ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол ХVІІ сесії VІІ скликання від 06.09.2016 року

 

06.09.2016                                                          Савинці                                                             № 17

 

Засідання   ХVІІ   сесії  селищної ради VІІ  скликання

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.

Всього депутатів          - 22

Присутні                       - 18 (список додається), відсутні – 4  з невідомої причини.  

Приймали участь: Савченко В.Г. – мешканець багатоповерхового будинку по вул. Тимофієнка 1а в смт Савинці, Шкарлет Ю.І. – начальник КП ЖКГ «Савинське», Кузьміна А.В. – головний бухгалтер селищної ради.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. 267-VІІ Про виконання бюджету за І–півріччя  2016 року. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

2. 266-VІІ Про внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

3. 268-VІІ Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради. Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

4. 269-VІІ Про виконання Програми Стабілізації та соціально-економічного розвитку за І півріччя 2016 року. Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

5.  270-VІІ Про затвердження на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

6.  271-VІІ Про внесення змін до  складу виконавчого комітету. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

7. 272-VІІ Про затвердження контракту з завідувачем Довгалівського сільського клубу Шаларь Наталією Семенівною. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

8. 273-VІІ Про внесення змін до повного переліку вулиць смт Савинці Балаклійського району Харківської області. Доповідає секретар селищної ради Плотнікова І.І.

9. 274-VІІ Про затвердження символіки територіальної громади селища Савинці, села Довгалівка, селища Раківка Балаклійського району  Харківської області. Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

10. 275-VІІ Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин селища Савинці». Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

11.  276-VІІ Про затвердження Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Савинської селищної ради. Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

12.  277-VІІ Про згоду на прийняття  до комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області позастатутного державного майна. Доповідає голова комісії з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади, питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування Малишко С.В.

13.  278-VІІ Про розгляд звернення від громадян  жилих будинків вул.  Тимофієнка, 1а, 1б, 3. Доповідає голова комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

14.  279-VІІ Про оприлюднення та доведення інформації  до споживачів тарифів на послугу з утримання будинків  та прибудинкових територій, що  надає КП ЖКГ „Савинське”. Доповідає голова комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

15.  280-VІІ Про затвердження Програми  енергозбереження та енергоефективності Савинської селищної ради на 2016 – 2020 роки. Доповідає голова комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

16.  281-VІІ Про дозвіл КП  ЖКГ “Савинське”  на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Доповідає голова комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

17.  282-VІІ Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради № 228-VIІ  ХІV сесії VП скликання від 07.07.2016 р «Про надання дозволу на проведення державної перереєстрації рухомого майна, яке належить до власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області з ВУ ЖКГ «Савинське» на КП ЖКГ «Савинське». Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

18.  283-VІІ Про внесення змін до Програми підтримки мобілізованих, учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей, які проживають на території Савинської селищної ради. Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

19.  294-VІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства  в с. Довгалівка  учаснику АТО – Кандибі Ю.П. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

20.  292-VІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  в с. Довгалівка учаснику АТО – Гузьку В.І. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

21.  296-VІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  в с. Довгалівка учаснику АТО – Федорову В.М. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

22.  295-VІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  в с.Довгалівка учаснику АТО – Плотнікову В.М. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

23.  289-VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортній, 39 в с. Довгалівка. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

24.  290-VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва по вул. Транспортній,39 в с. Довгалівка. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

25. 288-VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Придонецькій, 45 в смт. Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

26.  287-VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Нагорній,20 в с. Довгалівка. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

27.  293-VІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Довгалівка учаснику АТО – Довгополому С.А. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

28.  291-VІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі – магазину по вул. 20 Гв. дивізії, 7 б в смт Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

29.  297-VІІ Про припинення дії рішень І сесії VIІ скликання Савинської селищної ради від 06.11.2016 року № 19 –VIІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортній,39 в с. Довгалівка» та ХІV сесії  VIІ скликання Савинської селищної ради від 07.07.2016 року № 247 –VIІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортній,39 в с. Довгалівка». Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

