ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол ХIV сесії VІІ скликання від 07.07.2016 року

 

07.07.2016                                                          Савинці                                                       № 14

 

Засідання   ХІV  сесії  селищної ради VІІ  скликання

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.

Всього депутатів         - 22

Присутні                      - 15 (список додається), відсутні – 7  з невідомої причини.  

Приймали участь: Горбань С.В. – заступник селищного голови, Кузьміна А.В.- головний бухгалтер селищної ради,  Мельник В.М.- юрист КП ЖКГ «Савинське», Шкарлет Ю.І.- начальник КП ЖКГ «Савинське», ФОП Фоменко В.І., ФОП Жданюк Л.І., ФОП Щербина Д.В., Тімонова Т.В. – спеціаліст по земельних питаннях, Бабенко В.В.- представник громадськості.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.214-VІІ  Про внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В/

2.215-VІІ  Про  затвердження ставки земельного податку на 2017 рік. Доповідає голова комісії з питань планування, бюджету на фінансів Назаренко С.В.

3.216-VІІ  Про надання пільг по сплаті земельного податку на 2017 рік. Доповідає голова комісії з питань планування, бюджету на фінансів Назаренко С.В.

4.217-VІІ  Про встановлення на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2017 рік. Доповідає голова комісії з питань планування, бюджету на фінансів Назаренко С.В.

5.218-VІІ  Про затвердження ставок єдиного податку на 2017 рік. Доповідає голова комісії з питань планування, бюджету на фінансів Назаренко С.В.

6.219-VІІ  Про затвердження ставки туристичного  збору на 2017 рік. Доповідає голова комісії з питань планування, бюджету на фінансів Назаренко С.В.

7.220-VІІ  Про затвердження ставки транспортного  податку. Доповідає голова комісії з питань планування, бюджету на фінансів Назаренко С.В.

8.221-VІІ  Про встановлення на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. Доповідає голова комісії з питань планування, бюджету на фінансів Назаренко С.В.

9. 222-VІІ  Про внесення змін до штатних розписів апарату управління, бухгалтерів селищної ради, обслуговуючого персоналу, благоустрою, встановлення надбавок та доплат. Доповідає голова комісії з питань планування, бюджету на фінансів Назаренко С.В.

10.223-VІІ  Про  надання пільг Філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»  щодо сплати податку на  землю на друге півріччя 2016  року. Доповідає голова комісії з питань планування, бюджету на фінансів Назаренко С.В.

11.224-VІІ  Про  прийняття  до комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області об’єкту державної власності  житлового з усіма господарськими будівлями і спорудами за адресою Харківська область Балаклійський район, с. Довгалівка, вул.  Газовиків,1 з балансу Філії «Управління магістральних газопроводів «Харківгазтранс»  ПАТ «Укртрансгаз». Доповідає заступник голови постійної комісії з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади, питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування Широкорад А.В.

12.225-VІІ  Про списання нежитлових приміщень Савинської лікарні по вул.  Пушкінська, 42 в смт Савинці  з Переліку об’єктів комунальної власності територіальноїгромади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області.  Доповідає заступник голови постійної комісії з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади, питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування Широкорад А.В.

13.226-VІІ  Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області гаражів по вул. Соборна, 49 в смт  Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади, питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування Широкорад А.В.

14.227-VІІ  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту ПСП «Схід – Авіа – Агро» для розміщення тимчасової  споруди-торговельного павільйону по вул. Кооперативна б/н в смт Савинці Балаклійського району Харківської області. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

15.228-VІІ  Про надання дозволу на проведення державної перереєстрації рухомого майна, яке належить до власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області з ВУ ЖКГ «Савинське» на КП ЖКГ «Савинське. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

16.229-VІІ  Про внесення змін до  штатного розпису комунального підприємства житлово-комунального господарства  «Савинське» Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

17.230-VІІ  Про надання дозволу на списання техніки та обладнання, балансоутримувачем якого є КП ЖКГ «Савинське», використання якого не можливе в наслідок непридатності. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

18.231-VІІ  Про посилення заходів щодо укладання договорів на вивезення твердих побутових відходів з фізичними особами-підприємцями, організаціями, установами та підприємствами на території Савинської селищної ради. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

