ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол LІІ сесії VІІ скликання від 26.06.2020 року

26.06.2020 р.                                                      Савинці                                                               № 52

 

Засідання   LІІ позачергової     сесії  селищної ради VІІ  скликання

14.00 год.,  актова зала Савинського будинку культури, перший поверх.

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.  

Всього депутатів         - 22

Присутні              - 16 депутатів  (список додається), відсутні –  6 депутатів з невідомої причини.  

Приймали участь: Жидченко О.В. -  бухгалтер селищної ради.

 

Матвієнко Ю.М.  оголосив, що на LІІ сесію прибули і зареєструвалися  16 депутатів (список додається). Відсутні 6 депутатів з невідомих причин. Кворум є.

Сесію оголошую відкритою.

       

СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного LІІ сесії  селищної ради VІІ  скликання.

Матвієнко Ю.М. повідомив, що відповідно до п.8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 52-га позачергова сесія  селищної ради скликана розпорядженням селищного голови № 23 від 22 червня 2020 року, яке було розміщене на дошці оголошень Савинської селищної ради та на офіційному веб-сайті, у зв’язку з необхідністю внесення змін до рішення селищної  ради № 1060-УІІ від 17 грудня 2019 року "Про селищний бюджет на 2020 рік". Для розгляду на 52 сесію було винесено 13  питань, земельні питання  та розділ «Різне». В процесі підготовки сесії виникла необхідність виключити з порядку денного питання: «Про внесення змін до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2020 рік»  та  включити до порядку денного ще  4    питання: «Про внесення змін до Програми розвитку дошкільної освіти на 2020 рік Савинської селищної ради», «Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради від 07.07.2010 р. № 723-У «Про затвердження Правил благоустрою та забезпечення  чистоти і порядку  по Савинській селищній раді», «Про внесення змін до Перспективного плану роботи Савинської селищної ради на 2020 рік, затвердженого рішенням Савинської селищної ради  від 12 лютого 2020 року № 1086-VIІ», «Про оприлюднення проєкту регуляторного  акту та аналізу регуляторного впливу».

             Земельні питання та питання: «Про затвердження акту  приймання-передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району до комунальної власності територіальної громади  смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області автомобілів: ГАЗ 95312 з державним номером АХ9003ЕК та УАЗ-3909 з державним номером 20558ХА»,  «Про надання  дозволу на списання з балансу Савинської селищної ради нежитлової будівлі недобудованої котельні «В» Савинського будинку культури по вул. 20 Гв. дивізії, 2 в смт Савинці»,   «Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради від 07.07.2010 р. № 723-У «Про затвердження Правил благоустрою та забезпечення  чистоти і порядку  по Савинській селищній раді»», «Про внесення змін до Перспективного плану роботи Савинської селищної ради на 2020 рік, затвердженого рішенням Савинської селищної ради  від 12 лютого 2020 року № 1086-VIІ»,  «Про оприлюднення проєкту регуляторного  акту та аналізу регуляторного впливу» були розглянуті на засіданнях постійних комісії з  земельних питань та екології  та з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади та  питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування.

             Питання порядку денного: «Про виконання бюджету за 5 місяців 2020 року»,  «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2020 рік»,  «Про внесення змін до Програми розвитку дошкільної освіти на 2020 рік Савинської селищної ради», «Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік», «Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради від 21.06.2020 р. № 932-УІІ «Про встановлення ставок та пільг із сплати  земельного податку на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області на  2020 рік»»,  «Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради від 21.06.2019 р. № 933- VIІ «Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області на  2020 рік»», «Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради від 21.06.2019 р. № 932-VII «Про затвердження ставки транспортного податку на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області на  2020 рік»»,  «Про надання  матеріальної допомоги для вирішення соціально – побутових питань  селищному голові Матвієнку Ю.М.», «Про надання  матеріальної допомоги для вирішення соціально – побутових питань  заступнику селищного голови з питань виконавчої діяльності Цілюрик С.О.»,  «Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради «Про затвердження штатних розписів апарату управління,  бухгалтерів селищної ради,  обслуговуючого персоналу,  благоустрою, встановлення надбавок та доплат» від 17 грудня 2019 року № 1062-VIІ»,  «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення  побутових відходів на території Савинської селищної ради  Балаклійського району Харківської області» не були розглянуті на засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів та з питань ЖКГ самоврядування   із-за відсутності кворуму.