30.  284-VІІ Про надання в приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Донецькій,114в с. Довгалівка. Доповідає голова комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

31.  298-VІІ Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування та експлуатації нежитлової будівлі- магазину по вул. Тимофїєнка,2 в смт Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

32.  300-VІІ Про  надання в оренду земельної ділянки для обслуговування  нежитлової будівлі- магазину по вул.Центральній,8  в смт Савинці та встановлення орендної плати. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

33.  285-VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Івана Тихого,5 в смт Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

34.  286-VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд та  для ведення особистого селянського господарства по вул. Донецькій,134 в с.Довгалівка. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

35.  301-VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Леоніда Талалая,51 в смт Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

36.  302-VІІ Про внесення змін до рішення ХХХІІ сесії  V скликання від 28 квітня 2009року  № 510-V « Про внесення змін до п.3 та п.4 рішення ХХІІІ сесії V скликання від 11 лютого 2008 року № 324- V « Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для обслуговування нежитлової будівлі-магазину по вул. 20 Гв.дивізії в смт Савинці  та надання вищезазначеної  ділянки в оренду на 49 років», яке було надане Дерев’янку С.М. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

37.  303-VІІ Про внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. 20 Гв.дивізії  в смт. Савинці для розміщення  тимчасового торговельного павільйону  від 25.07.2006 року № 040668300001. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

38.  304-VІІ Про внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. 20 Гв.дивізії,9 в смт. Савинці для обслуговування частини нежитлового об»єкту – магазину  від 14.10.2009 року № 040968300049. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

39.  305-VІІ Про внесення змін до договору оренди на земельну ділянку по вул. Соборній,45( колишня вул. Леніна,45) в смт. Савинці  для обслуговування магазину від 04.12.2008р. № 040868300190. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

40.  306-VІІ Про внесення змін до договору оренди на земельну ділянку по пров. Сумському,8/1  в смт. Савинці для встановлення та обслуговування торгівельного кіоску від 22.06.2006 року № 040668300001. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

41.  307-VІІ Про внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. 20 Гв.дивізії  в смт. Савинці для встановлення тимчасового торговельного павільйону  від 31.01.2008 року № 040868300110. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

42.  308-VІІ Про внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. 20 Гв.дивізії, 9  в смт. Савинці для обслуговування та експлуатації нежитлової будівлі-магазину «Подарунки»  від 06.02.2007 року № 040768300002. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

43.  309-VІІ Про внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. 20 Гв.дивізії,9  в смт. Савинці для обслуговування магазину  від 06.04.2005 року № 77. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

44.  310-VІІ Про внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. Кооперативній,4 в смт. Савинці для обслуговування нежитлової будівлі –магазину від 27.11.2006 року № 040668300005. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

45.  311-VІІ Про внесення змін до договору оренди на земельну ділянку по вул. 20 Гв.дивізії,3  в смт. Савинці для обслуговування  будівель закладів побутового обслуговування (Перукарня) складеного та підписаного сторонами-Савинською селищною радою та Аболдуєвим С.О-  03.10.2013р.та внесено до Державного реєстру речових прав  на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права 11.10.2013р. за № 2888483. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

46.  312-VІІ Про внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. Тимофінка,6 в смт. Савинці для обслуговування нежитлової будівлі–магазину від 11.12.2007 року № 040768300005. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

47.  313-VІІ Про внесення змін до договору оренди на земельну ділянку по вул. Комунальній,13  в смт. Савинці для обслуговування магазину - кафе  від 31.10.2005 року № 040568300002. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

48.  314-VІІ Про внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. Кірова,1 в смт. Савинці для обслуговування нежитлової будівлі –магазину від 30.10.2006 року № 040668300004. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

49.  315-VІІ Про внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. 20 Гв.дивізії  в смт. Савинці для розміщення  тимчасового торговельного павільйону  який зареєстрований в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно про рестрацію іншого речового права номер запису 7063769 від 16.09.2014року. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

50.  316-VІІ Про внесення змін до договору строкового особистого сервітуту на земельну ділянку на якій знаходиться МАФ по вул. 20 Гв.дивізії  в смт. Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