19.232-VІІ  Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради № 199-VII від 24 травня 2016 року «Про призначення відповідальної особи та місця збереження бухгалтерських документів, наказів з господарської діяльності та особовому складу, печатки та штампу ВУ ЖКГ «Савинське»».  Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

20.233-VІІ  Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

21.234-VІІ  Про звільнення з посади заступника  селищного голови  з питань  діяльності виконавчих органів ради Горбаня Сергія Володимировича. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

22.235-VІІ  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Миру,2 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

23.236-VІІ  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Першотравневій, 25-А в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

24.237-VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ломоносова,22 в смт Савинці.  Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

25.238-VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарськихбудівель і споруд по вул. Чайковського,23 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

26.239-VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Тимофієнка, 23 в смт Савинці.Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

27.240-VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Дмитра Чигринова,7 (Піонерська)в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

28.241-VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Донецька,20 –А(вул. Лімонта) в с. Довгалівка. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

29.242-VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

30.243-VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

31.244-VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

32.245-VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Київській,9 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

33.246-VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Леоніда Талалая,9 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

34.247-VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортній,39 в с. Довгалівка. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

35.248-VІІ Про розгляд заяви гр. Біляєва К.Б. вх. № 122 від.07.06.2016р. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

36.249-VІІ Про розгляд  листа № 4881/10/20-01-13-25 від 29.05 2016 року заступника начальника ДПІ у Балаклійському районі ГУ ДФС  у Харківській області. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

37.250-VІІ Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та для ведення індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. Донецька (Лімонта). Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В. 

38.251-VІІ Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо поділу земельної ділянки, кадастровий номер-6320255700:00:003:0108, для надання частини її в оренду для обслуговування нежитлової будівлі- магазину по вул. Центральній,8 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В. 

39.252-VІІ Про розгляд  листа № 06/16-302 від 13.06 2016 року директора ДП УДПІ «Укрміськбудпроект». Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В. 

40.253-VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки за рахунок земель комунальної власності для ведення фермерського господарства в межах с. Довгалівка. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В. 

41.254-VІІ Про скасування рішення LI сесії Савинської селищної ради VI скликання від 25 березня 2015 року № 734-VI  «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства із земель запасу комунальної власності Савинської селищної ради гр. Мазурчак В.В.». Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В. 

42.255-VІІ Про резервування земельної ділянки площею 54,8162 га  із земель запасу  комунальної власності  Савинської  селищної ради в с. Довгалівка  учасникам АТО для  надання у  власність для ведення особистого  селянського господарства. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В. 

43.256-VІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці.  Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В. 

 

Сесію розпочати, порядок денний затверджено одноголосно.

Пропозиція розглянути спочатку земельні питання затверджено одноголосно.

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд  листа № 06/16-302 від 13.06 2016 року директора ДП УДПІ «Укрміськбудпроект». Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В. 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про розгляд  листа № 06/16-302 від 13.06 2016 року директора ДП УДПІ «Укрміськбудпроект».»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 14, „ проти” - немає, ”утрим.” – 1

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці.  Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В. 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про скасування рішення LI сесії Савинської селищної ради VI скликання від 25 березня 2015 року № 734-VI  «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства із земель запасу комунальної власності Савинської селищної ради гр. Мазурчак В.В.». Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В. 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про скасування рішення LI сесії Савинської селищної ради VI скликання від 25 березня 2015 року № 734-VI  «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства із земель запасу комунальної власності Савинської селищної ради гр. Мазурчак В.В.».»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 14, „ проти” - 1, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про резервування земельної ділянки площею 54,8162 га  із земель запасу  комунальної власності  Савинської  селищної ради в с. Довгалівка  учасникам АТО для  надання у  власність для ведення особистого  селянського господарства. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В. 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про резервування земельної ділянки площею 54,8162 га  із земель запасу  комунальної власності  Савинської  селищної ради в с. Довгалівка  учасникам АТО для  надання у  власність для ведення особистого  селянського господарства»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 14, „ проти” - немає, ”утрим.” – 1

 

