ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Ізюмського району

Протокол І сесії VІІ скликання від 06.11.2015 року

  

 

06.11.2015                                                          Савинці                                                       № 1

 

засідання  I сесії  селищної ради VІІ  скликання

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.

Всього депутатів         - 22

Присутні                      - 21 (список додається), відсутні – 1 з невідомої причини.  

Приймали участь: Масельський С.І. – голова Балаклійської РДА, Тіманова Т.В. – спеціаліст по земельним питанням

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

           

1.  1–VIІ  Про визнання повноважень депутатів Савинської  селищної ради, обраних на виборах  25 жовтня 2015 року. Доповідає голова виборчої комісії Коник Т.І.

2.  2-VIІ Про визнання повноважень селищного голови Савинської  селищної ради, обраного на виборах 25 жовтня 2015 року. Доповідає голова виборчої комісії Коник Т.І.

3. 3-VIІ Про обрання секретаря Савинської селищної ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М., голова лічильної комісії по виборах секретаря селищної ради.

4. 4-VIІ Про утворення виконавчого комітету Савинської селищної ради та  затвердження його персонального складу. Доповідає  селищний голова Матвієнко Ю.М.

5. 5–VIІ Про здійснення повноважень секретаря виконавчого комітету  селищної ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

6. 6–VIІ Про затвердження на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчихорганів ради Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

7. 7-VIІ Про звільнення з посади заступника  селищного голови  з питань  діяльності виконавчих органів ради Панченко Людмили Олександрівни. Доповідає  селищний голова Матвієнко Ю.М.

8. 8-VIІ Про утворення постійних комісій селищної радиVІІ скликання.  Доповідає  селищний голова Матвієнко Ю.М.

9. 9-VIІ Про затвердження  складу постійної  комісії з питань житлово-комунального господарства  VІІ скликання та обрання голови зазначеної комісії . Доповідає  селищний голова Матвієнко Ю.М.

10. 10-VIІ Про затвердження складу  постійної  комісії з питань планування, бюджету та фінансівVІІ скликання  та обрання  голови зазначеної комісії. Доповідає Савинський селищний голова Матвієнко Ю.М.

11. 11-VIІ Про затвердження  складу постійної  комісії з земельних питань та екології VІІ скликання та обрання  голови зазначеної комісії. Доповідає Савинський селищний голова Матвієнко Ю.М.

12. 12-VIІ Про затвердження складу постійної  комісії з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади, питань законності та правопорядку, депутатської діяльності,етики місцевого самоврядування та  обрання голови зазначеної комісії.  Доповідає Савинський селищний голова Матвієнко Ю.М.

13. 13-VIІ Про умови оплати  праці   селищного  голови, заступника  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Доповідає Савинський селищний голова Матвієнко Ю.М.

 14.  14- VІІ Про надання згоди на передачу Савинського дошкільного навчального закладу ( ясла – садок)№1 у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району» ( без передачі нерухомого майна). Доповідає Савинський селищний голова Матвієнко Ю.М.

 15    15- VІІ Про надання згоди на передачу Савинського селищного Будинку культури, Довгалівського сільського клубу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району ( без передачі нерухомого майна). Доповідає Савинський селищний голова Матвієнко Ю.М.

16   16-VІІ Про затвердження скоригованого тарифу на послугу з централізованого теплопостачання для бюджетних установ,що надається ВУ ЖКГ “Савинське” . Доповідає начальник ВУ ЖКГ «Савинське» Назаренко В.І/

17  17- VІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Савинці по вул. 30 років Перемоги,13. Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

18   18- VІІ Про вилучення земельної ділянки розташованої в смт Савинці по вул. Леніна,61. Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

19  19- VІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Довгалівка по вул. Транспортна,39. Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

20    20- VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Савинці по вул. Заводська,20. Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

 21    21- VІІ  Про припинення договору оренди на земельну ділянку для обслуговування та експлуатації не житлової будівлі - магазину в смт Савинці по вул. Тимофієнка,2\40. Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

22   22- VІІ  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Савинці по вул. Червонофлотській,10. Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

