ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол ХLIX сесії VІІ скликання від 12.02.2020 року

12.02.2020 р.                                                      Савинці                                                               № 49

 

Засідання   ХLІХ     сесії  селищної ради VІІ  скликання

14.00 год.,   актова зала Савинської селищної ради, 2 поверх

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.  

Всього депутатів         - 22

Присутні              - 15 депутатів  (список додається), відсутні –  7 депутатів з невідомої причини.  

Приймали участь: Кузьміна А.В. - головний  бухгалтер селищної ради, Тімонова Т.В. – спеціаліст з земельних питань, Шкарлет Ю.І. – начальник КП ЖКГ «Савинське», Кімакович Л.М. – головний бухгалтер КП ЖКГ «Савинське», Подколзін І.І. – спортивний інструктор селищної ради.

 

Матвієнко Ю.М.  оголосив, що на ХLІХ  сесію прибули і зареєструвалися  15 депутатів (список додається). Відсутні 7 депутатів з невідомих причин. Кворум є.

Сесію оголошую відкритою.

       

СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного ХLІХ сесії  селищної ради VІІ  скликання.

Матвієнко Ю.М. повідомив, що відповідно до п.8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 49 сесія  селищної ради скликана розпорядженням селищного голови № 2 від 27 січня 2020 року, яке було розміщене на дошці оголошень Савинської селищної ради та на офіційному веб-сайті. Для розгляду на 49 сесію було винесено 20 питань, земельні питання  та розділ «Різне».

Земельні питання та питання: «Про виконання бюджету за 12 місяців 2019 року», «Про внесення змін до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2019 рік», «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2020 рік», «Про внесення змін до Програми підтримки об`єднання Співвласників багатоквартирних будинків на території селища  Савинці на 2019-2020 роки», «Про внесення змін до  Програми розвитку культури і туризму   Савинської селищної ради  на 2020 рік», «Про внесення змін до Програми покращення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2020 рік», «Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік»»,  «Про передачу комунального майна   в  оперативне управління КП ЖКГ «Савинське»»  були розглянуті на засіданнях постійних комісії з  земельних питань та екології  та з питань планування, бюджету та фінансів.

Питання порядку денного: «Про роботу селищного голови та виконавчого комітету Савинської  селищної ради за 2019 рік», «Про виконання плану роботи за 2019 рік та  затвердження плану роботи селищної ради  на 2020 рік», «Про розвиток фізкультури і спорту на території Савинської селищної ради», «Про роботу КП ЖКГ «Савинське» у  2019 році та  затвердження фінансового плану  на 2020 рік», «Про дозвіл КП ЖКГ “Савинське”  на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд  та прибудинкових територій», «Про внесення змін до  штатного розпису комунального підприємства житлово-комунального  господарства  «Савинське» Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області», «Про участь у обласному конкурсі міні - проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році», «Про затвердження антикорупційної програми Савинської селищної ради на 2020 рік», «Про надання в оренду нежитлового  приміщення  Савинської селищної  ради», «Про прийняття в комунальну власність вуличного освітлення», «Про затвердження рішення виконавчого комітету  “Про прийняття Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради на 2020 рік” від 31.01.2020 р. № 11», «Про надання згоди на відчуження нежитлової будівлі «А1» площею   170,6  кв. м., розташованої за адресою: вул. Леоніда Талалая, 3 в смт Савинці Балаклійського району Харківської області»  не були розглянуті на засіданнях постійних комісій з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади та  питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування та з питань з питань ЖКГ,  із-за відсутності кворуму.

 

Матвієнко Ю.М.  повідомив, що перед тим як продовжити сесію, необхідно порадитись – є три пропозиції:

  1. Розійтися по комісіям і провести засідання комісій, при згоді,- потім повернутись в зал і продовжити сесію.
  2. Провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі і, при згоді, - потім продовжити сесію.
  3. Продовжити сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з  обговоренням-зробити перерву, розійтися по комісіям, а потім, при згоді, - повернутися в цей зал і продовжити сесію (тобто якщо буде в цьому необхідність).

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування перший варіант розгляду питань: розійтися по комісіям і провести засідання комісій, при згоді,- потім повернутись в зал і продовжити сесію.

 

Голосували :

«За» -  немає

«Проти» - 14 депутатів

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

Не прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування другий варіант розгляду питань: провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі і, при згоді, - потім продовжити сесію.

 

Голосували :

«За» -  немає

«Проти» - 14 депутатів

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

Не прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування третій варіант розгляду питань: продовжити сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з  обговоренням-зробити перерву, розійтися по комісіям, а потім, при згоді, - повернутися в цей зал і продовжити сесію (тобто якщо буде в цьому необхідність).

 

Голосували :

«За» -  14 депутатів

«Проти» - немає

 «Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

Прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.   виніс на голосування пропозицію про прийняття за основу проекту рішення з питання «Про затвердження порядку денного ХLІХ сесії  селищної ради VІІ  скликання».

 

Голосували :

«За» -  14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

Прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.  запитав у депутатів, які будуть зміни, доповнення до порядку денного 49-ї сесії.

(Змін, доповнень до порядку денного не надійшло).

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому рішення з питання «Про затвердження порядку денного ХLІХ   сесії  селищної ради VІІ  скликання»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1077-VІІ «Про затвердження порядку денного ХLІХ  сесії  селищної ради VІІ  скликання», прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

Рішення прийнято.

