ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол ХLVІІI сесії VІІ скликання від 17.12.2019 року

17.12.2019 р.                                                      Савинці                                                               № 48

 

Засідання   ХLVІІІ  сесії  селищної ради VІІ  скликання

14.00 год.,   актова зала Савинської селищної ради, 2 поверх

Голова                          - Плотнікова І.І.  

Секретар                       - Плотнікова І.І.  

Всього депутатів         - 22

Присутні              - 14 депутатів  (список додається), відсутні –  8 депутатів з невідомої причини.  

Приймали участь: Кузьміна А.В. - головний  бухгалтер селищної ради.

 

Плотнікова І.І.  оголосила, що на ХLVІІІ  сесію прибули і зареєструвалися  14 депутатів (список додається). Відсутні 8 депутатів з невідомих причин. Кворум є.

Сесію оголошую відкритою.

Плотнікова І.І.  повідомила, щов зв’язку  із тим, що селищний голова Матвієнко Ю.М. відбув в відрядження до м. Харків, то відповідно до ч. 6 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ХLVІІІ  сесію проводитиме секретар селищної ради Плотнікова І.І. Тому пропоную обрати секретарем для  проведення поіменного голосування Похилюк С.Я.

 

Голосували:                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

«За» -  14 депутатів,

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Прийнято.

 

       

СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного ХLVІІІ сесії  селищної ради VІІ  скликання.

Плотнікова І.І. повідомила, що відповідно до п.8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 48  сесія  селищної ради скликана розпорядженням селищного голови № 32 від 05 грудня  2019 року, яке було розміщене на дошці оголошень Савинської селищної ради та на офіційному веб-сайті. Для розгляду на 48 сесію було винесено 16 питань, земельні питання  та розділ «Різне». В процесі підготовки сесії виникла необхідність включити до порядку денного ще 5 питань:  «Про перерахування залишків коштів спеціального фонду селищного  бюджету в дохід загального фонду селищного бюджету», Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка екскаватора ЕО-2625 з державним номером 53-94 ХА», «Про відмову в прийнятті  до  комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгавлівка майна Головного управління  ДСНС України у Харківській області», «Про дозвіл КП ЖКГ “Савинське”  на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», «Про затвердження Порядку визначення виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах», «Про затвердження Переліку земельних ділянок, право оренди або викупу на які може бути реалізовано на земельних торгах (у формі аукціону) окремими лотами  та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок».

Земельні питання та питання: «Про затвердження Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2020 рік»,   «Про затвердження Програми розвитку дошкільної освіти на 2020 рік Савинської селищної ради»,  

«Про затвердження Програми покращення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2020 рік»,  «Про затвердження Програми розвитку культури і туризму   Савинської селищної ради  на 2020 рік», «Про затвердження Програми  фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2020 рік», «Про затвердження Програми підтримки розвитку  КП ЖКГ «Савинське» Балаклійського району Харківської області  на 2020 рік Савинської селищної ради», «Про затвердження Селищної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2020 рік», «Про затвердження Програми стабілізації та соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2020 рік», «Про затвердження Програми Савинської селищної ради члена Асоціації органів місцевого самоврядування в Харківській області», «Про селищний бюджет на 2020 рік», «Про перерахування залишків коштів спеціального фонду селищного  бюджету в дохід загального фонду селищного бюджету», «Про затвердження штатних розписів апарату управління, бухгалтерів селищної ради,  обслуговуючого персоналу, благоустрою,  встановлення надбавок та доплат», «Про затвердження Положення про оплату праці та матеріальне стимулювання керівного складу, працівників апарату  виконавчого комітету селищної ради і робітників, зайнятих обслуговуванням», «Про встановлення премії Савинському селищному голові  Матвієнку Ю.М.  та заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Цілюрик С.О. на 2020 рік», «Про встановлення надбавки за високі досягнення в праці та виконання особливо важливої роботи селищному голові Матвієнку Ю.М.  та заступнику селищного голови  Цілюрик С.О.   на 2020 рік», «Про встановлення розміру харчування дітей у Савинському дошкільному навчальному  закладі  (ясла – садок) №1 на 2020 рік» були розглянуті на засіданнях постійних комісії з  земельних питань та екології  та з питань планування, бюджету та фінансів  селищної  ради. Інші питання порядку на засіданнях постійних комісій з  будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади та  питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування  та  з питань з питань ЖКГ не розглядалися,  із-за відсутності кворуму.

