ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол VІ сесії VІІІ скликання від 24.03.2021 року

 

24.03.2021 р.                                                      Савинці                                                               № 6

Засідання   VІ     сесії  селищної ради VІІІ  скликання

14.00 год.,  актова зала Музичної школи.

 

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.  

Всього депутатів         - 22

Присутні              - 17 депутатів  (список додається), відсутні –  4 депутата з невідомої причини, 1 депутат склав повноваження.  

 

Приймали участь: Кузьміна А.В. -  начальник Фінансового управління Савинської селищної ради, Остапчук Н.В., Чередниченко Ю.І., Чемерис Н.І., Баштовий А.Ю. – старости сіл та селищ Савинської територіальної громади, Янько О.М. – директор   КЗ «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області», Костомаров В.О. – депутат Ізюмської районної ради,  Жидченко О.В. – начальник– головний бухгалтер централізованої бухгалтерії, Слабунова О.Т.–начальник відділу комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та транспорту, Шкарлет Ю.І. – начальник КП ЖКГ «Савинське», Якименко С.І. – начальник КП «Криниця», Салтовський Ю.І. – начальник  КП «Вишнівське», Алєсіна А.Ю. – т.в.о. директора Комунальної установи Центр надання соціальних послуг, Андрієвська А.О. – начальник Служби у справах дітей, Заріцька В.Ю. – начальник відділу культури та спорту, Павлюченко Н.М. – начальник відділу соціального захисту та  охорони здоров’я, Кишинський С.Г. – начальник Савинської дільниці КП «Балаклійський водоканал».

 

Матвієнко Ю.М.  оголосив, що на VІ  сесію прибули і зареєструвалися  17 депутатів (список додається). Відсутні 4 депутати з невідомої причини.  Кворум є.

 

Сесію оголошую відкритою.

Матвієнко Ю.М. представив начальників відділів та служб Савинської селищної ради.

СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного пленарного засідання VІ сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання.

 

Матвієнко Ю.М. повідомив, що відповідно до п. 8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 6-та сесія  селищної ради скликана розпорядженням селищного голови № 20 від 12 березня 2021 року, яке було розміщене на дошці оголошень Савинської селищної ради та на офіційному веб-сайті, у зв’язку з необхідністю прийняття  рішення "Про внесення змін до рішення ІІ сесії УІІІ скликання від 22 грудня 2020 року № 41-УІІІ «Про селищний бюджет на 2021 рік. 20550000000.".

 

Для розгляду на 6 сесію було винесено 33  питання, земельні питання  та розділ «Різне». В процесі підготовки сесії виникла необхідність включити до порядку денного ще дев’ять питань: «Про затвердження та прийом залишків коштів, що утворилися на рахунках районних бюджетів ліквідованих районів станом на 01 січня 2021 року між територіальними громадами Ізюмського району», «Про прийняття у комунальну власність Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області  Веселівського дошкільного навчального закладу  (ясла-садок) Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», «Про прийняття у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області  Комунального підприємства  «Вишнівське», «Про прийняття у комунальну власність Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області  Комунального підприємства  «Криниця»», «Про надання згоди Ізюмській районній раді Харківської області на розподіл майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міст Ізюмського району Харківської області, що знаходиться на балансі  КП «Балаклійський водоканал», шляхом виділення рухомого і нерухомого у комунальну власність Савинської територіальної громади в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області», «Про відмову у наданні згоди на прийняття   із Балаклійської територіальної громади Харківської області у комунальну власність Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області транспортних засобів, що знаходяться на балансі КП БРР «Балаклійський Житлокомунсервіс»», «Про  закриття однієї групи для дітей дошкільного віку  в Савинському дошкільному навчальному закладі», «Про створення цільового фонду у Савинській селищній раді та затвердження «Положення про цільовий фонд»», «Про розгляд листа директора  КП ІРР «Телерадіокомпанія «ОРІАНА».

 

Питання порядку денного попередньо були розглянуті на засіданнях постійних комісій, крім питань: «Про надання згоди Ізюмській районній раді Харківської області на розподіл майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міст Ізюмського району Харківської області, що знаходиться на балансі  КП «Балаклійський водоканал», шляхом виділення рухомого і нерухомого у комунальну власність Савинської територіальної громади в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області», «Про відмову у наданні згоди на прийняття   із Балаклійської територіальної громади Харківської області у комунальну власність Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області транспортних засобів, що знаходяться на балансі КП БРР «Балаклійський Житлокомунсервіс»» та  «Про розгляд листа директора  КП ІРР «Телерадіокомпанія «ОРІАНА».

 

Матвієнко Ю.М.   повідомив, що перед тим як продовжити сесію, необхідно порадитись – є три пропозиції:

1.         Розійтися по комісіям і провести засідання комісій, при згоді,- потім повернутись в зал і продовжити сесію.

2.         Провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі і, при згоді, - потім продовжити сесію.

3.         Продовжити сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з  обговоренням-зробити перерву, розійтися по комісіям, а потім, при згоді, - повернутися в цей зал і продовжити сесію (тобто якщо буде в цьому необхідність).

 

Орлов Є.Ю. запропонував, продовжити сесію без попереднього засідання комісій та розглянути питання на сесії.

 

 

 

Голосували :

«За» - 17

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

Матвієнко Ю.М. запропонував виключити із порядку денного розгляд питання «Про розгляд депутатського запиту» в зв’язку із тим, що депутат Кабашний Р.А., який надав запит,  відсутній.

 

 

 

Голосували :

 

«За» - 17

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

Матвієнко Ю.М.   виніс на голосування пропозицію про прийняття за основу проєкту рішення з питання «Про затвердження порядку денного пленарного засідання VІ сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання».

 

Матвієнко Ю.М.  запитав у депутатів, які будуть зміни, доповнення до порядку денного 6-ї позачергової сесії. (Змін, доповнень до порядку денного не надійшло).

 

 

Голосували :

«За» - 17

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому рішення з питання «Про затвердження порядку денного пленарного засідання VІ сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 167-VІІІ «Про затвердження порядку денного пленарного засідання VІ сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання», прийняти (додається).

 

Голосували  

«За» - 17

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

Продовжуємо роботу сесії і переходимо до розгляду питань порядку денного.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження та прийом залишків коштів, що утворилися на рахунках районних бюджетів ліквідованих районів станом на 01 січня 2021 року між територіальними громадами Ізюмського району.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, що на підставі рішення  Ізюмської  районної ради Харківської області  “Про затвердження Порядку та розподілу залишків коштів, що утворилися на рахунках районних бюджетів ліквідованих районів станом на 01 січня 2021 року, між територіальними громадами Ізюмського району” №  57-VIIІ  від 09 лютого 2021 року є пропозиція затвердити розподіл залишків коштів, що утворилися на рахунках районних бюджетів ліквідованих районів, боргових зобов’язань та інших активів станом на 01 січня 2021 року, між територіальними громадами Ізюмського району, а саме по Савинській селищній раді:вільний залишок загального фонду – 4 589 095,50 грн., вільний залишок спеціального фонду – 123 214,60 грн.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження та прийом залишків коштів, що утворилися на рахунках районних бюджетів ліквідованих районів станом на 01 січня 2021 року між територіальними громадами Ізюмського району».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 168-VІІІ «Про затвердження та прийом залишків коштів, що утворилися на рахунках районних бюджетів ліквідованих районів станом на 01 січня 2021 року між територіальними громадами Ізюмського району»  прийняти (додається).

  

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2021 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, що на виконання Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2021 рік забезпечити для фінансування функції «Організація благоустрою населених пунктів» на 2021 рік  видатки у сумі 483,100 тис. грн., з них заробітна плата та податки працівників благоустрою в сумі 303,7 тис.грн., на  предмети, матеріали, обладнання та інвентар в сумі 114,000 тис.грн., оплата послуг (крім комунальних) в сумі 65,5 тис.грн.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2021 рік ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 169-VІІІ «Про внесення змін до  Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2021 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували : 

«За» - 17  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ:  Про внесення змін до  Програми розвитку культури і туризму   Савинської селищної ради  на 2021 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, що на виконання Програми розвитку культури і туризму   Савинської селищної ради  на 2021 рік для забезпечення діяльності палаців та будинків культури, художніх колективів, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів» передбачити видатки в сумі 80,700 тис.грн., в тому числі: предмети, матеріали, обладнання та інвентар в сумі 1,500 тис.грн., оплата послуг (крім комунальних) в сумі 3,200 тис.грн., поточний ремонт будівлі придбання та встановлення дверей та пластикових конструкцій в Залиманському будинку культури в сумі 70,000 тис.грн., послуги з водопостачання та водовідведення 6,000 тис.грн. Збільшити видатки загального фонду для надання «Іншої субвенції з місцевого бюджету»  у сумі 162,000 тис. грн., які плануються направити на надання субвенції бюджету міста Балаклія, а саме: Комунальний заклад Балаклійської районної ради «Балакійська районна централізована бібліотечна система» (заробітна плата з нарахуванням працівникам Савинської філії)  – 162,000 тис.грн.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  Програми розвитку культури і туризму   Савинської селищної ради  на 2021 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 170-VІІІ «Про внесення змін до  Програми розвитку культури і туризму   Савинської селищної ради  на 2021 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Савинської селищної  ради на 2021 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, що на виконання Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Савинської селищної  ради на 2021 рік передбачити видатки на забезпечення функціонування комунального підприємства  КП ЖКГ «Савинське», КП Криниця, КП «Вишнівське» Савинська селищна  рада у сумі 713,000 тис. грн.  по загальному фонду (на не допущення заборгованості з виплати заробітної плати та податків, дизельного палива для забезпечення виконання робіт з благоустрою, створення резерву пального НП) по функції «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій».

Лисенко Д.О. звернувся з пропозицією розшифрувати суму.

Кузьміна А.В. доповіла, що кошти на закупівлю бензину 5,0 тон, дизельного пального 15 тон, 688,0 тис.грн. на заробітну плату та податки.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Савинської селищної  ради на 2021 рік ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 171-VІІІ «Про внесення змін до  Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Савинської селищної  ради на 2021 рік»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  комплексної Програми соціального захисту населення  Савинської селищної ради  на 2021  рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, що на виконання Програми соціального захисту населення  Савинської селищної ради  на 2021  рік виділити кошти в сумі 805,539 тис.грн. По функції «Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб» в сумі 1,575 тис.грн , в тому числі  на  предмети, матеріали, обладнання та інвентар в сумі 1,200 тис.грн., оплата послуг (крім комунальних) в сумі 0,375 тис.грн.,

По функції «Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв’язку» на компенсацію виплат з оплати послуг зв’язку в сумі 2,580 тис.грн.

По функції «Організація та проведення громадських робіт» з місцевого бюджету плануються видатки у сумі 678,684 тис. грн. В загальній сумі враховані в повному обсязі видатки на заробітну плату з урахуванням затверджених розмірів мінімальної плати та розмірів посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС в сумі 678,684 тис. грн.

