ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол IV позачергової сесії VІІІ скликання від 22.01.2021 року

22.01.2021 р.                                                      Савинці                                                               № 4

 

Засідання   ІV    позачергової   сесії  селищної ради VІІІ  скликання

15.00 год.,  актова зала Музичної школи.

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.  

Всього депутатів         - 21

Присутні              - 20 депутатів  (список додається), відсутні –  1 депутат з невідомої причини.  

Приймали участь: Кузьміна А.В. -  т.в.о. начальника Фінансового управління Савинської селищної ради, Остапчук Н.В., Чередниченко Ю.І., Чемерис Н.І., Баштовий А.Ю. – старости сіл та селищ Савинської територіальної громади, Янько О.М. – директор КЗ «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області», Коробець Г.М. – бібліотекар бібліотеки для дітей, Лисенко Ю.І. – директор КП  «Телерадіокомпанія «Оріана», Пономаренко Ю.В. – редактор КП  «Телерадіокомпанія «Оріана», Костомаров В.О. – депутат Ізюмської районної ради Харківської області, спеціальний кореспондент рекламно-інформаційної газети «Дані-інфо», Кишинський С.Г. – начальник Савинської дільниці КП «Балаклійський водоканал», Старченко В.В. – завідувач Савинського ДНЗ (ясла-садок) № 1, Жукова З.І.,  Фененко В.В – фельдшери КНП ХОР  «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», Шкурко І.О., Старік Л.В., Блажко З.І .  Походенко В.В, Зубенко С.В. – мешканці смт Савинці.  

Матвієнко Ю.М.  оголосив, що на ІV сесію прибули і зареєструвалися  20 депутатів (список додається). Відсутній 1 депутат з невідомої причини.  Кворум є.

Сесію оголошую відкритою.

       

СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного пленарного засідання ІV позачергової сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання.

Матвієнко Ю.М. повідомив, що відповідно до п. 8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 4-та позачергова сесія  селищної ради скликана розпорядженням селищного голови № 7 від 18 січня 2021 року, яке було розміщене на дошці оголошень Савинської селищної ради та на офіційному веб-сайті, у зв’язку з необхідністю прийняття  рішеня "Про внесення змін до рішення ІІ сесії УІІІ скликання від 22 грудня 2020 року № 41-УІІІ «Про селищний бюджет на 2021 рік. 20550000000.".

Для розгляду на 4 сесію було винесено 21  питання, земельні питання  та розділ «Різне». В процесі підготовки сесії виникла необхідність включити до порядку денного п’ять  питань: «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Савинської селищної ради на 2021 рік», «Про внесення змін до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради на 2021 рік», «Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2021 рік», «Про організацію харчування учнів навчальних закладів Савинської селищної ради та затвердження вартості харчування», «Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Савинської селищної ради. Всі питання порядку денного попередньо були розглянуті на засіданнях постійних комісій.

Перед початком сесії на розгляд надійшло ще одне земельне питання: «Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦЗП 03.07) та про проведення земельних торгів у формі аукціону», яке пропоную додати до порядку денного і розглянути відразу на сесії.

 

Голосували :

«За» - 20 депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.   виніс на голосування пропозицію про прийняття за основу проєкту рішення з питання «Про затвердження порядку денного пленарного засідання ІV позачергової сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання».

 

Голосували :

«За» - 20 депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

Матвієнко Ю.М.  Матвієнко Ю.М.  запитав у депутатів, які будуть зміни, доповнення до порядку денного 4-ї позачергової сесії.

(Змін, доповнень до порядку денного не надійшло).

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому рішення з питання «Про затвердження порядку денного пленарного засідання ІV позачергової сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 93-VІІІ «Про затвердження порядку денного пленарного засідання ІV позачергової сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання», прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20 депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

Пропоную розпочати сесію з розгляду питань розділу різне

 

Матвієнко Ю.М.: «В зв’язку зі змінами в діючому законодавстві,  не стало Балаклійського району та Балаклійської районної ради, і на теренах колишнього району залишилися підприємства: КП «Балаклійські теплові мережі», КП «Балаклійський водоканал», КП «Балаклійський Житлокомунсервіс» (яке було створено для потреб міста Балаклія), КП  «Телерадіокомпанія «Оріана» та інші. Ці підприємства були  спільною власністю територіальних громад колишнього Балаклійського району. Внаслідок утворення трьох територіальних громад, виникло питання, як бути в подальшому з зазначеними підприємствами та їх майном. Балаклійська районна рада ще за умов своєї діяльності не вирішила ці питання, і ці підприємства перейшли до Ізюмської районної ради.

13 січня 2021 року на базі Балаклійської районної ради була проведена зустріч з головою Ізюмської районної ради Дуванським С.В, заступником голови Ізюмської районної ради Шутько С.П, Костомаровим В.О., депутатом Ізюмської районної ради, заступником голови постійної депутатської комісії з  питань спільної власності територіальних громад району та соціально-економічного розвитку району, Столбовим І.М., головою Балаклійської міської ради, Наздрачовим А.П., головою Донецької селищної об’єднаної територіальної громади, Матвієнком Ю.М., головою Савинської селищної ради, щодо розподілу спільного майна. Згідно Закону України № 1009-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій» від 17.11.2020 р. нерухоме майно розформованої територіальної громади переходить на територію тієї громади, де воно й було. Була розмова про нерухоме майно.

Сесія Ізюмської районної ради повинна була відбутися 26 січня 2021 року, але в останній момент виникло питання, що третина депутатського корпусу від колишнього Балаклійського району,  звернулася з проханням призначити сесію Ізюмської районної ради на 22 січня 2021 року і в порядок денний включити питання стосовно передачі майна. Всіх голів територіальних громад було запрошено до Балаклійської РДА на нараду, Столбовий І.М. не з’явився, де була озвучена думка, що ще є і рухоме майно. А так як майно було придбано  за спільні кошти Балаклійського районного бюджету, то було запропоновано визначитися з розподілом майна. Є протокол з питань розподілу майна. Карабанов В.О. запропонував розподілити на всі три територіальні громади рівнозначно. Мною було визначено майно, яке необхідне в першу чергу нашій громаді: сміттєвоз, піскорозкидач, автовишка та інше. Після нашої наради було опубліковано статтю в газеті.

