ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол ХLVІІ позачергової сесії VІІ скликання від 15.11.2019 року

15.11.2019 р.                                                      Савинці                                                               № 47

 

Засідання   ХLVІІ   позачергової  сесії  селищної ради VІІ  скликання

14.00 год.,   актова зала Савинської селищної ради, 2 поверх

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.  

Всього депутатів         - 22

Присутні              - 16 депутатів  (список додається), відсутні –  6 депутатів з невідомої причини.  

Приймали участь: Кузьміна А.В. - головний  бухгалтер селищної ради, Тімонова Т.В. – спеціаліст з земельних питань, Шкарлет Ю.І. – начальник КП ЖКГ «Савинське».

 

Матвієнко Ю.М.  оголосив, що на ХLVІІ  позачергову сесію прибули і зареєструвалися  16 депутатів (список додається). Відсутні 6 депутатів з невідомих причин. Кворум є.

Сесію оголошую відкритою.

       

СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного ХLVІІ сесії  селищної ради VІІ  скликання.

Матвієнко Ю.М. повідомив, що відповідно до п.8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 47 позачергова сесія  селищної ради скликана розпорядженням селищного голови № 29 від 08 листопада  2019 року, яке було розміщене на дошці оголошень Савинської селищної ради та на офіційному веб-сайті. Для розгляду на 47 сесію було винесено 15 питань, земельні питання  та розділ «Різне». В процесі підготовки сесії виникла необхідність включити до порядку денного ще 4 питання: «Про передачу в оперативне управління тимчасовий торгівельний майданчик», «Про розгляд заяви вх. № 268 від 17.10.2019 р.  ФО-П  Фоменко Валентини Іванівни», «Про повторний розгляд листа Приватного Акціонерного Товариства «Балаклійське хлібоприймальне  підприємство» від 19.08.2019р. № 245 (вх. № 797 від 20.08.2019 р.)», «Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення водозабірної свердловини в смт Савинці по вул.  Гоголя».

   Земельні питання та питання: «Про прийняття майна в комунальну власність», «Про прийняття в комунальну власність колодязя загального користування», «Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури будинкової розподільної мережі на території Савинської селищної ради», «Про розгляд  листа вх. № 981 від 15.10.2019 р. координатора Національної програми «Спільна дорога» Горбачова М.С.»   були розглянуті на засіданнях постійних комісії з  земельних питань та екології  та з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади та  питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування  Питання порядку денного: «Про виконання бюджету за 10 місяців 2019 року», «Про внесення змін до рішення XXХІХ сесії VІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 799-VII «Про селищний бюджет на 2019 рік», «Про внесення змін до Програми підтримки розвитку  КП ЖКГ «Савинське» Балаклійського району  Харківської області  на 2019 рік Савинської селищної  ради», «Про внесення змін до Програми розвитку дошкільної освіти на 2019 рік Савинської селищної ради», «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2019 рік», «Про внесення змін до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2019 рік», «Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2019 рік», «Про внесення змін до Про внесення змін до  Програми розвитку культури  і туризму   Савинської селищної ради  на 2019 рік», «Про внесення змін до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2019 рік», «Про затвердження рішення виконавчого комітету  “Про внесення змін до  Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради на 2019 рік” від 12.11.2019 р. №  118»,  «Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування селищному голові Матвієнку Юрію Миколайовичу», «Про преміювання  Савинського селищного голови Матвієнка Юрія Миколайовича  та заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Цілюрик Світлани Олександрівни до Дня місцевого самоврядування», «Про передачу в оперативне управління тимчасовий торгівельний майданчик» не були розглянуті на засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів,  із-за відсутності кворуму. Питання порядку денного: «Про затвердження актів списання техніки та обладнання  балансоутримувача КП ЖКГ «Савинське», використання якого не можливе внаслідок непридатності»,  не було розглянуті на засіданні постійної комісії з питань з питань ЖКГ,  із-за відсутності кворуму.

 

Матвієнко Ю.М.  повідомив, що перед тим як продовжити сесію, необхідно порадитись – є три пропозиції:

  1. Розійтися по комісіям і провести засідання комісій, при згоді,- потім повернутись в зал і продовжити сесію.
  2. Провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі і, при згоді, - потім продовжити сесію.
  3. Продовжити сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з  обговоренням-зробити перерву, розійтися по комісіям, а потім, при згоді, - повернутися в цей зал і продовжити сесію (тобто якщо буде в цьому необхідність).

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування перший варіант розгляду питань: розійтися по комісіям і провести засідання комісій, при згоді,- потім повернутись в зал і продовжити сесію.

