ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол ХVІ позачергової сесії VІІ скликання від 26.07.2016 року

 

26.07.2016                                                          Савинці                                                            № 16

 

Засідання   ХVІ позачергової  сесії  селищної ради VІІ  скликання

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.

Всього депутатів         - 22

Присутні                      - 15 (список додається), відсутні – 7  з невідомої причини.  

Приймали участь: Горбань С.В. – заступник селищного голови,  Мельник В.М.- юрист КП ЖКГ «Савинське», Тімонова Т.В. – спеціаліст по земельних питаннях.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.261-VІІ Про внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

2.262-VІІ Про можливість виділення коштів з місцевого бюджету КП ЖКГ «Савинське» для придбання необхідного обладнання з метою організації ритуальних послуг. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

3.263-VІІПро внесення доповнень до повноважень постійної комісії з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади, питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування.  Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

4.264-VІІ Про перегляд рішення ХІV сесії селищної ради VІІ скликання від 07.07.2016р. № 257-УІІ «Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. Донецька (Лімонта)». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

5. 265-VІІ Про надання  матеріальної допомоги для вирішення соціально–побутових питань  селищному голові Матвієнку Ю.М. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

 

Сесію розпочати, порядок денний затверджено одноголосно.

 

СЛУХАЛИ: Про  внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік» (зі змінами).»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про виділення коштів з місцевого бюджету КП ЖКГ «Савинське» для придбання необхідного обладнання з метою організації ритуальних послуг. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про виділення коштів з місцевого бюджету КП ЖКГ «Савинське» для придбання необхідного обладнання з метою організації ритуальних послуг.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про  внесення доповнень до повноважень постійної комісії з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади, питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування.  Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  внесення доповнень до повноважень постійної комісіїз питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади, питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про перегляд рішення ХІV сесії селищної ради VІІ скликання від 07.07.2016р. № 257-УІІ «Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. Донецька (Лімонта)». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про перегляд рішення ХІV сесії селищної ради VІІ скликання від 07.07.2016р. № 257-УІІ «Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. Донецька (Лімонта)».»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 6, „ проти” -  3,    ”утрим.” – 6

 

СЛУХАЛИ: Про надання  матеріальної допомоги для вирішення соціально–побутових питань  селищному голові Матвієнку Ю.М. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання  матеріальної допомоги для вирішення соціально–побутових питань  селищному голові Матвієнку Ю.М.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

На цьому  питання порядку денного розглянуті. Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою

 

 

 

Селищний голова                                                                              Ю.М.Матвієнко

 

 

Секретар  сесії                                                                                    І.І.Плотнікова