ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол VІІІ сесії VІІІ скликання від 03.06.2021 року

 

03.06.2021 р.                                                      Савинці                                                             № 8

 

Засідання   VІІІ    сесії  селищної ради VІІІ  скликання

13.00 год.,  актова зала Музичної школи.

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.  

Всього депутатів         - 22

Присутні              - 17 депутатів  (список додається), відсутні –  4 депутати з невідомої причини, 1 депутат склав повноваження.  

Приймали участь: Кузьміна А.В. -  начальник Фінансового управління Савинської селищної ради, Остапчук Н.В., Чередниченко Ю.І., Чемерис Н.І., Баштовий А.Ю. – старости сіл та селищ Савинської територіальної громади, Костомаров В.О. – депутат Ізюмської районної ради,   Яковенко О.В. – начальник Комунальної установи Центру надання соціальних послуг, Слабунова О.Т. – начальник відділу комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та транспорту,  Панченко Л.О. – головний спеціаліст відділу культури та спорту, Павлюченко Н.М. – начальник відділу соціального захисту та  охорони здоров’я,  Шкарлет Ю.І. – начальник КП ЖКГ «Савинське», Коробець Г.М. – бібліотекар Савинської бібліотеки для дітей, Мельник В.М., Грузин Н.О., Носуля М.К. – громадяни Савинської селищної територіальної громади.

Матвієнко Ю.М.  оголосив, що на VІІІ  сесію прибули і зареєструвалися  17 депутатів (список додається). Відсутні  4 депутати з невідомої причини.  Кворум є.

Сесію оголошую відкритою.

 

       

СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного пленарного засідання VІІІ сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання.

Матвієнко Ю.М. повідомив, що відповідно до п. 8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 8-ма  сесія  селищної ради скликана розпорядженням секретаря селищної ради № 61 від 24 травня 2021 року, яке було розміщене на дошці оголошень Савинської селищної ради та на офіційному веб-сайті.

Для розгляду на 8  сесію було винесено 5 питань, земельні питання  та розділ «Різне». В процесі підготовки до сесії виникла необхідність включити до порядку денного ще шість питань:  «Про звіт Савинського селищного голови МАТВІЄНКА Ю.М. про роботу виконавчих органів селищної ради за І квартал та квітень місяць 2021 року» на підставі депутатського звернення, «Про звільнення від плати за надання соціальних послуг у Комунальній установі  Центрі надання соціальних послуг Савинської селищної ради у 2021 році», «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти», «Про відновлення членства в  Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області», «Про припинення дії контракту з директором Комунального підприємства «Вишнівське»  САЛТОВСЬКИМ Юрієм Івановичем», «Про розроблення схеми землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель Савинської селищної ради».

Всі питання порядку денного попередньо були розглянуті на засіданнях постійних комісій.

 

Матвієнко Ю.М.   виніс на голосування пропозицію про прийняття за основу проєкту рішення з питання «Про затвердження порядку денного пленарного засідання VІІІ сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання».

 

 

Голосували :

«За» - 17

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.  запитав у депутатів, які будуть зміни, доповнення до порядку денного 8-ї позачергової сесії.

(Змін, доповнень до порядку денного не надійшло).

 

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому рішення з питання «Про затвердження порядку денного пленарного засідання VІІІ  сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 336-VІІІ «Про затвердження порядку денного пленарного засідання VІІІ  сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання», прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

Продовжуємо роботу сесії і переходимо до розгляду питань порядку денного.

 

СЛУХАЛИ: Про звіт Савинського селищного голови МАТВІЄНКА Ю.М. про роботу виконавчих органів селищної ради за І квартал та квітень місяць 2021 року.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який зачитав звіт (додається).

Орлов Є.Ю. запитав, скільки коштів із бюджету селищної ради витрачено за І квартал 2021 року на утримання органів місцевого самоврядуванні і скільки на утримання шкіл громади?

Кузьміна А.В. відповіла, що на  утримання органів місцевого самоврядування із загального фонду  бюджету селищної ради за І квартал  2021 року використано 1 559,0 тис. грн.,  в т.ч. на оплату праці з нарахуваннями спрямовано 1 384,2 тис. грн. На установи закладів освіти із загального фонду селищного бюджету  за звітний період проведено видатків на суму 10 519,9 тис. грн.,  в т.ч.  на оплату праці з нарахуваннями спрямовано 7 118,3 тис. грн. У галузевій структурі видатків на органи місцевого самоврядування припадає 11,2% від загальної суми видатків загального та спеціального фондів  бюджету селищної ради  за рік, на освіту припадає 75,9 %.

Орлов Є.Ю. запитав, що це за доплата посадовим особам органів місцевого самоврядування за інтенсивність?

Матвієнко Ю.М. відповів, що ця доплата передбачена постановою Кабінету Міністрів України  № 268.

Матвієнко Ю.М. звернувся до депутатів: «Я прозвітував про роботу виконавчих органів селищної ради за І квартал та квітень 2021 року. Але ми ще знаходимося в стані встановлення територіальної громади, який може продовжитися до двох років. Проведені конкурси на заміщення вакантних посад, але гостро відчувається кадровий голод. Всі відділи працюють, взаємодіють з департаментами Харківської ОДА, Ізюмської РДА. Великі обсяги листування».

Орлов Є.Ю. додав, що коли відділ працює, то роботу помітно.

Матвієнко Ю.М. запитав: «Який відділ не працює?».

Орлов Є.Ю. відповів, що відділ комунального майна не проводить інвентаризацію комунального майна.

Слабунова О.Т. зазначила, що депутат Орлов Є.Ю. відмовився від участі в інвентаризації у складі комісії.

Орлов Є.Ю. відповів, що він відмовився, але погодилася депутат Цілюрик С.О.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про звіт Савинського селищного голови МАТВІЄНКА Ю.М. про роботу виконавчих органів селищної ради за І квартал та квітень місяць 2021 року».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 337-VІІІ «Про звіт Савинського селищного голови МАТВІЄНКА Ю.М. про роботу виконавчих органів селищної ради за І квартал та квітень місяць 2021 року»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про  прийняття на баланс Савинської селищної ради та введення в експлуатацію нового будівництва – амбулаторії загальної практики сімейної  медицини

смт Савинці.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що нарешті отримали Декларації про готовність до експлуатації амбулаторії загальної практики сімейної  медицини смт Савинці, реєстраційний номер ХК101210422822 від 22.04.2021 р. Тому пропоную прийняти на баланс Савинської селищної ради Ізюмського району, Харківської   області новозбудоване приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини (на 2 лікаря) по вул. Пушкінська, 42а в смт Савинці Балаклійського  району, Харківської області  загальною площею 445,34 м2 та ввести в експлуатацію.

Лисенко Д.О. запропонував  вивчити питання щодо можливості створення в Савинській територіальній громаді приватного підприємства з надання медичних послуг, як це вже діє в Кун’євській сільській територіальній громаді.

Матвієнко Ю.М. відповів, що вивчимо це питання більш досконало та надамо роз’яснення.