 

Продовжуємо роботу сесії і переходимо до розгляду питань порядку денного.

 

СЛУХАЛИ: Про виконання бюджету за 12 місяців  2019 року.

Доповідає: Кузьміна А.В. , яка доповіла про виконання доходної та витратної частини до селищного бюджету в 2019 році  (доповідь додається).

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про виконання бюджету за 12 місяців  2019 року».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1078-VІІ «Про виконання бюджету за 12 місяців  2019 року»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2020 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, про  внесення змін до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2020 рік, а саме на видалення аварійних дерев смт  Савинці по вул. Тимофієнка, вул. Соборна, вул. 20 Гв. дивізії Балаклійського району Харківської області потрібно виділити кошти в сумі 90,3 тис.грн. та придбання квітів 6,0 тис.грн.,  загальна сума  96,300 тис.грн.

Лопатюк Ю.І. запитав, які дерева будуть видалені?

Матвієнко Ю.М. відповів, що дерева вже визначені.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2020 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1079-VІІ «Про внесення змін до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2020 рік»  прийняти (додається).

 

 

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ:  Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2020 рік

Доповідає: Кузьміна А.В., яка  доповіла про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2020 рік, а саме необхідно виділити кошти на розміщення двох заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Генерального плану смт Савинці та с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області  в сумі 14,6 тис.грн. Також необхідно виділити кошти на виготовлення технічних паспортів будівель АЗПСМ, квартири  в сумі 10,0 тис.грн. та виготовлення документації по землеустрою земельної ділянки під будівлю за адресою вул. Л.Талаля, 3   в сумі 7,0 тис.грн., виготовлення технологічного регламенту свердловини с. Довгалівка в сумі 3,5 тис.грн., виготовлення технічних умов для підключення освітлення в сумі 15,0 тис.грн., ремонт колодязя по вул. Сумська на закупку матеріалів 10,0 тис.грн. та оплату послуг 10,0 тис.грн. загальна сума 55,5 тис.грн. Також для поточного ремонту водогону по вулиці Незалежності  смт Савинці необхідно виділити кошти для надання субвенції  районному бюджету с подальшою передачею коштів балансоутримувачу об’єкту КП «Балаклійській водоканал»  в сумі 41,9 тис.грн. На виготовлення проєктно-кошторисної документації та "Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Б.Хмельницького, вул. Вишнева, вул. Ломоносова, вул. Коцюбинського, Л.Талалая, в смт  Савинці Балаклійського району Харківської області (ТП0125)»  виділити кошти в сумі 355,0 тис.грн.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2020 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1080-VІІ «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2020 рік» прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми підтримки об`єднання співвласників багатоквартирних будинків на території селища  Савинці на 2019-2020 роки.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка  доповіла про внесення змін до Програми підтримки об`єднання співвласників багатоквартирних будинків на території селища  Савинці на 2019-2020 роки, а саме виділити кошти на придбання та встановлення двох пластикових вікна та двох дверей в під’їзді   житлового будинку по вул. Тимофієнка № 12 смт Савинці в сумі 49,5 тис. грн. Виділити кошти на капітальний ремонт м’якої покрівлі житлового будинку по вул. Тимофієнка №12 смт Савинці у сумі 300,0 тис.грн.

Назаренко С.В. зазначив, що двоє дверей та двоє вікон можна придбати дешевше.

Кузьміна А.В. відповіла, що звернемося до інших підприємств, замовимо там, де буде менша ціна.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до Програми підтримки об`єднання співвласників багатоквартирних будинків на території селища  Савинці на 2019-2020 роки».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1081-VІІ «Про внесення змін до Програми підтримки об`єднання співвласників багатоквартирних будинків на території селища  Савинці на 2019-2020 роки»  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  Програми розвитку культури  і туризму   Савинської селищної ради  на 2020 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла про внесення змін до Програми розвитку культури  і туризму   Савинської селищної ради  на 2020 рік, а саме на підставі листа завідувача Довгалівського клубу  виділити кошти на придбання ноутбука для проведення святкових закладів   в сумі 15,0 тис. грн.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  Програми розвитку культури  і туризму   Савинської селищної ради  на 2020 рік.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1082-VІІ «Про внесення змін до  Програми розвитку культури  і туризму   Савинської селищної ради  на 2020 рік.»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми покращення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2020 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., доповіла про внесення змін до Програми покращення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2020 рік, а саме виділити кошти на придбання  дерев та інших багаторічних насаджень у сумі 15,4 тис.грн.   та на придбання наборів сміттєвих баків  кількості 3 набора в сумі 35,6 тис.грн., загальна сума 51,0 тис.грн. Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до Програми покращення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2020 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1083-VІІ «Про внесення змін до Програми покращення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2020 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік».

Доповідає: Кузьміна А.В., доповідь додається.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік»».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1084-VІІ «Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік»»  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про роботу селищного голови та виконавчого комітету Савинської  селищної ради за 2019 рік .

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який  зачитав доповідь (додається). 

 Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про роботу селищного голови та виконавчого комітету Савинської  селищної ради за 2019 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1085-VІІ «Про роботу селищного голови та виконавчого комітету Савинської  селищної ради за 2019 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ:  Про виконання плану роботи за 2019 рік та  затвердження плану роботи селищної ради  на 2020 рік.