51.  317-VІІ Про внесення змін до договору строкового особистого сервітуту на земельну ділянку на якій знаходиться МАФ по вул. 20 Гв.дивізії  в смт. Савинці.  Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

52.  318-VІІ Про внесення змін до договору строкового особистого сервітуту на земельну ділянку на якій знаходиться МАФ  по вул. Тимофієнка  в смт. Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

53.  319-VІІ Про внесення змін до договору строкового особистого сервітуту на земельну ділянку на якій знаходиться МАФ  по вул. 20 Гв.дивізії  в смт. Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

54.  320-VІІ Про внесення змін до договору строкового особистого сервітуту на земельну ділянку на якій знаходиться МАФ по вул. Кооперативній в смт. Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

55.  321-VІІ Про внесення змін до договору строкового особистого сервітуту на земельну ділянку на якій знаходиться МАФ  по вул. 20 Гв.дивізії  в смт. Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

56.  299-VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для обслуговування частки нежитлового об»єкта (магазин,  кладова) по вул. 20 Гв. дивізії, 9 в смт Савинці та про надання вищезазначеної ділянки в оренду. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

 

 

Сесію розпочати, порядок денний затверджено одноголосно.

       Розглянути питання на сесії без розгляду на  комісії з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади, питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування та комісії з земельних питань та екології затвержено одноголосно.

 

 

СЛУХАЛИ: Провиконання бюджету за І–півріччя  2016 року. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  виконання бюджету за І–півріччя  2016 року»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради. Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про виконання Програми Стабілізації та соціально-економічного розвитку за І півріччя 2016 року. Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про виконання Програми Стабілізації та соціально-економічного розвитку за І півріччя 2016 року. »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 17, „ проти” -  1,    ”утрим.” – нема

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 11, „ проти” -  1,    ”утрим.” – 6,

у голосуванні приймав участь  і голосував «за» Савинський селищний голова Матвієнко Ю.М.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  складу виконавчого комітету. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до  складу виконавчого комітету.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 17, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – 1

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження контракту з завідувачем Довгалівського сільського клубу Шаларь Наталією Семенівною. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження контракту з завідувачем Довгалівського сільського клубу Шаларь Наталією Семенівною»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 14, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – 4

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до повного переліку вулиць смт Савинці Балаклійського району Харківської області. Доповідає секретар селищної ради Плотнікова І.І.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до повного переліку вулиць смт Савинці Балаклійського району Харківської області. »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження символіки територіальної громади селища Савинці, села Довгалівка, селища Раківка Балаклійського району  Харківської області. Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження символіки територіальної громади селища Савинці, села Довгалівка, селища Раківка Балаклійського району  Харківської області.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин селища Савинці». Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин селища Савинці». »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Савинської селищної ради. Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Савинської селищної ради. »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про згоду на прийняття  до комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області позастатутного державного майна. Доповідає голова комісії з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади, питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування Малишко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про згоду на прийняття  до комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області позастатутного державного майна.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 16, „ проти” -  1,    ”утрим.” – 1

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення від громадян  жилих будинків вул.  Тимофієнка, 1а, 1б, 3. Доповідає голова комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про розгляд звернення від громадян  жилих будинків вул.  Тимофієнка, 1а, 1б, 3.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 12, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – 6

 

СЛУХАЛИ: Про оприлюднення та доведення інформації  до споживачів тарифів на послугу з утримання будинків  та прибудинкових територій, що  надає КП ЖКГ „Савинське”. Доповідає голова комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про оприлюднення та доведення інформації  до споживачів тарифів на послугу з утримання будинків  та прибудинкових територій, що  надає КП ЖКГ „Савинське”.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 17, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – 1