          На функцію «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» за рахунок коштів загального фонду плануються видатки у сумі 122,700 тис. грн, здійснити фінансування наступних заходів:

- особам, які надають соціальні послуги з догляду за особами похилого віку, з інвалідністю, дітьми з інвалідністю, хворими виплачується компенсаційна виплата, призначена відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 р. № 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» та від 23 вересня 2020 р. № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі». Виплати компенсації та покриття витрат на її доставку здійснюються за рахунок коштів місцевих бюджетів міських, селищних, сільських рад.

На виконання листа Департаменту від 22.01.2021 № 01-28/06/605 територіальним громадам рекомендовано передбачити у місцевих бюджетах видатки на компенсаційні виплати за надання соціальних послуг, які призначено відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 р. № 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» та від 23 вересня      2020 р. № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі».

Станом на 01.01.2021 року на території Савинської селищної ради відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 р. № 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» потребує щомісячно перерахування компенсаційних виплат шість осіб. Загальна сума коштів, яка потребує фінансування складає – 19,200 грн.(в т.ч. поштовий збір-360 грн.)

Загальна сума бюджетних коштів необхідна для фінансування компенсаційних виплат складає – 100,0 тис. грн., а саме: надання матеріальної допомоги до дня Чорнобильської катастрофи в сумі 5,0 тис.грн.; компенсація витрат на комунальні послуги вдовам Чорнобильців в сумі 12,0 тис.грн.; витрати на предмети, матеріали, обладнання та інвентар в сумі 5,7 тис.грн.

Орлов Є.Ю. запропонував звернутися до Балаклійського районного відділення Харківського обласного центру зайнятості з пропозицією оформляти працівників на благоустрій на шість місяців, що постійно не їздили відмічатися.

Кузьміна А.В. доповіла, що працівники отримують там допомогу.

 Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  комплексної Програми соціального захисту населення  Савинської селищної ради  на 2021  рік».

 

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 172-VІІІ «Про внесення змін до  комплексної Програми соціального захисту населення  Савинської селищної ради  на 2021  рік »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  Програми  фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2021 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, що на виконання Програми  фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2021 рік виділити кошти для утримання апарату селищної  ради 387,885 тис. грн. По функції «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад»  385,760 тис. грн., в тому числі: на предмети, матеріали, обладнання та інвентар в сумі 165,400 тис.грн., оплату послуг (крім комунальних) в сумі 199,040 тис.грн., видатки на відрядження  1,320 тис.грн., інші поточні видатки (судові витрати ) 20,000 тис.грн. По функції «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах»  2,125 тис. грн., в тому числі: на предмети, матеріали, обладнання та інвентар в сумі 2,000 тис.грн., оплату послуг (крім комунальних) в сумі 125 тис.грн.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  Програми  фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2021 рік » 

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 173-VІІІ «Про внесення змін до  Програми  фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2021 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  Програми розвитку освіти Савинської селищної ради  на 2021  рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, що на виконання Програми розвитку освіти Савинської селищної ради  на 2021  рік виділити кошти  загального фонду  в сумі 750,460 тис.грн., в тому числі: на  предмети, матеріали, обладнання та інвентар в сумі 343,630 тис.грн., оплату послуг (крім комунальних) в сумі 396,05 тис.грн., видатки на навчання з охорони праці 4,600 тис.грн., видатки на курси підвищення кваліфікації  6,180 тис.грн.

        По функції «Надання дошкільної освіти» спрямовати  46,130 тис.грн., в тому числі: на предмети, матеріали, обладнання та інвентар в сумі 16,930тис.грн., оплату послуг (крім комунальних) в сумі 29,200 тис.грн .

        По функції «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти (місцевий бюджет)» спрямовати  698,150 тис.грн., в тому числі: на предмети, матеріали, обладнання та інвентар в сумі 326,700 тис.грн., оплату послуг (крім комунальних) в сумі 366,85 тис.грн., видатки на навчання з охорони праці  4,600 тис.грн.

          По функції «Підвищення кваліфікації, перепідготовка кадрів закладами післядипломної освіти» спрямовати  6,180 тис.грн.(видатки на відрядження ).

За рахунок залишку коштів спеціального фонду (бюджету розвитку)  в сумі 109 323,00 грн. здійснити фінансування на  придбання комп’ютерної техніки.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  Програми розвитку освіти Савинської селищної ради  на 2021  рік ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 174-VІІІ «Про внесення змін до  Програми розвитку освіти Савинської селищної ради  на 2021  рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17  

 "Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  Програми підтримки об`єднань співвласників багатоквартирних будинків на території Савинської селищної ради  на 2021-2022 роки.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, що на виконання Програми підтримки об`єднань співвласників багатоквартирних будинків на території Савинської селищної ради  на 2021-2022 роки передбачити витрати на придбавання та встановлення дверей та вікон в будинку за адресою вулю Тимофієнка, 1Б  в сумі 70,000 тис. грн. по функції «Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду».

Здійснити передачу коштів з загального фонду до спеціального фонду (Бюджету розвитку) на виготовлення прєктно-кошторисної документації та капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул. Тімофієнка № 1Б смт Савинці Балаклійського району Харківської області» в сумі 485,000 тис.грн. по функції «Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду».

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  Програми підтримки об`єднань співвласників багатоквартирних будинків на території Савинської селищної ради  на 2021-2022 роки ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 175-VІІІ «Про внесення змін до  Програми підтримки об`єднань співвласників багатоквартирних будинків на території Савинської селищної ради  на 2021-2022 роки»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2022 роки. 

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, що на виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2022 роки виділити кошти для  фінансування  функцій з проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту в сумі 20,000 тис.грн.

Лисенко Д.О. запитав про інші види спорту, крім футболу?

Матвієнко Ю.М. відповів, що відсутні спортсмени.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2022 роки ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 176-VІІІ «Про внесення змін до  Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2022 роки»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

  

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення ІІ сесії VІІІ скликання від 22 грудня 2020 року № 41-VIІI «Про селищний бюджет на 2021 рік. 20550000000.»

Доповідає: Кузьміна А.В., яка зачитала проєкт рішення.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до рішення ІІ сесії VІІІ скликання від 22 грудня 2020 року № 41-VIІI «Про селищний бюджет на 2021 рік. 20550000000.»

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 177-VІІІ «Про внесення змін до рішення ІІ сесії VІІІ скликання від 22 грудня 2020 року № 41-VIІI «Про селищний бюджет на 2021 рік. 20550000000.»   прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми  цивільного захисту Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області  на 2021 рік.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який запропонував затвердити  Програми  цивільного захисту Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області  на 2021 рік, яку попередньо було схвалено на засідання виконавчого комітету 11 березня 2021 року.

Орлов Є.Ю. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Програми  цивільного захисту Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області  на 2021 рік ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 178-VІІІ «Про затвердження Програми  цивільного захисту Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області  на 2021 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Комплексної програми профілактики правопорушень по Савинській  селищній раді Ізюмського району Харківської області  на 2021 – 2025 роки.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що надійшов лист тимчасово виконуючого обов’язки начальника Ізюмського відділу поліції  Головного управління національної поліції в Харківській області Зінчука С., вх. № 634 від 09.03.2021 р.,  з проханням ініціювати на сесії  розгляд проєкту Комплексної програми профілактики правопорушень на території Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області на 2021-2025 роки. Фінансування Комплексної програми правопорушень по  Савинській селищній раді Ізюмського району Харківської області на 2021-2025 роки здійснювати виходячи з можливостей селищного бюджету.

Покуса О.М. доповіла, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Комплексної програми профілактики правопорушень по Савинській  селищній раді Ізюмського району Харківської області  на 2021 – 2025 роки ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 179-VІІІ «Про затвердження Комплексної програми профілактики правопорушень по Савинській  селищній раді Ізюмського району Харківської області  на 2021 – 2025 роки»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про роботу КП ЖКГ «Савинське» у  2020 році.

Доповідає: Шкарлет Ю.І., який доповів про пророблену роботу КП ЖКГ «Савинське» в 2020 році.(доповідь додається).

Орлов Є.Ю. запитав, скільки договорів на надання послуг було укладено в 2020 році? В КП ЖКГ «Савинське» немає бажання заключати договори.

Орлов Є.Ю. запитав, скільки працює працівників?

Шкарлет Ю.І. відповів, що 16 чоловік, 6 управління і 10 працівників.

Матвієнко Ю.М. зазначив, що мешканці багатоповерхових будинків, де створено ОСББ, будуть самі укладати договори та визначати, які послуги їм потрібні.

Орлов Є.Ю. запитав, що стосовно погашення боргів населенням, за спожиті послуги? Чи немає договорів, немає боргів?

Матвієнко Ю.М. відповів, що ті мешканці, які мали бажання укласти договори, вже давно уклали.

Костомаров В.О. запитав, яку суму фінансової допомоги отримало КП ЖКГ «Савинське» в 2020 році?

Шкарлет Ю.І. відповів, що 1089,0 тис.грн.

Костомаров В.О. зазначив, що на підприємстві створено неефективне управління, відсутня програма розвитку, ці кошти могли бути використані на інші цілі в селищній раді.

Матвієнко Ю.М. відповів, що всі комунальні підприємства житлово-комунальної галузі  є дотаційними.

Остапчук Н.В. чи передбачається придбання сміттєвоза для Веселівського округу?

Матвієнко Ю.М. відповів, що звертайтеся до депутатів районного і обласного рівнів, щодо можливості придбання техніки за кошти районного чи обласного бюджетів. Техніки немає, вивозити тверді побутові відходи ні на чому.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про роботу КП ЖКГ «Савинське» у  2020 році».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 180-VІІІ «Про роботу КП ЖКГ «Савинське» у  2020 році»  прийняти (додається).

 

 

 

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про роботу КП   «Вишнівське»  у  2020 році.

Доповідає: Салтовський Ю.І., який доповів про пророблену роботу КП   «Вишнівське»  в 2020 році. (доповідь додається).

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про роботу КП   «Вишнівське»  у  2020 році  ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 181-VІІІ «Про роботу КП   «Вишнівське»  у  2020 році»  прийняти (додається).

 

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про роботу КП  «Криниця» у  2020 році

Доповідає: Якименко С.І., яка доповіла про пророблену роботу КП   «Криниця»  в 2020 році. (доповідь додається).

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про роботу КП  «Криниця» у  2020 році».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 182-VІІІ «Про роботу КП  «Криниця» у  2020 році»  прийняти (додається).

