ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Ізюмського району

Протокол ХLVІ сесії VІІ скликання від 18.09.2019 року

18.09.2019 р.                                                      Савинці                                                               № 46

 

Засідання   ХLVІ     сесії  селищної ради VІІ  скликання

14.00 год.,   актова зала Савинської селищної ради, 2 поверх

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.  

Всього депутатів         - 22

Присутні              - 13 депутатів  (список додається), відсутні –  9 депутатів з невідомої причини.  

Приймали участь: Кузьміна А.В. - головний  бухгалтер селищної ради, Тімонова Т.В. – спеціаліст з земельних питань.

 

Матвієнко Ю.М.  оголосив, що на ХLVІ  сесію прибули і зареєструвалися  13 депутатів (список додається). Відсутні 9 депутатів з невідомих причин. Кворум є.

Сесію оголошую відкритою.

       

СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного ХLVІ сесії  селищної ради VІІ  скликання.

Матвієнко Ю.М. повідомив, що відповідно до п.8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 46 сесія  селищної ради скликана розпорядженням селищного голови № 21 від 06 вересня  2019 року, яке було розміщене на дошці оголошень Савинської селищної ради та на офіційному веб-сайті. Для розгляду на 46 сесію було винесено 11 питань, земельні питання  та розділ «Різне». В процесі підготовки сесії виникла необхідність включити до порядку денного ще 4 питання: «Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради на 2019 рік», «Про внесення змін до Програми підтримки об’єднання Співвласників багатоквартирних будинків на території селища Савинці на 2019-2020 роки», «Про внесення змін до Програми проведення ремонту на утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради на 2019 рік», «Про надання дозволу на списання обладнання, балансоутримувачем якого є КП ЖКГ «Савинське», використання якого не можливе внаслідок непридатності».

Земельні питання та питання: «Про прийняття в комунальну власність вуличного освітлення», «Про прийняття в комунальну власність колодязя загального користування», «Про створення комісії з вилучення майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району з використання невідомими особами»  були розглянуті на засіданнях постійних комісії з  земельних питань та екології  та з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади та  питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування  Питання порядку денного: «Про виконання бюджету за 8 місяців 2019 року», «Про внесення змін до рішення XXХІХ сесії VІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 799-VII «Про селищний бюджет на 2019 рік»,        «Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2019 рік», «Про внесення змін до Програми підтримки об`єднання Співвласників багатоквартирних будинків на території селища  Савинці на 2019-2020 роки», «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2019 рік», «Про внесення змін до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2019 рік», «Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради «Про затвердження штатних розписів апарату управління,  бухгалтерів селищної ради,  обслуговуючого персоналу, благоустрою, встановлення надбавок та доплат» від 21 грудня 2018 року № 802-VIІ», «Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику селищного голови Цілюрик Світлані Олександрівні», «Про встановлення надбавки за вислугу років заступнику селищного голови Цілюрик Світлані Олександрівні», «Про передачу комунального майна   в  оперативне управління КП ЖКГ «Савинське»  не були розглянуті на засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів,  із-за відсутності кворуму. Питання порядку денного: «Про визначення переможця конкурсу з визначення  виконавця послуг з вивезення  побутових відходів на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області», «Про надання дозволу на списання обладнання,  балансоутримувачем якого є КП ЖКГ «Савинське», використання якого не можливе внаслідок непридатності» не були розглянуті на засіданні постійної комісії з питань з питань ЖКГ,  із-за відсутності кворуму.

 

Матвієнко Ю.М.  повідомив, що перед тим як продовжити сесію, необхідно порадитись – є три пропозиції:

  1. Розійтися по комісіям і провести засідання комісій, при згоді,- потім повернутись в зал і продовжити сесію.
  2. Провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі і, при згоді, - потім продовжити сесію.
  3. Продовжити сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з  обговоренням-зробити перерву, розійтися по комісіям, а потім, при згоді, - повернутися в цей зал і продовжити сесію (тобто якщо буде в цьому необхідність).

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування перший варіант розгляду питань: розійтися по комісіям і провести засідання комісій, при згоді,- потім повернутись в зал і продовжити сесію.

 

Голосували :

«За» -  немає

«Проти» - 13 депутатів

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Не прийнято.

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування другий варіант розгляду питань: провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі і, при згоді, - потім продовжити сесію.

