ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол VІІ позачергової сесії VІІІ скликання від 29.04.2021 року

 

29.04.2021 р.                                                      Савинці                                                               № 7

 

Засідання   VІІ  позачергової  сесії  селищної ради VІІІ  скликання

13.00 год.,  актова зала Музичної школи.

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.  

Всього депутатів         - 22

Присутні              - 20 депутатів  (список додається), відсутній –  1 депутат з невідомої причини, 1 депутат склав повноваження.  

Приймали участь: Кузьміна А.В. -  начальник Фінансового управління Савинської селищної ради, Остапчук Н.В., Чередниченко Ю.І., Чемерис Н.І., Баштовий А.Ю. – старости сіл та селищ Савинської територіальної громади, Янько О.М. – директор   КЗ «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області», Костомаров В.О., Зубенко В.О.  – депутати Ізюмської районної ради,  Білокудря В.М. – депутат Харківської обласної ради, Жидченко О.В. – начальник відділу – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії, Слабунова О.Т. – начальник відділу комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та транспорту,  Заріцька В.Ю. – начальник відділу культури та спорту, Павлюченко Н.М. – начальник відділу соціального захисту та  охорони здоров’я, Панченко Л.О. – головний спеціаліст відділу культури, Надточа В.Г. – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, представники с. Вишнева.

Матвієнко Ю.М.  оголосив, що на VІІ  сесію прибули і зареєструвалися  20 депутатів (список додається). Відсутній  1 депутат з невідомої причини.  Кворум є.

Сесію оголошую відкритою.

 

СЛУХАЛИ: звернення мешканців с. Вишнева стосовно можливості не закриття Комунального закладу «Вишнівська гімназія Балаклійської районної ради Харківської області» та виключення з порядку денного 7 сесії 8 скликання питання «Про припинення діяльності шляхом ліквідації  Комунального закладу «Вишнівська гімназія Балаклійської районної ради Харківської області». Письмове звернення додається.

       

СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного пленарного засідання VІІ позачергової  сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання.

Матвієнко Ю.М. повідомив, що відповідно до п. 8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 7-ма позачергова сесія  селищної ради скликана розпорядженням селищного голови № 52 від 23 квітня 2021 року, яке було розміщене на дошці оголошень Савинської селищної ради та на офіційному веб-сайті, у зв’язку з необхідністю прийняття  рішення "Про внесення змін до рішення ІІ сесії УІІІ скликання від 22 грудня 2020 року № 41-УІІІ «Про селищний бюджет на 2021 рік. 20550000000.".

Для розгляду на 7 позачергову  сесію було винесено 20 питань, земельні питання  та розділ «Різне». В процесі підготовки сесії виникла необхідність включити до порядку денного ще чотири питання: «Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2022 роки», «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Савинської селищної ради на 2021 рік», «Про затвердження Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2021 рік Савинської селищної ради», «Про затвердження рішення виконавчого комітету «Про прийняття Програми ремонту доріг комунальної власності Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області на 2021 рік» від 15.04.2021 р. № 41».

Всі питання порядку денного попередньо були розглянуті на засіданнях постійних комісій.

 

Матвієнко Ю.М.   виніс на голосування пропозицію про прийняття за основу проєкту рішення з питання «Про затвердження порядку денного пленарного засідання VІІ позачергової  сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання».

 

Матвієнко Ю.М.  запитав у депутатів, які будуть зміни, доповнення до порядку денного 7-ї позачергової сесії.

 Цілюрик С.О. запропонувала виключити із порядку денного питання «Про припинення діяльності шляхом ліквідації  Комунального закладу «Вишнівська гімназія Балаклійської районної ради Харківської області».

 Матвієнко Ю.М.   виніс на голосування пропозицію про виключення з порядку денного питання «Про затвердження порядку денного пленарного засідання VІІ позачергової  сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання».

 

Голосували :

«За» - 13

«Проти» - 3

«Утримались» -  4

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 255-VІІІ «Про затвердження порядку денного пленарного засідання VІІ позачергової  сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання», прийняти (додається).

 

 

Продовжуємо роботу сесії і переходимо до розгляду питань порядку денного.

 

СЛУХАЛИ: Про  внесення змін та доповнень до  Плану діяльності Савинської селищної  ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік.

Доповідає: Плотнікова І.І., яка доповіла, що виникла необхідність внести зміни та доповнення до Плану діяльності Савинської селищної  ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік та зачитала проєкт рішення.

Покуса О.М. доповіла, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  внесення змін та доповнень до  Плану діяльності Савинської селищної  ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 256-VІІІ «Про  внесення змін та доповнень до  Плану діяльності Савинської селищної  ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про припинення діяльності шляхом ліквідації  Довгалівської філії Комунального закладу «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області».

Доповідає: Янько О.М., яка зазначила, що закриття Довгалівської філії КЗ «Савинський ліцей» - це болюче питання. Довгий час працювала в цій школі, було 60-80 учнів, на сьогодні – 32 учня. Витрати грошових коштів на 1 учня складають – 105,3 тис.грн. Школа двоповерхова, котельня окрема з потужним котлом, великі витрати йдуть на опалення в зимовий період. Проводили роботу з батьками, щоб вели дітей до школи. За 27 років існування школи не здійснювалися ремонти.

Лисенко Д.О., запитав, що буде з будівлею школи?

Орлов Є.Ю. запитав, чи були попередньо проінформовані батьки?

Орлов Є.Ю. наголосив, що батьки не ведуть до школи дітей, бо вже багато років ходять розмови про закриття школи.

Ткаченко О.І. зауважила, що їх як вчителів попередньо не повідомили про закриття школи.

Матвієнко Ю.М., зазначив, що це вимушена необхідність, а не його особисте бажання. Головне – якість навчання! 

Лисенко Д.О.  додав, що потрібно було попередньо провести збори в школі батьків та вчителів.

Одноволова Ю.Ю. доповіла, що проєкт рішення комісією розглядався, питання підвозу дітей буде вирішено, вчителі  не пенсіонери будуть працевлаштовані, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про припинення діяльності шляхом ліквідації  Довгалівської філії Комунального закладу «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області»».

ВИРІШИЛИ: Рішення  б/н «Про припинення діяльності шляхом ліквідації  Довгалівської філії Комунального закладу «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області»»  не прийнято.

 

Голосували :

«За» - 7  

 «Проти» - 7

«Утримались» -  7

«Не голосували» - немає,

в голосуванні приймав участь і голосував «за» селищний голова Матвієнко Ю.М.

Рішення не прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про створення Центру надання адміністративних  послуг Савинської селищної ради.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який запропонував створити постійно діючий робочий орган та   затвердити Положення про Центр надання адміністративних послуг Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області. Призначити відповідальною особою за координацію роботи щодо створення ЦНАПу начальника загального відділу БІЛОКУДРЮ С.Д.

Білокудря С.Д., яка доповіла про  необхідність створення постійно діючого робочого органу Савинської селищної  ради, з метою забезпечення надання адміністративних послуг через адміністратора,  шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних.

Кабашний Р.А., зазначив, що ЦНАП потрібний, саме на самофінансуванні.

Білокудря С.Д. відповіла, що перелік послуг буде в подальшому затверджуватися депутатами і майже всі послуги є безкоштовними.

Лисенко Д.О. уточнив, чи ЦНАП буде діяти тільки в адміністративному центрі, чи і по старостинським округам?

Матвієнко Ю.М. відповів, що функції адміністраторів в старостинських округах будуть здійснювати старости.

Покуса О.М. доповіла, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про створення Центру надання адміністративних  послуг Савинської селищної ради».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 257-VІІІ «Про створення Центру надання адміністративних  послуг Савинської селищної ради»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету ради Савинської селищної ради.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який запропонував ввести до персонального складу виконавчого комітету ЯНЬКО Олену Миколаївну – начальника відділу освіти Савинської селищної ради та встановити чисельність виконавчого комітету ради в складі  24 особи.

Покуса О.М. доповіла, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету ради Савинської селищної ради».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 258-VІІІ «Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету ради Савинської селищної ради »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми боротьби з карантинними  організмами: амброзією полинолистою, повитицею   польовою та американським білим метеликом на  території Савинської селищної ради на 2021-2025 роки.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що на виконання розпорядження Харківської обласної державної адміністрації № 262  від 05.05.2008 року «Про запровадження карантинного  режиму» та № 221 від 16.04.2009 року «Про внесення змін до розпорядження» та у зв’язку з тим, що на території Савинської селищної ради  зареєстровано вогнища регульованих шкідливих організмів, таких як: американського білого метелика, амброзії полиолистної, повитиці польової, враховуючи лист Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, є пропозиція затвердити Програму боротьби з карантинними організмами: амброзією полинолистою, повитицею польовою та американським білим метеликом на території Савинської селищної  ради на 2021-2025 роки.