 

Плотнікова І.І.  повідомила, що перед тим як продовжити сесію, необхідно порадитись – є три пропозиції:

  1. Розійтися по комісіям і провести засідання комісій, при згоді,- потім повернутись в зал і продовжити сесію.
  2. Провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі і, при згоді, - потім продовжити сесію.
  3. Продовжити сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з  обговоренням-зробити перерву, розійтися по комісіям, а потім, при згоді, - повернутися в цей зал і продовжити сесію (тобто якщо буде в цьому необхідність).

 

Плотнікова І.І.  винесла  на голосування перший варіант розгляду питань: розійтися по комісіям і провести засідання комісій, при згоді,- потім повернутись в зал і продовжити сесію.

 

Голосували :

«За» -  немає

«Проти» - 14 депутатів

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Не прийнято.

 

Плотнікова І.І.  винесла на голосування другий варіант розгляду питань: провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі і, при згоді, - потім продовжити сесію.

 

Голосували :

«За» -  немає

«Проти» - 14 депутатів

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Не прийнято.

 

Плотнікова І.І.  винесла на голосування третій варіант розгляду питань: продовжити сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з  обговоренням-зробити перерву, розійтися по комісіям, а потім, при згоді, - повернутися в цей зал і продовжити сесію (тобто якщо буде в цьому необхідність).

 

Голосували :

«За» -  14 депутатів

«Проти» - немає

 «Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Прийнято.

 

Плотнікова І.І.   винесла на голосування пропозицію про прийняття за основу проекту рішення з питання «Про затвердження порядку денного ХLVІІІ сесії  селищної ради VІІ  скликання».

 

Голосували :

«За» -  14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Прийнято.

 

Плотнікова І.І.  запитала у депутатів, які будуть зміни, доповнення до порядку денного 48-ї сесії.

(Змін, доповнень до порядку денного не надійшло).

 

Плотнікова І.І.  винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому рішення з питання «Про затвердження порядку денного ХLVІІІ   сесії  селищної ради VІІ  скликання»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1050-VІІ «Про затвердження порядку денного ХLVІІІ  сесії  селищної ради VІІ  скликання», прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14 депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Рішення прийнято.

 

Продовжуємо роботу сесії і переходимо до розгляду питань порядку денного.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2020 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка зазначила, що метою забезпечення належного технічного та естетичного стану об'єктів селищного благоустрою, підвищення експлуатаційних якостей та продовження строків їх служби необхідно затвердити Програму проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2020 рік. Метою програми є визначення та реалізація основних заходів, спрямованих на благоустрій Савинської селищної ради, реалізація яких дозволить поліпшити загальний благоустрій території,  оптимізувати мережу існуючих об’єктів, споруджень і конструкцій, що істотно впливають на  естетичний вигляд селищної ради.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І.  винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2020 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1051-VІІ «Про затвердження Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2020 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми розвитку дошкільної освіти на 2020 рік Савинської селищної ради.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка зазначила, що   метою Програми розвитку дошкільної освіти є розроблення та впровадження механізму розвитку дошкільної освіти в  територіальній громаді смт Савинці, с. Довгалівка на 2020 рік, створення належних умов для дітей дошкільного віку та забезпечення достатнього матеріально-технічного забезпечення закладу.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Програми розвитку дошкільної освіти на 2020 рік Савинської селищної ради».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1052-VІІ «Про затвердження Програми розвитку дошкільної освіти на 2020 рік Савинської селищної ради»  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми покращення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2020 рік.

Доповідає:. Кузьміна А.В., яка зазначила, що   метою Програми покращення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2020 рік є охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності населення Савинської селищної ради.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Програми покращення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2020 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №1053-VІІ «Про затвердження Програми покращення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2020 рік »  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми розвитку культури і туризму   Савинської селищної ради  на 2020 рік.

Доповідає:. Кузьміна А.В., яка зазначила, що   метою Програми розвитку культури і туризму   Савинської селищної ради  на 2020 рік є  сприяння діяльності  закладам культури Савинського будинку культури та Довгалівського сільського клубу для більш повного задоволення культурних потреб населення, організації змістовного дозвілля, розвитоку та збереженню національно-культурних надбань.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Програми розвитку культури і туризму   Савинської селищної ради  на 2020 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1054-VІІ «Про затвердження Програми розвитку культури і туризму   Савинської селищної ради  на 2020 рік»  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми  фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2020 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка зазначила, що   головною метою Програми фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2020 рік для ефективного виконання повноважень, вказаних у Законі України «Про місцеве самоврядування».