Доповідає: Плотнікова І.І., яка доповіла про виконання плану роботи селищної ради за 2019 рік та зачитала план роботи на 2020 рік.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про виконання плану роботи за 2019 рік та  затвердження плану роботи селищної ради  на 2020 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1086-VІІ «Про виконання плану роботи за 2019 рік та  затвердження плану роботи селищної ради  на 2020 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про розвиток фізкультури і спорту на території Савинської селищної ради.

Доповідає: Подколзін І.І., який  доповів про проведену роботу спортивного інструктора в 2019 році (доповідь додається).

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про розвиток фізкультури і спорту на території Савинської селищної ради».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  1087-VІІ «Про розвиток фізкультури і спорту на території Савинської селищної ради»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про роботу КП ЖКГ «Савинське» у  2019 році та  затвердження фінансового плану  на 2020 рік.

Доповідає: Кімакович Л.М., яка доповіла, про фінансові результати роботи КП ЖКГ «Савинське» в 2019 році та зачитала фінансовий план на 2020 рік.

Плотнікова І.І. запитала, чи будуть підвищуватися тарифи на послуги в 2020 році.

Матвієнко Ю.М. відповів, що  в 2020 році будуть створені в кожному будинку ОСББ. Тому кожен будинок буде визначати,  які послуги необхідні і  кошти за оплату послуг будуть йти на кожен будинок окремо.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про роботу КП ЖКГ «Савинське» у  2019 році та  затвердження фінансового плану  на 2020 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  1088-VІІ «Про роботу КП ЖКГ «Савинське» у  2019 році та  затвердження фінансового плану  на 2020 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про дозвіл КП ЖКГ “Савинське”  на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що надійшов лист начальника КП ЖКГ “Савинське”  Шкарлета Ю.І. з проханням надати дозвіл на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій,   щодо виключення плати за послугу «обслуговування внутрішньо будинкових мереж водовідведення» громадянам в розмірі вартості придбаних матеріалів по вул.  Соборна б. 39.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про дозвіл КП ЖКГ “Савинське”  на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1089-VІІ «Про дозвіл КП ЖКГ “Савинське”  на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  штатного розпису комунального підприємства житлово-комунального  господарства  «Савинське» Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., якийдоповів, щонадійшов лист начальника КП ЖКГ «Савинське» з питання внесення змін до   штатного розпису, а саме встановити розмір мінімальної заробітної плати у місячному розмірі з 01 січня 2020 року 4723,00 грн.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про дозвіл КП ЖКГ “Савинське”  на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1090-VІІ «Про внесення змін до  штатного розпису комунального підприємства житлово-комунального  господарства  «Савинське» Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області.

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення  прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про участь у обласному конкурсі міні - проєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що відповідно рішення Харківської обласної ради  від 05 грудня 2019 року № 1123 -VII «Про затвердження Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»» з метою подальшого розвитку місцевого самоврядування, визначення ефективних шляхів вирішення проблем життєзабезпечення територіальної громади смт Савинці, села Довгалівка Балаклійського району Харківської області  в 2020 році прийняти участь у міні-проєктах вирішили Савинський ДНЗ № 1 та Савинська філія КЗ Балаклійської районної ради «Савинський ліцей». Тому потрібно схвалити міні-проєкти: «Калейдоскоп дитячих мрій», «Сучасний харчоблок в дошкільному закладі – безпечність та здоров’я громади»  та в  разі перемоги у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році, передбачити у селищному  бюджеті 2020 року для спів фінансування заходів проєктів: «Калейдоскоп дитячих мрій» -  сто тридцять чотири тисячі дев’ятсот десять грн., «Сучасний харчоблок в дошкільному закладі – безпечність та здоров’я громади» - сто тридцять п’ять тисяч грн.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про участь у обласному конкурсі міні - проєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1091-VІІ «Про участь у обласному конкурсі міні - проєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження антикорупційної програми Савинської селищної ради на 2020 рік.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що з метою запобігання та мінімізації корупційних правопорушень у діяльності Савинської селищної ради та створення дієвої системи протидії проявам корупції,  відповідно до вимог Законів України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні», «Про запобігання корупції”» пропоную  затвердити антикорупційну програму Савинської селищної ради на 2020 рік.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження антикорупційної програми Савинської селищної ради на 2020 рік.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1092-VІІ «Про затвердження антикорупційної програми Савинської селищної ради на 2020 рік» прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання в оренду нежитлового  приміщення  Савинської селищної  ради.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що  надійшла  заява Фізичної особи – підприємця Шаронова Олександра Юрійовича вх. № 10 від 13.01.2020 р. щодо надання в оренду нежитлового приміщення Савинської селищної  ради, яке знаходяться за адресою  смт Савинці, вул. Соборна, 43  площею 10,4 квадратних метрів. 10 січня 2020 року в газеті «Вісті Балаклійщини» було розміщено оголошення про намір здачі нежитлового приміщення в оренду. Зачитав проєкт рішення.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання в оренду нежитлового  приміщення  Савинської селищної  ради.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1093-VІІ «Про надання в оренду нежитлового  приміщення  Савинської селищної  ради.» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про прийняття в комунальну власність вуличного освітлення.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що з метою обліку вуличного освітлення після проведеної реконструкції та капітального ремонту, згідно актів приймання виконаних робіт необхідно прийняти вуличне освітлення по   вул.  Шевченка, пров. Шевченка  в смт  Савинці Балаклійського району Харківської області (ТП 137)» в сумі 394,492 тис. грн. (триста дев’яносто чотири тисячі чотириста дев’яносто дві грн.)