 

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на списання майна комунальної власності Савинської селищної  Ізюмського району  Харківської області.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів про  необхідність списання основних засобів, які знаходяться на балансі Савинської селищної ради  та перебувають у неробочому стані, не підлягають відновлювальному ремонту, а саме: автомобіль ВАЗ 21093 з державним № 8510ХАБ,  інвентарний номер 10510001, 1994 року випуску, балансовою вартістю 18348,5 грн., залишковою вартістю 0,00 грн.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на списання майна комунальної власності Савинської селищної  Ізюмського району  Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 183-VІІІ «Про надання згоди на списання майна комунальної власності Савинської селищної  Ізюмського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження передавального акту Вишнівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який запропонував затвердити передавальний акт Вишнівської сільської ради Балаклійського району Харківської області від 31.12.2020 р., що додається та прийняти до комунальної власності Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області майно, активи та зобов’язання, зазначені в передавальному акті.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  затвердження передавального акту Вишнівської сільської ради Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 184-VІІІ «Про затвердження передавального акту Вишнівської сільської ради Балаклійського району Харківської області »  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження передавального акту Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який запропонував затвердити передавальний акт Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області від 31.12.2020 р., що додається та прийняти до комунальної власності Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області майно, активи та зобов’язання, зазначені в передавальному акті.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  затвердження передавального акту Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 185-VІІІ «Про  затвердження передавального акту Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження передавального акту Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який запропонував затвердити передавальний акт Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області від 31.12.2020 р., що додається та прийняти до комунальної власності Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області майно, активи та зобов’язання, зазначені в передавальному акті.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  затвердження передавального акту Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 186-VІІІ «Про затвердження передавального акту Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області »  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження передавального акту Залиманської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який запропонував затвердити передавальний акт Залиманської  сільської ради Балаклійського району Харківської області від 31.12.2020 р., що додається та прийняти до комунальної власності Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області майно, активи та зобов’язання, зазначені в передавальному акті.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  затвердження передавального акту Залиманської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 187-VІІІ «Про  затвердження передавального акту Залиманської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про прийняття у комунальну власність Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області  Веселівського дошкільного навчального закладу  (ясла-садок) Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який запропонував затвердити акт приймання-передачі та прийняти із комунальної власності Веселівської  сільської ради Балаклійського району Харківської області у комунальну власність Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Веселівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)  (код ЄДРПОУ 25457108, юридична адреса: Харківська область, Ізюмський (колишній Балаклійський) район, сел. Веселе, вул. Миру, 55) та майно, що знаходиться на балансі даного закладу.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про прийняття у комунальну власність Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області  Веселівського дошкільного навчального закладу  (ясла-садок) Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 188-VІІІ «Про прийняття у комунальну власність Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області  Веселівського дошкільного навчального закладу  (ясла-садок) Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області »  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про прийняття у комунальну власність Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області  Комунального підприємства  «Вишнівське».

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який запропонував затвердити акт приймання-передачі та прийняти із комунальної власності Вишнівської сільської ради Балаклійського району Харківської області у комунальну власність Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Комунальне підприємство «Вишнівське» (код ЄДРПОУ 40188391, юридична адреса: Харківська область, Ізюмський (колишній Балаклійський) район, с. Вишнева, пл. 40 років Перемоги, 2а) та майно, що знаходиться на балансі даного підприємства.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про прийняття у комунальну власність Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області  Комунального підприємства  «Вишнівське».  ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 189-VІІІ «Про прийняття у комунальну власність Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області  Комунального підприємства  «Вишнівське»»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про прийняття у комунальну власність Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області  Комунального підприємства  «Криниця».

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який запропонував затвердити акт приймання-передачі та прийняти із комунальної власності Залиманської сільської ради Балаклійського району Харківської області у комунальну власність Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Комунальне підприємство «Криниця» (код ЄДРПОУ 35902359, юридична адреса: Харківська область, Ізюмський (колишній Балаклійський) район, с. Залиман, вул. Центральна, 119а) та майно, що знаходиться на балансі даного підприємства.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про прийняття у комунальну власність Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області  Комунального підприємства  «Криниця ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 190-VІІІ «Про прийняття у комунальну власність Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області  Комунального підприємства  «Криниця»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про  зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального підприємства «Криниця» Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області в новій редакції.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який зазначив, що враховуючи, що Савинська селищна рада Ізюмського району Харківської області є правонаступником Залиманської  сільської ради Балаклійського району Харківської області, яка в даний час знаходиться в стадії припинення, та, відповідно є правонаступником належних Залиманській  сільській раді Балаклійського району Харківської області прав засновника комунальних підприємств, організацій, установ, закладів, у відповідності до рішення І сесії Савинської селищної  ради VIII скликання «Про початок реорганізації сільських рад шляхом приєднання до Савинської селищної  ради» від 10.12.2020 р. № 18-VIII та зачитав проєкт рішення.

Покуса О.М. доповіла, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального підприємства «Криниця» Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області в новій редакції ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 191-VІІІ «Про  зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального підприємства «Криниця» Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області в новій редакції»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - нема 

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про  зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального підприємства «Вишнівське» Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області в новій редакції.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який зачитав проєкт рішення.

Покуса О.М. доповіла, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального підприємства «Вишнівське» Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області в новій редакції ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 192-VІІІ «Про  зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального підприємства «Вишнівське» Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області в новій редакції»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про  зміну засновника, назви та затвердження Статуту Веселівського закладу дошкільної освіти (ясел-садка)  Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області в новій редакції 

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який зачитав проєкт рішення.

Покуса О.М. доповіла, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  зміну засновника, назви та затвердження Статуту Веселівського закладу дошкільної освіти (ясел-садка)  Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області в новій редакції ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 193-VІІІ «Про  зміну засновника, назви та затвердження Статуту Веселівського закладу дошкільної освіти (ясел-садка)  Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області в новій редакції»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про  зміну відомостей про засновника, назви та затвердження Статуту Савинського  закладу дошкільної освіти (ясел-садка)  Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області в новій редакції.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який зачитав проєкт рішення.

Покуса О.М. доповіла, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  зміну відомостей про засновника, назви та затвердження Статуту Савинського  закладу дошкільної освіти (ясел-садка)  Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області в новій редакції ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 194-VІІІ «Про  зміну відомостей про засновника, назви та затвердження Статуту Савинського  закладу дошкільної освіти (ясел-садка)  Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області в новій редакції »  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди Ізюмській районній раді Харківської області на розподіл майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міст Ізюмського району Харківської області, що знаходиться на балансі  КП «Балаклійський водоканал», шляхом виділення рухомого і нерухомого у комунальну власність Савинської територіальної громади в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який запропонував надати згоду Ізюмській районній раді Харківської області на розподіл майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міст Ізюмського району Харківської області, що знаходиться на балансі  КП «Балаклійський водоканал», шляхом виділення рухомого  і нерухомого у комунальну власність Савинської територіальної громади в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області, що  знаходиться в Савинській дільниці КП «Балаклійський водоканал»,  згідно додатку. В зв’язку із виробничою необхідністю додатково передбачити передачу наступного майна: автомашина аварійна ГАЗ 3307 АХ 5242 АІ, інвентарний номер 566,  1994 року випуску, первинна вартість 2038,31 грн., остаточна вартість 38,13 грн.; екскаватор-навантажувач JCB 3CX SITEMASTER 22489 AX, інвентарний номер 9719, 2019 року випуску, первинна вартість 2058333,33 грн., остаточна вартість 1010014,00 грн. та автокран КРАЗ 3575А АХ 6128АА, інвентарний номер 632, 1993 року випуску, первинна вартість 1735,94 грн., остаточна вартість 32,46 грн. Але ще є й питання боргів КП «Балаклійський водоканал», які будуть перерозподілені.

Білокудря С.Д.: «Прийняти!»

Чемерис Н.І.: «Своє підприємство!»

Чередниченко Ю.І.: «Своє підприємство, але ж буде потрібно оформляти всю нормативну документацію!

Плотнікова І.І.: «Максимально залишити все майно, яке обліковується за Савинською дільницею!»

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди Ізюмській районній раді Харківської області на розподіл майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міст Ізюмського району Харківської області, що знаходиться на балансі  КП «Балаклійський водоканал», шляхом виділення рухомого і нерухомого у комунальну власність Савинської територіальної громади в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 195-VІІІ «Про надання згоди Ізюмській районній раді Харківської області на розподіл майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міст Ізюмського району Харківської області, що знаходиться на балансі  КП «Балаклійський водоканал», шляхом виділення рухомого і нерухомого у комунальну власність Савинської територіальної громади в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про відмову у наданні згоди на прийняття   із Балаклійської територіальної громади Харківської області у комунальну власність Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області транспортних засобів, що знаходяться на балансі КП БРР «Балаклійський Житлокомунсервіс».

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що розглянувши  рішення Ізюмської  районної ради “Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району Харківської області у комунальну власність Балаклійської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Балаклійської міської ради Ізюмського району Харківської області окремих об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району Харківської області” №  51-VIIІ  від 09 лютого 2021 року, де в п. 5 зазначено: «голові Балаклійської міської ради (Столбовому І.М.) передати із спільної власності Балаклійської територіальної громади Харківської області транспортні засоби, що знаходяться на балансі Комунального підприємства  Балаклійської районної ради «Балаклійський Житлокомунсервіс», а саме: у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району Харківської області сміттєвоз – С (на базі ГАЗ-3307), рік випуску – 1994, державний номер АХ1454ВХ, номер технічного паспорту АХС 138800, номер шасі ХТН330700R1541237, інвентарний номер 321, балансова вартість – 6781,00 грн., залишкова вартість – 0,00 грн., на бензині, об’єм двигуна – 4250.» є пропозиція вімовити у наданні згоди на прийняття, так як техніка зношена

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відмову у наданні згоди на прийняття   із Балаклійської територіальної громади Харківської області у комунальну власність Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області транспортних засобів, що знаходяться на балансі КП БРР «Балаклійський Житлокомунсервіс»».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 196-VІІІ «Про відмову у наданні згоди на прийняття   із Балаклійської територіальної громади Харківської області у комунальну власність Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області транспортних засобів, що знаходяться на балансі КП БРР «Балаклійський Житлокомунсервіс». »  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 18  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

у голосуванні приймав участь і голосував «за» селищний голова Матвієнко Ю.М.

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про прийняття у комунальну власність  Савинської територіальної громади Ізюмського району  Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області, земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що на підставі наказу Головного управління Держгеокадастру у Харківській області «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність»  № 39-ОТГ від 15.12.2020 року є пропозиція прийняти у комунальну власність Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області, в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області, земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності відповідно до проведеної інвентаризації земель Головним управлінням Держгеокадастру у Харківській області, які розташовані в межах Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області (що включає території колишніх Веселівської, Вишнівської, Залиманської, Морозівської  сільських та Савинської селищної рад Балаклійського району Харківської області ) в кількості 96 ділянок загальною площею 1062,1757 га. Уповноважити Савинського  селищного голову  підписати акт приймання - передачі земельних ділянок.

Орлов Є.Ю. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про прийняття у комунальну власність  Савинської територіальної громади Ізюмського району  Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області, земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 197-VІІІ «Про прийняття у комунальну власність  Савинської територіальної громади Ізюмського району  Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області, земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення доповнень до рішення ІV сесії Савинської  селищної ради від 22.01.2021 р. № 115-VIІ «Про організацію харчування учнів навчальних закладів  Савинської селищної ради та затвердження вартості харчування».

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який запропонував внести наступні доповнення  до  рішення ІV сесії Савинської  селищної ради від 22.01.2021 р. № 115-VIІ «Про організацію харчування учнів навчальних закладів  Савинської селищної ради та затвердження вартості харчування» (зі змінами, внесеними рішеннями V сесії Савинської селищної ради від 05 лютого 2021 року) та зачитав проєкт рішення.

