ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Розпорядження від 13.02.2017 № 2

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

13 лютого   2017 року                                   Савинці                                                          №  2

 

 

Про скликання ХХІІ   сесії

селищної ради VII скликання

 

Керуючись п. 3.8 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні» 

І. Скликати  ХХІІ  сесію селищної ради VІІ скликання  15 лютого 2017 року о 15.00 в приміщенні Савинської селищної ради

ІІ. До порядку денного ХХІІ сесії запропонувати внести такі питання:

1. Про внесення змін до рішення ХІV сесії VII скликання № 215 –VIІ від 07 липня 2016 року «Про  затвердження ставки земельного податкуна 2017 рік». Доповідає голова постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів Назаренко С.В.

2. Про внесення змін до рішення ХІV сесія VIІ скликання № 218 –VIІ від 07 липня 2016 року «Про затвердження ставок єдиного податку на 2017 рік». Доповідає голова постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів  Назаренко С.В.

3. Про внесення змін до рішення ХІV сесії VIІ скликання №  220-VIІ від 07 липня 2016 року  «Про затвердження ставки транспортного податку». Доповідає голова постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів  Назаренко С.В.

4. Про внесення змін до рішення ХХ сесії VIІ скликання № 377-УІІ від 23 грудня 2016 «Про встановлення розміру харчування дітей у Савинському дошкільному навчальному закладі  (ясла – садок) №1 на 2017 рік». Доповідає селищний голова  Матвієнко Ю.М.

 5. Про  затвердження вартості  тарифів на  послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територій в смт Савинці по кожному будинку окремо, які надає КП ЖКГ «Савинське». Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

 6. Про затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів  для населення та  бюджетних споживачів  селищної ради, що  надає КП ЖКГ „Савинське”. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

7. Про затвердження  тарифу на послугу з централізованого водопостачання с. Довгалівка, що надає  КП ЖКГ “Савинське”.  Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

 8. Земельні питання.

 Різне.

ІІІ. Виконавчому апарату селищної ради:

-  забезпечити розміщення розпорядження на офіційному  веб-сайті селищної ради;

- довести зміст цього розпорядження до відома депутатів  ради;

- забезпечити організацію підготовки та проведення сесії.

ІV. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

       

Селищний голова                                                                               Ю.М.Матвієнко