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Програми  фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2020 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1055-VІІ «Про затвердження Програми  фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2020 рік»  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми підтримки розвитку  КП ЖКГ «Савинське» Балаклійського району  Харківської області  на 2020 рік Савинської селищної  ради.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка зазначила, що фінансова підтримка є головною метою Програми підтримки розвитку  КП ЖКГ «Савинське» Балаклійського району  Харківської області  на 2020 рік Савинської селищної  ради для забезпечення ефективності та надійності роботи підприємства.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Програми підтримки розвитку  КП ЖКГ «Савинське» Балаклійського району  Харківської області  на 2020 рік Савинської селищної  ради».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1056-VІІ «Про затвердження Програми підтримки розвитку  КП ЖКГ «Савинське» Балаклійського району  Харківської області  на 2020 рік Савинської селищної  ради»  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Селищної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2020 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка зазначила, що з метою створення умов для розвитку фізичної культури і спорту територіальної громади смт Савинці, села Довгалівка необхідно затвердити Селищну програму розвитку фізичної культури та спорту на 2020 рік.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Селищної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2020 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1057-VІІ «Про затвердження Селищної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2020 рік »  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми стабілізації та соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2020 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка зазначила, що в Програмі стабілізації та соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2020 рік  визначаються цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку територіальної громади смт Савинці, села Довгалівка на 2020 рік та заходи щодо реалізації регіональної політики, спрямованої на підвищення якості життя та добробуту громадян.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Програми стабілізації та соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2020 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1058-VІІ «Про затвердження Програми стабілізації та соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2020 рік» прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми Савинської селищної ради члена Асоціації органів місцевого самоврядування в Харківській області.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка зазначила, що Програма Савинської селищної ради члена Асоціації органів місцевого самоврядування в Харківській області приймається з метою одержання  методичної, організаційної, матеріальної допомоги та підтримки Асоціації у вирішенні питань, які відносяться до її статутної діяльності.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Програми Савинської селищної ради члена Асоціації органів місцевого самоврядування в Харківській області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1059-VІІ «Про затвердження Програми Савинської селищної ради члена Асоціації органів місцевого самоврядування в Харківській області»  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про селищний бюджет на 2020 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла про проект місцевого бюджету на 2020 рік (доповідь додається).

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про селищний бюджет на 2020 рік.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1060-VІІ «Про селищний бюджет на 2020 рік»  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про перерахування залишків коштів  спеціального фонду селищного  бюджету в дохід загального фонду селищного бюджету.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, що на рахунках спеціального фонду  є залишки коштів, операції по яких не здійснювалися тривалий час, у зв’язку із зміною законодавства та втратили свої бюджетні призначення, та запропонувала перерахувати до загального фонду селищного  бюджету за кодом доходів 24060300 «Інші надходження».

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про перерахування залишків коштів  спеціального фонду селищного  бюджету в дохід загального фонду селищного бюджету».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1061-VІІ «Про перерахування залишків коштів  спеціального фонду селищного  бюджету в дохід загального фонду селищного бюджету »  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження штатних розписів апарату управління, бухгалтерів селищної ради,  обслуговуючого персоналу, благоустрою,  встановлення надбавок та доплат.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка зачитала проєкт рішення щодо штатних розписів апарату управління, бухгалтерів селищної ради,  обслуговуючого персоналу, благоустрою,  встановлення надбавок та доплат на 2020 рік

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження штатних розписів апарату управління, бухгалтерів селищної ради,  обслуговуючого персоналу, благоустрою,  встановлення надбавок та доплат.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1062-VІІ «Про затвердження штатних розписів апарату управління, бухгалтерів селищної ради,  обслуговуючого персоналу, благоустрою,  встановлення надбавок та доплат»  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про оплату праці та матеріальне стимулювання керівного складу, працівників апарату  виконавчого комітету селищної ради і робітників, зайнятих обслуговуванням.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка зачитала проєкт рішення щодо Положення про оплату праці та матеріальне стимулювання керівного складу, працівників апарату  виконавчого комітету селищної ради і робітників, зайнятих обслуговуванням на 2020 рік.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Положення про оплату праці та матеріальне стимулювання керівного складу, працівників апарату  виконавчого комітету селищної ради і робітників, зайнятих обслуговуванням».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1063-VІІ «Про затвердження Положення про оплату праці та матеріальне стимулювання керівного складу, працівників апарату  виконавчого комітету селищної ради і робітників, зайнятих обслуговуванням»  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про встановлення премії Савинському селищному голові  Матвієнку Ю.М.  та заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Цілюрик С.О. на 2020 рік

