. Дмитра Чигринова, 9  в смт. Савинці,  надані  правовстановлюючі документи на житловий будинок (договір купівлі-продажу житлового будинку від 06.05.2009р.) та графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити.(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Дмитра Чигринова, 9 в смт. Савинці.»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 556-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Дмитра Чигринова, 9 в смт. Савинці.»

 прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для  обслуговування нежитлової будівлі – магазину по вул. 20 Гв. дивізії, 9 в смт. Савинці.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., що надійшла  заява від гр.  Наумової Наталії Миколаївни, яка зареєстрована в с. Морозівка по вул. Матросова,31 Балаклійського району Харківської області (РНОКПП 2251613844) вх. № 131 від 04.08.2017р., з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі- магазину  по вул. 20 Гв. дивізії,9   в смт. Савинці,  надані  правовстановлюючі документи на 18/100 нежитлового об»єкту  (договір купівлі-продажу від 20.07.2017р.).

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було)

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для  обслуговування нежитлової будівлі – магазину по вул. 20 Гв. дивізії, 9 в смт. Савинці.»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 557-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для  обслуговування нежитлової будівлі – магазину по вул. 20 Гв. дивізії, 9 в смт. Савинці.»

 прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Лісній,41 в смт. Савинці

Доповідає: Матвієнко Ю.М., що надійшла заява від  гр. Синицької Валентини Яковлівни ( вх. № 138  від  11.08.2017р), з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Лісній,41 в смт. Савинці та надати її в приватну власність, наданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6304682632017 від 26.07.2017 р.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання, чи є бажаючі виступити.(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Лісній,41 в смт. Савинці.»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 558-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Лісній,41 в смт. Савинці.» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата, (депутат Синицька В.Я. – конфлікт інтересів.)

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Суничній, 37  в смт. Савинці

Доповідає: Матвієнко Ю.М., що надійшла  заява від  гр. Солодової Валентини Юріївни, яка зареєстрована в смт Савинці по вул. Суничній,37 Балаклійського району Харківської області  (вх. № 135 від 08.08.2017р.), з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства  по вул. Суничній, 37  в смт. Савинці,  надані правовстановлюючі документи на житловий будинок (Договір купівлі-продажу житлового будинку від 19.07.2013р.), облікові дані земель селищної ради та графічні матеріали по розташуванню земельних ділянок.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити.(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Суничній, 37  в смт. Савинці.»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 559-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Суничній, 37  в смт. Савинці » прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Дмитра Чигринова, 3 в смт. Савинці

Доповідає: Матвієнко Ю.М., що надійшла заява від  гр. Токарєвої Валентини Володимирівни (вх. №139  від 11.08.2017р), яка зареєстрована в м. Харків по вул. Гарібальді,1кв.118,  з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Дмитра Чигринова,3  в смт. Савинці та надати її в приватну власність, наданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6304598062017 від 07.07.2017 р.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити.(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Дмитра Чигринова, 3 в смт. Савинці.»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 560-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Дмитра Чигринова, 3 в смт. Савинці.» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення  ХХV сесія VIІ скликання Савинської селищної ради від 09 червня  2017 року  № 521-VIІ  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Довгалівка по вул. Транспортна, 38-А»

Доповідає: Матвієнко Ю.М., що надійшла заява від  гр. Христич Світлани Іванівни, яка зареєстрована в с. Довгалівка по вул. Транспортній, 38-А та гр. Христича Сергія Михайловича, який зареєстрований в с. Довгалівка по вул. Транспортній,2 (вх. № 133 від 08.08.2017р.), з проханням внести зміни в п.2  рішення  ХХV сесія VIІ скликання Савинської селищної ради від 09 червня  2017 року  № 521-VIІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Довгалівка по вул. Транспортна,38-А»дописавши  після слів «...у спільну...» слово «сумісну».