 

Голосували :

«За» -  немає

«Проти» - 13 депутатів

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Не прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування третій варіант розгляду питань: продовжити сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з  обговоренням-зробити перерву, розійтися по комісіям, а потім, при згоді, - повернутися в цей зал і продовжити сесію (тобто якщо буде в цьому необхідність).

 

Голосували :

«За» -  13 депутатів

«Проти» - немає

 «Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.   виніс на голосування пропозицію про прийняття за основу проекту рішення з питання «Про затвердження порядку денного ХLVІ сесії  селищної ради VІІ  скликання».

 

Голосували :

«За» -  13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.  запитав у депутатів, які будуть зміни, доповнення до порядку денного 46-ї сесії.

(Змін, доповнень до порядку денного не надійшло).

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому рішення з питання «Про затвердження порядку денного ХLVІ   сесії  селищної ради VІІ  скликання»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 990-VІІ «Про затвердження порядку денного ХLVІ  сесії  селищної ради VІІ  скликання», прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13 депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Рішення прийнято.

 

Продовжуємо роботу сесії і переходимо до розгляду питань порядку денного.

 

СЛУХАЛИ: Про виконання бюджету за 8 місяців  2019 року.

Доповідає: Кузьміна А.В. (доповідь додається).

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про виконання бюджету за 8 місяців  2019 року».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 991-VІІ «Про виконання бюджету за 8 місяців  2019 року»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення XXХІХ сесії VІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 799-VII «Про селищний бюджет на 2019 рік».

Доповідає: Кузьміна А.В., доповідь додається.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до рішення XXХІХ сесії VІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 799-VII «Про селищний бюджет на 2019 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 992-VІІ «Про внесення змін до рішення XXХІХ сесії VІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 799-VII «Про селищний бюджет на 2019 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ:  Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2019 рік

Доповідає: Кузьміна А.В., яка  запропонувала відповідно до  рішення 46 сесії № 992-VІІ «Про внесення змін до рішення XXХІХ сесії VІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 799-VII «Про селищний бюджет на 2019 рік»  внести зміни до Програми фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2019 рік, а саме  виділити кошти для забезпечення виплати заробітної плати та податків апарату селищної ради в сумі 44,0 тис.грн. та  викласти в додатку Програми «Орієнтовані обсяги фінансування програми»  наступний текст: заробітна плата апарату селищної  ради 1484,110; нарахування на заробітну плату 329,803.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2019 рік ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 993-VІІ «Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2019 рік» прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми підтримки об`єднання Співвласників багатоквартирних будинків на території селища  Савинці на 2019-2020 роки.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка  запропонувала відповідно до  рішення 46 сесії № 992-VІІ «Про внесення змін до рішення XXХІХ сесії VІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 799-VII «Про селищний бюджет на 2019 рік»  внести зміни до Програми підтримки об`єднання Співвласників багатоквартирних будинків на території селища  Савинці на 2019-2020 роки, а саме доповнити розділ Фінансово-господарський напрямок Програми текстом наступного змісту:  фінансування «Капітальний ремонт м’якої покрівлі житлового будинку по вул. Північна № 2-Б смт Савинці Балаклійського району Харківської області – 268,0 тис.грн.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до Програми підтримки об`єднання Співвласників багатоквартирних будинків на території селища  Савинці на 2019-2020 роки».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 994-VІІ «Про внесення змін до Програми підтримки об`єднання Співвласників багатоквартирних будинків на території селища  Савинці на 2019-2020 роки»  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2019 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка  запропонувала відповідно до  рішення 46 сесії № 992-VІІ «Про внесення змін до рішення XXХІХ сесії VІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 799-VII «Про селищний бюджет на 2019 рік»  внести зміни до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2019 рік, доповнити розділ 2 «Мета і основні завдання» :

