ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол L сесії VІІ скликання від 13.03.2020 року

13.03.2020 р.                                                      Савинці                                                               № 50

 

Засідання   L  позачергової   сесії  селищної ради VІІ  скликання

14.00 год.,   актова зала Савинської селищної ради, 2 поверх

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.  

Всього депутатів         - 22

Присутні              - 14 депутатів  (список додається), відсутні –  8 депутатів з невідомої причини.  

Приймали участь: Жидченко О.В. -   бухгалтер селищної ради.

 

Матвієнко Ю.М.  оголосив, що на L позачергову сесію прибули і зареєструвалися  14 депутатів (список додається). Відсутні 8 депутатів з невідомих причин. Кворум є.

Сесію оголошую відкритою.

       

СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного L сесії  селищної ради VІІ  скликання.

Матвієнко Ю.М. повідомив, що відповідно до п.8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 50 позачергова сесія  селищної ради скликана розпорядженням селищного голови № 5 від 10 березня 2020 року, яке було розміщене на дошці оголошень Савинської селищної ради та на офіційному веб-сайті, у зв’язку з необхідністю внесення змін до рішення селищної  ради № 1060-УІІ від 17 грудня 2019 року "Про селищний бюджет на 2020 рік". Для розгляду на 50 сесію було винесено 6  питань, земельні питання  та розділ «Різне». В процесі підготовки сесії виникла необхідність включити до порядку денного ще  4    питання: «Про внесення змін до Програми підтримки розвитку  КП ЖКГ «Савинське» Балаклійського району  Харківської області  на 2020 рік Савинської селищної ради», «Про  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Північна, будинок  9  квартира 2 в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка», «Про вступ до Всеукраїнської асоціації  органів місцевого самоврядування  «Асоціація міст України»,  «Про Програму безоплатної правової допомоги населенню смт Савинці та села Довгалівка на 2020 рік».

Земельні питання та питання: «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2020 рік», «Про затвердження рішення виконавчого комітету  “Про внесення змін до  Програми ремонту доріг комунальної власності Савинської селищної  ради на 2020 рік” від 11.03.2020 р. № 22»,  «Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік», «Про внесення змін до Програми підтримки розвитку  КП ЖКГ «Савинське» Балаклійського району  Харківської області  на 2020 рік Савинської селищної  ради»,  «Про передачу комунального майна   в  оперативне управління КП ЖКГ «Савинське»  були розглянуті на засіданнях постійних комісії з  земельних питань та екології  та з питань планування, бюджету та фінансів.

Питання порядку денного: «Про затвердження акту  приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади  смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області екскаватора ЕО-2625 з державним номером 53-94 ХА»,  «Про внесення змін до рішення ХLІХ сесії УІІ скликання Савинської селищної ради № 1097-УІІ від 12 лютого 2020 року  «Про надання згоди на відчуження нежитлової будівлі «А1» площею   170,6  кв. м., розташованої за адресою: вул. Леоніда Талалая, 3 в смт Савинці Балаклійського району Харківської області»»,  «Про  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Північна, будинок  9  квартира 2 в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка», «Про вступ до Всеукраїнської асоціації  органів місцевого самоврядування  «Асоціація міст України»», «Про Програму безоплатної правової допомоги населенню смт Савинці та села Довгалівка на 2020 рік»  не були розглянуті на засіданні постійної комісії з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади та  питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування   із-за відсутності кворуму.

 

Матвієнко Ю.М.  повідомив, що перед тим як продовжити сесію, необхідно порадитись – є три пропозиції:

  1. Розійтися по комісіям і провести засідання комісій, при згоді,- потім повернутись в зал і продовжити сесію.
  2. Провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі і, при згоді, - потім продовжити сесію.
  3. Продовжити сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з  обговоренням-зробити перерву, розійтися по комісіям, а потім, при згоді, - повернутися в цей зал і продовжити сесію (тобто якщо буде в цьому необхідність).

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування перший варіант розгляду питань: розійтися по комісіям і провести засідання комісій, при згоді,- потім повернутись в зал і продовжити сесію.

 

Голосували :

«За» -  немає

«Проти» - 14 депутатів

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Не прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування другий варіант розгляду питань: провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі і, при згоді, - потім продовжити сесію.

 

Голосували :

«За» -  немає

«Проти» - 14 депутатів

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Не прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування третій варіант розгляду питань: продовжити сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з  обговоренням-зробити перерву, розійтися по комісіям, а потім, при згоді, - повернутися в цей зал і продовжити сесію (тобто якщо буде в цьому необхідність).

