ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол ХVІІІ сесії VІІ скликання від 19.10.2016 року

 

19.10.2016                                                                Савинці                                                            № 18

 

Засідання   ХVІІІ   сесії  селищної ради VІІ  скликання

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.

Всього депутатів         - 22

Присутні                      - 15 (список додається), відсутні – 7  з невідомої причини.  

Приймали участь: Попова Н.С. – юрист філії «Управління магістральних газопроводів «Харківтрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз», Шкарлет Ю.І. – начальник КП ЖКГ «Савинське», Кузьміна А.В. – головний бухгалтер селищної ради, Тімонова Т.В. – спеціаліст по земельних питаннях, гр. Бачуріна С.І.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1.      322-VІІ  Про  надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області об’єкту державної власності  житлового будинку з усіма господарськими будівлями і спорудами за адресою Харківська область Балаклійський район  с. Довгалівка, вул.  Газовиків, 1 з балансу Філії  «Управління магістральних газопроводів «Харківгазтранс» ПАТ «Укртрансгаз». Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.

2.      323- VІІ Про внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

3.      324-VІІ Провнесення змін до Програми Стабілізації та соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради. Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

4.      325-VІІ Про внесення змін до штатних розписів апарату управління, бухгалтерів селищної ради, обслуговуючого персоналу, благоустрою. Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

5.      326-VІІ Про внесення змін до штатних розписів апарату управління, бухгалтерів селищної ради, обслуговуючого персоналу, благоустрою та комунального підприємства житлово-комунального господарства «Савинське». Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

6.  327-VІІ Про затвердження контракту з директором Савинського будинку культури Донник Катериною Станіславівною. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

7.   328-VІІ Про затвердження акту приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області позастатутного державного майна. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

8.    329-VІІ Про затвердження рішення виконавчого комітету «Про дозвіл на захоронення твердих побутових відходів на території Берестової балки за межами смт Савинці Балаклійського району Харківської області» від 22.09.2016 р. № 97. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

9.  330-VІІ Про затвердження актів списання техніки та обладнання балансоутримувача КП ЖКГ «Савинське», використання якого не можливе внаслідок непридатності. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунальних питань Орлов Є.Ю.

10.  331-VІІ Про дозвіл КП ЖКГ «Савинське» на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунальних питань Орлов Є.Ю.

11.  332-VІІ Про затвердження вартості тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунальних питань Орлов Є.Ю.

12.  333-VІІ Про затвердження балансоутримувачем теплових мереж районний комунальний заклад «Балаклійська централізована бібліотечна система» на період опалювального сезону 2016-2017 років. Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

13.  334-VІІ Про затвердження балансоутримувачем теплових мереж Савинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1 на період опалювального сезону 2016-2017 років. Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

14.  335-VІІ Про звільнення Мельника В.М. з посади тимчасово виконуючого обов’язки начальника ВУ ЖКГ «Савинське». Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

15.  336-VІІ Про розгляд заяви гр. Бачуріна Олександра Олександровича вх. № 204 від 13.10.2016р. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

16.  337-VІІ Про надання згоди  на виготовлення документації  землеустрою для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд по вул. Лесі Українки,16 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

17.  338-VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Суничній, 27  в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

18.  339-VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Суничній, 29  в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

19.  340-VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення індивідуального садівництва по вул. 30 років Перемоги,12  в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

20.  341-VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Першотравневій,39 в смт  Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

21.  342-VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортній,38-А  в с. Довгалівка. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

22.  343-VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Тимофієнка,14 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

23.  344-VІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Довгалівка  учаснику АТО – Бережному В.Л. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

24.  345-VІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Довгалівка  учаснику АТО – Лисенку Д.О. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

25.  346-VІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с. Довгалівка  учаснику АТО – Порубаю В.В. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

26.  347-VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Леоніда Талалая,51 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

27.  348-VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Миру,2 в смт  Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