Фінансування  заходів  Програми  здійснювати  у межах  видатків, передбачених бюджетом  Савинської селищної   ради, та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством. Поки що буде на заходи буде виділено 30,0 тис.грн.

Кабашний Р.А. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Програми боротьби з карантинними  організмами: амброзією полинолистою, повитицею   польовою та американським білим метеликом на  території Савинської селищної ради на 2021-2025 роки ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 259-VІІІ «Про затвердження Програми боротьби з карантинними  організмами: амброзією полинолистою, повитицею   польовою та американським білим метеликом на  території Савинської селищної ради на 2021-2025 роки»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2021 рік  Савинської  селищної ради.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що з метою поліпшення стану забезпечення житлом мешканців  Савинської селищної ради, створення умов для будівництва або придбання житла громадянами, які потребують покращення житлових умов, на виконання Указу Президента України від 27 березня 1998 року № 222/98 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі», є пропозиція затвердити Програму індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2021 рік. Начальнику Фінансового управління  Аллі КУЗЬМІНІЙ  передбачити в бюджеті селищної ради на 2021 рік кошти на фінансування Програми, виходячи з можливостей селищного  бюджету.

Кабашний Р.А. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2021 рік  Савинської  селищної ради».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 260-VІІІ «Про затвердження Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2021 рік  Савинської  селищної ради»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження рішення виконавчого комітету  “Про прийняття Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради Ізюмського району Харківської області на 2021 рік”  від 15.04.2021 р. № 41.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який запропонував затвердити рішення виконкому Савинської селищної ради “Про прийняття програми ремонту доріг комунальної власності Савинської селищної  ради на 2021 рік” від 15.04.2021 р.  № 41 та зачитав проєкт рішення.

Кабашний Р.А. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження рішення виконавчого комітету  “Про прийняття Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради Ізюмського району Харківської області на 2021 рік”  від 15.04.2021 р. № 41».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 261-VІІІ «Про затвердження рішення виконавчого комітету  “Про прийняття Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради Ізюмського району Харківської області на 2021 рік”  від 15.04.2021 р. № 41 »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2021 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповів, що на виконання Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2021 рік є пропозиція виділити кошти  в сумі 36,0 тис.грн. для фінансування функції  «Організація благоустрою населених пунктів» на 2021 рік,   предмети, матеріали, обладнання та інвентар в сумі 7,0 тис.грн. (придбання однорічних рослин-7,0 тис. грн.), оплата послуг (крім комунальних) в сумі 29,0 тис.грн. (ремонт колодязя Довгалівка, вул. Донецька між буд.151- буд.153- 28,0 грн.  та реєстрація причепа 1,0 грн).

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2021 рік ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 262-VІІІ «Про внесення змін до  Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2021 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  Програми розвитку культури  і туризму   Савинської селищної ради  на 2021 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, що на виконання Програми розвитку культури  і туризму   Савинської селищної ради  на 2021 рік виділити кошти  в сумі 97,775 тис.грн. для фінансування  функцій: «Забезпечення діяльності палаців та будинків культури, художніх колективів, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів» видатки в сумі 97,775 тис.грн., в тому числі: предмети, матеріали, обладнання та інвентар в сумі 8,0 тис.грн. (гітара, струни, барабані палички, пластик на альматі), оплата праці і нарахування на заробітну плату в сумі 88,755 тис.грн. (1ставка Морозівський сільський клуб+0,5ставки Залиманський сільський клуб керівник гуртка), оплата послуг (крім комунальних) в сумі 1,020 тис.грн. (відновлення телефонного номеру в Савинському будинку культури). Виділити 12,0 тис.грн. на  співфінансування та утримання бюджетних освітніх установ, а саме: комунальний заклад Балаклійської районної ради «Балаклійська районна централізована бібліотечна система» (оплата теплопостачання закладам  Савинської філії)  + 12,000 тис.грн.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  Програми розвитку культури  і туризму   Савинської селищної ради  на 2021 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 263-VІІІ «Про внесення змін до  Програми розвитку культури  і туризму   Савинської селищної ради  на 2021 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  Програми  соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2021 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, що на виконання  Програми  соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2021 рік виділити кошти  в сумі 43,4 тис.грн., для фінансування функції, а саме: «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій», а саме на оплата послуг (крім комунальних) в сумі 19,2 тис.грн. (оренда житла для військових зборів -10,0 тис.грн., доставка шкільним автобусом 2,5 тис.грн., оформлення земельної  ділянки вул. Л.Талалая, 1/5  - 6,7 тис. грн.), предмети, матеріали, обладнання та інвентар в сумі 24,2  тис.грн. (маски, дезінфектори, для територіальної оборони – 6,0 тис. грн., придбання засобів зв’язку для територіальної оборони 18,200 тис.грн. ).

Кабашний Р.А. запропонував

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  Програми  соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2021 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 264-VІІІ «Про внесення змін до  Програми  соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2021 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  комплексної Програми соціального захисту населення  Савинської селищної ради  на 2021  рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, що на виконання комплексної Програми соціального захисту населення  Савинської селищної ради  на 2021  рік здійснити  перерозподіл коштів загального фонду, а саме: зменшити  фінансування  функції «Організація та проведення громадських робіт»  в сумі 390,815 тис.грн. (10 чол. на 6 місяців) у квітні  з них: заробітна плата -320,34 тис.грн.,  нарахування на оплату праці -70,475 тис.грн.

Збільшити видатки  по функції  утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб в сумі 0,700 тис.грн. (адміністративний збір)

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  комплексної Програми соціального захисту населення  Савинської селищної ради  на 2021  рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 265-VІІІ «Про внесення змін до  комплексної Програми соціального захисту населення  Савинської селищної ради  на 2021  рік»  прийняти (додається).

Голосували :

«За» - 20 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  Програми розвитку освіти Савинської селищної ради  на 2021  рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, що на виконання Програми розвитку освіти Савинської селищної ради  на 2021  рік є пропозиція виділити кошти  в сумі 14,26  тис.грн., в тому числі на  предмети, матеріали, обладнання та інвентар в сумі 9,500 тис.грн , інші поточні видатки в сумі 4,760 тис.грн. По функції  «Надання дошкільної освіти» спрямовати  7,36 тис.грн., в тому числі на предмети, матеріали, обладнання та інвентар в сумі 6,0  тис.грн. (бойлери 2 шт. для дитячого садочку), інші поточні видатки сумі 1,36 тис.грн. (адмін. збір для оформлення юридичної особи, 2 садочки по 680,0  грн).

        По функції  «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти (місцевий бюджет)» спрямовано  6,9 тис.грн., в тому числі на предмети, матеріали, обладнання та інвентар в сумі 3,500 тис.грн. (з/ч для шкільного автобусу  Морозівського ліцею), інші поточні видатки сумі 3,4 тис.грн. (адмін. збір для оформлення юридичної особи , 5 шкіл по 680,0 грн).

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  Програми розвитку освіти Савинської селищної ради  на 2021  рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 266-VІІІ «Про внесення змін до  Програми розвитку освіти Савинської селищної ради  на 2021  рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2022 роки. 

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, що на виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2022 роки є пропозиція передбачити видатки у сумі 25,0 тис. грн.  по загальному фонду для  придбання предметів матеріалі (гантелі, набір гир, штанга, лава тренувальна) по функції  «Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту».

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2022 роки».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 267-VІІІ «Про внесення змін до  Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2022 роки»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  Програми  фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2021 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, що на виконання Програми  фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2021 рік є пропозиція виділити кошти для утримання апарату селищної ради спрямовано 10,24 тис.грн., в тому числі:

по функції «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» спрямовано 10,000 тис.грн.,  інші поточні видатки 10,000 тис.грн.(штрафи).

по функції «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах» спрямовано 0,240 тис.грн., в тому числі видатки на відрядження в сумі 0,240 тис.грн. (звіти в м. Харків ТЕР центр).

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  Програми  фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2021 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 268-VІІІ «Про внесення змін до  Програми  фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2021 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Савинської селищної  ради на 2021 рік.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка доповіла, що на виконання Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Савинської селищної  ради на 2021 рік є пропозиція передбачити  видатки у сумі 90,0 тис. грн. по загальному фонду для  КП ЖКГ «Савинське» (для надання допомоги у придбанні навісного обладнання до причепа) по функції  «Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій».

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Савинської селищної  ради на 2021 рік».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 269-VІІІ «Про внесення змін до  Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Савинської селищної  ради на 2021 рік»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення ІІ сесії VІІІ скликання від 22 грудня 2020 року № 41-VIІI «Про селищний бюджет на 2021 рік. 20550000000.»

