ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол LVІ позачергової сесії VІІ скликання від 21.10.2020 року

21.10.2020 р.                                                      Савинці                                                               № 56

 

Засідання   LVІ  позачергової    сесії  селищної ради VІІ  скликання

14.00 год.,  актова зала Музичної школи.

Голова                          - Плотнікова І.І.  

Секретар                       - Плотнікова І.І.  

Всього депутатів         - 22

Присутні              - 14 депутатів  (список додається), відсутні –  8 депутатів з невідомої причини.  

Приймали участь: Кузьміна А.В. -  головний бухгалтер селищної ради.

 

Плотнікова І.І.  оголосила, що так як Савинський селищний голова Матвієнко Ю.М. знаходиться на лікарняному, то відповідно до ч. 6 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» LVІ позачергову сесію буду проводити я, секретар Савинської селищної ради, Плотнікова І.І.

На LVІ позачергову сесію прибули і зареєструвалися  14 депутатів (список додається). Відсутні 8 депутатів з невідомих причин. Кворум є.

Сесію оголошую відкритою.

 

Плотнікова І.І. повідомила, що так як я сьогодні буду проводити  LVІ позачергову сесію, тому пропоную обрати секретарем, для підрахунку голосів депутатів під час поіменного голосування, депутата Коляду О.М.

Плотнікова І.І.    винесла пропозицію  на голосування

 

Голосували :

«За» -  14 депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного LVІ сесії  селищної ради VІІ  скликання.

Плотнікова І.І. повідомила, що відповідно до п. 8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 56-та позачергова сесія  селищної ради скликана розпорядженням селищного голови № 32 від 16 жовтня 2020 року, яке було розміщене на дошці оголошень Савинської селищної ради та на офіційному веб-сайті, у зв’язку з необхідністю внесення змін до рішення селищної  ради № 1060-УІІ від 17 грудня 2019 року "Про селищний бюджет на 2020 рік".

Для розгляду на 56 сесію було винесено 6 питань, земельні питання  та розділ «Різне». В процесі підготовки сесії виникла необхідність виключити з порядку денного одне  питання: «Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради «Про затвердження штатних розписів апарату управління,  бухгалтерів селищної ради,  обслуговуючого персоналу, благоустрою, встановлення надбавок та доплат» від 17 грудня 2019 року № 1062-VIІ». Питання порядку денного   не були розглянуті на засіданнях постійних комісій  із-за відсутності кворуму.

 

Плотнікова І.І.  повідомила, що перед тим як продовжити сесію, необхідно порадитись – є три пропозиції:

  1. Розійтися по комісіям і провести засідання комісій, при згоді,- потім повернутись в зал і продовжити сесію.
  2. Провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі і, при згоді, - потім продовжити сесію.
  3. Продовжити сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з  обговоренням-зробити перерву, розійтися по комісіям, а потім, при згоді, - повернутися в цей зал і продовжити сесію (тобто якщо буде в цьому необхідність).

 

Плотнікова І.І.  винесла  на голосування перший варіант розгляду питань: розійтися по комісіям і провести засідання комісій, при згоді,- потім повернутись в зал і продовжити сесію.

 

Голосували :

«За» -  немає

«Проти» - 14 депутатів

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Не прийнято.

 

Плотнікова І.І.  винесла на голосування другий варіант розгляду питань: провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі і, при згоді, - потім продовжити сесію.

 

Голосували :

«За» -  немає

«Проти» - 14 депутатів

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Не прийнято.

 

Плотнікова І.І..  винесла на голосування третій варіант розгляду питань: продовжити сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з  обговоренням - зробити перерву, розійтися по комісіям, а потім, при згоді, - повернутися в цей зал і продовжити сесію (тобто якщо буде в цьому необхідність).

 

Голосували :

«За» -  14 депутатів

«Проти» - немає

 «Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Прийнято.

 

Плотнікова І.І.   винесла на голосування пропозицію про прийняття за основу проєкту рішення з питання «Про затвердження порядку денного LVІ  сесії  селищної ради VІІ  скликання».

 

 Голосували :

«За» -  14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Прийнято.

 

Плотнікова І.І.  запитала у депутатів, які будуть зміни, доповнення до порядку денного 56-ї сесії.

(Змін, доповнень до порядку денного не надійшло).

