ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Ізюмського району

Протокол Х сесії VІІ скликання від 31.03.2016 року

 

 

31.03.2016                                                          Савинці                                                       № 10

 

Засідання   Х  сесії  селищної ради VІІ  скликання

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.

Всього депутатів         - 22

Присутні                      - 15 (список додається), відсутні – 7, 3 в відрядженні, інші  з невідомої причини.  

Приймали участь:  Тімонова Т.В. – спеціаліст по земельних питаннях, Гарагуля В.М.-в.о. начальника ВУ ЖКГ «Савинське», Рєзнік Є.М. – головний економіст ВУ ЖКГ «Савинське», Кузьміна А.В. – головний бухгалтер селищної ради.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.     141- VІІ  Про внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік». Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

2.      142- VІІ Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці селища Раківка села Довгалівка  Балаклійського району Харківської області затвердженого рішенням селищної ради № 399-УІ від 22.11.2012 р. Доповідає  головний бухгалтер Кузьміна А.В.

3.      143- VІІ  Про  Методику розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться  у комунальній власності територіальної громади смт Савинці  селища Раківка  села Довгалівка Балаклійського району Харківської області. Доповідає  головний бухгалтер Кузьміна А.В.

4.      144- VІІ  Про роботу ВУ ЖКГ «Савинське» у 2015 році та затвердження фінансового плану на 2016 рік. Доповідає в. о. начальника ВУ ЖКГ «Савинське» Гарагуля В.М.

5.    145-VІІ  Про створення комунального підприємства для обслуговування соціально-комунальної сфери територіальної громади смт Савинці селища Раківка села Довгалівка. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

6.      146-VІІ  Про затвердження скоригованого тарифу на    послугу  з   централізованого теплопостачання для бюджетних установ, що надається ВУ ЖКГ “Савинське”. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

7.    147-VІІ  Про затвердження скоригованого  тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, а саме освітлення місць загального користування по ВУ ЖКГ «Савинське». Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

8.      148-VІІ  Про оптимізацію штатного розпису  ВУ ЖКГ «Савинське». Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

9.      149-VІІ  Про затвердження норм утворення твердих побутових відходів для житлових будинків та для об’єктів невиробничої сфери в смт Савинці. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю

10.  150-VІІ  Про внесення змін до рішення ХVІІІ сесії VI скликання від 16.03.2012 року № 274-VI «про затвердження Положення про комісію з питань визначення переможця для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та утворення вищезазначеної комісії. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

11.  151-VІІ  Про внесення змін до рішення ІХ сесії VІІ скликання № 136-V від 29 лютого 2016 року «Про затвердження Селищної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2016 рік». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

12.  152-VІІ  Про затвердження рішення виконавчого комітету “Про прийняття Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради на 2016 рік” від 26.03.2016 р.  № 26. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

13.  153-VІІ  Про надання дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку площею 48 кв м. для розміщення тимчасової споруди. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

14.  154-VІІ  Про замовлення виготовлення кошторисної документації «Капітальний ремонт дороги по вул. Шкільній в смт Савинці Балаклійського району Харківської області». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

15.   155-VІІ  Про замовлення коригування проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт внутрішньоквартальних доріг по вул. Соборна (колишня Леніна)в смт Савинці Балаклійського району Харківської області». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

16.  156-VІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля) розташованої в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

17.  157-VІІ Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля) розташованої в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

18.  158-VІІ Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля)розташованої в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

19.  159-VІІ Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля)розташованої в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

20.  160-VІІ Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля)розташованої в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

 21.  161-VІІ Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля)розташованої в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

22.  162-VІІ Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля)розташованої в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

23.  163-VІІ Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля)розташованої в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

24.  164-VІІ Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля)розташованої в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

25.  165-VІІ Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в смт Савинці по  вул. Соборна,12 (вул. Леніна). Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

26.  166-VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства  в смт Савинці вул. Коцюбинського,8 (вул. Щорса). Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

27.  167-VІІ Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в смт Савинці вул. Лесі Українки,21-А (вул.Чапаєва). Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

28.  168-VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства  в с. Довгалівка вул. Донецька,136 (вул.Лімонта). Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

29.  169-VІІ Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в смт Савинці по провулку Сосновому,5(провулок Ватутіна,5). Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

30.  170-VІІ Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування частки нежитлового об’кта (магазину, кладова) в смт Савинці по вул.20 Гв.дивізі,9. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

 

 Порядок денний затверджено одноголосно.

 

СЛУХАЛИ: Про  внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік». Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік».», прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” – немає , ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про   внесення змін та доповнень до Положення про порядок надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці селища Раківка села Довгалівка  Балаклійського району Харківської області затвердженого рішенням селищної ради № 399-УІ від 22.11.2012 р. Доповідає  головний бухгалтер Кузьміна А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про   внесення змін та доповнень до Положення про порядок надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці селища Раківка села Довгалівка  Балаклійського району Харківської області затвердженого рішенням селищної ради № 399-УІ від 22.11.2012 р.» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про Методику розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться  у комунальній власності територіальної громади смт Савинці  селища Раківка  села Довгалівка Балаклійського району Харківської області. Доповідає  головний бухгалтер Кузьміна А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про Методику розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться  у