Одноволова Ю.Ю. доповіла, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення доповнень до рішення ІV сесії Савинської  селищної ради від 22.01.2021 р. № 115-VIІ «Про організацію харчування учнів навчальних закладів  Савинської селищної ради та затвердження вартості харчування ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 198-VІІІ «Про внесення доповнень до рішення ІV сесії Савинської  селищної ради від 22.01.2021 р. № 115-VIІ «Про організацію харчування учнів навчальних закладів  Савинської селищної ради та затвердження вартості харчування»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про  закриття однієї вікової групи для дітей дошкільного віку  в дошкільному підрозділі Савинської філії КЗ «Савинський ліцей  Балаклійської районної ради Харківської області».

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що у зв’язку з погіршенням демографічної ситуації, що склалася на території Савинської селищної ради та зменшенням кількості дітей дошкільного віку, що проживають на території  обслуговування, закріпленій за дошкільним підрозділом Савинської філії КЗ «Савинський ліцей» та зачитав проєкт рішення. 

Янько О.М. доповнила про доцільність закриття однієї вікової групи в дошкільному підрозділі Савинської філії КЗ «Савинський ліцей  Балаклійської районної ради Харківської області».

Одноволова Ю.Ю. доповіла, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  закриття однієї вікової групи для дітей дошкільного віку  в дошкільному підрозділі Савинської філії КЗ «Савинський ліцей  Балаклійської районної ради Харківської області»».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 199-VІІІ «Про  закриття однієї вікової групи для дітей дошкільного віку  в дошкільному підрозділі Савинської філії КЗ «Савинський ліцей  Балаклійської районної ради Харківської області»»  прийняти (додається).

 

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення V сесії Савинської селищної  ради  VІІІ скликання «Про затвердження структури виконавчих органів Савинської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів»  від 05.02.2021 р. № 154 –VІІ.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який запропонував внести зміни та затвердити структуру виконавчих органів апарату Савинської  селищної ради на 2021 рік у новій редакції. А саме вивести із складу  технічного персоналу  посаду діловод   5 штатних одиниць та  ввести посаду секретар керівника  1  штатна одиниця; вивести із складу  технічного персоналу  посаду кур’єр 1 штатна одиниця. Затвердити загальну чисельність працівників Савинської  селищної ради в кількості 87,0 штатних одиниць.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до рішення V сесії Савинської селищної  ради  VІІІ скликання «Про затвердження структури виконавчих органів Савинської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів»  від 05.02.2021 р. № 154 –VІІ ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 200-VІІІ «Про внесення змін до рішення V сесії Савинської селищної  ради  VІІІ скликання «Про затвердження структури виконавчих органів Савинської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів»  від 05.02.2021 р. № 154 –VІІ»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 16

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1, Плотнікова І.І. – конфлікт інтересів.

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення V сесії Савинської селищної ради  VІІІ скликання  «Про затвердження штатного розпису апарату Савинської селищної ради VІІІ скликання, її виконавчих органів та умови оплати праці» від 05.02. 2021 року № 155-VІІІ.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який запропонував внести зміни   до рішення V сесії Савинської селищної ради VІІІ скликання  від 05 лютого  2021 року № 155-УІІІ «Про затвердження штатного розпису апарату  Савинської селищної ради VІІІ скликання, її  виконавчих органів   та умови оплати праці» та викласти штатний розпис в новій редакції, відповідно до внесених змін до структури виконавчих органів в попередньому рішенні.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до рішення V сесії Савинської селищної ради  VІІІ скликання  «Про затвердження штатного розпису апарату Савинської селищної ради VІІІ скликання, її виконавчих органів та умови оплати праці» від 05.02. 2021 року № 155-VІІІ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 201-VІІІ «Про внесення змін до рішення V сесії Савинської селищної ради  VІІІ скликання  «Про затвердження штатного розпису апарату Савинської селищної ради VІІІ скликання, її виконавчих органів та умови оплати праці» від 05.02. 2021 року № 155-VІІІ»  прийняти (додається).

 

 

 

Голосували :

«За» - 16

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1, Плотнікова І.І. – конфлікт інтересів.

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету ради Савинської селищної ради 

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який запропонував внести зміни до кількісного та персонального складу виконавчого комітету ради Савинської селищної ради, а саме вивести із персонального складу виконавчого комітету Гоголя Петра Миколайовича, директора АТ "ДПЗКУ Філія "Савинський елеватор",  в зв’язку із звільненням із посади. Встановити чисельність виконавчого комітету ради в складі  23 особи.

Покуса О.М. доповіла, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету ради Савинської селищної ради».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 202-VІІІ «Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету ради Савинської селищної ради»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про прийняття в комунальну власність колодязя загального користування.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який запропонував з метою належного водозабезпечення жителів населеного пункту смт Савинці,   розглянувши акт обстеження комісією, створеної розпорядженням селищного голови № 18 від 11.03.2021 р., прийняти в комунальну власність  Савинської селищної  ради колодязь загального користування, який знаходяться в   смт Савинці в кінці вулиці Соборної.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про прийняття в комунальну власність колодязя загального користування ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 203-VІІІ «Про прийняття в комунальну власність колодязя загального користування»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про припинення дії контракту з директором Комунального закладу «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області» ЯНЬКО Оленою Миколаївною.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що на підставі заяви директора Комунального закладу «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області» ЯНЬКО  Олени Миколаївни,  про звільнення з займаної посади від 01.03.2021 р.,  є пропозиція припинити контракт. Тимчасово виконання обов’язків директора  Комунального закладу «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області» покласти на ХРУСТ  Ганну Іванівну, заступника директора ліцею з навчально-виховної роботи з 26 березня 2021 року.

Одноволова Ю.Ю. доповіла, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про припинення дії контракту з директором Комунального закладу «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області» ЯНЬКО Оленою Миколаївною ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 204-VІІІ «Про припинення дії контракту з директором Комунального закладу «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області» ЯНЬКО Оленою Миколаївною»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

 "Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Положень про клубні заклади культури Савинської селищної ради.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який запропонував затвердити  Положення про клубні заклади культури Савинської селищної ради, які ввійшли до територіальної громади.

Одноволова Ю.Ю. доповіла, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Положень про клубні заклади культури Савинської селищної ради».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 205-VІІІ «Про затвердження Положень про клубні заклади культури Савинської селищної ради»  прийняти (додається).

 

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про дозвіл КП ЖКГ “Савинське”  на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що надійшли  листи  начальника КП ЖКГ “Савинське” Шкарлета Ю.І. від 16.03.2021 р. № 709, № 709, з проханням надати дозвіл на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій,   щодо виключення плати за послугу «обслуговування внутрішньо будинкових мереж водовідведення» громадянам, у розмірі вартості придбаних матеріалів.

Орлов Є.Ю. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про дозвіл КП ЖКГ “Савинське”  на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 206-VІІІ «Про дозвіл КП ЖКГ “Савинське”  на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про створення цільового фонду у Савинській селищній раді та затвердження «Положення про цільовий фонд».

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який запропонував утворити цільовий фонд Савинської селищної ради джерелом доходів якого будуть благодійні внески підприємств, установ та організацій, фізичних осіб, безповоротної фінансової допомоги, інші джерела, не заборонені діючим законодавством та Затвердити Положення про цільовий фонд селищної ради.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про створення цільового фонду у Савинській селищній раді та затвердження «Положення про цільовий фонд».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 207-VІІІ «Про створення цільового фонду у Савинській селищній раді та затвердження «Положення про цільовий фонд»  прийняти (додається)

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

  

СЛУХАЛИ: Про розгляд листа директора  КП ІРР «Телерадіокомпанія «ОРІАНА». Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що надійшов лист директора  КП ІРР «Телерадіокомпаня «ОРІАНА» Лисенка Ю.І. вх. № 797 від 22.03.2021 р. з проханням розглянути можливість співфінансування виробничих витрат підприємства,  в зв’язку із тим,  що на території Савинської територіальної громади знаходяться радіостанції.

Орлов Є.Ю.: « Відмовити! Відсутні кошти.».

Лисенко Д.О.: «Відмовити!»

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про відмову у  співфінансуванні та прийняття в цілому  рішення з питання «Про розгляд листа директора  КП ІРР «Телерадіокомпанія «ОРІАНА»».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № б/н  «Про розгляд листа директора  КП ІРР «Телерадіокомпанія «ОРІАНА»»  не прийнято (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 11  

«Проти» - 5

«Утримались» -  2

«Не голосували» - немає,

В голосуванні приймав участь і голосував «проти» селищний голова Матвієнко Ю.М.