Лисенко Д.О. доповів, що проєкт рішення комісією було розглянуто та запропонував винести дане питання на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  прийняття на баланс Савинської селищної ради та введення в експлуатацію нового будівництва – амбулаторії загальної практики сімейної  медицини смт Савинці».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 338-VІІІ «Про  прийняття на баланс Савинської селищної ради та введення в експлуатацію нового будівництва –амбулаторії загальної практики сімейної  медицини смт Савинці»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

  

СЛУХАЛИ: Про  зміну відомостей про засновника, назви та затвердження Статуту комунального підприємства житлово-комунального господарства «Савинське»  Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області в новій редакції.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., якийзапропонуваввнести зміни до відомостей про засновника підприємства у зв’язку з його перейменуванням з Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області на Савинську селищну раду Ізюмського району Харківської області та затвердити статут в новій редакції.

Покуса О.М. доповіла, що  проєкт рішення комісією було розглянуто та запропонувала винести дане питання на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  зміну відомостей про засновника, назви та затвердження Статуту комунального підприємства житлово-комунального господарства «Савинське»  Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області в новій редакції ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 339-VІІІ «Про  зміну відомостей про засновника, назви та затвердження Статуту комунального підприємства житлово-комунального господарства «Савинське»  Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області в новій редакції»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про дозвіл на підвищення вартості щоденного харчування дітей в закладах дошкільної освіти  та дошкільних підрозділах закладів загальної середньої освіти Савинської селищної ради.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який запропонував надати дозвіл на підвищення вартості щоденного харчування  у зв’язку з початком літнього оздоровчого періоду в закладах дошкільної освіти та дошкільних підрозділах закладів загальної середньої освіти  Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області на 10%  на літній оздоровчий період 2021 року (червень-серпень місяці).

Одноволова Ю.Ю. доповіла, що  проєкт рішення комісією було розглянуто та запропонувала винести дане питання на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про дозвіл на підвищення вартості щоденного харчування дітей в закладах дошкільної освіти  та дошкільних підрозділах закладів загальної середньої освіти Савинської селищної ради».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 340-VІІІ «Про дозвіл на підвищення вартості щоденного харчування дітей в закладах дошкільної освіти  та дошкільних підрозділах закладів загальної середньої освіти Савинської селищної ради»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на прийняття із комунальної власності Балаклійської територіальної громади Харківської області у комунальну власність Савинської територіальної громади  Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради  Ізюмського району Харківської області майна та бібліотек-філій.

Доповідає: Панченко Л.О.,  яка запропонувала надати згоди на прийняття із комунальної власності Балаклійської територіальної громади Харківської області у комунальну власність Савинської територіальної громади  Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради  Ізюмського району Харківської області бібліотек-філій та майна, яке задіяне в процесі надання культурних послуг, а саме бібліотек-філій Комунального закладу Публічна бібліотека Балаклійської міської ради Харківської області, що розташовані на території Савинської селищної ради :

- Савинську селищну бібліотеку, розташовану за адресою: вул. 20 Гв. дивізії, 2 смт Савинці Балаклійського району Харківської області;

- Савинську селищну бібліотеку для дітей,  розташовану за адресою: вул. 20 Гв. дивізії, 10 смт Савинці Балаклійського району Харківської області;

- Веселівську сільську бібліотеку, розташовану за адресою: вул. Миру, 55 сел Веселе Балаклійського району Харківської області;

- Вільхуватську сільську бібліотеку, розташовану за адресою: вул. Шкільна, 26 с. Вільхуватка Балаклійського району Харківської області;

- Вишнівську сільську бібліотеку, розташовану за адресою: пл. 40 років Перемоги, 1в с. Вишнева Балаклійського району Харківської області;

- Залиманську сільську бібліотеку,  розташовану за адресою: вул. Центральна, 69а с. Залиман Балаклійського району Харківської області;

-  Морозівську сільську бібліотеку,  розташовану за адресою: вул. Центральна, 25 с. Морозівка Балаклійського району Харківської області;

- Слабунівську сільську бібліотеку, розташовану за адресою: вул. Центральна, 29 с. Слабунівка Балаклійського району Харківської області.

Цілюрик С.О. запропонувала переглянути перелік майно, яке буде передаватися та відразу списати те майно, яке вже не задіяне в роботі.

Лисенко Д.О.  доповів, що  проєкт рішення комісією було розглянуто та запропонував винести дане питання на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на прийняття із комунальної власності Балаклійської територіальної громади Харківської області у комунальну власність Савинської територіальної громади  Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради  Ізюмського району Харківської області майна та бібліотек-філій».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 341-VІІІ «Про надання згоди на прийняття із комунальної власності Балаклійської територіальної громади Харківської області у комунальну власність Савинської територіальної громади  Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради  Ізюмського району Харківської області майна та бібліотек-філій»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на передачу із спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського  району Харківської області у комунальну власність Савинської  територіальної громади Харківської  області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області майна, що знаходиться на балансі комунального  підприємства «Балаклійський водоканал».

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який запропонував надати згоду на передачу  із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району Харківської області у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області майна, що знаходиться на балансі комунального підприємства «Балаклійський водоканал», та задіяне у виробничому процесі підприємства на дільниці смт Савинці згідно  додатку до проєкту рішення.

Цілюрик С.О. запропонувала озвучити перелік техніки, яка зазначена в додатку.

Плотнікова І.І. зачитала.

Лисенко Д.О. запитав стосовно питання передачі і боргів комунального  підприємства «Балаклійський водоканал»?

Матвієнко Ю.М. відповів, що передача боргів не передбачена в діючому законодавстві. Громадяни за водопостачання сплачують вчасно, чому підприємство наростило податкові борги, невідомо. Колишня Балаклійська районна рада  постійно надавала субвенції підприємству, за використання яких підприємство повинно прозвітувати. Немає затвердженого механізму передачі боргів.

Лисенко Д.О.  доповів, що  проєкт рішення комісією було розглянуто та запропонував винести дане питання на розгляд сесії

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на передачу із спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського  району Харківської області у комунальну власність Савинської  територіальної громади Харківської  області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області майна, що знаходиться на балансі комунального  підприємства «Балаклійський водоканал».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 342-VІІІ «Про надання згоди на передачу із спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського  району Харківської області у комунальну власність Савинської  територіальної громади Харківської  області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області майна, що знаходиться на балансі комунального  підприємства «Балаклійський водоканал»» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про звільнення від плати за надання соціальних послуг у Комунальній установі  Центрі надання соціальних послуг Савинської селищної ради у 2021 році.

Доповідає: Яковенко О.В., яка доповіла, що це  обумовлено тим, що формування штатів структурних підрозділів соціального захисту селищної ради та її районного рівня відбувалося в різний час і не було можливості здійснити обмін інформацією.  Відсутні всі довідки, які необхідні для можливості проведення обрахування вартості обслуговування. За попередніми розрахунками кількість громадян, які мали сплачувати за обслуговування, становить близько 17 осіб та плата за обслуговування складала б приблизно 15-20 грн. на місяць з однієї особи.