 

Голосували :

«За» -  14 депутатів

«Проти» - немає

 «Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.   виніс на голосування пропозицію про прийняття за основу проекту рішення з питання «Про затвердження порядку денного L сесії  селищної ради VІІ  скликання».

 

Голосували :

«За» -  14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

Прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.  запитав у депутатів, які будуть зміни, доповнення до порядку денного 50-ї сесії.

(Змін, доповнень до порядку денного не надійшло).

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому рішення з питання «Про затвердження порядку денного L  сесії  селищної ради VІІ  скликання»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1122-VІІ «Про затвердження порядку денного L  сесії  селищної ради VІІ  скликання», прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Рішення прийнято.

 

Продовжуємо роботу сесії і переходимо до розгляду питань порядку денного.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2020 рік.

Доповідає: Жидченко О.В., яка доповіла про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2020 рік, а саме необхідно виділити кошти на  завершення «Будівництва амбулаторії загальної практики-сімейної медицини по вул. Пушкінській, 42-А в смт Савинці Балаклійського району Харківської області»  в сумі 465,0 тис.грн., на придбання лавочок в кількості 4 шт. в сумі   25,0 тис.грн., виготовлення проєктно-кошторисної документації та "Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Б.Хмельницького, вул. Л.Талалая, вул. Незалежності, вул. Слобожанській, в смт Савинці Балаклійського району Харківської області (ТП0126)»  в сумі 430,0 тис.грн. та виготовлення проєктно-кошторисної документації та «Капітальний ремонт вуличного освітлення вул. Л.Талалая, вул. Миру, в смт. Савинці Балаклійського району Харківської області(ТП0133) в сумі 160,206 тис.грн.

Широкорад А.В.  запропонував, що коли приїде інспекція з Держтехнагляду для  прийняття будівництва амбулаторії загальної практики-сімейної медицини по вул. Пушкінській, 42-А в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, запросити депутатів з постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів та постійних комісій з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади та  питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування.   

Матвієнко Ю.М. відповів, що запросимо.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2020 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1123-VІІ «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2020 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження рішення виконавчого комітету  “Про внесення змін до  Програми ремонту доріг комунальної власності Савинської селищної  ради на 2020 рік” від 11.03.2020 р. № 22.

Доповідає: Жидченко О.В., яка доповіла про  внесення змін до Програми ремонту доріг комунальної власності Савинської селищної  ради на 2020 рік, затвердженої рішенням виконавчого комітету від 11.03.2020 р. № 22 та виділення коштів на поточний ремонт доріг комунальної власності планування автогрейдером   від заправки ТІМ-ОЙЛ до перехрестя з вулицею Кооперативною, вул. Коцюбинського в квітні місяці, пров. Першотравневий, вул. Козацька, вул. Садова, вул. Транспортна в серпні місяці  в сумі 663,654 тис.грн.,  вул. Борисівська від  №1 до 26 у сумі 130,0 тис.грн.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження рішення виконавчого комітету  “Про внесення змін до  Програми ремонту доріг комунальної власності Савинської селищної  ради на 2020 рік” від 11.03.2020 р. № 22».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1124-VІІ «Про затвердження рішення виконавчого комітету  “Про внесення змін до  Програми ремонту доріг комунальної власності Савинської селищної  ради на 2020 рік” від 11.03.2020 р. № 22»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ:  Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік».

Доповідає: Жидченко О.В., доповідь додається.

 Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1125-VІІ «Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік» прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми підтримки розвитку  КП ЖКГ «Савинське» Балаклійського району  Харківської області  на 2020 рік Савинської селищної  ради.

Доповідає: Жидченко О.В., яка  доповіла про внесення змін до Програми підтримки розвитку  КП ЖКГ «Савинське» Балаклійського району  Харківської області  на 2020 рік Савинської селищної  ради, а саме зменшити видатки на надання фінансової допомоги КП ЖКГ Савинське в сумі   155,0 тис.грн.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до Програми підтримки розвитку  КП ЖКГ «Савинське» Балаклійського району  Харківської області  на 2020 рік Савинської селищної  ради».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1126-VІІ «Про внесення змін до Програми підтримки розвитку  КП ЖКГ «Савинське» Балаклійського району  Харківської області  на 2020 рік Савинської селищної  ради»  прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про передачу комунального майна   в  оперативне управління КП ЖКГ «Савинське».

