ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Ізюмського району

Протокол ХI позачергової сесії VІІ скликання від 15.04.2016 року

 

 

15.04.2016                                                          Савинці                                                       № 11

 

Засідання   ХІ  позачергової сесії  селищної ради VІІ  скликання

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.

Всього депутатів         - 22

Присутні                      - 15 (список додається), відсутні – 7  з невідомої причини.  

Приймали участь:  Горбань С.В. – заступник селищного голови, Кузьміна А.В.- головний бухгалтер селищної ради.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.  171-VII Про надання згоди на прийняття  у комунальну власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області будівлі котельні, яка розташована за адресою: смт Савинці, вул. 20 Гвардійської дивізії, 10. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

2.  172- VII Про внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік». Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

3.  173- VII  Про дозвіл на підвищення вартості щоденного харчування дітей в дошкільному навчальному закладі селищної ради.Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

4.  174-VII  Про внесення змін до Розпорядження селищного голови від 14 січня 2016 року № 3 «Про перейменування об’єктів топоніміки на території Савинської селищної ради». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

5.  175-VII  Про надання дозволу на виготовлення графічного матеріалу щодо місця розташування земельної ділянки в смт Савинці по вул. Тимофінко, яку бажає отримати в приватну власність для індивідуального гаражного будівництва із земель запасу комунальної власності  гр. Ковальчуку Віктору Івановичу. Доповідає голова комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

6.  176-VII  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в смт Савинці вул. Грушевського,20 (вул. Петровського,20). Доповідає голова комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

7.  177-VII  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та для ведення індивідуального садівництва в смт Савинці по вул.Грушевського,4 (вул.Петровського,4). Доповідає голова комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В. 

Порядок денний затверджено одноголосно.

Розглянути  питання на сесії без попереднього їх розгляду на постійній комісії затверджено одноголосно.

  

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на прийняття  у комунальну власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області будівлі котельні, яка розташована за адресою: смт Савинці, вул. 20 Гвардійської дивізії, 10. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  надання згоди на прийняття  у комунальну власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області будівлі котельні, яка розташована за адресою: смт Савинці, вул. 20 Гвардійської дивізії, 10.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про  внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік». Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік»  прийняти (додається).

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про   дозвіл на підвищення вартості щоденного харчування дітей в дошкільному навчальному закладі селищної ради.Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про    дозвіл на підвищення вартості щоденного харчування дітей в дошкільному навчальному закладі селищної ради.» прийняти (додається). 

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про  внесення змін до Розпорядження селищного голови від 14 січня 2016 року № 3 «Про перейменування об’єктів топоніміки на території Савинської селищної ради». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до Розпорядження селищного голови від 14 січня 2016 року № 3 «Про перейменування об’єктів топоніміки на території Савинської селищної ради».  прийняти (додається).

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про  надання дозволу на виготовлення графічного матеріалу щодо місця розташування земельної ділянки в смт Савинці по вул. Тимофінко, яку бажає отримати в приватну власність для індивідуального гаражного будівництва із земель запасу комунальної власності  гр. Ковальчуку Віктору Івановичу. Доповідає голова комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення графічного матеріалу щодо місця розташування земельної ділянки в смт Савинці по вул. Тимофінко, яку бажає отримати в приватну власність для індивідуального гаражного будівництва із земель запасу комунальної власності  гр. Ковальчуку Віктору Івановичу.» прийняти (додається).

 Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в смт Савинці вул. Грушевського,20 (вул. Петровського,20). Доповідає голова комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в смт Савинці вул. Грушевського,20 (вул. Петровського,20). » прийняти (додається).

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та для ведення індивідуального садівництва в смт Савинці по вул. Грушевського,4 (вул. Петровського,4). Доповідає голова комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в смт Савинці вул. Грушевського,20 (вул. Петровського,20). » прийняти (додається).

Голосували: „ За” -15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

  

На цьому  питання порядку денного розглянуті. Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою

 

 

 

Селищний голова                                                                              Ю.М.Матвієнко

 

 

Секретар  сесії                                                                                    І.І.Плотнікова