Одноволова Ю.Ю. доповіла, що  проєкт рішення комісією було розглянуто та запропонувала винести дане питання на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про звільнення від плати за надання соціальних послуг у Комунальній установі  Центрі надання соціальних послуг Савинської селищної ради у 2021 році ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 343-VІІІ «Про звільнення від плати за надання соціальних послуг у Комунальній установі  Центрі надання соціальних послуг Савинської селищної ради у 2021 році»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що виникла необхідність проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти в Комунальному закладі «Морозівська гімназія Балаклійської районної ради Харківської області» та запропонував затвердити «Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності Савинської селищної  ради Ізюмського району Харківської області».

Цілюрик С.О. запитала, чи передбачено в Положенні обмеження вимоги до віку  на посаді керівника закладу ?

Матвієнко Ю.М. відповів, що ні. Керівники закладу загальної середньої освіти пенсійного віку проходять конкурсний відбір кожного року.

Одноволова Ю.Ю. доповіла, що  проєкт рішення комісією було розглянуто та запропонувала винести дане питання на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 344-VІІІ «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про відновлення членства в  Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., якийдоповів, що надійшов лист першого віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Миколи ТІТОВА вх. № 1538 від 28.05.2021 р. з пропозицією відновлення членства в   Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Покуса О.М.  доповіла, що  проєкт рішення комісією було розглянуто та запропонувала винести дане питання на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відновлення членства в  Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 345-VІІІ «Про відновлення членства в  Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

в голосуванні приймав участь і голосував «за» селищний голова Матвієнко Ю.М.

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про припинення дії контракту з керівником Комунального підприємства «Вишнівське»  САЛТОВСЬКИМ Юрієм Івановичем.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що надійшла заява керівника Комунального підприємства «Вишнівське» Салтовського  Юрія Івановича  про звільнення з займаної посади від 02.06.2021 р. Є пропозиція припинити дію контракту з  керівником  Комунального підприємства «Вишнівське» Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Салтовським Ю.І.  04 червня 2021 року  згідно поданої заяви. Тимчасово виконання обов’язків керівника  Комунального підприємства «Вишнівське» Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області покласти на бухгалтера підприємства ПЕТУХОВУ Ольгу Василівну з 07 червня 2021 року.

Чемерис Н.І. додала, що Салтовський Ю.І. працював на 0,5 ставки керівника комунального підприємства і виконував функції і слюсаря, і зварювальника, і тракториста.

Кабашний Р.А.  доповів, що  проєкт рішення комісією було розглянуто та запропонував винести дане питання на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про припинення дії контракту з керівником Комунального підприємства «Вишнівське»  САЛТОВСЬКИМ Юрієм Івановичем ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 346-VІІІ «Про припинення дії контракту з керівником Комунального підприємства «Вишнівське»  САЛТОВСЬКИМ Юрієм Івановичем»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 16 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1, Орлов Є.Ю. – конфлікт інтересів.

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про розроблення схеми землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель Савинської селищної  ради.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що 26.05.2021 р. опубліковано «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» № 1423-IX (законопроєкт № 2194), який Верховна Рада ухвалила 28 квітня. Але по Савинській селищній територіальній громаді відсутня схема землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель, без якої відсутня достовірна інформація про наявні землі. Тому  з метою  визначення перспективи щодо використання та охорони земель, для підготовки обґрунтованих пропозицій у галузі земельних відносин, організації раціонального використання та охорони земель, перерозподілу земель з урахуванням потреби сільського, лісового та водного господарств, розвитку громади, територій оздоровчого, рекреаційного, історико-культурного призначення, природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення є пропозиція розробити схему землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель Савинської селищної  ради. Погодити схему землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць в порядку, встановленому чинним законодавством. До затвердження схеми землеустрою і техніко-економічні обґрунтування використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць не приймати рішень, щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та ведення індивідуального садівництва за межами населених пунктів Савинської селищної ради.

Чемерис Н.І. додала, що нещодавно зіткнулася з питанням меж земельної ділянки, яка фактично розташована в Савинській селищній раді, а згідно даних Публічної карти розташована на території колишньої Вишнівської сільської ради.

