ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол Х сесії VІІІ скликання від 13.07.2021 року

13.07.2021 р.                                                      Савинці                                                             № 10

 

Засідання   Х    сесії  селищної ради VІІІ  скликання

13.00 год.,  актова зала Музичної школи.

Голова                          - Матвієнко Ю.М.

Секретар                       - Плотнікова І.І.  

Всього депутатів         - 22

Присутні              - 12 депутатів  (список додається), відсутні –  9 депутатів з невідомої причини, 1 депутат склав повноваження.  

Приймали участь:  Кузьміна А.В. -  начальник Фінансового управління Савинської селищної ради, Остапчук Н.В., Чемерис Н.І., Баштовий А.Ю., Чередниченко Ю.І. – старости сіл та селищ Савинської територіальної громади,    Яковенко О.В. – начальник Комунальної установи Центру надання соціальних послуг, Слабунова О.Т. – начальник відділу комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та транспорту,  Панченко Л.О. – головний спеціаліст  відділу культури та спорту, Павлюченко Н.М. – начальник відділу соціального захисту та  охорони здоров’я,  Шкарлет Ю.І. – начальник КП ЖКГ «Савинське», Янько О.М. – начальник відділу освіти, Бабіч Л.М.- в.о. начальника КПН «Савинський ЦПМСД», Салтовська М.М. – головний спеціаліст Служби у справах дітей, Костомаров В.О. – депутат Ізюмської районної ради Харківської області, Ващенко В.О. – мешканець Савинської селищної територіальної громади.

Матвієнко Ю.М.  оголосив, що на Х  сесію прибули і зареєструвалися  12 депутатів (список додається). Відсутні  9 депутати з невідомої причини.  Кворум є.

Сесію оголошую відкритою.

 

Матвієнко Ю.М. надав слово депутату Ізюмської районної ради Харківської області Костомарову В.О.

Костомаров В.О. зазначив, що до нього надходить багато  звернень громадян селищної ради із-за відсутності стабільного водопостачання на селищі «Цукровиків». Кошти із селищного бюджету виділяються на різні потреби. Але Трубчанінов В.П. не спілкується із Матвієнком Ю.М. Тому він вважає, що при розподілі коштів перевиконання селищного бюджету за І півріччя необхідно передбачити виділення коштів на ремонт свердловини та надати ці кошти КП «Балаклійський водоканал».

Чемерис Н.І. запитала, чи вже відома сума, яку необхідно виділити на ремонт свердловини?

Костомаров В.О. відповів, що якщо йому будуть надані повноваження на спілкування з Трубчаніновим В.П., то він вияснить, яка сума коштів необхідна.

Костомаров В.О. додав, що є ще одне невирішене питання, стосовно зникнення трудових книжок працівників ДП «Дослідне господарство "Аграрне" Інституту рослинництва імені Юр'єва. Давайте звернемося до правоохоронних органів!

Матвієнко Ю.М. зазначив, що відсторонення від проблеми водопостачання на селищі «Цукровиків» немає. На сьогодні ще йде процес реформування. Ми чекаємо, коли майно КП «Балаклійського водоканалу» перейде в управління до Савинської селищної територіальної громади, щоб мати можливість виділяти кошти. По трудовим книжкам ми вже зверталися до правоохоронних органів. Підніміть це питання на засіданні Ізюмської районної ради. Завтра буде нарада з керівником КП «Балаклійський водоканал» Трубчаніновим В.В.

Костомаров В.О. наголосив, що люди хочуть води!

Матвієнко Ю.М. додав, що поки не буде перерізана «пуповина» між колишнім цукровим заводом та мешканцями селища, проблема не буде вирішена. В діючих свердловинах води недостатньо. Власник підприємства не дає дозволу на підключення свердловини на їхньому підприємстві.

Костомаров В.О. додав, що надайте кошти КП «Балаклійський водоканал», вони виконають ремонт діючих свердловин.

Матвієнко Ю.М. відповів, що кошти вже неодноразово виділялися.

Ващенко В.О. запитав, коли буде здійснено організаційно передачу майна КП «Балаклійський водоканал?

Матвієнко Ю.М. відповів, що десь не раніше середини серпня місяця.

Ващенко В.О. зазначив, що в багатоповерховому будинку 6 по вул. 20 Гв. дивізії з 17 до 23 години також щоденно відсутня вода.

Матвієнко Ю.М. відповів,  що по вул. Пушкінській є резервна свердловина, з якої в літній період здійснюється підкачка води, але там згорів трансформатор, від якого йде підключення електрики. Це питання також вирішується.

Ващенко В.О. запитав, що робити для вирішення проблеми водопостачання в селищі?

Матвієнко Ю.М. відповів, що Савинська селищна рада не є постачальником води, але зі своєї сторони намагається вирішити це питання.

 

       

СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного пленарного засідання Х сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання.

Матвієнко Ю.М. повідомив, що відповідно до п. 8 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 10-та  сесія  селищної ради скликана розпорядженням селищного голови  № 91 від 02 липня 2021 року, яке було розміщене на дошці оголошень Савинської селищної ради та на офіційному веб-сайті.

Для розгляду на 10-ту  сесію було винесено 25 питань, земельні питання  та розділ «Різне».

В процесі підготовки до сесії виникла необхідність включити до порядку денного ще 7 питань: «Про затвердження Порядку проведення  конкурсу на зайняття  посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області», «Про  надання згоди на прийняття  до комунальної власності Савинської селищної територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної  ради Ізюмського району Харківської області позастатутного державного майна»,  «Про надання згоди на прийняття із комунальної власності Балаклійської територіальної громади Харківської області (Комунальне некомерційне підприємство Балаклійської міської ради Харківської області «Балаклійська клінічна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування) у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району  Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області майна», «Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у комунальну власність Савинської селищної територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області обладнання (кабінет географії у складі)», «Про внесення змін до рішення VIІІ  сесії VIІІ  скликання Савинської селищної ради від 03.06.2021 р. № 342- VIІІ  «Про надання згоди на передачу із спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського  району Харківської області у комунальну власність Савинської  територіальної громади Харківської  області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області майна, що знаходиться на балансі Комунального  підприємства «Балаклійський водоканал»», «Про затвердження   Програми розвитку та підтримки КНП "Савинський ЦПМСД" Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області  на 2021  рік», «Про внесення змін до  Програми  цивільного захисту Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області  на 2021 рік» та виключити 1 питання: «Про затвердження штатного розпису комунального некомерційного підприємства  «Савинський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області Савинської селищної ради»

Всі питання порядку денного попередньо були розглянуті на засіданнях постійних комісій, окрім питань: «Про  надання згоди на прийняття  до комунальної власності Савинської селищної територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної  ради Ізюмського району Харківської області позастатутного державного майна»,  «Про надання згоди на прийняття із комунальної власності Балаклійської територіальної громади Харківської області (Комунальне некомерційне підприємство Балаклійської міської ради Харківської області «Балаклійська клінічна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування) у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району  Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області майна», «Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у комунальну власність Савинської селищної територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області обладнання (кабінет географії у складі)», «Про внесення змін до рішення VIІІ  сесії VIІІ  скликання Савинської селищної ради від 03.06.2021 р. № 342- VIІІ  «Про надання згоди на передачу із спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського  району Харківської області у комунальну власність Савинської  територіальної громади Харківської  області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області майна, що знаходиться на балансі Комунального  підприємства «Балаклійський водоканал»», «Про затвердження   Програми розвитку та підтримки КНП "Савинський ЦПМСД" Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області  на 2021  рік», «Про внесення змін до  Програми  цивільного захисту Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області  на 2021 рік» не були розглянуті на засіданні постійної депутатської  комісій з питань  бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, інвестицій, управління комунальною власністю.

Частково не були розглянуті земельні питання, із-за надходження заяв громадян в останні дні до сесії.

 

Матвієнко Ю.М. повідомив, що перед тим, як продовжити сесію, необхідно порадитись - є три пропозиції:

 

1. Розійтися по комісіям і провести засідання комісій, при згоді,- потім повернутись в зал і продовжити сесію.

 

2. Провести спільне засідання усіх комісій в цьому залі і, при згоді,- потім продовжити сесію.

3. Продовжити сесію без попереднього засідання комісій, а якщо виникнуть питання, які необхідно буде розглянути на комісіях з обговоренням - зробити перерву, розійтися по комісіям, а потім, при згоді,- повернутися в цей зал і продовжити сесію (тобто, якщо буде в цьому необхідність).

 

 Орлов Є.Ю. запропонував проголосувати відразу за третю пропозицію

 

Голосували :

«За» - 12

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

Матвієнко Ю.М.  запитав у депутатів, які будуть зміни, доповнення до порядку денного 10-ї сесії?

Орлов Є.Ю. запропонував додати в порядок денний питання виготовлення проєктно-кошторисної документації на будівництво нової свердловини на селищі «Цукровиків».

Матвієнко Ю.М. відповів, що можливо питання буде вирішено без виготовлення проєктно-кошторисної документації. Спочатку потрібно зробити ревізії діючих свердловин.

Лисенко Д.О. запитав, чи можна буде передбачити виділення коштів на ремонт трансформатора по вул. Пушкінській?

Матвієнко Ю.М. додав, що якщо буде потрібно ми організуємо  позачергову сесію!

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття за основу рішення з питання «Про затвердження порядку денного пленарного засідання Х   сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання».