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми  енергозбереження та енергоефективності Савинської селищної ради на 2016 – 2020 роки. Доповідає голова комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження Програми  енергозбереження та енергоефективності Савинської селищної ради на 2016 – 2020 роки. »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про дозвіл КП  ЖКГ “Савинське”  на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Доповідає голова комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про   дозвіл КП  ЖКГ “Савинське”  на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 17, „ проти” -  1,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради № 228-VIІ  ХІV сесії VП скликання від 07.07.2016 р «Про надання дозволу на проведення державної перереєстрації рухомого майна, яке належить до власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області з ВУ ЖКГ «Савинське» на КП ЖКГ «Савинське». Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  внесення змін до рішення Савинської селищної ради № 228-VIІ  ХІV сесії VП скликання від 07.07.2016 р «Про надання дозволу на проведення державної перереєстрації рухомого майна, яке належить до власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області з ВУ ЖКГ «Савинське» на КП ЖКГ «Савинське». »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми підтримки мобілізованих, учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей, які проживають на території Савинської селищної ради. Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  внесення змін до Програми підтримки мобілізованих, учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей, які проживають на території Савинської селищної ради.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства  в с.Довгалівка  учаснику АТО – Кандибі Ю.П. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства  в с.Довгалівка  учаснику АТО – Кандибі Ю.П.  »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  в с. Довгалівка учаснику АТО – Гузьку В.І. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  в с. Довгалівка учаснику АТО – Гузьку В.І. »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  в с. Довгалівка учаснику АТО – Федорову В.М. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про   надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  в с. Довгалівка учаснику АТО – Федорову В.М.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  в с.Довгалівка учаснику АТО – Плотнікову В.М. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про   надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  в с.Довгалівка учаснику АТО – Плотнікову В.М»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 17, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає, не голосували – 1 (Плотнікова І.І. – ст. 59 1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні) – конфлікт інтересів

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортній, 39 в с. Довгалівка. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортній, 39 в с. Довгалівка.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва по вул. Транспортній,39 в с. Довгалівка. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва по вул. Транспортній,39 в с. Довгалівка. »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Придонецькій, 45 в смт. Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про   надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Придонецькій, 45 в смт. Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Нагорній,20 в с. Довгалівка. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Нагорній,20 в с. Довгалівка.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Довгалівка учаснику АТО – Довгополому С.А. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Довгалівка учаснику АТО – Довгополому С.А. »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі – магазину по вул. 20 Гв. дивізії, 7 б в смт Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі – магазину по вул. 20 Гв. дивізії, 7 б в смт Савинці»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

 

СЛУХАЛИ: Про припинення дії рішень І сесії VIІ скликання Савинської селищної ради від 06.11.2016 року № 19 –VIІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортній,39 в с. Довгалівка» та ХІV сесії  VIІ скликання Савинської селищної ради від 07.07.2016 року № 247 –VIІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортній,39 в с. Довгалівка». Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про   припинення дії рішень І сесії VIІ скликання Савинської селищної ради від 06.11.2016 року № 19 –VIІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортній,39 в с. Довгалівка» та ХІV сесії  VIІ скликання Савинської селищної ради від 07.07.2016 року № 247 –VIІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортній,39 в с. Довгалівка».»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання в приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Донецькій,114в с. Довгалівка. Доповідає голова комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  надання в приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Донецькій,114в с. Довгалівка. »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування та експлуатації нежитлової будівлі- магазину по вул.Тимофїєнка,2 в смт Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про   надання в оренду земельної ділянки для обслуговування та експлуатації нежитлової будівлі- магазину по вул.Тимофїєнка,2 в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

 