Кабашний Р.А.  доповів, що  проєкт рішення комісією було розглянуто та запропонував винести дане питання на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про розроблення схеми землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель Савинської селищної  ради ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 347-VІІІ «Про розроблення схеми землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель Савинської селищної  ради»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських  будівель і споруд розташованої  в селі Залиман  по вул. Центральна, 3-А Балаклійського району  Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що   надійшла заява, вх. № 318 від 26.05.2021 р., _________________ (РНОПП ______________), яка зареєстрована в с. Залиман вул. _____________,__ Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд розташованої  в селі Залиман  по вул. ______________,__ Балаклійського району Харківської області, з метою отримання ділянки у власність, додані  графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки розроблені ТОВ «Підприємство» Астра», Інформацію з Державного Реєстру Речових Прав на Нерухоме Майно та Реєстру Прав власності  на Нерухоме Майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єкта нерухомого майна про відсутність на земельній ділянці об’єкта від 28.05.2021р. № 258861588. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських  будівель і споруд розташованої  в селі Залиман  по вул. _____________, __ Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 348-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських  будівель і споруд розташованої  в селі Залиман  по вул. ____________, __ Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Веселе Балаклійського району  Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява вх. № 285 від 12.05.2021 р., _________________ (РНОПП ____________), який зареєстрований в с. Веселе вул. ____________, буд. __,  Ізюмського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої в межах селища Веселе Балаклійського району  Харківської області, додані викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки, зроблені самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Веселе Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 349-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Веселе Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Веселе Балаклійського району  Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява, вх. № 284 від 12.05.2021 р., ________________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована в с. Веселе вул. ____________, буд. ___,  Ізюмського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої в межах селища Веселе Балаклійського району  Харківської області, додані  викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки, зроблені самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Веселе Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 350-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Веселе Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Веселе Балаклійського району  Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява, вх. № 281 від 12.05.2021 р., _______________________ (РНОПП _______________), яка зареєстрована в с. Веселе вул. ______________, буд. ___ Ізюмського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої в межах селища Веселе Ізюмського району Балаклійського району  Харківської області, додані викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки, зроблені самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Веселе Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 351-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Веселе Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Веселе Балаклійського району  Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява, вх. № 282 від 12.05.2021 р., __________________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована в с. Веселе вул. ____________, буд. __, кв.___, Ізюмського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої в межах селища Веселе Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, додані  викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки, зроблені самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Веселе Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 352-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Веселе Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Залиман Балаклійського району  Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява,  вх. № 321 від 26.05.2021 р., ___________________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована в с. Залиман вул. _____________, буд. __,  Ізюмського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності (угіддя-рілля)  Савинської селищної ради орієнтовною площею 2,0 га, розташованої в межах селища Залиман Балаклійського району  Харківської області, додані  матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки, зроблені ТОВ «Підприємство» Астра». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Залиман Балаклійського району  Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 353-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Залиман Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Залиман  Балаклійського району  Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява, вх. № 320 від 26.05.2021 р., _________________________ (РНОПП _________________), який зареєстрований в с. Залиман вул. ________________, буд. ___,  Ізюмського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності (угіддя-рілля)  Савинської селищної ради орієнтовною площею 2,0 га, розташованої в межах селища Залиман  Балаклійського району  Харківської області, додані  графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки, зроблені ТОВ «Підприємство» Астра». Пропозиція комісії – надати відмовити, в зв’язку із в зв’язку із тим, що на дану  земельну ділянку надійшла раніше заява  учасника бойових дій АТО /ООС.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Залиман Балаклійського району  Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 354-VІІІ «Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Залиман Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої  в селі Залиман   Балаклійського району  Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява, вх. № 316 від 26.05.2021 р., ______________________ (РНОПП ____________), який зареєстрована в м. Харків, проспект Московський буд.118 кв.29 від імені якого, за довіреністю від 26.05.2021р.(додається), зареєстрованою в реєстрі за № 456, складеною та посвідченою приватним нотаріусом Маріупольського міського нотаріального округу Донецької області Пятовським О.О., діє КЛЮЄВ Геннадій Леонідович, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої в селі  Балаклійського району   Харківської області, з метою отримання ділянки у власність, додані графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки розроблені ТОВ «Підприємство» Астра»,  посвідчення учасника БД сері УБД № 615767 видано 22 березня 2021р. ГУ СБ України в Донецькій та Луганській областях. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої  в селі Залиман   Балаклійського району   Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 355-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої  в селі Залиман    Балаклійського району   Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства зі зміною цільового призначення  та переведення в категорію земель сільськогосподарського  призначення за рахунок земель житлової та громадської  забудови  розташованої в с. Залиман  по вул. Центральна  (в кінці присадибної  ділянки по вул. ___________, ___)  Балаклійського району  Харківської  області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява, вх. № 279 від 12.05.2021 р., _________________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована в селі Залиман по вул. Центральна, 136 Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови розташованої  в селі Залиман  по вул. Центральна (в кінці присадибної ділянки по вул. ____________, ___) Балаклійського району  Харківської  області, орієнтовною площею 0,2163 га з метою отримання у власність. Додані  матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки, виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства зі зміною цільового призначення  та переведення в категорію земель сільськогосподарського  призначення за рахунок земель житлової та громадської  забудови  розташованої в с. Залиман  по вул. Центральна  (в кінці присадибної  ділянки по вул. ______________, ________)   Балаклійського Харківської  області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 356-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства зі зміною цільового призначення  та переведення в категорію земель сільськогосподарського  призначення за рахунок земель житлової та громадської  забудови  розташованої в с. Залиман  по вул. Центральна  (в кінці присадибної  ділянки по вул. __________, ____)  Балаклійського району  Харківської  області »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради  Балаклійського району  Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява, вх. № 340 від 02.06.2021 р., _____________ (РНОПП _____________), яка  зареєстрована в смт Савинці вул. _________, буд. __ Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої господарства розташованої  за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради   Балаклійського району  Харківської області з метою отримання у власність, додані  викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки,  виготовлені сертифікованим інженером – землевпорядником БЄЛЄВЦОВИМ Ю.В. Пропозиція комісії – відмовити, в зв’язку з тим, що вказана у викопіюванні земельна ділянка знаходиться  на праві постійного користування у інших громадян на підставі Державного акту.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради  Балаклійського району  Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 357-VІІІ «Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради  Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради  Балаклійського району  Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява вх. № 344 від 02.06.2021 р., _________________ (РНОПП _____________), яка  зареєстрована в м. Донецьк, проспект __________ буд. ___ кв. ___ Донецької області, внутрішньо-переміщена особа фактично зареєстрована в м. Маріуполь, бульвар _______________ буд. _______ кв. ___ Донецької області, (згідно довідки № 1413028811 від 19.04.2016 р.),  з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої господарства розташованої  за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради   Балаклійського району Харківської області з метою отримання у власність, додані  викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки,  виготовлені сертифікованим інженером – землевпорядником БЄЛЄВЦОВИМ Ю.В. Пропозиція комісії – відмовити, в зв’язку з тим, що вказана у викопіюванні земельна ділянка знаходиться  на праві постійного користування у інших громадян на підставі Державного акту.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради  Балаклійського району  Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 358-VІІІ «Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради  Балаклійського району  Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява,  вх. № 342 від 02.06.2021 р., ______________ (РНОПП _____________), який  зареєстрований в  м. Донецьк, проспект __________, буд. ___ кв. ___ Донецької області, внутрішньо-переміщена особа фактично зареєстрована в м. Маріуполь, бульвар __________ буд. ____ кв. ___ Донецької області, (згідно довідки № 1413-5000048359 від 18.01.2020 р.), з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої господарства розташованої  за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради  Балаклійського району Харківської області з метою отримання у власність, додані  викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки,  виготовлені сертифікованим інженером – землевпорядником БЄЛЄВЦОВИМ Ю.В. Пропозиція комісії – відмовити, в зв’язку з тим, що вказана у викопіюванні земельна ділянка знаходиться  на праві постійного користування у інших громадян на підставі Державного акту.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради  Балаклійського району  Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 359-VІІІ «Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради  Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради  Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява, вх. № 343 від 02.06.2021 р., ___________ (РНОПП __________), який  зареєстрована в смт Савинці вул. _________, буд. ___ Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої господарства розташованої  за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради  Балаклійського району  Харківської області з метою отримання у власність, додані  викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки,  виготовлені сертифікованим інженером – землевпорядником БЄЛЄВЦОВИМ Ю.В. Пропозиція комісії – відмовити, в зв’язку з тим, що вказана у викопіюванні земельна ділянка знаходиться  на праві постійного користування у інших громадян на підставі Державного акту.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 360-VІІІ «Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради  Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про відкладення розгляду спільної заяви гр. __________ та  гр. ______________ щодо надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської  селищної ради (колишня Морозівська сільська рада Балаклійського  району) Ізюмського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява, вх. № 297 від 18.05.2021р., гр. _____________ (РНОПП _____________), який зареєстрований в с. Бородоярське Балаклійського району Харківської області, від імені якого за довіреністю (додається) складеною та посвідченою за № 445  від 20.10.2020р. приватним нотаріусом Балаклійського районного нотаріального округу Харківської області БОВДУЙ О.О діє ____________.,  та гр. _____________ (РНОПП __________), який зареєстрований в с. Морозівка вул. __________,__ Балаклійського району Харківської області, від імені якого за довіреністю (додається) складеною та посвідченою за № 444  від 20.10.2020р. приватним нотаріусом Балаклійського районного нотаріального округу Харківської області БОВДУЙ О.О діє _____________., з проханням надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області пасовище к.53 діл. 04 площею 1.1840га, беручи до уваги Сертифікат на право на земельну частку(пай)  Серія ХР № 0080470 від 20.10.1997р. виданий ___________________, Свідоцтва про право на спадщину за законом від 28.04.2021р серія НМР 154948, НМР 154949  . Пропозиція комісії – відкласти розгляд спільної заяви, в зв’язку з не внесеними змінами до Сертифіката на право на земельну частку(пай).