33. Придбання та встановлення козирків на поліклінічне відділення вул. Л.Талалая, 1 та Савинський будинок культури в смт Савинці та дверей на поліклінічне відділення вул. Л.Талалая, 1 в смт Савинці – 21,0 тис.грн.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2019 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 995-VІІ «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2019 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2019 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка  запропонувала відповідно до  рішення 46 сесії № 992-VІІ «Про внесення змін до рішення XXХІХ сесії VІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 799-VII «Про селищний бюджет на 2019 рік»  внести зміни до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2019 рік, а саме доповнити «Кошторис витрат на виконання Програми проведення ремонту  та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради на 2019 рік» в пункт 2. Придбання текстом наступного змісту: піщано-сольова суміш – 10,0 тис.грн.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2019 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 996-VІІ «Про внесення змін до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2019 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради «Про затвердження штатних розписів апарату управління,  бухгалтерів селищної ради,  обслуговуючого персоналу, благоустрою, встановлення надбавок та доплат» від 21 грудня 2018 року № 802-VIІ.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка  доповіла, що в зв’язку із переходом з газового палива на тверде паливо в котельні адміністративного корпусу Савинської селищної ради, необхідно внести зміни до Штатного розпису апарату управління,  бухгалтерів селищної ради,  обслуговуючого персоналу, благоустрою,  а саме змінити назву посади «оператор газової котельні» на «машиніст (кочегар) котельні».

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради «Про затвердження штатних розписів апарату управління,  бухгалтерів селищної ради,  обслуговуючого персоналу, благоустрою, встановлення надбавок та доплат» від 21 грудня 2018 року № 802-VIІ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 997-VІІ «Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради «Про затвердження штатних розписів апарату управління,  бухгалтерів селищної ради,  обслуговуючого персоналу, благоустрою, встановлення надбавок та доплат» від 21 грудня 2018 року № 802-VIІ»  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику селищного голови Цілюрик Світлані Олександрівні.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка  доповіла, що відповідно ст.ст. 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», так як заступник селищного голови Цілюрик С.О. пропрацювала більше двох років на посаді, є можливість присвоїти черговий 10-й ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах V категорії. 

 Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику селищного голови Цілюрик Світлані Олександрівні».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 998-VІІ «Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику селищного голови Цілюрик Світлані Олександрівні»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ:  Про встановлення надбавки за вислугу років заступнику селищного голови Цілюрик Світлані Олександрівні.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка  доповіла, що за записами в трудовій книжці Цілюрик Світлана Олександрівна станом на 18 вересня 2019 має стаж роботи в органах місцевого  самоврядування 3 роки  12 днів, тому є пропозиція встановити   надбавку за вислугу років в розмірі 10 %.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про встановлення надбавки за вислугу років заступнику селищного голови Цілюрик Світлані Олександрівні».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 999-VІІ «Про встановлення надбавки за вислугу років заступнику селищного голови Цілюрик Світлані Олександрівні»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про передачу комунального майна   в  оперативне управління КП ЖКГ «Савинське».

Доповідає: Кузьміна А.В., яка  доповіла, що на підставі листа начальника КП ЖКГ «Савинське» вих. № 134 від 10 вересня 2019 року для забезпечення сталої роботи підприємства,  є пропозиція передати з балансу Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області в оперативне управління КП ЖКГ «Савинське» комунальне майно: трактор колісний БЕЛАРУС-82.1 реєстраційний номер 23118АХ  рік випуску 2019 заводський номер 82008837 в кількості 1 од. балансовою вартістю 492358,96 грн. інвентарний номер 101510004,   косарку роторну Z-178-1,65м КР-1,65  в кількості 1 од. балансовою вартістю 31000,00 грн. інвентарний номер 101420001 .

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про передачу комунального майна   в  оперативне управління КП ЖКГ «Савинське».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  1000-VІІ «Про передачу комунального майна   в  оперативне управління КП ЖКГ «Савинське»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про прийняття в комунальну власність вуличного освітлення.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що з метою обліку вуличного освітлення після проведеної реконструкції та капітального ремонту, згідно актів приймання виконаних робіт, необхідно прийняти в комунальну власність  Савинської селищної  ради електромережі вуличного освітлення, а саме: вуличне освітлення по  вул.  Чайковського, вул.  Комунальна в смт  Савинці Балаклійського району Харківської області (ТП №137) в сумі 225,627 тис. грн. (двісті двадцять п’ять  тисяч шістсот двадцять сім).

Малишко С.В., доповів, що це питання на засіданні постійної комісії з  питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади та  питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування розглядалося, є пропозиція прийняти.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про прийняття в комунальну власність вуличного освітлення».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1001-VІІ «Про прийняття в комунальну власність вуличного освітлення» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про прийняття в комунальну власність колодязя загального користування.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що з метою належного водозабезпечення жителів населеного пункту, на підставі депутатського звернення депутата 20 виборчого округу Синицької В.Я., комісійного акта обстеження, є пропозиція  прийняти в комунальну власність  Савинської селищної  ради колодязь загального користування, який знаходиться за адресою: на перехресті вул. Київська та Сумська в смт Савинці.