 

Голосували :

«За» - 11

«Проти» - 1

«Утримались» -  1

«Не голосували» - немає,

в головуванні приймав участь і голосував «за» селищний голова Матвієнко Ю.М.

Рішення не прийнято.

 

Орлов Є.Ю. запропонував не розглядати питання розподілу коштів перевиконання селищного бюджету за І квартал, поки не буде вирішено питання з водопостачанням населення!

Костомаров В.О. запропонував, щоб за кошти селищного бюджету здійснили закупівлю трансформатора та передали його в КП «Балаклійський водоканал».

Орлов Є.Ю. запропонував, не розподіляти всі кошти перевиконання селищного бюджету, а залишити 400,000 тис.грн, як резервний фонд на вирішення питання водопостачання.

Чередниченко Ю.І. запропонував, розглянути всі питання запропонованого порядку денного, а за необхідності скликати позачергову сесію на наступному тижні та зробити перерозподіл коштів.

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття за основу рішення з питання «Про затвердження порядку денного пленарного засідання Х   сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання».

 

Голосували :

«За» - 8

«Проти» - 1

«Утримались» -  4

«Не голосували» - немає,

в головуванні приймав участь і голосував «за» селищний голова МатвієнкоЮ.М.

Рішення не прийнято.

 

Орлов Є.Ю. запропонував виключити із порядку денного 10 сесії розгляд з 1 по 13 питання.

 

Матвієнко Ю.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття за основу рішення з питання «Про затвердження порядку денного пленарного засідання Х   сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання».

 

 

Голосували :

«За» - 12 ,

«Проти» - немає,

«Утримались» -  немає,

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

Матвієнко Ю.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  проєкт рішення з питання «Про затвердження порядку денного пленарного засідання Х  сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання».

 

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 404-VІІІ «Про затвердження порядку денного пленарного засідання Х сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання», прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12

«Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

Продовжуємо роботу сесії і переходимо до розгляду питань порядку денного.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Бюджетного регламенту Савинської селищної ради  Ізюмського району Харківської області.

Доповідає: Кузьміна А.В., яка запропонувала затвердити Бюджетний регламент проходження  бюджетного процесу селищного бюджету Савинської селищної ради.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Бюджетного регламенту Савинської селищної ради  Ізюмського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 405-VІІІ «Про затвердження Бюджетного регламенту Савинської селищної ради  Ізюмського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: Про встановлення ставок та пільг із сплати  земельного податку на території Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області

Доповідає: Плотнікова І.І., яка доповіла, що  відповідно до Плану діяльності Савинської селищної  ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік Фінансовим управлінням Савинської селищної ради, секретарем селищної ради  та постійною депутатською комісією з питань законності, правопорядку, територіального устрою, депутатської етики, діяльності ради, запобігання корупції, самоврядування та регуляторної політики були розроблені та 27 квітня 2021 року оприлюднені на офіційному веб-сайті та в мережі Інтернет 4 проекти рішень: «Про встановлення ставок та пільг із сплати  земельного податку на території Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області», «Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Савинської селищної ради Ізюмського  району Харківської області», «Про затвердження ставок єдиного податку на території Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області», «Про затвердження ставки транспортного податку на території Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області» та аналіз регуляторного впливу до них. На протязі місячного періоду зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб не надійшли. Всі проєкти рішень були надіслані до Державної регуляторної служби України для отримання пропозицій щодо удосконалення проєктів регуляторних актів. 13 липня 2021 року було отримано відповідь. Пропозиції щодо удосконалення були враховані. Тому є пропозиція затвердити дані проєкти рішень.

Лисенко Д.О. запропонував озвучити ставки земельного податку на сільськогосподарські землі. 

Плотнікова І.І. зачитала проєкт рішення.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про встановлення ставок та пільг із сплати  земельного податку на території Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 406-VІІІ «Про встановлення ставок та пільг із сплати  земельного податку на території Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Савинської селищної ради Ізюмського  району Харківської області

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Савинської селищної ради Ізюмського  району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 407-VІІІ «Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Савинської селищної ради Ізюмського  району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження ставок єдиного податку на території Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження ставок єдиного податку на території Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 408-VІІІ «Про затвердження ставок єдиного податку на території Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження ставки транспортного податку на території Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження ставки транспортного податку на території Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 409-VІІІ «Про затвердження ставки транспортного податку на території Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення  побутових відходів на території Савинської селищної ради  Ізюмського району Харківської області.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що на виконання  рекомендації Адміністративної колегії Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, з метою впорядкування та належної організації діяльності поводження з побутовими відходами на території населених пунктів, підпорядкованих  Савинській селищній раді Ізюмського району Харківської області, необхідно провести конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Савинської селищної ради  Ізюмського району Харківської області та затвердити положення про порядок проведення конкурсу. В 2020 році в конкурсі приймав участь один учасник – КП ЖКГ «Савинське», тому він був визнаний виконавцем на один рік.

Вакуленко С.О. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення  побутових відходів на території Савинської селищної ради  Ізюмського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 410-VІІІ «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення  побутових відходів на території Савинської селищної ради  Ізюмського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження актів  приймання-передачі бібліотек-філій Комунального закладу Публічна бібліотека Балаклійської міської ради Харківської області, що розташовані на території даної громади, та закріпленого за ними майна із комунальної власності Балаклійської територіальної  громади Харківської  області у комунальну власність  Савинської територіальної громади Ізюмського району Харківської області.

Доповідає: Панченко Л.О., яка доповіла, що комісією було обстежено майно бібліотек-філій Комунального закладу Публічна бібліотека Балаклійської міської ради Харківської області, що розташовані на території Савинської територіальної громади та складені акти приймання-передачі. Прохання до депутатів – затвердити.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження актів  приймання-передачі бібліотек-філій Комунального закладу Публічна бібліотека Балаклійської міської ради Харківської області, що розташовані на території даної громади, та закріпленого за ними майна із комунальної власності Балаклійської територіальної  громади Харківської  області у комунальну власність  Савинської територіальної громади Ізюмського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 411-VІІІ «Про затвердження актів  приймання-передачі бібліотек-філій Комунального закладу Публічна бібліотека Балаклійської міської ради Харківської області, що розташовані на території даної громади, та закріпленого за ними майна із комунальної власності Балаклійської територіальної  громади Харківської  області у комунальну власність  Савинської територіальної громади Ізюмського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження тимчасового штатного розпису бібліотек Савинської селищної ради.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що  на підставі  рішення ІХ сесії Савинської селищної ради УІІІ скликання від 30.06.2021 р. № 401-УІІІ «Про прийняття   із комунальної власності Балаклійської  територіальної громади Харківської області у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району Харківської області бібліотек-філій Комунального закладу Публічна бібліотека Балаклійської міської ради Харківської області, що розташовані на території даної громади, та закріпленого за ними майна», з метою здійснення нарахування заробітної плати працівникам бібліотек є пропозиція затвердити тимчасовий штатний розпис бібліотек Савинської селищної ради з 06.07.2021 р., що додається до проєкта рішення.

Одноволова Ю.Ю.  доповіла, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження тимчасового штатного розпису бібліотек Савинської селищної ради».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 412-VІІІ «Про затвердження тимчасового штатного розпису бібліотек Савинської селищної ради»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про скасування рішення ІХ позачергової сесії Савинської селищної ради VІІІ скликання від 30.06.2021  р. № 403-VІІІ  «Про  реорганізацію комунальних підприємств шляхом приєднання».

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що в зв’язку із порушенням Комунальним підприємством житлово-комунального господарства «Савинське» термінів, встановлених на внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів для повідомлення державного реєстратора про початок реорганізації  комунальних підприємств шляхом приєднання є пропозиція скасувати рішення ІХ позачергової сесії Савинської селищної ради VІІІ скликання від 30.06.2021  р. № 403-VІІІ «Про  реорганізацію комунальних підприємств шляхом приєднання».

Вакуленко С.О. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про скасування рішення ІХ позачергової сесії Савинської селищної ради VІІІ скликання від 30.06.2021  р. № 403-VІІІ  «Про  реорганізацію комунальних підприємств шляхом приєднання»».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 413-VІІІ «Про скасування рішення ІХ позачергової сесії Савинської селищної ради VІІІ скликання від 30.06.2021  р. № 403-VІІІ  «Про  реорганізацію комунальних підприємств шляхом приєднання»»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про  реорганізацію комунальних підприємств шляхом приєднання.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що з метою підвищення ефективності роботи житлово-комунального господарства громади та ефективного використання майна комунальної власності, є пропозиція реорганізувати Комунальне підприємство «Криниця» Савинської селищної  ради Ізюмського району Харківської області, код ЄДРПОУ 35902359, Комунальне підприємство «Вишнівське» Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області, код ЄДРПОУ 40188391 шляхом приєднання їх до Комунального підприємства житлово-комунального господарства «Савинське» Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області, код ЄДРПОУ 40465254 та зачитав проєкт рішення.

Вакуленко С.О. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  реорганізацію комунальних підприємств шляхом приєднання».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 414-VІІІ «Про  реорганізацію комунальних підприємств шляхом приєднання»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  штатного розпису комунального підприємства житлово-комунального господарства  «Савинське» Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що у зв’язку із реорганізацію комунальних підприємств Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області шляхом приєднання є пропозиція внести зміни до  штатного розпису комунального підприємства житлово-комунального господарства  «Савинське».

Шкарлет Ю.І. доповів про зміни до штатного розпису.