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відкладення розгляду спільної заяви гр. ____________ та  гр. ___________ щодо надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської  селищної ради (колишня Морозівська сільська рада Балаклійського  району) Ізюмського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 361-VІІІ «Про відкладення розгляду спільної заяви гр. _____________ та  гр. ____________ щодо надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської  селищної ради (колишня Морозівська сільська рада Балаклійського  району) Ізюмського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради, розташованої в с. Бородоярське Балаклійського району  Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява,  вх. № 293 від 17.05.2021 р., _________________ (РНОПП ____________), який зареєстрований в с. Морозівка, пров. __________, буд. __ Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок  земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в с. Бородоярське Балаклійського району  Харківської області, з метою отримання земельної ділянки у власність, додані  графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки розроблені ТОВ «Підприємство» Астра». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради, розташованої в с. Бородоярське Балаклійського району  Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 362-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради, розташованої в с. Бородоярське Балаклійського району Харківської області   прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 16 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1, Бабка М.М. – конфлікт інтересів.

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. ___________________ для  ведення особистого селянського господарства розташованої  в с. Залиман Балаклійського району Харківської області та  передача земельної ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява, вх. № 301 від 19.05.2021р., гр. ________________ (РНОПП ____________), який зареєстрований в с. Руська Лозова  вул. ______________ кв.___ Дергачівського району Харківської області, з проханням затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої в с. Залиман Балаклійського району Харківської області та передати земельну ділянку у власність безкоштовно,  доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6114544472021 від 26.04.2021р., висновок 6979/82-21 про розгляд документації із  землеустрою від 06.04.2021р. ГУ Держгеокадастру у Волинській області. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. __________________ для  ведення особистого селянського господарства розташованої  в с. Залиман Балаклійського району Харківської області та  передача земельної ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 363-VІІІ «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. _______________________ для ведення особистого селянського господарства розташованої  в с. Залиман Балаклійського району Харківської області та  передача земельної ділянки у власність безкоштовно».  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________,___ в с. Залиман.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява, вх. № 107 від 22.02.2021р., гр. __________________ (РНОПП _______________), який зареєстрований по вул. ______________, буд.__ кв.__ в м. Харків, з  проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________,___ в с. Залиман, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (свідоцтво про право  на спадщину за заповітом на житловий будинок з надвірними будівлями від 02.02.2021р.),  а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра». Пропозиція комісії – надати згоду.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. ________________,___ в с. Залиман».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 364-VІІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд            по вул. ____________,___ в с. Залиман»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення доповнення до рішення ХХХІV сесії  VІІ скликання   № 427 від 10 жовтня 2019 року  Залиманської сільської ради  Балаклійського району  Харківської області «Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. _________________  для ведення особистого  селянського господарства, розташованої в селі Залиман  Балаклійського району Харківської області».

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява, вх. № 264 від 29.04.2021 р., гр. __________________    (РНОПП ______________), який зареєстрований в с. Залиман вул. ____________, буд.___ Балаклійського району Харківської області, з проханням внесення доповнення до рішення ХХХІV сесії  VІІ скликання  № 427 від 10 жовтня 2019року  Залиманської сільської ради Балаклійського району  Харківської області «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. ________________  для ведення особистого селянського господарства, розташованої в селі Залиман Балаклійського району Харківської області» щодо припинення права постійного користування на земельну ділянку, право на яку посвідчено Державним Актом на право постійного користування землею серія ІІІ-ХР № 006245  зареєстрований за № 4  від 2 березня 2001року  в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею (доданий). Пропозиція комісії – внести доповнення.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення доповнення до рішення ХХХІV сесії  VІІ скликання   № 427 від 10 жовтня 2019 року  Залиманської сільської ради  Балаклійського району  Харківської області «Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. ____________________  для ведення особистого  селянського господарства, розташованої в селі Залиман  Балаклійського району Харківської області»».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 365-VІІІ «Про внесення доповнення до рішення ХХХІV сесії  VІІ скликання   № 427 від 10 жовтня 2019 року  Залиманської сільської ради  Балаклійського району  Харківської області «Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. ____________________  для ведення особистого  селянського господарства, розташованої в селі Залиман  Балаклійського району Харківської області» »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення доповнення до рішення ХХХІV сесії  VІІ скликання   № 426 від 10 жовтня 2019 року  Залиманської сільської ради  Балаклійського району  Харківської області «Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. ______________________  для ведення особистого  селянського господарства, розташованої в селі Залиман  Балаклійського району Харківської області».

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява,   вх. № 263 від 29.04.2021 р., гр. ________________     (РНОПП ____________), яка зареєстрована в с. Залиман вул. ___________, буд.___ Балаклійського району Харківської області, з проханням внесення доповнення до рішення ХХХІV сесії  VІІ скликання  № 426 від 10 жовтня 2019 року  Залиманської сільської ради  Балаклійського району  Харківської області «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. _______________  для ведення особистого селянського господарства, розташованої в селі Залиман Балаклійського району Харківської області» щодо припинення права постійного користування на земельну ділянку, право на яку посвідчено Державним Актом на право постійного користування землею серія ІІІ-ХР № 006244  зареєстрований за № 5  від 2 березня 2001року  в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею (доданий). Пропозиція комісії – внести доповнення.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення доповнення до рішення ХХХІV сесії  VІІ скликання   № 426 від 10 жовтня 2019 року  Залиманської сільської ради  Балаклійського району  Харківської області «Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. ____________________  для ведення особистого  селянського господарства, розташованої в селі Залиман  Балаклійського району Харківської області»».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 366-VІІІ «Про внесення доповнення до рішення ХХХІV сесії  VІІ скликання   № 426 від 10 жовтня 2019 року  Залиманської сільської ради  Балаклійського району  Харківської області «Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. ________________________  для ведення особистого  селянського господарства, розташованої в селі Залиман  Балаклійського району Харківської області»»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______________,__ (колишня вул. _____________)  в смт  Савинці.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява, вх. № 307 від 20.05.2021р., гр. ______________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована по вул. _____________,__ (колишня вул. ________________) в смт. Савинці Балаклійського району Харківської області, з  проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______________,__ (колишня вул. _________)  в смт. Савинці, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (рішення Балаклійського районного суду від 24.12.2010р. справа № 2-5686/10 та Витяг про Державну реєстрацію прав від 17.02.2011р. виданий Балаклійським БТІ), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра». Пропозиція комісії – надати згоду.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. ________________,___ (колишня вул. _____________)  в смт  Савинці ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 367-VІІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд            по вул. ___________,___ (колишня вул. __________)  в смт  Савинці »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. _____________________ для ведення особистого селянського господарства зі зміною  цільового призначення та переведення в категорію земель  сільськогосподарського призначення за рахунок земель  житлової та громадської забудови розташованої в с. Морозівка, вул. Слобідська (в кінці присадибної ділянки по вул. ____________,___) Балаклійського району Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява, вх. № 273 від 30.04.2021р., _________________ (РНОПП _____________), який зареєстрований в с. Морозівка вул. _____________ __ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови розташованої в с. Морозівка, вул. Слобідська (в кінці присадибної ділянки по вул. __________,___) Балаклійського району Харківської області та передати земельну ділянку у власність безкоштовно,  доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6315260892021 від 27.04.2021р., висновок 9912/82-21 про розгляд документації із  землеустрою від 16.04.2021р. ГУ Держгеокадастру у Тернопільській області. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. ______________ для ведення особистого селянського господарства зі зміною  цільового призначення та переведення в категорію земель  сільськогосподарського призначення за рахунок земель  житлової та громадської забудови розташованої в с. Морозівка, вул. Слобідська (в кінці присадибної ділянки по вул. ___________,__) Балаклійського району Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 368-VІІІ «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. ______________ для ведення особистого селянського господарства зі зміною  цільового призначення та переведення в категорію земель  сільськогосподарського призначення за рахунок земель  житлової та громадської забудови розташованої в с. Морозівка, вул. Слобідська (в кінці присадибної ділянки по вул. _____________,__) Балаклійського району Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту  землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  гр. _______________ для ведення особистого селянського  господарства розташованої в селі Морозівка  (вул. Миру) Балаклійського району Харківської  області та передача земельної ділянки у власність  безкоштовно.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява,  вх. № 314 від 26.04.2021 р., гр. ____________________ (РНОПП _______________), яка зареєстрована с. Морозівка по вул. __________________,___ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського розташованої в селі Морозівка (вул. Миру) Балаклійського району Харківської області та передати земельну ділянку у власність безкоштовно,  доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-7116300032021 від 30.04.2021р., висновок 7189/82-21 про розгляд документації із  землеустрою від 27.04.2021р. ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проекту  землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  гр. КІЯШКО  Нелі  Миколаївні для ведення особистого селянського  господарства розташованої в селі Морозівка  (вул. Миру) Балаклійського району Харківської  області та передача земельної ділянки у власність  безкоштовно ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 369-VІІІ «Про затвердження проекту  землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  гр. _______________ для ведення особистого селянського  господарства розташованої в селі Морозівка  (вул. Миру) Балаклійського району Харківської  області та передача земельної ділянки у власність  безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд          по вул. _____________,__ в селі Морозівка  Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява,  вх. № 290 від 14.05.2021 р., гр. __________________ (РНОПП _____________), який зареєстрований по вул. __________,__ в с. Морозівка  Балаклійського району Харківської області, з  проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Гагаріна, 5 в с. Морозівка, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (свідоцтво про право  на спадщину за заповітом на житловий будинок з надвірними будівлями від 06.11.2014р. та Витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності індексний номер витягу 29108881 від 06.11.2014р.),  а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра». Пропозиція комісії – надати згоду.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. ______________,___ в селі Морозівка Балаклійського району  Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 370-VІІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд            по вул. _____________,__ в селі Морозівка  Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2, Одноволова Ю.Ю. – конфлікт інтересів.