 

Матвієнко Ю.М.  повідомив, що перед тим як продовжити сесію, необхідно порадитись – є три пропозиції:

  1. Розійтися по комісіям і провести засідання комісій, при згоді,- потім повернутись в зал і продовжити сесію.
  2. Провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі і, при згоді, - потім продовжити сесію.
  3. Продовжити сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з  обговоренням-зробити перерву, розійтися по комісіям, а потім, при згоді, - повернутися в цей зал і продовжити сесію (тобто якщо буде в цьому необхідність).

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування перший варіант розгляду питань: розійтися по комісіям і провести засідання комісій, при згоді,- потім повернутись в зал і продовжити сесію.

 

Голосували :

«За» -  немає

«Проти» - 16 депутатів

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Не прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування другий варіант розгляду питань: провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі і, при згоді, - потім продовжити сесію.

 

Голосували :

«За» -  немає

«Проти» - 16 депутатів

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Не прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування третій варіант розгляду питань: продовжити сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з  обговоренням - зробити перерву, розійтися по комісіям, а потім, при згоді, - повернутися в цей зал і продовжити сесію (тобто якщо буде в цьому необхідність).

 

Голосували :

«За» -  16 депутатів

«Проти» - немає

 «Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.   виніс на голосування пропозицію про прийняття за основу проєкту рішення з питання «Про затвердження порядку денного LІІ позачергової сесії  селищної ради VІІ  скликання».

 

Голосували :

«За» -  16  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Прийнято.

Матвієнко Ю.М.  запитав у депутатів, які будуть зміни, доповнення до порядку денного 52-ї сесії.

(Змін, доповнень до порядку денного не надійшло).

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому рішення з питання «Про затвердження порядку денного LІІ  позачергової сесії  селищної ради VІІ  скликання»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1170-VІІ «Про затвердження порядку денного LІІ  позачергової сесії  селищної ради VІІ  скликання», прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 16 депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Рішення прийнято.

 

Продовжуємо роботу сесії і переходимо до розгляду питань порядку денного.

 

СЛУХАЛИ: Про виконання бюджету за 5 місяців 2020 року.

Доповідає: Жидченко О.В., доповідь додається.

Матвієнко Ю.М. звернувся до депутатів селищної ради з проханням провести роз’яснювальну роботу з мешканцями територіальної громади, щодо вчасної сплати нарахувань по земельному податку.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про виконання бюджету за 4 місяці 2020 року».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1171-VІІ «Про виконання бюджету за 5 місяців 2020 року»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 16  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2020 рік.

Доповідає: Жидченко О.В., яка доповіла, що  на виконання Програми Стабілізації та соціально-економічного розвитку Савинської селищної ради на 2020 рік для оздоблення амбулаторії загальної практики сімейної медицини засобами протипожежного захисту виділити кошти на придбання пожежного гідранту в сумі 7,0 тис.грн. На виготовлення технічної документації по інвентаризації земельної ділянки в  селі Довгалівка Балаклійського району Харківської області  в сумі 7,0 тис.грн.  Для забезпечення безперебійного надання послуг з централізованого водопостачання мешканців смт Савинці,  згідно листа № 272 від 18.06.2020 року начальника КП «Балаклійський водоканал» виділити кошти для придбання резервного глибинного агрегату YSP SS6060/14 в сумі 60,0 тис.грн,  для надання субвенції  районному бюджету з подальшою передачею коштів балансоутримувачу об’єкту КП «Балаклійській водоканал.

Стеценко С.І. озвучив, що в смт Савинці в літній період ввечері постійна проблема з водозабезпечення багатоповерхових будників.

Матвієнко Ю.М. відповів, що розбір види більший, ніж можуть забезпечити насоси. В літній період ще додатково підключають інші свердловини. Але літо спекотне, мешканці приватного сектору поливають городи. В травні місяці, коли йшли дощі, води вистачало. Насоси качають без перестану, тому швидко зношуються.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2020 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1172-VІІ «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2020 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 16   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми розвитку дошкільної освіти на 2020 рік Савинської селищної ради.