Рішення не прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. ___________________ за рахунок  земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що  надійшла заява, вх. № 108 від 20.02.2021р., гр. ______________________ (РНОПП ___________),  яка зареєстрована по вул. __________,буд.___- в м. Ізюм Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 9, ділянка-03, площею -0,9639 га)  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради(колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. Біліченко Інни Іванівни  ПП «Землевпорядник» на підставі розпорядження № 628 від 05 вересня 2018р. Балаклійської РДА «Про надання гр. _______________ дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6314548812021 від 15.01.2021р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок  земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 208-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок  земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по пров. __________, буд. __ в с. Морозівка Балаклійського  району Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що  надійшла заява, вх. № 145 від 12.03.2021р., гр. _________________ (РНОПП _______________), яка зареєстрована по пров. _____________, буд.__ в с. Морозівка Балаклійського району Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по пров. _____________, буд.___ в с. Морозівка, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (договір купівлі-продажу житлового будинку від 30.03.2007р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра». Пропозиція комісії – надати згоду.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по пров. ___________, буд. ___  в с. Морозівка Балаклійського  району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 209-VІІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по пров. ________________, буд. ___ в с. Морозівка Балаклійського  району Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _____________,__ в смт Савинці Балаклійського району  Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла  заява, вх. № 81 від 11.02.2021р., гр. _____________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована по вул. __________,___ в с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області та від імені якої діє гр. ________________, за довіреністю № 1493 від 28.09.2020 року (додається) виданої та посвідченої приватним нотаріусом Балаклійського районного нотаріального округу Харківської області Дворник Я.В., з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________,__ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області,  додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (свідоцтво про право на спадщину за законом на житловий будинок  від 18.08.2020р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра». Пропозиція комісії – надати згоду.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________,___ в смт Савинці Балаклійського району  Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 210-VІІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________,___ в смт Савинці Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. _________________ за  рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла  заява, вх. № 112 від 22.02.2021р., гр. ________________ (РНОПП ________________), який зареєстрований по вул. ____________,буд.___ в м.  Балаклія Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (сіножаті - контур 9, ділянка-06, площею -0,9639 га)  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради(колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. _________________ ПП «Землевпорядник» на підставі розпорядження  № 258 від 12 квітня 2018 р. Балаклійської РДА «Про надання гр. _______________ дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6314548742021 від 15.01.2021р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. _____________________ за  рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 211-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. _____________________ за  рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр. ______________________ для  ведення особистого селянського господарства (зі зміною  цільового призначення  та переведення в категорію земель  сільськогосподарського призначення за рахунок земель  житлової та громадської забудови) по вул. Миру в с. Вишнева  Балаклійського району Харківської області та передача  земельної  ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що  надійшла заяву, вх. № 104 від 19.02.2021р., гр. _____________ (РНОПП __________), яка зареєстрована по вул. _________,__ в с. Вишнева  Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити  проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення  та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови по вул. Миру в с. Вишнева та передати земельну ділянку у власність безкоштовно, додані  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6314814792021 від 15.02.2021р., висновок № 2011/82-21 про розгляд документації із  землеустрою від 12.02.2021р. ГУ Держгеокадастру у Черкаській області та висновок про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 03.12.2020р. № 01-17/731 Управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Балаклійської РДА. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр. __________________ для  ведення особистого селянського господарства (зі зміною  цільового призначення  та переведення в категорію земель  сільськогосподарського призначення за рахунок земель  житлової та громадської забудови) по вул. Миру в с. Вишнева  Балаклійського району Харківської області та передача  земельної  ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 212-VІІІ «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр. __________________ для  ведення особистого селянського господарства (зі зміною  цільового призначення  та переведення в категорію земель  сільськогосподарського призначення за рахунок земель  житлової та громадської забудови) по вул. Миру в с. Вишнева  Балаклійського району Харківської області та передача  земельної  ділянки у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для індивідуального  садівництва зі зміною цільового призначення  із  земель  житлової та громадської забудови в землі сільськогосподарського призначення розташованої в с. Довгалівка по вул. Донецька гр. _____________________.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла  заява, вх. № 143 від 12.03.2021р., гр. _______________ (РНОПП ______________), яка зареєстрована по вул. ____________7 в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для індивідуального садівництва зі зміною цільового призначення  із  земель житлової та громадської забудови в землі сільськогосподарського призначення розташованої в с. Довгалівка по вул. Донецька метою отримання її у власність, додані  графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки розроблені ТОВ «Підприємство «Астра». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для індивідуального  садівництва зі зміною цільового призначення  із  земель  житлової та громадської забудови в землі сільськогосподарського призначення розташованої в с. Довгалівка по вул. Донецька гр. _______________ ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 213-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для індивідуального  садівництва зі зміною цільового призначення  із  земель  житлової та громадської забудови в землі сільськогосподарського призначення розташованої в с. Довгалівка по вул. Донецька гр. ______________»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в смт Савинці по вул. _______________,__ Балаклійського району  Харківської області та передача у власність безкоштовно  земельної  ділянки гр. _________________________.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що  надійшла заява вх. № 80   від 11.02.2021р., гр. _____________ (РНОПП ______________), який зареєстрований по вул. ______________,__ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Савинці по вул. ___________,__ Балаклійського району Харківської області,  доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6314721202021 від 04.02.2021р. та Договір дарування житлового будинку від 29.01.2021р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в смт Савинці по вул. ______________,__ Балаклійського району  Харківської області та передача у власність безкоштовно  земельної  ділянки гр. _________________ ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 214-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в смт Савинці по вул. _____________,__ Балаклійського району  Харківської області та передача у власність безкоштовно  земельної  ділянки гр. ___________________»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________, __ в с. Вишнева.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що  надійшла заява вх. № 138 від 11.03.2021р., гр. _____________ (РНОПП ______________), який зареєстрований по проспекту ____________ буд.____ кв.__ в м.  Харків та діє від імені гр. _____________ (РНОПП ___________), яка зареєстрована по вул. _________,буд. ___ в м. Балаклія  Харківської області, на підставі  довіреності № 1165 від 05.08.2020 року (додається) виданої та посвідченої приватним нотаріусом Балаклійського районного нотаріального округу Харківської області Дворник Я.В., з проханням надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості в с. Вишнева вул. ____________,___ пл.0,25 га для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, уваги додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (свідоцтво про право на спадщину за законом на житловий будинок з надвірними будівлями від 21.10.2020р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ПП «Землевпорядник». Пропозиція комісії – надати згоду.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________,___ в с. Вишнева».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 215-VІІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________,__ в с. Вишнева»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. _______________________ за рахунок  земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за  межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради  (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району  Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла заява   вх. № 109 від 22.02.2021р., гр. _______________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована по вул. _______________, буд.__ в смт Савинці  Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 9, ділянка-09, площею -0,9639 га)  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради(колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. _______________    ПП «Землевпорядник» на підставі розпорядження  № 262 від 13 квітня 2018р. Балаклійської РДА «Про надання гр. ________________ дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)» , доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6314548782021 від 15.01.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. _______________ за рахунок  земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за  межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради  (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району  Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 216-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок  земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за  межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради  (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. _________________ для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового  призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови, розташованої в с. Довгалівка вул. Донецька (в кінці присадибної ділянки по вул. ___________,______) та передача  земельної  ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла заява вх. № 120  від 02.03.2021 р., _________________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована по вул. __________,___ в с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованої в с. Довгалівка вул. Донецька (в кінці присадибної ділянки по вул. ___________,__) та передати земельну  ділянку у власність безкоштовно,  додані  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6314092582020 від 04.11.2020р., висновок № 23182/82-20 про розгляд документації із  землеустрою від 27.10.2020р. ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області та висновок про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 30.10.2020р. № 01-17/678 Управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Балаклійської РДА. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. _____________ для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового  призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови, розташованої в с. Довгалівка вул. Донецька (в кінці присадибної ділянки по вул. Донецька,126) та передача  земельної  ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 217-VІІІ «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. _________________ для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового  призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови, розташованої в с. Довгалівка вул. Донецька (в кінці присадибної ділянки по вул. ____________,___) та передача  земельної  ділянки у власність безкоштовно »  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято

 

 

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в с. Довгалівка вул. _____________, ________ та передача земельної  ділянки  у власність безкоштовно.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла заява вх. № 119  від 02.03.2021р., гр. ______________ (РНОПП ___________), яка зареєстрована по вул. ________________, ___ в с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Довгалівка вул. Донецька,126  та передати земельну  ділянку у власність безкоштовно,  доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6314092862020 від 04.11.2020 р. Пропозиція комісії затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в с. Довгалівка вул. Донецька,126 та передача земельної  ділянки  у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 218-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в с. Довгалівка вул. ____________,___ та передача земельної  ділянки  у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення розташованої в с. Морозівка (вул. Миру) Балаклійського  району Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що  надійшла заява, вх. № 137 від 11.03.2021р., гр. _______________ (РНОПП _______________), яка зареєстрована с. Морозівка по вул. __________,__ Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства розташованої в с. Морозівка  Балаклійського району Харківської області, додані  графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з иція винести на розгляд сесії. даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення розташованої в с. Морозівка (вул. Миру) Балаклійського  району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 219-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення розташованої в с. Морозівка (вул. Миру) Балаклійського  району Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. ____________________ за  рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла заява, вх. № 84 від 12.02.2021р., гр. ________________ (РНОПП _______________), яка зареєстрована по вул. ___________, буд.___ кв.___ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 11, ділянка-08, площею -0,4082 га)  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради(колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. Кравченко Наталії Олександрівни  ПП «Землевпорядник» на підставі розпорядження  № 508 від 20 липня 2018р. Балаклійської РДА «Про надання гр. ___________________ дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)», доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6314718782021 від 03.02.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. _________________ за  рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 220-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. ___________________ за  рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в смт Савинці по вул. _____________, __ та передача у власність  безкоштовно земельної ділянки.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла заява  вх. № 93   від 16.02.2021р., гр. _____________ (РНОПП _______________), який зареєстрований по вул. _______________,__ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області та гр. _______________ (РНОПП _________________), яка зареєстрована по вул. _____________, __  в м. Ізюм Харківської області, від імені якої, за довіреністю № 54 від 06.01.2021 року (додається) виданої та посвідченої приватним нотаріусом Ізюмського районного нотаріального округу Харківської області Чистовим С.Ю., діє гр. _______________, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Савинці по вул. _____________,___, та передати  у власність безкоштовно земельну ділянку, доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-1215396772021 від 12.02.2021 р.. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в смт Савинці по вул. _____________,__ та передача у власність  безкоштовно земельної ділянки».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 221-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в смт Савинці по вул. ________________,__ та передача у власність  безкоштовно земельної ділянки»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр. ___________________ для  ведення особистого селянського господарства (зі зміною  цільового призначення  та переведення в категорію земель  сільськогосподарського призначення за рахунок земель  житлової та громадської забудови) по вул. _______________, ___ в с. Вишнева Балаклійського району Харківської області та  передача земельної  ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла заява вх. № 103 від 19.02.2021р., гр. _________________ (РНОПП _______________), який зареєстрований по вул. ________________, ___ в с. Вишнева  Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити  проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (зі зміною цільового призначення  та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови) по вул. _______________, __ в с. Вишнева та передати земельну ділянку у власність безкоштовно, додані витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6314767542021 від 10.02.2021р., висновок № 2672/82-21 про розгляд документації із  землеустрою від 08.02.2021р. ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області та висновок про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 27.10.2020р. № 01-17/654 Управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Балаклійської РДА. Пропозиція комісії – затвердити.  

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр. ___________________ для  ведення особистого селянського господарства (зі зміною  цільового призначення  та переведення в категорію земель  сільськогосподарського призначення за рахунок земель  житлової та громадської забудови) по вул. _______________, __ в с. Вишнева Балаклійського району Харківської області та  передача земельної  ділянки у власність безкоштовно ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 222-VІІІ «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр. ___________________ для  ведення особистого селянського господарства (зі зміною  цільового призначення  та переведення в категорію земель  сільськогосподарського призначення за рахунок земель  житлової та громадської забудови) по вул. ______________, ___ в с. Вишнева Балаклійського району Харківської області та  передача земельної  ділянки у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення LІV сесія VIІ скликання  Савинської селищної ради Балаклійського району  Харківської області від 17 вересня 2020 року  №  1223 –VIІ «Про внесення змін до договору оренди на земельну ділянку для обслуговування нежитлового об’єкту в смт Савинці по  вул.20 Гв.дивізії, 9 від 01 березня 2016 року, дата державної  реєстрації права оренди 22.03.2016 року номер запису про  інше речове право: 13880042, площа ділянки -0,2449 га, кадастровий номер- 6320255700:00:003:0452».

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що  відповідно до Рішення про відмову у державній реєстрації прав та їх обтяжень державного реєстратора прав на нерухоме майно ПОЛОВИНКИ Аліни Анатоліївни відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області внести зміни до рішення та зачитала проєкт рішення.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до рішення LІV сесія VIІ скликання  Савинської селищної ради Балаклійського району  Харківської області від 17 вересня 2020 року  №  1223 –VIІ «Про внесення змін до договору оренди на земельну ділянку для обслуговування нежитлового об’єкту в смт Савинці по  вул.20 Гв.дивізії, 9 від 01 березня 2016 року, дата державної  реєстрації права оренди 22.03.2016 року номер запису про  інше речове право: 13880042, площа ділянки -0,2449 га, кадастровий номер- 6320255700:00:003:0452»».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 223-VІІІ «Про внесення змін до рішення LІV сесія VIІ скликання  Савинської селищної ради Балаклійського району  Харківської області від 17 вересня 2020 року  №  1223 –VIІ «Про внесення змін до договору оренди на земельну ділянку для обслуговування нежитлового об’єкту в смт Савинці по  вул.20 Гв.дивізії, 9 від 01 березня 2016 року, дата державної  реєстрації права оренди 22.03.2016 року номер запису про  інше речове право: 13880042, площа ділянки -0,2449 га, кадастровий номер- 6320255700:00:003:0452»»  прийняти (додається).

