ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол ІХ сесії VІІІ скликання від 30.06.2021 року

30.06.2021 р.                                                      Савинці                                                             № 9

 

Засідання   ІХ позачергової    сесії  селищної ради VІІІ  скликання

15.00 год.,  актова зала Музичної школи.

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.  

Всього депутатів         - 22

Присутні              - 18 депутатів  (список додається), відсутні –  3 депутати з невідомої причини, 1 депутат склав повноваження.  

Приймали участь: Білокудря В.М. – депутат Харківської обласної ради,  Кузьміна А.В. -  начальник Фінансового управління Савинської селищної ради, Остапчук Н.В., Чемерис Н.І., Баштовий А.Ю. – старости сіл та селищ Савинської територіальної громади,    Яковенко О.В. – начальник Комунальної установи Центру надання соціальних послуг, Слабунова О.Т. – начальник відділу комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та транспорту,  Заріцька В.Ю. – начальник  відділу культури та спорту, Павлюченко Н.М. – начальник відділу соціального захисту та  охорони здоров’я,  Шкарлет Ю.І. – начальник КП ЖКГ «Савинське», Янько О.М. – начальник відділу освіти Савинської селищної ради, Бабіч Л.М, Ніколаєнко Р.В., Чернікова О.І. – голова профспілки працівників освіти Савинської селищної ради, Шарпан Л.В. – завідувач Довгалівської філії Комунального закладу  «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області», Ніколаєнко Р.В. – мешканка територіальної громади.

Матвієнко Ю.М.  оголосив, що на ІХ  сесію прибули і зареєструвалися  18 депутатів (список додається). Відсутні  3 депутати з невідомої причини.  Кворум є.

Сесію оголошую відкритою.

 

       

СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного пленарного засідання ІХ позачергової  сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання.

Матвієнко Ю.М. повідомив, що відповідно до п. 8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 9-та  сесія  селищної ради скликана розпорядженням селищного голови  № 91 від 25 червня 2021 року, яке було розміщене на дошці оголошень Савинської селищної ради та на офіційному веб-сайті.

Для розгляду на 9-ту  сесію було винесено 13 питань та розділ «Різне».

Всі питання порядку денного попередньо були розглянуті на засіданнях постійних комісій.

 

Матвієнко Ю.М.   виніс на голосування пропозицію про прийняття за основу проєкту рішення з питання «Про затвердження порядку денного пленарного засідання ІХ позачергової  сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання».

 

 

 

Голосували :

«За» - 17

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1,

Рішення прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.  запитав у депутатів, які будуть зміни, доповнення до порядку денного 9-ї позачергової сесії.

(Змін, доповнень до порядку денного не надійшло).

 

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому рішення з питання «Про затвердження порядку денного пленарного засідання ІХ позачергової  сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 390-VІІІ «Про затвердження порядку денного пленарного засідання ІХ позачергової  сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання», прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 17 депутатів

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1,

Рішення прийнято.

 

Продовжуємо роботу сесії і переходимо до розгляду питань порядку денного.

 

СЛУХАЛИ: Про  вилучення  зі складу Комунального закладу «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області», у зв’язку з ліквідацією,   Довгалівської філії Комунального закладу  «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області».

Янько О.М. доповіла, що на сьогоднішній день вДовгалівській філії КЗ «Савинський ліцей» обліковується 21 дитина та 20 педагогічних працівників разом з  обслуговуючим персоналом. Із них 5 дітей проживають в смт Савинці, 16 – в с. Довгалівка. Провели моніторинг: проживає в с. Довгалівка 30 дітей, 16 навчаються  в ліцеї, 14 ще ні. В ліцеї є класи, де навчаються 1-3 учні, є класи, де взагалі немає дітей. Підвіз дітей до ліцею в смт Савинці – забезпечимо. В один ПАЗ помістяться всі діти. 10-12 дітей – постійно підвозять батьки. Всі водії автобусів відповідальні. В автобусі завжди їде вчитель.  5 батьків вже принесли заяви, щоб діти навчалися в більшому соціумі.

            Держава виділяє кошти на освіту, але клас менше 5 осіб не рахується класом. В Савинській територіальній громаді мінімальна наповнюваність класів розрахована на 14 чоловік, а фактично складає 13.

Шарпан Л.В. додала, що із 16 годин математики буде профінансовано 4 години, а доплатити різницю повинні із селищного бюджету. Державна субвенція надається на кількість дітей, а не на кількість посадових окладів вчителів.