 

Плотнікова І.І.  винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому рішення з питання «Про затвердження порядку денного LVІ сесії  селищної ради VІІ  скликання».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1266-VІІ «Про затвердження порядку денного LVІ  сесії  селищної ради VІІ  скликання», прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає

Рішення прийнято.

 

Продовжуємо роботу сесії і переходимо до розгляду питань порядку денного.

 

 

СЛУХАЛИ: Про виконання бюджету за 9 місяців 2020 року.

Доповідає: Кузьміна А.В., доповідь додається.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла  на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про виконання бюджету за 9 місяців 2020 року ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1267-VІІ «Про виконання бюджету за 9 місяців 2020 року »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження рішення виконавчого комітету  “Про внесення змін до  Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради на 2020 рік” від 12.10.2020 р. № 99.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, що12 жовтня 2020 р. на засіданні виконавчого комітету було доповнено перелік вулиць  Програми ремонту доріг комунальної власності Савинської селищної ради на 2020 рік на поточний ремонт, а саме на підсипку кам’яним боєм та планування автогрейдером. До переліку були додані:    вул. Садова від будинку № 23 до № 8, з’єднання вул. Садової від будинку № 6 та вул. Івана Франка будинок № 16, з’єднання вул. Івана Франка будинок № 10 та вул. Борисівська будинок № 25, вул. Грушевського від будинку № 1 до будинку № 20, вул. 20 Гвардійської дивізії (кладовище) до вул. Борисівська будинок № 3, вул. Пушкінська від будинку № 14 до будинку № 9, вул. Незалежності від будинку № 1 до будинку № 17, вул. Івана Тихого (праве крило) від будинку № 1 до будинку № 9, вул. Калинова від будинку № 20 до будинку № 35, вул. Першотравнева від будинку № 11 до будинку № 21, з’єднання вул. Першотравнева будинок № 11 до вул. Чайковського будинок № 68, з’єднання вул. Чайковського будинок № 68 до вул. Шевченка будинок № 47, пров. Шевченка будинок № 24 до вул. Першотравнева будинок № 3. Тому, прошу затвердити рішення виконавчого комітету  “Про внесення змін до  Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради на 2020 рік” від 12.10.2020 р. № 99 та зачитала проєкт рішення.

Орлов Є.В. зазначив, що він проти такого ремонту доріг.

Назаренко С.В. запропонував розглянути можливість вирішення  питання поточного ремонту дороги від пров. 8 Березня до вул. Калинової в смт Савинці, де в осінній період із-за погодних опадів немає можливості проїзду.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла  на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження рішення виконавчого комітету  “Про внесення змін до  Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради на 2020 рік” від 12.10.2020 р. № 99 ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1268-VІІ «Про затвердження рішення виконавчого комітету  “Про внесення змін до  Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради на 2020 рік” від 12.10.2020 р. № 99»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - 1 депутат

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік».

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, що на підставі  листа фінансового управління №  02-29/359 від 20 жовтня 2020 року Савинській селищній раді надано субвенцію з районного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в сумі 700,0 тис.грн. Кошти виділені на проведення поточного ремонту доріг комунальної власності в смт Савинці по вул. вул. Садова від будинку № 23 до № 8, з’єднання вул. Садової від будинку № 6 та вул. Івана Франка будинок № 16, з’єднання вул. Івана Франка будинок № 10 та вул. Борисівська будинок № 25, вул. Грушевського від будинку № 1 до будинку № 20, вул. 20 Гвардійської дивізії (кладовище) до вул. Борисівська будинок № 3, вул. Пушкінська від будинку № 14 до будинку № 9, вул. Незалежності від будинку № 1 до будинку № 17, вул. Івана Тихого (праве крило) від будинку № 1 до будинку № 9, вул. Калинова від будинку № 20 до будинку № 35, вул. Першотравнева від будинку № 11 до будинку № 21, з’єднання вул. Першотравнева будинок № 11 до вул. Чайковського будинок № 68, з’єднання вул. Чайковського будинок № 68 до вул. Шевченка будинок № 47, пров. Шевченка будинок № 24 до вул. Першотравнева будинок № 3. Тому є пропорзиція  погодити виділення коштів на ремонт зазначених доріг.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла  на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1269-VІІ «Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік».   прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  депутатів

«Проти» - 1 депутат

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про прийняття в комунальну власність вуличного освітлення.

