ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Розпорядження від 20.01.2017 № 1

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

20 січня   2016 року                                   Савинці                                                          №  1

 

 

Про скликання ХХІ   сесії

селищної ради VII скликання

 

Керуючись п. 3.8 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні» 

І. Скликати  ХХІ  сесію селищної ради VІІ скликання  24 січня 2017 року о 14.00 в приміщенні Савинської селищної ради

ІІ. До порядку денного ХХІ сесії запропонувати внести такі питання:

1. Про виконання бюджету за 12 місяців 2016 року. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

2. Про внесення змін до рішення ХХ сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» . Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

3. Про роботу КП ЖКГ «Савинське» у 2016 році та затвердження фінансового плану на 2017 рік. Доповідає начальник КП ЖКГ «Савинське» Шкарлет Ю.І., головний бухгалтер КП ЖКГ «Савинське» Кімакович Л.В.

4. Про внесення змін до рішення VІІІ сесії Савинської  селищної ради  №  201-VIІ від 24 травня 2016 «Про  затвердження норм утворення твердих побутових відходів для житлових будинків та об’єктів невиробничої сфери в смт Савинці». Доповідає начальник КП ЖКГ «Савинське» Шкарлет Ю.І., головний бухгалтер КП ЖКГ «Савинське» Кімакович Л.В.

 5. Про визнання незаконним та скасування рішення виконавчого комітету  «Про переоформлення права власності на нежитловий об’єкт, розташований по вул.  Привокзальній, 50 в смт Савинці Балаклійського району Харківської області за публічним акціонерним товариством «Державна продовольчо-зернова корпорація України» № 19 від 22 лютого 2012 року. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

 6. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування в селищі Савинці Балаклійського району Харківської області на 2017 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

 7. Про затвердження Програми підтримки розвитку КП ЖКГ «Савинське» на 2017 рік Савинської селищної ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

 8. Про затвердження Програми соціального захисту населення Савинської селищної ради на 2017 -2018 роки.Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

 9. Про затвердження Положення про цільовий фонд розвитку соціальної та інженерно–транспортної інфраструктури Савинської селищної ради. Доповідає голова постійної комісії з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

 10. Про затвердження Програми Савинської селищної ради члена Асоціації органів місцевого самоврядування в Харківській області. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

 11. Про затвердження Програми стабілізації та соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

12.  Про затвердження Програми покращення екологічного стану Савинської селищної ради на 2017 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

13. Про затвердження Програми розвитку дошкільної освіти на 2017 рік Савинської селищної ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

 14. Про затвердження Селищної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

 15. Про погодження переліку об’єктів і видів робіт, на яких засуджені мають відбувати громадські роботи. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

 16. Про встановлення премії Савинському селищному голові  Матвієнку Юрію Миколайовичу на 2017 рік. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

 17. Про встановлення премії заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Цілюрик Світлані Олександрівні  на 2017 рік. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

 18. Про визнання незаконним та скасування рішення Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської від 07 липня 2016 року №  254 –VIІ  «Про скасування рішення LI сесії Савинської селищної  ради VI скликання від 25 березня 2015 року № 734-VI  «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства із земель запасу  комунальної власності  Савинської селищної ради гр.  Мазурчаку В.В.». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

 19. Про скасування рішення  LI сесії Савинської селищної ради  VI скликання від 25 березня 2015 року №734-VI «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства із земель запасу  комунальної власності Савинської селищної ради гр.  Мазурчак В.В.» Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

 20. Про визнання незаконним та скасування рішення Савинської селищної ради Балаклійського району  Харківської від 07 липня 2016 року №  255 –VIІ «Про резервування земельної ділянки площею  54,8162 га  із земель запасу комунальної власності  Савинської селищної ради в с. Довгалівка учасникамАТО для надання у власність для ведення особистого селянського господарства». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

21. Про забезпечення учасників антитерористичної операції та сімей загиблих учасників антитерористичної операції земельними ділянками за рахунок  земель запасу комунальної власності Савинської селищної ради в с. Довгалівка.  Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

 22. Про виконання плану роботи за 2016 рік та затвердження плану роботи селищної ради на 2017 рік. Доповідає секретар селищної ради Плотнікова І.І.

23. Земельні питання.

Різне. Списки домогосподарств, де утримуються свині.

ІІІ. Виконавчому апарату селищної ради:

-          забезпечити розміщення розпорядження на офіційному  веб-сайті селищної ради;

-          довести зміст цього розпорядження до відома депутатів  ради;

-          забезпечити організацію підготовки та проведення сесії.

ІV. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

       

Селищний голова                                                                               Ю.М.Матвієнко