Янько О.М. доповнила, що на кожній сесії Савинської селищної ради спостерігає нерадісну картину, що вона не бачить співпраці депутатів, що є опоненти, які не співпрацюють, а воюють, не вирішують питань громади. Сторони повинні чути одна одну, приймати зважені рішення, щоб громади вижила. Давайте знаходити компроміси та співпрацювати!

Орлов Є.Ю. запитав, чи вже змодельована ситуація по підвозу дітей?

Янько О.М. відповіла, що буде задіяно ще один водій та автобус ГАЗ. Автобус буде зупинятися по свій протяжності села.

Бабенко Н.Ю. запитала, чи не знадобиться зал очікування?

Янько О.М. відповіла, що в кожному автобусі буде їхати вчитель, є в кожного телефони, ніякого очікування не буде.

Матвієнко Ю.М. запитав: «По дітям зрозуміло, а що буде з педагогами?»

Янько О.М. відповіла, що всі педагоги будуть працевлаштовані. Буде виділено не менше 20 годин.

Ніколаєнко Р.В. запитала, що відповідно до Закону України «Про освіту» батьки мають право навчати своїх дітей і в м. Балаклія?

Янько О.М. відповіла, що в будь-якому навчальному закладі, де є вільні місця, зараховують спочатку тих дітей, які проживають на закріпленій території, а далі всіх бажаючих. Савинський ліцей розрахований на 780 місць, вільних місць багато.

Ніколаєнко Р.В. зазначила, що вона проходила в Довгалівську школу на роботу 38 років, автобуси ходити не будуть. Діти будуть відставати від автобусів.

Янько О.М. відповіла, що автобуси вже їздять 2 роки, в кожному автобусі їде учитель, він слідкує за дітьми, є група в «Вайбері». Вчитель телефонує дитині, її зможуть зачекати. Вже все це відпрацьовано роками.

Ніколаєнко Р.В. заначила, що у дітей 1-4 класів уроки закінчуються о 12 годині, а у старших класів пізніше.

Янько О.М. відповіла, що перший рейс відбувається  о 13.15 год., другий рейс о 15.15 год.

Ніколаєнко Р.В. додала,  що в селищі багато будинків, де ніхто не проживає, що  краще б було віддати їх багатодітним родинам.

Матвієнко Ю.М. відповів, що всі будинки є приватною власністю, селища рада ними не розпоряджається.

Янько О.М. доповнила, що в с. Бригадирівка був негативний досвід.

Орлов Є.Ю. запитав, що буде з будівлею школи?

Матвієнко Ю.М. відповів, що будівля буде «законсервована» до моменту продажу або здачі в оренду.

Цілюрик С.О. запропонувала, щоб сторожа були надійні, бо будуть лізти  «свої».

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Одноволова Ю.Ю. доповіла, що дане питання за засідання комісії розглядалося, пропозиція – винести дане питання на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  вилучення  зі складу Комунального закладу «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області», у зв’язку з ліквідацією,   Довгалівської філії Комунального закладу  «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області»».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 391-VІІІ «Про  вилучення  зі складу Комунального закладу «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області», у зв’язку з ліквідацією,   Довгалівської філії Комунального закладу  «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області»»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 16 

«Проти» - немає

«Утримались» -  3

«Не голосували» - немає,

в голосуванні приймав участь і голосував «за» селищний голова Матвієнко Ю.М.

Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: Про зміну засновника,  зміну назви  Комунального закладу «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області, та затвердження Статуту у новій редакції.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що на виконання рішення Савинської селищної ради від 29 грудня 2020 року № 75-VIІI «Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Ізюмського району Харківської області у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області закладів освіти району та їх нерухомого майна, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Ізюмського району Харківської області”, в зв’язку із закінченням термінів здачі ЗНО, необхідно  привести назви закладів, внести зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань до відомостей про юридичну особу про зміну власника, затвердити Статути закладів в новій редакції.

Одноволова Ю.Ю. доповіла, що дане питання за засідання комісії розглядалося, пропозиція – винести дане питання на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про зміну засновника,  зміну назви  Комунального закладу «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області, та затвердження Статуту у новій редакції».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 392-VІІІ «Про зміну засновника,  зміну назви  Комунального закладу «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області, та затвердження Статуту у новій редакції»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про зміну засновника, зміну назви  та затвердження Статуту  Веселівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів  Балаклійської районної ради Харківської області  у новій редакції.