Доповідає: Кузьміна А.В., яка запропонувала проєкт рішення встановити розмір премії на 2020 рік селищному голові Матвієнку Ю.М. до 100 % посадового окладу, заступнику селищного голови Цілюрик С.О. до 90% посадового окладу

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про встановлення премії Савинському селищному голові  Матвієнку Ю.М.  та заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Цілюрик С.О. на 2020 рік.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1064-VІІ «Про встановлення премії Савинському селищному голові  Матвієнку Ю.М.  та заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Цілюрик С.О. на 2020 рік»  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: Про встановлення надбавки за високі досягнення в праці та виконання особливо важливої роботи селищному голові Матвієнку Ю.М.  та заступнику селищного голови  Цілюрик С.О.   на 2020 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка запропонувала проєкт рішення встановити розмір надбавки за високі досягнення в праці та виконання особливо важливої роботи на 2020 рік селищному голові Матвієнку Ю.М. та заступнику селищного голови Цілюрик С.О.  в розмірі  50 % від посадового окладу.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про встановлення надбавки за високі досягнення в праці та виконання особливо важливої роботи селищному голові Матвієнку Ю.М.  та заступнику селищного голови  Цілюрик С.О.   на 2020 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1065-VІІ «Про встановлення надбавки за високі досягнення в праці та виконання особливо важливої роботи селищному голові Матвієнку Ю.М.  та заступнику селищного голови  Цілюрик С.О.   на 2020 рік»  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про встановлення розміру харчування дітей у Савинському дошкільному навчальному  закладі  (ясла – садок) №1 на 2020 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, що надійшов лист завідуючої  ДНЗ № 1 Старченко В.В. вх. № 1257 від 12.12.2019 р.  з проханням  встановити розмір фінансування  харчування на 2020 рік та  зачитала проєкт рішення.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про встановлення розміру харчування дітей у Савинському дошкільному навчальному  закладі  (ясла – садок) №1 на 2020 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1066-VІІ «Про встановлення розміру харчування дітей у Савинському дошкільному навчальному  закладі  (ясла – садок) №1 на 2020 рік»  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про прийняття в комунальну власність колодязів загального користування.

Доповідає: Плотнікова І.І., яка доповіла, що  з метою належного водозабезпечення жителів населеного пункту  запропонувала прийняти в комунальну власність  Савинської селищної  ради два колодязі загального користування, які знаходяться в смт Савинці: вулиця Ветеринарна біля будинку № 16 та в’їзд Сосновий біля будинку № 2.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про прийняття в комунальну власність колодязів загального користування.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1067-VІІ «Про прийняття в комунальну власність колодязів загального користування »  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка екскаватора ЕО-2625 з державним номером 53-94 ХА.

Доповідає: Плотнікова І.І., яка доповіла, що з метою задоволення потреб територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка є можливість прийняти із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка екскаватора ЕО-2625 з державним номером 53-94 ХА.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка екскаватора ЕО-2625 з державним номером 53-94 ХА.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1068-VІІ «Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка екскаватора ЕО-2625 з державним номером 53-94 ХА »  прийняти (додається).

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про відмову в прийнятті  до  комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгавлівка майна Головного управління  ДСНС України у Харківській області.

Доповідає: Плотнікова І.І., якадоповіла, що надійшов лист начальника Головного управління ДСНС України у Харківській області Волобуєва О. вх. № 1266 від 16.12.2019 з пропозицією розглянути питання щодо безоплатної передачі з балансового обліку головного управління до комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка наступних об’єктів власності: склад літ. «Й» загальною площею 217,3 кв.м., склад літ. «Г» загальною площею 186,8 кв.м. і склад літ. «Д» загальною площею 455,9 кв.м., що розташовані за адресою: Харківська область, Балаклійський район, смт Савинці, вул. 20 Гвардійської дивізії, 29. Але так як зазначене майно перебуває під охороною на території ДСНС, вільного доступу до нього немає, тому доцільності на прийняття до комунальної власності немає.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відмову в прийнятті  до  комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгавлівка майна Головного управління  ДСНС України у Харківській області.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1069-VІІ «Про відмову в прийнятті  до  комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгавлівка майна Головного управління  ДСНС України у Харківській області»  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про дозвіл КП ЖКГ “Савинське”  на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Доповідає: Плотнікова І.І., яка доповіла, що надійшов лист начальника КП ЖКГ “Савинське” від 16.12.2019 р. № 165 з проханням надати дозвіл на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій,   щодо виключення плати за послугу «обслуговування внутрішньо будинкових мереж водовідведення» громадянам в розмірі вартості придбаних матеріалів та зачитала проєкт рішення.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про дозвіл КП ЖКГ “Савинське”  на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1070-VІІ «Про дозвіл КП ЖКГ “Савинське”  на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Порядку визначення виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.