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Савинці вул. __________,__ Балаклійського району Харківської області та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява,  вх. № 303 від 20.05.2021 р., гр. __________________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована по вул. __________,__ в смт. Савинці Балаклійського району Харківської області та гр. СІННОГО Петра Петровича (РНОПП _______________), який  зареєстрований по вул. ____________,___ в смт. Савинці Балаклійського району Харківської області, та від імені якого діє гр. ________________, за довіреністю № 10 від 26.01.2021 року (додається) виданої та посвідченої секретарем виконкому Савинської селищної ради В. НАДТОЧОЮ, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Савинці вул. __________,___ Балаклійського району Харківської області та передати земельну ділянку у власність безкоштовно, доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-1815095332021 від 03.03.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Савинці вул. ___________,__ Балаклійського району Харківської області та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 371-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Савинці вул. ___________,___ Балаклійського району Харківської області та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 16 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про передачу у власність безкоштовно  земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в смт Савинці по вул. ___________, __ Балаклійського району  Харківської області гр. _______________________.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява,  вх. № 306 від 20.05.2021 р., гр. ___________________  (РНОПП ______________), який зареєстрований по вул. ___________,___ в смт. Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням передати йому у власність безкоштовно земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Савинці по вул. __________,__ Балаклійського району Харківської області,  доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-7419633782021 від 19.01.2021р., рішення ІV сесії VІІІ скликання Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області від 22.01.2021р.№ 122-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в смт Савинці вул. ___________,__» та Договір купівлі - продажу житлового будинку від 18.03.2021р.(додається). Пропозиція комісії – передати у власність.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про передачу у власність безкоштовно  земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в смт Савинці по вул. _____________, __ Балаклійського району  Харківської області гр. _______________ ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 372-VІІІ «Про передачу у власність безкоштовно  земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в смт Савинці по вул. ___________, __ Балаклійського району  Харківської області гр. _______________»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 16 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви вх. № 280 від 12.05.2021р. (вх.40 від 05.05.2021р.) гр. ______________, яка є опікуном дитини з інвалідністю віком до 18 років __________________ та яка діє від його імені.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява,  вх. № 280 від 12.05.2021 р., _________________ (РНОПП ________________), яка зареєстрована в селищі Веселе, вул. __________ буд.___ Балаклійського району Харківської області яка діє від імені свого малолітнього сина,    дитини з інвалідністю та є опікуном ______________, 28.05.2010 року народження, з проханням надати йому дозвіл на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель  сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в селищі Веселе Ізюмського Балаклійського району Харківської області та додані ксерокопії: Медичного заключення ЛКК № 630/2 від 26.11.2018р.  Комунального некомерційного підприємства Балаклійської районної ради Харківської області «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня», посвідчення серія ААБ № 192224 видане 19.07.2012 р.,  додані  графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки розроблені самостійно за допомогою даних Публічної кадастрової карти України. Пропозиція комісії – відмовити, в зв’язку з тим, що заявник не набув повної цивільної дієздатності.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про розгляд заяви вх. № 280 від 12.05.2021р. (вх.40 від 05.05.2021р.) гр. ______________, яка є опікуном дитини з інвалідністю віком до 18 років __________________ та яка діє від його імені».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 373-VІІІ «Про розгляд заяви вх. № 280 від 12.05.2021р. (вх.40 від 05.05.2021р.) гр. _________________, яка є опікуном дитини з інвалідністю віком до 18 років ___________________ та яка діє від його імені»  прийняти (додається).

 

 

 

Голосували :

«За» - 16 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої  в с. Вільхуватка  Балаклійського району   Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява,  вх. № 294 від 17.05.2021 р., ______________  (РНОПП _____________), яка зареєстрована в с. Морозівка, пров. __________, буд. __ Ізюмського району (колишнього Балаклійського району) Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої в с. Вільхуватка Балаклійського району  Харківської області, з метою отримання ділянки у власність, додані  графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки розроблені ТОВ «Підприємство» Астра». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої  в с. Вільхуватка  Балаклійського району   Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 374-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої  в с. Вільхуватка  Балаклійського району   Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 16 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1, Бабка М.В. – конфлікт інтересів.