Я дізнався, що на 22 січня 2021 року скликається сесія Ізюмської районної ради і все майно переходить до Балаклійської міської ради. Умови протоколу наради були порушені. Я дякую всім, хто зі мною їздив до Ізюмської районної ради на засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, де були представники всіх трьох територіальних громад колишнього Балаклійського району, депутату Харківської обласної ради Білокудрі В.М, депутатам нашої територіальної громади. Була пропозиція Костомарова В.О. не виносити це питання на розгляд сесії, а досконало вивчити його. Комунальні підприємства Балаклійської районної ради  не сплачувати вчасно податки, заробітну плату отримувати із районного бюджету, а борги тепер прагнуть передати нашій громаді. Йде шантаж – сплатіть борги, а потім отримаєте майно. Розрахували нашу частину заборгованості по КП «Балаклійський водоканал» в сумі 894,0 тис.грн. Пропозиція Білокудрі В.М. попередньо провести аудит всіх підприємств. В результаті повістка денна сесії Ізюмської районної ради не була затверджена, і сесія не відбулася.

На сьогоднішній день є ще питання прийняття КП  «Телерадіокомпанія «Оріана». Столбовий І.М. відмовився прийняти до Балаклійської територіальної громади. Одна наша громада не спроможна утримувати це підприємство, але воно  повинно продовжувати працювати.

Лисенко Ю.І. доповів, щоми стали свідками адміністративно-територіальної реформи, але законодавчо ще не врегульовано точну процедуру переходу майна до територіальних громад.  КП  «Телерадіокомпанія «Оріана» - це дієва телерадіокомпанія, яка працює і на території вашої громади.

Орлов Є.Ю. запитав: «Який бюджет вашої телерадіокомпанії на 2021 рік?»

Лисенко Ю.І. відповів, що бюджет складає 1,0 млн.грн. на 7 радіостанцій.

Орлов Є.Ю. запитав : «Скільки вашого контенту в ефірі?»

Лисенко Ю.І. відповів: «З 8 до 17 години, є ліцензія».

Пономаренко Ю.В.: «Я працюю головним редактором КП  «Телерадіокомпанія «Оріана», хотіла бути далекою від політики. За рік роботи у нас було близько 300 гостей. Працює школа журналістик».

Костомаров В.О.: «Ізюмська районна рада обговорює всі питання передачі майна з головами територіальних громад. Заклади освіти вже передані. Що стосується питань ЖКГ, то давайте всі питання розглянемо в Балаклійській міській раді, щоб був присутній Столбовий І.М. КП «Балаклійський Житлокомунсервіс»  було створено для обслуговування міста Балаклія. Управління цим підприємством здійснювала  Балаклійська РДА. За  час роботи виникло 8,0 млн. грн. боргів. Потрібно врегулювати питання ЖКГ».

Кабашний Р.А.: «22 січня 2021 року повинна була відбутися сесія Савинської селищної ради, сесія Ізюмської районної ради повинна була відбутися 26 січня 2021 року. Чому фракція ОПЗЖ зібрала підписи і скликала сесію на 22 січня 2021 року?»

Костомаров В.О.: «Голова Ізюмської районної ради сам визначився із датою сесії».

Кабашний Р.А.: «Сьогодні Ви твердо зайняли позицію, що ми ще не готові до розгляду цього питання!»

Костомаров В.О.: «Я вважаю, що Савинська територіальна громада ще не готова. Я турбуюся, щоб працювало КП «Житлокомсервіс». Ми виділимо кошти Савинській територіальній громаді на придбання сміттєвоза з вільних залишків».

Матвієнко Ю.М.: «Немає законодавчої бази для розподілу вільних залишків.»

Костомаров В.О.: «Після 28 лютого ми будемо мати право».

Матвієнко Ю.М.: «Постійна комісія з питань спільної власності територіальних громад району та соціально-економічного розвитку району в Ізюмській районній раді складається із депутатів Балаклійського району. КП «Балаклійський Житлокомунсервіс» фінансувався із районного бюджету. Я написав лист, в якому висловив свою думку стосовно розподілу майна. Ви навіть не бачили того листа».

Костомаров В.О.: «Я депутат районної ради і розглядаю питання всього району».

Матвієнко Ю.М.: «Борги комунальних підприємств Балаклійської районної ради збільшувалися з 2001 року. Це є спекуляція, щоб громади ні на що не претендували. Ми загралися в політику, а потрібно розвивати громади. Якщо котельні будуть передані нам, то опалювати будуть наші підприємства і кошти будуть залишатися в громаді».

Орлов Є.Ю.: «Котельні потрібні».

Цілюрик С.О.: «А борги не потрібні».

Матвієнко Ю.М.: «Стосовно  КП «Балаклійський Житлокомунсервіс» - на нерухоме майно ми не претендуємо, але є рухоме майно. Стосовно  КП «Балаклійський водоканал» - у нас є Савинська дільниця, чи ми будемо самі її обслуговувати, чи віддамо до Балаклійської територіальної громади? Питання за КП  «Телерадіокомпанію «Оріана»».

Орлов Є.Ю.: «КП «Балаклійський водоканал» - Савинську дільницю однозначно приймати, КП «Балаклійські теплові мережі» - котельні приймати, КП «Балаклійський Житлокомунсервіс» - прийняти техніку, КП  «Телерадіокомпанію «Оріана» - ми не в змозі фінансувати».

Кишинський С.Г.: «Савинська дільниця КП «Балаклійський водоканал» технікою не забезпечена, нам допомагають всі підприємства селища».

Чемерис Н.І.: «Ми об’єдналися, але спостерігаємо «війни» тільки в смт Савинцях. У нас в колишніх сільських радах також є комунальні підприємства. Це тяжко, потрібно працювати на розвиток громади».

Орлов Є.Ю.: «Потрібно створювати єдине комунальне підприємство, об’єднати:  КП ЖКГ «Савинське», КП «Вишнівське», КП «Джерело».

Матвієнко Ю.М.: «Савинську дільницю КП «Балаклійський водоканал» забираємо?»

Депутати погодилися.

Матвієнко Ю.М.: «Котельні КП «Балаклійські теплові мережі», які розташовані  на території нашої громади забираємо?».

Лисенко Д.О.: «Якщо не заберемо котельні, то яка в нас є альтернатива?»

Матвієнко Ю.М.: «КП  «Телерадіокомпанію «Оріану»?».

Чемерис Н.І.: «На території колишньої Вишнівської сільської ради населення слухає радіо. Ми навіть закупляли радіоприймачі і роздавали».

Кишинський С.Г.: «Потрібно щоб погодилися всі три територіальні громади на співфінансування».

Матвієнко Ю.М.: «Я зрозумів, що якщо буде спів фінансування трьох громад, то «за»».

Зубенко С.В.: «Ви закриваєте терапевтичне відділення на селищі цукровиків?»

Матвієнко Ю.М.: «Чому я закриваю? Вона була на балансі Балаклійської районної ради, перейшла на баланс до Балаклійської міської ради. Майже  3,0 млн. грн. потрібно на утримання  відділення на рік. Ми готові були закласти ці кошти в селищний бюджет. Були звернення в різні інстанції стосовно збереження терапевтичного відділення. Але поки що будемо зберігати будівлю.  В подальшому буде  створено медичний центр  Савинської селищної ради. На це потрібний час для отримання ліцензії. В подальшому там можливо буде денний стаціонар».