Малишко С.В., доповів, що це питання на засіданні постійної комісії з  питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади та  питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування розглядалося, є пропозиція прийняти.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про прийняття в комунальну власність колодязя загального користування».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1002-VІІ «Про прийняття в комунальну власність колодязя загального користування» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про створення комісії з вилучення майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району з використання невідомими особами.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., якийдоповів, щона підставі рішення ХІV сесії Савинської селищної ради VIІ скликання «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка, сел. Раківка Балаклійського району Харківської області гаражу по вул. Соборній, 49-г в смт  Савинці” № 226-VII  від 07 липня 2016 року,  рішення ХХ сесії  Савинської селищної ради VIІ скликання «Про затвердження акту  приймання-передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка,  сел. Раківка  Балаклійського району гаражу,  який розташований за адресою: смт Савинці вул. Соборна, 49-г» № 386- VII від 23 грудня 2016 року, витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності індексний номер 111697960 від 25 січня 2018 року, Технічного паспорту, виготовленого Балаклійським бюро технічної інвентаризації гараж, розташований за адресою: вул. Соборна, 49-г є власністю територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка. Але на даний час він закритий і використовується невідомими особами. Так як гараж розташований напроти адміністративної будівлі Савинської селищної ради, то я не один раз бачив, що гаражем користувався гр. Мазурчак Валерій Володимирович, гр. Білокудря Валерій Миколайович.  Я звертався до Балаклійського відділення поліції  Головного управління Національної поліції в Харківській області стосовно встановлення особи, яка безпідставно використовує гараж територіальної громади. Але особи не були встановлені. На сьогодні є необхідність в використанні гаражу для зберігання пелетів, які будуть придбані для опалення адміністративної будівлі Савинської селищної ради та використання в зимовий час для постановки автомобілів АЗПСМ.

Білокудря С.Д. запитала, а що по цьому питанню каже гр. Білокудря Валерій Миколайович?

Лисицький Г.М. запропонував запросити гр. Білокудрю Валерія Миколайовича на наступне пленарне засідання сесії Савинської селищної ради, для  надання пояснень з цього питання.

Денисенко Ю.М., запропонував створити комісію з вилучення майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району з використання невідомими особами, змінити замки на гаражі та опечатати його.

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про створення комісії з вилучення майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району з використання невідомими особами. Я також буду приймати участь в голосуванні.

 

Голосували :

«За» - 8  депутатів

«Проти» - 5 депутатів

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

в голосуванні приймав участь селищний голова Матвієнко Ю.М., який голосував «за»

Рішення не прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про запрошення на наступне пленарне засідання сесії гр.  Білокудрю Валерія Миколайовича.

Голосували :