Лисенко Д.О. запропонував уточнити кількість працівників комунального підприємства.

Вакуленко С.О. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до  штатного розпису комунального підприємства житлово-комунального господарства  «Савинське» Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 415-VІІІ «Про внесення змін до  штатного розпису комунального підприємства житлово-комунального господарства  «Савинське» Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд листа в.о.начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області Державного агентства водних ресурсів України І.ДУДКИ вх. № 1488 від 25.05.2021 р.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що надійшов лист в.о. начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області Державного агентства водних ресурсів України І.ДУДКИ вх. № 1488 від 25.05.2021 р. з проханням надати пільги по сплаті земельного податку Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області Державного агентства водних ресурсів України.

Руденко Ю.В. доповів, що проєкт рішення комісією розглядався, пропозиція комісії – відмовити. 

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про розгляд листа в.о.начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області Державного агентства водних ресурсів України І.ДУДКА вх. № 1488 від 25.05.2021 р.».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 416-VІІІ «Про розгляд листа в.о.начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області Державного агентства водних ресурсів України І.ДУДКА вх. № 1488 від 25.05.2021 р.»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про вступ до Всеукраїнської асоціації громад.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що надійшло повторно звернення першого заступника керівника виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації громад Івана СЛОБОДЯНИКА вх. № 1741 від 16.06.2021 р. з пропозицією членства Савинської селищної ради у Всеукраїнській асоціації громад.

Покуса О.М. доповіла, що проєкт рішення комісією розглядався, пропозиція комісії – відмовити.   

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про вступ до Всеукраїнської асоціації громад ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 417-VІІІ «Про вступ до Всеукраїнської асоціації громад»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Порядку проведення  конкурсу на зайняття  посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що в.о. директора КНП "Савинський ЦПМСД»  Бабіч Л.М. було розроблено проєкт Порядку проведення  конкурсу на зайняття  посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області.

Одноволова Ю.Ю.  доповіла, що проєкт рішення комісією розглядався, питання та зауваження відсутні, пропозиція винести на розгляд сесії

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження Порядку проведення  конкурсу на зайняття  посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 418-VІІІ «Про затвердження Порядку проведення  конкурсу на зайняття  посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про  надання згоди на прийняття  до комунальної власності Савинської селищної територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної  ради Ізюмського району Харківської області позастатутного державного майна.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що надійшов лист директора Департаменту – начальника управління житлово-комунального господарства Харківської обласної державної адміністрації Тетяни КОКОРІНОЇ від 25.06.2021 р. № 07-02/1478 з питанням можливості прийняття позастатутного державного майна у комунальну власність територіальної громади, а саме господарські будівлі, інв. № 2-72, САРАЙ ЖКГ ІНВ. 2-72 за адресою  вул. вул. Молодіжна, 1,  смт Савинці, Балаклійський район, Харківська область. Пропозиція – надати згоду на прийняття, та зачитав проєкт рішення.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  надання згоди на прийняття  до комунальної власності Савинської селищної територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної  ради Ізюмського району Харківської області позастатутного державного майна ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 419-VІІІ «Про  надання згоди на прийняття  до комунальної власності Савинської селищної територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної  ради Ізюмського району Харківської області позастатутного державного майна»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ:  Про надання згоди на прийняття із комунальної власності Балаклійської територіальної громади Харківської області (Комунальне некомерційне підприємство Балаклійської міської ради Харківської області «Балаклійська клінічна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування) у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району  Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області майна.

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що з метою забезпечення збереження та подальшого використання майна, що знаходиться в будівлі за адресою: смт Савинці, вул.  Шкільна, 1, Балаклійського району Харківської області є пропозиція надати згоду   Балаклійській територіальній громаді Харківської області (Комунальне некомерційне підприємство Балаклійської міської ради Харківської області «Балаклійська клінічна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування) на прийняття у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району  Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області майна, а саме теплових та водяних лічильників та зачитав проєкт рішення.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на прийняття із комунальної власності Балаклійської територіальної громади Харківської області (Комунальне некомерційне підприємство Балаклійської міської ради Харківської області «Балаклійська клінічна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування) у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району

Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області майна».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 420-VІІІ «Про надання згоди на прийняття із комунальної власності Балаклійської територіальної громади Харківської області (Комунальне некомерційне підприємство Балаклійської міської ради Харківської області «Балаклійська клінічна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування) у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району

Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області майна »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у комунальну власність Савинської селищної територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області обладнання (кабінет географії у складі).

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що відповідно до листа  № 01-32/1700 від 12.04.2021 р. директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Анжеліки КРУТОВОЇ є пропозиція надати згоду на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у комунальну власність Савинської селищної територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області обладнання (кабінет географії у складі)у кількості 1 одиниця на загальну суму 345 800,00 грн. та зачитав проєкт рішення.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у комунальну власність Савинської селищної територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області обладнання (кабінет географії у складі)».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 421-VІІІ «Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у комунальну власність Савинської селищної територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області обладнання (кабінет географії у складі)»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення VIІІ  сесії VIІІ  скликання Савинської селищної ради від 03.06.2021 р. № 342- VIІІ  «Про надання згоди на передачу із спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського  району Харківської області у комунальну власність Савинської  територіальної громади Харківської  області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області майна, що знаходиться на балансі Комунального  підприємства «Балаклійський водоканал»».

Доповідає: Матвієнко Ю.М., який доповів, що з метою надання населенню Савинської територіальної громади Харківської області сталих та якісних послуг з водопостачання та водовідведення виникла необхідність внести зміни до  рішення VIІІ  сесії VIІІ  скликання Савинської селищної ради від 03.06.2021 р. № 342- VIІІ  «Про надання згоди на передачу із спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського  району Харківської області у комунальну власність Савинської  територіальної громади Харківської  області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області майна, що знаходиться на балансі Комунального  підприємства «Балаклійський водоканал»» та зачитав проєкт рішення.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про внесення змін до рішення VIІІ  сесії VIІІ  скликання Савинської селищної ради від 03.06.2021 р. № 342- VIІІ  «Про надання згоди на передачу із спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського  району Харківської області у комунальну власність Савинської  територіальної громади Харківської  області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області майна, що знаходиться на балансі Комунального  підприємства «Балаклійський водоканал»».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 422-VІІІ «Про внесення змін до рішення VIІІ  сесії VIІІ  скликання Савинської селищної ради від 03.06.2021 р. № 342- VIІІ  «Про надання згоди на передачу із спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського  району Харківської області у комунальну власність Савинської  територіальної громади Харківської  області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області майна, що знаходиться на балансі Комунального  підприємства «Балаклійський водоканал»»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ____________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 437 від 05.07.2021р., гр. ______________ (РНОПП ____________, який зареєстрований  в селі Морозівка Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (сіножаті- контур 10, ділянка-01, площею -0,9633 га)  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. ________________  ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХХХ сесії VII скликання  № 282/ VII від 26 лютого 2019 р. Морозівської сільської ради «Про надання гр. _______________ дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6315466172021 від 08.06.2021р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. Шварову Олександру Васильовичу за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 423-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. _________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. _________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 439 від 05.07.2021р., гр. ________________  (РНОПП __________________), яка зареєстрована  в селі Морозівка Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 10, ділянка-24, площею -0,9569 га)  розташовану за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, з _________________ Олександри Лук’янівни  ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХХХ сесії VII скликання  № 275/ VII від 26 лютого 2019 р. Морозівської сільської ради «Про надання гр. _________________ дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6315483222021 від 10.06.2021р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. _______________за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 424-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. _______________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. __________________ за  рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської  області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 442 від 05.07.2021р., гр. ____________   (РНОПП ____________), яка зареєстрована  в селі Морозівка вул. _____________,__ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 10, ділянка-12, площею -0,8563 га)  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. __________________    ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХХХ сесії VII скликання  № 279/ VII від 26 лютого 2019р. Морозівської сільської ради «Про надання гр. _______________  дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6315482412021 від 10.06.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. ________________ за  рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської  області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 425-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. _____________________ за  рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської  області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 441 від 05.07.2021р., гр. ______________(РНОПП _________________), який зареєстрований  в селі Морозівка вул. _______________,__ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (сіножаті- контур 10, ділянка-10, площею -0,8563 га)  розташовану за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. ___________________  ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХХХ сесії VII скликання  № 272/ VII від 26 лютого 2019р. Морозівської сільської ради «Про надання гр. _______________  дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6315482542021 від 10.06.2021р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 426-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівська сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю. який доповів, що надійшла заява, вх. № 443 від 05.07.2021р., гр. _______________  (РНОПП ______________), який зареєстрований  в селі Бородоярське вул. __________,__ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 10, ділянка-13, площею -0,9424 га)  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. _______________ ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХХХ сесії VII скликання  № 269/ VII від 26 лютого 2019 р. Морозівської сільської ради «Про надання гр. _________________  дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», беручі до уваги витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6315482272021 від 10.06.2021р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ______________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівська сільської ради Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 427-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ____________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівська сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.  

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 446 від 05.07.2021р., гр. _______________ (РНОПП ________________), яка зареєстрована  в селі Морозівка пров. _______________,__ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 10, ділянка-15, площею -0,9464 га)  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. ________________    ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХХХ сесії VII скликання  № 277/ VII від 26 лютого 2019р. Морозівської сільської ради «Про надання гр. _________________ дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6315482212021 від 10.06.2021р. Пропозиція комісії – затвердити.  