28.  349-VІІ Про внесення змін до рішення № 787- VI від 25.06.2015року LІV сесія VI скликання Савинської селищної ради  « Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для обслуговування  нежитлової будівлі – торговий дім «Катюша» в смт Савинці  по вул. Тимофієнка, 4». Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

29.  350-VІІ Про розгляд заяви гр. Поберій Л.М. вх. № 200 від 04.10.2016р. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

30.  351-VІІ Про вилучення з користування земельної ділянки  у гр. Шевченка Івана Михайловича, яка розташована по вул. Мічуріна,32 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

31.  352- VІІ Про затвердження акта обстеження земельної межі між  б.25 та 27 по вул. Придонецькій в смт Савинці Балаклійського району Харківської області від 06.10.2016 року. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

32.  Різне: лист тимчасово виконуючого обов’язки начальника ВУ ЖКГ «Савинське» Мельника В.М.

 

Сесію розпочати, порядок денний затверджено одноголосно.

       Розглянути питання на сесії без розгляду на  комісії з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади, питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування та комісії з земельних питань та екології затвержено одноголосно.

 

 

СЛУХАЛИ: Про   надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області об’єкту державної власності  житлового будинку з усіма господарськими будівлями і спорудами за адресою Харківська область Балаклійський район  с. Довгалівка, вул.  Газовиків, 1 з балансу Філії  «Управління магістральних газопроводів «Харківгазтранс» ПАТ «Укртрансгаз». Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області об’єкту державної власності  житлового будинку з усіма господарськими будівлями і спорудами за адресою Харківська область Балаклійський район  с. Довгалівка, вул.  Газовиків, 1 з балансу Філії  «Управління магістральних газопроводів «Харківгазтранс» ПАТ «Укртрансгаз»»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 14, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – 1

 

СЛУХАЛИ: Про  внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік» (зі змінами).»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про  внесення змін до Програми Стабілізації та соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради. Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до штатних розписів апарату управління, бухгалтерів селищної ради, обслуговуючого персоналу, благоустрою. Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до штатних розписів апарату управління, бухгалтерів селищної ради, обслуговуючого персоналу, благоустрою.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до штатних розписів апарату управління, бухгалтерів селищної ради, обслуговуючого персоналу, благоустрою та комунального підприємства житлово-комунального господарства «Савинське». Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до штатних розписів апарату управління, бухгалтерів селищної ради, обслуговуючого персоналу, благоустрою та комунального підприємства житлово-комунального господарства «Савинське».»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження контракту з директором Савинського будинку культури Донник Катериною Станіславівною. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження контракту з директором Савинського будинку культури Донник Катериною Станіславівною.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження акту приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області позастатутного державного майна. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження акту приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області позастатутного державного майна »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження рішення виконавчого комітету «Про дозвіл на захоронення твердих побутових відходів на території Берестової балки за межами смт Савинці Балаклійського району Харківської області» від 22.09.2016 р. № 97. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження рішення виконавчого комітету «Про дозвіл на захоронення твердих побутових відходів на території Берестової балки за межами смт Савинці Балаклійського району Харківської області» від 22.09.2016 р. № 97.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження актів списання техніки та обладнання балансоутримувача КП ЖКГ «Савинське», використання якого не можливе внаслідок непридатності. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунальних питань Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження актів списання техніки та обладнання балансоутримувача КП ЖКГ «Савинське», використання якого не можливе внаслідок непридатності.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про дозвіл КП ЖКГ «Савинське» на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунальних питань Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  дозвіл КП ЖКГ «Савинське» на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження вартості тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунальних питань Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження вартості тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 11, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – 4,

у голосуванні приймав участь і голосував «за» Савинський селищний голова Матвієнко Ю.М.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження балансоутримувачем теплових мереж районний комунальний заклад «Балаклійська централізована бібліотечна система» на період опалювального сезону 2016-2017 років. Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження балансоутримувачем теплових мереж районний комунальний заклад «Балаклійська централізована бібліотечна система» на період опалювального сезону 2016-2017 років.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 14, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – 1