Доповідає: Кузьміна В.В., доповідь додається.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до рішення ІІ сесії VІІІ скликання від 22 грудня 2020 року № 41-VIІI «Про селищний бюджет на 2021 рік. 20550000000.»».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 260-VІІІ «Про внесення змін до рішення ІІ сесії VІІІ скликання від 22 грудня 2020 року № 41-VIІI «Про селищний бюджет на 2021 рік. 20550000000.»»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження базової мережі закладів культури  Савинської селищної ради.

Доповідає: Заріцька В.Ю., яка доповіла, що з метою уточнення базової мережі  закладів культури  Савинської селищної ради є пропозиція затвердити перелік базової мережі закладів культури Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області згідно додатку.

Одноволова Ю.Ю. доповіла, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження базової мережі закладів культури  Савинської селищної ради. ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 271-VІІІ «Про затвердження базової мережі закладів культури  Савинської селищної ради»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження уточненого штатного розпису закладів культури Савинської селищної ради.

Доповідає: Заріцька В.Ю., яка запропонувала  затвердити уточнений штатний розпис закладів культури, які розташовані на території Савинської селищної територіальної громади. Уточнення проведено в зв’язку із приведенням  назв посад згідно класифікатора професій.

Одноволова Ю.Ю. доповіла, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження уточненого штатного розпису закладів культури Савинської селищної ради».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 272-VІІІ «Про затвердження уточненого штатного розпису закладів культури Савинської селищної ради»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про прийняття в комунальну власність колодязів загального користування.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що з метою належного водозабезпечення жителів населеного пункту с. Довгалівка,   розглянувши акт обстеження комісією, створеної розпорядженням селищного голови № 49 від 21.04.2021 р., є пропозиція прийняти в комунальну власність  Савинської селищної  ради колодязі загального користування, які знаходяться в с. Довгалівка: вул. Транспортна напроти будинку № 26, вул. Донецька між будинками № 151 та № 153.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про прийняття в комунальну власність колодязів загального користування».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 273-VІІІ «Про прийняття в комунальну власність колодязів загального користування»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20  

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про виготовлення печаток та штампів загальному відділу  Савинської селищної  ради.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що з метою належного виконання функціональних обов’язків загальним відділом виконавчого комітету Савинської селищної ради є пропозиція надати дозвіл на виготовлення двох круглих печаток «Для довідок» і «Для документів»  та кутового  штампу із зазначенням найменування «Загальний відділ» та зачитав проєкт рішення.

Покуса О.М. доповіла, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про виготовлення печаток та штампів загальному відділу  Савинської селищної  ради».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 274-VІІІ «Про виготовлення печаток та штампів загальному відділу  Савинської селищної  ради»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 19 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про вступ до Всеукраїнської асоціації громад.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що надійшло звернення заступника голови – керівника виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації громад Миколи Поєдинка з  пропозицією розглянути можливість вступу Савинської селищної ради до Всеукраїнської асоціації громад та зачитав проєкт рішення.

Покуса О.М.. доповіла, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про вступ до Всеукраїнської асоціації громад ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  б/н  «Про вступ до Всеукраїнської асоціації громад»  не прийнято.

 

Голосували :

«За» - 2  

«Проти» - 9

«Утримались» -  9

«Не голосували» - немає,

Рішення не прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд листа громадської організації «За демократичне виборче право» вх. № 858 від 25.03.2021 р.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що надійшов лист від громадської організації «За демократичне виборче право» вх. № 858 від 25.03.2021 р. з проханням  підтримати  чотири пакети законопроєктів щодо розподілу ПДФО на користь місцевих громад: № 4062 від 07.09.2020р., № 4238 та 4239 від 20.10.2020р., №№ 4369 та 4370 від 12.11.2020 р., №№ 5244 та 5245 від 15.03.2021 р. та довести дане рішення до депутата Верховної Ради України від виборчого округу № 178 ЛІТВІНОВА Олександра Миколайовича

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про розгляд листа громадської організації «За демократичне виборче право» вх. № 858 від 25.03.2021 р.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 275-VІІІ «Про розгляд листа громадської організації «За демократичне виборче право» вх. № 858 від 25.03.2021 р.»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 20 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд депутатських запитів.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що надійшло два  депутатські запити вх. № 1206, № 1207 від 22.04.2021 р. депутатів Савинської селищної ради УІІІ скликання: ОРЛОВА Є.Ю., ЛИСЕНКА Д.О., МАЛИШКА В.В., ЦІЛЮРИК С.О., БАБЕНКО Н.С., КАБАШНОГО Р.А. на які надані письмові відповіді.

 

 

СЛУХАЛИ: Про визначення розміру річної орендної  плати за користування земельними ділянками  сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (не витребувані паї) на території Савинської селищної ради.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що обговоривши пропозицію голови постійної комісії з земельних питань та питань промисловості, будівництва, благоустрою, транспорту, комунального господарства КАБАШНОГО Р.А. щодо визначення розміру річної орендної плати за користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (не витребувані паї), встановлення  терміну дії права оренди на вище зазначені ділянки та зачитав проєкт рішення з пропозицією   встановити розмір річної орендної плати за користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (не витребувані паї) в розмірі  10,0   (десять) % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Встановити термін дії права оренди за користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (не витребувані паї) - до моменту отримання її власником документів, що підтверджують право власності на земельну ділянку(пай) але не більше ніж  7  (сім) років.               

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про визначення розміру річної орендної  плати за користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (не витребувані паї) на території Савинської селищної ради».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 276 -VІІІ «Про визначення розміру річної орендної  плати за користування земельними ділянками  сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (не витребувані паї) на території Савинської селищної ради»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 19 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про визначення мінімального  стартового розміру річної плати  за користування земельними ділянками сільськогосподарського  призначення право оренди на які виставлятимуться на земельні торги (аукціон), кроку торгів  та  мінімального терміну дії права оренди вище зазначених ділянок.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  обговоривши пропозицію голови постійної комісії з земельних питань та питань промисловості, будівництва, благоустрою, транспорту, комунального господарства КАБАШНОГО Р.А. щодо визначення: мінімального стартового розміру річної  плати за користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення право оренди на які виставлятимуться на земельні торги (аукціон), кроку торгів, а також встановлення мінімального терміну дії права оренди на вище зазначені ділянки            та запропонував проєкт рішення. Встановити мінімальний стартовий розмір річної  плати за користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення, право оренди на які, виставлятимуться на земельні торги (аукціон) в розмірі 10 (десять) % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Встановити крок торгів в розмірі 0,5 (нуль цілих п’ять десятих) % від мінімального стартового розміру річної  плати за користування земельною ділянкою. Встановити термін дії права оренди за користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення, право оренди на які, виставлятимуться на земельні торги (аукціон) мінімальний  7 (сім) років. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про визначення мінімального  стартового розміру річної плати  за користування земельними ділянками сільськогосподарського  призначення право оренди на які виставлятимуться на земельні торги (аукціон), кроку торгів  та  мінімального терміну дії права оренди вище зазначених ділянок».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  277-VІІІ «Про визначення мінімального  стартового розміру річної плати  за користування земельними ділянками сільськогосподарського  призначення право оренди на які виставлятимуться на земельні торги (аукціон), кроку торгів  та  мінімального терміну дії права оренди вище зазначених ділянок»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 19 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення колишніх земель колективної власності  КСП «Червоноармієць».

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що з метою встановлення місця розташування об’єктів землеустрою, їх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або без правовстановлюючих документів без сплати податків та зборів,  не за цільовим призначенням, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для прийняття на їх основі відповідних рішень Савинською селищною радою та запропонував проєкт рішення провести інвентаризацію земель нерозподілених, не витребуваних земельних ділянок колективної власності КСП  «Червоноармієць»  сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані за межами населених пунктів на території Савинської селищної громади Харківської області, орієнтовною площею 71,0000 га. (площа буде уточнена під час виготовлення технічної документації). Замовити Технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації  земель нерозподілених, не витребуваних земельних ділянок колективної власності КСП «Червоноармієць» сільськогосподарського призначення для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва, які розташовані за межами населених пунктів на території Савинської селищної територіальної громади Харківської області, орієнтовною площею 71,0000 га.              

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення колишніх земель колективної власності  КСП «Червоноармієць»».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 278-VІІІ «Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення колишніх земель колективної власності  КСП «Червоноармієць»»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 19

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. _____________  для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства  по  вул. ___________________, ___ в с. Вишнева на території Савинської селищної територіальної громади  Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла  заява, вх. № 186 від 05.04.2021 р., гр. ___________________ (РНОПП ______________), який зареєстрований по вул. ____________, __  в с. Вишнева Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по  вул. ______________, __ в с. Вишнева на території Савинської селищної територіальної громади  Харківської області,  надані витяги з Державного земельного кадастру про земельні ділянки номер НВ-5317893682021 від 22.03.2021р., номер НВ-4615604842021 від 22.03.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Талалаю Павлу Івановичу  для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства  по  вул. _______________, __ в с. Вишнева на території Савинської селищної територіальної громади  Харківської області  ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  279-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. _________________  для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства  по  вул. _____________, ___ в с. Вишнева на території Савинської селищної територіальної громади  Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 19 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства зі зміною цільового призначення  та переведення в категорію земель сільськогосподарського  призначення за рахунок земель житлової та громадської  забудови, сільськогосподарського призначення. 