СЛУХАЛИ: Про  надання в оренду земельної ділянки для обслуговування  нежитлової будівлі- магазину по вул. Центральній,8  в смт Савинці та встановлення орендної плати. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  надання в оренду земельної ділянки для обслуговування  нежитлової будівлі- магазину по вул. Центральній,8  в смт Савинці та встановлення орендної плати. »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Івана Тихого,5 в смт Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Івана Тихого,5 в смт Савинці »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд та  для ведення особистого селянського господарства по вул. Донецькій,134 в с.Довгалівка. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про   затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд та  для ведення особистого селянського господарства по вул. Донецькій,134 в с.Довгалівка.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Леоніда Талалая,51 в смт Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Леоніда Талалая,51 в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення ХХХІІ сесії  V скликання від 28 квітня 2009року  № 510-V « Про внесення змін до п.3 та п.4 рішення ХХІІІ сесії V скликання від 11 лютого 2008 року № 324- V « Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для обслуговування нежитлової будівлі-магазину по вул.20 Гв.дивізії в смт Савинці  та надання вищезазначеної  ділянки в оренду на 49 років», яке було надане Деревянку С.М. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  внесення змін до рішення ХХХІІ сесії  V скликання від 28 квітня 2009року  № 510-V « Про внесення змін до п.3 та п.4 рішення ХХІІІ сесії V скликання від 11 лютого 2008 року № 324- V « Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для обслуговування нежитлової будівлі-магазину по вул.20 Гв.дивізії в смт Савинці  та надання вищезазначеної  ділянки в оренду на 49 років», яке було надане Деревянку С.М. »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. 20 Гв.дивізії  в смт. Савинці для розміщення  тимчасового торговельного павільйону  від 25.07.2006 року № 040668300001. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. 20 Гв.дивізії  в смт. Савинці для розміщення  тимчасового торговельного павільйону  від 25.07.2006 року № 040668300001. »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. 20 Гв.дивізії,9 в смт. Савинці для обслуговування частини нежитлового об»єкту – магазину  від 14.10.2009 року № 040968300049. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. 20 Гв.дивізії,9 в смт. Савинці для обслуговування частини нежитлового об»єкту – магазину  від 14.10.2009 року № 040968300049. »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до договору оренди на земельну ділянку по вул. Соборній,45( колишня вул. Леніна,45) в смт. Савинці  для обслуговування магазину від 04.12.2008р. № 040868300190. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до договору оренди на земельну ділянку по вул. Соборній,45( колишня вул. Леніна,45) в смт. Савинці  для обслуговування магазину від 04.12.2008р. № 040868300190.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до договору оренди на земельну ділянку по пров. Сумському,8/1  в смт. Савинці для встановлення та обслуговування торгівельного кіоску від 22.06.2006 року № 040668300001. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  внесення змін до договору оренди на земельну ділянку по пров. Сумському,8/1  в смт. Савинці для встановлення та обслуговування торгівельного кіоску від 22.06.2006 року № 040668300001.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. 20 Гв.дивізії  в смт. Савинці для встановлення тимчасового торговельного павільйону  від 31.01.2008 року № 040868300110. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. 20 Гв.дивізії  в смт. Савинці для встановлення тимчасового торговельного павільйону  від 31.01.2008 року № 040868300110.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. 20 Гв.дивізії, 9  в смт. Савинці для обслуговування та експлуатації нежитлової будівлі-магазину «Подарунки»  від 06.02.2007 року № 040768300002. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. 20 Гв.дивізії, 9  в смт. Савинці для обслуговування та експлуатації нежитлової будівлі-магазину «Подарунки»  від 06.02.2007 року № 040768300002.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. 20 Гв.дивізії,9  в смт. Савинці для обслуговування магазину  від 06.04.2005 року № 77. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. 20 Гв.дивізії,9  в смт. Савинці для обслуговування магазину  від 06.04.2005 року № 77.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. Кооперативній,4 в смт. Савинці для обслуговування нежитлової будівлі –магазину від 27.11.2006 року № 040668300005. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. Кооперативній,4 в смт. Савинці для обслуговування нежитлової будівлі –магазину від 27.11.2006 року № 040668300005. »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 17, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає, не голосували – 1 (Орлов Є.Ю. – ст. 59 1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні) – конфлікт інтересів