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження балансоутримувачем теплових мереж Савинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1 на період опалювального сезону 2016-2017 років. Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження балансоутримувачем теплових мереж Савинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1 на період опалювального сезону 2016-2017 років.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 14, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – 1

 

СЛУХАЛИ: Про звільнення Мельника В.М. з посади тимчасово виконуючого обов’язки начальника ВУ ЖКГ «Савинське». Доповідає голова селищної ради Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про звільнення Мельника В.М. з посади тимчасово виконуючого обов’язки начальника ВУ ЖКГ «Савинське».»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 13, „ проти” -  1,    ”утрим.” – 1

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви гр. Бачуріна Олександра Олександровича вх. № 204 від 13.10.2016р. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про розгляд заяви гр. Бачуріна Олександра Олександровича вх. № 204 від 13.10.2016р.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про  надання згоди  на виготовлення документації  землеустрою для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд по вул. Лесі Українки,16 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання згоди  на виготовлення документації  землеустрою для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд по вул. Лесі Українки,16 в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Суничній, 27  в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Суничній, 27  в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Суничній, 29  в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Суничній, 29  в смт Савинці»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення індивідуального садівництва по вул. 30 років Перемоги,12  в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення індивідуального садівництва по вул. 30 років Перемоги,12  в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 14, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає, не голосували – 1 Плотнікова І.І. конфлікт інтересів.

 

СЛУХАЛИ: Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Першотравневій,39 в смт  Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Першотравневій,39 в смт  Савинці. »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортній,38-А  в с. Довгалівка. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортній,38-А  в с. Довгалівка.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Тимофієнка,14 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Тимофієнка,14 в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Довгалівка  учаснику АТО – Бережному В.Л. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Довгалівка  учаснику АТО – Бережному В.Л.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 14, „ проти” -  1,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Довгалівка  учаснику АТО – Лисенку Д.О. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Довгалівка  учаснику АТО – Лисенку Д.О.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 14, „ проти” -  1,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с. Довгалівка  учаснику АТО – Порубаю В.В. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с. Довгалівка  учаснику АТО – Порубаю В.В.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 14, „ проти” -  1,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Леоніда Талалая,51 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Леоніда Талалая,51 в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

 

СЛУХАЛИ:Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Миру,2 в смт  Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Миру,2 в смт  Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення № 787- VI від 25.06.2015року LІV сесія VI скликання Савинської селищної ради  « Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для обслуговування  нежитлової будівлі – торговий дім «Катюша» в смт Савинці  по вул. Тимофієнка, 4». Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення № 787- VI від 25.06.2015року LІV сесія VI скликання Савинської селищної ради  « Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для обслуговування  нежитлової будівлі – торговий дім «Катюша» в смт Савинці  по вул. Тимофієнка, 4».»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про  розгляд заяви гр. Поберій Л.М. вх. № 200 від 04.10.2016р. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про розгляд заяви гр. Поберій Л.М. вх. № 200 від 04.10.2016р.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 14, „ проти” -  1,    ”утрим.” – нема

 

СЛУХАЛИ: Про вилучення з користування земельної ділянки  у гр. Шевченка Івана Михайловича, яка розташована по вул. Мічуріна,32 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про вилучення з користування земельної ділянки  у гр. Шевченка Івана Михайловича, яка розташована по вул. Мічуріна,32 в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження акта обстеження земельної межі між  б.25 та 27 по вул. Придонецькій в смт Савинці Балаклійського району Харківської області від 06.10.2016 року. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження акта обстеження земельної межі між  б.25 та 27 по вул. Придонецькій в смт Савинці Балаклійського району Харківської області від 06.10.2016 року.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 15, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

Різне: лист тимчасово виконуючого обов’язки начальника ВУ ЖКГ «Савинське» Мельника В.М. прийняли до відома.

 

На цьому  питання порядку денного розглянуті. Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою

 

 

 

Селищний голова                                                                              Ю.М.Матвієнко

 

 

Секретар  сесії                                                                                    І.І.Плотнікова