ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол ХХІІ сесії VІІ скликання від 15.02.2017 року

15.02.2017                                                          Савинці                                                               № 22

 

Засідання   ХХІІ   сесії  селищної ради VІІ  скликання

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.

Всього депутатів          - 22

Присутні                       - 15 (список додається), відсутні – 7  з невідомої причини.  

Приймали участь: Тімонова Т.В. – спеціаліст по земельних питаннях, Шкарлет Ю.І. – начальник КП ЖКГ «Савинське», Мельник В.М. – юрист  КП ЖКГ «Савинське», Білокудря В.М. – депутат Харківської обласної ради, Кулікова О.Ю., Комаровська С.Г. – мешканці с. Довгалівка.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. 431-VII Про внесення змін до рішення ХІV сесії VII скликання № 215 –VIІ від 07 липня 2016 року «Про  затвердження ставки земельного податку  на 2017 рік». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

2. 432-VII Про внесення змін до рішення ХІV сесія VIІ скликання № 218 –VIІ від 07 липня 2016 року «Про затвердження ставок єдиного податку на 2017 рік». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

3. 433-VII Про внесення змін до рішення ХІV сесії VIІ скликання №  220-VIІ від 07 липня 2016 року  «Про затвердження ставки транспортного податку». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

4. 434-VII Про внесення змін до рішення ХХ сесії VIІ скликання № 377-УІІ від 23 грудня 2016 «Про встановлення розміру харчування дітей у Савинському дошкільному навчальному закладі  (ясла – садок) №1 на 2017 рік». Доповідає селищний голова  Матвієнко Ю.М.

5. 435-VII Про затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів  для населення та  бюджетних споживачів  селищної ради, що  надає КП ЖКГ „Савинське”. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

6. 436-VII Про  затвердження вартості  тарифів на  послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територій в смт Савинці по кожному будинку окремо, які надає КП ЖКГ «Савинське». Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

7. 437-VII Про затвердження  тарифу на послугу з централізованого водопостачання с. Довгалівка, що надає  КП ЖКГ “Савинське”.  Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

8. 438- VII Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Поштовій,5  в смт. Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

9. 439- VII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд по вул.30 років Перемоги,12 в смт. Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

10. 440- VII Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по  вул. Придонецькій,45 в смт. Савинці та надання її безкоштовно у спільну сумісну власність. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

11. 441- VII Про припинення дії рішення ХІV сесії VIІ скликання Савинської селищної ради  від 07 липня 2016 року  № 256- VІІ«Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці». Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

12. 442- VII Про розгляд заяви вх. № 21 від 31.01.2017 року  ФО-П Орлова Е.Ю. про зменшення розміру орендної плати за земельну ділянку для обслуговування магазину  по вул. Кооперативній,4 в смт Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

13. 443- VII Про повторний розгляд заяви вх. № 2 від 04.01.2017 року гр. Мельника Валерія Миколайовича. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

14. 444- VII Про повторний розгляд заяви вх. № 3 від 04.01.2017 року гр. Кравцової Євгенії Валеріївни. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

15. 445- VII Про повторний розгляд колективної заяви вх. № 15  від 19.01.2017 року громадян мешканців с. Довгалівка. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

 

  Сесію розпочати, порядок денний, розглянути питання на сесії без розгляду на  комісії з бюджетних питань затверджено одноголосно.

 

СЛУХАЛИ:   Про внесення змін до рішення ХІV сесії VII скликання № 215 –VIІ від 07 липня 2016 року «Про  затвердження ставки земельного податку  на 2017 рік». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення ХІV сесії VII скликання № 215 –VIІ від 07 липня 2016 року «Про  затвердження ставки земельного податку  на 2017 рік».» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 11,  „ проти” -  3,    ”утрим.” – 1,

 у голосуванні приймав участь і голосував «за» Савинський селищний голова Матвієнко Ю.М.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення ХІV сесія VIІ скликання № 218 –VIІ від 07 липня 2016 року «Про затвердження ставок єдиного податку на 2017 рік». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.  