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 428-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ____________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ___________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.  

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 447 від 05.07.2021 р., гр. _______________  (РНОПП _____________), який зареєстрований  в м. Балаклія вул. ____________,__ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 10, ділянка-16, площею -0,8563 га)  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. ________________ ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХХХ сесії VII скликання  № 290/ VII від 26 лютого 2019р. Морозівської сільської ради «Про надання гр. __________________   дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6315482132021 від 10.06.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ___________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 429-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. _____________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ______________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської  області.  

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 448 від 05.07.2021р., гр. ______________  (РНОПП ________________), який зареєстрований  в селі Вільхуватка вул. ____________,__ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 10, ділянка-06, площею -0,8563 га)  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. ________________ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХХХ сесії VII скликання  № 284/ VII від 26 лютого 2019р. Морозівської сільської ради «Про надання гр. _________________  дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6315488922021 від 11.06.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ___________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської  області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 430-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. _________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської  області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. _______________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 449 від 05.07.2021р., гр. ________________  (РНОПП _____________), який зареєстрований  в селі Вільхуватка вул. __________, __ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 10, ділянка-17, площею -0,9598 га)  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської рада Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. ________________  ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХХХ сесії VII скликання  № 285/ VII від 26 лютого 2019р. Морозівської сільської ради «Про надання гр. ___________________  дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6315482192021 від 10.06.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ___________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 431-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ___________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 453 від 05.07.2021р., гр. ________________ (РНОПП _____________), який зареєстрований  в селі Морозівка вул. _____________,__ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 10, ділянка-04, площею -0,8635 га)  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. ________________ ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХХХ сесії VII скликання  № 274/ VII від 26 лютого 2019р. Морозівської сільської ради «Про надання гр. _________________ дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6315482752021 від 10.06.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 432-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ______________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. __________________ за  рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 454 від 05.07.2021р., гр. ___________________ (РНОПП _______________), який зареєстрований  в селі Морозівка вул. __________,___ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (сіножаті- контур 10, ділянка-03, площею -0,9563 га)  розташовану за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. __________________ ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХХХ сесії VII скликання  № 273/ VII від 26 лютого 2019р. Морозівської сільської ради «Про надання гр. ___________________ дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6315482782021 від 10.06.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. __________________за  рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 433-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. _____________________ за  рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ___________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 452 від 05.07.2021р., гр. ________________ (РНОПП _____________), який зареєстрований  в селі Морозівка вул. ______________,__ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 10, ділянка-05, площею -0,9488 га)  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. __________________ ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХХХ сесії VII скликання  № 270/ VII від 26 лютого 2019р. Морозівської сільської ради «Про надання гр. ____________________  дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6315482952021 від 10.06.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 434-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. _____________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 440 від 05.07.2021р., гр. _________________  (РНОПП _______________), яка зареєстрована  в селі Морозівка Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 10, ділянка-26, площею -0,8652 га)  розташованої за межами населених пунктів Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. _______________     ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХХХ сесії VII скликання  № 276/ VII від 26 лютого 2019 р. Морозівської сільської ради «Про надання гр. ___________________ дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6315483502021 від 10.06.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ___________________ого сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 435-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ________________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. _______________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 468 від 08.07.2021р., гр. _____________  (РНОПП _________________), який зареєстрований  в смт. Савинці вул. ____________,__ кв.__ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 10, ділянка-11, площею -0,9428 га)  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. ________________ ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХХХ сесії VII скликання  № 289/ VII від 26 лютого 2019р. Морозівської сільської ради «Про надання гр. _________________ дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6315482432021 від 10.06.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. _______________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 436-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ____________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 456 від 05.07.2021 р., гр. _____________________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована  в селі Вільхуватка вул. _______________,___ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 10, ділянка-08, площею -0,8563 га)  розташованої за межами населених пунктів на  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. _________________  ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХХХ сесії VII скликання  № 283/ VII від 26 лютого 2019р. Морозівської сільської ради «Про надання гр. _______________    дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6315483082021 від 10.06.2021р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. _________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 437-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ____________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 466   від 08.07.2021р., гр. _____________   (РНОПП ___________), яка зареєстрована  в селі Морозівка вул. __________,___ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 10, ділянка-20, площею -0,8929 га)  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. ____________   ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХХХ сесії VII скликання  № 291/ VII від 26 лютого 2019р. Морозівської сільської ради «Про надання гр. _____________  дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», беручі до уваги витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6315482742021 від 10.06.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. _________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 438-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 444 від 05.07.2021р., гр. ________________   (РНОПП _____________), яка зареєстрована  в селі Морозівка вул. __________,__ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 10, ділянка-18, площею -0,8568 га)  розташовану за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. _________________   ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХХХ сесії VII скликання  № 280/ VII від 26 лютого 2019р. Морозівської сільської ради «Про надання гр. __________________  дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6315482222021 від 10.06.2021р. Пропозиція комісії – затвердити.  

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 439-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 445 від 05.07.2021р., гр. ______________  (РНОПП ______________), який зареєстрований  в селі Морозівка вул. _____________,__ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (сіножаті- контур 10, ділянка-14, площею -0,8563 га)  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. ____________________    ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХХХ сесії VII скликання  № 278/ VII від 26 лютого 2019 р. Морозівської сільської ради «Про надання гр. _______________    дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6315482232021 від 10.06.2021р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ___________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 440-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12  