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до договору оренди на земельну ділянку по вул. 20 Гв.дивізії,3  в смт. Савинці для обслуговування  будівель закладів побутового обслуговування (Перукарня) складеного та підписаного сторонами-Савинською селищною радою та Аболдуєвим С.О-  03.10.2013р.та внесено до Державного реєстру речових прав  на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права 11.10.2013р. за № 2888483. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  внесення змін до договору оренди на земельну ділянку по вул. 20 Гв.дивізії,3  в смт. Савинці для обслуговування  будівель закладів побутового обслуговування (Перукарня) складеного та підписаного сторонами-Савинською селищною радою та Аболдуєвим С.О-  03.10.2013р.та внесено до Державного реєстру речових прав  на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права 11.10.2013р. за № 2888483.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. Тимофінка,6 в смт. Савинці для обслуговування нежитлової будівлі –магазину від 11.12.2007 року № 040768300005. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. Тимофінка,6 в смт. Савинці для обслуговування нежитлової будівлі –магазину від 11.12.2007 року № 040768300005. »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до договору оренди на земельну ділянку по вул. Комунальній,13  в смт. Савинці для обслуговування магазину - кафе  від 31.10.2005 року № 040568300002. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до договору оренди на земельну ділянку по вул. Комунальній,13  в смт. Савинці для обслуговування магазину - кафе  від 31.10.2005 року № 040568300002. »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. Кірова,1 в смт. Савинці для обслуговування нежитлової будівлі –магазину від 30.10.2006 року № 040668300004. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. Кірова,1 в смт. Савинці для обслуговування нежитлової будівлі –магазину від 30.10.2006 року № 040668300004. »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. 20 Гв.дивізії  в смт. Савинці для розміщення  тимчасового торговельного павільйону  який зареєстрований в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно про рестрацію іншого речового права номер запису 7063769 від 16.09.2014року. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  внесення змін до договору оренди на земельну  ділянку по вул. 20 Гв.дивізії  в смт. Савинці для розміщення  тимчасового торговельного павільйону  який зареєстрований в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно про рестрацію іншого речового права номер запису 7063769 від 16.09.2014року. »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до договору строкового особистого сервітуту на земельну ділянку на якій знаходиться МАФ по вул. 20 Гв.дивізії  в смт. Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до договору строкового особистого сервітуту на земельну ділянку на якій знаходиться МАФ по вул. 20 Гв.дивізії  в смт. Савинці. »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до договору строкового особистого сервітуту на земельну ділянку на якій знаходиться МАФ по вул. 20 Гв.дивізії  в смт. Савинці.  Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до договору строкового особистого сервітуту на земельну ділянку на якій знаходиться МАФ по вул. 20 Гв.дивізії  в смт. Савинці. »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до договору строкового особистого сервітуту на земельну ділянку на якій знаходиться МАФ  по вул. Тимофієнка  в смт. Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до договору строкового особистого сервітуту на земельну ділянку на якій знаходиться МАФ  по вул. Тимофієнка  в смт. Савинці.   »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до договору строкового особистого сервітуту на земельну ділянку на якій знаходиться МАФ  по вул. 20 Гв.дивізії  в смт. Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  внесення змін до договору строкового особистого сервітуту на земельну ділянку на якій знаходиться МАФ  по вул. 20 Гв.дивізії  в смт. Савинці.   »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до договору строкового особистого сервітуту на земельну ділянку на якій знаходиться МАФ по вул. Кооперативній в смт. Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про   внесення змін до договору строкового особистого сервітуту на земельну ділянку на якій знаходиться МАФ по вул. Кооперативній в смт. Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до договору строкового особистого сервітуту на земельну ділянку на якій знаходиться МАФ  по вул. 20 Гв.дивізії  в смт. Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  внесення змін до договору строкового особистого сервітуту на земельну ділянку на якій знаходиться МАФ  по вул. 20 Гв.дивізії  в смт. Савинці.  »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для обслуговування частки нежитлового об»єкта (магазин,  кладова) по вул. 20 Гв. дивізії, 9 в смт Савинці та про надання вищезазначеної ділянки в оренду. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для обслуговування частки нежитлового об»єкта (магазин,  кладова) по вул. 20 Гв. дивізії, 9 в смт Савинці та про надання вищезазначеної ділянки в оренду. »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

На цьому  питання порядку денного розглянуті. Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою

 

 

 

Селищний голова                                                                              Ю.М.Матвієнко

 

 

Секретар  сесії                                                                                    І.І.Плотнікова