Доповідає: Жидченко О.В., яка доповіла, що на підставі листа начальника КП ЖКГ «Савинське» Шкарлета Ю.І. вих. № 28 від 10 березня 2020 року,  є пропозиція передати в оперативне управління з балансу Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області в оперативне управління КП ЖКГ «Савинське» причіп 2ПТС-4 реєстраційний номер 2328АХ  рік випуску 2019 заводський номер 04-022136 в кількості 1 од. балансовою вартістю 140000,00 грн. інвентарний номер 101510005.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про передачу комунального майна   в  оперативне управління КП ЖКГ «Савинське».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1127-VІІ «Про передачу комунального майна   в  оперативне управління КП ЖКГ «Савинське» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: Про затвердження акту  приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади  смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області екскаватора ЕО-2625 з державним номером 53-94 ХА.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який запропонував прийняти із  спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади смт Савинці,  с. Довгалівка екскаватор ЕО-2625 з державним номером 53-94 ХА та затвердити акт  приймання-передачі.

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження акту  приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади  смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області екскаватора ЕО-2625 з державним номером 53-94 ХА».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1128-VІІ «Про затвердження акту  приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади  смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області екскаватора ЕО-2625 з державним номером 53-94 ХА»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення ХLІХ сесії УІІ скликання Савинської селищної ради № 1097-УІІ від 12 лютого 2020 року  «Про надання згоди на відчуження нежитлової будівлі «А1» площею   170,6  кв. м., розташованої за адресою: вул. Леоніда Талалая, 3 в смт Савинці Балаклійського району Харківської області».

Доповідає: Матвієнко Ю.М., якийзапропонував внести зміни до  рішення ХLІХ сесії УІІ скликання Савинської селищної ради № 1097-УІІ від 12 лютого 2020 року «Про надання згоди на відчуження нежитлової будівлі «А1» площею   170,6  кв. м., розташованої за адресою: вул. Леоніда Талалая, 3 в смт Савинці Балаклійського району Харківської області та зачитав проєкт рішення .

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до рішення ХLІХ сесії УІІ скликання Савинської селищної ради № 1097-УІІ від 12 лютого 2020 року  «Про надання згоди на відчуження нежитлової будівлі «А1» площею   170,6  кв. м., розташованої за адресою: вул. Леоніда Талалая, 3 в смт Савинці Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1129-VІІ «Про внесення змін до рішення ХLІХ сесії УІІ скликання Савинської селищної ради № 1097-УІІ від 12 лютого 2020 року  «Про надання згоди на відчуження нежитлової будівлі «А1» площею   170,6  кв. м., розташованої за адресою: вул. Леоніда Талалая, 3 в смт Савинці Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

 Голосували :

«За» - 12  депутатів

«Проти» - 1 депутат

«Утримались» -  1 депутат

«Не голосували» - немає

в голосуванні приймав участь і голосував «за» Матвієнко Ю.М.

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Північна, будинок  9  квартира 2 в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який  доповів, що 15 січня 2020 року Балаклійським районним  судом Харківської області  по справі № 610/3551/19 було прийнято рішення за заявою Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області про визнання спадщини відумерлою. Тому є пропозиція 1.            Прийняти у  комунальну власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка в особі Савинської селищної ради  однокімнатну квартиру загальною площею 42,6  кв. м., житловою площею 27,2 кв.м., яка знаходиться за адресою: вул.  Північна, будинок 9 квартира 2 в смт Савинці Балаклійського району Харківської області та зачитав проєкт рішення. 

 Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Північна, будинок  9  квартира 2 в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1130-VІІ «Про  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Північна, будинок  9  квартира 2 в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ:  Про вступ до Всеукраїнської асоціації  органів місцевого самоврядування  «Асоціація міст України».

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що з метою більш ефективного здійснення своїх повноважень, узгодження дій органів місцевого самоврядування щодо захисту прав та законних інтересів територіальних громад, сприяння місцевому та регіональному розвитку надійшов  лист виконавчого директора Харківського регіонального відділення Асоціації міст України Мирошника В. № 07-36 від 10.03.2020 р. з пропозицією вступити у члени Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України». Вступний внесок складає 500,0 грн., щорічні внески складають 0,30 грн. за і1 особу територіальної громади.

Широкорад А.В., запропонував не вступати. А кошти, потрібні на вступні та щорічні внески витратити на потреби територіальної громади смт Савинці, села Довгалівка.