«За» - 8  депутатів

«Проти» - 5 депутатів

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення не прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про визначення переможця конкурсу з визначення  виконавця послуг з вивезення  побутових відходів на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Плотнікова І.І., яка доповіла, що 10 вересня 2019 року відбулося засідання конкурсної комісії  з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Савинської селищної ради на якому було визначено виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території Савинської селищної ради - комунальне підприємство житлово-комунального господарства «Савинське» строком на 12 місяців. Є пропозиція затвердити протокол комісії та зачитала проект рішення.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про визначення переможця конкурсу з визначення  виконавця послуг з вивезення  побутових відходів на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1003-VІІ «Про визначення переможця конкурсу з визначення  виконавця послуг з вивезення  побутових відходів на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на списання обладнання,  балансоутримувачем якого є КП ЖКГ «Савинське», використання якого не можливе внаслідок  непридатності.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що надійшов лист начальника КП ЖКГ «Савинське» Шкарлета Ю.І. № 136 від 11.09.2019 року з проханням надати дозвіл на списання обладнання, використання якого не можливе внаслідок непридатності, а саме  сміттєві баки   в кількості 10 шт.   з   залишковою  балансовою вартістю 0,00  грн.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на списання обладнання,  балансоутримувачем якого є КП ЖКГ «Савинське», використання якого не можливе внаслідок  непридатності».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1004-VІІ «Про надання дозволу на списання обладнання,  балансоутримувачем якого є КП ЖКГ «Савинське», використання якого не можливе внаслідок  непридатності» прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки із земель запасу сільськогосподарського  призначення (угіддя-рілля) комунальної власності  для  ведення особистого селянського господарства, розташованої  в с. Довгалівка на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заявавх. № 217 від 11.09.2019 р., гр. ______________ (РНОПП ______________), який зареєстрований вул. _________, буд.___ м. Харків, з проханням затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства загальною площею 2,00 га (кадастровий номер 6320255701:00:002:0091) за рахунок земель сільськогосподарського призначення  комунальної форми власності, розташованої в межах населеного пункту с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області та передати йому зазначену земельну ділянку у власність, наданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-63111136632019 від 06.09.2019 р., висновок № 7950/82-19 про розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 08.08.2019р. ГУ Держгеокадастру у Львівській області та висновок про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 16.08.2019р. № 01-17/146 сектору містобудування  та архітектури управління економічного  розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури Балаклійської РДА.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки із земель запасу сільськогосподарського  призначення (угіддя-рілля) комунальної власності  для  ведення особистого селянського господарства, розташованої  в с. Довгалівка на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1005-VІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки із земель запасу сільськогосподарського  призначення (угіддя-рілля) комунальної власності  для  ведення особистого селянського господарства, розташованої  в с. Довгалівка на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. ___________,___ в смт Савинці.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заява вх. № 194  від 27.08.2019р., гр. _____________ (РНОПП ___________), яка зареєстрована по вул. _____________,__  в смт  Савинці Балаклійського району Харківської області, що діє від свого імені та від імені гр. _____________ (РНОПП _________), зареєстрованого по вул. ________,___  в с. Порт Комінтернівського району Одеської області,  на підставі довіреності від 13.04.2019 року (ксерокопія додається), складеної та посвідченої приватним нотаріусом Одеського міського нотаріального округу Русских С.Б.,№ 170 від 01.08.2019 р., з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________,___ в смт Савинці, наданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6310805942019 від 24.07.2019 р.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. _________,____ в смт Савинці.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1006-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. _____________,___ в смт Савинці.» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________, ___   в с. Довгалівка  Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заява вх. № 187 від 15.08.2019 р., гр. _____________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована м. Балаклія пров. ____________,___ Балаклійського району Харківської області з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вуд. __________,___  в с. Довгалівка  Балаклійського району Харківської області та надати земельну ділянку у власність, беручі до уваги витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6310867922019 від 31.07.2019.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, ___   в с. Довгалівка  Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1007-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _________, ___   в с. Довгалівка  Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _________,___ в с. Довгалівка.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заява вх. № 229 від 17.09.2019 р., гр. _________ (РНОПП __________), яка зареєстрована по пров. _____________,__  в м. Ізюм   Харківської області та гр. __________ (РНОПП ______), яка зареєстрована по вул. _______,___ кв.___ в м. Ізюм  Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _________,___ в с. Довгалівка, наданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6311134282019 від 06.09.2019 р.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________,___ в с. Довгалівка.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1008-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _________, ___ в с. Довгалівка.» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про передачу у власність безкоштовно земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд розташована в смт Савинці по вул. ___________,___кадастровий номер- 6320255700:00:001:0263.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заява вх. № 176 від 08.08.2019р., гр. __________ (РНОПП __________), яка зареєстрована по вул. ___________,___в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням передати їй у власність безкоштовно земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована в смт Савинці по вул. _________,___, наданий договір купівлі-продажу житлового будинку з надвірними будівлями від 31.07.2019 р., витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6310893632019 від 02.08.2019 р., а також рішення ХХХІ сесія VIІ скликання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________,___ в смт Савинці» № 658–VIІ від 06 лютого 2018 року.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про передачу у власність безкоштовно земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд розташована в смт Савинці по вул. ____________,___ кадастровий номер- 6320255700:00:001:0263».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  1009-VІІ «Про передачу у власність безкоштовно земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд розташована в смт Савинці по вул. _____________,___ кадастровий номер- 6320255700:00:001:0263» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат, Нарожний В.І. – конфлікт  інтересів.