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про прийняття в комунальну власність вуличного освітлення».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1094-VІІ «Про прийняття в комунальну власність вуличного освітлення» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про передачу комунального майна   в  оперативне управління КП ЖКГ «Савинське».

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що на підставі листа начальника КП ЖКГ «Савинське» Шкарлета Ю.І. пропоную передати в оперативне управління наступне комунальне майно з балансу Савинської селищної ради в оперативне управління КП ЖКГ «Савинське», а саме: екскаватор ЕО-2625 реєстраційний номер 23827АХ (попередній номер 64-52 ХИ  )  рік випуску 1994 заводський номер 190946 в кількості 1 од. балансовою вартістю 4411,66 грн. інвентарний номер 111300026;   подрібнювач гілок АМ-120 ТР  з Вал кардан в кількості 1 од. з комплектом ножів балансовою вартістю 45500,00 грн. інвентарний номер 101420002.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про передачу комунального майна   в  оперативне управління КП ЖКГ «Савинське»».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1095-VІІ «Про передачу комунального майна   в  оперативне управління КП ЖКГ «Савинське»» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження рішення виконавчого комітету  «Про прийняття Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради на 2020 рік» від 31.01.2020 р. № 11.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що пропоную затвердити рішення виконкому Савинської селищної ради “Про прийняття програми ремонту доріг комунальної власності Савинської селищної  ради на 2020 рік” від 31.01.2020 р.  № 11, де передбачено «Капітальний ремонт дороги від АЗС ТОВ «Тім-Оіл» по вул.  Комунальна, б. 14 до перехрестя з вул.  Кооперативна та вул. Гагаріна в  смт Савинці Балаклійського району Харківської області - 1675,630 тис.грн.», «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. 20 Гвардійської дивізії (ряд магазинів) в  смт Савинці Балаклійського району Харківської області»   в сумі 584,021 тис. грн.» та поточний ремонт: підсипка кам’яним боєм та планування автогрейдером  вул. Борисівська, вул. Коцюбинського, пров. Першотравневий, вул.  Садова, вул. Івана Франка, вул. Транспортна – 100,0  тис.грн. На протязі року обсяги ремонтних робіт будуть коригуватися від наявності грошових коштів та вартості робіт.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження рішення виконавчого комітету  «Про прийняття Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради на 2020 рік» від 31.01.2020 р. № 11».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1096-VІІ «Про затвердження рішення виконавчого комітету  «Про прийняття Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради на 2020 рік» від 31.01.2020 р. № 11» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на відчуження нежитлової будівлі «А1» площею   170,6  кв. м., розташованої за адресою: вул. Леоніда Талалая, 3 в смт Савинці Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що відповідно до Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» та Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій на 2020 рік» від 27 листопада 2019 р. N 1119, у зв’язку із зверненням лікарів-стоматологів КНП Балаклійської районної ради Харківської області «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня», які працюють на території Савинської селищної ради, з проханням розглянути можливість викупу нежитлової будівлі за адресою: вул.  Леоніда Талалая, 3 в смт Савинці, враховуючи, що з 01 квітня 2020 року зазначене нежитлове приміщення використовуватися не буде пропоную надати згоду виконавчому комітету Савинської селищної ради на відчуження нежитлової будівлі літ «А1» за адресою: вул. Леоніда Талалая, 3 в смт Савинці Балаклійського району Харківської області,  загальною площею  170,6 к.м. в т.ч. № приміщення: 1 санвузол – 13,0 кв. м.; 2 санвузол – 1,5 кв.м.; 3 санвузол – 1,6 кв.м.;  4 приміщення – 5,7 кв.м.; 5 приміщення – 6,7 кв.м.; 6 приміщення – 9,9 кв.м.; 7 приміщення – 38,7 кв.м.; 8 приміщення – 9,8 кв.м.; 9 приміщення – 13,9 кв.м.; 10 приміщення – 19,5 кв.м.; 11 приміщення – 18,6 кв.м.; 12 коридор – 0,7 кв.м.; І тамбур – 2,0 кв.м.; ІІ веренда – 11,1 кв.м.; ІІІ приміщення – 7,7 кв.м.; ІУ приміщення 6,9 кв.м.; У коридор – 3,3 кв.м., що перебуває в комунальній власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка та знаходиться на балансі Савинської селищної ради. Доручити Савинському селищному голові Матвієнку Ю.М. провести відповідну роботу щодо підготовки відчуження комунального майна, а саме: початкову вартість комунального майна, зазначеного в п.1, визначити  за результатами незалежної оцінки;відчуження комунального майна здійснити на конкурентних засадах на  аукціоні. Витрати пов’язані із заходами з відчуження комунального майна покласти на покупця.

Орлов Є.Ю. наголосив, що заступник голови Харківської ОДА М.Черняк виступив з заявою, що ні один медичний заклад в Харківській області закрито не буде. Сказав, що він  «Проти» і покинув зал засідання.