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 438 від 05.07.2021 р., гр. ______________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована  в селі Бородоярське вул. __________,__ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 10, ділянка-22, площею -0,9301 га)  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр.  __________________   ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХХХ сесії VII скликання  № 292/ VII від 26 лютого 2019р. Морозівської сільської ради «Про надання гр. _________________    дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6315482912021 від 10.06.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ___________________за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 441-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. _________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. _______________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 464 від 08.07.2021р., гр. ________________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована  в селі Бородоярське вул. ____________,__ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 10, ділянка-21, площею -0,8254 га)  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр.  __________________   ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХХХ сесії VII скликання  № 287/ VII від 26 лютого 2019р. Морозівської сільської ради «Про надання гр. __________________________    дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6315482812021 від 10.06.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. _________________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 442-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ___________________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. __________________  за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 450 від 05.07.2021р., гр. ___________________________  (РНОПП _______________), який зареєстрований  в селі Бородоярське вул. _______________,_______ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (сіножаті- контур 10, ділянка-19, площею -0,9633 га)  розташовану за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради(колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. _________________  ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХХХ сесії VII скликання  № 286/ VII від 26 лютого 2019р. Морозівської сільської ради «Про надання гр. _______________________   дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6315482362021 від 10.06.2021р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. __________________  за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 443-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. _________________________  за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. _____________________ для індивідуального садівництва зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови розташованої в с. Залиман Балаклійського району Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 402 від 23.06.2021р., гр. _________________  (РНОПП ___________), який зареєстрований в смт Савинці вул. ______________ на, буд.__ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови розташованої в с. Залиман Балаклійського району Харківської області та передати земельну ділянку у власність,  додані витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6315496822021 від 14.06.2021р., висновок 1217/82-21 про розгляд документації із  землеустрою від 19.01.2021р. ГУ Держгеокадастру у Тернопільській області. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. ____________  для індивідуального садівництва зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови розташованої в с. Залиман Балаклійського району Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 444-VІІІ «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. _______________ для індивідуального садівництва зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови розташованої в с. Залиман Балаклійського району Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. ________________ для  індивідуального садівництва зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського  призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови  розташованої в селі Залиман Балаклійського району Харківської  області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 403 від 23.06.2021 р., гр. _____________(РНОПП ________________), який зареєстрований в смт Савинці вул. ____________, буд.__ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови розташованої в с. Залиман Балаклійського району Харківської області та передати земельну ділянку у власність, додані витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6315496812021 від 14.06.2021р., висновок 683/82-21 про розгляд документації із  землеустрою від 19.01.2021р. ГУ Держгеокадастру у Чернігівській області. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. ________________ для  індивідуального садівництва зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського  призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови  розташованої в селі Залиман Балаклійського району Харківської  області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 445-VІІІ «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. __________________ для  індивідуального садівництва зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського  призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови  розташованої в селі Залиман Балаклійського району Харківської  області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок для ведення  сільськогосподарського товарного виробництва, які розташовані за межами населених пунктів Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який запропонував затвердити перелік  земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва комунальної власності Савинської селищної ради для продажу права оренди на них у розмірі річної орендної плати, на земельних торгах у формі аукціону згідно з додатком до проєкту рішення. Провести земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди на земельні ділянки. Встановити стартовий розмір річної орендної плати за земельні ділянки зазначених у Переліку  -   10 (десять)  %. Встановити крок торгів в розмірі  0,5 (нуль цілих п’ять десятих)   %. Встановити гарантійний внесок в розмірі -  30 (тридцять)  %. Встановити строк права оренди кожної ділянки, зазначених у Переліку- 7   (сім) років. Савинській селищній раді, в особі селищного голови Юрія МАТВІЄНКА, як «Організатор» укласти з виконавцем земельних торгів договір про проведення земельних торгів. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок для ведення  сільськогосподарського товарного виробництва, які розташовані за межами населених пунктів Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 446-VІІІ «Про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок для ведення  сільськогосподарського товарного виробництва, які розташовані за межами населених пунктів Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження  технічної документація із землеустрою  щодо інвентаризації земель комунальної власності  для  обслуговування нежитлової будівлі- ГРП  розташованої  в смт. Савинці по вул. Пушкінська,41 Балаклійського району  Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності для обслуговування нежитлової будівлі- ГРП  розташованої в смт. Савинці по вул. Пушкінська,41 Балаклійського району Харківської області  виготовлена ТОВ «Підприємство «Астра» на підставі рішення LІV сесія VIІ скликання Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області від 17 вересня 2020 року  №  1227 –VIІ «Про виготовлення  технічної документація із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі- ГРП  розташованої в смт. Савинці по вул. Пушкінська,41» та Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 03.06.2021 р. номер НВ- 4811584352021 є пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження  технічної документація із землеустрою  щодо інвентаризації земель комунальної власності  для  обслуговування нежитлової будівлі- ГРП  розташованої  в смт. Савинці по вул. Пушкінська,41 Балаклійського району  Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 447-VІІІ «Про затвердження  технічної документація із землеустрою  щодо інвентаризації земель комунальної власності  для  обслуговування нежитлової будівлі- ГРП  розташованої  в смт. Савинці по вул. Пушкінська,41 Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження  технічної документація із землеустрою  щодо інвентаризації земель комунальної власності для  обслуговування нежитлової будівлі- ГРП  розташованої в  смт  Савинці по вул. Сумська,1-А Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності  для обслуговування нежитлової будівлі- ГРП  розташованої в смт. Савинці по вул. Сумська,1-А  Балаклійського району Харківської області  виготовлена ТОВ «Підприємство «Астра» на підставі рішення LІV сесія VIІ скликання Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області від 17 вересня 2020 року  №  1228 –VIІ «Про виготовлення  технічної документація із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі- ГРП  розташованої в смт. Савинці по вул. Сумська,1-А» та Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 30.06.2021 р. номер НВ- 3223146502021 є пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження  технічної документація із землеустрою  щодо інвентаризації земель комунальної власності для  обслуговування нежитлової будівлі- ГРП  розташованої в  смт  Савинці по вул. Сумська,1-А Балаклійського району Харківської області. ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 448-VІІІ «Про затвердження  технічної документація із землеустрою  щодо інвентаризації земель комунальної власності для  обслуговування нежитлової будівлі- ГРП  розташованої в  смт  Савинці по вул. Сумська,1-А Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства із земель  запасу сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради розташованої в межах  села Вишнева  Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 434 від 01.07.2021 р., гр. ________________  (РНОПП _____________), яка зареєстрована в селі Вишнева вул. _________________, буд. ___  Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності (угіддя-пасовища)  Савинської селищної ради орієнтовною площею 2,0 га розташованої в межах села Вишнева Балаклійського району  Харківської області, додані графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки, виготовлені ТОВ «Підприємство» Астра» та інформацію з Публічної кадастрової карти України про земельну ділянку з кадастровим номером 6320282001:00:002:0067. Пропозиція комісії – відмовити, в зв’язку з використаним правом на отримання у власність земельної ділянки з цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства із земель  запасу сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради розташованої в межах  села Вишнева  Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 449-VІІІ «Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства із земель  запасу сільськогосподарського призначення комунальної  власності Савинської селищної ради розташованої в межах  села Вишнева  Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. _________________  для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  ( присадибна ділянка) по  вул. ____________, __ в смт Савинці  Ізюмського (колишнього Балаклійського) району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 492 від 13.07.2021р., гр. ______________    (РНОПП _______________), який зареєстрований по вул. _____________,__  в смт. Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по  вул. ___________, __ в смт Савинці Ізюмського (колишнього Балаклійського) району Харківської області,  враховуючі рішення № 80  від 9 лютого 1996 року виконавчого комітету Савинської селищної ради «Про приватизацію земельної ділянки для обслуговування жилого будинку і господарських споруд» та  додані  витяги з Державного земельного кадастру про земельні ділянки номер НВ-4616219242021 від 23.06.2021р.  Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. _______________  для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) по  вул. _____________, ___ в смт Савинці  Ізюмського (колишнього Балаклійського) району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 450-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. _________________  для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  ( присадибна ділянка) по  вул. __________, __ в смт Савинці  Ізюмського (колишнього Балаклійського) району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель запасу  сільськогосподарського призначення комунальної власності  (6320286200:03:000:0099) для ведення особистого селянського господарства Савинської селищної ради розташованої за   межами селища Теплянка Ізюмського району (колишнього  Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 459 від 06.07.2021 р.,  гр.  ___________________ (РНОПП ______________), яка зареєстрована м. Харків вул. __________, буд. __ кв. __ Слобідського району Харківської області, з проханням затвердити  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності (6320286200:03:000:0099) для ведення особистого селянського господарства Савинської селищної ради розташованої за 

межами селища Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, доданий  Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ -6315567982021 від 30.06.2021р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель запасу  сільськогосподарського призначення комунальної власності  (6320286200:03:000:0099) для ведення особистого селянського господарства Савинської селищної ради розташованої за   межами селища Теплянка Ізюмського району (колишнього  Балаклійського) Харківської області. ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 451-VІІІ «Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель запасу  сільськогосподарського призначення комунальної власності  (6320286200:03:000:0099) для ведення особистого селянського господарства Савинської селищної ради розташованої за   межами селища Теплянка Ізюмського району (колишнього  Балаклійського) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель запасу  сільськогосподарського призначення комунальної власності  (6320286200:03:000:0099) для ведення особистого селянського господарства Савинської селищної ради розташованої за   межами селища Теплянка Ізюмського району (колишнього  Балаклійського) Харківської області.  