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання «Про внесення змін до рішення  ХХV сесія VIІ скликання Савинської селищної ради від 09 червня  2017 року  № 521-VIІ  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Довгалівка по вул. Транспортна, 38-А.»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 561-VІІ «Про внесення змін до рішення  ХХV сесія VIІ скликання Савинської селищної ради від 09 червня  2017 року  № 521-VIІ  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Довгалівка по вул. Транспортна, 38-А.» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування  нежитлової  будівлі – магазину в смт Савинці по вул. 20 Гв. Дивізії, 7-Б

Доповідає: Матвієнко Ю.М., що  надійшла  заява (вх. № 123  від 13.07.2017р.) від  гр. Ясинової  Людмили Іванівни, яка зареєстрована в с. Вербівка по пров. Зарічний,13А Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування  нежитлової  будівлі – магазину в смт Савинці по вул. 20 Гв. дивізії,7-Б, наданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянки номер НВ-6303993192017 від 18.03.2017р., висновок № 131/82-17 про розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 14.02.2017р. відділу Держгеокадастру у Татарбунарському  районі Одеської області та висновок про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 29.11.2016р. № 01-17/379 сектору містобудування  та архітектури Балаклійської РДА.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування  нежитлової  будівлі – магазину в смт Савинці по вул. 20 Гв. Дивізії,7-Б.»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 562-VІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування  нежитлової  будівлі – магазину в смт Савинці по вул. 20 Гв. Дивізії,7-Б » прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви вх. № 106 від 14.06.2017року гр. Кан Роберта Олексійовича

Доповідає: Матвієнко Ю.М., що надійшла  заява (вх. № 106  від 14.06.2017р.) від гр. Кан Роберта Олексійовича, який зареєстрований в смт Савинці по вул. Механізаторів,2 Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташована  в смт Савинці та графічні матеріали  місцем розташування вищезазначеної земельної ділянки виготовлені за допомогою Публічної кадастрової карти, беручі до уваги лист № 18-20-0.23,09-247/101-17 від 21.07.2017р. заст. начальника Відділу у Балаклійському районі Головного Управління Держгеокадастру у Харківській області Крюкова К.С. та проект встановлення меж сільських населених пунктів Савинської селищної ради за 1993р. та планово-картографічні матеріали, які додані до проекту.

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити.(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про розгляд заяви вх. № 106 від 14.06.2017року гр. Кан Роберта Олексійовича.»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 563-VІІ «Про розгляд заяви вх. № 106 від 14.06.2017року гр. Кан Роберта Олексійовича » прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

 

СЛУХАЛИ: Про встановлення відсотку орендної плати  та надання в оренду земельної ділянки для  обслуговування нежитлової будівлі- контори ПАТ «Харківгаз»

Доповідає: Матвієнко Ю.М., що звернувся з   листом (вх. № 632  від 22.08.2017р.) директор з капітального будівництва ПАТ «Харківгаз» Слуцький О.Ю., з проханням встановлення відсотку орендної плати в розмірі 3% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок та додав до листа ксерокопії Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку по вул. Комунальній, 9 в смт Савинці номер НВ-63044556822017 від 13.06.2017р. та  Витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки  від 28.04.2017р. № 97-20-0.23,09-145/ 161-17 наданого в.о. начальника Відділу у Балаклійському районі ГУ Держгеокадастру у Харківській області О.І.Поповим, Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи ПАТ «Харківгаз».

Назаренко С.В. зазначив, що ПАТ «Харківгаз» вже багато років використовує цю земельну ділянку без оформлення договору оренди, бюджет селищної ради довгий час недотримував надходження, тому є пропозиція встановити орендну плату в розмірі 12%.  

Матвієнко Ю.М. запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити.(Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання«Про встановлення відсотку орендної плати  та надання в оренду земельної ділянки для  обслуговування нежитлової будівлі- контори ПАТ «Харківгаз».»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 564-VІІ «Про встановлення відсотку орендної плати  та надання в оренду земельної ділянки для  обслуговування нежитлової будівлі- контори ПАТ «Харківгаз». » прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутата

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

 

Різне:

СЛУХАЛИ: Звернення Костомаров В.О., голови ГО «Разом у майбутнє», стосовно незадоволення мешканців с. Довгалівка підвищенням вартості тарифів на послугу водопостачання, що надає КП ЖКГ «Савинське». Запропонував депутатам селищної ради створити робочу групу та звернутися до КП «Балаклійський водоканал» з проханням прийняти водо мережі с. Довгалівка на баланс та надавати послугу з водопостачання мешканцям с. Довгалівка.

ВИРІШИЛИ: Інформацію прийняти до відома.