Матвієнко Ю.М. зазначив, що це попередня згода на відчуження зазначеного майна. Все буде зрозуміло з 1 квітня 2020 року.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на відчуження нежитлової будівлі «А1» площею   170,6  кв. м., розташованої за адресою: вул. Леоніда Талалая, 3 в смт Савинці Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1097-VІІ «Про надання згоди на відчуження нежитлової будівлі «А1» площею   170,6  кв. м., розташованої за адресою: вул. Леоніда Талалая, 3 в смт Савинці Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - 1 депутат

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. ___________,__ в смт Савинці  та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 19  від 21.01.2020р., гр. ____________ (РНОПП ____________), який зареєстрований по вул. ____________,__ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _____________,__ в смт Савинці, наданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6312035852019 від 24.12.2019 р.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. ___________,__ в смт Савинці  та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1098-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. ______________,__ в смт Савинці  та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про встановлення розміру орендної плати за земельну ділянку  для обслуговування  нежитлової  будівлі – магазину в смт Савинці  по вул. ___________,__ (кадастровий номер 6320255700:00:003:0167) та надання її в користування (на умовах оренди)  терміном на 30 років.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 308  від 27.11.2019 р. ФО-П __________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована в с. Морозівка по вул. ____________,__ Балаклійського району Харківської області, з проханням  передати їй в оренду земельну ділянку для обслуговування  нежитлової  будівлі – магазину в смт Савинці по вул. ___________,__терміном на 30 років,  надані рішення ХLVІІІ сесія VIІ скликання Савинської селищної ради №1074-VIІ від 17 грудня 2019 року «Про   дострокове припинення дії договору оренди земельної ділянки для обслуговування магазину складеного 02.03.2005р.та зареєстрованого у Балаклійському районному відділі ХРФ ДП ЦДЗК  06.04.2005р. за № 77 (внесено в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права від 05.12.2019р. за номером 34565752), за згодою сторін, кадастровий номер земельної ділянки-6320255700:00:003:0167», витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права  (індексний номер витягу 195789727) від 09.01.2020р., Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку  номер НВ-6312238302020 від 17.01.2020р., Витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки від 21.01.2020р. № 97-20-0.23,09-927/161-20 сформований спеціалістом відділу у Балаклійському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області А.В. Сектименко, договір купівлі продажу частки нежитлового об»єкту (магазину) від 26.11.2019 року.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про встановлення розміру орендної плати за земельну ділянку  для обслуговування  нежитлової  будівлі – магазину в смт Савинці  по вул. __________,__ (кадастровий номер 6320255700:00:003:0167) та надання її в користування (на умовах оренди)  терміном на 30 років».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1099-VІІ «Про встановлення розміру орендної плати за земельну ділянку  для обслуговування  нежитлової  будівлі – магазину в смт Савинці  по вул. _____________,__ (кадастровий номер 6320255700:00:003:0167) та надання її в користування (на умовах оренди)  терміном на 30 років» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. __________,__ в с Довгалівка та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 41  від 06.02.2020р., гр. ____________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована по вул. ______________,__ в с. Довгалівка Балаклійського району  Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. по вул. ___________,__ в с. Довгалівка, надані правовстановлюючий документ на житловий будинок (договір купівлі-продажу житлового будинку від 15.10.2019 р.),  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6311540802019 від 12.11.2019р

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. __________,__ в с Довгалівка та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1100-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. ____________,___ в с Довгалівка та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  розташованої  в с. Довгалівка по вул. __________,____.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. .№ 42 від 06.02.2020р., гр. __________________  (РНОПП ___________), який зареєстрований в смт Савинці по вул. ___________,__   Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Довгалівка по вул. _____________,___, надані  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6312177442020 від 14.01.2020р., висновок № 19591/82-19 про розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 24.12.2019р. ГУ Держгеокадастру у Рівненській області та висновок про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 10.01.2020р. № 01-17/248 сектору містобудування  та архітектури управління економічного  розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури Балаклійської РДА.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  розташованої  в с. Довгалівка по вул. ___________,__».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1101-VІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  розташованої  в с. Довгалівка по вул. __________,___» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. ___________,___ в смт Савинці  та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 43  від 06.02.2020р., гр. ____________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована по вул. __________,__   в смт Савинці Балаклійського району Харківської області та гр. _______________(РНОПП ____________), яка зареєстрована по вул. _________,__ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. _____________,__ в смт Савинці та передати їм земельну ділянку у власність безкоштовно, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6312311622020 від 23.01.2020 р.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. ____________,___ в смт Савинці  та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1102-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. ______________,___ в смт Савинці  та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно.» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата, (Плотнікова І.І. – конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд по вул. ____________,___ в смт Савинці та передача земельної ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 14  від 15.01.2020р., гр. ______________ (РНОПП _______________), який зареєстрований по вул. __________,___ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _________,__ в смт Савинці, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6312061122019 від 26.12.2019р.  

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд по вул. _________,___ в смт Савинці та передача земельної ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1103-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд по вул. _________,___ в смт Савинці та передача земельної ділянки у власність безкоштовно» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. __________,__в смт Савинці.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 39  від 06.02.2020р., гр. ___________ (РНОПП ____________), який зареєстрований по вул. __________,__ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ________,___ в смт Савинці.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. ____________,__ в смт Савинці».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1104-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. __________,__ в смт Савинці» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. ___________, __  в смт Савинці.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 23 від 22.01.2020р., гр. _____________ (РНОПП __________), який зареєстрований по проспекту __________,___ корпус __ кв.___  в м. Харків та гр. _____________ (РНОПП ___________), яка зареєстрована по вул. __________, __  в смт. Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _________,__ в смт Савинці, наданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6311295002019 від 02.10.2019 р.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. _________, __   в смт Савинці.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1105-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. ___________, __   в смт Савинці» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. _____________,___ в смт Савинці та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно.