 

Голосували :

«За» -  немає

«Проти» - 15 депутатів

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

Не прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування другий варіант розгляду питань: провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі і, при згоді, - потім продовжити сесію.

 

Голосували :

«За» -  немає

«Проти» - 16 депутатів

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Не прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування третій варіант розгляду питань: продовжити сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з  обговоренням-зробити перерву, розійтися по комісіям, а потім, при згоді, - повернутися в цей зал і продовжити сесію (тобто якщо буде в цьому необхідність).

 

Голосували :

«За» -  16 депутатів

«Проти» - немає

 «Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.   виніс на голосування пропозицію про прийняття за основу проекту рішення з питання «Про затвердження порядку денного ХLVІІ сесії  селищної ради VІІ  скликання».

 

Голосували :

«За» -  16  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.  запитав у депутатів, які будуть зміни, доповнення до порядку денного 47-ї сесії.

(Змін, доповнень до порядку денного не надійшло).

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому рішення з питання «Про затвердження порядку денного ХLVІІ   сесії  селищної ради VІІ  скликання»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1016-VІІ «Про затвердження порядку денного ХLVІІ  сесії  селищної ради VІІ  скликання», прийняти (додається).

 Голосували :

«За» - 16 депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Рішення прийнято.

 

Продовжуємо роботу сесії і переходимо до розгляду питань порядку денного.

 

СЛУХАЛИ: Про виконання бюджету за 10 місяців  2019 року.

Доповідає: Кузьміна А.В. (доповідь додається).

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про виконання бюджету за 10 місяців  2019 року».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1017-VІІ «Про виконання бюджету за 10 місяців  2019 року»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 16  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення XXХІХ сесії VІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 799-VII «Про селищний бюджет на 2019 рік».

Доповідає: Кузьміна А.В., доповідь додається.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до рішення XXХІХ сесії VІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 799-VII «Про селищний бюджет на 2019 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1018-VІІ «Про внесення змін до рішення XXХІХ сесії VІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 799-VII «Про селищний бюджет на 2019 рік»  прийняти (додається).

 Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ:  Про внесення змін до Програми підтримки розвитку  КП ЖКГ «Савинське» Балаклійського району  Харківської області  на 2019 рік Савинської селищної  ради.

 Доповідає: Кузьміна А.В., яка  запропонувала відповідно до  рішення 46 сесії № 992-VІІ «Про внесення змін до рішення XXХІХ сесії VІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 799-VII «Про селищний бюджет на 2019 рік»  внести зміни до Програми підтримки розвитку  КП ЖКГ «Савинське» Балаклійського району  Харківської області  на 2019 рік Савинської селищної  ради.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Програми підтримки розвитку  КП ЖКГ «Савинське» Балаклійського району  Харківської області  на 2019 рік Савинської селищної  ради».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1019-VІІ «Програми підтримки розвитку  КП ЖКГ «Савинське» Балаклійського району  Харківської області  на 2019 рік Савинської селищної  ради.» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми розвитку дошкільної освіти на 2019 рік Савинської селищної ради.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка  запропонувала відповідно до  рішення 47 сесії № 1018-VІІ «Про внесення змін до рішення XXХІХ сесії VІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 799-VII «Про селищний бюджет на 2019 рік»  внести зміни до Програми розвитку дошкільної освіти на 2019 рік Савинської селищної ради, доповнити розділ Фінансування та контроль за виконанням Програми текстом наступного змісту: кошти на придбання новорічних подарунків   - 15,000 тис.грн.,  принтера та чорнил - 6,000 тис.грн.,  штучних ялинок 2 шт. - 4,600 тис.грн., загальна сума +25,600 тис.грн.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до Програми розвитку дошкільної освіти на 2019 рік Савинської селищної ради».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1020-VІІ «Про внесення змін до Програми розвитку дошкільної освіти на 2019 рік Савинської селищної ради»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2019 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка  запропонувала відповідно до  рішення 47 сесії № 1021-VІІ «Про внесення змін до рішення XXХІХ сесії VІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 799-VII «Про селищний бюджет на 2019 рік»  внести зміни до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2019 рік, доповнити розділ 2 «Мета і основні завдання» :

34. Придбання  ламп, ліхтарів та кронштейнів зовнішнього освітлення  - 37,000 тис.грн.; 

35. Придбання та встановлення  козирків на тераси  - 30,000 тис.грн. (придбання- 19,000 тис.грн. установка – 11,000 тис.грн.);

36. Авто транспортні та вантажні послуги - 26,200 тис.грн.;

