ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

ХХІV сесія VІІ скликання 07.04.2017 року

 

458-VII Про внесення змін до рішення ХХ сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами). додаток 1,  2, 3, 4, 5, 6  пояснювальна записка.

459-VII Про скасування рішення Савинської селищної ради VІІІ сесії VIІ скликання № 118-VIІ від 18 лютого 2016 року «Про  попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди – торгівельного павільйону для проведення розрахунків з власниками земельних паїв та продажу продовольчих товарів за адресою: смт Савинці вул.  Кооперативна для  ПСП «Схід – Авіа – Агро».

460-VII Про скасування рішення Савинської селищної ради Х сесії VIІ скликання № 153-VIІ від 31 березня 2016 року «Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку площею 48 кв. м.  для розміщення  тимчасової споруди» 

461-VII Про скасування рішення Савинської селищної ради ХІV сесії VIІ скликання № 227-VIІ від 07 липня 2016 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту ПСП «Схід – Авіа – Агро»  для розміщення тимчасової  споруди-торговельного павільйону по вул. Кооперативна б/н в смт Савинці Балаклійського району Харківської області». 

462-VII Про перегляд листа директора ПСП «Схід – Авіа – Агро» Горюшка С.В. про попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди – торгівельного павільйону  для проведення розрахунків з власниками земельних паїв  та продажу продовольчих товарів за адресою: смт Савинці вул. Кооперативна для  ПСП «Схід – Авіа – Агро». 

463-VII Про перегляд листа директора ПСП «Схід – Авіа – Агро» Горюшка С.В. про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку площею 48 кв. м. для розміщення  тимчасової споруди. 

464-VII Про  перегляд листа директора ПСП «Схід – Авіа – Агро» Горюшка С.В. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту ПСП «Схід – Авіа – Агро» для розміщення тимчасової  споруди-торговельного павільйону по вул. Кооперативна б/н в смт Савинці Балаклійського району Харківської області. 

465-VII Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради. 

466-VII Про затвердження рішення виконавчого комітету  “Про прийняття Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради на 2017 рік” від 01.03.2017 р. № 16. 

467-VII Про розгляд заяви гр. Білашової К. Р. вх. № 55 від 17.03.2017 р. 

468-VII Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.  Тимофієнка,11/19  в смт. Савинці. 

469-VII Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортній, 5 в с. Довгалівка.

470-VII Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Центральній,11 в смт. Савинці. 

471-VII Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Лісній,41 в смт. Савинці. 

472-VII Про затвердження технічної документації із земеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Калинова,4 в смт. Савинці. 

473-VII Про затвердження технічної документації із земеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул.Якова Чернігівця,8 в смт. Савинці. 

474-VII Про затвердження технічної документації із земеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул.Чайковського,42 в смт. Савинці.  

475-VII Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по  вул. Донецькій, 66  в с. Довгалівка. 

476-VII Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по  вул. Першотравневій,39  в смт. Савинці.  

477-VII Про передачу у приватну власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Донецькій,107(колишня  вул. Лімонта) в с. Довгалівка. 

478-VII Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства в межах населеного пункту смт Савинці. 

479-VII Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства в межах населеного пункту смт Савинці. 

480-VII Про вилучення з користування земельної ділянки  у гр. Калиняка Михайла Михайловича, яка розташована по вул. Шевченко,64 в смт Савинці.  

481-VII Про  затвердження акту обстеження  земельної ділянки по пров. Шевченка,14(кол. назва пров. Маяковського,14) в смт Савинці.