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про передачу у власність безкоштовно земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд розташована в смт Савинці по вул. ____________,___, кадастровий номер- 6320255700:00:003:0522.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заява вх. № 183 від 14.08.2019р., гр. ______________ (РНОПП ____________), який зареєстрований по вул. ____________, буд.__ кв.__ в м. Лисичанську Луганської області з проханням передати йому у власність безкоштовно земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована в смт Савинці по вул. ___________,___, наданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6310806632019 від 16.07.2019 р., а також рішення ХLV сесія VIІ скликання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _________,___ в смт Савинці» № 980–VIІ від 06 серпня 2019 року.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про передачу у власність безкоштовно земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд розташована в смт Савинці по вул. ___________,___, кадастровий номер- 6320255700:00:003:0522.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  1010-VІІ «Про передачу у власність безкоштовно земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд розташована в смт Савинці по вул. _____________, ___, кадастровий номер- 6320255700:00:003:0522» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _____________,___  в смт Савинці.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заява вх. № 218 від 11.09.2019р., гр. _____________ (РНОПП _________), який зареєстрований по проспекту Гагаріна,___ корпус ___ кв.____  в м. Харків та гр. ___________ (РНОПП _________), яка зареєстрована по вул. __________, ___  в смт. Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, ___  в смт Савинці, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (Свідоцтво про право особистої власності на житловий будинок (домоволодіння) від 05.04. 1996р. та свідоцтво про право власності на ½ частину житлового будинку з надвірними будівлями серія ААВ № 712289 від 17.12.1996р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________,___  в смт Савинці».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  1011-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, ___  в смт Савинці» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, ___  в смт Савинці.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заява вх. № 189 від 15.08.2019р., гр. ___________ (РНОПП ___________), яка зареєстрована по вул. __________,___  в смт Савинці Балаклійського району Харківської області та гр. ___________ (РНОПП _________), який зареєстрований по вул. __________, ___ кв.___  в м. Балаклія Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________,___  в смт Савинці, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (Свідоцтва про право на спадщину за законом та про право власності  на  житловий будинок від 06.06.1997р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _____________, ___  в смт Савинці».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  1012-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________, ___  в смт Савинці» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва, розташованої за межами населених пунктів  на  території Савинської селищної ради   гр. __________________.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заява вх. №  від 2.08.2019р., гр. ______________ (РНОПП _________), який зареєстрований по вул. _________,___ кв.___ в смт Савинці  Балаклійського району Харківської області від імені якого діє, за довіреністю складеною та посвідченою приватним нотаріусом Балаклійського районного нотаріального округу Харківської області Подольська О.Д.,  гр. ________________, з проханням надати дозвіл  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованих за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради, право на які посвідчено сертифікатом  на право на земельну частку(пай) серія ХР № 0153501 від 31.10.1996р. та внесеними змінами до нього 06.08.2019 року на підставі свідоцтва про  право на спадщину за законом  від 29.07.2019 р, беручі до уваги графічні матеріали з проекту землеустрою щодо організації території земельних часток(паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк» виготовлені ПП  «Землевпорядник».

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва, розташованої за межами населених пунктів  на  території Савинської селищної ради   гр. _________________________».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1013-VІІ «Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва, розташованої за межами населених пунктів  на  території Савинської селищної ради   гр. ________ ______________» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання права КП ЖКГ «Савинське» на звернення до землевпорядної організації з метою розробки документації для розміщення водозабірної свердловини в  смт  Савинці по вул. Гоголя.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшов лист начальника КП ЖКГ «Савинське» з проханням надати дозвіл на звернення до землевпорядної організації з метою  розробки документації  для розміщення свердловини в  смт  Савинці по вул. Гоголя.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання права КП ЖКГ «Савинське» на звернення до землевпорядної організації з метою розробки документації для розміщення водозабірної свердловини в  смт  Савинці по вул. Гоголя.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1014-VІІ «Про виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для розміщення свердловини в  смт  Савинці по вул. Гоголя.» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ:  Про розгляд листа Приватного Акціонерного Товариства «Балаклійське хлібоприймальне  підприємство» від 19.08.2019р. № 245 (вх. № 797 від 20.08.2019 р.).