37. Видалення аварійних дерев смт. Савинці по вул. Молодіжна та вул. Кооперативна Балаклійського району Харківської області -  100,000 тис.грн.;

38.Придбання електротоварів  для підключення АЗПСМ до                                                                     електромережі - 5,000 тис.грн., послуги з підключення та проведення лабораторних вимірів  АЗПСМ до електромережі - 5,000 тис.грн.;

39. Виготовлення проектно-кошторисної документації та "Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Шевченка, пров. Шевченка в смт. Савинці Балаклійського району Харківської області (ТП137)»  в сумі -340,000 тис.грн.;    

40. Придбання  до трактора причепа  та подрібнювача гілок   з  подальшою передачею  в оперативне управління КП ЖКГ «Савинське» для здійснення робіт з благоустрою селища  в сумі - 216,000 тис.грн.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2019 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1021-VІІ «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2019 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2019 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка  запропонувала відповідно до  рішення 47 сесії № 1022-VІІ «Про внесення змін до рішення XXХІХ сесії VІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 799-VII «Про селищний бюджет на 2019 рік»  внести зміни до Програми фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2019 рік, додати в ОРІЄНТОВАНІ ОБСЯГИ ФІНАНСУВАННЯ ПРОГРАМИ фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної   ради на 2019 рік: кошти для  забезпечення  виплати заробітної плати та податків та послуг з виготовлення технічних умов каналізації,  загальна сума  -  67,200 тис.грн.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2019 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1022-VІІ «Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2019 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  Програми розвитку культури і туризму   Савинської селищної ради  на 2019 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка  запропонувала відповідно до  рішення 47 сесії № 1023-VІІ «Про внесення змін до рішення XXХІХ сесії VІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 799-VII «Про селищний бюджет на 2019 рік»  внести зміни до Програми розвитку культури і туризму   Савинської селищної ради  на 2019 рік, а саме доповнити V. Ресурсне забезпечення Програми текстом наступного змісту:кошти на придбання новорічних подарунків  - 7,000 тис.грн., настільних ігор - 5,000 тис. грн., штучних ялинок - 8,000 тис.грн., загальна сума - 21,000 тис.грн.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  Програми розвитку культури і туризму   Савинської селищної ради  на 2019 рік.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1023-VІІ «Про внесення змін до  Програми розвитку культури і туризму   Савинської селищної ради  на 2019 рік»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2019 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка  запропонувала відповідно до  рішення 47 сесії № 1024-VІІ «Про внесення змін до рішення XXХІХ сесії VІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 799-VII «Про селищний бюджет на 2019 рік»  внести зміни до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2019 рік, а саме додати в «Кошторис витрат на виконання Програми проведення ремонту  та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради на 2019 рік»:

Послуги з благоустрою: оплата послуг з обслуговування електромереж - 47,000 тис.грн.,  Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2019 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1024-VІІ «Про внесення змін до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2019 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження рішення виконавчого комітету  “Про внесення змін до  Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради на 2019 рік” від 12.11.2019 р. №  118.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який  доповів,  що під час проведення ремонтних робіт водомереж Савинською дільницею КП «Балаклійський водоканал» було зрушено верхні шари доріг по вул.  Садовій, вул. Івана Франка, вул. Борисівській. Для проведення поточного ремонту цих доріг рішенням виконкому від 12 листопада 2019 року № 118 були внесені зміни до Програми ремонту доріг комунальної власності Савинської селищної ради на 2019 рік, які потрібно  затвердити. 

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження рішення виконавчого комітету  “Про внесення змін до  Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради на 2019 рік” від 12.11.2019 р. №  118».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1025-VІІ «Про затвердження рішення виконавчого комітету  “Про внесення змін до  Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради на 2019 рік” від 12.11.2019 р. №  118»  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування селищному голові Матвієнку Юрію Миколайовичу.

Доповідає: Плотнікова І.І., яка  доповіла, що відповідно ст.ст. 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», так як селищний голова Матвієнко Ю.М. відпрацював більше двох років на посаді після присвоєння  8-го рангу, є можливість присвоїти черговий 7-й ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах 4 категорії. 

Плотнікова І.І..  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування селищному голові Матвієнку Юрію Миколайовичу».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1026-VІІ «Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування селищному голові Матвієнку Юрію Миколайовичу»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ:  Про преміювання  Савинського селищного голови Матвієнка Юрія Миколайовича  та заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Цілюрик Світлани Олександрівни до Дня місцевого самоврядування.