Було оголошено перерву на 15 хвилин. 

 

Продовжуємо роботу сесії і переходимо до розгляду питань порядку денного.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження актів  приймання-передачі закладів освіти та їх нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міст Ізюмського  району Харківської області у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що на підставі рішення Ізюмської  районної ради «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міст Ізюмського  району Харківської області у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області»  № 41-VIІI  від 29 грудня 2020 року,  рішення Савинської селищної ради від 29 грудня 2020 року № 75-VIІI «Про прийняття   із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Ізюмського району Харківської області у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області закладів освіти району та їх нерухомого майна, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Ізюмського району Харківської області”, акти приймання передачі складені станом на 31 грудня 2020 року, тому є пропозиція затвердити.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження актів  приймання-передачі закладів освіти та їх нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міст Ізюмського  району Харківської області у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  94-VІІІ «Про затвердження актів  приймання-передачі закладів освіти та їх нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міст Ізюмського  району Харківської області у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 16  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 4 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про прийняття в комунальну власність вуличного освітлення.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який  доповів, що з  метою обліку вуличного освітлення після проведеної реконструкції та капітального ремонту, згідно актів приймання виконаних робіт  є  пропозиція прийняти в комунальну власність  Савинської селищної  ради електромережі вуличного освітлення згідно проєкту рішення (зачитав).

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про прийняття в комунальну власність вуличного освітлення».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 95-VІІІ «Про прийняття в комунальну власність вуличного освітлення»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми підтримки об`єднань співвласників багатоквартирних будинків на території Савинської селищної ради  на 2021-2022 роки.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який   запропонував з метою створення сприятливих умов для активного розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на території Савинської селищної ради, покращення якості обслуговування житлового фонду та умов проживання населення,  затвердити Програму підтримки об`єднань співвласників багатоквартирних будинків на території Савинської селищної ради  на 2021-2022 роки.

Кабашний Р.А. доповів, що проєкт рішення розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Програми підтримки об`єднань співвласників багатоквартирних будинків на території Савинської селищної ради  на 2021-2022 роки».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 96-VІІІ «Про затвердження Програми підтримки об`єднань співвласників багатоквартирних будинків на території Савинської селищної ради  на 2021-2022 роки»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 20  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми та Положення про порядок надання одноразової  матеріальної допомоги населенню Савинської селищної ради на 2021-2022 роки.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який   запропонував   з метою забезпечення надання одноразової допомоги мешканцям Савинської територіальної громади, для вирішення власних соціальних потреб малозабезпеченим верствам населення селищної ради, важкохворим громадянам,  які проходять довгострокове лікування, потребують хірургічного втручання, постраждалим від стихійного лиху, соціальної підтримка деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення або особі, яка зобов`язалася поховати померлого особи, яка не досягла пенсійного віку та на момент смерті не працювала, не перебувала на службі, не зареєстрована в центрі зайнятості як безробітна, пропоную затвердити Програму та Положення про порядок надання одноразової  матеріальної допомоги населенню Савинської селищної ради на 2021-2022 роки.

Кабашний Р.А. запропонував зменшити розмір допомоги учасникам бойових дій ООС/АТО з 1500,00 до 1000,00 грн., а 500,00 грн. додавати дітям, які потребують лікування.

Одноволова Ю.Ю. доповіла, що проєкт рішення розглядався, виникло питання стосовно суми допомоги на лікування. Комісія вважає, що 1000,00 грн. сума недостатня. Тому комісія пропонує через 6 місяців переглянути розміри матеріальних допомог.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Програми та Положення про порядок надання одноразової  матеріальної допомоги населенню Савинської селищної ради на 2021-2022 роки».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 97-VІІІ «Про затвердження Програми та Положення про порядок надання одноразової  матеріальної допомоги населенню Савинської селищної ради на 2021-2022 роки»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2022 роки.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який   запропонував,   з метою створення умов для розвитку фізичної культури і спорту Савинської територіальної громади, затвердити Програму розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2022 роки

Лисенко Д.О. запитав, які передбачаються суми коштів на програму та спортивні заходи?

Матвієнко Ю.М.  відповів, що в квітні місяці буде відзначатися День футболу, 9 травня  - День ветеранів футболу, відбудеться футбольний матч до Дня Незалежності Україна та інші заходи.

Лисенко Д.О. зазначив, що є і інші види спорту.

Матвієнко Ю.М. відповів, що заходи будуть розроблені із урахуванням і інших видів спорту.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2022 роки».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 98-VІІІ «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2022 роки»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 12 місяців 2020 року.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка зачитала проєкт рішення (додається).  

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 12 місяців 2020 року».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 99-VІІІ «Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 12 місяців 2020 року»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про виконання  сільського бюджету Морозівської сільської ради за 12 місяців 2020 року.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка зачитала проєкт рішення (додається).  

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження звіту про виконання  сільського бюджету Морозівської сільської ради за 12 місяців 2020 року».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 100-VІІІ «Про затвердження звіту про виконання  сільського бюджету Морозівської сільської ради за 12 місяців 2020 року»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про виконання  сільського бюджету Залиманської сільської ради за 12 місяців 2020 року.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка зачитала проєкт рішення (додається).  

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження звіту про виконання  сільського бюджету Залиманської сільської ради за 12 місяців 2020 року».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 101-VІІІ «Про затвердження звіту про виконання  сільського бюджету Залиманської сільської ради за 12 місяців 2020 року  »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 19  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про виконання    сільського бюджету  Вишнівської сільської ради за 12 місяців 2020 року.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка зачитала проєкт рішення (додається).  

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження звіту про виконання    сільського бюджету  Вишнівської сільської ради за 12 місяців 2020 року».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 102-VІІІ «Про затвердження звіту про виконання    сільського бюджету  Вишнівської сільської ради за 12 місяців 2020 року»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про виконання     сільського бюджету Веселівської сільської ради за 12 місяців 2020 року.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка зачитала проєкт рішення (додається).  

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження звіту про виконання     сільського бюджету Веселівської сільської ради за 12 місяців 2020 року».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 103-VІІІ «Про затвердження звіту про виконання     сільського бюджету Веселівської сільської ради за 12 місяців 2020 року»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про  встановлення надбавки за престижність праці педагогічним працівникам  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільної освіти навчальних закладів.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який   доповів, що згідно чинного законодавства педагогічним працівникам передбачена надбавка за престижність праці та запропонував   встановити в частині оплати праці педагогічних працівників дошкільних,  загальноосвітніх та позашкільної освіти навчальних закладів   надбавку  за престижність праці в розмірі  20%   до 31 грудня  2021 року.