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 460 від 06.07.2021 р.,  ________________ (РНОПП __________), який зареєстрований м. Харків вул. _________, буд.__ кв.__ Слобідського району Харківської області, з проханням затвердити  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності (6320286200:03:000:0099) для ведення особистого селянського господарства Савинської селищної ради розташованої за  межами селища Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, доданий Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ -6315568002021 від 30.06.2021р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель запасу  сільськогосподарського призначення комунальної власності  (6320286200:03:000:0099) для ведення особистого селянського господарства Савинської селищної ради розташованої за   межами селища Теплянка Ізюмського району (колишнього  Балаклійського) Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 452-VІІІ «Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель запасу  сільськогосподарського призначення комунальної власності  (6320286200:03:000:0099) для ведення особистого селянського господарства Савинської селищної ради розташованої за   межами селища Теплянка Ізюмського району (колишнього  Балаклійського) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 410 від 25.06.2021 р., ______________ (РНОПП ___________), яка зареєстрована в селищі Теплянка вул. ____________, буд.__,   Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої в межах селища Теплянка  Балаклійського району  Харківської області з метою отримання у власність, додані викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки, зроблені самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 453-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 411 від 25.06.2021 р., ________________ (РНОПП ___________), яка зареєстрована в селище Теплянка вул. ______________, буд.__,  Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої в межах селища Теплянка Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, додані  викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки, зроблені самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 454-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах селища Веселе Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 408 від 25.06.2021 р., ____________ (РНОПП ___________), який зареєстрований в с. Веселе вул. _____________, буд. __ Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої в межах селища Веселе Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, додані  викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки, зроблені самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах селища Веселе Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 455-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах селища Веселе Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 412 від 25.06.2021 р., ______________ (РНОПП ____________), який зареєстрований в селищі Теплянка вул. _____________, буд.___,  Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої в межах селища Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, з метою отримання у власність, додані викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки, зроблені самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 456-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка в селі  Морозівка пров. ______________,__ Балаклійського району Харківської  області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 436 від 05.07.2021 р., гр. _______________ (РНОПП ______________), яка зареєстрована по пров. __________, буд.__  в с. Морозівка Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ) в селі Морозівка  по пров. _______,__ Балаклійського району Харківської області та передати земельну ділянку у власність безкоштовно, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-5116742832021 від 17.06.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка в селі  Морозівка пров. _________,__ Балаклійського району Харківської  області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 457-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка в селі  Морозівка пров. ___________,__ Балаклійського району Харківської  області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 409 від 25.06.2021 р., ______________ (РНОПП ___________), яка зареєстрована в с. Теплянка вул. __________, буд.__,   Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої в межах селища Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області, з метою отримання у власність, додані викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки, зроблені самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 458-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Теплянка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. _____________ для ведення особистого селянського господарства (кадастровий номер-6320286200:02:000:0176) розташованої за межам селища Нурове   Балаклійського району Харківської області та передача  земельної ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 458 від 06.07.2021 р., гр. ____________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована в с. Українка вул. _________, буд. __ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області та передати земельну ділянку у власність безкоштовно,  доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-9900597272021 від 09.06.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. ______________ для ведення особистого селянського господарства (кадастровий номер-6320286200:02:000:0176) розташованої за межам селища Нурове   Балаклійського району Харківської області та передача  земельної ділянки у власність безкоштовно ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 459-VІІІ «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. _______________ для ведення особистого селянського господарства (кадастровий номер-6320286200:02:000:0176) розташованої за межам селища Нурове   Балаклійського району Харківської області та передача  земельної ділянки у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель запасу державної власності  сільськогосподарського призначення сільськогосподарських  угідь (сіножаті) для ведення особистого селянського господарства гр. ________________ розташованої за межами  села Вишнева  Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 465  від 08.07.2021 р., гр. ______________  (РНОПП ______________), який зареєстрований в м. Балаклія пров. ______________ буд.__ кв.__ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу державної власності сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь ( сіножаті) розташованої за межами села Вишнева  Балаклійського району Харківської області та передати земельну ділянку у власність,  додані витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-1814752182021 від 20.01.2021 р., висновок 27842/82-20 про розгляд документації із  землеустрою від 14.12.2020р. ГУ Держгеокадастру у Рівненській області, враховуючи лист 18-20-11,2-4990/0/19-21 від 23.06.2021р. з додатком ГУ Держгеокадастру у Харківській області, та лист ФО-П Сударєва А.В.( про виправлення помилок у Проекті),    . Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель запасу державної власності  сільськогосподарського призначення сільськогосподарських  угідь (сіножаті) для ведення особистого селянського господарства гр. _______________ розташованої за межами  села Вишнева  Балаклійського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 460-VІІІ «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель запасу державної власності  сільськогосподарського призначення сільськогосподарських  угідь (сіножаті) для ведення особистого селянського господарства гр. _________________ розташованої за межами  села Вишнева  Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд розташованої  в селі Вільхуватка по вул. Залізнична  Балаклійського району  Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 417 від 29.06.2021 р., ______________ (РНОПП ______________), який зареєстрований в м. Балаклія вул. ____________,__ кв.__ Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташованої  в селі Вільхуватка по вул. Залізнична Балаклійського району  Харківської області, з метою отримання ділянки у власність, додані графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки розроблені ТОВ «Підприємство» Астра». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд розташованої  в селі Вільхуватка по вул. Залізнична  Балаклійського району  Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 461-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд розташованої  в селі Вільхуватка по вул. Залізнична  Балаклійського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства розташованої  в селі Морозівка по  вул. Миру  Ізюмського району (колишнього Балаклійського  району)  Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 416 від 29.06.2021 р., _____________  (РНОПП __________), яка зареєстрована в селі Морозівка по вул. ______,__ Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої в селі Морозівка по вул. Миру  Балаклійського району  Харківської області, з метою отримання ділянки у власність, додані графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки розроблені ТОВ «Підприємство» Астра». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства розташованої  в селі Морозівка по  вул. Миру  Ізюмського району (колишнього Балаклійського  району)  Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 462-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства розташованої  в селі Морозівка по  вул. Миру  Ізюмського району (колишнього Балаклійського  району)  Харківської області »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви вх. № 467 від 08.07.2021р.(відправлена через  поштове відділення 64231 с. Вишнева Балаклійського району  Харківської області гр. _____________) малолітньої дитини з   інвалідністю віком до 18 років ___________________.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 467 від 08.07.2021 р., малолітньої дитини з  інвалідністю  ______________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована при матері ____________ в селі Вишнева, вул. _________,__Балаклійського району Харківської області, з проханням надати  дозвіл на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель  сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої за межами села Вишнева Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області та додані ксерокопії: Свідоцтво про народження та картки платника податків _______________; паспорт громадянки України, картки платника податків та посвідчення  серія ААБ № 192185 –______________,  додані  графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки розроблені ТОВ «Підприємство «Астра» на замовлення _______________. Пропозиція комісії – відмовити в зв’язку з тим, що заявник не набув повної цивільної дієздатності.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про розгляд заяви вх. № 467 від 08.07.2021р.(відправлена через  поштове відділення 64231 с. Вишнева Балаклійського району  Харківської області гр. ___________) малолітньої дитини з   інвалідністю віком до 18 років __________________ ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 463-VІІІ «Про розгляд заяви вх. № 467 від 08.07.2021р.(відправлена через  поштове відділення 64231 с. Вишнева Балаклійського району  Харківської області гр. _____________) малолітньої дитини з   інвалідністю віком до 18 років __________________»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства розташованої  в селі Морозівка по  вул. Миру  Ізюмського району (колишнього Балаклійського району)  Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 418 від 29.06.2021 р., ________________  (РНОПП _____________), яка зареєстрована в смт Савинці вул. _________, буд. __ кв.__ Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої в селі Морозівка по вул. Миру  Балаклійського району  Харківської області, з метою отримання ділянки у власність, додані графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки розроблені ТОВ «Підприємство» Астра». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства розташованої  в селі Морозівка по  вул. Миру  Ізюмського району (колишнього Балаклійського району)  Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 464-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства розташованої  в селі Морозівка по  вул. Миру  Ізюмського району (колишнього Балаклійського району)  Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної  ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної  власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів  на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 406 від 25.06.2021р., гр. ___________________ (РНОПП ___________), який зареєстрований в смт. Савинці вул. ___________,____ Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області пасовище к.53 діл. 46 площею 0,9759га, додані Сертифікат на право на земельну частку(пай)  Серія ХР № 0080619 від 20.10.1997р. виданий __________________ (з внесеними змінами), Свідоцтва про право на спадщину за законом від 01.03.2007р серія ВЕЕ 824357, Свідоцтво про одруження від 05.09.1999 р. серія І-ВЛ №085166,  беручі до уваги Проект землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» розташованих за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області розроблений на підставі Розпорядження № 603 від 28 серпня 2018року Балаклійської РДА ПП «Землевпорядник» на замовлення гр. __________________. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної  ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної  власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів  на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської області. ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 465-VІІІ «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної  ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної  власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів  на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат, Коляда О.М. – конфлікт інтересів.

В голосуванні приймав участь і голосував «за» селищний голова Матвієнко Ю.М.

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) гр. ________________ для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _________,__ в с. Вишнева  Балаклійського району Харківської області та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 461 від 06.07.2021 р., гр. _______________ (РНОПП ____________), який зареєстрований по вул. ________,__ в селі Вишнева  Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Вишнева по вул. ________,__  Балаклійського району Харківської області та передати земельну ділянку у власність безкоштовно, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6314334232020 від 10.12.2020 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) гр. ______________ для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _______,__ в с. Вишнева  Балаклійського району Харківської області та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 466-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) гр. ______________ для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _________,__ в с. Вишнева  Балаклійського району Харківської області та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про погодження проекту  землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель колективної  власності КСП «Червоноармієць» розташованих за  межами   населених пунктів на території Савинської селищної ради  (колишня Морозівська сільська рада Балаклійського району)  Ізюмського району Харківської області (контур 50 площа 21.3 га, угіддя-сіножаті), кадастровий номер -6320284400:01:000:0466.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 401 від 26.06.2021р., гр. ________________ (РНОПП ___________), який зареєстрований по вул. __________, буд.__ в с. Вільхуватка Балаклійського районe Харківської області, від імені якого за довіреністю (додається) складеною та посвідченою за № 02 від 20.01.2020р. секретарем виконавчого комітету Морозівської сільської рада Балаклійського районe Харківської області Надточою В.Г., діє Капустянський В.Б.,  з проханням погодити проект землеустрою щодо організації території земельних часток(паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» розташованих за  межами  населених пунктів на території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської області (контур 50 площа 21.3 га, угіддя- сіножаті) виготовлений ПП «Землевпорядник» на підставі рішення VII сесії VIIІ скликання Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області № 306-VII від 29.04.2021р. «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської області. Контур 50 площа 21.3 га Кадастровий номер 6320284400:01:000:0466». Пропозиція комісії – погодити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про погодження проекту  землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель колективної  власності КСП «Червоноармієць» розташованих за  межами   населених пунктів на території Савинської селищної ради  (колишня Морозівська сільська рада Балаклійського району)  Ізюмського району Харківської області (контур 50 площа 21.3 га, угіддя-сіножаті), кадастровий номер -6320284400:01:000:0466 ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 467-VІІІ «Про погодження проекту  землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель колективної  власності КСП «Червоноармієць» розташованих за  межами   населених пунктів на території Савинської селищної ради  (колишня Морозівська сільська рада Балаклійського району)  Ізюмського району Харківської області (контур 50 площа 21.3 га, угіддя-сіножаті), кадастровий номер -6320284400:01:000:0466»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. _________________ для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами населених пунктів  Савинської селищної ради  Балаклійського району Харківської області (за рахунок земель запасу державної власності сільськогосподарського  призначення (угіддя- сіножаті)).

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 425 від 30.06.2021р., гр. ________________  (РНОПП _____________), яка зареєстрована в смт. Савинці вул. _________ __ кв.__ Балаклійського району Харківської області, від імені якої, за довіреністю № 151 від 04.12.2020 року (додається) виданої та посвідченої секретарем виконкому Савинської селищної ради І.І. Плотніковою, діє Капустянський Василь Борисович, з проханням затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої за межами населених пунктів Савинської селищної ради площею 2,0 га із земель державної власності сільськогосподарського призначення,  та передати їй у власність безкоштовно зазначену земельну ділянку, додані Витяг з Державного земельного кадастру НВ-3512150012020 від 21.12.2020р., враховуючи лист 18-20-11,2-4990/0/19-21 від 23.06.2021р. з додатком ГУ Держгеокадастру у Харківській області. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. _______________ для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами населених пунктів  Савинської селищної ради  Балаклійського району Харківської області (за рахунок земель запасу державної власності сільськогосподарського  призначення (угіддя- сіножаті)) ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 468-VІІІ «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. ____________________ для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами населених пунктів  Савинської селищної ради  Балаклійського району Харківської області (за рахунок земель запасу державної власності сільськогосподарського  призначення (угіддя- сіножаті))»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про передачу у власність безкоштовно земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель  сільськогосподарського призначення комунальної  власності кадастровий номер 6320255700:01:000:0406  площею 2,0 га гр. _________________.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшло клопотання, вх. № 397 від 22.06.2021р., гр. _________________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована в смт. Савинці вул. _________, буд.__ Балаклійського району Харківської області, з проханням надати їй  у власність безкоштовно земельну ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності кадастровий номер 6320255700:01:000:0406 площею 2,0 га,  доданий витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності  індексний номер   витягу 250830953  від 01.04.2021 р.  реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2145698563202, форма власності: комунальна, яка виникла на підставі  наказу № 39-ОТГ виданого 15.12.2020 ГУ ДГК у Харківській області, та зареєстрована  30.03.2021 р. Пропозиція комісії – передати.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про передачу у власність безкоштовно земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель  сільськогосподарського призначення комунальної  власності кадастровий номер 6320255700:01:000:0406  площею 2,0 га гр. _______________».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 469-VІІІ «Про передачу у власність безкоштовно земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства із земель  сільськогосподарського призначення комунальної  власності кадастровий номер 6320255700:01:000:0406  площею 2,0 га гр. ________________»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат, Коляда О.М. – конфлікт інтересів.