Доповідає: Плотнікова І.І., яка  запропонувала надати премію  з нагоди державного свята  Дня місцевого самоврядування  селищному голові Матвієнку Ю.М. та заступнику селищного голови Цілюрик С.О. до  100 % від посадового окладу.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про преміювання  Савинського селищного голови Матвієнка Юрія Миколайовича  та заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Цілюрик Світлани Олександрівни до Дня місцевого самоврядування».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1027-VІІ «Про преміювання  Савинського селищного голови Матвієнка Юрія Миколайовича  та заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Цілюрик Світлани Олександрівни до Дня місцевого самоврядування»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про передачу в оперативне управління тимчасовий торгівельний майданчик.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який  доповів, що з метою розвитку соціальної інфраструктури на території Савинської селищної ради, відповідно до рішення ХIIІ сесії VII скликання Савинської селищної ради від 24 травня 2016 року «Про попереднє погодження місця розташування тимчасового торгівельного майданчика для проведення роздрібної торгівлі з автомобілів продовольчими та непродовольчими товарами, домашньою птицею та живністю за адресою: смт Савинці вул. 20 Гвардійської дивізії (в районі Будинку культури) пропоную передати в оперативне управління тимчасовий торгівельний майданчик КП ЖКГ «Савинське» та встановити вартість орендної плати за 1 кв. м. торгівельного місця на торгівельному майданчику на день (зачитав проект рішення).

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про передачу в оперативне управління тимчасовий торгівельний майданчик.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  1028-VІІ «Про передачу в оперативне управління тимчасовий торгівельний майданчик»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: Про затвердження актів списання техніки та обладнання  балансоутримувача КП ЖКГ «Савинське», використання якого не можливе внаслідок непридатності.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що на підставі рішення ХLVI сесії VП скликання № 1004- VIІ «Про надання дозволу на списання обладнання, балансоутримувачем якого є КП ЖКГ «Савинське», використання якого не можливе внаслідок  непридатності» від 18 вересня пропоную затвердити акт списання обладнання 2019 року (зачитав проект рішення).

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження актів списання техніки та обладнання  балансоутримувача КП ЖКГ «Савинське», використання якого не можливе внаслідок непридатності.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1029-VІІ «Про затвердження актів списання техніки та обладнання  балансоутримувача КП ЖКГ «Савинське», використання якого не можливе внаслідок непридатності.» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про прийняття майна в комунальну власність.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що з  метою обліку обладнання газорозподільного пункту після  капітального будівництва пропоную прийняти в комунальну власність  Савинської селищної  ради два газорозподільні пункти (ГРП).

Малишко С.В., доповів, що це питання на засіданні постійної комісії з  питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади та  питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування розглядалося, є пропозиція прийняти.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про прийняття майна в комунальну власність».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1030-VІІ «Про прийняття майна в комунальну власність» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про прийняття в комунальну власність колодязя загального користування.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що з метою належного водозабезпечення жителів населеного пункту, на підставі депутатського звернення депутата 20 виборчого округу Синицької В.Я., комісійного акта обстеження, є пропозиція  прийняти в комунальну власність  Савинської селищної  ради колодязь загального користування, який знаходиться за адресою: на перехресті вул. вул. Центральна та Придонецька в смт Савинці.

Малишко С.В., доповів, що це питання на засіданні постійної комісії з  питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади та  питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування розглядалося, є пропозиція прийняти.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про прийняття в комунальну власність колодязя загального користування».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1031-VІІ «Про прийняття в комунальну власність колодязя загального користування» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури будинкової розподільної мережі на території Савинської селищної ради.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., якийдоповів, щоз метою забезпечення розвитку інформаційного суспільства та надання доступу до інфраструктури об’єктів будівництва, будинкової розподільної мережі для розташування технічних засобів телекомунікації затвердити «Правила надання доступу до інфраструктури будинкової розподільної мережі на території Савинської селищної ради», Типовий договір доступу до інфраструктури будинкової розподільної мережі, та визначити уповноважених осіб щодо житлових будинків.

Стеценко С.І. запитав, хто буде контролювати роботи по розташуванню технічних засобів, щоб не було пошкоджень покрівель на багатоповерхових будинках?

Матвієнко Ю.М.  відповів, щодля доступудо інфраструктури  об’єктів замовником буде розроблятися проектна документація в якій будуть передбачені всі технічні умови.

Малишко С.В., доповів, що це питання на засіданні постійної комісії з  питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади та  питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування розглядалося, є пропозиція прийняти.