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення ХІV сесія VIІ скликання № 218 –VIІ від 07 липня 2016 року «Про затвердження ставок єдиного податку на 2017 рік».» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 15,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:  Про внесення змін до рішення ХІV сесії VIІ скликання №  220-VIІ від 07 липня 2016 року  «Про затвердження ставки транспортного податку». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення ХІV сесії VIІ скликання №  220-VIІ від 07 липня 2016 року  «Про затвердження ставки транспортного податку».» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 15,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:   Про внесення змін до рішення ХХ сесії VIІ скликання № 377-УІІ від 23 грудня 2016 «Про встановлення розміру харчування дітей у Савинському дошкільному навчальному закладі  (ясла – садок) №1 на 2017 рік». Доповідає селищний голова  Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення ХХ сесії VIІ скликання № 377-УІІ від 23 грудня 2016 «Про встановлення розміру харчування дітей у Савинському дошкільному навчальному закладі  (ясла – садок) №1 на 2017 рік».» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 15,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів  для населення та  бюджетних споживачів  селищної ради, що  надає КП ЖКГ „Савинське”. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів  для населення та  бюджетних споживачів  селищної ради, що  надає КП ЖКГ „Савинське”. » , не  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 3,  „ проти” -  6,    ”утрим.” – 6

 

СЛУХАЛИ:  Про  затвердження вартості  тарифів на  послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територій в смт Савинці по кожному будинку окремо, які надає КП ЖКГ «Савинське». Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження вартості  тарифів на  послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територій в смт Савинці по кожному будинку окремо, які надає КП ЖКГ «Савинське».» , не  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 7,  „ проти” -  4,    ”утрим.” – 4

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження  тарифу на послугу з централізованого водопостачання с. Довгалівка, що надає  КП ЖКГ “Савинське”.  Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження  тарифу на послугу з централізованого водопостачання с. Довгалівка, що надає  КП ЖКГ “Савинське”.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 11,  „ проти” -  3,    ”утрим.” – 1,

у голосуванні приймав участь і голосував «за» Савинський селищний голова Матвієнко Ю.М.

 

СЛУХАЛИ:  Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Поштовій,5  в смт. Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Поштовій,5  в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 15,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.30 років Перемоги,12 в смт. Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.30 років Перемоги,12 в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 14,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає, не голосували – 1 (Плотнікова І.І. – конфлікт інтересів).

 

СЛУХАЛИ:   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по  вул. Придонецькій,45 в смт. Савинці та надання її безкоштовно у спільну сумісну власність. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по  вул. Придонецькій,45 в смт. Савинці та надання її безкоштовно у спільну сумісну власність.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 15,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:  Про припинення дії рішення ХІV сесії VIІ скликання Савинської селищної ради  від 07 липня 2016 року  № 256- VІІ«Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці». Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про припинення дії рішення ХІV сесії VIІ скликання Савинської селищної ради  від 07 липня 2016 року  № 256- VІІ«Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці».» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 15,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви вх. № 21 від 31.01.2017 року  ФО-П Орлова Е.Ю. про зменшення розміру орендної плати за земельну ділянку для обслуговування магазину  по вул. Кооперативній,4 в смт Савинці. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про розгляд заяви вх. № 21 від 31.01.2017 року  ФО-П Орлова Е.Ю. про зменшення розміру орендної плати за земельну ділянку для обслуговування магазину  по вул. Кооперативній,4 в смт Савинці..» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 12,  „ проти” -  1,    ”утрим.” – 1, не голосували – 1 (Орлов Є.Ю.- конфлікт інтересів).

 

СЛУХАЛИ: Про повторний розгляд заяви вх. № 2 від 04.01.2017 року гр. Мельника Валерія Миколайовича. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.   

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про повторний розгляд заяви вх. № 2 від 04.01.2017 року гр. Мельника Валерія Миколайовича.»,  не прийняти (додається).

Голосували: „ За” – немає,  „ проти” -  12,    ”утрим.” – 3

 

СЛУХАЛИ:  Про повторний розгляд заяви вх. № 3 від 04.01.2017 року гр. Кравцової Євгенії Валеріївни. Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про повторний розгляд заяви вх. № 3 від 04.01.2017 року гр. Кравцової Євгенії Валеріївни.» ,  не прийняти (додається).

Голосували: „ За” – немає,  „ проти” -  12,    ”утрим.” – 3

 

СЛУХАЛИ: Про повторний розгляд колективної заяви вх. № 15  від 19.01.2017 року громадян мешканців с. Довгалівка.  Доповідає голова постійної комісії з земельних питань та екології Горюшко С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про повторний розгляд колективної заяви вх. № 15  від 19.01.2017 року громадян мешканців с. Довгалівка.»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 12,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – 3

На цьому  питання порядку денного розглянуті. Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою

 

Селищний голова                                                                              Ю.М.Матвієнко

Секретар  сесії                                                                                    І.І.Плотнікова