ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол LV позачергової сесії VІІ скликання від 28.09.2020 року

28.09.2020 р.                                                      Савинці                                                               № 55

 

Засідання   LV  позачергової    сесії  селищної ради VІІ  скликання

16.00 год.,  актова зала Музичної школи.

Голова                          - Плотнікова І.І.  

Секретар                       - Плотнікова І.І.  

Всього депутатів         - 22

Присутні              - 14 депутатів  (список додається), відсутні –  8 депутатів з невідомої причини.  

Приймали участь: Кузьміна А.В. -  головний бухгалтер селищної ради.

 

Плотнікова І.І.  оголосила, що так як Савинський селищний голова Матвієнко Ю.М. знаходиться на лікарняному, то відповідно до ч. 6 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» LV позачергову сесію буду проводити я, секретар Савинської селищної ради, Плотнікова І.І.

На LV позачергову сесію прибули і зареєструвалися  14 депутатів (список додається). Відсутні 8 депутатів з невідомих причин. Кворум є .

Сесію оголошую відкритою.

 

Плотнікова І.І. повідомила, що так як я сьогодні буду проводити  LV позачергову сесію, тому пропоную обрати секретарем, для підрахунку голосів депутатів під час поіменного голосування, Синицьку В.Я.

Плотнікова І.І.    винесла пропозицію  на голосування

 

Голосували :

«За» -  13 депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат

Не прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного LV сесії  селищної ради VІІ  скликання.

Плотнікова І.І.. повідомила, що відповідно до п. 8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 55-та позачергова сесія  селищної ради скликана розпорядженням селищного голови № 31 від 23 вересня 2020 року, яке було розміщене на дошці оголошень Савинської селищної ради та на офіційному веб-сайті, у зв’язку з необхідністю внесення змін до рішення селищної  ради № 1060-УІІ від 17 грудня 2019 року "Про селищний бюджет на 2020 рік".

Для розгляду на 55 сесію було винесено 1 питання, земельні питання  та розділ «Різне». В процесі підготовки сесії виникла необхідність включити до порядку денного два  питання: «Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2020 рік», «Про внесення змін до Селищної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2020 рік». Питання порядку денного   не були розглянуті на засіданнях постійних комісій  із-за відсутності кворуму.

 

Плотнікова І.І.  повідомила, що перед тим як продовжити сесію, необхідно порадитись – є три пропозиції:

  1. Розійтися по комісіям і провести засідання комісій, при згоді,- потім повернутись в зал і продовжити сесію.
  2. Провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі і, при згоді, - потім продовжити сесію.
  3. Продовжити сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з  обговоренням-зробити перерву, розійтися по комісіям, а потім, при згоді, - повернутися в цей зал і продовжити сесію (тобто якщо буде в цьому необхідність).

 

Плотнікова І.І.  винесла  на голосування перший варіант розгляду питань: розійтися по комісіям і провести засідання комісій, при згоді,- потім повернутись в зал і продовжити сесію.

 

Голосували :

«За» -  немає

«Проти» - 14 депутатів

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Не прийнято.

 

Плотнікова І.І.  винесла на голосування другий варіант розгляду питань: провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі і, при згоді, - потім продовжити сесію.

 

Голосували :

«За» -  немає

«Проти» - 14 депутатів

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Не прийнято.

 

Плотнікова І.І..  винесла на голосування третій варіант розгляду питань: продовжити сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з  обговоренням - зробити перерву, розійтися по комісіям, а потім, при згоді, - повернутися в цей зал і продовжити сесію (тобто якщо буде в цьому необхідність).

 

Голосували :

«За» -  14 депутатів

«Проти» - немає

 «Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Прийнято.

 

Плотнікова І.І.   винесла на голосування пропозицію про прийняття за основу проєкту рішення з питання «Про затвердження порядку денного LV  сесії  селищної ради VІІ  скликання».

 Голосували :

«За» -  14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Прийнято.

 

Плотнікова І.І.  запитала у депутатів, які будуть зміни, доповнення до порядку денного 55-ї сесії.

(Змін, доповнень до порядку денного не надійшло).

 

Плотнікова І.І.  винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому рішення з питання «Про затвердження порядку денного LV сесії  селищної ради VІІ  скликання» ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1255-VІІ «Про затвердження порядку денного LV  сесії  селищної ради VІІ  скликання», прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Рішення прийнято.