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури будинкової розподільної мережі на території Савинської селищної ради».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1032-VІІ «Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури будинкової розподільної мережі на території Савинської селищної ради» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  1 депутат

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд  листа вх. № 981 від 15.10.2019 р. координатора Національної програми «Спільна дорога» Горбачова М.С.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що надійшов лист координатора Національної програми «Спільна дорога» у Харківській області Горбачова М.С. вх. № 981 від 15.10.2019 року з пропозицією розглянути можливість участі Савинської селищної ради в Національній програмі «Спільна дорога» та делегувати представника від Савинської селищної ради.

Широкорад А.В. запропонував прийняти участь та делегувати представника від селищної ради селищного голову Матвієнка Ю.М. 

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Малишко С.В., доповів, що це питання на засіданні постійної комісії з  питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади та  питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування розглядалося, є пропозиція прийняти.

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про розгляд  листа вх. № 981 від 15.10.2019 р. координатора Національної програми «Спільна дорога» Горбачова М.С.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1033-VІІ «Про розгляд  листа вх. № 981 від 15.10.2019 р. координатора Національної програми «Спільна дорога» Горбачова М.С.» прийняти (додається).

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______________, __  в смт Савинці.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заявавх. № 283 від 07.11.2019р., гр. ___________________ (РНОПП ___________), який зареєстрований по вул. _____________,__ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________,__  в смт Савинці, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (Договір купівлі-продажу житлового будинку з надвірними будівлями  від 21.09.2005 р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________, __  в смт Савинці».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1034-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, __  в смт Савинці» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про передачу у власність безкоштовно земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд, кадастровий номер-  6320255700:00:003:0515, для ведення особистого селянського господарства кадастровий номер- 6320255700:00:003:0516   розташованих в смт Савинці  по вул. _________,___.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заявавх. 274 від 24.10.2019р., гр. __________(РНОПП ____________), який зареєстрований по вул. __________,__ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області з проханням передати йому у власність безкоштовно земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства, які розташовані в смт Савинці по вул. ___________,___, додані правовстановлюючий документ на житловий будинок (договір купівлі-продажу житлового будинку від 01.10.2019 р.),  витяги з Державного земельного кадастру про земельні ділянки  НВ-6311397372019, НВ - 6311397992019 від 18.10.2019р., а також рішення ХХІІ сесія VI скликання Савинської селищної ради «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право користування земельними ділянками на умовах оренди для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. _____________,___ в смт Савинці»  № 362–VI від 17 серпня 2012 року.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про передачу у власність безкоштовно земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд, кадастровий номер-  6320255700:00:003:0515, для ведення особистого селянського господарства кадастровий номер- 6320255700:00:003:0516   розташованих в смт Савинці  по вул. _________,___».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1035-VІІ «Про передачу у власність безкоштовно земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд, кадастровий номер-6320255700:00:003:0515, для ведення особистого селянського господарства кадастровий номер-6320255700:00:003:0516   розташованих в смт Савинці  по вул. __________,___» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. __________, ___ в смт Савинці

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заявавх. № 279 від 30.10.2019р., гр. _______________ (РНОПП ___________), яка зареєстрована по вул. _________,___ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області та гр. ____________ (РНОПП ____________), який зареєстрований по вул. __________, __ кв.__  в м. Балаклія Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ________________,___ в смт Савинці, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6311356112019 від 11.10.2019 р.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. __________, ___ в смт Савинці».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1036-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. ___________,___ в смт Савинці» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _________, __  в смт Савинці.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заявавх. № 273 від 24.10.2019 р., гр. _____________ (РНОПП _____________), який зареєстрований по вул. _________,___ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _________,__ в смт Савинці, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (Свідоцтво про право  на спадщину за законом  від 02.10.2019 р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________, ___  в смт Савинці».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1037-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ________, ___ в смт Савинці» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _________, ___  в смт Савинці.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заявавх. № 260 від 11.10.2019р., гр. Лациби Василя Васильовича (РНОПП 2013517539), який зареєстрований по вул. _________,______ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _________,__  в смт Савинці, беручі до уваги додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (Свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 24.03.2005 р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________, ___  в смт Савинці».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1038-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _________, ___  в смт Савинці» прийняти (додається).