Доповідає: Жидченко О.В., яка доповіла, що  на виконання Програми розвитку дошкільної освіти на 2020 рік Савинської селищної ради,  на підставі листа  завідувача ДНЗ №1 від 25.06.2020 р. Старченко В.В.,  виділити кошти на придбання матеріалів для поточного ремонту  в сумі  2,0 тис.грн.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до Програми розвитку дошкільної освіти на 2020 рік Савинської селищної ради».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1173-VІІ «Про внесення змін до Програми розвитку дошкільної освіти на 2020 рік Савинської селищної ради»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 16   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ:  Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік».

Доповідає: Жидченко О.В., доповідь додається.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1174-VІІ «Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік» прийняти (додається).

 

 Голосували :

«За» - 16  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради від 21.06.2020 р. № 932-УІІ «Про встановлення ставок та пільг із сплати  земельного податку на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області на  2020 рік.

Доповідає: Плотнікова І.І., яка запропонувалавнести зміни до рішення Савинської селищної ради від 21.06.2020 р. № 932-УІІ «Про встановлення ставок та пільг із сплати  земельного податку на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області на  2020 рік» в додатки 1 та 2 в частині продовження терміну дії на 2021 рік. Самі ставки земельного податку залишити без змін.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради від 21.06.2020 р. № 932-УІІ «Про встановлення ставок та пільг із сплати  земельного податку на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області на  2020 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1175-VІІ «Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради від 21.06.2020 р. № 932-УІІ «Про встановлення ставок та пільг із сплати  земельного податку на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області на  2020 рік» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 16   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради від 21.06.2019 р. № 933- VIІ «Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області на  2020 рік».

Доповідає: Плотнікова І.І., яка запропонувала внести зміни до рішення Савинської селищної ради від 21.06.2020 р. № 932-УІІ «Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області на  2020 рік» в частині продовження терміну дії на 2021 рік. Самі ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, залишити без змін.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради від 21.06.2019 р. № 933- VIІ «Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області на  2020 рік»».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1176-VІІ «Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради від 21.06.2019 р. № 933- VIІ «Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області на  2020 рік» » прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 16   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради від 21.06.2019 р. № 932-VII «Про затвердження ставки транспортного податку на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області на  2020 рік».  

Доповідає: Плотнікова І.І., яка запропонувала внести зміни до п.1 рішення Савинської селищної ради від 21.06.2020 р. № 932-УІІ «Про затвердження ставки транспортного податку на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області на  2020 рік» в частині продовження терміну дії на 2021 рік.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради від 21.06.2019 р. № 932-VII «Про затвердження ставки транспортного податку на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області на  2020 рік»».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1177-VІІ «Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради від 21.06.2019 р. № 932-VII «Про затвердження ставки транспортного податку на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області на  2020 рік»» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 16   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання  матеріальної допомоги для вирішення соціально – побутових питань  селищному голові Матвієнку Ю.М.

Доповідає: Плотнікова І.І., яка доповіла, що надійшла заява селищного голови Матвієнка Ю.М. від 25.06.2020 року, щодо надання матеріальної допомоги для вирішення соціально – побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.  

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання  матеріальної допомоги для вирішення соціально – побутових питань  селищному голові Матвієнку Ю.М.  ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1178-VІІ «Про надання  матеріальної допомоги для вирішення соціально – побутових питань  селищному голові Матвієнку Ю.М.» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат, Нарожний В.І. -конфлікт інтересів

Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: Про надання  матеріальної допомоги для вирішення соціально – побутових питань  заступнику селищного голови з питань виконавчої діяльності Цілюрик С.О.

Доповідає: Плотнікова І.І., яка доповіла, що надійшла заява заступника селищного голови з питань виконавчої діяльності Цілюрик С.О. від 09.06.2020 року, щодо надання матеріальної допомоги для вирішення соціально – побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання  матеріальної допомоги для вирішення соціально – побутових питань  заступнику селищного голови з питань виконавчої діяльності Цілюрик С.О.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1179-VІІ «Про надання  матеріальної допомоги для вирішення соціально – побутових питань  заступнику селищного голови з питань виконавчої діяльності Цілюрик С.О.» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 16   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради «Про затвердження штатних розписів апарату управління,  бухгалтерів селищної ради,  обслуговуючого персоналу,  благоустрою, встановлення надбавок та доплат» від 17 грудня 2019 року № 1062-VIІ.