Одноволова Ю.Б.. доповіла, що проєкт рішення розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  встановлення надбавки за престижність праці педагогічним працівникам  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільної освіти навчальних закладів».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 104-VІІІ «Про  встановлення надбавки за престижність праці педагогічним працівникам  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільної освіти навчальних закладів»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  комплексної Програми соціального захисту населення  Савинської селищної ради  на 2021  рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка   запропонувала на виконання   комплексної Програми соціального захисту населення  Савинської селищної ради  на 2021  рік. виділити кошти на фінансування наступних витрат загального фонду: відшкодування витрат вартості проїзду залізничним транспортом пільгових категорій громадян на 6 місяців 2021 року – 75,0 тис., відшкодування витрат вартості проїзду автобусним сполученням  пільгових категорій громадян на 6 місяців 2021 року – 175,0 тис.грн., надання фінансової допомоги громадянам на 6 місяців 2021 року в сумі 35,2 тис.грн.  

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  комплексної Програми соціального захисту населення  Савинської селищної ради  на 2021  рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 105-VІІІ «Про внесення змін до  комплексної Програми соціального захисту населення  Савинської селищної ради  на 2021  рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 16 депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  2 депутата

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  Програми розвитку освіти Савинської селищної ради  на 2021  рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка   запропонувала на виконання програми Програми розвитку освіти Савинської селищної ради на 2021  рік збільшити видатки загального фонду місцевого  бюджету на транспортування газу в сумі 102,1 тис.грн.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  Програми розвитку освіти Савинської селищної ради  на 2021  рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 106-VІІІ «Про внесення змін до  Програми розвитку освіти Савинської селищної ради  на 2021  рік  »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  Програми  фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2021 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка запропонувалана виконання «Програми фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2021 рік» виділити кошти для утримання апарату селищної  ради в сумі 95,6 тис. грн., в тому числі: по загальному фонду на придбання програмного забезпечення для обліку та нарахування заробітної плати в сумі 30,3 тис.грн., створення сайту 10,6 тис.грн. витрати для придбання матеріалів в сумі 20,0 тис.грн. (печатки та штампи 8,1 тис.грн., блок безперебійного живлення 3,6 тис.грн., набір автомобільних шин зимових 5,0 тис.грн., канцтовари 3,3 тис.грн.)  оплата вартості телефонного зв’язку 1,6 тис.грн., оплата послуг з розміщення оголошень (інформаційних матеріалів ) в газеті в сумі 23,1 тис.грн., витрати на транспортування газу 10,0 тис,грн. по спеціальному фонду  (бюджету розвитку) на придбання комп’ютерної техніки  в сумі 40,0 тис.грн.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  Програми  фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2021 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 107-VІІІ «Про внесення змін до  Програми  фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2021 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  Програми розвитку культури і туризму   Савинської селищної ради  на 2021 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка   запропонувала на 2021 рік. Для фінансування  функцій: забезпечення діяльності бібліотек – зменшити видатки загального фонду  в сумі 162,000 тис.грн. (заробітна плата та видатки січень, лютий, березень) та збільшити видатки загального фонду для надання «Іншої субвенції з місцевого бюджету»  у сумі 162,0 тис. грн., які плануються направити на надання субвенції бюджету міста Балаклія, а саме: на виконання програми Програми розвитку культури  і туризму   Балаклійської міської ради  на 2021 рік розмірі  162,0 тис.грн. на  співфінансування та утримання бюджетних освітніх установ: Комунальний заклад Балаклійської районної ради «Балалкійська районна централізована бібліотечна система» (заробітна плата з нарахуванням працівникам Савинської філії)  – 162,0 тис.грн. Надана субвенція повинна використовуватись виключно на виконання визначених повноважень.  

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  Програми розвитку культури і туризму   Савинської селищної ради  на 2021 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 108-VІІІ «Про внесення змін до  Програми розвитку культури і туризму   Савинської селищної ради  на 2021 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  1 депутат

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  Програми Савинської селищної ради  члена Асоціації міст України.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка   запропонувала на виконання  Програми Савинської селищної ради члена Асоціації міст України  збільшити видатки в сумі 10,7 тис.грн. для оплати членських внесків. 

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  Програми Савинської селищної ради  члена Асоціації міст України».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 109-VІІІ «Про внесення змін до  Програми Савинської селищної ради  члена Асоціації міст України»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Савинської селищної  ради на 2021 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В, яка   запропонувала  на виконання   Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Савинської селищної  ради на 2021 рік збільшити видатки на забезпечення функціонування комунального підприємства  КП ЖКГ «Савинське», КП Криниця, КП «Вишнівське» Савинська селищна  рада у сумі 330,0 тис. грн. по загальному фонду (на недопущення заборгованості з виплати заробітної плати та податків на лютий, березень місяці) по функції «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій».

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Савинської селищної  ради на 2021 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 110-VІІІ «Про внесення змін до  Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Савинської селищної  ради на 2021 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2021 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка   запропонувала на виконання  Програми проведення  ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2021 рік, для фінансування функції «Організація благоустрою населених пунктів» на 2021 рік  збільшити видатки загального фонду на транспортування газу в сумі 13,0 тис.грн.  

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2021 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 111-VІІІ «Про внесення змін до  Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2021 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  Програми  соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2021 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка   запропонувала на виконання Програми  соціально- економічного розвитку території Савинської селищної ради збільшити видатки загального фонду на оформлення земельної ділянки під ГРП по вул. Пушкінська 41-Б, вул. Сумська, 1-А в сумі 13,0 тис.грн. та опалення будівлі по вул. Шкільна 1-А (терапевтичне відділення ) в сумі 123,0 тис.грн.  

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  Програми  соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2021 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 112-VІІІ «Про внесення змін до  Програми  соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2021 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення ІІ сесії VІІІ скликання від 22 грудня 2020 року № 41-VIІI «Про селищний бюджет на 2021 рік. 20550000000.».

Доповідає: Кузьміна А.В., яка    запропонувала внести зміни до  рішення   ІІ сесії VІІІ скликання від 22 грудня 2020 року № 41-VIІI «Про селищний бюджет на 2021 рік. 20550000000.» відповідно до селищних програм. Та доповіла, що Савинська селищна територіальна виборча комісія надала розрахунки кошторису проведення місцевих виборів по виборчому окрузі № 6. Чи будемо виділяти кошти на проведення виборів в березні місяці 2021 року?

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію виділення коштів для  проведення місцевих виборів по виборчому окрузі № 6 в березні місяці 2021 року.