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Довгалівка по вул. __________, ___.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заявавх. .№ 256 від 10.10.2019р., гр. __________  (РНОПП __________), який зареєстрований в смт Савинці по вул. __________,__   Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Довгалівка по вул. ________,__, додані  графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра», рішення виконавчого комітету Савинської селищної ради № 54 від 26.04.2012р. «Про переведення літньої кухні-сарая літ.Б у житловий будинок літ.Б-1 по вул. ________,__ в с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області та оформлення права власності на нерухоме майно за гр. ___________ та гр. ____________», договір про виділ у натурі частки з нерухомого спільного майна від 20.11.2012р. серія ВРХ № 826598- ВРХ № 826599 складеного та посвідченого приватним нотаріусом Балаклійського районного нотаріального округу Харківської області Соколовою С.В., рішення виконавчого комітету Савинської селищної ради № 150 від 12.12.2012р. «Про присвоння поштової адреси частині домоволодіння з надвірними будівлями по вул. ________,__ в с. Довгалівка», свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 22.01.2013р. індексний номер: 97024 видане реєстраційною службою Балаклійського районного управління юстиції Харківської області, витяг з Державного реєстру прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності індексний номер: 97075 видане реєстраційною службою Балаклійського районного управління юстиції Харківської області

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Довгалівка по вул. ________, __».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1039-VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Довгалівка по вул. ________, __А.» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про передачу у власність безкоштовно земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд, кадастровий номер-  6320255700:00:003:0518 розташованої в смт Савинці  по  в»їзду __________, __.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заявавх.  № 27 від 14.11.2019р., гр. __________ (РНОПП __________), яка зареєстрована по вул. _____________,__ в  м. Харків з проханням передати їй у власність безкоштовно земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, додані правовстановлюючий документ на житловий будинок (договір купівлі-продажу житлового будинку від 21.05.2019 р.),  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку  НВ-6311361852019 від 11.10.2019р., а також рішення ХLІІІ сесія VIІ скликання Савинської селищної ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по в»їзду __________,__  в смт Савинці»  № 959–VIІ від 21 червня 2019 року.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про передачу у власність безкоштовно земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд, кадастровий номер-  6320255700:00:003:0518 розташованої в смт Савинці  по  в»їзду _________, __».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1040-VІІ «Про передачу у власність безкоштовно земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд, кадастровий номер-  6320255700:00:003:0518 розташованої в смт Савинці  по  в»їзду __________, __» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. _____________  для ведення  особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорії земель  сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови по вул. ____________й  в смт Савинці.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заявавх. № 261  від 15.10.2019 р., гр. ___________  (РНОПП __________), яка зареєстрована в смт Савинці по вул. __________,__Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. __________  для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорії земель  сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови по вул. __________ в смт Савинці,  доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6311218812019 від 18.09.2019 р., висновок № 12631/82-19 про розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 06.09.2019р. ГУ Держгеокадастру у Рівненській області та висновок про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 12.09.2019 р. № 01-17/155 сектору містобудування  та архітектури управління економічного  розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури Балаклійської РДА.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. ____________  для ведення  особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорії земель  сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови по вул. ___________  в смт Савинці».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1041-VІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. ______________  для ведення  особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорії земель  сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови по вул. ___________  в смт Савинці» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, __  в смт Савинці.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заявавх. № 288 від 11.11.2019 р., гр. ___________ (РНОПП __________), яка зареєстрована по вул. ___________,__   в смт Савинці Балаклійського району Харківської області та гр. _________________ (РНОПП ___________), яка зареєстрована по вул. __________,__ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________,__ в смт Савинці, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (Свідоцтва про право на спадщину за законом від 01.09.2009р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________, __  в смт Савинці».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1042-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _____________, __  в смт Савинці.» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата, (Плотнікова І.І.- конфлікт інтересів).