Доповідає: Жидченко О.В., яка доповіла, що03 червня 2020 року постановою Кабінету Міністрів України № 441 внесені зміни у додатки до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” (Офіційний вісник України, 2006 р., № 10, ст. 632; 2019 р., № 51, ст. 1744), а саме змінені розміри посадових окладів. Тому необхідно затвердити штатний розпис у новій редакції (зачитала проєкт рішення).

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради «Про затвердження штатних розписів апарату управління,  бухгалтерів селищної ради,  обслуговуючого персоналу,  благоустрою, встановлення надбавок та доплат» від 17 грудня 2019 року № 1062-VIІ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1180-VІІ «Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради «Про затвердження штатних розписів апарату управління,  бухгалтерів селищної ради,  обслуговуючого персоналу,  благоустрою, встановлення надбавок та доплат» від 17 грудня 2019 року № 1062-VIІ» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат, Плотнікова І.І. – конфлікт інтересів.

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення  побутових відходів на території Савинської селищної ради  Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, щона виконання  рекомендації Адміністративної колегії Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, проводиться конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення  побутових відходів на території Савинської селищної ради. Оскільки  в 2019 році у конкурсі приймав участь один учасник, тому в 2020 році потрібно проводити конкурс   повторно (зачитав проєкт рішення).

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення  побутових відходів на території Савинської селищної ради  Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1181-VІІ «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення  побутових відходів на території Савинської селищної ради  Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 16   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження акту  приймання-передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району до комунальної власності територіальної громади  смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області автомобілів: ГАЗ 95312 з державним номером АХ9003ЕК та УАЗ-3909 з державним номером 20558ХА.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що враховуючи рішення Савинської селищної ради від 20 травня 2020 року № 1150 –VП «Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка автомобілів:  ГАЗ 95312 з державним номером АХ9003ЕК та УАЗ-3909 з державним номером 20558ХА»,  Балаклійської районної ради від 02 червня 2020 року № 926-УІІ «Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району Харківської області у комунальну власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області», є пропозиція затвердити  акт приймання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району до  комунальної власності територіальної громади  смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області» від 26 червня 2020 року.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження акту  приймання-передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району до комунальної власності територіальної громади  смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області автомобілів: ГАЗ 95312 з державним номером АХ9003ЕК та УАЗ-3909 з державним номером 20558ХА».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1182-VІІ «Про затвердження акту  приймання-передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району до комунальної власності територіальної громади  смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області автомобілів: ГАЗ 95312 з державним номером АХ9003ЕК та УАЗ-3909 з державним номером 20558ХА» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 16   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання  дозволу на списання з балансу Савинської селищної ради нежитлової будівлі недобудованої котельні «В» Савинського будинку культури по вул. 20 Гв. дивізії, 2 в смт Савинці.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, щорозпорядженням Савинського селищного голови № 20 від 17.06.2020 р. було створено   комісію для обстеження нежитлової будівлі недобудованої котельні «В» Савинського будинку культури по вул. 20 Гв. дивізії, 2 в смт Савинці. Після проведення  обстеження було встановлено  непридатність даного приміщення для подальшого використання у зв’язку з руйнуванням,  що проведення ремонтних та відновлювальних робіт на цьому об’єкті є затратним та недоцільним. Недобудована котельня знаходиться в центрі смт Савинці та спотворює естетичний вигляд. Пропоную надати дозвіл на списання комунального майна з балансу Савинської селищної ради, що перебуває в комунальній власності, а саме: недобудована котельня «В» Савинського будинку культури по вул. 20 Гв. дивізії, 2 в смт Савинці, інвентаризаційний номер відсутній, балансова вартість відсутня.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання  дозволу на списання з балансу Савинської селищної ради нежитлової будівлі недобудованої котельні «В» Савинського будинку культури по вул. 20 Гв. дивізії, 2 в смт Савинці ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1183-VІІ «Про надання  дозволу на списання з балансу Савинської селищної ради нежитлової будівлі недобудованої котельні «В» Савинського будинку культури по вул. 20 Гв. дивізії, 2 в смт Савинці» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 16   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради від 07.07.2010 р. № 723-У «Про затвердження Правил благоустрою та забезпечення  чистоти і порядку  по Савинській селищній раді».