Доповідає: Плотнікова І.І., доповіла, щов зв’язку необхідністю урегулювання питання з проведення земельних торгів виникла потреба в  затвердженні Порядку визначення виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах та зачитала проєкт рішення.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Порядку визначення виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1071-VІІ «Про затвердження Порядку визначення виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах»  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Переліку земельних ділянок, право оренди або викупу на які може бути реалізовано на земельних торгах (у формі аукціону) окремими лотами  та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Доповідає: Плотнікова І.І., доповіла, що також необхідно затвердити Перелік земельних ділянок, право оренди або викупу на які може бути реалізовано на земельних торгах (у формі аукціону) окремими лотами  та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та зачитала проєкт рішення.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла  на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Переліку земельних ділянок, право оренди або викупу на які може бути реалізовано на земельних торгах (у формі аукціону) окремими лотами  та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1072-VІІ «Про затвердження Переліку земельних ділянок, право оренди або викупу на які може бути реалізовано на земельних торгах (у формі аукціону) окремими лотами  та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок »  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _____________, __  в с. Довгалівка.

Доповідає: Горюшко С.В., якийдоповів, що надійшла заява, вх. № 295 від 19.11.2019р., гр. ________________ (РНОПП ______________), який зареєстрований по вул. ____________,__  в с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _____________,__  в с. Довгалівка, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (Свідоцтво  про право на спадщину за законом на житловий будинок з надвірними будівлями  від 25.04.2007 р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної_______________, __  в с. Довгалівка».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1073-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _____________,__  в с. Довгалівка»  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про дострокове припинення дії договору оренди земельної ділянки для обслуговування магазину складеного 02.03.2005р. та зареєстрованого у Балаклійському районному відділі ХРФ  ДП ЦДЗК  06.04.2005р. за № 77 (внесено в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права від 05.12.2019р. за номером 34565752) , за згодою сторін.

Доповідає: Горюшко С.В., якийдоповів, що надійшла заява, вх. № 307 від 27.11.2019р.,  гр. _______________ (РНОПП ______________), який зареєстрований в смт Савинці по вул. _____________, __   Балаклійського району Харківської області,  з проханням припинити право користування ( на умовах оренди) земельною ділянкою, яке виникло на підставі договору оренди земельної ділянки для обслуговування магазину  складеного 02.03.2005р. та зареєстрованого у Балаклійському районному відділі ХРФ ДП ЦДЗК  06.04.2005р. за № 77 (внесено в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права від 05.12.2019р. за номером 34565752), в зв»язку з продажем нежитлової будівлі- магазину, доданий договір купівлі продажу частки нежитлового об»єкта   від 26.11.2019 року  та згідно умов  вищезазначеного договору оренди.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про дострокове припинення дії договору оренди земельної ділянки для обслуговування магазину складеного 02.03.2005р. та зареєстрованого у Балаклійському районному відділі ХРФ  ДП ЦДЗК  06.04.2005р. за № 77 (внесено в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права від 05.12.2019р. за номером 34565752) , за згодою сторін».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1074-VІІ «Про дострокове припинення дії договору оренди земельної ділянки для обслуговування магазину складеного 02.03.2005р. та зареєстрованого у Балаклійському районному відділі ХРФ  ДП ЦДЗК  06.04.2005р. за № 77 (внесено в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права від 05.12.2019р. за номером 34565752) , за згодою сторін»  прийняти (додається).

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ________________,___ в смт Савинці