СЛУХАЛИ: Про інформацію начальника Балаклійського районного відділу ГУ ДСНСУ у Харківській області щодо порушення вимог чинного законодавства в ході функціонування звалища твердих побутових та промислових відходів поблизу смт Савинці.

ВИРІШИЛИ: Інформацію прийняти до відома. Начальнику Балаклійського районного відділу ГУ ДСНСУ у Харківській області  Черепасі С.І. надати відповідь

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви гр. Бачуріної С.І. вх. №  121 від 06.07.2017 року.

ВИРІШИЛИ: Підтримати рішення гр. Бачуріної С.І. у вивезенні залишків будматеріалів із зазначеної у заяві ділянки.   Гр. Бачуріній С.І. надати відповідь

На цьому  питання порядку денного розглянуті. Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою.

 

 

Селищний голова                                                                                     Ю.М.Матвієнко

Секретар  сесії                                                                                           І.І.Плотнікова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

 

САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

    ПРОТОКОЛ 

 

03.03.2017                                                          Савинці                                                               № 23

 

Засідання   ХХІІІ   сесії  селищної ради VІІ  скликання

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.

Всього депутатів          - 22

Присутні                       - 19 (список додається), відсутні – 3  з невідомої причини.  

Приймали участь: Шкарлет Ю.І. – начальник КП ЖКГ «Савинське».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.      446-VIIПро внесення змін до рішення ХХ сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

2.      447-VII Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В. 

3.      448-VIIПро внесення змін до  Програми покрашення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2017 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

4.      449-VIIПро  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Шкільна, буд. 11-а  № 11в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

5.      450-VIIПро затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів  для населення та бюджетних споживачів  селищної ради, що  надає КП ЖКГ „Савинське”.  Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

6.      451-VIIПро  затвердження вартості  тарифів на  послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територійпо КП ЖКГ «Савинське». Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю. 

7.      452-VIIПро розгляд звернення гр. Христича Віталія Володимировича вх. № 138 від 16.02.2017 р. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

8.      453-VIIПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства по пров. Шевченка,13(кол. пров. Маяковського)  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

9.      454-VIIПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Садовій,21в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

10.  455-VIIПро передачу у приватну власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Українській,22(колишня  вул. Фурманова)в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

11.  456-VIIПро надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Якова Чернігівця,8 в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

12.  457-VIIПро надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Коцюбинського,16  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

Різне: розгляд  заяви гр.  Ніколаєнко Р.В. мешканки буд. 1а кв. 5 по вул. Тимофієнка в смт Савинці.

 

  Сесію розпочати, порядок денний затверджено одноголосно.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення ХХ сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення ХХ сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами).»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.    

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області. » ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

 

СЛУХАЛИ:  Про внесення змін до  Програми покрашення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2017 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до  Програми покрашення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2017 рік.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

СЛУХАЛИ: Про  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Шкільна, буд. 11-а  № 11в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Шкільна, буд. 11-а  № 11в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів  для населення та бюджетних споживачів  селищної ради, що  надає КП ЖКГ „Савинське”.  Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів  для населення та бюджетних споживачів  селищної ради, що  надає КП ЖКГ „Савинське”.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 15,  „ проти” -  2,    ”утрим.” – 1

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження вартості  тарифів на  послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територійпо КП ЖКГ «Савинське». Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю. 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження вартості  тарифів на  послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територійпо КП ЖКГ «Савинське».» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 14,  „ проти” -  3,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення гр. Христича Віталія Володимировича вх. № 138 від 16.02.2017 р. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про розгляд звернення гр. Христича Віталія Володимировича вх. № 138 від 16.02.2017 р. » ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 8,  „ проти” -  6,    ”утрим.” – 4

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства по пров. Шевченка,13(кол. пров. Маяковського)  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства по пров. Шевченка,13(кол. пров. Маяковського)  в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Садовій,21в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Садовій,21в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про передачу у приватну власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Українській,22(колишня  вул. Фурманова)в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про передачу у приватну власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Українській,22(колишня  вул. Фурманова)в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Якова Чернігівця,8 в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Якова Чернігівця,8 в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Коцюбинського,16  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Коцюбинського,16  в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

На цьому  питання порядку денного розглянуті. Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою

 

Селищний голова                                                                              Ю.М.Матвієнко

Секретар  сесії                                                                                    І.І.Плотнікова