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, щоз метою дотримання пожежної та техногенної безпеки мешканцями на території Савинської селищної ради, зменшення негативних екологічних наслідків, на підставі протоколу № 8 від 24.04.2020 р. Балаклійської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій пропоную внести зміни до рішення Савинської селищної ради від 07.07.2010 р. № 723-У «Про затвердження Правил благоустрою та забезпечення  чистоти і порядку  по Савинській селищній раді», а саме в розділ III. Організація благоустрою селищної ради Правил благоустрою та забезпечення  чистоти і порядку  по Савинській селищній раді додати п.23. наступного тексту: «23) суб’єктам господарювання та громадянам забороняється  спалювати сміття, опале листя, побутові та промислові відходи, пляшки, тару та пакети із поліетилену (пластмаси), випалювати ділянки із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків на території підприємств, установ, організацій, закладів, домоволодінь, парків, скверів, вулиць, площ, бульварів, провулків, тупиків, інших територій загального користування, забруднювати їх хімічними та іншими речовинами».

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради від 07.07.2010 р. № 723-У «Про затвердження Правил благоустрою та забезпечення  чистоти і порядку  по Савинській селищній раді» ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1184-VІІ «Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради від 07.07.2010 р. № 723-У «Про затвердження Правил благоустрою та забезпечення  чистоти і порядку  по Савинській селищній раді»» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Перспективного плану роботи Савинської селищної ради на 2020 рік, затвердженого рішенням Савинської селищної ради  від 12 лютого 2020 року № 1086-VIІ.

Доповідає: Плотнікова І.І.., яка доповіла, щоз метою ефективного виконання Савинською селищною радою  повноважень, враховуючи протокол засідання постійної комісії з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади, питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування від 23 червня 2020 року  пропоную внести зміни до Перспективного плану роботи Савинської селищної  ради на   2020 рік, затвердженого рішенням Савинської селищної ради від 12 лютого 2020 року № 1086-VII, а саме  доповнити розділ II «Робота постійних депутатських комісій Савинської селищної ради на 2020 рік., постійна комісія з питань будівництва та розвитку соціальної інфраструктури територіальної громади, питань законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики місцевого самоврядування» доповнити:  Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної  власності  територіальної громади  смт Савинці, села Довгалівка Балаклійського району Харківської області  на ІІІ, IV квартал.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до Перспективного плану роботи Савинської селищної ради на 2020 рік, затвердженого рішенням Савинської селищної ради  від 12 лютого 2020 року № 1086-VIІ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1185-VІІ «Про внесення змін до Перспективного плану роботи Савинської селищної ради на 2020 рік, затвердженого рішенням Савинської селищної ради  від 12 лютого 2020 року № 1086-VIІ» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про оприлюднення проєкту регуляторного  акту та аналізу регуляторного впливу.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який  доповів, що з метою ефективного виконання Савинською селищною радою повноважень у частині проведення процедури прийняття власного регуляторного акту пропоную оприлюднити в районній газеті «Вісті Балаклійщини» та на офіційному сайті Савинської селищної ради проєкт регуляторного акту «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної  власності  територіальної громади смт Савинці, села Довгалівка Балаклійського району Харківської області», та відповідний аналіз регуляторного впливу для отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про оприлюднення проєкту регуляторного  акту та аналізу регуляторного впливу ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1186-VІІ «Про оприлюднення проєкту регуляторного  акту та аналізу регуляторного впливу» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про передачу у власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд, кадастровий номер-  6320255700:00:001:0276 розташованої в смт Савинці   по пров. ________________ __.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 133  від 22.05.2020 р., гр. ___________________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована по вул. ___________,__ кв.__ в м. Харків, з проханням передати їй у власність безкоштовно земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована в смт Савинці по пров. ___________________, __, доданий правовстановлюючий документ на житловий будинок (договір купівлі- продажу житлового будинку від 22.05.2020 р.), рішення ХLІV сесія VIІ скликання Савинської селищної ради № 966 –VIІ від 05  липня 2019 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по пров. ___________,__ в смт Савинці».