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява, вх. № 305 від 26.11.2019р., гр. _______________ (РНОПП _____________), який зареєстрований по вул. ____________,__ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул._______________,___ в смт Савинці, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (Договір про надання в безстрокове користування земельної ділянки для будівництва індивідуального житлового будинку на правах приватної власності  від 15.06.1973 р. та зареєстрований житловий будинок на правах приватної власності в Балаклійському БТІ 20.09.1976р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________, ___ в смт  Савинці».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1075-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______________, __ в смт  Савинці »  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _____________, ___ в смт  Савинці.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява, вх. № 313 від 03.12.2019р., гр. ________________(РНОПП ____________), яка зареєстрована по вул. _____________,__ в с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області та гр. ______________ (РНОПП ___________), яка зареєстрована по вул. __________,__ Балаклійського району Харківської області від імені яких, за довіреностями(ксерокопії додаються) складеними та посвідченими секретарем виконавчого комітету Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області Плотніковою І.І., діє ____________, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _________,__ в смт Савинці, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (Свідоцтво про право власності від 27.12.1979р. та Свідоцтво про право на спадщину за законом від 27.12.1979 р.), Свідоцтво про укладення шлюбу від 07.09.1985р. серія ІІ-ВЛ № 442221 видане Савинською селищною радою, а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________, __9 в смт  Савинці».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1076-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _____________, __ в смт  Савинці»  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат, (Бондаренко А.О., конфлікт інтересів).

Рішення прийнято.

 

Різне.

 

                На цьому  питання порядку денного розглянуті  Плотнікова І.І.   подякувала за роботу і оголосила сесію закритою.

 

 

 

   Секретар  селищної ради                                                           І.І.Плотнікова

                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

 

САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

    ПРОТОКОЛ 

 

03.03.2017                                                          Савинці                                                               № 23

 

Засідання   ХХІІІ   сесії  селищної ради VІІ  скликання

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.

Всього депутатів          - 22

Присутні                       - 19 (список додається), відсутні – 3  з невідомої причини.  

Приймали участь: Шкарлет Ю.І. – начальник КП ЖКГ «Савинське».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.      446-VIIПро внесення змін до рішення ХХ сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

2.      447-VII Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В. 

3.      448-VIIПро внесення змін до  Програми покрашення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2017 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

4.      449-VIIПро  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Шкільна, буд. 11-а  № 11в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

5.      450-VIIПро затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів  для населення та бюджетних споживачів  селищної ради, що  надає КП ЖКГ „Савинське”.  Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

6.      451-VIIПро  затвердження вартості  тарифів на  послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територійпо КП ЖКГ «Савинське». Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю. 

7.      452-VIIПро розгляд звернення гр. Христича Віталія Володимировича вх. № 138 від 16.02.2017 р. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

8.      453-VIIПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства по пров. Шевченка,13(кол. пров. Маяковського)  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

9.      454-VIIПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Садовій,21в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

10.  455-VIIПро передачу у приватну власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Українській,22(колишня  вул. Фурманова)в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

11.  456-VIIПро надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Якова Чернігівця,8 в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

12.  457-VIIПро надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Коцюбинського,16  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

Різне: розгляд  заяви гр.  Ніколаєнко Р.В. мешканки буд. 1а кв. 5 по вул. Тимофієнка в смт Савинці.

 

  Сесію розпочати, порядок денний затверджено одноголосно.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення ХХ сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення ХХ сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами).»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.    

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області. » ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

 

СЛУХАЛИ:  Про внесення змін до  Програми покрашення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2017 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до  Програми покрашення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2017 рік.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

СЛУХАЛИ: Про  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Шкільна, буд. 11-а  № 11в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Шкільна, буд. 11-а  № 11в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів  для населення та бюджетних споживачів  селищної ради, що  надає КП ЖКГ „Савинське”.  Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів  для населення та бюджетних споживачів  селищної ради, що  надає КП ЖКГ „Савинське”.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 15,  „ проти” -  2,    ”утрим.” – 1

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження вартості  тарифів на  послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територійпо КП ЖКГ «Савинське». Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю. 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження вартості  тарифів на  послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територійпо КП ЖКГ «Савинське».» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 14,  „ проти” -  3,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення гр. Христича Віталія Володимировича вх. № 138 від 16.02.2017 р. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про розгляд звернення гр. Христича Віталія Володимировича вх. № 138 від 16.02.2017 р. » ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 8,  „ проти” -  6,    ”утрим.” – 4

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства по пров. Шевченка,13(кол. пров. Маяковського)  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства по пров. Шевченка,13(кол. пров. Маяковського)  в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Садовій,21в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Садовій,21в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про передачу у приватну власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Українській,22(колишня  вул. Фурманова)в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про передачу у приватну власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Українській,22(колишня  вул. Фурманова)в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Якова Чернігівця,8 в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Якова Чернігівця,8 в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Коцюбинського,16  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Коцюбинського,16  в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

На цьому  питання порядку денного розглянуті. Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою

 

Селищний голова                                                                              Ю.М.Матвієнко

Секретар  сесії                                                                                    І.І.Плотнікова