23  23- VІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Савинці по вул. Шевченко,56. Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

24  24- VІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці по вул. Жовтнева ( низ). Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

25  25- VІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівельних  споруд та для  ведення особистого селянського господарства в смт Савинці по вул. Жовтнева,46. Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

26   26- VІІ Про надання дозволу на виготовлення  землевпорядної документації на земельну ділянку в смт Савинці ( с-ще Раківка) по вул. Центральній,8 гр. Лавровій Тетяні Вікторівні. Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

27    27- VІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування магазину«Риба-овочі» в смт Савинці по вул. 20 Гв. Дивізії, 7»а». Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

28    28- VІІ  Про надання у приватну власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці ( в межах населеного пункту)кадастровий  номер - 6320255700:00:004:0356. Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

29    29- VІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Савинці по вул. Придонецька,39. Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

 

 

Порядок денний затверджено одноголосно.

 

СЛУХАЛИ: Про визнання повноважень депутатів Савинської  селищної ради, обраних на виборах  25 жовтня 2015 року. Доповідає голова виборчої комісії Коник Т.І.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про визнання повноважень депутатів Савинської  селищної ради, обраних на виборах  25 жовтня 2015 року», прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про визнання повноважень селищного голови Савинської  селищної ради, обраного на виборах 25 жовтня 2015 року». Доповідає голова виборчої комісії Коник Т.І.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про визнання повноважень селищного голови Савинської  селищної ради, обраного на виборах 25 жовтня 2015 року» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про обрання секретаря Савинської селищної ради. Доповідає  селищний голова Матвієнко Ю.М., голова лічильної комісії по виборах секретаря селищної ради.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про обрання секретаря Савинської селищної ради» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -20, „ проти” - 1, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про утворення виконавчого комітету Савинської селищної ради та  затвердження його персонального складу. Доповідає  селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про утворення виконавчого комітету Савинської селищної ради та  затвердження його персонального складу» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -20, „ проти” - немає, ”утрим.” – 1

 

СЛУХАЛИ: Про здійснення повноважень секретаря виконавчого комітету  селищної ради. Доповідає  селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про здійснення повноважень секретаря виконавчого комітету  селищної ради» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про затвердження на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчихорганів ради Доповідає  селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчихорганів ради» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про звільнення з посади заступника  селищного голови  з питань  діяльності виконавчих органів ради Панченко Людмили Олександрівни. Доповідає  селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про звільнення з посади заступника  селищного голови  з питань  діяльності виконавчих органів ради Панченко Людмили Олександрівни» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про утворення постійних комісій селищної ради VІІ скликання.  Доповідає  селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про утворення постійних комісій селищної радиVІІ скликання» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження складу  постійної  комісії з питань планування, бюджету та фінансівVІІ скликання  та обрання  голови зазначеної комісії. Доповідає  селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження складу  постійної  комісії з питань планування, бюджету та фінансівVІІ скликання  та обрання  голови зазначеної комісії» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про затвердження  складу постійної  комісії з земельних питань та екології VІІ скликання та обрання  голови зазначеної комісії. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження  складу постійної  комісії з земельних питань та екології VІІ скликання та обрання  голови зазначеної комісії.» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про затвердження складу постійної  комісії з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади, питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування та  обрання голови зазначеної комісії.  Доповідає  селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження складу постійної  комісії з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади, питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування та  обрання голови зазначеної комісії» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про умови оплати  праці   селищного  голови, заступника  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Доповідає  селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про умови оплати  праці   селищного  голови, заступника  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про створення адміністративної комісії Савинської селищної ради та затвердження її  персонального складу.  Доповідає  селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про створення адміністративної комісії Савинської селищної ради та затвердження її  персонального складу» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на передачу Савинського дошкільного навчального закладу ( ясла – садок)№1 у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району» ( без передачі нерухомого майна). Доповідає  селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання згоди на передачу Савинського дошкільного навчального закладу ( ясла – садок) №1 у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району» ( без передачі нерухомого майна)» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -20, „ проти” - 1, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про надання згоди на передачу Савинського селищного Будинку культури, Довгалівського сільського клубу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району ( без передачі нерухомого майна). Доповідає  селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання згоди на передачу Савинського селищного Будинку культури, Довгалівського сільського клубу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району ( без передачі нерухомого майна)» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -19, „ проти” - 1, ”утрим.” – 1