СЛУХАЛИ: Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці.  Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про  розгляд  листа № 4881/10/20-01-13-25 від 29.05 2016 року заступника начальника ДПІ у Балаклійському районі ГУ ДФС  у Харківській області. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  розгляд  листа № 4881/10/20-01-13-25 від 29.05 2016 року заступника начальника ДПІ у Балаклійському районі ГУ ДФС  у Харківській області.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви гр. Біляєва К.Б. вх. № 122 від.07.06.2016р. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про розгляд заяви гр. Біляєва К.Б. вх. № 122 від.07.06.2016р.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про  відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та для ведення індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. Донецька (Лімонта). Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В. 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та для ведення індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. Донецька (Лімонта). »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 13, „ проти” - немає, ”утрим.” – 2

 

СЛУХАЛИ: Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Миру,2 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Миру,2 в смт Савинці.  »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Київській,9 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Київській,9 в смт Савинці »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Леоніда Талалая, 9 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Леоніда Талалая, 9 в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортній,39 в с. Довгалівка. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В. 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортній,39 в с. Довгалівка.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо поділу земельної ділянки, кадастровий номер-6320255700:00:003:0108, для надання частини її в оренду для обслуговування нежитлової будівлі- магазину по вул. Центральній,8 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В. 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо поділу земельної ділянки, кадастровий номер-6320255700:00:003:0108, для надання частини її в оренду для обслуговування нежитлової будівлі- магазину по вул. Центральній,8 в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Першотравневій, 25-А в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Першотравневій, 25-А в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ломоносова,22 в смт Савинці.  Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ломоносова,22 в смт Савинці. »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарськихбудівель і споруд по вул. Чайковського,23 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарськихбудівель і споруд по вул. Чайковського,23 в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Тимофієнка, 23 в смт Савинці.Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Тимофієнка, 23 в смт Савинці »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Дмитра Чигринова,7 (Піонерська)в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Дмитра Чигринова,7 (Піонерська)в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Донецька,20 –А(вул. Лімонта) в с. Довгалівка. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Донецька,20 –А(вул. Лімонта) в с. Довгалівка.  »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 14, „ проти” - немає, ”утрим.” – 1

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 14, „ проти” - немає, ”утрим.” – 1

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 14, „ проти” - немає, ”утрим.” – 1

 

 

СЛУХАЛИ: Про  внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік» (зі змінами).»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження ставки земельного податку на 2017 рік. Доповідає голова комісії з питань планування, бюджету на фінансів Назаренко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження ставки земельного податку на 2017 рік»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання пільг по сплаті земельного податку на 2017 рік. Доповідає голова комісії з питань планування, бюджету на фінансів Назаренко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання пільг по сплаті земельного податку на 2017 рік.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про встановлення на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2017 рік. Доповідає голова комісії з питань планування, бюджету на фінансів Назаренко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про встановлення на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2017 рік.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження ставок єдиного податку на 2017 рік. Доповідає голова комісії з питань планування, бюджету на фінансів Назаренко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження ставок єдиного податку на 2017 рік.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження ставки туристичного  збору на 2017 рік. Доповідає голова комісії з питань планування, бюджету на фінансів Назаренко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження ставки туристичного  збору на 2017 рік »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження ставки транспортного  податку. Доповідає голова комісії з питань планування, бюджету на фінансів Назаренко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження ставки транспортного  податку»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про встановлення на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. Доповідає голова комісії з питань планування, бюджету на фінансів Назаренко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про встановлення на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.»,  прийняти (додається).

 

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до штатних розписів апарату управління, бухгалтерів селищної ради, обслуговуючого персоналу, благоустрою, встановлення надбавок та доплат. Доповідає голова комісії з питань планування, бюджету на фінансів Назаренко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до штатних розписів апарату управління, бухгалтерів селищної ради, обслуговуючого персоналу, благоустрою, встановлення надбавок та доплат»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання пільг Філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»  щодо сплати податку на  землю на друге півріччя 2016  року. Доповідає голова комісії з питань планування, бюджету на фінансів Назаренко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання пільг Філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»  щодо сплати податку на  землю на друге півріччя 2016  року »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 14, „ проти” - немає, ”утрим.” – 1

 