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява, вх. № 256 від 27.04.2021 р., _____________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована в селі Вишнева площа ____________, буд. __ Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок житлової та громадської забудови в селі Вишнева площа ______________ Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, орієнтовною площею 0,3990 га., додані  графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки, виготовлені ПП «Землевпорядник». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства зі зміною цільового призначення  та переведення в категорію земель сільськогосподарського  призначення за рахунок земель житлової та громадської  забудови, сільськогосподарського призначення  ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 280-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства зі зміною цільового призначення  та переведення в категорію земель сільськогосподарського  призначення за рахунок земель житлової та громадської  забудови, сільськогосподарського призначення»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 19 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви вх. № 172 від 30.03.2021 гр. ________________, надісланої через  ВПЗ с. Вишнева.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  надійшла заява гр. _____________ (вх. № 172 від 30.03.2021),  яка мешкає в с. Вишнева вул. _______________,__ з проханням виділити їй 2 га землі для особистого селянського господарства на території Савинської селищної ради.  Пропозиція комісії – відмовити гр. _____________ у наданні 2,0 га землі для ведення особистого селянського господарства на території Савинської селищної ради в зв’язку з відсутністю в повному обсязі документів, які необхідно додати до заяви.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про розгляд заяви вх. № 172 від 30.03.2021 гр. ________________, надісланої через  ВПЗ с. Вишнева».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  281-VІІІ «Про розгляд заяви вх. № 172 від 30.03.2021 гр. ____________, надісланої через  ВПЗ с. Вишнева»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 19 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви вх. № 175 від 30.03.2021 гр. _______________ надісланої через ВПЗ с. Вишнева.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  надійшла заява гр. _________________ни (вх. № 175 від 30.03.2021),  яка мешкає в с. Вишнева вул. ____________, __ з проханням виділити їй 2 га землі для ведення особистого селянського господарства на території Савинської селищної ради. Пропозиція комісії – відмовити гр. ________________ у наданні 2,0 га землі для ведення особистого селянського господарства на території Савинської селищної ради в зв’язку з відсутністю в повному обсязі документів, які необхідно додати до заяви.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про розгляд заяви вх. № 175 від 30.03.2021 гр. ___________________ надісланої через ВПЗ с. Вишнева».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  282-VІІІ «Про розгляд заяви вх. № 175 від 30.03.2021 гр. ___________________ надісланої через ВПЗ с. Вишнева»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 19 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви вх. № 174 від 30.03.2021 гр. _________________ надісланої через ВПЗ с. Вишнева.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  надійшла     заява гр. ______________ (вх. № 174 від 30.03.2021),  яка мешкає в с. Вишнева вул. __________, __ з проханням виділити їй 2 га землі для ведення особистого селянського господарства на території Савинської селищної ради. Пропозиція комісії – відмовити гр. _______________ у наданні 2,0 га землі для ведення особистого селянського господарства на території Савинської селищної ради в зв’язку з відсутністю в повному обсязі документів , які необхідно додати до заяви.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про розгляд заяви вх. № 174 від 30.03.2021 гр. _____________ надісланої через ВПЗ с. Вишнева».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  283-VІІІ «Про розгляд заяви вх. № 174 від 30.03.2021 гр. _______________ надісланої через ВПЗ с. Вишнева»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 19

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви вх. № 173 від 30.03.2021 гр. ____________________  та її доньки  ______________ (дитина-інвалід) надісланої через ВПЗ с. Вишнева.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  надійшла заява гр. ________________  та її доньки _________________ (дитина-інвалід) (вх. № 173 від 30.03.2021),  які мешкають в с. Вишнева вул. ____________, ___ з проханням виділити їм по 2 га землі для ведення особистого селянського господарства на території Савинської селищної ради. Пропозиція комісії – відмовити гр. ________________  та її доньці _______________   у наданні по 2,0 га землі для ведення особистого селянського господарства на території Савинської селищної ради в зв’язку з відсутністю в повному обсязі документів , які необхідно додати до заяви.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про розгляд заяви вх. № 173 від 30.03.2021 гр. ______________  та її доньки  ______________ (дитина-інвалід) надісланої через ВПЗ с. Вишнева».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  284-VІІІ «Про розгляд заяви вх. № 173 від 30.03.2021 гр. ______________  та її доньки  ________________ (дитина-інвалід) надісланої через ВПЗ с. Вишнева»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 19 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про закінчення терміну дії договору оренди на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва від 19 серпня 2009 року укладеного між Балаклійською РДА та ___________________ та  зареєстрованого в Управлінні Держкомзему Балаклійського  району за № 632020004000172 від 29 березня 2011 року кадастровий номер ділянки 6320282800:01:000:0292.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла заява, вх. № 176 від 30.03.2021р., гр. __________________ (РНОПП ______________), який мешкає  по вул. ____________,___  в с. Залиман Балаклійського району Харківської області, з проханням не поновлювати термін дії договору оренди земельної ділянки складеного 19 серпня 2009 року та зареєстрованого 29 березня 2011року за № 632020004000172 в Управлінні Держкомзему Балаклійського району в зв’язку з небажанням користуватися та обробляти дану земельну ділянку.                . Пропозиція комісії – договір оренди на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва від 19 серпня 2009 року укладеного між Балаклійською РДА та _________________ та зареєстрованого в Управлінні Держкомзему Балаклійського району за № 632020004000172 від 29 березня 2011року кадастровий номер ділянки 6320282800:01:000:0292 вважати таким термін дії якого закінчився. Земельну ділянку площею 10,0000 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 6320282800:01:000:0292 право комунальної власності зареєстровано 26.03.2021р. реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2325116263202 виставити на аукціон щодо продажу права оренди.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про закінчення терміну дії договору оренди на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва від 19 серпня 2009 року укладеного між Балаклійською РДА та _______________ та  зареєстрованого в Управлінні Держкомзему Балаклійського  району за № 632020004000172 від 29 березня 2011 року кадастровий номер ділянки 6320282800:01:000:0292  ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  285-VІІІ «Про закінчення терміну дії договору оренди на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва від 19 серпня 2009 року укладеного між Балаклійською РДА та ________________ та  зареєстрованого в Управлінні Держкомзему Балаклійського  району за № 632020004000172 від 29 березня 2011 року кадастровий номер ділянки 6320282800:01:000:0292»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 19 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого  селянського господарства зі зміною цільового призначення   та переведення в категорію земель сільськогосподарського  призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови  розташованої в с. Норцівка  по вул. Центральна гр. __________________ з метою отримання у власність.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  надійшла  заява, вх. № 205 від 15.04.2021 р., гр. _______________ (РНОПП _____________2), яка зареєстрована в м. Харків вул. ______________, буд.___ кв.__, з проханням надати дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови розташованої в с. Норцівка  по вул. Центральна Балаклійського району Харківської області з метою отримання у власність,  додані  графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого  селянського господарства зі зміною цільового призначення   та переведення в категорію земель сільськогосподарського  призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови  розташованої в с. Норцівка  по вул. Центральна гр. ________________ з метою отримання у власність».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  286-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого  селянського господарства зі зміною цільового призначення   та переведення в категорію земель сільськогосподарського  призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови  розташованої в с. Норцівка  по вул. Центральна гр. ______________________ з метою отримання у власність»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 19 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд          по вул. ___________, __  в с. Норцівка Ізюмського району  (колишній Балаклійський) Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла заява, вх. № 223 від 21.04.2021 р., гр. _______________ (РНОПП __________), який зареєстрований по вул. _____________, буд.__ кв.__ м. Донецьк, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.  вул. _____________,__  в с. Норцівка Ізюмського району (колишній Балаклійський) Харківської області, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (договір купівлі-продажу житлового будинку  від 21.02.2006р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра». Пропозиція комісії – надати згоду.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. _____________, __  в с. Норцівка Ізюмського району  (колишній Балаклійський) Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  287-VІІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд            по вул. ____________, __  в с. Норцівка Ізюмського району  (колишній Балаклійський) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 19 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд та затвердження Акту обстеження меж між земельними ділянками,  кадастрові номера: 6320282801:00:002:0140, 6320282801:00:002:0130,  які межують з ділянкою кадастровий номер якої   6320282801:00:002:0161.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що комісія розглянула Акт обстеження меж між земельними ділянками,  кадастрові номера: 6320282801:00:002:0140, 6320282801:00:002:0130, які межують з ділянкою кадастровий номер якої  6320282801:00:002:0161 від 13 квітня 2021року складеного комісією  з проведення обстеження земельної ділянки в зв’язку з порушенням встановлених меж кадастровий номер  6320282801:00:002:0161 (розпорядження № 37  від 08 квітня 2021 року голови Савинської селищної ради Ю.М. Матвієнка). Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про розгляд та затвердження Акту обстеження меж між земельними ділянками,  кадастрові номера: 6320282801:00:002:0140, 6320282801:00:002:0130,  які межують з ділянкою кадастровий номер якої   6320282801:00:002:0161  ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  288-VІІІ «Про розгляд та затвердження Акту обстеження меж між земельними ділянками,  кадастрові номера: 6320282801:00:002:0140, 6320282801:00:002:0130,  які межують з ділянкою кадастровий номер якої   6320282801:00:002:0161»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 19 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння  із земель запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність  або користування громадянам чи юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної  ради (колишня Залиманська сільська рада) площа -5,0685 га,  кадастровий номер ділянки 6320282800:02:000:0484).