 

Голосували :

«За» - 3  депутатів

«Проти» - 5 депутатів

«Утримались» -  10 депутатів

«Не голосували» - 2 депутата,

не  прийнято.

 

Остапчук Н.В. запропонувала Савинській селищній територіальній виборчій комісії надати лист із зазначенням суми коштів, необхідних для проведення виборів, на розгляд на наступне пленарне засідання сесії селищної ради.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до рішення ІІ сесії VІІІ скликання від 22 грудня 2020 року № 41-VIІI «Про селищний бюджет на 2021 рік. 20550000000.»».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 113-VІІІ «Про внесення змін до рішення ІІ сесії VІІІ скликання від 22 грудня 2020 року № 41-VIІI «Про селищний бюджет на 2021 рік. 20550000000.»»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження розпоряджень з основної діяльності селищного голови, виданих  в міжсесійний період.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який   запропонував   затвердити розпорядження селищного  голови з основної діяльності, видані в міжсесійний період, та зачитав проєкт рішення.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  затвердження розпоряджень з основної діяльності селищного голови, виданих  в міжсесійний період».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 114-VІІІ «Про  затвердження розпоряджень з основної діяльності селищного голови, виданих  в міжсесійний період»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  1 депутат

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження структури, загальної чисельності та штатного розпису  апарату  Савинської селищної ради VІІІ скликання, її  виконавчих органів в новій редакції.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який   запропонував з метою удосконалення структури виконавчих органів Савинської ї селищної ради, забезпечення належного функціонування структурних підрозділів  внести зміни та затвердити структуру виконавчих органів апарату Савинської  селищної ради на 2021 рік у новій редакції:

- вивести із складу  загального відділу вивести посаду спеціаліст (документообігу та звернень громадян)  1 штатна одиниця та  ввести посаду діловод 1  штатна одиниця;

- ввести до Комунальної установи Центр надання соціальних послуг посаду бухгалтера 0,5 штатної одиниці;

- вивести із відділу земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, екології, архітектури та містобудування посаду державного реєстратора 1 штатна одиниця та змінити назву начальник відділу (державний реєстратор);

- ввести до технічного персоналу посаду водія 1,0 штатна одиниця.

Затвердити загальну чисельність працівників Савинської  селищної ради в кількості 91,0 штатних одиниць та штатний розпис апарату Савинської  селищної ради VІІІ скликання та  її  виконавчих органів в новій редакції.

Орлов Є.Ю. зазначив, що 7 штатних одиниць для Фінансового управління це забагато. Запитав, чому постійно збільшується кількість штатних одиниць?

Матвієнко Ю.М. відповів, що постійно удосконалюється структура виконавчих органів і поки що кількість штатних одиниць збільшується. Але в подальшому планується зменшення штатних одиниць за рахунок скорочення інших посад.

Цілюрик С.В. запропонувала вивести із структури виконавчих органів посаду головного спеціаліста із відділу культури та спорту.

Матвієнко Ю.М. зауважив, що якщо кожен депутат буде вносити пропозиції до структури виконавчих органів, як вів вважає за краще, то ми до загальної думки не дійдемо.

Цілюрик С.О. запропонувала створити робочу групу, яка вивчить досконало  проєкт рішення, у складі старост сіл та селищ, депутатів: Орлова Є.Ю., Цілюрик С.О., Лисенка Д.О., Бабенко Н.С. та тимчасово виконуючої обов’язки начальника Фінансового управління Кузьміної А.В., та розглянути проєкт рішення на наступній сесії.

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження структури, загальної чисельності та штатного розпису  апарату  Савинської селищної ради VІІІ скликання, її  виконавчих органів в новій редакції ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  б/н «Про затвердження структури, загальної чисельності та штатного розпису  апарату  Савинської селищної ради VІІІ скликання, її  виконавчих органів в новій редакції»  не прийнято.

 

Голосували :

«За» - 4  депутатів

«Проти» - 1 депутат

«Утримались» -  14 депутатів

«Не голосували» - 2 депутата,

в голосуванні приймав участь і голосував «за» селищний голова Матвієнко Ю.М.

Рішення не прийнято.

 

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію «Про створення робочої групи для вивчення питання структури, загальної чисельності та штатного розпису  апарату  Савинської селищної ради VІІІ скликання, її  виконавчих органів в новій редакції у складі: Чемерис Н.І., Чередниченко Ю.І., Баштовий А.Ю., Остапчук Н.В, Цілюрик С.О, Орлов Є.Ю., Лисенко Д.О., Бабенко Н.С., Кузьміної А.В.»

 

Голосували :

«За» - 14  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 6 депутатів, Цілюрик С.О., Бабенко Н.С., Лисенко Д.О, Орлов Є.Ю.

прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про  внесення змін до штатного розпису Савинського дошкільного навчального  закладу  (ясла – садок) №1.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який   зазначив, що   в зв’язку із тим, що потужність Савинського дошкільного навчального  закладу  (ясла – садок) № 1 розрахована на  136 дітей, а фактично, із погіршення демографічної ситуації в селищі, заклад відвідує 40 дітей  є пропозиція внести зміни до Штатного розпису закладу, з метою зменшення кількості штатних одиниць.

Старченко В.В. доповіла, що народжуваність в селищі зменшилася, діти числяться в списках, але заклад не відвідують.

Кабашний Р.А. запитав, чи вплинуть ці зміни на умови догляду за дітьми?

Старченко В.В. відповіла, що на умови догляду за дітьми, не вплине.

Кабашний Р.А. запитав, скільки штатних одиниць буде зменшено?

Матвієнко Ю.М. зачитав проєкт рішення.

Цілюрик С.О., Кабашний Р.А. запитали скільки фактично буде звільнено працівників?

Старченко В.В. відповіла, що буде звільнено 3 працівника.

Ткаченко Т.М. зазначила, що є наказ, яким передбачені штатні нормативи в дошкільних закладах. Запитала: «Чому ці зміни не були проведені раніше?»

Старченко В.В. відповіла, що депутатами селищної ради минулого скликання була затверджена зменшена наповнюваність дитячих груп.

Матвієнко Ю.М. зазначив, що відвідуваність складає 40 дітей.

Костомаров В.О. зазначив, що можливо впливають карантинні обмеження на території України. Запитав: «Яка робота була проведена працівниками закладу по даній ситуації з відвідування закладу дітьми дошкільного віку?»

Старченко В.В. відповіла, що вихователі закладу зробили обхід всіх дітей вдома і проводили бесіди з батьками, але результатів немає.

Бабенко Н.С. запитала: «Як буде використовуватися приміщення, де зараз розміщені групи? Там зроблений ремонт, є велике приміщення актового залу.»

