ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

ХVIІІ сесія VІІ скликання 19.10.2016 року

 

322-VІІ  Про  надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області об’єкту державної власності  житлового будинку з усіма господарськими будівлями і спорудами за адресою Харківська область Балаклійський район  с. Довгалівка, вул.  Газовиків, 1 з балансу Філії  «Управління магістральних газопроводів «Харківгазтранс» ПАТ «Укртрансгаз». 

323- VІІ Про внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік» (зі змінами). Додаток 1,  2 3 4,  5,  6,  7,  пояснювальна записка.

324-VІІ Провнесення змін до Програми Стабілізації та соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради. 

325-VІІ Про внесення змін до штатних розписів апарату управління, бухгалтерів селищної ради, обслуговуючого персоналу, благоустрою. 

326-VІІ Про внесення змін до штатних розписів апарату управління, бухгалтерів селищної ради, обслуговуючого персоналу, благоустрою та комунального підприємства житлово-комунального господарства «Савинське». 

327-VІІ Про затвердження контракту з директором Савинського будинку культури Донник Катериною Станіславівною. 

328-VІІ Про затвердження акту приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області позастатутного державного майна. 

329-VІІ Про затвердження рішення виконавчого комітету «Про дозвіл на захоронення твердих побутових відходів на території Берестової балки за межами смт Савинці Балаклійського району Харківської області» від 22.09.2016 р. № 97. 

330-VІІ Про затвердження актів списання техніки та обладнання балансоутримувача КП ЖКГ «Савинське», використання якого не можливе внаслідок непридатності. 

331-VІІ Про дозвіл КП ЖКГ «Савинське» на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. 

332-VІІ Про затвердження вартості тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Додаток. 

333-VІІ Про затвердження балансоутримувачем теплових мереж районний комунальний заклад «Балаклійська централізована бібліотечна система» на період опалювального сезону 2016-2017 років. 

334-VІІ Про затвердження балансоутримувачем теплових мереж Савинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1 на період опалювального сезону 2016-2017 років. 

335-VІІ Про звільнення Мельника В.М. з посади тимчасово виконуючого обов’язки начальника ВУ ЖКГ «Савинське». 

336-VІІ Про розгляд заяви гр. Бачуріна Олександра Олександровича вх. № 204 від 13.10.2016р. 

337-VІІ Про надання згоди  на виготовлення документації  землеустрою для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд по вул. Лесі Українки,16 в смт Савинці. 

338-VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Суничній, 27  в смт Савинці. .

339-VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Суничній, 29  в смт Савинці. В.

340-VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення індивідуального садівництва по вул. 30 років Перемоги,12  в смт Савинці. 

341-VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Першотравневій,39 в смт  Савинці. 

342-VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортній,38-А  в с. Довгалівка. .

343-VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Тимофієнка,14 в смт Савинці.

344-VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Довгалівка  учаснику АТО – Бережному В.Л. 

345-VІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Довгалівка  учаснику АТО – Лисенку Д.О. 

346-VІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с. Довгалівка  учаснику АТО – Порубаю В.В. 

347-VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Леоніда Талалая,51 в смт Савинці. .

348-VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Миру,2 в смт  Савинці. 

349-VІІ Про внесення змін до рішення № 787- VI від 25.06.2015року LІV сесія VI скликання Савинської селищної ради  « Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для обслуговування  нежитлової будівлі – торговий дім «Катюша» в смт Савинці  по вул. Тимофієнка, 4». 

350-VІІ Про розгляд заяви гр. Поберій Л.М. вх. № 200 від 04.10.2016р. 

351-VІІ Про вилучення з користування земельної ділянки  у гр. Шевченка Івана Михайловича, яка розташована по вул. Мічуріна,32 в смт Савинці. .

352- VІІ Про затвердження акта обстеження земельної межі між  б.25 та 27 по вул. Придонецькій в смт Савинці Балаклійського району Харківської області від 06.10.2016 року.