 

СЛУХАЛИ:Про затвердження скоригованого тарифу на послугу з централізованого теплопостачання для бюджетних установ,що надається ВУ ЖКГ “Савинське” . Доповідає начальник ВУ ЖКГ «Савинське» Назаренко В.І.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження скоригованого тарифу на послугу з централізованого теплопостачання для бюджетних установ, що надається ВУ ЖКГ “Савинське”.» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” – немає , ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про вилучення земельної ділянки розташованої в смт Савинці по вул. Леніна,61. Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ:Рішення «Про вилучення земельної ділянки розташованої в смт Савинці по вул. Леніна,61.» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” – немає , ”утрим.” – немає

 

 

СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Довгалівка по вул. Транспортна,39. Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Довгалівка по вул. Транспортна,39.» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” – немає , ”утрим.” – немає

СЛУХАЛИ:Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Савинці по вул. Заводська,20. Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Савинці по вул. Заводська,20» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” – немає , ”утрим.” – немає

 

 

 

СЛУХАЛИ:Про  припинення договору оренди на земельну ділянку для обслуговування та експлуатації не житлової будівлі - магазину в смт Савинці по вул. Тимофієнка,2\40. Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про припинення договору оренди на земельну ділянку для обслуговування та експлуатації не житлової будівлі - магазину в смт Савинці по вул. Тимофієнка,2\40» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” – немає , ”утрим.” – немає

 

 

СЛУХАЛИ:Прозатвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Савинці по вул. Червонофлотській,10. Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Савинці по вул. Червонофлотській,10» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” – немає , ”утрим.” – немає

 

 

СЛУХАЛИ:Пронадання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Савинці по вул. Шевченко,56. Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Савинці по вул. Шевченко,56.» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” – немає , ”утрим.” – немає

 

 

СЛУХАЛИ:Пронадання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці по вул. Жовтнева ( низ). Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці по вул. Жовтнева ( низ).» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” – немає , ”утрим.” – немає

 

 

 

СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівельних  споруд та для  ведення особистого селянського господарства в смт Савинці по вул. Жовтнева,46. Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення « Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівельних  споруд та для  ведення особистого селянського господарства в смт Савинці по вул. Жовтнева,46.» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” – немає , ”утрим.” – немає

 

 

СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на виготовлення  землевпорядної документації на земельну ділянку в смт Савинці ( с-ще Раківка) по вул. Центральній,8 гр. Лавровій Тетяні Вікторівні. Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення « Про надання дозволу на виготовлення  землевпорядної документації на земельну ділянку в смт Савинці ( с-ще Раківка) по вул. Центральній,8 гр. Лавровій Тетяні Вікторівні.» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” – немає , ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування магазину«Риба-овочі» в смт Савинці по вул. 20 Гв. Дивізії, 7»а». Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення « Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування магазину«Риба-овочі» в смт Савинці по вул. 20 Гв. Дивізії, 7»а» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” – немає , ”утрим.” – немає

 

 

СЛУХАЛИ:Пронадання у приватну власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці ( в межах населеного пункту)кадастровий  номер - 6320255700:00:004:0356. Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Пронадання у приватну власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці ( в межах населеного пункту)кадастровий  номер - 6320255700:00:004:0356.» прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” – немає , ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Пронадання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських

будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Савинці по вул. Придонецька,39. Доповідає спеціаліст з земельних питань Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Савинці по вул. Придонецька,39.»  прийняти (додається).

Голосували: „ За” -21, „ проти” – немає , ”утрим.” – немає

На цьому  питання порядку денного розглянуті. Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою

 

 

 

Селищний голова                                                                              Ю.М.Матвієнко

 

 

Секретар  сесії                                                                                    І.І. Плотнікова