комунальній власності територіальної громади смт Савинці  селища Раківка  села Довгалівка Балаклійського району Харківської області.» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про роботу ВУ ЖКГ «Савинське» у 2015 році та затвердження фінансового плану на 2016 рік. Доповідає в. о. начальника ВУ ЖКГ «Савинське» Гарагуля В.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про роботу ВУ ЖКГ «Савинське» у 2015 році та затвердження фінансового плану на 2016 рік.» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про  створення комунального підприємства для обслуговування соціально-комунальної сфери територіальної громади смт Савинці селища Раківка села Довгалівка. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про створення комунального підприємства для обслуговування соціально-комунальної сфери територіальної громади смт Савинці селища Раківка села Довгалівка. » прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про  затвердження скоригованого тарифу на послугу з централізованого теплопостачання для бюджетних установ, що надається ВУ ЖКГ “Савинське”. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження скоригованого тарифу на послугу з централізованого теплопостачання для бюджетних установ, що надається ВУ ЖКГ “Савинське».» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про  затвердження скоригованого  тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, а саме  освітлення місць загального користування по ВУ ЖКГ «Савинське». Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження скоригованого  тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, а саме  освітлення місць загального користування по ВУ ЖКГ «Савинське».» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про  оптимізацію штатного розпису  ВУ ЖКГ «Савинське». Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про оптимізацію штатного розпису ВУ ЖКГ «Савинське».» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про затвердження норм утворення твердих побутових відходів  для житлових будинків та для об’єктів невиробничої сфери в смт Савинці. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження норм утворення твердих побутових відходів для житлових будинків та для об’єктів невиробничої сфери в смт Савинці.» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про   внесення змін до рішення ХVІІІ сесії VI скликання від 16.03.2012 року № 274-VI «Про затвердження Положення про комісію з питань визначення переможця для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та утворення вищезазначеної комісії. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про    внесення змін до рішення ХVІІІ сесії VI скликання від 16.03.2012 року № 274-VI «Про затвердження Положення про комісію з питань визначення переможця для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та утворення вищезазначеної комісії.» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про  внесення змін до рішення ІХ сесії VІІ скликання № 136-V від 29 лютого 2016 року «Про затвердження Селищної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2016 рік». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення ІХ сесії VІІ скликання № 136-V від 29 лютого 2016 року «Про затвердження Селищної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2016 рік». » прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про затвердження рішення виконавчого комітету “Про прийняття Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради на 2016 рік” від 26.03.2016 р.  № 26. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження рішення виконавчого комітету “Про прийняття Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради на 2016 рік” від 26.03.2016 р.  № 26.» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку площею 48 кв м. для розміщення тимчасової споруди. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення особистого строкового сервітуту на земельну ділянку площею 48 кв м. для розміщення тимчасової споруди.» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про замовлення виготовлення кошторисної документації «Капітальний ремонт  дороги по вул. Шкільній в смт Савинці Балаклійського району Харківської області». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про замовлення виготовлення  кошторисної документації «Капітальний ремонт  дороги по вул. Шкільній в смт Савинці Балаклійського району Харківської області».» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про замовлення коригування проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт внутрішньоквартальних доріг по вул. Леніна в смт Савинці Балаклійського району Харківської області». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про замовлення коригування кошторисної документації «Капітальний ремонт внутрішньоквартальних доріг по вул. Леніна в смт Савинці Балаклійського району Харківської області».» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля) розташованої в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельноїділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля) розташованої в смт Савинці.» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля) розташованої в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельноїділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля) розташованої в смт Савинці.» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля) розташованої в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельноїділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля) розташованої в смт Савинці.» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля) розташованої в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельноїділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля) розташованої в смт Савинці.» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля) розташованої в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельноїділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля) розташованої в смт Савинці.» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля) розташованої в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельноїділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля) розташованої в смт Савинці.» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля) розташованої в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельноїділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля) розташованої в смт Савинці.» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля) розташованої в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельноїділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля) розташованої в смт Савинці.» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля) розташованої в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельноїділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення ( рілля) розташованої в смт Савинці.» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про   затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в смт Савинці по  вул. Соборна,12 (вул. Леніна). Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в смт Савинці по  вул. Соборна,12 (вул. Леніна).» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства  в смт Савинці вул. Коцюбинського,8 (вул. Щорса). Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

 ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства  в смт Савинці вул. Коцюбинського,8 (вул. Щорса).» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в смт Савинці вул. Лесі Українки,21-А (вул.Чапаєва). Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в смт Савинці вул. Лесі Українки,21-А (вул.Чапаєва).» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства  в с. Довгалівка вул. Донецька,136 (вул.Лімонта). Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства  в с. Довгалівка вул. Донецька,136 (вул.Лімонта).» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в смт Савинці по провулку Сосновому,5(провулок Ватутіна,5). Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в смт Савинці по провулку Сосновому,5(провулок Ватутіна,5).» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування частки нежитлового об’кта (магазину, кладова) в смт Савинці по вул.20 Гв.дивізі,9. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування частки нежитлового об’кта (магазину, кладова) в смт Савинці по вул.20 Гв.дивізі,9.» прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

На цьому  питання порядку денного розглянуті. Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою

 

 

 

Селищний голова                                                                              Ю.М.Матвієнко

 

 

Секретар  сесії