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  надійшла заява, вх. № 221 від 21.04.2021 р., ____________ (РНОПП ______________), який зареєстрований в м. Балаклія  по вул. ___________, буд. __ Балаклійського району Харківської області, з проханням надання земельної ділянки в оренду для сінокосіння строком на 10 років, кадастровий номер 6320282800:02:000:0484 площею -5,0685 га розташованої за межами села Мирна Долина Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, беручі до уваги викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки виготовлене самостійно. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння  із земель запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність  або користування громадянам чи юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної  ради (колишня Залиманська сільська рада) площа -5,0685 га,  кадастровий номер ділянки 6320282800:02:000:0484)».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 289-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння  із земель запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність  або користування громадянам чи юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної  ради (колишня Залиманська сільська рада) площа -5,0685 га,  кадастровий номер ділянки 6320282800:02:000:0484)»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 19 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. ___________________ для  індивідуального садівництва, розташованої в с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла заява, вх. № 260  від 28.04.2021 р.,  ______________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована смт. Савинці вул. __________, буд.___  Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва та передати земельну  ділянку у власність безкоштовно,  беручи до уваги витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-4811394672021 від 20.04.2021р., висновок № 2866/82-21 про розгляд документації із  землеустрою від 01.03.2021р. ГУ Держгеокадастру у Чернігівській області. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. ______________ для  індивідуального садівництва, розташованої в с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  290-VІІІ «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. ___________________ для  індивідуального садівництва, розташованої в с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості), для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Савинці вул. _____________,__ Балаклійського району Харківської області та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  надійшла заява, вх. № 236 від 22.04.2021 р., ___________ (РНОПП __________), яка зареєстрована в смт. Савинці вул. ___________ __ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Савинці вул. ____________, __ Балаклійського району Харківської області та передати земельну ділянку у власність безкоштовно, беручи до уваги витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-5317430502021 від 13.01.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості), для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Савинці вул. ____________,__ Балаклійського району Харківської області та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 291-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості), для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Савинці вул. ________________, __ Балаклійського району Харківської області та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованої по вул. Козацька смт. Савинці  Ізюмського району(колишнього Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла заява, вх. № 254 від 27.04.2021 р., ____________  (РНОПП __________), який зареєстрований в смт  Савинці вул. ____________, буд. ___ Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованої по вул. Козацька смт. Савинці Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, з метою отримання земельної ділянки у власність, беручи до уваги графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки, виготовлені ТОВ «Підприємство» Астра». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованої по вул. Козацька смт. Савинці  Ізюмського району(колишнього Балаклійського) Харківської області.  ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  292-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованої по вул. Козацька смт. Савинці  Ізюмського району(колишнього Балаклійського) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 3, Цілюрик С.О. – конфлікт інтересів.

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами  населених пунктів на  території Савинської селищної ради  Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що комісія розглянула  технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області виготовлену на замовлення Савинської селищної ради ТОВ «Підприємство «Астра» на підставі рішення LІV сесія VIІ скликання Савинської селищної ради від 17 вересня  2020 року  № 1226 –VIІ «Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради», та на підставі рішення Балаклійського районного суду Харківської області від 19.05.2020р. (справа  № 610\735\20 2-о\610\51\2020 набрало законної сили 07.08.2020р.). Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами  населених пунктів на  території Савинської селищної ради  Балаклійського району Харківської області  ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  293-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами  населених пунктів на  території Савинської селищної ради  Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в смт. Савинці вул. _____________, __ Балаклійського району  Харківської області та передача земельної  ділянки у власність  безкоштовно.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла заява, вх. № 258  від 27.04.2021 р., ____________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована в смт Савинці вул. __________, __ Балаклійського району Харківської області та від імені якої, за довіреністю (додається) від 04.12.2020р. складеною та посвідченою секретарем виконкому Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Плотніковою І.І., діє ________________, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в смт. Савинці вул. __________, __ Балаклійського району Харківської області та передати земельну  ділянку у власність безкоштовно,  беручі до уваги витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-7420618642021 від 21.04.2021р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в смт. Савинці вул. ______________, __ Балаклійського району  Харківської області та передача земельної  ділянки у власність  безкоштовно ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  294-VІІІ  «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в смт. Савинці вул. ____________, __ Балаклійського району  Харківської області та передача земельної  ділянки у власність  безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про виготовлення  технічної документація із землеустрою  щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування  нежитлової будівлі  розташованої в смт. Савинці по вул. Леоніда Талалая, 1\5 Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що комісія   розглянула графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі  в смт. Савинці по вул. Леоніда Талалая, 1\5 виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра» відповідно до Генерального плану смт Савинці Балаклійського району Харківської області, Статуту Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області, Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності (індексний номер витягу 182969860 від 30.09.2019р.). Пропозиція комісії – доручити голові Савинської селищної ради МАТВІЄНКУ Ю.М. замовити виготовлення  технічної документація із землеустрою щодо інвентаризації земельної  ділянки для обслуговування нежитлової будівлі  розташованої в смт Савинці по вул. Леоніда Талалая, 1\5 Балаклійського району Харківської області із земель житлової та громадської забудови комунальної власності, площею-0,1214 га.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про виготовлення  технічної документація із землеустрою  щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування  нежитлової будівлі  розташованої в смт. Савинці по вул. Леоніда Талалая, 1\5 Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  295-VІІІ «Про виготовлення  технічної документація із землеустрою  щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування  нежитлової будівлі  розташованої в смт. Савинці по вул. Леоніда Талалая, 1\5 Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в с. Довгалівка вул. _____________, ___ Балаклійського району  Харківської області та передача земельної  ділянки у власність  безкоштовно.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  надійшла заява, вх. № 202  від 14.04.2021 р., _____________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована в с. Довгалівка вул. __________,___ Балаклійського району Харківської області та від імені якої за довіреністю (додається) від 04.03.2021р. складеною та посвідченою секретарем виконкому Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області НАДТОЧОЮ В.Г. діє ____________________, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в с. Довгалівка вул. __________,___ Балаклійського району Харківської області та передати земельну  ділянку у власність безкоштовно,  доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-2611713742021 від 11.04.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в с. Довгалівка вул. ___________, ___ Балаклійського району  Харківської області та передача земельної  ділянки у власність  безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  296-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в с. Довгалівка вул. ____________, ___ Балаклійського району  Харківської області та передача земельної  ділянки у власність  безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 3, Плотнікова І.І. – конфлікт інтересів.

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в смт Савинці  вул. _____________, ___ Балаклійського  району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла спільна заява, вх. № 201  від 13.04.2021р., громадян: ________________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована по вул. __________, ____ кв. __  в м. Балаклія Балаклійського району Харківської області, ______________ (РНОПП __________), який зареєстрований по вул. _________, ___ кв. __  в м. Балаклія Балаклійського району Харківської області, _______________ (РНОПП ________), яка зареєстрована по вул. ___________, ___ кв. __ в смт  Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в смт. Савинці  вул. ______________, ___ Балаклійського району Харківської області,  беручи до уваги витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-7420390162021 від 25.03.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в смт Савинці  вул. ______________, ___ Балаклійського  району Харківської області  ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  297-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в смт Савинці  вул. _____________, ___ Балаклійського  району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ___________________  за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташовану за межами населених пунктів на території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.  