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ________________,__ в селі Норцівка.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява,  вх. № 352 від 03.06.2021 р., гр. ______________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована по вул. ____________,__ в м. Балаклія Харківської області, з  проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________,__ в селі Норцівка, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (свідоцтво про право  на спадщину за законом  на житловий будинок з надвірними будівлями від 15.12.2016 р.),  а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ПП  «Землевпорядник». Пропозиція комісії – надати згоду.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. _____________,__ в селі Норцівка».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 375-VІІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд            по вул. ____________,__ в селі Норцівка»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________________ ,___  в селі Залиман.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява,  вх. № 319 від 26.05.2021 р., гр. __________________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована в  селі Залиман Балаклійського району Харківської області та гр. ____________________ (РНОПП ______________), який зареєстрований в  селі Залиман Балаклійського району Харківської області, з  проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _______________ ,___  в селі Залиман, додані правовстановлюючі документи на житловий будинок (Свідоцтво про право на спадщину за законом від 12.03.1991р. та Свідоцтво про право на спадщину за заповітом від 12.03.1991 р. в Балаклійському  БТІ в книзі 1 № 33), а також графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра» . Пропозиція комісії – надати згоду.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______________ ,___ в селі Залиман».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 376-VІІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _______________ ,___  в селі Залиман»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Вільхуватка по вул. ______________,___Балаклійського району Харківської області та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява,  вх. № 337 від 01.06.2021 р., гр. __________________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована по вул. __________, буд.___ кв.___ в м. Балаклія Б Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Вільхуватка по вул. ____________,__ Балаклійського району Харківської області та передати земельну ділянку у власність безкоштовно, доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6315414482021 від 31.05.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Вільхуватка по вул. ____________,__ Балаклійського району Харківської області та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 377-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Вільхуватка по вул. _____________,__ Балаклійського району Харківської області та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва  зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради, розташованої в смт Савинці по  вул. Затишна (в кінці присадибної ділянки вул. ____________,__) Балаклійського району   Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява,  вх. №  від 02.06.2021 р., _______________  (РНОПП _______________), який зареєстрований по вул. ____________,___ в смт. Савинці Балаклійського району Харківської, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок  земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в смт Савинці по вул. Затишна (в кінці присадибної ділянки вул. ___________________,___), з метою отримання земельної ділянки у власність, додані  графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки розроблені ТОВ «Підприємство» Астра». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва  зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради, розташованої в смт Савинці по  вул. Затишна (в кінці присадибної ділянки вул. _____________,__)  Балаклійського  району   Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 378-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва  зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради, розташованої в смт Савинці по  вул. Затишна (в кінці присадибної ділянки вул. ___________,__)  Балаклійського району   Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва  зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови  Савинської селищної ради, розташованої в смт Савинці по  вул. Затишна (в кінці присадибної ділянки вул. __________,__)  Балаклійського району   Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява, вх. №  від 02.06.2021 р., гр. __________________  (РНОПП ______________), яка зареєстрована по вул. __________,__ в смт. Савинці Балаклійського району Харківської, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок  земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в смт Савинці по вул. Затишна (в кінці присадибної ділянки вул. ___________,__), з метою отримання земельної ділянки у власність, додані графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки розроблені ТОВ «Підприємство» Астра». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва  зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови  Савинської селищної ради, розташованої в смт Савинці по  вул. Затишна (в кінці присадибної ділянки вул. ____________,__)   Балаклійського району   Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 379-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва  зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови  Савинської селищної ради, розташованої в смт Савинці по  вул. Затишна (в кінці присадибної ділянки вул. ______________,__)   Балаклійського району   Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ:  Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд          по вул. _____________, __  в с. Вільхуватка  Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява, вх. № 353 від 03.06.2021 р., гр. __________________ (РНОПП ______________), який зареєстрований по вул. ____________,___, с. Вільхуватка Ізюмського району (колишній Балаклійський) Харківської області, з проханням надати згоду  на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.  Зелена  в с. Вільхуватка Балаклійського району Харківської області, додані графічні матеріали по розташуванню земельної ділянки виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра». Пропозиція комісії – надати згоду.  

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. _______________,__  в с. Вільхуватка Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 380-VІІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд            по вул. ____________,__  в с. Вільхуватка Балаклійського  району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Веселе Балаклійського району  Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява, вх. № 283 від 12.05.2021 р., _____________________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована в с. Веселе вул. _____________, буд. ___, кв.__ Ізюмського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої в межах селища Веселе Балаклійського району  Харківської області, додане викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки, зроблені самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Веселе Балаклійського району  Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 381-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Веселе Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування  житлового будинку, господарських  будівель і споруд розташованої  в с. Вільхуватка   Балаклійського району   Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява,  вх. № 330 від 31.05.2021 р., ____________________ (РНОПП _________________), який зареєстрований в м. Харків, вул. ______________, буд.___, к. _____, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд розташованої  в с. Вільхуватка Балаклійського району  Харківської області, з метою отримання ділянки у власність, додані викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки, зроблені самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування  житлового будинку, господарських  будівель і споруд розташованої  в с. Вільхуватка    Балаклійського району  Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 382-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування  житлового будинку, господарських  будівель і споруд розташованої  в с. Вільхуватка   Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради,  розташованої c. Вільхуватка Балаклійського району  Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява,  вх. № 329 від 31.05.2021 р., _________________ (РНОПП ______________), який зареєстрований в м. Харків, вул. ______________, буд.___, к. ___ з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в с. Вільхуватка  Балаклійського району  Харківської області, орієнтовною площею 2.0 га, з метою отримання земельної ділянки у власність, додані викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки, зроблені самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради,  розташованої c. Вільхуватка Балаклійського району  Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 383-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради,  розташованої c. Вільхуватка Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 16 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої  в селі Морозівка Балаклійського району   Харківської області.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява,  вх. № 339 від 02.06.2021 р., ____________________ (РНОПП ___________), який зареєстрований в м. Єнакієве, вул. ___________, буд. ___ кв.__ Донецької області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої в селі Морозівка  Балаклійського району   Харківської області, з метою отримання ділянки у власність, додані графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки розроблені ТОВ «Підприємство» Астра». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої  в селі Морозівка Балаклійського району  Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 384-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої  в селі Морозівка Балаклійського району   Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ:  Про відмову в затвердженні проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  гр. ___________________ для ведення особистого селянського  господарства,  розташованої на території Вишнівської сільської ради  Балаклійського району Харківської  області та передачі земельної ділянки у власність  безкоштовно.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява,  вх. № 344 від 02.06.2021 р., __________________  (РНОПП _______________), який зареєстрований в м. Балаклія, пров. ______________, буд. __ кв. ___ Балаклійського району  Харківської області, з проханням затвердити проєкт щодо відведення земельної ділянки для  ведення  особистого селянського господарства, розташованої на території Вишнівської сільської ради Балаклійського району Харківської області  площею 2,000 га, з метою отримання ділянки у власність. Але так як в проєкті землеустрою є помилки, виявлені попередньо в ГУ Днржгеокадастру у Харківській області, тому пропозиція комісії – відмовити,  до усунення помилок в проєкті.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відмову в затвердженні проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  гр. ____________________ для ведення особистого селянського  господарства,  розташованої на території Вишнівської сільської ради  Балаклійського району Харківської  області та передачі земельної ділянки у власність  безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 385-VІІІ «Про відмову в затвердженні проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  гр. ___________________ для ведення особистого селянського  господарства,  розташованої на території Вишнівської сільської ради  Балаклійського району Харківської  області та передачі земельної ділянки у власність  безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 3,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви  вх. № 295 від 18.05.2021р гр. ________________________ щодо надання земельної ділянки в оренду для  обслуговування нежитлової будівлі –магазину «Промтовари» і  «Продтовари» розташованої в селі Залиман по вул. Центральна,  № 102- А Савинської селищної ради (колишня Залиманська сільська рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської області.  