В голосуванні приймав участь і голосував «за» селищний голова Матвієнко Ю.М.

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про передачу у власність безкоштовно земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної  власності кадастровий номер 6320255700:01:000:0407  площею 1,93 га гр. _____________________.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшло клопотання, вх. № 396 від 22.06.2021р., гр. ________________ (РНОПП _____________), який зареєстрований в смт. Савинці вул. ____________, буд.__ Балаклійського району Харківської області, з проханням передати йому  у власність безкоштовно земельну ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності кадастровий номер 6320255700:01:000:0407 площею 1,93 га,  доданий витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності  індексний номер   витягу 250835913  від 01.04.2021р.  реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2145206263202, форма власності: комунальна, яка виникла на підставі  наказу № 39-ОТГ виданого 15.12.2020 ГУ ДГК у Харківській області. Пропозиція комісії – передати.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про передачу у власність безкоштовно земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної  власності кадастровий номер 6320255700:01:000:0407  площею 1,93 га гр. _____________________».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 470-VІІІ «Про передачу у власність безкоштовно земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної  власності кадастровий номер 6320255700:01:000:0407  площею 1,93 га гр. _________________»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - 1 депутат, Коляда О.М. – конфлікт інтересів.

В голосуванні приймав участь і голосував «за» селищний голова Матвієнко Ю.М.

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про погодження проєкту  землеустрою щодо організації території земельних часток(паїв) за рахунок земель колективної  власності КСП «Маяк» розташованих за  межами  населених пунктів на території Савинської селищної ради Балаклійського  району Харківської області (земельна ділянка ВРФ КСП «Маяк») кадастровий номер ділянки-6320255700:03:000:1512.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 424 від 30.06.2021р., гр. _______________ (РНОПП _____________), який зареєстрований в с. Довгалівка вул. ____________,__ Балаклійського району Харківської області, від імені якого за довіреністю (додається) складеною та посвідченою за № 153 від 04.12.2020р. секретарем виконавчого комітету Савинської селищної ради   Балаклійського району Харківської області Плотніковою І.І., діє Капустянський В.Б.,  з проханням погодити проект землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк» розташованих за  межами  населених пунктів на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області виготовлений ПП «Землевпорядник» на підставі рішення LII сесії VII скликання Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області № 1194-VII від 26.06.2020р. Пропозиція комісії – погодити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про погодження проєкту  землеустрою щодо організації території земельних часток(паїв) за рахунок земель колективної  власності КСП «Маяк» розташованих за  межами  населених пунктів на території Савинської селищної ради Балаклійського  району Харківської області (земельна ділянка ВРФ КСП «Маяк») кадастровий номер ділянки-6320255700:03:000:1512».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 443-VІІІ «Про погодження проєкту  землеустрою щодо організації території земельних часток(паїв) за рахунок земель колективної  власності КСП «Маяк» розташованих за  межами  населених пунктів на території Савинської селищної ради Балаклійського  району Харківської області (земельна ділянка ВРФ КСП «Маяк») кадастровий номер ділянки-6320255700:03:000:1512»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  із земель сільськогосподарського призначення  Савинської селищної ради розташованої в межах села Вільхуватка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 421 від 29.06.2021 р., гр. _______________ (РНОПП ___________), який зареєстрований по вул. __________,__  в селі Вільхуватка Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення Савинської селищної ради розташованої в межах села Вільхуватка з метою отримання у власність, додані  графічні матеріали  з бажаним місцем розташування земельної ділянки, виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  із земель сільськогосподарського призначення  Савинської селищної ради розташованої в межах села Вільхуватка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 472-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  із земель сільськогосподарського призначення  Савинської селищної ради розташованої в межах села Вільхуватка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок  земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташовану за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської  області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 455 від 05.07.2021 р., гр. ________________  (РНОПП _______________), яка зареєстрована  в селі Морозівка вул. _____________, ___ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 10, ділянка-02, площею -0,8806 га)  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. ___________________ ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХХХ сесії VII скликання  № 281/ VII від 26 лютого 2019р. Морозівської сільської ради «Про надання гр. _________________ дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6315482802021 від 10.06.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. ___________________ за рахунок  земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташовану за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської  області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 473-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок  земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташовану за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської  області »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. ___________________  для ведення особистого селянського господарства по  вул. __________, __ в  смт Савинці Ізюмського (колишнього Балаклійського) району  Харківської області

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 491 від 13.07.2021р., гр. ___________________   (РНОПП ____________), який зареєстрований по вул. __________,__  в смт  Савинці Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства по  вул. __________, ___ в смт Савинці Ізюмського (колишнього Балаклійського) району Харківської області,  враховуючі рішення № 81  від 9 лютого 1996 року виконавчого комітету Савинської селищної ради «Про приватизацію земельної ділянки для ведення особистого підсобного господарства» та довідку  № 162 від 25.05.2021р. виконавчого комітету Савинської селищної радита  додані витяги з Державного земельного кадастру про земельні ділянки номер НВ-7306317462021 від 07.07.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. _______________  для ведення особистого селянського господарства по  вул. __________, ___ в  смт Савинці Ізюмського (колишнього Балаклійського) району  Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 474-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. _______________  для ведення особистого селянського господарства по  вул. ___________, __ в  смт Савинці Ізюмського (колишнього Балаклійського) району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. ___________________________ для ведення особистого селянського господарства (за рахунок поділу  земельної ділянки кадастровий номер- 6320286200:02:000:0177)  розташованої за межам селища Нурове Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 488 від 12.07.2021р., гр. _______________ (РНОПП _____________), який зареєстрований в с. Слабунівка вул. ___________, буд. __ кв.___ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (за рахунок поділу земельної ділянки кадастровий номер- 6320286200:03:000:0177) розташованої за межам селища Нурове Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області та передати земельну ділянку у власність безкоштовно,  доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6315603612021 від 07.07.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. _______________ для ведення особистого селянського господарства (за рахунок поділу  земельної ділянки кадастровий номер- 6320286200:02:000:0177)  розташованої за межам селища Нурове Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 475-VІІІ «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. _____________________ для ведення особистого селянського господарства (за рахунок поділу  земельної ділянки кадастровий номер- 6320286200:02:000:0177)  розташованої за межам селища Нурове Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. __________________ для ведення особистого селянського господарства (за рахунок поділу  земельної ділянки кадастровий номер- 6320286200:03:000:0110)  розташованої за межам селища Теплянка Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області та передача  земельної ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 487 від 12.07.2021 р., гр. _______________  (РНОПП ________________), яка зареєстрована в с. Українка вул. _____________, буд. __ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області та передати земельну ділянку у власність безкоштовно,  доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6315603492021 від 07.06.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. ______________ для ведення особистого селянського господарства (за рахунок поділу  земельної ділянки кадастровий номер- 6320286200:03:000:0110)  розташованої за межам селища Теплянка Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області та передача  земельної ділянки у власність безкоштовно ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 476-VІІІ «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. ___________________ для ведення особистого селянського господарства (за рахунок поділу  земельної ділянки кадастровий номер- 6320286200:03:000:0110)  розташованої за межам селища Теплянка Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області та передача  земельної ділянки у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. _________________ для  ведення особистого селянського господарства розташованої  в селі Залиман Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшло клопотання, гр. _______________ (РНОПП _______________), який зареєстрований в м. Харків, проспект ___________ буд.__ кв.__від імені якого, за довіреністю від 26.05.2021р.(додається), зареєстрованою в реєстрі за № 456, складеною та посвідченою приватним нотаріусом Маріупольського міського нотаріального округу Донецької області Пятовським О.О., діє _______________, з проханням затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташована в селі Залиман Балаклійського району Харківської області Савинської селищної ради площею 2,0 га,  та передати  у власність безкоштовно зазначену земельну ділянку, доданий Витяг з Державного земельного кадастру НВ-6814096552021 від 01.07.2021 р., та посвідчення учасника БД серії УБД № 615767 видано 22 березня 2021р. ГУ СБ України в Донецькій та Луганській областях. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. ________________ для  ведення особистого селянського господарства розташованої  в селі Залиман Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 477-VІІІ «Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. _____________________ для  ведення особистого селянського господарства розташованої  в селі Залиман Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  із земель сільськогосподарського призначення  Савинської селищної ради розташованої в межах села Вільхуватка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 420 від 29.06.2021 р., гр. ________________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована по вул. ________________,__  в селі Вільхуватка Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення Савинської селищної ради розташованої в межах села Вільхуватка з метою отримання у власність, додані графічні матеріали  з бажаним місцем розташування земельної ділянки, виготовлені ТОВ «Підприємство «Астра». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  із земель сільськогосподарського призначення  Савинської селищної ради розташованої в межах села Вільхуватка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 478-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  із земель сільськогосподарського призначення  Савинської селищної ради розташованої в межах села Вільхуватка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  із земель сільськогосподарського призначення  Савинської селищної ради розташованої в межах села Вільхуватка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 482 від 12.07.2021 р., гр. ________________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована по вул. _________,__  в селі Вільхуватка Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення Савинської селищної ради розташованої в межах села Вільхуватка з метою отримання у власність, додані  викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки, зроблені самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  із земель сільськогосподарського призначення  Савинської селищної ради розташованої в межах села Вільхуватка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 479-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  із земель сільськогосподарського призначення  Савинської селищної ради розташованої в межах села Вільхуватка Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селі Морозівка вул. _____________,__ Балаклійського району Харківської області та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 483 від 12.07.2021 р., гр. _______________ (РНОПП ____________), яка зареєстрована по вул. ____________,__ в с. Морозівка Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селі Морозівка  по вул. __________,__ Балаклійського району Харківської області та передати земельну ділянку у власність безкоштовно, доданий  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6509492852021 від 29.06.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селі Морозівка вул. ____________,__ Балаклійського району Харківської області та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 480-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селі Морозівка вул. _____________,__ Балаклійського району Харківської області та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр. __________________________ для  ведення особистого селянського господарства зі зміною  цільового призначення  та переведення в категорію земель  сільськогосподарського призначення за рахунок земель  житлової та громадської забудови розташованої в селі  Норцівка  по вул. Центральна та передача у власність  безкоштовно земельної ділянки.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 486 від 12.05.2021р., гр. __________________ (РНОПП _______________), яка зареєстрована в м. Харків вул. _______________, буд.___ кв.___, з проханням затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для  ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення  та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови розташованої в селі Норцівка  по вул. Центральна та передати у власність безкоштовно земельну ділянку, доданий Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку  НВ-6315597302021 від 07.07.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр. __________________ для  ведення особистого селянського господарства зі зміною  цільового призначення  та переведення в категорію земель  сільськогосподарського призначення за рахунок земель  житлової та громадської забудови розташованої в селі  Норцівка  по вул. Центральна та передача у власність  безкоштовно земельної ділянки ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 481-VІІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр. __________________ для  ведення особистого селянського господарства зі зміною  цільового призначення  та переведення в категорію земель  сільськогосподарського призначення за рахунок земель  житлової та громадської забудови розташованої в селі  Норцівка  по вул. Центральна та передача у власність  безкоштовно земельної ділянки»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про скасування рішення № 153/VIІ від 23 грудня 2016 року ХІІ сесії  VIІ скликання  Веселівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області «Про надання  гр. _____________________ дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства з ціллю  подальшої передачі у власність», та  рішення № 223/VIІ від  10 листопада 2017 року ХХІІ сесії  VIІ скликання  Веселівської  сільської ради Балаклійського району Харківської області «Про внесення змін  в п.1 рішення № 153/VIІ від 23 грудня 2016 року ХІІ сесії  VIІ скликання  Веселівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області «Про надання  гр. _____________________ дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства з ціллю  подальшої передачі у власність».

