ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол ХХ сесії VІІ скликання від 23.12.2016 року

 

23.12.2016                                                          Савинці                                                               № 20

 

Засідання   ХХ   сесії  селищної ради VІІ  скликання

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.

Всього депутатів         - 22

Присутні                      - 18 (список додається), відсутні – 4  з невідомої причини.  

Приймали участь: Кузьміна А.В. – головний бухгалтер селищної ради, Тімонова Т.В. – спеціаліст по земельних питаннях, Шкарлет Ю.І. – начальник КП ЖКГ «Савинське».

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. 376-VІІ  Про селищний бюджет на 2017 рік. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

2. 377-VІІ Про встановлення розміру харчування дітей у Савинському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 1 на 2017 рік. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

3. 378-VІІ Про внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

4. 379-VІІ Про затвердження штатних розписів апарату управління, бухгалтерів селищної ради, обслуговуючого персоналу, благоустрою, встановлення надбавок та доплат. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

5.380-VІІ Про затвердження Положення про преміювання, виплату надбавок та допомог працівникам Савинської селищної ради. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

9.381- VІІ Про  преміювання селищного голови та заступника з питань діяльності виконавчих органів влади. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

10.382- VІІ Про оприлюднення та доведення інформації до споживачів тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, вивезення ТПВ, водопостачання в с. Довгалівка, що надає КП ЖКГ «Савинське». Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

11.383- VІІ Про визнання незаконним рішення Савинської селищної ради від 07.07.2016 року № 253-VІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель комунальної форми власності для ведення фермерського господарства, яка розташована в межах с. Довгалівка» гр.  Кузіній Т.В. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

12.384- VІІ Про повторний перегляд заяви гр.  Кузіної Т.В. від 21.06.2016 р. вх.  № 127 про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства в с. Довгалівка та надання земельної ділянки в оренду. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

13. 385-VІІ Про ініціювання звернення до Головного управління Держгеокадастру України. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

14. 386-VІІ Про затвердження акту приймання-передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району гаражу, який розташований за адресою: смт Савинці, вул.  Соборна, 49. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

15.387-VІІ Про затвердження акту приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області позастатутного державного майна. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

16.388- VІІ Про надання  згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Тимофієнка, 14 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

17.389-VІІ Про надання  згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Чайковського, 42 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

18.390-VІІ Про надання  згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. 30 років Перемоги, 12 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

19.391-VІІ Про надання  згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Садова, 21 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

20.392-VІІ Про розгляд заяви вх. № 263 від 16.12.2016 року гр.  Івко Світлани Анатоліївни. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

21.393- VІІ Про розгляд заяви вх. № 264 від 16.12.2016 року гр.  Івко Світлани Анатоліївни та гр. Івахненка Олексія Миколайовича. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

22.394-VІІ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі 9на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по пров. Сосновому, 5 в смт Савинці та надання її у приватну власність. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

23. 395-VІІ Про встановлення відсотку орендної плати за земельну ділянку для обслуговування магазину «Риба-овочі» по вул. 20 Гв.дивізії, 7а в смт Савинці та надання її в оренду. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

24.396-VІІ  Про встановлення відсотку орендної плати за земельну ділянку для обслуговування нежитлового об’єкта  по вул. Залізничній, 2 в смт Савинці та надання її в оренду. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

 

  Сесію розпочати, порядок денний, розглянути питання на сесії без розгляду на  комісії з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади, питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування та комісії з земельних питань та екології  затверджено одноголосно.

 

СЛУХАЛИ: Проселищний бюджет на 2017 рік. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про селищний бюджет на 2017 рік.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про встановлення розміру харчування дітей у Савинському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 1 на 2017 рік. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

 ВИРІШИЛИ: Рішення «Про встановлення розміру харчування дітей у Савинському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 1 на 2017 рік.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року № 70-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік» (зі змінами).», прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження штатних розписів апарату управління, бухгалтерів селищної ради, обслуговуючого персоналу, благоустрою, встановлення надбавок та доплат. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження штатних розписів апарату управління, бухгалтерів селищної ради, обслуговуючого персоналу, благоустрою, встановлення надбавок та доплат.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 17, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає, не голосували - 1(Плотнікова І.І., конфлікт інтересів).

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження Положення про преміювання, виплату надбавок та допомог працівникам Савинської селищної ради. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження Положення про преміювання, виплату надбавок та допомог працівникам Савинської селищної ради»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає, не голосували - 1(Плотнікова І.І., конфлікт інтересів).