 

Продовжуємо роботу сесії і переходимо до розгляду питань порядку денного.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік».

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, що на підставі  листа фінансового управління № 02-29/317 від 22.09.2020 р. про виділення субвенції з місцевого бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, за рахунок субвенції з державного бюджету на підготовку та проведення виборів, а саме внести зміни до доходної частини загального фонду  та збільшити доходи на суму  633,702 тис.грн. Відповідно до збільшення доходів  збільшити видатки загального фонду на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  в сумі 633,702 тис.грн.

За рахунок звільнених коштів на підставі Постанови ЦВК від 4 серпня 2020 року № 158 "Про пропозиції робочої групи з розробки рекомендацій та заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, під час організації та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року та інших виборів у період дії карантину, Постанови КМУ від 22 липня 2020 року № 641 " Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 " та   Постанови КМУ від 14 вересня 2020 року № 846 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641»  збільшити видатки для здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів в сумі 50,0 тис.грн.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла  на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1256-VІІ «Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2020 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, що  на виконання Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2020 рік в зв’язку із економією коштів  є пропозиція зменшити видатки для  закупівлі предметів та  матеріалів  в сумі  30,0 тис.грн.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І..  винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2020 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1257-VІІ «Про внесення змін до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2020 рік»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 13   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Селищної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2020 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, що  на виконання Селищної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2020 рік в зв’язку із економією коштів зменшити видатки для  закупівлі предметів, матеріалів  на суму  21,5 тис.грн.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до Селищної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2020 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1258-VІІ «Про внесення змін до Селищної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2020 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ:  Про зарахування  земельної ділянки розташованої  по вул. __________,__ в с. Довгалівка до земель запасу житлової та громадської забудови селищної ради

Доповідає: Плотнікова І.І., яка доповіла, що надійшла заява вх. .№ 207 від 18.08.2020р., гр. ________________ (РНОПП _____________), який зареєстрований вул. _________,__ м. ____________  Луганської області, з проханням відмінити рішення ІХ сесії  VІ скликання  Савинської селищної ради від 14 липня 2011р. № 147- VІ « Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і  споруд по вул. ___________, __ в с. Довгалівка» в зв’язку зі знищенням об’єкту за вказаною адресою та земельну ділянку зарахувати до земель Савинської селищної ради, додані  рішення LІV сесія VIІ скликання  Савинської селищної ради від 17 вересня 2020р. № 1222 -VIІ  «Про відміну рішення ІХ сесії  VІ скликання  Савинської селищної ради від 14 липня 2011р. № 147- VІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва  і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і  споруд по вул. ___________, __ в с. Довгалівка»,  довідка № 635/1 від 07.08.2020 р. Балаклійського бюро технічної інвентаризації, Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності (індексний номер витягу 223645412) та припинення права власності на житловий будинок по вул. _________,__ в с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області.

Плотнікова І.І..  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про зарахування  земельної ділянки розташованої  по вул. __________,___ в с. Довгалівка до земель запасу житлової та громадської забудови селищної ради».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1259-VІІ «Про зарахування  земельної ділянки розташованої  по вул. __________,___ в с. Довгалівка до земель запасу житлової та громадської забудови селищної ради» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ:  Про передачу у власність безкоштовно земельної ділянки для обслуговування індивідуальних гаражів із земель  житлової та громадської забудови комунальної власності розташованої в смт Савинці  по вул. _____________, гараж № __.

Доповідає: Плотнікова І.І., яка доповіла, що надійшла заява вх. № 287 від 28.09.2020 р., гр. _______________ (РНОПП _______________), який зареєстрований по вул. _________, __ кв.__ в смт  Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням передати йому у власність безкоштовно земельну ділянку для обслуговування індивідуальних гаражів із земель житлової та громадської забудови комунальної власності розташованої в смт Савинці  по вул. __________, гараж № ___, додані  рішення LІ сесія VIІ скликання Савинської селищної ради № 1162 –VIІ від 20 травня  2020 року «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів розташованої  в смт Савинці по вул. _________, гараж № __», доданий правовстановлюючий документ на будівлю (Договір купівлі-продажу гаража від 30.06.2020 р.), витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6313839762020 від 24.09.2020 р.