Янько О.М. зазначила, що проти закриття груп і приміщення з актовим залом. Потрібно зберегти будівлю, з квітня по жовтень актовий зал можна буде використовувати за призначенням.

Матвієнко Ю.М. доповів, що із працівників закладу є три пенсіонери, скорочення буде здійснюватися з 1 квітня, працівники пройдуть атестацію.

Костомаров В.О. запропонував, що можна оптимізувати групи, з двох груп зробити одну, звільнити пенсіонерів. Питання потрібно довчити.

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію «Про доопрацювання проєкту рішення «Про  внесення змін до штатного розпису Савинського дошкільного навчального  закладу  (ясла – садок) №1» та розглянути на наступному пленарному засіданні

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про організацію харчування учнів навчальних закладів Савинської селищної ради та затвердження вартості харчування.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який   зачитав проєкт рішення.

Лисенко Д.О. запитав, чи вистачає цієї вартості харчування на повноцінне харчування дітей.

Старченко В.В. доповіла, що діти дошкільного виховання забезпечені якісним харчуванням, коштів вистачає.

Янько О.М. доповнила, що в закладах загальної середньої    освіти коштів також вистачає.

Руденко Ю.М. доповів, що проєкт рішення розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про організацію харчування учнів навчальних закладів Савинської селищної ради та затвердження вартості харчування».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 115-VІІІ «Про організацію харчування учнів навчальних закладів Савинської селищної ради та затвердження вартості харчування»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про  звернення депутатів Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України,  НКРЕКП, АТ «Оператор газорозподільної системи Харківгаз», ТОВ «Харківгаз збут» щодо ситуації з підвищення тарифів на газ, послуги з розподілу газу,  електроенергію.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який   зазначив, що  враховуючи соціальну напругу в Савинській територіальній громаді через значне підвищення тарифів на газ, послуги з розподілу газу, електроенергії та з метою недопущення ще більшого невдоволення  громадянського суспільства  є пропозиція прийняти звернення депутатів Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України,  НКРЕКП, АТ «Оператор газорозподільної системи Харківгаз», ТОВ «Харківгаз збут» щодо ситуації з підвищення тарифів на газ, послуги з розподілу газу,  електроенергію.

Плотнікова І.І. зачитала текст звернення.

Чередниченко Ю.І. додав, що розробить текст листа звернення стосовно розрахунків тарифів на газопостачання.

Покуса О.М. доповіла, що проєкт рішення розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  звернення депутатів Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України,  НКРЕКП, АТ «Оператор газорозподільної системи Харківгаз», ТОВ «Харківгаз збут» щодо ситуації з підвищення тарифів на газ, послуги з розподілу газу,  електроенергію».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 116-VІІІ «Про  звернення депутатів Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України,  НКРЕКП, АТ «Оператор газорозподільної системи Харківгаз», ТОВ «Харківгаз збут» щодо ситуації з підвищення тарифів на газ, послуги з розподілу газу,  електроенергію»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету ради Савинської селищної ради.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який   запропонував внести зміни до кількісного та персонального складу виконавчого комітету ради Савинської селищної ради. А саме затвердити в кількості  24 особи та ввести до персонального складу виконавчого комітету:

Гоголя Петра Миколайовича - директора АТ "ДПЗКУ Філія "Савинський елеватор" та Павленка Олександра Івановича – громадського активіста селища Новоселівка.

Покуса О.М. доповіла, що проєкт рішення розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету ради Савинської селищної ради».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 117-VІІІ «Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету ради Савинської селищної ради»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, __ в смт. Савинці.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява  вх. № 10 від 11.01.2021 р., гр. _____________ (РНОПП __________), який зареєстрований по вул. _________, __ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області та гр. __________ (РНОПП _________), яка зареєстрована по вул. _________, __ в м. Ізюм Харківської області від імені якої, за довіреністю № 54 від 06.01.2021 року (додається) виданої та посвідченої приватним нотаріусом Ізюмського району нотаріального округу Харківської області Чистовим С. Ю., діє гр. ____________, з проханням надати згоду на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _________, __ в смт. Савинці, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (свідоцтво про право на спадщину за законом на житловий будинок з надвірними будівлями від 01.04.1986 р., свідоцтво про право на спадщину за законом на 1/3 частку житлового будинку з надвірними будівлями від 15.11.2011 р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра».   Пропозиція комісії – надати згоду.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________, ___ в смт. Савинці».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 118-VІІІ «Про надання згоди на встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________, __ в смт  Савинці»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви гр. ________________ від 20.01.2021 (вх. № 35 від 20.01.2021).

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява вх. № 35 від 20.01.2021 р., гр. ______________ (РНОПП ___________), яка зареєстрована по вул. ____________, _____, кв. __ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, від імені якої, за дорученням № 245 від 06.11.2018 року (додається) виданої та посвідченої  секретарем Савинської селищної ради  І. І. Плотніковою, діє гр. _______________, з проханням затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 2,000 га із земель державної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована за межами населеного пункту на території Савинської селищної ради та передати її у власність безкоштовно зазначену земельну ділянку, а також Витяг з Державного Земельного кадастру України НВ – 3512150012020від 21.12.2020 р. Пропозиція комісії – відмовити, так, як на час розгляду даної заяви та прийняття цього рішення питання затвердження проєкту та передачі у власність земельної ділянки із земель державної власності не входить в компетенцію Савинської селищної ради.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про розгляд заяви гр. _______________ від 20.01.2021 (вх. № 35 від 20.01.2021)».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 119-VІІІ «Про розгляд заяви гр. _____________ від 20.01.2021 (вх. № 35 від 20.01.2021)»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про передачу у власність безкоштовно  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд,  кадастровий номер – 6320255701:00:001:0181 розташованої в с. Довгалівка по вул. __________, __.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява  вх. № 392 від 29.12.2020 р., гр. ______________ (РНОПП __________), яка зареєстрована по вул. ___________, _____, кв. __ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням передати їй у власність безкоштовно земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована  в с. Довгалівка по вул. __________, ___, додані  правовстановлюючі документи на житловий будинок (договір дарування житлового будинку від 11.12.2020 р.), рішення LIV сесії VII скликання Савинської селищної ради № 1235- VII від 17 вересня 2020 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. _____________, __ в с. Довгалівка. Пропозиція комісії – передати.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про передачу у власність безкоштовно  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд,  кадастровий номер – 6320255701:00:001:0181 розташованої в с. Довгалівка по вул. __________, __».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 120-VІІІ «Про передачу у власність безкоштовно  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд,  кадастровий номер – 6320255701:00:001:0181 розташованої в с. Довгалівка по вул. __________, __»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки гр. Денисенку Юрію Івановичу для ведення особистого селянського господарства  розташованої в смт. Савинці по вул. Заводська та  передачі земельної ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява вх. № 46 від 14.01.2021 р., гр. ______________ (РНОПП __________), який зареєстрований по вул.__________, __ в смт  Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити проєкт землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої  в смт. Савинці по вул. Заводська та передати йому земельну ділянку у власність безкоштовно,  додані витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ- 7419298282020 від 04.12.2020 р., висновок № 16157/82-20 про розгляд документації із землеустрою від 23.11.2020 р. ГУ Держгеокадастр у Херсонській області та висновок про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 25.11.2020 р. № 01-17/724 Управління житлово – комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Балаклійської РДА. Пропозиція комісії – затвердити.   