Доповідає: Плотнікова І.І., яка  зазначила, що з метою обліку вуличного освітлення після проведеної реконструкції та капітального ремонту, згідно актів приймання виконаних робіт, пропоную прийняти в комунальну власність  Савинської селищної  ради електромережі вуличного освітлення, а саме: вуличне освітлення по вул.  Л.Талалая, вул. Миру в смт Савинці Балаклійського району Харківської області  (ТП0133) в сумі 273,188 тис. грн. та вуличне освітлення по вул. Б.Хмельницького, вул.  Л.Талалая, вул. Незалежності, вул.  Слобожанській в смт Савинці Балаклійського району Харківської області (ТП0126) в сумі 325,099 тис. грн.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла  на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про прийняття в комунальну власність вуличного освітлення ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1270-VІІ «Про прийняття в комунальну власність вуличного освітлення»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про намір передачі в оренду майна  територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області  та включення об’єктів нерухомого майна до Переліку другого типу для передачі майна в оренду без проведення аукціону.

Доповідає: Плотнікова І.І., яка доповіла, що розглянувши лист директора комунального некомерційного підприємства Балаклійської районної ради Харківської області «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Пересічанської Т. вх. № 896/1 від 09.09.2020 р. та лист директора комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Забашти В.  вх. № 722 від 21.07.2020 р. з проханням надати нежитлові приміщення комунальної власності в оренду та включити майно до Переліку другого типу  об’єктів комунального майна  територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області для передачі майна в оренду без проведення аукціону, беручи до уваги рішення LІV сесії VIІ скликання Савинської селищної ради від 17 вересня 2020 р. № 1219 –УІІ «Про деякі питання оренди  комунального майна»,  пропоную погодити передачу в оренду без проведення аукціону індивідуально визначене нерухоме майно територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області, а саме: нежитлової  будівлі по  вул. Донецька, 42 в с. Довгалівка, загально площею 54,8 м2 та нежитлової будівля за адресою: вул. Пушкінська, 42-В в смт Савинці, загальною площею 57,6 м2.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла  на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про намір передачі в оренду майна  територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області  та включення об’єктів нерухомого майна до Переліку другого типу для передачі майна в оренду без проведення аукціону ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1271-VІІ «Про намір передачі в оренду майна  територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області  та включення об’єктів нерухомого майна до Переліку другого типу для передачі майна в оренду без проведення аукціону»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______________, __   в смт Савинці.

Доповідає: Лисицький Г.М., який  доповів, що надійшла заява вх. № 299 від 06.10.2020р., гр. __________________ (РНОПП ____________), який зареєстрований по вул. _________,__ (колишня вул. ____________)  в смт  Савинці Балаклійського району Харківської області, від імені якого за довіреністю № 68 від 28.09.2020р. складеною та посвідченою секретарем виконкому І.І.Плотніковою, діє ___________, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________,__ в смт Савинці, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (Договір купівлі-продажу житлового будинку з надвірними будівлями і спорудами від 05.03.1986 р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла  на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, __   в смт Савинці ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1272-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, __   в смт Савинці»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________, __  в с. Довгалівка.

Доповідає: Лисицький Г.М., який  доповів, що надійшла заява вх. №305 від 08.10.2020 р., гр. ___________________ (РНОПП ______________), яка зареєстрована по вул. __________,__ в с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________,__ в с. Довгалівка, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (Договір дарування  на житловий будинок з надвірними будівлями від 27.04.2004 р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла  на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, __  в с. Довгалівка ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1273-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, __  в с. Довгалівка»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по  вул. ______________, ____ в смт Савинці.