СофієнкоА.Б., запропонував вийти із члена Асоціації органів місцевого самоврядування в Харківській області.

Матвієнко Ю.М. доповів, що це не такі значні кошти, а Асоціація міст України надає практичну і правову допомогу в роботі органів місцевого самоврядування.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про вступ до Всеукраїнської асоціації  органів місцевого самоврядування  «Асоціація міст України».

ВИРІШИЛИ: Рішення  б/н «Про вступ до Всеукраїнської асоціації  органів місцевого самоврядування  «Асоціація міст України»  не прийнято.

 

Голосували :

«За» - 9  депутатів

«Проти» - 4 депутата

«Утримались» -  1 депутат

«Не голосували» - немає,

в голосуванні приймав участь і голосував «за» Матвієнко Ю.М.

Рішення не прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про Програму безоплатної правової допомоги населенню смт Савинці та села Довгалівка на 2020 рік.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який  доповів, що надійшов лист директора Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сіренка О. від 04.03.2020 р. № 195/01-28 з проханням розглянути на сесії Савинської селищної ради можливість прийняття Програми безоплатної правової допомоги населенню смт Савинці та села Довгалівка на 2020 рік та зачитав проєкт програми.

Широкорад А.В., я не зрозумів, за чиїх кошти буде відбуватися транспортне забезпечення виїздів відповідального працівника Харківського місцевого центру з надання БВПД в смт Савинці та селі Довгалівка для надання правової допомоги? Що включає забезпечення відповідального працівника Харківського місцевого центру з надання БВПД автоматизованим робочим місцем під час роботи виїзного консультативного пункту? Пропоную доопрацювати більш детально це питання і винести на розгляд наступної сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про Програму безоплатної правової допомоги населенню смт Савинці та села Довгалівка на 2020 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1131-VІІ «Про Програму безоплатної правової допомоги населенню смт Савинці та села Довгалівка на 2020 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви вх. № 75 від  12.03.2020р. ФО-П ____________________.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 75 від 12.03.2020 р. ФО-П ___________ (РНОПП _______________), яка зареєстрована по вул.__________ буд.__ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням передати їй у користування земельну ділянку площею 0,0265 га кадастровий номер 6320255701:00:001:0059 для обслуговування нежитлової будівлі-магазину в с. Довгалівка по вул. _____________,__ на умовах оренди терміном на 10 років в зв’язку із закінченням дії попереднього договору укладеного 26.10.2004 р. та зареєстрованого 03.02.2005р. у Балаклійському районному відділі ХРФ ДП ЦДЗК за № 76, термін дії якого закінчився 03.02.2020 р.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про розгляд заяви вх. № 75 від  12.03.2020р. ФО-П _______________».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1132-VІІ «Про розгляд заяви вх. № 75 від  12.03.2020р. ФО-П ________________» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. _____________,__ в с. Довгалівка  та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 54 від 18.02.2020р., гр. _____________ (РНОПП ___________), який зареєстрований по вул. ______________,__ в с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________,__ в с. Довгалівка, наданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6312312872020 від 23.01.2020 р.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. __________,__ в с. Довгалівка  та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1133-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. _____________,__ в с. Довгалівка  та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського  призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в смт Савинці ( в районі вулиці Затишна).

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 133 від 14.02.2020 р., гр. ______________ (РНОПП __________), який зареєстрований вул. ____________, буд.__ кв.__ м. ___________ Харківської області, від імені якої за довіреністю (ксерокопія додається) від 01.10.2019р., складеною та посвідченою Литвиновою І.В., приватним нотаріусом  Куп’янського міського нотаріального округу Харківської області,  діє ______________, з проханням надати дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради  розташованої в смт Савинці та додані до заяви графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки роздруковані з Публічної кадастрової карти України, доданий Проєкт встановлення меж сільських населених пунктів Савинської селищної ради за 1993р. та картографічні матеріали додані до нього.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського  призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в смт Савинці ( в районі вулиці Затишна).».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1134-VІІ «Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського  призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в смт Савинці ( в районі вулиці Затишна)» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського  призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в смт Савинці ( в районі вулиці Затишна).