Плотнікова І.І..  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про передачу у власність безкоштовно земельної ділянки для обслуговування індивідуальних гаражів із земель  житлової та громадської забудови комунальної власності розташованої в смт Савинці  по вул. __________, гараж № __».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1260-VІІ «Про передачу у власність безкоштовно земельної ділянки для обслуговування індивідуальних гаражів із земель  житлової та громадської забудови комунальної власності розташованої в смт Савинці  по вул. ________, гараж № __» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташованої в с. Довгалівка по вул. _________,__  за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності.

Доповідає: Плотнікова І.І., яка доповіла, що надійшла заява вх. № 284 від 28.09.2020 р., гр. ______________  (РНОПП ____________), який зареєстрований по вул. _________, __кв.__ в смт  Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки для  будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташованої в с. Довгалівка по вул. ___________,__ за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності з метою отримання ділянки у власність, додані матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра», довідку № 635/1 від 07.08.2020 р. Балаклійського бюро технічної інвентаризації, Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності (індексний номер витягу 223645412) та припинення права власності на житловий будинок по вул. ____________,__ в с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області, а також заява вх. № 207 від 18.08.2020р., гр. ______________.

Плотнікова І.І..  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташованої в с. Довгалівка по вул. ____________,__  за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1261-VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташованої в с. Довгалівка по вул. __________, __  за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. _________,__ зі зміною  цільового призначення та переведення до категорії земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності.

Доповідає: Плотнікова І.І., яка доповіла, що надійшла заява вх. № 286 від 28.09.2020 р., гр. ____________  (РНОПП __________), який зареєстрований по вул. __________, __ кв.__ в смт. Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки для  індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. ___________,__ зі зміною цільового призначення та переведення до категорії земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності з метою отримання ділянки у власність, додані  графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».

Плотнікова І.І..  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. __________,__ зі зміною  цільового призначення та переведення до категорії земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1262-VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. _________, __ зі зміною  цільового призначення та переведення до категорії земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. __________,__ зі зміною  цільового призначення та переведення до категорії земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності.

Доповідає: Плотнікова І.І., яка доповіла, що надійшла заява вх. № 285 від 28.09.2020 р., гр. ____________  (РНОПП __________), яка зареєстрована в с. __________ вул. _________,__ (колишня вул. ________) Харківського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки для  індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. ___________,__ зі зміною цільового призначення та переведення до категорії земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності з метою отримання ділянки у власність, додані  графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».

Плотнікова І.І..  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. _________,__ зі зміною  цільового призначення та переведення до категорії земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1263-VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. __________,__ зі зміною  цільового призначення та переведення до категорії земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства  розташованої в смт Савинці  по  вул. __________ із земель запасу сільськогосподарського  призначення  комунальної власності.   

Доповідає: Плотнікова І.І., яка доповіла, що надійшла заява вх. № 290 від 28.09.2020 р., гр. ___________  (РНОПП ______________), яка зареєстрована в смт Савинці  по вул. __________,__ (колишня вул. ___________) Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства розташованої в смт Савинці  по вул. ____________ із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності з метою отримання ділянки у власність, додані   графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».

Плотнікова І.І..  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства  розташованої в смт Савинці  по  вул. ___________ із земель запасу сільськогосподарського  призначення  комунальної власності ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1264-VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства  розташованої в смт Савинці  по  вул. ___________ із земель запасу сільськогосподарського  призначення  комунальної власності» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  в смт Савинці  по вул. ______________  зі зміною цільового призначення та переведення до категорії  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності.

Доповідає: Плотнікова І.І., яка доповіла, що надійшла заява вх. № 289 від 28.09.2020 р., гр. ______________  (РНОПП ______________), який зареєстрований в смт Савинці  по вул. __________,__ (колишня вул. ____________) Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки ведення особистого  селянського господарства  в смт Савинці  по вул. __________ зі зміною цільового призначення та переведення до категорії земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності з метою отримання ділянки у власність, додані   графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».

Плотнікова І.І..  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  в смт Савинці  по вул. ___________  зі зміною цільового призначення та переведення до категорії  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1265-VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  в смт Савинці  по вул. __________  зі зміною цільового призначення та переведення до категорії  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності » прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

 

Різне.

 

 

                На цьому  питання порядку денного розглянуті,  Плотнікова І.І.  подякувала за роботу і оголосила сесію закритою.

 

 

 Секретар селищної ради:                                                           І.ПЛОТНІКОВА