 

 

 

Голосували :

«За» - 17  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення розташованої в с. Морозівка  Балаклійського району  Харківської області .

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що  надійшла заява, вх. № 85 від 12.02.2021р., гр. _________________ (РНОПП ___________, яка зареєстрована смт Савинці по вул. __________,__ Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства розташованої в с. Морозівка  Балаклійського району Харківської області, беручі до уваги графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення розташованої в с. Морозівка  Балаклійського району  Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 224-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення розташованої в с. Морозівка  Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення розташованої в с. Морозівка  Балаклійського  району Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що  надійшла заява, вх. № 128 від 05.03.2021р., гр. __________________ (РНОПП _______________), яка зареєстрована с. Морозівка  Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства розташованої в с. Морозівка Балаклійського району Харківської області, додані  графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення розташованої в с. Морозівка  Балаклійського  району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 225-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення розташованої в с. Морозівка  Балаклійського  району Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд          по вул. ___________, буд.___ в с. Морозівка Балаклійського   району Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що  надійшла заява вх. № 86 від 12.02.2021р., гр. _________________ (РНОПП ________________), який зареєстрований по вул. ____________,буд. ___ в с. Морозівка Балаклійського району Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________,буд.___ в с. Морозівка, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (свідоцтво про право особистої власності на жилий будинок  від 01.11.1995р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра». Пропозиція комісії – надати згоду.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. __________, буд.___ в с. Морозівка Балаклійського   району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 226-VІІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд            по вул. _____________, буд.__ в с. Морозівка Балаклійського   району Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого  селянського господарства зі зміною цільового призначення   земель житлової та громадської забудови в переведення земель сільськогосподарського призначення розташованої в с. Морозівка  по вул. Слобідська (в кінці присадибної ділянки по вул. Слобідська,78) гр. _______________________.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, ______________), який зареєстрований с. Морозівка по вул. ____________,__ Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення земель житлової та громадської забудови в переведення до земель сільськогосподарського призначення розташованої в с. Морозівка по вул. Слобідська (в кінці присадибної ділянки по вул. ________________, ______), додані  графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого  селянського господарства зі зміною цільового призначення   земель житлової та громадської забудови в переведення земель сільськогосподарського призначення розташованої в с. Морозівка  по вул. Слобідська (в кінці присадибної ділянки по вул. _______________,__) гр. ______________________».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 227-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого  селянського господарства зі зміною цільового призначення   земель житлової та громадської забудови в переведення земель сільськогосподарського призначення розташованої в с. Морозівка  по вул. Слобідська (в кінці присадибної ділянки по вул. ______________,___) гр. ______________________»  прийняти (додається).

 

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

"Утримались» -  немає

"Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________, __ в смт Савинці Балаклійського  району Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що  надійшла заява, вх. № 125 від 04.03.2021р., гр. __________________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована по вул. _____________,___ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області та від імені якої діє гр. Капустянський Василь Борисович, за довіреністю № 152 від 04.12.2020 року (додається) виданої та посвідченої секретарем виконкому Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області Плотніковою І.І., з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _____________,___ в смт Савинці, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (свідоцтво про право на спадщину за законом на житловий будинок  від 19.02.2021р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра». Пропозиція комісії – надати згоду.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______________, ___ в смт Савинці Балаклійського  району Харківської області. ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 228-VІІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______________, ___ в смт Савинці Балаклійського  району Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки  (паю) в натурі (на місцевості)  гр. Половинко Світлані Григорівні за рахунок земель колективної власності КСП  «Маяк» для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва,  розташованої за межами населених пунктів  на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла  заява, вх. № 92 від 16.02.2021р., гр. _________________ (РНОПП ______________), яка зареєстрована по вул. _____________,__в с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області, виготовлену на замовлення гр. ________________  ПП «Землевпорядник» на підставі рішення LVІІ сесії VIІ скликання Савинської селищної ради від 25  листопада 2020 року  № 1302 –VIІ «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради   гр. _________________», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6314417842020 від 21.12.2020 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки  (паю) в натурі (на місцевості)  гр. _____________________ за рахунок земель колективної власності КСП  «Маяк» для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва,  розташованої за межами населених пунктів  на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 229-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки  (паю) в натурі (на місцевості)  гр. _____________________ за рахунок земель колективної власності КСП  «Маяк» для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва,  розташованої за межами населених пунктів  на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо   встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. ____________ та  гр. _____________ для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________,__ в с. Залиман Балаклійського району  Харківської області та передача  земельної  ділянки у спільну сумісну власність безкоштовно.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла заява   вх. № 140 від 11.03.2021р., гр. _______________ (РНОПП ______________), який зареєстрований по вул. ___________,__ в смт  Савинці Балаклійського району Харківської області та гр. _____________ (РНОПП ___________), яка зареєстрована по вул. __________,буд.___ кв.___ в м.  Балаклія Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________,__ в с. Залиман  Балаклійського району Харківської області та передати їм земельну  ділянку у власність безкоштовно,  доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ- 6314324202020 від 08.12.2020 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо   встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. ______________ та  гр. ___________  для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________,__ в с. Залиман Балаклійського району  Харківської області та передача  земельної  ділянки у спільну сумісну власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 230-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо   встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. _______________ та  гр. _______________ для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________,___ в с. Залиман Балаклійського району  Харківської області та передача  земельної  ділянки у спільну сумісну власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в смт Савинці вул. ______________, __ Балаклійського району Харківської  області та передача  земельної  ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що  надійшла заява вх. № 94   від 16.02.2021р., гр. _______________ (РНОПП _______________), яка зареєстрована по вул. ________,__ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Савинці  по вул. ___________,__ та передати їй земельну ділянку у власність безкоштовно, беручи до уваги витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6813228622021 від 03.02.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в смт Савинці вул. _____________, __ Балаклійського району Харківської  області та передача  земельної  ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 231-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в смт Савинці вул. __________, __ Балаклійського району Харківської  області та передача  земельної  ділянки у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд          по вул. ____________, буд.___ в с. Довгалівка Балаклійського району  Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що  надійшла заява вх. № 126 від 04.03.2021р., гр. ______________ (РНОПП ______________), яка зареєстрована по вул. __________, буд.____  в с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області та від імені якої діє гр. ____________, за довіреністю № 23 від 04.03.2021 року (додається) виданої та посвідченої секретарем виконкому Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Надточою В.Г, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________, буд.___ в с. Довгалівка, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (свідоцтво про право особистої власності на жилий будинок  від 24.07.1987р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра». Пропозиція комісії – надати згоду.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. ____________, буд.___ в с. Довгалівка Балаклійського району  Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 232-VІІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд            по вул. ___________, буд.___ в с. Довгалівка Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 16

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1, Плотнікова І.І. – конфлікт інтересів.

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок  земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за  межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради  (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району  Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла заява вх. № 110 від 22.02.2021р., гр. _____________  (РНОПП __________), яка зареєстрована по вул. _____________, буд.___ в с. Морозівка  Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 9, ділянка-07, площею -0,9639 га)  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради(колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. ________________    ПП «Землевпорядник» на підставі розпорядження  № 247 від 12 квітня 2018р. Балаклійської РДА «Про надання гр. _____________________ дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6314548722021 від 15.01.2021р. Пропозиція комісії – затвердити.   

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. ____________________ за рахунок  земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за  межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради  (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району  Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 233-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. ___________________ за рахунок  земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за  межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради  (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в с. Довгалівка вул. ___________,__ Балаклійського району Харківської  області та передача  земельної  ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що  надійшла заява вх. № 127  від 04.03.2021р., гр. _______________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована по вул. _____________,__ в с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Довгалівка вул. ____________,__ Балаклійського району Харківської області та передати  земельну  ділянку у власність безкоштовно,  доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6314216172020 від 23.11.2020 р. Пропозиція комісії – затвердити

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в с. Довгалівка вул. ___________, __ Балаклійського району Харківської  області та передача  земельної  ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 234-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в с. Довгалівка вул. ___________,__ Балаклійського району Харківської  області та передача  земельної  ділянки у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. __________________ за  рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла заява вх. № 111 від 22.02.2021р., гр. ________________  (РНОПП ______________), яка зареєстрована по вул__________, буд.____  в смт.  _____________ Харківського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 9, ділянка-05, площею -0,9639 га)  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради(колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. __________________  ПП «Землевпорядник» на підставі розпорядження  № 252 від 12 квітня 2018р. Балаклійської РДА «Про надання гр. _________________дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)», доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6314548832021 від 15.01.2021р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. __________________ за  рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 235-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. _________________________ за  рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

  

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд в селищі Нурово, вул. ____________  гр. ___________________.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що  вх. № 152 від 18.03.2021р., гр. ______________ (РНОПП ______________), який зареєстрований село Нурове по вул. ___________,__ Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селищі Нурово, вул. ______________ з метою отримання у власність додані  графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд в селищі Нурово, вул. _____________  гр. ___________________ ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 210-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд в селищі Нурово, вул. ________________  гр. _____________________»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр. _________________ для ведення особистого селянського господарства (зі зміною цільового  призначення  та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової  та громадської забудови) по вул. Центральна в с. Залиман  Балаклійського району Харківської області та передача  земельної  ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що вх. № 139 від 11.03.2021р., гр. __________________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована по вул. ___________,буд.__ кв.__ в м.  Балаклія Харківської області, з проханням затвердити  проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (зі зміною цільового призначення  та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови) по вул. Центральна в с. Залиман Балаклійського району Харківської області та передати земельну ділянку у власність безкоштовно, додані  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6314753792021 від 09.02.2021р., висновок № 2721/82-21 про розгляд документації із  землеустрою від 01.02.2021р. ГУ Держгеокадастру у Одеській області та висновок про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 28.10.2020р. № 01-17/661 Управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Балаклійської РДА. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр. _________________ для ведення особистого селянського господарства (зі зміною цільового  призначення  та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової  та громадської забудови) по вул. Центральна в с. Залиман  Балаклійського району Харківської області та передача  земельної  ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 237-VІІІ «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр. ______________ для ведення особистого селянського господарства (зі зміною цільового  призначення  та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової  та громадської забудови) по вул. Центральна в с. Залиман  Балаклійського району Харківської області та передача  земельної  ділянки у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  територіальній громаді сіл Веселе,  Слабунівка, Українка, Пазіївка, Теплянка, Крючки, Нурово,  Новоселівка Балаклійського району Харківської області для  обслуговування нежитлового об’єкту по вул. Центральна, 35  в селі Слабунівка на території Веселівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла заява вх. № 155  від 18.03.2021р., старости Н.В. ОСТАПЧУК, з проханням затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальній громаді сіл Веселе, Слабунівка, Українка, Пазіївка, Теплянка, Крючки, Нурово, Новоселівка Балаклійського району Харківської області для обслуговування нежитлового об’єкту  по вул. Центральна,35 в селі Слабунівка на території Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області,  додані  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-5115794612021 від 20.01.2021р., висновок № 20072/82-20 про розгляд документації із  землеустрою від 30.12.2020р. ГУ Держгеокадастру у Чернівецькій області та висновок про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 14.12.2020р. № 01-17/767 Управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Балаклійської РДА. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  територіальній громаді сіл Веселе,  Слабунівка, Українка, Пазіївка, Теплянка, Крючки, Нурово,  Новоселівка Балаклійського району Харківської області для  обслуговування нежитлового об’єкту по вул. Центральна, 35  в селі Слабунівка на території Веселівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 238-VІІІ «Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  територіальній громаді сіл Веселе,  Слабунівка, Українка, Пазіївка, Теплянка, Крючки, Нурово,  Новоселівка Балаклійського району Харківської області для  обслуговування нежитлового об’єкту по вул. Центральна, 35  в селі Слабунівка на території Веселівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області »  прийняти (додається).