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про передачу у власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд, кадастровий номер-  6320255700:00:001:0276 розташованої в смт Савинці   по пров. _____________, __».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1187-VІІ «Про передачу у власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд, кадастровий номер-  6320255700:00:001:0276 розташованої в смт Савинці   по пров. ______________, __ » прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _______________, ___  в с. Довгалівка.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 132 від 21.05.2020 р., гр. _____________ (РНОПП ____________), який зареєстрований по вул. _____________,__  в с. Довгалівка  Балаклійського району Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______________,___  в с. Довгалівка, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (свідоцтво про право на спадщину за заповітом  від 19.05.2020р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______________, ___  в с. Довгалівка».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1188-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, ___  в с. Довгалівка » прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______________, ___  в смт  Савинці.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 142 від 02.06.2020 р., громадян _________________ (РНОПП ______________), яка зареєстрована по вул. _________,___ кв.__  в м. Балаклія Балаклійського району Харківської області, _____________ (РНОПП ____________), який зареєстрований по вул. _________,___ кв.__  в м. Балаклія Балаклійського району Харківської області, ___________ (РНОПП _____________7), яка зареєстрована по вул. __________, ___ кв.___  в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______________, ___  в смт. Савинці, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (свідоцтво про право власності на  житло   від 17.02.1995р., договір дарування ¼ частини житлового будинку від 30.09.2000р., зареєстроватий в Балаклійському БТІ 17.01.2004р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______________, ___  в смт  Савинці».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1189-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______________, ___  в смт  Савинці » прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, __ в смт Савинці.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 151 від 16.06.2020р., гр. ______________ (РНОПП _______________), який зареєстрований по вул. ____________,__в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________,__ в смт Савинці, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (договір дарування житлового будинку від 08.09.2007р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________, __ в смт Савинці».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1190-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________, __ в смт Савинці» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. ____________, __ в смт Савинці  та передачу земельної  ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 167 від 23.02.2020 р., гр. _____________ (РНОПП ______________), який зареєстрований по вул. ___________, __  в с. __________ Харківського району Харківської області від імені якого за довіреністю, складеною та посвідченою Браженко І.І., приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу Харківської області, діє ________________, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. ___________,__ в смт Савинці  та передати земельну  ділянку у власність безкоштовно, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6313183282020 від 01.06.2020 р.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. ____________, ___в смт Савинці  та передачу земельної  ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1191-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. ___________, __ в смт Савинці  та передачу земельної  ділянки у власність безкоштовно» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. ________________,___ в смт Савинці.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 173 від 25.06.2020р., громадян ________________ (РНОПП ______________) та _________________ (РНОПП ____________), які зареєстровані по вул. _______________,____  в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. ______________,___ в смт Савинці, додані  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6313183422020 від 01.06.2020р., договір дарування житлового будинку з надвірними будівлями від 17.06.2020 р.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. _____________,___ в смт Савинці».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1192-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. ______________,___ в смт Савинці» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата, Руденко Ю.В. – конфлікт інтересів.

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці по вул. ______________,__  зі зміною цільового призначення та переведення до категорії  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови.

Доповідає: Горюшко С.В., який доповів, що надійшла заява вх. № 164  від 23.06.2020 р., гр. _________________  (РНОПП ______________), який зареєстрований по вул. ______________,__в смт Савинці  Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на виготовлення проєкту відведення  земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства смт Савинці по вул. ______________,__, додані графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці по вул. ______________,__  зі зміною цільового призначення та переведення до категорії  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1193-VІІ «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт Савинці по вул. ________________,__  зі зміною цільового призначення та переведення до категорії  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою  щодо організації території земельних часток (паїв) для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель колективної власності (ВРФ) КСП «Маяк»  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради  гр. ___________________.

Доповідає: Сердюк О.М., який доповів, що надійшла заява вх. № 171 від 25.06.2020р., гр. _______________ (РНОПП ________________), який зареєстрований по вул. ___________,__ (кол. вул. ___________) в с. Довгалівка  Балаклійського району Харківської області та від імені якого за довіреністю від 20.07.2018року складеної та посвідченої секретарем виконавчого комітету  Савинської селищної ради  І.І.Плотніковою діє  ______________, з проханням надати дозвіл  на розроблення проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель /рілля/ ВРФ колишнього  КСП «Маяк» розташованих на території Савинської селищної ради, а саме: ВРФ КСП «Маяк» площа 124.6654 га, додане рішення Балаклійського районного суду Харківської області від 27.07.2017р.( набрало законної сили 15.08.2017р.).

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою  щодо організації території земельних часток (паїв) для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель колективної власності (ВРФ) КСП «Маяк»  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради  гр. _________________.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1194-VІІ «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою  щодо організації території земельних часток (паїв) для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель колективної власності (ВРФ) КСП «Маяк»  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради  гр. ___________________» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата, Горюшко С.В. – конфлікт інтересів.