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  надійшла заява, вх. № 220 від 20.04.2021р., гр. ______________ (РНОПП ______________), яка зареєстрована по вул. ____________ буд.__ кв.___в  смт Слобожанське Кегичівського району Харківської області, з проханням затвердити Технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (рілля контур № 31 ділянка № 06 площею 3.3603 га)  розташовану за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6314079162020 від 03.11.2020р. та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки(паю) в натурі (на місцевості) гр. ____________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташовану за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області  виготовлену ПП «Землевпорядник» на підставі рішення  № 467/VII від 19 серпня 2020р. Морозівської сільської ради «Про надання гр.  __________________ дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)». Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _________________  за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташовану за межами населених пунктів на території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.     ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  298-VІІІ «Про  затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _______________________  за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташовану за межами населених пунктів на території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. ___________________ для ведення особистого селянського господарства, розташованої в с. Морозівка Балаклійського району Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  надійшла заява, вх. № 240  від 23.04.2021 р., ___________________ (РНОПП __________________), яка зареєстрована смт Савинці вул. ______________,__  Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства та передати земельну  ділянку у власність безкоштовно,  беручи до уваги витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-5609347192021 від 16.04.2021р., висновок № 6197/82-21 про розгляд документації із  землеустрою від 12.04.2021р. ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. _____________________ для ведення особистого селянського господарства, розташованої в с. Морозівка Балаклійського району Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно  ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  299-VІІІ «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. __________________________ для ведення особистого селянського господарства, розташованої в с. Морозівка Балаклійського району Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. ________________ для ведення особистого селянського господарства, розташованої в с. Морозівка Балаклійського району Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла  заява, вх. № 239  від 23.04.2021 р., ____________________ (РНОПП ______________), яка зареєстрована с. Морозівка  Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства та передати земельну  ділянку у власність безкоштовно,  беручи до уваги витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-1815395282021 від 19.04.2021р., висновок № 8096/82-21 про розгляд документації із  землеустрою від 15.04.2021р. ГУ Держгеокадастру у Івано-Франківській області. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. _____________________ для ведення особистого селянського господарства, розташованої в с. Морозівка Балаклійського району Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  300-VІІІ «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. ___________________ для ведення особистого селянського господарства, розташованої в с. Морозівка Балаклійського району Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна  ділянка) в с. Морозівка, вул. _________________, __ Балаклійського  району Харківської області та передача земельної ділянки  у власність безкоштовно.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла заява, вх. № 238 від 23.04.2021 р., ___________________ (РНОПП ________________), який зареєстрований в с. Морозівка вул. ______________ __ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Морозівка вул. ________________, __ Балаклійського району Харківської області та передати земельну ділянку у власність безкоштовно, беручи до уваги витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-5318057212021 від 20.04.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна  ділянка) в с. Морозівка, вул. _______________, __ Балаклійського  району Харківської області та передача земельної ділянки  у власність безкоштовно  ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  301-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна  ділянка) в с. Морозівка, вул. ___________, ___ Балаклійського  району Харківської області та передача земельної ділянки  у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в с. Бородоярське вул. ___________, __ Балаклійського району  Харківської області та передача земельної  ділянки у власність  безкоштовно.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  надійшла  заява, вх. № 207  від 15.04.2021р., ______________  (РНОПП ____________), який зареєстрований по вул. ____________,__ в смт. Кегичівка  Кегичівського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в с. Бородоярське, вул.___________,__  та передати земельну  ділянку у власність безкоштовно,  беручи до уваги витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6315120772021 від 01.04.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в с. Бородоярське вул. _________, __ Балаклійського району  Харківської області та передача земельної  ділянки у власність  безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  302-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в с. Бородоярське вул. __________, __ Балаклійського району  Харківської області та передача земельної  ділянки у власність  безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________, __ в с. Морозівка Балаклійського  району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла  заява, вх. № 199 від 13.04.2021р., гр. ________________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована по вул. ___________,__ в с. Морозівка Балаклійського району Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Матросова,30 в с. Морозівка,  додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (договір дарування житлового будинку від 29.05.2009р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра» . Пропозиція комісії – надати згоду.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. ______________, ___ в с. Морозівка Балаклійського  району Харківської області.  ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 303-VІІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд            по вул. _____________, __ в с. Морозівка Балаклійського  району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж  земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок  земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська  рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської  області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла заява, вх. № 149 від 17.03.2021 р., гр. __________________ (РНОПП _____________), який зареєстрований по вул. ____________, буд.__ в с. Морозівка Балаклійського району Харківської області, від імені якого за довіреністю (додається) складеною та посвідченою за № 26 від 12.10.2020р. секретарем виконавчого комітету Морозівської сільської ради   Балаклійського району Харківської області НАДТОЧОЮ В.Г., діє _______________.,  з проханням надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) право на яку посвідчено сертифікатом на право на земельну частку(пай) серія ХР №0080152 від 20.10.1997р. за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області пасовище к. 53 діл. 12 площею 1,2611 га. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж  земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок  земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська  рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської  області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  304-VІІІ «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж  земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок  земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська  рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської  області »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі  (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (угіддя-пасовища к.53 діл.31),  розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської  області гр. _________________  та ____________________.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  надійшла заява, вх. № 148 від 17.03.2021р., гр. ________________ (РНОПП ___________), яка зареєстрована по вул. __________, буд.__ кв.__в м. Балаклія Харківської області та ___________________________ (РНОПП ______________), який зареєстрований по вул. _______________, буд.__ в с. Бородоярське Балаклійського району Харківської області, від імені яких за довіреностями (додаються) складеними та посвідченими приватними нотаріусами Балаклійського районного нотаріального округу Харківської області СОКОЛОВОЮ С.О. від 25.08.2020р. та Яготинського районного нотаріального округу Київської області ОВЧАРЕНКО І.Ж. від 15.09.2020р.,  діє _________________  з проханням надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області пасовище к.53 діл. 31 площею 1,0883 га, додані сертифікат на право на земельну частку (пай) серія ХР № 0080074 з внесеними змінами на підставі Свідоцтв на право на спадщину за законом від 16.09.2019р., Проект землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» розташованих за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області розроблений на підставі Розпорядження № 603 від 28 серпня 2018 року Балаклійської РДА ПП «Землевпорядник» на замовлення гр. ____________________ та Схему розподілу земельних ділянок власникам земельних часток(паїв) контуру 53 (пасовища) до нього. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі  (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (угіддя-пасовища к.53 діл.31),  розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської  області гр. __________________  та ___________________________».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 305-VІІІ «Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі  (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (угіддя-пасовища к.53 діл.31),  розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської  області гр. ________________  та ____________________»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель  колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої  за межами населених пунктів на  території Савинської селищної  ради (колишня Морозівська сільська рада Балаклійського району)  Ізюмського району Харківської області. Контур 24 площа 21.3 га. Кадастровий номер 6320284400:01:000:0466.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  надійшла заява, вх. № 160 від 22.03.2021р., гр. ________________ (РНОПП ______________), який зареєстрований по вул. __________, буд.___ в с. Вільхуватка Балаклійського району Харківської області, від імені якого за довіреністю (додається) складеною та посвідченою за № 02 від 20.01.2020р. секретарем виконавчого комітету Морозівської сільської рада Балаклійського району Харківської області НАДТОЧОЮ В.Г., діє ________________,  з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської області,  контур 24 площа 21.3 га (сіножаті) кадастровий номер 6320284400:01:000:0466, беручи до уваги Сертифікат на право на земельну частку(пай)  Серія ХР № 0080148 від 20.10.1997 р. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель  колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої  за межами населених пунктів на  території Савинської селищної  ради (колишня Морозівська сільська рада Балаклійського району)  Ізюмського району Харківської області. Контур 24 площа 21.3 га. Кадастровий номер 6320284400:01:000:0466.  ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 306-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель  колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої  за межами населених пунктів на  території Савинської селищної  ради (колишня Морозівська сільська рада Балаклійського району)  Ізюмського району Харківської області. Контур 24 площа 21.3 га. Кадастровий номер 6320284400:01:000:0466. »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі  (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених  пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня  Морозівська сільська рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що розглянувши  повторно заяву, вх. № 144 від 12.03.2021р., гр. ____________________ (РНОПП ______________), яка зареєстрована по вул. ____________, буд.___ в с. Вільхуватка Балаклійського района Харківської області, від імені якого за довіреністю (додається) складеною та посвідченою за № 1 від 22.01.2021р. старостою сіл Морозівка, Вільхуватка, Бородоярське Ізюмського району Харківської області БАШТОВИМ А.Ю., діє ______________,  з проханням надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області пасовище к.53 діл. 06 площею 1,3476 га, доданий Сертифікат на право на земельну частку(пай)  Серія ХР № 0080108 від 20.10.1997р. та внесені зміни до нього на підставі Свідоцтва про право на спадщину за заповітом від.17.12.2020 р. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі  (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених  пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня  Морозівська сільська рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської області  ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  307-VІІІ «Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі  (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених  пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня  Морозівська сільська рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів  на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська  рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    комісія розглянула  повторно заяву, вх. № 150 від 17.03.2021р., гр. _________________ (РНОПП _______________), яка зареєстрована по вул. __________, буд.___ в с. Вільхуватка Балаклійського района Харківської області, від імені якого за довіреністю (додається) складеною та посвідченою за № 27 від 19.10.2020р. секретарем виконавчого комітету Морозівської сільської ради   Балаклійського району Харківської області НАДТОЧОЮ В.Г., діє _________________,  з проханням надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) право на яку посвідчено сертифікатом на право на земельну частку(пай) серія ХР № 0080072 від 20.10.1997р. за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області пасовище к.53 діл. 18 площею 1,0648 га, додані Проект землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» розташованих за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області розроблений на підставі Розпорядження № 603 від 28 серпня 2018року Балаклійської РДА ПП «Землевпорядник» на замовлення гр. ______________. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів  на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська  рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 308-VІІІ «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів  на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська  рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок  земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської  області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  надійшла  заява, вх. № 225 від 22.04.2021 р., гр. _______________ (РНОПП ________________), який зареєстрований по вул. ___________, буд.___ в с. Вільхуватка Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (рілля- контур 8, ділянка-644, площею -2,8803 га)  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. ___________________  ПП «Землевпорядник» на підставі розпорядження  № 5 від 03 січня 2018 р. Балаклійської РДА «Про надання гр. ________________________ дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)», додані Сертифікат про право на земельну частку (пай) серія ХР № 0080498 від 20.10.1997р.з внесеними змінами на підставі Свідоцтва про право на спадщину за законом ВРІ 166390 від 18.03.2011р., витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6313852772020 від 28.09.2020 р.  Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. ___________________ за рахунок  земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської  області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 309 -VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. _________________________ за рахунок  земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської  області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про відкладення розгляду спільної заяви гр. __________________ та  гр. _________________ щодо надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської  селищної ради (колишня Морозівська сільська рада Балаклійського  району) Ізюмського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла спільна заява, вх. № 216 від 19.04.2021р., гр. __________________ (РНОПП __________________), який зареєстрований в с. Бородоярське Балаклійського району Харківської області, від імені якого за довіреністю (додається) складеною та посвідченою за № 243  від 16.03.2020р. приватним нотаріусом Балаклійського районного нотаріального округу Харківської області ПОДОЛЬСЬКОЮ О.Д. діє _________________,  та гр. ___________________ (РНОПП _____________), який зареєстрований по вул. _____________, буд. ___ в с. Бородоярське Балаклійського району Харківської області, від імені якого за довіреністю (додається) складеною та посвідченою за № 574  від 16.04.2021 р. приватним нотаріусом Балаклійського районного нотаріального округу Харківської області ДВОРИНИК Я.В., діє _______________,  з проханням надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області пасовище к. 53 діл. 21 площею 0.9201 га, доданий Сертифікат на право на земельну частку(пай)  Серія ХР № 0080061 від 20.10.1997 р. виданий ___________________, Свідоцтва про право на спадщину за законом від 19.04.2021р серія НМС 758781, НМС 758772. Пропозиція комісії – відкласти розгляд спільної заяви вх. № 216 від 19.04.2021 р. щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області (пасовище к. 53 діл. 21 площею 0,9201 га) в зв’язку з не внесеними змінами до Сертифіката Серія ХР № 0080061 від 20.10.1997р. виданий __________________, які вносяться  у зв’язку з передачею права на земельну частку (пай) гр. ______________ та ___________________ на підставі Свідоцтв про право на спадщину за законом від 19.04.2021р серія НМС 758781, НМС 758772.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відкладення розгляду спільної заяви гр. _______________ та  гр. ________________ щодо надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської  селищної ради (колишня Морозівська сільська рада Балаклійського  району) Ізюмського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  310-VІІІ «Про відкладення розгляду спільної заяви гр. ____________ та  гр. _______________ щодо надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської  селищної ради (колишня Морозівська сільська рада Балаклійського  району) Ізюмського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  (паю) в натурі (на місцевості)  гр. __________________  за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської  області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що заяву, вх. № 265 від 29.04.2021р., гр. ___________________ (РНОПП ___________), яка зареєстрована в с. Бородоярське Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 9, ділянка-04, площею -0,9639 га),  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену  ПП «Землевпорядник» на підставі розпорядження  № 257 від 12 квітня 2018р. Балаклійської РДА «Про надання гр. ____________________ дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6314910622021 від 26.02.2021р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  (паю) в натурі (на місцевості)  гр. __________________  за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської  області  ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 311-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ____________________  за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської  області »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу(земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради   (колишня Веселівська сільська рада) кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078, площа -68,7515 га.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла заява, вх. № 249 від 26.04.2021 р., ________________ (РНОПП _______________), яка зареєстрована в с. Українка вул. ______________, буд. __ Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського     призначення комунальної власності Савинської селищної ради орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої за межами села Слабунівка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, додані  викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки, виготовлені самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу(земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради   (колишня Веселівська сільська рада) кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078, площа -68,7515 га».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  312-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу(земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради   (колишня Веселівська сільська рада) кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078, площа -68,7515 га»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу(земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078).