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшов лист голови правління ПрАТ «Балаклійське ХПП»  Мартинова П.В. від 19.08.2019р. № 245 (вх. № 797 від 20.08.2019р.), з проханням надати дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель під не витребуваними земельними частками (паями), розташованими за межами населеного пункту на території Савинської селищної ради, загальною площею 23,6375га, для подальшого оформлення договорів оренди та додані до листа ксерокопія розпорядження №340 від 19.07.2001р. голови Балаклійської РДА Масельського С.І., додаток до розпорядження №340 від 19.07.2001р. голови Балаклійської РДА Масельського С.І  та викопіювання.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про розгляд листа Приватного Акціонерного Товариства «Балаклійське хлібоприймальне  підприємство» від 19.08.2019р. № 245 (вх. № 797 від 20.08.2019 р.)».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1015-VІІ «Про розгляд листа Приватного Акціонерного Товариства «Балаклійське хлібоприймальне  підприємство» від 19.08.2019р. № 245 (вх. № 797 від 20.08.2019 р.)» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

Різне.

 

                На цьому  питання порядку денного розглянуті  Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою.

 

 

 Секретар селищної ради:                                                                           І.І.Плотнікова

 

 Селищний голова                                                                                     Ю.М.Матвієнко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

 

САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

    ПРОТОКОЛ 

 

03.03.2017                                                          Савинці                                                               № 23

 

Засідання   ХХІІІ   сесії  селищної ради VІІ  скликання

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.

Всього депутатів          - 22

Присутні                       - 19 (список додається), відсутні – 3  з невідомої причини.  

Приймали участь: Шкарлет Ю.І. – начальник КП ЖКГ «Савинське».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.      446-VIIПро внесення змін до рішення ХХ сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

2.      447-VII Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В. 

3.      448-VIIПро внесення змін до  Програми покрашення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2017 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

4.      449-VIIПро  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Шкільна, буд. 11-а  № 11в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

5.      450-VIIПро затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів  для населення та бюджетних споживачів  селищної ради, що  надає КП ЖКГ „Савинське”.  Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

6.      451-VIIПро  затвердження вартості  тарифів на  послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територійпо КП ЖКГ «Савинське». Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю. 

7.      452-VIIПро розгляд звернення гр. Христича Віталія Володимировича вх. № 138 від 16.02.2017 р. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

8.      453-VIIПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства по пров. Шевченка,13(кол. пров. Маяковського)  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

9.      454-VIIПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Садовій,21в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

10.  455-VIIПро передачу у приватну власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Українській,22(колишня  вул. Фурманова)в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

11.  456-VIIПро надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Якова Чернігівця,8 в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

12.  457-VIIПро надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Коцюбинського,16  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

Різне: розгляд  заяви гр.  Ніколаєнко Р.В. мешканки буд. 1а кв. 5 по вул. Тимофієнка в смт Савинці.

 

  Сесію розпочати, порядок денний затверджено одноголосно.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення ХХ сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення ХХ сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами).»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.    

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області. » ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

 

СЛУХАЛИ:  Про внесення змін до  Програми покрашення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2017 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до  Програми покрашення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2017 рік.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

СЛУХАЛИ: Про  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Шкільна, буд. 11-а  № 11в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Шкільна, буд. 11-а  № 11в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів  для населення та бюджетних споживачів  селищної ради, що  надає КП ЖКГ „Савинське”.  Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів  для населення та бюджетних споживачів  селищної ради, що  надає КП ЖКГ „Савинське”.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 15,  „ проти” -  2,    ”утрим.” – 1

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження вартості  тарифів на  послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територійпо КП ЖКГ «Савинське». Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю. 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження вартості  тарифів на  послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територійпо КП ЖКГ «Савинське».» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 14,  „ проти” -  3,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення гр. Христича Віталія Володимировича вх. № 138 від 16.02.2017 р. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про розгляд звернення гр. Христича Віталія Володимировича вх. № 138 від 16.02.2017 р. » ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 8,  „ проти” -  6,    ”утрим.” – 4

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства по пров. Шевченка,13(кол. пров. Маяковського)  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства по пров. Шевченка,13(кол. пров. Маяковського)  в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Садовій,21в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Садовій,21в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про передачу у приватну власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Українській,22(колишня  вул. Фурманова)в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про передачу у приватну власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Українській,22(колишня  вул. Фурманова)в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Якова Чернігівця,8 в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Якова Чернігівця,8 в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Коцюбинського,16  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Коцюбинського,16  в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

На цьому  питання порядку денного розглянуті. Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою

 

Селищний голова                                                                              Ю.М.Матвієнко

Секретар  сесії                                                                                    І.І.Плотнікова