ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол ХІХ сесії VІІ скликання від 25.11.2016 року

 

25.11.2016                                                          Савинці                                                            № 19

 

Засідання   ХІХ   сесії  селищної ради VІІ  скликання

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.

Всього депутатів         - 22

Присутні                      - 13 (список додається), відсутні – 9  з невідомої причини.  

Приймали участь: Костомарова К.В. – депутат Балаклійської районної ради, Парастатов С.Ф. – працівник філії «Управління магістральних газопроводів «Харківтрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз», Мельник В.М. – юрист КП ЖКГ «Савинське», Кузьміна А.В. – головний бухгалтер селищної ради, Тімонова Т.В. – спеціаліст по земельних питаннях, гр. Бачуріна С.І.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. 353-VІІ  Про розгляд листа першого заступника голови Балаклійської районної державної адміністрації Тищенка В.О. від 09.11.2016 р. № 01-39/9/3809. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

2. 354- VІІ Про внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

3. 355-VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва по вул.  Транспортна, 39 в с. Довгалівка. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

4. 356-VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортна, 39 в с. Довгалівка. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

5. 357-VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.. Нагорній, 20 в с. Довгалівка. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

6. 358- VІІ Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення індивідуального садівництва по вул. Донецька, 154-б в с. Довгалівка. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

7. 359- VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування магазину «Риба-овочі» по вул.  20 Гв. Дивізії, 7а в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

8. 360- VІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Довгалівка члену сім’ї загиблого військовослужбовця Чигринова Д.М.- батькові Чигринову Віктору Миколайовичу. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

9. 361- VІІ Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Довгалівка учаснику АТО – Плотнікову В.В. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

10. 362- VІІ Про вилучення з користування земельної ділянки у гр. Скакун Наталії Григорівни, яка розташована по вул.  Придонецькій, 6/11 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

11. 363- VІІ Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.. 30 років Перемоги, 14 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

12. 364- VІІ Про розгляд заяви гр.  Бачуріної Світлани Іванівни вх.  № 209 від 21.10.2016 р. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

13. 365- VІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

14. 366-VІІ Про скасування рішення Савинської селищної ради Х сесії VІІ скликання № 157-VІІ від 31 березня 2016 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення (рілля) розташованої в смт Савинці». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

15. 367-VІІ Про скасування рішення Савинської селищної ради Х сесії VІІ скликання № 156-VІІ від 31 березня 2016 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення (рілля) розташованої в смт Савинці». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

16. 368-VІІ Про перегляд заяви гр. Горюшка І.С. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення (рілля) розташованої в смт Савинці. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

17. 369-VІІ Про перегляд заяви гр. Горюшка В.С. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення (рілля) розташованої в смт Савинці. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

18. 370-VІІ Про розгляд подання начальника Ізюмської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області від 19.10.2016 р. № 204/9/2014-17-20 про виділення коштів місцевого бюджету на сплату податкового боргу ВУ ЖКГ «Савинське». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

19. 371-VІІ Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

20. 372-VІІ Про затвердження Статуту територіальної громади смт Савинці, села Довгалівка Балаклійського району Харківської області. Доповідає секретар селищної ради Плотнікова І.І.

21. 373-VІІ  Про передачу з комунальної власності територіальної громади смт Савинці, села Довгалівка, селища Раківка Балаклійського району Харківської області до комунальної власності територіальної громади селища Андріївка Балаклійського району Харківської області автомобіля сміттєвоза ГАЗ-3307 з боковим навантаженням. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

22. 374-VІІ Про розгляд заяви гр. Плотнікова Володимира Миколайовича вх.  № 223 від 10.11.2016 р. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

23. 375-VІІ Про затвердження Положення про порядок присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомості на території Савинської селищної ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

 

 

   Сесію розпочати, порядок денний,  розглянути питання на сесії без розгляду на  комісії з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади, питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування та комісії з земельних питань та екології, затверджено одноголосно.

 

СЛУХАЛИ: Пророзгляд листа першого заступника голови Балаклійської районної державної адміністрації Тищенка В.О. від 09.11.2016 р. № 01-39/9/3809. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про розгляд листа першого заступника голови Балаклійської районної державної адміністрації Тищенка В.О. від 09.11.2016 р. № 01-39/9/3809.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 2, „ проти” -  11,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про   внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік» (зі змінами).»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 13, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про   затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва по вул.  Транспортна, 39 в с. Довгалівка. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва по вул.  Транспортна, 39 в с. Довгалівка.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 13, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про   затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортна, 39 в с. Довгалівка. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Транспортна, 39 в с. Довгалівка»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 13, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

СЛУХАЛИ: Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Нагорній, 20 в с. Довгалівка. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Нагорній, 20 в с. Довгалівка.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 13, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення індивідуального садівництва по вул. Донецька, 154-б в с. Довгалівка. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення індивідуального садівництва по вул. Донецька, 154-б в с. Довгалівка.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 13, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

                                                                                                                                                                          

СЛУХАЛИ:   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування магазину «Риба-овочі» по вул.  20 Гв. Дивізії, 7а в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування магазину «Риба-овочі» по вул.  20 Гв. Дивізії, 7а в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 13, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Довгалівка члену сім’ї загиблого військовослужбовця Чигринова Д.М.- батькові Чигринову Віктору Миколайовичу. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Довгалівка члену сім’ї загиблого військовослужбовця Чигринова Д.М.- батькові Чигринову Віктору Миколайовичу»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 13, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про   надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Довгалівка учаснику АТО – Плотнікову В.В. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Довгалівка учаснику АТО – Плотнікову В.В»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 12, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає, 

не голосували – 1  (Плотнікова І.І., конфлікт інтересів).