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________, __в смт Савинці.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заявавх. № 275 від 24.10.2019 р., гр. _____________ (РНОПП __________), який зареєстрований по вул. __________,__ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, від імені якого діє гр. _____________, на підставі  довіреності від 10.10.2019 року (ксерокопія додається), складеної та посвідченої секретарем виконавчого комітету Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області Плотніковою І.І.  з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________,__  в смт Савинці, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (Рішення Балаклійського районного суду Харківської області від 18.03.2009 р. «Про визнання права власності на житловий будинок по вул. __________,__ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області»), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, __ в смт Савинці».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1043-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________, __ в смт Савинці» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. _______________ для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  розташованої в смт Савинці  по вул. ___________,__ Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заявавх. 257 від 10.10.2019р., гр. _____________  (РНОПП ____________), яка зареєстрована в смт Савинці по вул. __________,__  Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. ____________ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  розташованої в смт Савинці по вул. ___________,__ Балаклійського району Харківської області та надати земельну ділянку у власність, беручі до уваги витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6311197892019 від 16.09.2019р., висновок № 9115/82-19 про розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 30.08.2019р. ГУ Держгеокадастру у Київській області та висновок про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 23.08.2019р. № 01-17/153 сектору містобудування  та архітектури управління економічного  розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури Балаклійської РДА.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. ____________ для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  розташованої в смт Савинці  по вул. __________,__ Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1044-VІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. _____________ для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  розташованої в смт Савинці  по вул. __________, __ Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________, __в смт Савинці.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заявавх. № 276 від 24.10.2019 р., гр. _______________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована по вул. ____________, буд.__ кв.__ в м. Ізюм  Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________,__  в смт Савинці, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (Свідоцтво про право  на спадщину за заповітом від 01.07.2019 р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, __ в смт Савинці».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1045 -VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _____________, __в смт Савинці» прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. ____________ для  індивідуального садівництва  зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського  призначення  за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованої в смт Савинці  по вул. ___________, __ Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заявавх. 258 від 10.10.2019р., гр. ____________ (РНОПП __________), яка зареєстрована в смт Савинці по вул. ___________,__  Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. ___________ для індивідуального садівництва  зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення  за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованої в смт Савинці  по вул. __________,__ Балаклійського району Харківської області та надати земельну ділянку у власність, додані  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6311218822019 від 18.09.2019р., висновок № 10945/82-19 про розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 05.09.2019р. ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області та висновок про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 23.08.2019р. № 01-17/152 сектору містобудування  та архітектури управління економічного  розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури Балаклійської РДА.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. _____________ для  індивідуального садівництва  зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського  призначення  за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованої в смт Савинці  по вул. __________, __ Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1046-VІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. _____________ для  індивідуального садівництва  зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського  призначення  за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованої в смт Савинці  по вул. __________, __ Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви вх. № 268 від 17.10.2019 р.  ФО-П  ______________.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заявавх. № 267 від 17.10.2019 р.,  ФО-П ______________ (РНОПП _______________), яка зареєстрована по вул. ________ буд. __ в смт Савинці, з проханням продовжити термін дії договору строкового особистого сервітуту від 15.02.2010 р. для провадження підприємницької діяльності та розміщення  малої архітектурної форми по вул. ____________ в смт. Савинці, зважаючи на  попередні аналогічні звернення ФО-П ____________ та ФО-П _____________, враховуючи зміни в Земельному кодексі України до діючих на сьогодні, є пропозиція постійній земельній комісії з екології та земельних питань розробити та надати на затвердження на наступну сесію Порядок визначення виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах та затвердити Перелік  земельних ділянок, право оренди або викупу на які може бути реалізовано на земельних торгах (у формі аукціону) окремими лотами  та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про розгляд заяви вх. № 268 від 17.10.2019 р.  ФО-П  ____________.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1047-VІІ «Про розгляд заяви вх. № 268 від 17.10.2019 р.  ФО-П  _________________.» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про повторний розгляд листа Приватного Акціонерного Товариства «Балаклійське хлібоприймальне  підприємство» від 19.08.2019 р. № 245 (вх. № 797 від 20.08.2019 р.).

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що розглянувши повторно лист голови правління ПрАТ «Балаклійське ХПП»  Мартинова П.В. від 19.08.2019 р. № 245 (вх. № 797 від 20.08.2019 р.), з проханням надати дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель під не витребуваними земельними частками (паями), розташованими за межами населеного пункту на території Савинської селищної ради, загальною площею 23,6375 га, для подальшого оформлення договорів оренди та додані до листа ксерокопія розпорядження № 340 від 19.07.2001р. голови Балаклійської РДА Масельського С.І., додаток до розпорядження №340 від 19.07.2001р. голови Балаклійської РДА Масельського С.І  та викопіювання є пропозиція для більш детального уточнення інформації виконавчому комітету Савинської селищної ради звернутися  до архівного відділу Балаклійської районної державної адміністрації з питання щодо надання копії рішення та списку громадян, яким передано земельні частки(паї) за рахунок державного резервного фонду членам сільськогосподарського підприємства КСП «Маяк» на підставі яких прийнято розпорядження № 340 від 19.07.2001р. голови Балаклійської РДА Масельського С.І., додаток до розпорядження №340 від 19.07.2001 р.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про повторний розгляд листа Приватного Акціонерного Товариства «Балаклійське хлібоприймальне  підприємство» від 19.08.2019 р. № 245 (вх. № 797 від 20.08.2019 р.). ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1048-VІІ «Про повторний розгляд листа Приватного Акціонерного Товариства «Балаклійське хлібоприймальне  підприємство» від 19.08.2019 р. № 245 (вх. № 797 від 20.08.2019 р.). » прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення водозабірної свердловини в смт Савинці по вул.  Гоголя.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заявавх. № 1176/1 від 15.11.2019 р., начальника КП ЖКГ «Савинське» Шкарлета Ю.І. з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення водозабірної свердловини в смт Савинці по вул.  Гоголя, додані графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки, виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра»

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення водозабірної свердловини в смт Савинці по вул.  Гоголя.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1049-VІІ «Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення водозабірної свердловини в смт Савинці по вул.  Гоголя.» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

Різне.