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла заява, вх. № 246 від 26.04.2021 р., _______________ (РНОПП ______________), яка зареєстрована в с. ___________ по вул. _______________, буд. __ Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої за межами села Слабунівка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, додані викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки виготовлене самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу(земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078)».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  313-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу(земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078).»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради(кадастровий номер ділянки 6320286200:03:000:0110, площа -7,8901 га. ) розташованої за межами с. Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла   заява, вх. № 211 від 19.04.2021 р., _______________ (РНОПП _______________), яка зареєстрована в с. Українка вул. ____________, буд. ___ Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради, розташованої за межами с. Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, додані викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки,  виготовлені самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради(кадастровий номер ділянки 6320286200:03:000:0110, площа -7,8901 га. ) розташованої за межами с. Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області  ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  314-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради(кадастровий номер ділянки 6320286200:03:000:0110, площа -7,8901 га. ) розташованої за межами с. Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради(кадастровий номер ділянки 6320286200:02:000:0177, площа -38,5153 га. ).

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  надійшла заява, вх. № 231 від 22.04.2021 р., _________________ (РНОПП _____________), який зареєстрований в с. Слабунівка вул. ______________, буд. __ кв.__ Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої за межами селища Нурове Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, додане  викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки виготовлене самостійно.            . Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради(кадастровий номер ділянки 6320286200:02:000:0177, площа -38,5153 га.).  ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  315-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради(кадастровий номер ділянки 6320286200:02:000:0177, площа -38,5153 га.)»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради(кадастровий номер ділянки 6320286200:02:000:0176, площа -1,6204 га. ) розташованої за межами селища Нурове Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  надійшла заява, вх. № 230 від 22.04.2021 р., _____________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована в с. Українка вул. __________, буд. ___ Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради, розташованої за межами селища Нурове Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, додане самостійно виготовлене викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради(кадастровий номер ділянки 6320286200:02:000:0176, площа -1,6204 га. ) розташованої за межами селища Нурове Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  316-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради(кадастровий номер ділянки 6320286200:02:000:0176, площа -1,6204 га. ) розташованої за межами селища Нурове Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради, розташованої в  межах с. Пазіївка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла заява, вх. № 232 від 22.04.2021 р., _______________  (РНОПП ______________), яка зареєстрована в с. Слабунівка вул. _____________, __ кв. __ Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності (пасовища) Савинської селищної ради, розташованої в межах с. Пазіївка, беручи до уваги  викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки, виготовлені самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради, розташованої в  межах с. Пазіївка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 317-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради, розташованої в  межах с. Пазіївка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області. »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради(кадастровий номер ділянки 6320286200:03:003:0099,площа -7,8901 га. ) розташованої за межами селища Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла заява, вх. № 234 від 22.04.2021 р., ____________ (РНОПП __________________), яка зареєстрована в с. Слабунівка вул. ______________, буд. __ Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої за межами селища Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, додане викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки виготовлене самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради(кадастровий номер ділянки 6320286200:03:003:0099,площа -7,8901 га. ) розташованої за межами селища Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 318-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради(кадастровий номер ділянки 6320286200:03:003:0099,площа -7,8901 га. ) розташованої за межами селища Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради, розташованої в  межах с. Пазіївка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла заява, вх. № 233 від 22.04.2021 р., ______________ (РНОПП ___________), який зареєстрований в с. Слабунівка вул. ____________, __ кв __ Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського     призначення (пасовища) комунальної власності Савинської селищної ради, розташованої в межах с. Пазіївка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, додане  викопіювання із публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки, виготовлені самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради, розташованої в  межах с. Пазіївка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  319-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради, розташованої в  межах с. Пазіївка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу(земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -2,0000 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:02:000:00161).