 

СЛУХАЛИ: Про   вилучення з користування земельної ділянки у гр. Скакун Наталії Григорівни, яка розташована по вул.  Придонецькій, 6/11 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про вилучення з користування земельної ділянки у гр. Скакун Наталії Григорівни, яка розташована по вул.  Придонецькій, 6/11 в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 13, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про   надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.. 30 років Перемоги, 14 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.. 30 років Перемоги, 14 в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 13, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви гр.  Бачуріної Світлани Іванівни вх.  № 209 від 21.10.2016 р. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про розгляд заяви гр.  Бачуріної Світлани Іванівни вх.  № 209 від 21.10.2016 р.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 12, „ проти” -  немає,    ”утрим.” –  1

 

СЛУХАЛИ: Про  скасування рішення Савинської селищної ради Х сесії VІІ скликання № 157-VІІ від 31 жовтня 2016 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення (рілля) розташованої в смт Савинці». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про скасування рішення Савинської селищної ради Х сесії VІІ скликання № 157-VІІ від 31 жовтня 2016 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення (рілля) розташованої в смт Савинці»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 12, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає,

не голосували – 1 (Горюшко С.В. – конфлікт інтересів)

 

СЛУХАЛИ: Про   скасування рішення Савинської селищної ради Х сесії VІІ скликання № 156-VІІ від 31 жовтня 2016 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення (рілля) розташованої в смт Савинці». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про скасування рішення Савинської селищної ради Х сесії VІІ скликання № 156-VІІ від 31 жовтня 2016 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення (рілля) розташованої в смт Савинці »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 12, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає,

не голосували – 1 (Горюшко С.В. – конфлікт інтересів.)

 

СЛУХАЛИ: Про перегляд заяви гр. Горюшка І.С. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення (рілля) розташованої в смт Савинці. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про перегляд заяви гр. Горюшка І.С. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення (рілля) розташованої в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 12, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає,

не голосували – 1 (Горюшко С.В. – конфлікт інтересів.)

 

СЛУХАЛИ: Про перегляд заяви гр. Горюшка В.С. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення (рілля) розташованої в смт Савинці. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про перегляд заяви гр. Горюшка В.С. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення (рілля) розташованої в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 12, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає,

не голосували – 1 (Горюшко С.В. – конфлікт інтересів.)

 

СЛУХАЛИ: Про   затвердження Положення про порядок присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомості на території Савинської селищної ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження Положення про порядок присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомості на території Савинської селищної ради.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 13, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про   розгляд подання начальника Ізюмської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області від 19.10.2016 р. № 204/9/2014-17-20 про виділення коштів місцевого бюджету на сплату податкового боргу ВУ ЖКГ «Савинське». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про розгляд подання начальника Ізюмської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області від 19.10.2016 р. № 204/9/2014-17-20 про виділення коштів місцевого бюджету на сплату податкового боргу ВУ ЖКГ «Савинське».»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 13, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.   

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 13, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Статуту територіальної громади смт Савинці, села Довгалівка Балаклійського району Харківської області. Доповідає секретар селищної ради Плотнікова І.І. 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження Статуту територіальної громади смт Савинці, села Довгалівка Балаклійського району Харківської області.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 13, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про   передачу з комунальної власності територіальної громади смт Савинці, села Довгалівка, селища Раківка Балаклійського району Харківської області до комунальної власності територіальної громади селища Андріївка Балаклійського району Харківської області автомобіля сміттєвоза ГАЗ-3307 з боковим навантаженням. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про передачу з комунальної власності територіальної громади смт Савинці, села Довгалівка, селища Раківка Балаклійського району Харківської області до комунальної власності територіальної громади селища Андріївка Балаклійського району Харківської області автомобіля сміттєвоза ГАЗ-3307 з боковим навантаженням.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 13, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви гр. Плотнікова Володимира Миколайовича вх.  № 223 від 10.11.2016 р. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про розгляд заяви гр. Плотнікова Володимира Миколайовича вх.  № 223 від 10.11.2016 р.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 12, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає, 

не голосували – 1  (Плотнікова І.І., конфлікт інтересів).

На цьому  питання порядку денного розглянуті. Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою

 

 

 

Селищний голова                                                                              Ю.М.Матвієнко

 

 

Секретар  сесії                                                                                    І.І.Плотнікова