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _______________ за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Сердюк О.М., який доповів, що надійшла заява вх. № 174 від 26.06.2020р., гр. ______________  (РНОПП ___________), яка зареєстрована по вул. _________,__ (кол. вул. _____________) в смт Савинці  Балаклійського району Харківської області з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області виготовлену на замовлення гр. ________________  ПП «Землевпорядник» на підставі рішення LІ сесія VIІ скликання Савинської селищної ради від 20 травня  2020 року   № 1157–VIІ «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості),  за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради  гр. ___________________», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ -6313333162020 від 25.06.2020 р.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ______________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1195-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата, Горюшко С.В. – конфлікт інтересів.

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про встановлення розміру орендної плати за земельну  ділянку для обслуговування  нежитлової  будівлі в смт Савинці  по вул. _____________,__ (кадастровий номер 6320255700:00:003:0532)  та надання її в користування (на умовах оренди)  терміном на 49 років.

Доповідає: Сердюк С.О., який доповів, що надійшла заява вх. № 170  від 25.06.2020 р. гр.______________ (РНОПП _______________), який зареєстрований в смт Савинці по вул. _________________,__ Балаклійського району Харківської області, з проханням  передати йому в оренду земельну ділянку для обслуговування  нежитлової  будівлі в смт Савинці по вул. ______________,__  терміном на 49 років,  беручі до уваги Договір купівлі-продажу нежитлового об’єкту  від 25 квітня 2020 року складеного та посвідченого приватним нотаріусом Балаклійського районного нотаріального округу Харківської області Іноземцевою Р.М. та витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію  права власності (індексний номер витягу 207541725) від 25.04.2020р., Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку  номер НВ-63133211332020 від 04.06.2020р., Витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки від 23.06.2020р. № 97-20-0.23,09-577/161-20 сформований спеціалістом відділу у Балаклійському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області А.В. Сектименко.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про встановлення розміру орендної плати за земельну  ділянку для обслуговування  нежитлової  будівлі в смт Савинці  по вул. _______________,__ (кадастровий номер 6320255700:00:003:0532)  та надання її в користування (на умовах оренди)  терміном на 49 років».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1196-VІІ «Про встановлення розміру орендної плати за земельну  ділянку для обслуговування  нежитлової  будівлі в смт Савинці  по вул. _________________,__ (кадастровий номер 6320255700:00:003:0532)  та надання її в користування (на умовах оренди)  терміном на 49 років» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата, Горюшко С.В. – конфлікт інтересів.

в голосуванні приймав участь і голосував «за» селищний голова Матвієнко Ю.М.

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд листа № 11-20-14-2920/0/19-20 від 08.04.2020  ГУ Держгеокадастру у Харківській області на № 235/02-17  від 03.03.2020 Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшов лист № 11-20-14-2920/0/19-20 від 08.04.2020 начальника ГУ Держгеокадастру у Харківській області  О.Корсун-Цуркан на № 235/02-17 від 03.03.2020 Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області стосовно можливості переведення селищною радою до земель запасу державної власності сільськогосподарського призначення земельної ділянки площею 23,6375 га та рішення ХLІХ сесія VIІ скликання Савинської селищної ради від 12 лютого  2020 року   № 1121-VIІ «Про повторний розгляд листа Приватного Акціонерного Товариства «Балаклійське хлібоприймальне   підприємство» від 19.08.2019 р. № 245 (вх. № 797 від 20.08.2019 р.), рішення LІ сесія VIІ скликання Савинської селищної ради від  20  травня 2020 року  № 1166  -VIІ «Про черговий розгляд листа Приватного Акціонерного Товариства «Балаклійське хлібоприймальне   підприємство» від 19.08.2019 р. № 245 (вх. № 797 від 20.08.2019 р.).

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про розгляд листа № 11-20-14-2920/0/19-20 від 08.04.2020  ГУ Держгеокадастру у Харківській області на № 235/02-17  від 03.03.2020 Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1197-VІІ «Про розгляд листа № 11-20-14-2920/0/19-20 від 08.04.2020  ГУ Держгеокадастру у Харківській області на № 235/02-17  від 03.03.2020 Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області» прийняти (додається).