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 132 від 14.02.2020р., гр. _______________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована вул. ___________, буд.__ кв.__ м. ____________ Харківської області, від імені якої за довіреністю (ксерокопія додається), складеною та посвідченою Литвиновою І.В., приватним нотаріусом  Куп’янського міського нотаріального округу Харківської області,  діє _____________, з проханням надати дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради  розташованої в смт Савинці та додані до заяви графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки роздруковані з Публічної кадастрової карти України, доданий  Проєкт встановлення меж сільських населених пунктів Савинської селищної ради за 1993р. та картографічні матеріали додані до нього.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського  призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в смт Савинці ( в районі вулиці Затишна).».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1135-VІІ «Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського  призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в смт Савинці ( в районі вулиці Затишна)» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________,__  в с. Довгалівка.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 58 від 27.02.2020р., гр. ______________, який зареєстрований по вул. _______________,__  в с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________,__ в с. Довгалівка, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (договір дарування житлового  будинку від 24.02.2004 р.) та графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________,__  в с. Довгалівка».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1136-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________,__  в с. Довгалівка » прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража із земель комунальної власності житлової та громадської забудови розташованої в смт Савинці по вул. ___________ ,__.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 188 від 04.03.2020 р., гр. ______________ (РНОПП ___________), який зареєстрований вул.__________ буд.__ кв.__ в  смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в смт Савинці по вул. ___________,__ для обслуговування нежитлової будівлі–гаражу за рахунок земель забудови з метою оформлення у власність, а також додані до заяви: графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки гр. _______________ для будівництва індивідуальних гаражів по вул. ____________,__ в смт Савинці виготовлені ПП «Землевпорядник», витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 13.02.2020р. індексний номер витягу 200095707, технічний паспорт на гараж № __ по вул. __________ в смт Савинці виготовлений Балаклійським БТІ від 09.12.2019р., рішення № 104 від 12.11.2019р. виконавчого комітету Савинської селищної ради «Про присвоєння поштової адреси нежитловому об»єкту-гаражу по вул. __________ в смт Савинці.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража із земель комунальної власності житлової та громадської забудови розташованої в смт Савинці по вул. ____________ ,__».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1137-VІІ «Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража із земель комунальної власності житлової та громадської забудови розташованої в смт Савинці по вул. _______________ ,__» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення ХLІХ сесія VIІ скликання  Савинської селищної ради № 1120 -VIІ від 12  лютого 2020 року «Про виготовлення  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі розташованої в смт Савинці по вул. Леоніда Талалая,3.

Доповідає: Горюшко С.В., який запропонував внести зміни  до рішення ХLІХ сесія VIІ скликання  Савинської селищної ради № 1120-VIІ від 12  лютого 2020 року «Про виготовлення  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі розташованої в смт Савинці по вул. Леоніда Талалая,3, а саме у всіх частинах рішення ХLІХ сесія VIІ скликання Савинської селищної ради № 1120 -VIІ від 12 лютого 2020 року «Про виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі розташованої в смт Савинці по вул. Леоніда Талалая,3» слова «нежитлової будівлі» замінити на слова «нежитлового об’єкту». В п.2 вирішальної частини рішення ХLІХ сесія VIІ скликання Савинської селищної ради № 1120-VIІ від 12 лютого 2020 року «Про виготовлення  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі розташованої в смт Савинці по вул. Леоніда Талалая,3» замінити цифри  «0,0532» на  цифри «0,0681» в зв’язку із уточненням площі .

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до рішення ХLІХ сесія VIІ скликання  Савинської селищної ради № 1120 -VIІ від 12  лютого 2020 року «Про виготовлення  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі розташованої в смт Савинці по вул. Леоніда Талалая,3».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1138-VІІ «Про внесення змін до рішення ХLІХ сесія VIІ скликання  Савинської селищної ради № 1120 -VIІ від 12  лютого 2020 року «Про виготовлення  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі розташованої в смт Савинці по вул. Леоніда Талалая,3 » прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  1 депутат

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

Різне.

 

СЛУХАЛИ: Інформацію голови селищної ради Матвієнка Ю.М. про екологічний двомісячник двомісячника з благоустрою територій  у 2020 році.

ВИРІШИЛИ: Інформацію прийняти до відома.

 

СЛУХАЛИ: Інформацію секретаря селищної ради Плотнікової І.І. про терміни здачі декларацій депутатами селищної ради за 2019 рік.

ВИРІШИЛИ: Інформацію прийняти до відома.

 

                На цьому  питання порядку денного розглянуті  Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою.

 

 Селищний голова                                                                                      Ю.М.Матвієнко

 

 Секретар ради:                                                                                           І.І.Плотнікова