 

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 40  від 06.02.2020р., гр. _____________ (РНОПП ________________), який зареєстрований по вул. ___________ ,____ в смт. Савинці Балаклійського району Харківської області від імені якого за довіреністю(ксерокопія додається) від 27.11.2019р. складеної та посвідченої секретарем виконавчого комітету Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області Плотніковою І.І., діє _______________, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________,___ в смт Савинці та передати йому у власність земельну ділянку, наданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6312234932020 від 17.01.2020 р.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. __________,___ в смт Савинці та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1106-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. ____________,____ в смт Савинці та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по пров._____________,__ в смт Савинці та передача у власність безкоштовно земельної  ділянки.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 26  від 27.01.2020р., гр. ____________ (РНОПП ______________), яка зареєстрована по вул. ___________,__ кв.__в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по пров. ______________,__в смт Савинці виготовлена на замовлення гр. _______________ТОВ «Підприємство «Астра», додані витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6312325592020 від 23.01.2020р., договір купівлі – продажу житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами від 22.01.2020 р.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по пров. _________________,__ в смт Савинці та передача у власність безкоштовно земельної  ділянки.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1107-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по пров. ______________, ___в смт Савинці та передача у власність безкоштовно земельної  ділянки» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. ______________,__ в смт Савинці та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 20/1  від 21.01.2020р., гр. ______________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована по вул.___________,__ в с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області та гр. _____________ (РНОПП ______________), яка зареєстрована по вул. ______________,___ Балаклійського району Харківської області від імені яких, за довіреностями (ксерокопії додаються) складеними та посвідченими секретарем виконавчого комітету Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області Плотніковою І.І., діє ____________________, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________,___  в смт Савинці та передати земельну ділянку у власність, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6312177532020 від 14.01.2020 р.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. ___________,___ в смт Савинці та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1108-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. ____________, __ в смт Савинці та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.______________,__ в смт Савинці.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 330  від 26.12.2019р., гр. _____________ (РНОПП _______________), яка зареєстрована по вул. ______________, буд.__ кв.___ в м. Ізюм  Харківської області від імені якої  діє  гр. _____________,  на підставі довіреності від 28.11.2019 року (ксерокопія додається), складеної та посвідченої приватним нотаріусом Балаклійського районного нотаріального округу Харківської області Бовдуй О.О., з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________,__ в смт Савинці, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6311894102019 від 17.12.2019 р.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______________,__ в смт Савинці».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1109-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________,__ в смт Савинці» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. _____________,__в смт Савинці та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. №  44 від 06.02.2020р., гр. _____________ (РНОПП ______________), яка зареєстрована бульвар ____________ буд. __ кв.____ м. _______________ Дніпропетровської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________,__ в смт Савинці, додані правовстановлюючий документ на житловий будинок (договір купівлі-продажу житлового будинку від 13.11.2019 р.),  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6312328482020 від 23.01.2020 р.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. ___________,__ в смт Савинці та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1110-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. ______________,__ в смт Савинці та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _______________ за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів

на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. .№ 36 від 04.02.2020р., гр. ______________ (РНОПП ____________), який зареєстрований по вул.____________,___ кв.__в смт Савинці  Балаклійського району Харківської області від імені якого діє, за довіреністю складеною та посвідченою приватним нотаріусом Балаклійського районного нотаріального округу Харківської області Подольською О.Д., гр. ________________  з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області виготовлену на замовлення гр. _________________ ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХLVІ сесія VIІ скликання Савинської селищної ради від 18 вересня  2019 року  № 1013 –VIІ «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради   гр. ________________у», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ -6312255932020 від 20.01.2020 р.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _______________ за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів

на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1111-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. __________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _______________ за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 35 від 04.02.2020 р., гр. ______________ (РНОПП _____________), який зареєстрований по вул. ___________,___ кв.__в смт Савинці  Балаклійського району Харківської області від імені якого діє, за довіреністю складеною та посвідченою приватним нотаріусом Балаклійського районного нотаріального округу Харківської області Подольською О.Д., гр. ________________ з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області виготовлену на замовлення гр. _____________________а ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХLVІ сесія VIІ скликання Савинської селищної ради від 18 вересня  2019 року  № 1013 –VIІ «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради   гр. _________________», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ -6312131222020 від 09.01.2020 р.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ____________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1112-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. __________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 37 від 04.02.2020р., гр. ______________ (РНОПП __________4), який зареєстрований по вул.____________,__ кв.__ в смт Савинці  Балаклійського району Харківської області від імені якого діє, за довіреністю складеною та посвідченою приватним нотаріусом Балаклійського районного нотаріального округу Харківської області Подольською О.Д., гр. ________________ з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області виготовлену на замовлення гр. _______________ ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХLVІ сесія VIІ скликання Савинської селищної ради від 18 вересня  2019 року  № 1013 –VIІ «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради   гр. _________________», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ -6312325542020 від 23.01.2020 р.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ______________ за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1113-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _______________ за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______________,__  в смт Савинці.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 11 від 14.01.2020 р., гр. ______________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована по вул.____________,__  в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _____________,__  в смт Савинці, беручі до уваги додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (договір купівлі- продажу  житлового будинку з надвірними будівлями  від 06.02.2004 р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _____________,__ в смт Савинці».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1114-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______________, __  в смт Савинці» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _____________, __  в с. Довгалівка.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 328 від 24.12.2019 р., гр. ______________ (РНОПП _______________), який зареєстрований по вул. _____________,__  в с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.__________,__  в с. Довгалівка, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (договір купівлі-продажу житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами від 28.05.1986 р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, __ в с. Довгалівка».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1115-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, __  в с. Довгалівка» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.______________,___  в с. Довгалівка.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 327 від 24.12.2019р., гр. _______________ (РНОПП ____________), який зареєстрований по вул. ___________,___  в с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______________,__  в с. Довгалівка, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (договір дарування житлового будинку з надвірними будівлями  від 11.02.1997 р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра»