СЛУХАЛИ: Про  прийняття  до комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області об’єкту державної власності  житлового з усіма господарськими будівлями і спорудами за адресою Харківська область Балаклійський район, с. Довгалівка, вул.  Газовиків,1 з балансу Філії «Управління магістральних газопроводів «Харківгазтранс»  ПАТ «Укртрансгаз». Доповідає заступник голови постійної комісії з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади, питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування Широкорад А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  прийняття  до комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області об’єкту державної власності  житлового з усіма господарськими будівлями і спорудами за адресою Харківська область Балаклійський район, с. Довгалівка, вул.  Газовиків,1 з балансу Філії «Управління магістральних газопроводів «Харківгазтранс»  ПАТ «Укртрансгаз».»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 14, „ проти” - немає, ”утрим.” – 1

 

СЛУХАЛИ: Про  списання нежитлових приміщень Савинської лікарні по вул.  Пушкінська, 42 в смт Савинці  з Переліку об’єктів комунальної власності територіальноїгромади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області.  Доповідає заступник голови постійної комісії з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади, питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування Широкорад А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про списання нежитлових приміщень Савинської лікарні по вул.  Пушкінська, 42 в смт Савинці  з Переліку об’єктів комунальної власності територіальноїгромади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області. »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про  надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області гаражів по вул. Соборна, 49 в смт  Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади, питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування Широкорад А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області гаражів по вул. Соборна, 49 в смт  Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту ПСП «Схід – Авіа – Агро» для розміщення тимчасової  споруди-торговельного павільйону по вул. Кооперативна б/н в смт Савинці Балаклійського району Харківської області. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту ПСП «Схід – Авіа – Агро» для розміщення тимчасової  споруди-торговельного павільйону по вул. Кооперативна б/н в смт Савинці Балаклійського району Харківської області.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 14,   „ проти” - 1,   ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  штатного розпису комунального підприємства житлово-комунального господарства  «Савинське» Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до  штатного розпису комунального підприємства житлово-комунального господарства  «Савинське» Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 14, „ проти” - немає, ”утрим.” – 1

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на проведення державної перереєстрації рухомого майна, яке належить до власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області з ВУ ЖКГ «Савинське» на КП ЖКГ «Савинське. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на проведення державної перереєстрації рухомого майна, яке належить до власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області з ВУ ЖКГ «Савинське» на КП ЖКГ «Савинське.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

 

СЛУХАЛИ: Про  надання дозволу на списання техніки та обладнання, балансоутримувачем якого є КП ЖКГ «Савинське», використання якого не можливе в наслідок непридатності. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на списання техніки та обладнання, балансоутримувачем якого є КП ЖКГ «Савинське», використання якого не можливе в наслідок непридатності.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради № 199-VII від 24 травня 2016 року «Про призначення відповідальної особи та місця збереження бухгалтерських документів, наказів з господарської діяльності та особовому складу, печатки та штампу ВУ ЖКГ «Савинське»».  Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради № 199-VII від 24 травня 2016 року «Про призначення відповідальної особи та місця збереження бухгалтерських документів, наказів з господарської діяльності та особовому складу, печатки та штампу ВУ ЖКГ «Савинське»».»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про посилення заходів щодо укладання договорів на вивезення твердих побутових відходів з фізичними особами-підприємцями, організаціями, установами та підприємствами на території Савинської селищної ради. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про посилення заходів щодо укладання договорів на вивезення твердих побутових відходів з фізичними особами-підприємцями, організаціями, установами та підприємствами на території Савинської селищної ради.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” - немає, ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про звільнення з посади заступника  селищного голови  з питань  діяльності виконавчих органів ради Горбаня Сергія Володимировича. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про звільнення з посади заступника  селищного голови  з питань  діяльності виконавчих органів ради Горбаня Сергія Володимировича.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 11, „ проти” -  3, ”утрим.” – 1,

у голосуванні приймав участь і голосував "за" Савинський селищний голова Матвієнко Ю.М.

 

На цьому  питання порядку денного розглянуті. Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою

 

 

 

Селищний голова                                                                              Ю.М.Матвієнко

 

 

Секретар  сесії                                                                                    І.І.Плотнікова