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява,  вх. № 295 від 18.05.2021р., гр. __________________ (РНОПП _______________), який зареєстрований в м. Харків _______________ район бульвар ________, буд.__ кв.__ з проханням надати земельну ділянку в оренду для обслуговування нежитлової будівлі –магазину «Промтовари» і «Продтовари» розташованої в селі Залиман по вул. Центральна, № 102 А, доданий правовстановлюючий документ на нежитлову будівлі –магазину «Промтовари» і «Продтовари» (Договір купівлі- продажу від 17.03.2021року складений та посвідчений Соколовою С.О.,  приватним нотаріусом Балаклійського районного нотаріального округу Харківської області зареєстрований у реєстрі за № 247 та витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 17.03.2021). Пропозиція комісії - відмовити в наданні земельної ділянки в оренду гр. РУДАСУ С.В.  в зв’язку з тим, що попередній власник будівлі ТОВ «Пріоритет-7» не оформив право оренди на земельну ділянку.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про розгляд заяви  вх. № 295 від 18.05.2021р гр. ___________________ щодо надання земельної ділянки в оренду для  обслуговування нежитлової будівлі –магазину «Промтовари» і  «Продтовари» розташованої в селі Залиман по вул. Центральна,  № 102- А Савинської селищної ради (колишня Залиманська сільська рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 386-VІІІ «Про розгляд заяви  вх. № 295 від 18.05.2021р гр. ________________ щодо надання земельної ділянки в оренду для  обслуговування нежитлової будівлі –магазину «Промтовари» і  «Продтовари» розташованої в селі Залиман по вул. Центральна,  № 102- А Савинської селищної ради (колишня Залиманська сільська рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 14 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 3,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ:  Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та для ведення індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. Донецька (колишня Лімонта).

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява,  вх. № 269 від 05.05.2021 р.  гр. _________________, який зареєстрований в м. Донецьк проспект _____ б. ___ кв. ___ Донецької області, та зареєстрований як внутрішньо переміщена особа в м. Маріуполь Донецької обл., бульвар ______________  буд.___ кв.____ (згідно довідки від 19.04.2016 р. № 1413028812) з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та для ведення індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. Донецька (колишня Лімонта) та графічний матеріал, доданий до заяви, виготовлений сертифікованим інженером-землевпорядником БЄЛЄВЦОВИМ Ю.В. Після проведення обстеження  постійною депутатською комісією з земельних питань та питань промисловості, будівництва, благоустрою, транспорту, комунального господарства на місцевості, беручи до уваги Генеральний план  населеного пункту с. Довгалівка  Савинської селищної ради, рішення ХХV сесії Савинської селищної ради УІІ скликання № 513-VІІ «Про черговий розгляд колективної заяви вх. № 15 від 19.01.2017 року громадян мешканців с. Довгалівка», пропозиція комісії – відмовити у наданні дозволу, так як ці земельні ділянки, згідно Генерального плану населеного пункту с. Довгалівка  Савинської селищної ради, зазначені як громадські пасовища та сіножаті.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та для ведення індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. Донецька (колишня Лімонта)».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 387-VІІІ «Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та для ведення індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. Донецька (колишня Лімонта»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ:  Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та для ведення індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. Донецька (колишня Лімонта).

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява,  вх. № 268 від 05.05.2021 р.  гр. ________________, яка зареєстрована в смт Савинці  вул. ______ б. ___ Балаклійського району  Харківської області,  з проханням надати дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та для ведення індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. Донецька (колишня Лімонта) та графічний матеріал, доданий до заяви, виготовлений сертифікованим інженером-землевпорядником БЄЛЄВЦОВИМ Ю.В. Після проведення обстеження  постійною депутатською комісією з земельних питань та питань промисловості, будівництва, благоустрою, транспорту, комунального господарства на місцевості, беручи до уваги Генеральний план  населеного пункту с. Довгалівка  Савинської селищної ради, рішення ХХV сесії Савинської селищної ради УІІ скликання № 513-VІІ «Про черговий розгляд колективної заяви вх. № 15 від 19.01.2017 року громадян мешканців с. Довгалівка», пропозиція комісії – відмовити у наданні дозволу, так як ці земельні ділянки, згідно Генерального плану населеного пункту с. Довгалівка  Савинської селищної ради, зазначені як громадські пасовища та сіножаті.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та для ведення індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. Донецька (колишня Лімонта)».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 388-VІІІ «Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та для ведення індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. Донецька (колишня Лімонта)»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 15 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 2,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу ТОВ «ПТАХОКОМПЛЕКС «НОВА» на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для обслуговування господарських будівель (КВЦПЗ код 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) орієнтовною площею 16,5995 га, розташованої за межами населених пунктів Савинської селищної ради за адресою: вул. Дружби, 31 с. Морозівка Балаклійського району Харківської області,  з метою подальшої  передачі у користування за договором оренди.

Доповідає: Кабашний Р.А., який доповів, що    надійшла заява  директора ТОВ «ПТАХОКОМПЛЕКС «НОВА» І.І. ГАРМАШ  (вих. № 89 від 28.05.2021 (вх. № 1568 від 01.06.2021)), з проханням надання дозволу на розробку   проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для обслуговування господарських будівель (КВЦПЗ код 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) орієнтовною площею 16,5995 га, розташованої за розташованої за межами населених пунктів Савинської селищної ради адресою: вул. Дружби, 31 с. Морозівка Балаклійського району Харківської області,  з метою подальшої  передачі у користування  за договором оренди та додані графічні матеріали  по розташуванню земельної ділянки розроблені ПП «Землевпорядник». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу ТОВ «ПТАХОКОМПЛЕКС «НОВА» на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для обслуговування господарських будівель (КВЦПЗ код 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) орієнтовною площею 16,5995 га, розташованої за межами населених пунктів Савинської селищної ради за адресою: вул. Дружби, 31 с. Морозівка Балаклійського району Харківської області,  з метою подальшої  передачі у користування за договором оренди».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 389-VІІІ «Про надання дозволу ТОВ «ПТАХОКОМПЛЕКС «НОВА» на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для обслуговування господарських будівель (КВЦПЗ код 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) орієнтовною площею 16,5995 га, розташованої за межами населених пунктів Савинської селищної ради за адресою: вул. Дружби, 31 с. Морозівка Балаклійського району Харківської області,  з метою подальшої  передачі у користування за договором оренди»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 16 

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1,

Рішення прийнято.

 

Різне.

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд колективного звернення мешканців смт Савинці «селища Цукровиків»  стосовно відкриття ФАПу.

ВИРІШИЛИ: провести спільну зустріч мешканців смт Савинці та сімейного лікаря амбулаторії загальної практики-сімейної медицини  .

 

 

                На цьому  питання порядку денного розглянуті  Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою.

 

 

 Селищний голова                                                                      Юрій МАТВІЄНКО

 

Секретар ради:                                                                           Ірина ПЛОТНІКОВА