СЛУХАЛИ: Інформацію селищного голови стосовно звернення АТ «Укрпошта» Харківської дирекції до Савинської селищної ради з проханням розповсюдження інформації щодо зручності отримання пенсій та інших соціальних виплат через мережу відділень АТ «Укрпошта» та можливість переведення пенсій та інших соціальних виплат населенням до поштових відділень АТ «Укрпошта.

ВИРІШИЛИ: Інформацію прийняти до відома.

 

 

                На цьому  питання порядку денного розглянуті  Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою.

 

 

 Селищний голова                                                                                     Ю.М.Матвієнко

 

 Секретар  сесії                                                                                            І.І.Плотнікова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

 

САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

    ПРОТОКОЛ 

 

03.03.2017                                                          Савинці                                                               № 23

 

Засідання   ХХІІІ   сесії  селищної ради VІІ  скликання

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.

Всього депутатів          - 22

Присутні                       - 19 (список додається), відсутні – 3  з невідомої причини.  

Приймали участь: Шкарлет Ю.І. – начальник КП ЖКГ «Савинське».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.      446-VIIПро внесення змін до рішення ХХ сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

2.      447-VII Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В. 

3.      448-VIIПро внесення змін до  Програми покрашення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2017 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

4.      449-VIIПро  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Шкільна, буд. 11-а  № 11в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

5.      450-VIIПро затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів  для населення та бюджетних споживачів  селищної ради, що  надає КП ЖКГ „Савинське”.  Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

6.      451-VIIПро  затвердження вартості  тарифів на  послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територійпо КП ЖКГ «Савинське». Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю. 

7.      452-VIIПро розгляд звернення гр. Христича Віталія Володимировича вх. № 138 від 16.02.2017 р. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

8.      453-VIIПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства по пров. Шевченка,13(кол. пров. Маяковського)  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

9.      454-VIIПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Садовій,21в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

10.  455-VIIПро передачу у приватну власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Українській,22(колишня  вул. Фурманова)в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

11.  456-VIIПро надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Якова Чернігівця,8 в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

12.  457-VIIПро надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Коцюбинського,16  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

Різне: розгляд  заяви гр.  Ніколаєнко Р.В. мешканки буд. 1а кв. 5 по вул. Тимофієнка в смт Савинці.

 

  Сесію розпочати, порядок денний затверджено одноголосно.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення ХХ сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення ХХ сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами).»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.    

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області. » ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

 

СЛУХАЛИ:  Про внесення змін до  Програми покрашення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2017 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до  Програми покрашення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2017 рік.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

СЛУХАЛИ: Про  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Шкільна, буд. 11-а  № 11в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Шкільна, буд. 11-а  № 11в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів  для населення та бюджетних споживачів  селищної ради, що  надає КП ЖКГ „Савинське”.  Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів  для населення та бюджетних споживачів  селищної ради, що  надає КП ЖКГ „Савинське”.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 15,  „ проти” -  2,    ”утрим.” – 1

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження вартості  тарифів на  послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територійпо КП ЖКГ «Савинське». Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю. 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження вартості  тарифів на  послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територійпо КП ЖКГ «Савинське».» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 14,  „ проти” -  3,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення гр. Христича Віталія Володимировича вх. № 138 від 16.02.2017 р. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про розгляд звернення гр. Христича Віталія Володимировича вх. № 138 від 16.02.2017 р. » ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 8,  „ проти” -  6,    ”утрим.” – 4

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства по пров. Шевченка,13(кол. пров. Маяковського)  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства по пров. Шевченка,13(кол. пров. Маяковського)  в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Садовій,21в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Садовій,21в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про передачу у приватну власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Українській,22(колишня  вул. Фурманова)в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про передачу у приватну власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Українській,22(колишня  вул. Фурманова)в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Якова Чернігівця,8 в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Якова Чернігівця,8 в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Коцюбинського,16  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Коцюбинського,16  в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

На цьому  питання порядку денного розглянуті. Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою

 

Селищний голова                                                                              Ю.М.Матвієнко

Секретар  сесії                                                                                    І.І.Плотнікова