 

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про відкладення розгляду заяви  гр. _________________________ в наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення(відновлення ) меж земельної ділянки (паю)  в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська  рада) Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла заява вх. № 149 від 17.03.2021р., гр. __________________ (РНОПП ________________), який зареєстрований по вул. ____________, буд.___ в с. Морозівка Балаклійського району Харківської області, від імені якого за довіреністю (додається) складеною та посвідченою за № 26 від 12.10.2020р. секретарем виконавчого комітету Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області Надточою В.Г., діє Капустянський В.Б., з проханням надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) право на яку посвідчено сертифікатом на право на земельну частку(пай) серія ХР №0080152 від 20.10.1997р. за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області пасовище к.53 діл. 12 площею 1,2611 га

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відкладення розгляду заяви  гр. _______________ в наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення(відновлення ) меж земельної ділянки (паю)  в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська  рада) Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 239-VІІІ «Про відкладення розгляду заяви  гр. ______________ в наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення(відновлення ) меж земельної ділянки (паю)  в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська  рада) Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про відкладення розгляду заяви  гр. ________________ в наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла заява вх. №150 від 17.03.2021р., гр. _________________ (РНОПП _______________), яка зареєстрована по вул. __________, буд. ___ в с. Вільхуватка Балаклійського району Харківської області, від імені якого за довіреністю (додається) складеною та посвідченою за №27 від 19.10.2020р. секретарем виконавчого комітету Морозівської сільської ради   Балаклійського району Харківської області Надточою В.Г., діє Капустянський В.Б., з проханням надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) право на яку посвідчено сертифікатом на право на земельну частку(пай) серія ХР №0080072 від 20.10.1997р. за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області пасовище к.53 діл. 18 площею 1,0648 га. Пропозиція комісії – відкласти розгляд заяви.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відкладення розгляду заяви  гр. __________________ в наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 240-VІІІ «Про відкладення розгляду заяви  гр. ________________ в наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про відкладення розгляду заяви гр. ____________ в наданні дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі  (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП  «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на   території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська  рада) Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла заява вх. №144 від 12.03.2021р., гр. ______________ (РНОПП _______________), яка зареєстрована по вул. __________, буд.___ в с. Вільхуватка Балаклійського району Харківської області, від імені якого за довіреністю (додається) складеною та посвідченою за № 1 від 22.01.2021р. старостою сіл Морозівка, Вільхуватка, Бородоярське Ізюмського району Харківської області Баштовим А.Ю., діє Капустянський В.Б.,  з проханням надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області пасовище к.53 діл. 06 площею 1,3476 га. Пропозиція комісії – відкласти розгляд заяви.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відкладення розгляду заяви гр. _____________. в наданні дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі  (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП  «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на   території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська  рада) Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 241-VІІІ «Про відкладення розгляду заяви гр. _____________. в наданні дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі  (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП  «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на   території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська  рада) Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про відкладення розгляду заяви гр. ___________ та  гр. ___________ в наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської  селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського  району Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла заява вх. №148 від 17.03.2021р., гр. _______________  (РНОПП ______________), яка зареєстрована по вул. ________, буд.__ кв.__ в м. Балаклія Харківської області та ______________ (РНОПП ___________5), який зареєстрований по вул. ___________, буд.__ в с. Бородоярське Балаклійського району Харківської області, від імені яких за довіреностями (додаються) складеними та посвідченими приватними нотаріусами Балаклійського районного нотаріального округу Харківської області Соколовою С.О. від 25.08.2020р. та Яготинського районного нотаріального округу Київської області Овчаренко І.Ж. від 15.09.2020р., діє Капустянський В.Б. з проханням надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області пасовище к.53 діл. 31 площею 1,0883 га. Пропозиція комісії -

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відкладення розгляду заяви гр. ____________ та  гр. ___________ в наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської  селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського  району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 242-VІІІ «Про відкладення розгляду заяви гр. _______________ та  гр. ________________ в наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської  селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського  району Харківської області »  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про відкладення розгляду питання про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ___________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва, що розташована за межами населених пунктів на   території Морозівської сільської ради Балаклійського району  Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла заява вх. № 116 від 24.02.2021р., гр. _________________ (РНОПП ________________), який зареєстрований в с. Вільхуватка Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що  розташована за межами населених пунктів на  території Морозівської сільська рада Балаклійського району Харківської області та надати вище вказану земельну ділянку у власність кадастровий номер 6320284400:01:000:0587, виготовлену ФО-П Глінка О.Д. на підставі рішення ХLІІІ сесії VІІ скликання  від 19 серпня 2020р. № 466/ VІІ Морозівської сільської ради  розпорядження  №257 від 12 квітня 2018р. Балаклійської РДА «Про надання гр. __________________ дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)», доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6313973982021 від 16.10.2020р. Пропозиція комісії – відкласти розгляд питання.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відкладення розгляду питання про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва, що розташована за межами населених пунктів на   території Морозівської сільської ради Балаклійського району  Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 243-VІІІ «Про відкладення розгляду питання про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. _________________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва, що розташована за межами населених пунктів на   території Морозівської сільської ради Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви директора ТОВ «Птахокомплекс  «Морозівка Агро»  І.І.Гармаш (вих. № 30 від 04.03.2021 (вх.№135 від 11.03.2021)).

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла заява заяву директора ТОВ «Птахокомплекс «Морозівка Агро»  І.І. ГАРМАШ (вих. №30 від 04.03.2021 (вх.№135 від 11.03.2021)), з проханням надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1190 га для обслуговування господарських будівель за рахунок земель запасу (господарські двори) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту смт  Савинці, Ізюмського району Харківської області та графічні матеріали  по розташуванню земельної ділянки розроблена ПП «Землевпорядник». Пропозиція комісії – відмовити в наданні дозволу в зв’язку з тим, що розпорядження даними землями не входить в компетенцію селищної ради, а також відсутні правовстановлюючі документи  на будівлю та сама будівля на даній території.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про розгляд заяви директора ТОВ «Птахокомплекс  «Морозівка Агро»  І.І.Гармаш (вих. № 30 від 04.03.2021 (вх. №135 від 11.03.2021))».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 239-VІІІ «Про розгляд заяви директора ТОВ «Птахокомплекс  «Морозівка Агро»  І.І.Гармаш (вих. № 30 від 04.03.2021 (вх.№135 від 11.03.2021))»  прийняти (додається).

 

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви директора ТОВ «Птахокомплекс «Морозівка Агро»  І.І.Гармаш (вих. № 31 від 04.03.2021  (вх.№134 від 11.03.2021)).

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла заява директора ТОВ «Птахокомплекс «Морозівка Агро»  І.І. ГАРМАШ (вих. №31 від 04.03.2021 (вх.№134 від 11.03.2021)), з проханням надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 13,1255 га для обслуговування господарських будівель за рахунок земель запасу (господарські двори) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту с. Морозівка, Ізюмського району Харківської області та графічні матеріали  по розташуванню земельної ділянки розроблені ПП «Землевпорядник». Пропозиція комісії – відмовити в наданні дозволу в зв’язку з тим, що розпорядження даними землями не входить в компетенцію селищної ради.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про розгляд заяви директора ТОВ «Птахокомплекс «Морозівка Агро»  І.І.Гармаш (вих. № 31 від 04.03.2021  (вх.№134 від 11.03.2021)).».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 245-VІІІ «Про розгляд заяви директора ТОВ «Птахокомплекс «Морозівка Агро»  І.І.Гармаш (вих. № 31 від 04.03.2021  (вх.№134 від 11.03.2021))»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

"Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про відмову в наданні ФОП Прошкіну Олександру Геннадійовичу в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 20 га контур №24   із земель колективної власності КСП «Зоря» за рахунок не  витребуваних земельних часток (паїв) розташованої за межами  населених пунктів на  території Вишнівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшло звернення вх. 63\1 від 05.02.2021 р. ФОП ПРОШКІНА Олександра Геннадійовича з проханням надати в оренду земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 20 га контур № 24  із земель колективної власності КСП «Зоря» за рахунок не витребуваних земельних часток (паїв) розташованої за межами населених пунктів на  території Вишнівської сільської ради Балаклійського району Харківської області та додані до нього: викопіювання з публічної кадастрової карти України та викопіювання зі схеми поділу виготовлені ПП «Землевпорядник», ксерокопія Витягу з реєстру платників єдиного податку(не завірена належним чином), ксерокопія  Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців(не завірена належним чином), ксерокопію витягу про реєстрацію в Єдиному реєстрі довіреностей(термін дії закінчився  17.08.2015р.), ксерокопію Довідки Ізюмської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Харківській області( дата видачі не відома), відповідь  від 12.02.2021 П-2/0-0.23,09-4/131-21 відділу у Балаклійському районі ГУ Держгеокадастру у Харківській області на запит О. Прошкіна. Пропозиція комісії - відмовити в наданні  в зв’язку з ненаданням  ним землевпорядної документації на зазначену ділянку, а також з відсутністю підтверджуючих матеріалів, що земельна ділянка є не витребуваною земельною часткою (паєм) або земельна ділянка не є приватною власністю померлого власника(державні акти на землю видані в 2000-2002рр.) спадкоємці якого не переоформили право власності у встановленому законом порядку та інше, а також з неспівпадінням площі вказаної у зверненні та відповіді відділу у Балаклійському районі ГУ Держгеокадастру у Харківській області доданого до звернення.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відмову в наданні ФОП Прошкіну Олександру Геннадійовичу в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 20 га контур №24   із земель колективної власності КСП «Зоря» за рахунок не  витребуваних земельних часток (паїв) розташованої за межами  населених пунктів на  території Вишнівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 246-VІІІ «Про відмову в наданні ФОП Прошкіну Олександру Геннадійовичу в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 20 га контур №24   із земель колективної власності КСП «Зоря» за рахунок не  витребуваних земельних часток (паїв) розташованої за межами  населених пунктів на  території Вишнівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

 

Голосували :