 

СЛУХАЛИ:  Про  преміювання селищного голови та заступника з питань діяльності виконавчих органів влади. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

 ВИРІШИЛИ: Рішення «Про преміювання селищного голови та заступника з питань діяльності виконавчих органів влади.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про оприлюднення та доведення інформації до споживачів тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, вивезення ТПВ, водопостачання в с. Довгалівка, що надає КП ЖКГ «Савинське». Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства  Орлов Є.Ю.

 ВИРІШИЛИ: Рішення «Прооприлюднення та доведення інформації до споживачів тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, вивезення ТПВ, водопостачання в с. Довгалівка, що надає КП ЖКГ «Савинське». »,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про визнання незаконним рішення Савинської селищної ради від 07.07.2016 року № 253-VІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель комунальної форми власності для ведення фермерського господарства, яка розташована в межах с. Довгалівка» гр.  Кузіній Т.В. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про визнання незаконним рішення Савинської селищної ради від 07.07.2016 року № 253-VІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель комунальної форми власності для ведення фермерського господарства, яка розташована в межах с. Довгалівка» гр.  Кузіній Т.В.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про повторний перегляд заяви гр.  Кузіної Т.В. від 21.06.2016 р. вх.  № 127 про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства в с. Довгалівка та надання земельної ділянки в оренду. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про повторний перегляд заяви гр.  Кузіної Т.В. від 21.06.2016 р. вх.  № 127 про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства в с. Довгалівка та надання земельної ділянки в оренду.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про  ініціювання звернення до Головного управління Держгеокадастру України. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про ініціювання звернення до Головного управління Держгеокадастру України.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження акту приймання-передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району гаражу, який розташований за адресою: смт Савинці, вул.  Соборна, 49. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження акту приймання-передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району гаражу, який розташований за адресою: смт Савинці, вул.  Соборна, 49.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження акту приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області позастатутного державного майна. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження акту приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області позастатутного державного майна.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про  надання  згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Тимофієнка, 14 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання  згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Тимофієнка, 14 в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання  згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Чайковського, 42 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

 ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання  згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Чайковського, 42 в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання  згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. 30 років Перемоги, 12 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання  згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. 30 років Перемоги, 12 в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 17, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає, не голосували – 1 ( Плотнікова І.І. – конфлікт інтересів).

 

СЛУХАЛИ: Про надання  згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Садова, 21 в смт Савинці. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання  згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Садова, 21 в смт Савинці.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви вх. № 263 від 16.12.2016 року гр.  Івко Світлани Анатоліївни. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про розгляд заяви вх. № 263 від 16.12.2016 року гр.  Івко Світлани Анатоліївни.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про  розгляд заяви вх. № 264 від 16.12.2016 року гр.  Івко Світлани Анатоліївни та гр. Івахненка Олексія Миколайовича. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Пророзгляд заяви вх. № 264 від 16.12.2016 року гр.  Івко Світлани Анатоліївни та гр. Івахненка Олексія Миколайовича.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі 9на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по пров. Сосновому, 5 в смт Савинці та надання її у приватну власність. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі 9на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по пров. Сосновому, 5 в смт Савинці та надання її у приватну власність.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 18, „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про встановлення відсотку орендної плати за земельну ділянку для обслуговування магазину «Риба-овочі» по вул. 20 Гв.дивізії, 7а в смт Савинці та надання її в оренду. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про встановлення відсотку орендної плати за земельну ділянку для обслуговування магазину «Риба-овочі» по вул. 20 Гв.дивізії, 7а в смт Савинці та надання її в оренду.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 16, „ проти” -  2,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про встановлення відсотку орендної плати за земельну ділянку для обслуговування нежитлового об’єкта  по вул. Залізничній, 2 в смт Савинці та надання її в оренду. Доповідає спеціаліст по земельних питаннях Тімонова Т.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про встановлення відсотку орендної плати за земельну ділянку для обслуговування нежитлового об’єкта  по вул. Залізничній, 2 в смт Савинці та надання її в оренду.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” - 11, „ проти” -  4,    ”утрим.” – 1, не голосували – 2 (Назаренко С.В. – конфлікт інтересів, Малишко С.В – відсутній.), у голосуванні приймав участь і голосував «за» Савинський селищний голова Матвієнко Ю.М.

На цьому  питання порядку денного розглянуті. Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою

 

 

Селищний голова                                                                              Ю.М.Матвієнко

 

Секретар  сесії                                                                                    І.І.Плотнікова