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки гр. __________ для ведення особистого селянського господарства  розташованої в смт. Савинці по вул. Заводська та  передачі земельної ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 121-VІІІ «Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки гр. ____________ для ведення особистого селянського господарства  розташованої в смт. Савинці по вул. Заводська та  передачі земельної ділянки у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Савинці вул. _________, __.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява  вх. № 38 від 21.01.2021 р., гр. ____________ (РНОПП _________), яка зареєстрована по вул. ________, __ в смт. Савинці Балаклійського району Харківської області, від імені якої, за довіреністю № 138 від 20.11.2021 року (додається) виданої та посвідченої секретарем Савинської селищної ради І. І. Плотніковою, діє гр. ____________, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Савинці по вул. ____________, __, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ- 7419633782021 від 19.01.2020 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Савинці вул. _________, __».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 122-VІІІ «Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Савинці вул. __________, ___»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки гр. _______________ для ведення особистого селянського господарства  розташованої в смт  Савинці по вул. Заводська та передачі земельної ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява  вх. № 39 від 21.01.2021 р., гр. ______________ (РНОПП _________), яка зареєстрована по вул. __________, __ в м. Ізюм Харківської області, з проханням затвердити проєкт землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої  в смт. Савинці по вул. Заводська та передати їй земельну ділянку у власність безкоштовно,  додані  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ- 0710880882020 від 24.12.2020 р., висновок № 30450/82-20 про розгляд документації із землеустрою від 16.12.2020 р. ГУ Держгеокадастр у Тернопільській області та висновок про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 25.11.2020 р. № 01-17/725 Управління житлово – комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Балаклійської РДА. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки гр. ______________ для ведення особистого селянського господарства  розташованої в смт  Савинці по вул. Заводська та передачі земельної ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 123-VІІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки гр. _____________ для ведення особистого селянського господарства  розташованої в смт  Савинці по вул. Заводська та передачі земельної ділянки у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки гр. _________________ для ведення особистого селянського  господарства   розташованої в селі Морозівка  Балаклійського району Харківської області  із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності та передачі земельної ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява вх. № 7  від 05.01.2021 р., гр. __________________  (РНОПП ____________), без реєстрації місця проживання, з проханням затвердити проєкт землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства розташованої в селі Морозівка із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності та передати йому земельну ділянку у власність безкоштовно, додані  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-4810555862020 від 13.11.2020 р., висновок № 19718/82-20 про розгляд документації із землеустрою  від 11.11.2020 р. ГУ Держгеокадастру в Івано-Франківській  області та висновок про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 29.10.2020р. № 01-17/666 Управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Балаклійської РДА. Пропозиція комісії – затвердити.  

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки гр. _____________ для ведення особистого селянського  господарства   розташованої в селі Морозівка  Балаклійського району Харківської області  із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності та передачі земельної ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 124-VІІІ «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки гр. ______________ для ведення особистого селянського  господарства   розташованої в селі Морозівка  Балаклійського району Харківської області  із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності та передачі земельної ділянки у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки гр. ____________  для ведення особистого селянського  господарства  розташованої в селі Морозівка Балаклійського району Харківської області  із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності та передачі земельної ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява  вх. № 5  від 05.01.2021 р., гр. _____________  (РНОПП __________), яка зареєстрована в селі Морозівка  по вул. ________, __ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити проєкт землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства розташованої в селі Морозівка із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності та передати йому земельну ділянку у власність безкоштовно, додані   витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-5608643702020 від 20.11.2020 р., висновок № 24333/82-20 про розгляд документації із землеустрою  від 30.10.2020 р. ГУ Держгеокадастру у Тернопільській області та висновок про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 29.10.2020 р. № 01-17/667 Управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Балаклійської РДА. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки гр. _________________  для ведення особистого селянського  господарства  розташованої в селі Морозівка Балаклійського району Харківської області  із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності та передачі земельної ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 125-VІІІ «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки гр. _______________  для ведення особистого селянського  господарства  розташованої в селі Морозівка Балаклійського району Харківської області  із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності та передачі земельної ділянки у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки гр. _____________ для ведення особистого селянського  господарства  розташованої в селі Морозівка  Балаклійського району Харківської області із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності та передачі земельної ділянки  у власність безкоштовно.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява вх. № 6  від 05.01.2021 р., гр. ___________  (РНОПП _____________), який зареєстрований в селі Морозівка  по вул. _____________,__ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити проєкт землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства розташованої в селі Морозівка із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності та передати йому земельну ділянку у власність безкоштовно, додані   витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-4810538902020 від 11.11.2020 р., висновок № 27371/82-20 про розгляд документації із землеустрою  від 30.10.2020 р. ГУ Держгеокадастру в Одеській  області та висновок про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 29.10.2020 р. № 01-17/665 Управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Балаклійської РДА.   Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки гр. ____________ для ведення особистого селянського  господарства  розташованої в селі Морозівка  Балаклійського району Харківської області із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності та передачі земельної ділянки  у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 126-VІІІ «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки гр. ______________ для ведення особистого селянського  господарства  розташованої в селі Морозівка  Балаклійського району Харківської області із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності та передачі земельної ділянки  у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання у власність гр. _______________ земельної ділянки площею 3,2918 га за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць», розташованої за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява  вх. № 34 від 20.01.2021 р., гр. ___________, (РНОКПП ____________),  який зареєстрований в с. Морозівка  по вул. __________, б.  __ Балаклійського району Харківської області,  від імені якого на підставі довіреності,  посвідченої  секретарем Морозівської сільської ради Надточою Валентиною Григоріївною 07 жовтня 2019 року (зареєстровано в реєстрі за № 34) діє _________________, стосовно надання у власність земельної ділянки (паю), розташованої за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району, додані витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6314536932021 площею 3,2918 га від 15.01.2021, Свідоцтво про право на спадщину за законом  від 21.12.2020 року, спадкова справа № 122/2020, сертифікат на право на земельну ділянку (пай) серії ХР № 0080566 виданий Балаклійською районною державною адміністрацією 20 жовтня 1997. Пропозиція комісії – надати.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання у власність гр. ________________ земельної ділянки площею 3,2918 га за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць», розташованої за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 127-VІІІ «Про надання у власність гр. _______________ земельної ділянки площею 3,2918 га за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць», розташованої за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання гр. ______________ дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею  2,0 га, розташованої в межах населеного пункту с. Морозівка за рахунок земель житлової та громадської забудови Морозівської сільської ради.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява  вх. № 37 від 20.01.2021 р., гр. _____________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована по вул. _________, буд. __ в с. Морозівка Балаклійського району   Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови Морозівської сільської ради  з метою отримання ділянки у власність, додані   графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені власноручно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання гр. _____________ дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею  2,0 га, розташованої в межах населеного пункту с. Морозівка за рахунок земель житлової та громадської забудови Морозівської сільської ради».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 128-VІІІ «Про надання гр. __________________ дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею  2,0 га, розташованої в межах населеного пункту с. Морозівка за рахунок земель житлової та громадської забудови Морозівської сільської ради»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява  вх. № 33  від 19.01.2021 р., гр. _________________ (РНОПП ____________), який зареєстрований по вул. __________, __   в с. Морозівка Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр. ______________, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ -6314466682020 від 30.12.2020 р.. пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. __________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 129-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _______________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі(на місцевості) гр. _______________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява  вх. № 32  від 19.01.2021 р., гр. _______________ (РНОПП ____________), який зареєстрований по вул. ___________, ___   в с. Морозівка Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр. _______________, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ -6314466842020 від 30.12.2020 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі(на місцевості) гр. _________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць»