«За» - 17  в

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про відкладення затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки(паю) в натурі (на місцевості) гр. ________________________ за рахунок земель колективної власності КСП  «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області (екз.2) виготовлену ПП «Землевпорядник»  в зв’язку з розбіжностями.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла заява вх. №88 від 12.02.2021р., гр. ______________ (РНОПП __________), яка зареєстрована по вул. __________ №__ в смт Слобожанське Кигичівського району Харківської області, з проханням затвердити Технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 3.3603 га(рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» розташовану за межами населеного пункту с. Морозівка  Балаклійського району Харківської області, додані витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6314079162020 від 03.11.2021р. та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки(паю) в натурі (на місцевості) гр. Лазорки Надії Іванівни за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташовану за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області (екз.2) виготовлену ПП «Землевпорядник» на підставі рішення  № 467/VII від 19 cерпня 2020 р. Морозівської сільської ради «Про надання гр.  __________________ дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)». Пропозиція комісії - відкласти розгляд питання в зв’язку з розбіжностями: в назві технічної документації та в назві документації вказаної в заяві,  в назвах органу який приймав рішення про надання дозволу на виготовлення технічної документації (див. Технічне завдання: Балаклійська РДА стор.6 та стор.19- рішення Морозівської сільської ради у технічній документації), в заяві – місце розташування с. Морозівка, у витязі з ДЗК про земельну ділянку –Морозівська сільська рада, у самій назві технічної документації – територія Морозівської сільської ради, у адресі проживання (реєстрації місця проживання) у заяві вказано – Кегичівський р-н смт Слобожанське вул Заводська №1, у доданих  ксерокопіях паспорта та Свідоцтва про право на спадщину за законом  - смт Чапаєве вул. Леніна, буд.1 Кегичівського району.=

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відкладення затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки(паю) в натурі (на місцевості) гр. __________________ за рахунок земель колективної власності КСП  «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області (екз.2) виготовлену ПП «Землевпорядник»  в зв’язку з розбіжностями».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 247-VІІІ «Про відкладення затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки(паю) в натурі (на місцевості) гр. _________________ за рахунок земель колективної власності КСП  «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області (екз.2) виготовлену ПП «Землевпорядник»  в зв’язку з розбіжностями»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про відмову у наданні згоди на встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд          по вул. ____________,___ в с. Залиман.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла заява вх. №107 від 22.02.2021р., гр. ______________ (РНОПП ____________), який зареєстрований по вул. __________, буд. ___ кв.___ в м. Харків, з  проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _____________,___ в с. Залиман, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (свідоцтво про право  на спадщину за заповітом на житловий будинок з надвірними будівлями від 02.02.2021р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра». Пропозиція комісії - відмовити в зв’язку з не співпадінням ідентифікаційного номеру в довідці ДПІ від 13.01.1998р. (дата видачі) -1863517270, а у витязі з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності та у Свідоцтві про право на спадщину за заповітом від 02.02.2021р. -1863517278.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відмову у наданні згоди на встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _____________,___ в с. Залиман».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 248-VІІІ «Про відмову у наданні згоди на встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд           по вул. __________,___ в с. Залиман»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про відкладення розгляду листа вих. №12 від 12.03.2021р.  директора ТОВ «Вишнева-Агро» Чемериса П.М. про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок не витребуваних земельних часток (паїв) КСП «Зоря» орієнтовною площею 11,6000га для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за  межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради  (колишня Вишнівська сільська рада) Балаклійського району  Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшов лист вих. № 12 від 12.03.2021р. (вх..№142 від 12.03.2021) директора ТОВ «Вишнева-Агро» ЧЕМЕРИСА П.М. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок невитребуваних земельних часток (паїв) КСП «Зоря» орієнтовною площею 11,6000 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою подальшого отримання в оренду та додані до нього графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ФО-П Глінка Олена Дмитрівна та відповідь  від 11.03.2021  31-20-0.23,09-44\101-21 відділу у Балаклійському районі ГУ Держгеокадастру у Харківській області стосовно земельної ділянки площею 12,1400. Пропозиція комісії - відкласти розгляд листа в зв’язку з відсутністю підтверджуючих матеріалів що земельна ділянка є не витребуваною земельною часткою (паєм) або земельна ділянка не є приватною власністю померлого власника(державні акти на землю видані в 2000-2002рр.) спадкоємці якого не переоформили право власності у встановленому законом порядку та інше, а також з неспівпадінням площі вказаної у заяві та відповіді відділу у Балаклійському районі ГУ Держгеокадастру у Харківській області доданого до заяви.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відкладення розгляду листа вих. №12 від 12.03.2021р.  директора ТОВ «Вишнева-Агро» Чемериса П.М. про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок не витребуваних земельних часток (паїв) КСП «Зоря» орієнтовною площею 11,6000га для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за  межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради  (колишня Вишнівська сільська рада) Балаклійського району  Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 249-VІІІ «Про відкладення розгляду листа вих. №12 від 12.03.2021р.  директора ТОВ «Вишнева-Агро» Чемериса П.М. про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок не витребуваних земельних часток (паїв) КСП «Зоря» орієнтовною площею 11,6000га для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за  межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради  (колишня Вишнівська сільська рада) Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про відкладення розгляду листа вих. № 10 від 08.02.2021р.  директора ТОВ «Вишнева-Агро» Чемериса П.М. про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок не витребуваних земельних часток (паїв) КСП «Зоря» орієнтовною площею 5,0691 га для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за  межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради  (колишня Вишнівська сільська рада) Балаклійського району  Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшов лист  вих. № 10 від 08.02.2021 р. (вх. № 70 від 09.02.2021) директора ТОВ «Вишнева-Агро» ЧЕМЕРИСА П.М. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок невитребуваних земельних часток (паїв) КСП «Зоря» орієнтовною площею 5,0691 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою подальшого отримання в оренду та додані до нього графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ФО-П Глінка Олена Дмитрівна та відповідь  від 05.02.2021  31-20-0.23,09-21\101-21 відділу у Балаклійському районі ГУ Держгеокадастру у Харківській області стосовно земельної ділянки площею 5,0691. Пропозиція  комісії - відкласти розгляд листа в зв’язку з відсутністю підтверджуючих матеріалів, що земельна ділянка є не витребуваною земельною часткою (паєм), або земельна ділянка не є приватною власністю померлого власника(державні акти на землю видані в 2000-2002 рр.) спадкоємці якого не переоформили право власності у встановленому законом порядку та інше.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відкладення розгляду листа вих. № 10 від 08.02.2021р.  директора ТОВ «Вишнева-Агро» Чемериса П.М. про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок не витребуваних земельних часток (паїв) КСП «Зоря» орієнтовною площею 5,0691 га для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за  межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради  (колишня Вишнівська сільська рада) Балаклійського району  Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 250-VІІІ «Про відкладення розгляду листа вих. № 10 від 08.02.2021р.  директора ТОВ «Вишнева-Агро» Чемериса П.М. про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок не витребуваних земельних часток (паїв) КСП «Зоря» орієнтовною площею 5,0691 га для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за  межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради  (колишня Вишнівська сільська рада) Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про відкладення розгляду питання про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення )  меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ________________за рахунок земель колективної власності КСП  «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на   території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська  рада) Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла заява, вх. №123 від 02.03.2021р., гр. _____________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована в с. Бородоярське Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 9, ділянка-04, площею -0,9639 га)  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради(колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. ________________  ПП «Землевпорядник» на підставі розпорядження  № 257 від 12 квітня 2018р. Балаклійської РДА «Про надання гр. _______________ дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)», доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6314910622021 від 26.02.2021 р. Пропозиція комісії - відкласти розгляд питання в зв’язку з розбіжностями: у заяві  - «Євгенівни», у всіх інших документах доданих до заяви – «Євгеніївна».

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відкладення розгляду питання про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення )  меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок земель колективної власності КСП  «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на   території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська  рада) Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 251-VІІІ «Про відкладення розгляду питання про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення )  меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. _____________________ за рахунок земель колективної власності КСП  «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на   території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська  рада) Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. ___________________для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  та для ведення особистого селянського господарства  по  вул. Спортивна, б\н в с. Вишнева Ізюмського району (колишній Балаклійський район) Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла заява вх. № 75 від 02.02.2021 р., гр. _______________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована по вул. _____________, буд.__ в с. Вишнева Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по  вул. Спортивна, б\н в с. Вишнева Ізюмського району (колишній Балаклійський район) Харківської області,  додані  витяги з Державного земельного кадастру про земельні ділянки номер НВ-5608945362021 від 01.02.2021р., номер НВ-3512297872021 від 27.01.2021р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. ___________________ для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  та для ведення особистого селянського господарства  по  вул. Спортивна, б\н в с. Вишнева Ізюмського району (колишній Балаклійський район) Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 252-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. __________________ для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  та для ведення особистого селянського господарства  по  вул. Спортивна, б\н в с. Вишнева Ізюмського району (колишній Балаклійський район) Харківської області »  прийняти (додається).

 

 

 

Голосували :

«За» - 17  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. _______________ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства  по  вул. ______________, буд.___  в с. Вишнева Ізюмського району (колишній Балаклійський район) Харківської області.

Доповідає: Цілюрик С.О., яка доповіла, що надійшла заява вх. №76 від 02.02.2021р., гр. ________________  (РНОПП __________________), який зареєстрований по вул. ______________, __ в с. Вишнева Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по  вул. ______________, ______ в с. Вишнева Ізюмського району (колишній Балаклійський район) Харківської області,  додані  витяги з Державного земельного кадастру про земельні ділянки номер НВ-3512300002021 від 27.01.2021р., номер НВ-7115794582021 від 26.01.2021р. Пропозиція комісії  - затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. _________________ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства  по  вул. ______________, буд.__ в с. Вишнева Ізюмського району (колишній Балаклійський район) Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 253-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. _________________ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства  по  вул. Краснокутського, буд.28 в с. Вишнева Ізюмського району (колишній Балаклійський район) Харківської області »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

  

 

СЛУХАЛИ: Про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок для ведення  сільськогосподарського товарного виробництва, які розташовані за межами смт Савинці Ізюмського району Харківської області.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що виникла необхідність затвердити перелік (далі-Перелік) земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва комунальної власності Савинської селищної ради для продажу права оренди на них у розмірі річної орендної плати, на земельних торгах у формі аукціону. Є пропозиція: встановити стартовий розмір річної орендної плати за земельні ділянки зазначених у Переліку  10 (десять) відсотків, крок торгів в розмірі  0,5 (нуль цілих п’ять десятих)  відсотків, гарантійний внесок в розмірі  30 (тридцять)  відсотків, строк права оренди кожної ділянки, зазначених у Переліку 7   (сім) років.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок для ведення  сільськогосподарського товарного виробництва, які розташовані за межами смт Савинці Ізюмського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 254-VІІІ «Про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок для ведення  сільськогосподарського товарного виробництва, які розташовані за межами смт Савинці Ізюмського району Харківської області »  прийняти (додається).

 

 

 

Голосували :

«За» - 17  депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

Різне.

 

 

 

                На цьому  питання порядку денного розглянуті  Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою.

 

 

 

 Селищний голова                                                                      Юрій МАТВІЄНКО

 

 

 

Секретар ради:                                                                           Ірина ПЛОТНІКОВА