ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Розпорядження від 25.07.2016 № 28а

 

 

        

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

25 липня  2016 року                                   Савинці                                                            №  28а

 

 

Про скликання Х   сесії

селищної ради VII скликання

 

Керуючись п. 3.8 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні» 

І. Скликати  ХVІ позачергову сесію селищної ради VІІ скликання  26 липня 2016 року о 16.00 в приміщенні Савинської селищної ради

ІІ. До порядку денного ХVІ сесії запропонувати внести такі питання:

1.  Про внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

2. Про виділення коштів з місцевого бюджету КП ЖКГ «Савинське» для придбання необхідного обладнання з метою організації ритуальних послуг. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

3. Про внесення доповнень до повноважень постійної комісії з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади, питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування.  Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

4. Про перегляд рішення ХІV сесії селищної ради VІІ скликання від 07.07.2016р. № 257-УІІ «Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. Донецька (Лімонта)». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

5.  Про надання  матеріальної допомоги для вирішення соціально–побутових питань  селищному голові Матвієнку Ю.М. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

6.  Різне

ІІІ. Виконавчому апарату селищної ради:

-    забезпечити розміщення розпорядження на офіційному  веб-сайті селищної ради;

-    довести зміст цього розпорядження до відома депутатів  ради;

-  забезпечити організацію підготовки та проведення сесії.

ІV. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

       

Селищний голова                                                                               Ю.М.Матвієнко