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  надійшла  заява, вх. № 242 від 26.04.2021 р., _________________ (РНОПП ____________), який зареєстрований в селищі Новоселівка по вул. ______________, буд. __ Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої за межами селища Нурове  Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, додане  викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки виготовлене самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу(земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -2,0000 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:02:000:00161)».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  320-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу(земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -2,0000 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:02:000:00161)»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу(земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078).

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла заява, вх. № 247 від 26.04.2021 р., __________________ (РНОПП _______________), який зареєстрований в селищі Новоселівка по вул. ______________, буд. __ Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої за межами села Слабунівка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, додані  викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки виготовлене самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу(земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078).  ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 321-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу(земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078)»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу(земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078).

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  надійшла заява, вх. № 245 від 26.04.2021 р., __________________ (РНОПП _________________), який зареєстрований в селищі Новоселівка по вул. ____________, буд. __ кв. __Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої за межами села Слабунівка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, додане  викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки виготовлене самостійно. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу(земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078)».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 322-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу(земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078)»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу (земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078).

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла заява, вх. № 243 від 26.04.2021 р., ___________________ (РНОПП _________________), який зареєстрований в селищі Веселе по вул. _____________, (колишня вул. ____________), буд. __ Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої за межами села Слабунівка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, додані  викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки виготовлене самостійно, та ксерокопія посвідчення учасника БД серія МВ № 067362 від 26 лютого 2020р., та Довідка про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях , забезпечення їх здійснення від 17.12.2020 № 22/2249 МВС України Військова частина 3035 Національної Гвардії України. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу (земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078)».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 323-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу (земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078)»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу(земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078).

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла заява вх. № 244 від 26.04.2021 р., ____________________ (РНОПП _______________), який зареєстрований в селі Українка по вул. _______________, буд. __ Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої за межами села Слабунівка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, додане  викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки виготовлене самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу(земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078). ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 324-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу (земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078)»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу (земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078).

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  надійшла заява вх. № 248 від 26.04.2021 р., __________________ (РНОПП _______________), яка зареєстрована по вул. ______________, буд. __  Шевченківського району в м. Харків, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої за межами села Слабунівка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, додане  викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки виготовлене самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу (земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078). ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  325-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу (земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078)»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078).

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  надійшла заява вх. № 251 від 26.04.2021 р., ______________ (РНОПП _______________), який зареєстрований в м. Харків по вул. __________, буд. __ кв. __, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої за межами села Слабунівка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, додане  викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки виготовлене самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078)».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  326-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078)»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу(земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078).

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що   надійшла заява вх. № 252 від 26.04.2021 р., ______________ (РНОПП ___________), яка зареєстрована в м. Харків по вул. ____________, буд.___ кв.___, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої за межами села Слабунівка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, додане викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки виготовлене самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу(земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078)».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 327-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу(земельні ділянки кожної категорії  земель, які не надані у власність або користування громадянам чи  юридичним особам) сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради (колишня Веселівська сільська рада) площа -68,7515 га, кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078)»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності розташованої за межами селища Теплянка Ізюмського району(колишній Балаклійський район) Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла заява, вх. № 178 від 31.03.2021р., гр. __________________ (РНОПП _________________), який зареєстрований м. Харків вул. ____________, буд. ___ кв. __ Слобідського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності розташованої за межами селища Теплянка, додані  графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки, яку бажає отримати у власність, виготовлені самостійно за допомогою Публічної кадастрової карти України. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності розташованої за межами селища Теплянка Ізюмського району(колишній Балаклійський район) Харківської області.   ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 328-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності розташованої за межами селища Теплянка Ізюмського району(колишній Балаклійський район) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності розташованої за межами селища Теплянка Ізюмського району(колишній Балаклійський район) Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  надійшла заява вх. № 177 від 31.03.2021р., гр. _________________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована м. Харків вул. ____________, буд.__ кв.__ Слобідського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності розташованої за межами селища Теплянка, беручи до уваги графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки, яку бажає отримати у власність, виготовлені самостійно за допомогою Публічної кадастрової карти України. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності розташованої за межами селища Теплянка Ізюмського району(колишній Балаклійський район) Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 329-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності розташованої за межами селища Теплянка Ізюмського району(колишній Балаклійський район) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. 8 Березня в селищі Веселе Балаклійського  району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що   надійшла заява вх. № 215 від 19.04.2021р., гр. _______________ (РНОПП ______________), яка зареєстрована по вул. __________, буд.__ кв.__  в м. Ізюм  Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. 8 Березня в селищі Веселе Балаклійського району Харківської області, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (свідоцтво про право на спадщину за законом  від 30.09.2020 р.), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра». Пропозиція комісії – надати згоду.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. 8 Березня в селищі Веселе Балаклійського  району Харківської області.  ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  330-VІІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. 8 Березня в селищі Веселе Балаклійського  району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________, буд. __ в селищі Веселе Балаклійського  району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла спільна заява, вх. № 214 від 19.04.2021р., гр. ________________ (РНОПП ____________), який зареєстрований по вул. ________________, буд.___  в м. Ізюм  Харківської області, гр. ______________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована по вул. __________,__ в  селищі Веселе Балаклійського району Харківської області, гр. ________________ (РНОПП _____________), який зареєстрований по вул. __________,__ в  селищі Веселе Балаклійського району Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, буд.__ в селищі Веселе Балаклійського району Харківської області, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (свідоцтво про право власності на житло від 12.09.1996р.-3\4 частини  та свідоцтво про право на спадщину за заповітом від 16.10.2020р.-1/4 частини), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені  ПП «Землевпорядник». Пропозиція комісії – надати згоду.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Миру, буд. 13 в селищі Веселе Балаклійського  району Харківської області.  ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  331-VІІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________, буд. __ в селищі Веселе Балаклійського  району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами села Українка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  надійшла заява, вх. № 213 від 19.04.2021 р., _____________ (РНОПП __________), яка зареєстрована в м. Балаклія вул. ____________, буд. __ кв. __ Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0 га із земель гр. ______________ (Державний акт на право постійного користування  ХР -01-00-010376) та який помер (документально заявник не підтвердив факт смерті) розташованої за межами села Українка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, додане  викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки,  виготовлене самостійно. Пропозиція комісії – відмовити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами села Українка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  332-VІІІ «Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами села Українка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами села Українка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла заява, вх. № 212 від 19.04.2021 р., _____________ (РНОПП __________), який зареєстрований в с. Веселе вул. ________, буд. ______ Балаклійського району Харківської області(місце реєстрації паспортом не підтверджено), з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0 га із земель гр. ______________________ (Державний акт на право постійного користування  ХР 01-00-01 0379) та яка померла(документально заявник не підтвердив факт смерті) розташованої за межами села Українка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, додані викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки,  виготовлене самостійно. Пропозиція комісії – відмовити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами села Українка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  333-VІІІ «Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами села Українка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради (кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078, площа -7,8901 га ) розташованої за межами села Слабунівка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що  надійшла    заява, вх. № 250 від 26.04.2021 р., _________________ (РНОПП ___________), яка зареєстрована в село Слабунівка вул. _______________, буд. ___ Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради, розташованої за межами села Слабунівка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, додане  викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки,  виготовлене самостійно. Пропозиція комісії – відмовити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради (кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078, площа -7,8901 га ) розташованої за межами села Слабунівка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 334-VІІІ «Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради (кадастровий номер ділянки 6320286200:04:000:0078,площа -7,8901 га) розташованої за межами села Слабунівка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради (кадастровий номер ділянки 6320286200:03:000:0110, площа -7,8901 га. ) розташованої за межами с. Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що надійшла заява вх. № 229 від 22.04.2021 р., ________________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована в с. Українка вул. _______________, буд. __ Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради, розташованої за межами с. Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, додане викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки,  виготовлене самостійно. Пропозиція комісії – відмовити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради (кадастровий номер ділянки 6320286200:03:000:0110,площа -7,8901 га. ) розташованої за межами с. Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  №  335-VІІІ «Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради (кадастровий номер ділянки 6320286200:03:000:0110, площа -7,8901 га.) розташованої за межами с. Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

 

Різне.

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд листа директора Харківської дирекції АТ «Укрпошта» Юрія САВЧЕНКА вх. № 1259 від 27.04.2021 р. стосовно організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги одержувачам з 1 вересня 2021 року.

ВИРІШИЛИ: Інформацію прийняти до відома.

 

 

                На цьому  питання порядку денного розглянуті  Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою.

 

 Селищний голова                                                                      Юрій МАТВІЄНКО

 

Секретар ради:                                                                           Ірина ПЛОТНІКОВА