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, __  в с. Довгалівка».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1116-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, ___  в с. Довгалівка» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________, __  в смт Савинці.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 16 від 17.01.2020р., гр. ______________ (РНОПП ______________), яка зареєстрована по вул. __________,__ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _______________,__  в смт Савинці, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (рішення Балаклійського районного суду Харківської області від 24.10.2007р., реєстрація права власності Балаклійським БТІ від 08.11.2007р. на житловий будинок з надвірними будівлями), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра» .

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _____________, ___  в смт Савинці».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1117-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______________, __  в смт Савинці» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _____________, ___  в смт Савинці.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 29  від 30.01.2020р., гр. _____________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована по вул. ______________,__  в смт Савинці Балаклійського району Харківської області з проханням передати їй у власність безкоштовно земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована в смт Савинці по вул._________,__, додані правовстановлюючий документ на житловий будинок (договір дарування житлового будинку від 24.01.2020 р.),  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку  НВ-6312379382020  від 28.01.2020 р., а також рішення ХLІ сесія VIІ скликання Савинської селищної ради від 21 березня 2019 року № 884-VIІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________,__ в смт Савинці».

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________, __  в смт Савинці».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1118-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _____________, __  в смт Савинці» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про передачу у власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, кадастровий номер- 6320255700:00:004:0408 розташованої в смт Савинці  по вул. ___________,__.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 46   від 10.02.2020р., гр. _______________ (РНОПП____________ ), який зареєстрований по вул. __________,___ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області від імені якого за довіреністю(ксерокопія додається) від 03.01.2020р. складеної та посвідченої секретарем виконавчого комітету Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області Плотніковою І.І., діє _______________, з проханням передати йому у власність безкоштовно земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована в смт Савинці по вул. _____________,__,  додані витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку  НВ-6312468712020  від 04.02.2020 р., а також рішення ХХХХІІ сесія V скликання Савинської селищної ради від 21 травня 2010 року № 707-VIІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та складання документів , що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул.____________,___ в смт Савинці».

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про передачу у власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, кадастровий номер- 6320255700:00:004:0408 розташованої в смт Савинці  по вул. ____________,__».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1119-VІІ «Про передачу у власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, кадастровий номер- 6320255700:00:004:0408 розташованої в смт Савинці  по вул. ___________,__» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі розташованої в смт Савинці по вул. Леоніда Талалая, 3.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що розглянувши графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі розташованої в смт Савинці по вул. Леоніда Талалая, 3 виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра», беручи до уваги Статут територіальної громади смт Савинці, села Довгалівка Балаклійського району Харківської області, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про рестрацію права власності на нежитловий об»єкт (реєстраційний номер об»єкта нерухомого майна 1937067363202) індексний номер витягу 184793066 від 15.10.2019 р., в зв’язку із можливістю в подальшому відчуження нежитлової будівлі, розташованої на цій земельній ділянці, є пропозиція виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування зазначеної нежитлової будівлі.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі розташованої в смт Савинці по вул. Леоніда Талалая, 3».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1120-VІІ «Про виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі розташованої в смт Савинці по вул. Леоніда Талалая, 3» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про повторний розгляд листа Приватного Акціонерного Товариства «Балаклійське хлібоприймальне   підприємство» від 19.08.2019р. № 245(вх. № 797 від 20.08.2019 р.)