Одноволова Ю.Ю. доповіла, що дане питання за засідання комісії розглядалося, пропозиція – винести дане питання на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про зміну засновника, зміну назви  та затвердження Статуту  Веселівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів  Балаклійської районної ради Харківської області  у новій редакції».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 393-VІІІ «Про зміну засновника, зміну назви  та затвердження Статуту  Веселівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів  Балаклійської районної ради Харківської області  у новій редакції»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про зміну засновника, зміну назви  та затвердження Статуту Комунального закладу «Вишнівська гімназія   Балаклійської районної ради Харківської області» у новій редакції. 

Одноволова Ю.Ю. доповіла, що дане питання за засідання комісії розглядалося, пропозиція – винести дане питання на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про зміну засновника, зміну назви  та затвердження Статуту Комунального закладу «Вишнівська гімназія  Балаклійської районної ради Харківської області» у новій редакції».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 394-VІІІ «Про зміну засновника, зміну назви  та затвердження Статуту  Комунального закладу «Вишнівська гімназія  Балаклійської районної ради Харківської області» у новій редакції»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про зміну засновника, зміну назви  та затвердження Статуту Комунального закладу «Залиманський ліцей  Балаклійської районної ради Харківської області» у новій редакції.

Одноволова Ю.Ю. доповіла, що дане питання за засідання комісії розглядалося, пропозиція – винести дане питання на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про зміну засновника, зміну назви  та затвердження Статуту Комунального закладу «Залиманський ліцей  Балаклійської районної ради Харківської області» у новій редакції».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 395-VІІІ «Про зміну засновника, зміну назви  та затвердження Статуту Комунального закладу «Залиманський ліцей  Балаклійської районної ради Харківської області» у новій редакції »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про зміну засновника, зміну назви  та затвердження Статуту Комунального закладу «Морозівська гімназія  Балаклійської районної ради Харківської області»  у новій редакції.

Одноволова Ю.Ю. доповіла, що дане питання за засідання комісії розглядалося, пропозиція – винести дане питання на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про зміну засновника, зміну назви  та затвердження Статуту Комунального закладу «Морозівська гімназія  Балаклійської районної ради Харківської області»  у новій редакції».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 396-VІІІ «Про зміну засновника, зміну назви  та затвердження Статуту Комунального закладу «Морозівська гімназія  Балаклійської районної ради Харківської області»  у новій редакції»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про створення комунального некомерційного підприємства  «Савинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що з метою  підвищення рівня медичного обслуговування населення, наближення первинної медичної допомоги до жителів Савинської селищної територіальної громади є пропозиція створити комунальне некомерційне підприємство «Савинський центр первинної медико–санітарної допомоги» Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області. Пропоную призначити на посаду в.о. директора КНП "Савинський ЦПМСД" Бабіч Лілію Миколаївну, яка очолювала відділ охорони здоров’я Балаклійської РДА.

Рябко В.М. доповнила, що хоче запропонувати кандидатуру Бабіч Лілії Миколаївни, щоб депутати її підтримали. Має економічну освіту, енергійна людина.

Остапчук Н.В. додала, що не один рік співпрацювала з Лілією Миколаївною в Балаклійській РДА, чудовий спеціаліст та людина. «Прошу підтримати!»

Одноволова Ю.Ю. доповіла, що дане питання за засідання комісії розглядалося, пропозиція – винести дане питання на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про створення комунального некомерційного підприємства  «Савинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 397-VІІІ «Про створення комунального некомерційного підприємства  «Савинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення  про конкурс, призначення та звільнення керівників закладів культури, що є у комунальній власності Савинської селищної ради

Ізюмського району Харківської області.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який запропонував затвердити Положення про конкурс, призначення та звільнення керівників закладів культури, що є у комунальній власності Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області.

Одноволова Ю.Ю. доповіла, що дане питання за засідання комісії розглядалося, пропозиція – винести дане питання на розгляд сесії.

 Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Положення  про конкурс, призначення та звільнення керівників закладів культури, що є у комунальній власності Савинської селищної ради

Ізюмського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 398-VІІІ «Про затвердження Положення  про конкурс, призначення та звільнення керівників закладів культури, що є у комунальній власності Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про зміну відомостей про засновника, назви та затвердження Статуту  Савинської музичної школи  у новій редакції.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що в зв’язку із зміною назви Савинської селищної ради виникла необхідність внести зміна про засновника, назви та затвердження Статуту  Савинської музичної школи  у новій редакції.

Одноволова Ю.Ю. доповіла, що дане питання за засідання комісії розглядалося, пропозиція – винести дане питання на розгляд сесії.

 Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про зміну відомостей про засновника, назви та затвердження Статуту  Савинської музичної школи  у новій редакції ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 399-VІІІ «Про зміну відомостей про засновника, назви та затвердження Статуту  Савинської музичної школи  у новій редакції»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 18 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на прийняття майна  із комунальної власності Балаклійської  територіальної громади  Харківської області  у комунальну власність Савинської територіальної  громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що з метою забезпечення можливості автоматизації повного циклу роботи селищної ради в процесі підготовки та проведення засідань, публікації результатів та аналізу роботи депутатів  і ради, є пропозиція надати згоду на прийняття із комунальної власності Балаклійської територіальної громади Харківської області у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області  пульта (голосування) RCLT Turning Technologies (40 пультів) та кейса для зберігання та транспортування ресивера  (1шт.).

Лисенко Д.О. доповів, що дане питання за засіданні постійної комісії розглядалося. Заперечень немає.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на прийняття майна  із комунальної власності Балаклійської  територіальної громади  Харківської області  у комунальну власність Савинської територіальної  громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 400-VІІІ «Про надання згоди на прийняття майна  із комунальної власності Балаклійської  територіальної громади  Харківської області  у комунальну власність Савинської територіальної  громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про прийняття   із комунальної власності Балаклійської  територіальної громади Харківської області у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району Харківської області бібліотек-філій Комунального закладу Публічна бібліотека Балаклійської міської ради Харківської області, що розташовані на території даної громади, та закріпленого за ними майна.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що на підставі рішення Балаклійської міської ради “Про передачу із комунальної власності Балаклійської територіальної громади Харківської області у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району Харківської області бібліотек-філій Комунального закладу Публічна бібліотека Балаклійської міської ради Харківської області, що розташовані на території даної громади, та закріпленого за ними майна” №  420-VIIІ  від 17 червня 2021 року є пропозиція Прийняти із комунальної власності Балаклійської  територіальної громади Харківської області у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району Харківської області бібліотек-філій Комунального закладу Публічна бібліотека Балаклійської міської ради Харківської області, що розташовані на території даної громади, та закріпленого за ними майна згідно з додатком до проєкта рішення. Зачитав проєкт рішення.

Лисенко Д.О. доповів, що дане питання за засіданні постійної комісії розглядалося. Заперечень немає.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про прийняття   із комунальної власності Балаклійської  територіальної громади Харківської області у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району Харківської області бібліотек-філій Комунального закладу Публічна бібліотека Балаклійської міської ради Харківської області, що розташовані на території даної громади, та закріпленого за ними майна ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 401-VІІІ «Про прийняття   із комунальної власності Балаклійської  територіальної громади Харківської області у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району Харківської області бібліотек-філій Комунального закладу Публічна бібліотека Балаклійської міської ради Харківської області, що розташовані на території даної громади, та закріпленого за ними майна»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про прийняття в комунальну власність колодязів загального користування.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що з метою забезпечення належного водозабезпечення жителів населеного пункту с. Вільхуватка,   розглянувши акт обстеження комісією, створеної розпорядженням селищного голови № 76 від 02.06.2021 р., є пропозиція прийняти в комунальну власність  Савинської селищної  ради колодязі загального користування, які знаходяться в с. Вільхуватка: вул. Залізнича між будинками № 21 та № 23 та вул. Зелена біля будинку № 17.

Лисенко Д.О. доповів, що дане питання за засіданні постійної комісії розглядалося. Заперечень немає.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про прийняття в комунальну власність колодязів загального користування. ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 402-VІІІ «Про прийняття в комунальну власність колодязів загального користування»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про  реорганізацію комунальних підприємств шляхом приєднання.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що з метою ефективного управління комунальними підприємствами територіальної громади є пропозиція реорганізувати Комунальне підприємство «Криниця» Савинської селищної  ради Ізюмського району Харківської області», код ЄДРПОУ 35902359, Комунальне підприємство «Вишнівське» Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області», код ЄДРПОУ 40188391 шляхом приєднання до Комунального підприємства житлово-комунального господарства «Савинське» Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області, код ЄДРПОУ 40465254 та зачитав проєкт рішення.

Кабашний Р.А. доповів, що дане питання за засіданні постійної комісії розглядалося. Заперечено немає.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  реорганізацію комунальних підприємств шляхом приєднання ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 403-VІІІ «Про  реорганізацію комунальних підприємств шляхом приєднання»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 18  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

Різне.

 

 

 

                На цьому  питання порядку денного розглянуті  Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою.

 

 

 Селищний голова                                                                      Юрій МАТВІЄНКО

 

Секретар ради:                                                                           Ірина ПЛОТНІКОВА