Доповідає: Лисицький Г.М., який  доповів, що надійшла заява вх.№ 316  від 20.10.2020 р., гр. ______________ (РНОПП ___________), який зареєстрований по вул.__________ буд.__ кв.__  в смт Савинці Балаклійського району Харківської області та гр. _____________ (РНОПП __________), яка зареєстрована по вул. ___________,___ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області з проханням затвердити  технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. ______________,___ в смт Савинці, доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6313848232020 від 25.09.2020 р.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла  на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по  вул. ___________, ___ в смт Савинці ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1274-VІІ «Про затвердження  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по  вул. ____________, ___ в смт Савинці »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по пров. __________,___ в смт Савинці  та передачу земельної  ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Лисицький Г.М., який  доповів, що надійшла заява вх. № 308 від 13.10.2020 р., гр. _______________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована по пров. __________,__  в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по пров. __________, __  в смт Савинці  та передати земельну  ділянку у власність безкоштовно, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6313908682020 від 02.10.2020 р.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла  на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по пров. _____________,__ в смт Савинці  та передачу земельної  ділянки у власність безкоштовно. ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1275-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по пров. _______________,__ в смт Савинці  та передачу земельної  ділянки у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. ______________,__ в с. Довгалівка  та передачу земельної  ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Лисицький Г.М., який  доповів, що надійшла заява вх. № 309  від 13.10.2020 р., гр. _____________ (РНОПП _______________), який зареєстрований по вул. __________,__ (колишня вул. __________) в с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. ____________,__ в с. Довгалівка та передати земельну  ділянку у власність безкоштовно, доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6313908792020 від 06.10.2020 р.

Плотнікова І.І.  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла  на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. ______________,__ в с. Довгалівка  та передачу земельної  ділянки у власність безкоштовно ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1276-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. _____________,__ в с. Довгалівка  та передачу земельної  ділянки у власність безкоштовно »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення розташованої в смт Савинці по вул. Заводській.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заява вх. № 298 від 06.10.2020 р., гр. _________________ (РНОПП _______________), яка зареєстрована по вул. ______________, буд.__ в м. Ізюм  Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення розташованої в смт Савинці по вул. Заводській з метою отримання ділянки у власність, додані  графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».

Плотнікова І.І..  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення розташованої в смт Савинці по вул. Заводській ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1277-VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення розташованої в смт Савинці по вул. Заводській» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення розташованої в смт Савинці по вул. Заводській.

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заява вх. № 315 від 20.10.2020 р., гр. _______________ (РНОПП ______________), який зареєстрований по вул. ___________, __ в смт Савинці Балаклійського району  Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення розташованої в смт Савинці по вул. Заводській з метою отримання ділянки у власність, додані  графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».

Плотнікова І.І..  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення розташованої в смт Савинці по вул. Заводській ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1278-VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення розташованої в смт Савинці по вул. Заводській» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 13   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат, Денисенко Ю.І., конфлікт інтересів.

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ:  Про скасування рішення LІV сесія VIІ скликання Савинської селищної ради № 1229 –VIІ від 17 вересня 2020 року  «Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації  із  землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради  гр. __________________»

Доповідає: Лисицький Г.М., який доповів, що надійшла заява вх. № 297 від 05.10.2020 р., гр. ___________________ (РНОПП ______________), який зареєстрований по вул. __________,__ в с. ___________  Бершадського району Вінницької області, від імені якого діє, за довіреністю (ксерокопія додається), складеною та посвідченою приватним нотаріусом Бершадського районного нотаріального округу Вінницької області Гонтарук Т.І. від 29.07.2020р. № 1250,  гр. Сердюк Катерина Вікторівна зареєстрована  по проспекту __________ б.__ кв. __ м. ____________ Луганської області (зареєстроване фактичне місце проживання/перебування площа ____________, __ кв. __ м. Балаклія Харківської області), з проханням скасувати рішення LІV сесія VIІ скликання Савинської селищної ради № 1229 –VIІ від 17 вересня 2020 року  «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради  гр. __________________», звертаючи  увагу  на  картографічні матеріали проекту землеустрою щодо організації території земельних часток(паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк» Балаклійського району Харківської області, самостійно виготовлене викопіювання з Публічної кадастрової карти довіреною особою гр. Сердюк К.В. та зачитав проєкт рішення.

Плотнікова І.І..  запитала чи є у депутатів запитання,зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Плотнікова І.І. винесла на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про скасування рішення LІV сесія VIІ скликання Савинської селищної ради № 1229 –VIІ від 17 вересня 2020 року  «Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації  із  землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної  ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради  гр. _________________________»».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 1279-VІІ «Про скасування рішення LІV сесія VIІ скликання Савинської селищної ради № 1229 –VIІ від 17 вересня 2020 року  «Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації  із  землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної  ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради  гр. _________________________»» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14   депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

Різне.

 

 

                На цьому  питання порядку денного розглянуті,  Плотнікова І.І.  подякувала депутатському корпусу УІІ скликання за роботу і оголосила сесію закритою.

 

 

 Секретар селищної ради:                                                           І.ПЛОТНІКОВА