 

 

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 3 депутата, Горюшко С.В., Сердюк О.М. – конфлікт інтересів.

Рішення прийнято.

 

Різне.

 

                На цьому  питання порядку денного розглянуті  Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою.

 

 Селищний голова                                                                                      Ю.МАТВІЄНКО

 

 Секретар ради:                                                                                           І.ПЛОТНІКОВА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

 

САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

    ПРОТОКОЛ 

 

03.03.2017                                                          Савинці                                                               № 23

 

Засідання   ХХІІІ   сесії  селищної ради VІІ  скликання

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.

Всього депутатів          - 22

Присутні                       - 19 (список додається), відсутні – 3  з невідомої причини.  

Приймали участь: Шкарлет Ю.І. – начальник КП ЖКГ «Савинське».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.      446-VIIПро внесення змін до рішення ХХ сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

2.      447-VII Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В. 

3.      448-VIIПро внесення змін до  Програми покрашення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2017 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

4.      449-VIIПро  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Шкільна, буд. 11-а  № 11в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

5.      450-VIIПро затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів  для населення та бюджетних споживачів  селищної ради, що  надає КП ЖКГ „Савинське”.  Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

6.      451-VIIПро  затвердження вартості  тарифів на  послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територійпо КП ЖКГ «Савинське». Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю. 

7.      452-VIIПро розгляд звернення гр. Христича Віталія Володимировича вх. № 138 від 16.02.2017 р. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

8.      453-VIIПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства по пров. Шевченка,13(кол. пров. Маяковського)  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

9.      454-VIIПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Садовій,21в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

10.  455-VIIПро передачу у приватну власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Українській,22(колишня  вул. Фурманова)в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

11.  456-VIIПро надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Якова Чернігівця,8 в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

12.  457-VIIПро надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Коцюбинського,16  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

Різне: розгляд  заяви гр.  Ніколаєнко Р.В. мешканки буд. 1а кв. 5 по вул. Тимофієнка в смт Савинці.

 

  Сесію розпочати, порядок денний затверджено одноголосно.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення ХХ сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами). Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до рішення ХХ сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року № 376-VII «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами).»,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.    

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області. » ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

 

СЛУХАЛИ:  Про внесення змін до  Програми покрашення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2017 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про внесення змін до  Програми покрашення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2017 рік.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

СЛУХАЛИ: Про  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Шкільна, буд. 11-а  № 11в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  прийняття квартири, яка знаходиться за адресою: вул.  Шкільна, буд. 11-а  № 11в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, як відумерлу спадщину у комунальну  власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 18,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів  для населення та бюджетних споживачів  селищної ради, що  надає КП ЖКГ „Савинське”.  Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів  для населення та бюджетних споживачів  селищної ради, що  надає КП ЖКГ „Савинське”.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 15,  „ проти” -  2,    ”утрим.” – 1

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження вартості  тарифів на  послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територійпо КП ЖКГ «Савинське». Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю. 

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про  затвердження вартості  тарифів на  послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територійпо КП ЖКГ «Савинське».» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 14,  „ проти” -  3,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення гр. Христича Віталія Володимировича вх. № 138 від 16.02.2017 р. Доповідає голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Орлов Є.Ю.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про розгляд звернення гр. Христича Віталія Володимировича вх. № 138 від 16.02.2017 р. » ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 8,  „ проти” -  6,    ”утрим.” – 4

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства по пров. Шевченка,13(кол. пров. Маяковського)  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства по пров. Шевченка,13(кол. пров. Маяковського)  в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Садовій,21в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Садовій,21в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про передачу у приватну власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Українській,22(колишня  вул. Фурманова)в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про передачу у приватну власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Українській,22(колишня  вул. Фурманова)в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Якова Чернігівця,8 в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Якова Чернігівця,8 в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Коцюбинського,16  в смт. Савинці. Доповідає заступник голови постійної комісії з земельних питань та екології Лисицький Г.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Коцюбинського,16  в смт. Савинці.» ,  прийняти (додається).

Голосували: „ За” – 17,  „ проти” -  немає,    ”утрим.” – немає

На цьому  питання порядку денного розглянуті. Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою

 

Селищний голова                                                                              Ю.М.Матвієнко

Секретар  сесії                                                                                    І.І.Плотнікова