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 130-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі(на місцевості) гр. _________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. __________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява вх. № 31  від 19.01.2021 р., гр. ______________ (РНОПП _______________), який зареєстрований по вул. _____________, __  в м. Балаклія Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр. ___________________, доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ -6314466552020 від 30.12.2020 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ___________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 131-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _______________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява  вх. № 30  від 19.01.2021 р., гр. ___________________ (РНОПП ______________), який зареєстрований по пров. _____________, __   в м. Балаклія Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр. ______________, доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ -6314466532020 від 30.12.2020 р.. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ______________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 132-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _____________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява вх. № 29  від 19.01.2021 р., гр. _______________ (РНОПП ____________), який зареєстрований по вул. _________, б. __ кв. ___ в м. Балаклія Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр. ____________, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ -6314466612020 від 30.12.2020 р. Пропозиція комісії – затвердити.   

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _____________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 133-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _______________ за рахунок земель  колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява  вх. № 28  від 19.01.2021 р., гр. ______________ (РНОПП __________), яка зареєстрована по вул. __________, ___   в м. Балаклія Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр. _____________, доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ -6314466592020 від 30.12.2020 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _______________ за рахунок земель  колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 134-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ________________ за рахунок земель  колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _______________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява  вх. № 27  від 19.01.2021 р., гр. _____________ (РНОПП _____________), який зареєстрований по вул. ___________, б. __ кв. __  в м. Балаклія Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр. _____________, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ -6314466502020 від 30.12.2020 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _______________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 135-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ______________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. __________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява вх. № 26  від 19.01.2021 р., гр. ______________ (РНОПП ______________), який зареєстрований в с. Морозівка, вул. ________, __ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр. _______________, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ -6314466862020 від 30.12.2020 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _______________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 136-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ______________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. __________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява  вх. № 25  від 19.01.2021 р., гр. _____________________  (РНОПП _____________), яка зареєстрована по вул. ________, ___  в с. Морозівка Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр. _______________, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ -6314466812020 від 30.12.2020 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _______________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 137-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ______________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява  вх. № 24  від 19.01.2021 р., гр. ____________ (РНОПП ___________), який зареєстрований по вул. ____, __   в с. Морозівка Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр. _______________, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ -6314466782020 від 30.12.2020 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області    ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 138-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. __________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _____________,за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява вх. № 23  від 19.01.2021 р., гр. ____________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована по вул. _______, __   в с. Морозівка Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр. ______________, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ -6314466692020 від 30.12.2020 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _____________,за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області    ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 139-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _______________,за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області  »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява  вх. № 22  від 19.01.2021 р., гр. ______________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована по вул. __________, __   в с. Морозівка Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр. _____________, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ -6314466932020 від 30.12.2020 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ______________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 140-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. __________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява  вх. № 21  від 19.01.2021 р., гр. ______________ (РНОПП ___________), який зареєстрований по вул. __________, ___   в с. Морозівка Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр. _____________________, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ -6314466902020 від 30.12.2020 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ______________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 141-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ______________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області  »  прийняти (додається).

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _____________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява вх. № 20  від 19.01.2021 р., гр. _____________ (РНОПП ____________), який зареєстрований по пров. ___________, _________  в с. Морозівка Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр. ___________________, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ -6314466882020 від 30.12.2020 р. Пропозиція комісії – затвердити.  

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _______________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 142-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який   доповів, що надійшла заява  вх. № 19  від 19.01.2021 р., гр. ______________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована по вул. ____________, __   в с. Морозівка Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області гр. _______________, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ -6314025152020 від 24.10.2020 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 143-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦЗП 03.07) та про проведення земельних торгів у формі аукціону.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який   зачитав проєкт рішення.

Матвієнко Ю.М. запитав, які будуть пропозиції строку оренди зазначених земельних ділянок?

Орлов Є.Ю. запропонував 49 років.

 

Голосували :

«За» - 5  депутатів

«Проти» - 5 депутатів

«Утримались» -  8 депутатів

«Не голосували» - 2 депутата,

не прийнято. 

 

Кабашний Р.А. запропонував 15 років.

 

Голосували :

«За» - 13  депутатів

«Проти» - 3 депутата

«Утримались» -  2 депутата

«Не голосували» - 2 депутата,

прийнято

 

Матвієнко Ю.М. запитав, які будуть пропозиції по стартовій ціні лота (стартовий розмір річної орендної плати)  в відсотках  від нормативної грошової оцінки земельної ділянки?

Орлов Є.Ю., Плотнікова І.І. запропонували 5 відсотків.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦЗП 03.07) та про проведення земельних торгів у формі аукціону».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 144-VІІІ «Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦЗП 03.07) та про проведення земельних торгів у формі аукціону  »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2 депутата,

Рішення прийнято.

 

 

Різне.

 

 

                На цьому  питання порядку денного розглянуті  Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою.

 

 Селищний голова                                                                                      Ю.МАТВІЄНКО

 

 Секретар ради:                                                                                           І.ПЛОТНІКОВА