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що розглянувши лист голови правління ПрАТ «Балаклійське ХПП»  Мартинова П.В. від 19.08.2019р. № 245 (вх. № 797 від 20.08.2019 р.), з проханням надати дозвіл на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель під не витребуваними земельними частками (паями), розташованими за межами населеного пункту на території Савинської селищної ради, загальною площею 23,6375га, для подальшого оформлення договорів оренди та додані до листа ксерокопія розпорядження № 340 від 19.07.2001р.та додаток до розпорядження голови Балаклійської РДА Масельського С.І., а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ПП «Землевпорядник», додані: рішення ХLVІ сесія VIІ скликання Савинської селищної ради від 18 вересня 2019 року № 1015-VIІ «Про розгляд листа Приватного Акціонерного Товариства «Балаклійське хлібоприймальне підприємство» від 19.08.2019р. № 245(вх. № 797 від 20.08.2019р.), рішення ХLVІІ сесія VIІ скликання Савинської селищної ради від 15 листопада 2019 року № 1048-VIІ «Про повторний розгляд листа Приватного Акціонерного Товариства «Балаклійське хлібоприймальне підприємство» від 19.08.2019р. № 245(вх. № 797 від 20.08.2019р.), копію рішення виконавчого комітету Савинської селищної ради  від 19 червня 2001р.  № 183 «Про надання громадянам з резервного фонду Савинської селищної ради 44,64 ум.к.га землі для виділення земельних паїв» та додаток 1 до цього ж рішення (Список громадян для надання земельних часток з резервного фонду Савинської селищної ради) наданого архівним відділом Балаклійської РДА (вих. № 01-49/191 від 18.12.2019р., вх. № 1308 від 28.12.2019р.), копія розпорядження Балаклійської РДА від 19.07.2001р. № 340 «Про затвердження матеріалів про надання земельних часток(паїв) за рахунок земель державного резервного фонду громадянам, членам сільськогосподарських підприємств району» та додаток до цього розпорядження разом з викопіюванням наданого архівним відділом Балаклійської РДА вих  №01-49 /183 від 02.12.2019. вх. № 1225 від 02.12.2019р., лист ГУ Держгеокадастру у Балаклійському районі від 05.11.2019 18-20-0.23,09-248/101-19  (щодо відсутності проекту організації території щодо поділу земельної ділянки на земельні частки(паї) на землях КСП «Маяк» (передані з ДРФ земель Савинської селищної ради) на території Савинської селищної ради на  6 членів сільськогосподарського підприємства КСП «Маяк» . а також розпорядження Балаклійської РДА: - від 28.05.2009р. № 220 « Про надання гр. Гвазаві Л.В.  дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки(паю) в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку»; - від 30.05.2008р. № 235« Про надання гр. Горюшко Т.О.  дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку»; - «Про надання гр. Сірому І.І. дозволу на виготовлення технічної документації щодо складання документів, що посвідчують право  на земельну ділянку»; - від 23.06.2006р. №321 «Про надання гр. Сердюку О.М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право  на земельну ділянку»; від  04.01.2012р. №15 «Про погодження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки (паю) в натурі(на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку гр.  Гвазава Лариси Володимирівни за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області»; - від 06.01.2012р. №23  «Про погодження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки (паю) в натурі(на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку гр. Сердюка Олександра Миколайовича за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області»; - від 12.11.2009р. № 479 «Про погодження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі(на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки гр. Білокудрі Надії Олексіївни за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області та надання гр. Білокудрі Н.О. земельних ділянок у власність»; - від 26.12.2008р. № 603 «Про погодження Технічної документації із землеустрою щодо складання документів що посвідчують право на земельну ділянку гр. Горюшко Тетяни Олексіївни за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області та виділення гр. Горюшко Т.О. земельної ділянки»; - від 10.11.2006 р. № 593 «Про погодження Технічної документації із землеустрою щодо складання документів що посвідчують право на земельну ділянку гр. Сірого Івана Івановича за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області та виділення гр. Сірому І.І. земельної частки(паю)», дані Публічної кадастрової карти (власниця земельної частки (паю) Кайда Людмила Іванівна спадкоємиця  померлого Кайди Віктора Федоровича, кадастровий номер ділянки -6320255700:02:000:0141 контур 17 діл.- 456;  власниця земельної частки (паю) Горюшко Тетяна Олексіївна кадастровий номер ділянки-6320255700:02:000:0486 контур-20 діл.-521; власниця земельної частки (паю) Білокудря Надія Олексіївна кадастровий номер ділянки-6320255700:02:000:1508 контур- 20 діл.-523; власниця земельної частки (паю) Гвазава Лариса Володимирівна кадастровий номер ділянки-6320255700:01:000:0361 контур-01 діл.- 358; власник земельної частки (паю)  Сірий Василь Іванович спадкоємиць Сірого Івана Івановича (Св-во за законом 03.03.2010р.) кадастровий номер ділянки-6320255700:02:000:1487 контур- 36 діл.-575; власник земельної частки (паю) Сердюк Олександр Миколайович кадастрові номери ділянок 6320255700:03:000:1507 контур- 37   діл.-582, 6320255700:03:000:1506 контур-36  діл.- 582, Проєкт встановлення меж сільських населених пунктів Савинської селищної ради,1993р.,  в зв»язку з вищевикладеною інформацією та даними, селищна рада не вважає земельну ділянку, згідно графічних матеріалів площею 23,6375 га, як під не витребуваними земельними частками(паями), а тому відмовити «Приватному Акціонерному Товариству «Балаклійське хлібоприймальне   підприємство» в наданні дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під не витребуваними земельними частками (паями) розташованими за межами населеного пункту на території Савинської селищної ради.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про повторний розгляд листа Приватного Акціонерного Товариства «Балаклійське хлібоприймальне   підприємство» від 19.08.2019р. № 245 (вх. № 797 від 20.08.2019 р.)».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1121-VІІ «Про повторний розгляд листа Приватного Акціонерного Товариства «Балаклійське хлібоприймальне   підприємство» від 19.08.2019р. № 245 (вх. № 797 від 20.08.2019 р.)» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  1 депутат

«Не голосували» - 2 депутата, (Горюшко С.В. – конфлікт інтересів)

Рішення прийнято.

 

 

Різне.

 

СЛУХАЛИ: Інформацію голови селищної ради Матвієнка Ю.М. про внесення змін в 2020 році до Перспективного плану формування спроможних об’єднаних територіальних громад в Харківській області.

ВИРІШИЛИ: Інформацію прийняти до відома.

 

СЛУХАЛИ: Інформацію секретаря селищної ради Плотнікової І.І. про терміни здачі декларацій депутатами селищної ради за 2019 рік.

ВИРІШИЛИ: Інформацію прийняти до відома.

 

                На цьому  питання порядку денного розглянуті  Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою.

 

Секретар селищної ради:                                                                           І.І.Плотнікова

 

 Селищний голова                                                                                      Ю.М.Матвієнко