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 470 від 12.07.2021 р., гр. ________________ (РНОПП ______________), яка зареєстрована по вул. _____________,___ в селищі Нурове  Балаклійського району Харківської області, з проханням скасувати рішення № 153/VIІ від 23 грудня 2016 року ХІІ сесії  VIІ скликання  Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області «Про надання гр. __________________________ дозволу на виготовлення Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з ціллю подальшої передачі у власність», та  рішення № 223/VIІ від 10 листопада 2017 року ХХІІ сесії  VIІ скликання  Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області «Про внесення змін  в п.1 рішення № 153/VIІ від 23 грудня 2016 року ХІІ сесії  VIІ скликання  Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області «Про надання гр. _________________________ дозволу на виготовлення Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з ціллю подальшої передачі у власність», в зв’язку зі змінами в законодавстві України та закінченням терміну, відведеного для затвердження проекту. Пропозиція комісії – скасувати.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про скасування рішення № 153/VIІ від 23 грудня 2016 року ХІІ сесії  VIІ скликання  Веселівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області «Про надання  гр. ___________________________ дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства з ціллю  подальшої передачі у власність», та  рішення № 223/VIІ від  10 листопада 2017 року ХХІІ сесії  VIІ скликання  Веселівської  сільської ради Балаклійського району Харківської області «Про внесення змін  в п.1 рішення № 153/VIІ від 23 грудня 2016 року ХІІ сесії  VIІ скликання  Веселівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області «Про надання  гр. _________________________ дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства з ціллю  подальшої передачі у власність»».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 482-VІІІ «Про скасування рішення № 153/VIІ від 23 грудня 2016 року ХІІ сесії  VIІ скликання  Веселівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області «Про надання  гр. ___________________ дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства з ціллю  подальшої передачі у власність», та  рішення № 223/VIІ від  10 листопада 2017 року ХХІІ сесії  VIІ скликання  Веселівської  сільської ради Балаклійського району Харківської області «Про внесення змін  в п.1 рішення № 153/VIІ від 23 грудня 2016 року ХІІ сесії  VIІ скликання  Веселівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області «Про надання  гр. __________________ дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства з ціллю  подальшої передачі у власність»»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Нурове Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 471 від 12.07.2021 р., гр. _________________   (РНОПП _______________________), яка зареєстрована по вул. ____________________,___ в селищі Нурове  Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої в межах селища Нурове  Ізюмського району  Харківської області з метою отримання у власність, додані  викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки, зроблені самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Нурове Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 483-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Нурове Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) гр. __________________________ для ведення особистого селянського господарства за межами  селища Веселе  на території Савинської селищної ради Харківської  області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 484 від 12.07.2021 р., гр. ___________________ (РНОПП _________________), який зареєстрований по вул. _________,__ в селищі Веселе Ізюмського (кол-ій Балаклійський) району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства за межами селища Веселе  на території Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області та передати земельну ділянку у власність безкоштовно, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6315546932021 від 25.06.2021 р. та Державний Акт на право постійного користування землею серія ХР -01-00-010449 від 22 травня 1996 року. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) гр. ___________________ для ведення особистого селянського господарства за межами  селища Веселе  на території Савинської селищної ради Харківської  області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 484-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) гр. ____________________ для ведення особистого селянського господарства за межами  селища Веселе  на території Савинської селищної ради Харківської  області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) гр. ______________________ для ведення особистого селянського господарства за межами  селища Веселе  на території Савинської селищної ради Харківської  області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 485 від 12.07.2021 р., гр. ____________________ (РНОПП ___________________), який зареєстрований по вул. _________________,__ (кол-ня Червоножовтнева) в селищі Веселе Ізюмського (кол-ій Балаклійський) району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства за межами селища Веселе  на території Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області та передати земельну ділянку у власність безкоштовно, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-6315546962021 від 25.06.2021 р. та Державний Акт на право постійного користування землею серія ХР -01-00-010443 від 22 травня 1996 року. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) гр. _________________________ для ведення особистого селянського господарства за межами  селища Веселе  на території Савинської селищної ради Харківської  області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 485-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) гр. ________________________ для ведення особистого селянського господарства за межами  селища Веселе  на території Савинської селищної ради Харківської  області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про скасування рішення № 213/VIІ від 28 вересня 2017 року ХХ сесії  VIІ скликання  Веселівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області «Про надання  гр. _____________________ дозволу на виготовлення  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства з ціллю подальшої передачі у власність».

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 472 від 12.07.2021 р., гр. ___________________ (РНОПП ________________), яка зареєстрована по вул. _____________,___ в селищі Крючки  Балаклійського району Харківської області, з проханням скасувати рішення № 213/VIІ від 28 вересня 2017 року Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області «Про надання гр. ________________  дозволу на виготовлення Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з ціллю подальшої передачі у власність», в зв’язку зі змінами в законодавстві України та закінченням терміну. Пропозиція комісії – скасувати.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про скасування рішення № 213/VIІ від 28 вересня 2017 року ХХ сесії  VIІ скликання  Веселівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області «Про надання  гр. ___________________ дозволу на виготовлення  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства з ціллю подальшої передачі у власність»».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 486-VІІІ «Про скасування рішення № 213/VIІ від 28 вересня 2017 року ХХ сесії  VIІ скликання  Веселівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області «Про надання  гр. _______________________ дозволу на виготовлення  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства з ціллю подальшої передачі у власність»»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд в сел. Теплянка по вул. _______________, буд.___  Балаклійського району Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 481 від 12.07.2021 р., гр. ___________________ (РНОПП ______________), яка зареєстрована по вул. _____________, буд.__  в селищі Теплянка Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селищі Теплянка по вул. ____________, буд.___ Балаклійського району Харківської області та передати земельну ділянку у власність безкоштовно, доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку номер НВ-0521416382021 від 01.03.2021 р.  Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд в сел. Теплянка по вул. _____________, буд.__  Балаклійського району Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 487-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд в сел. Теплянка по вул. ____________, буд.__  Балаклійського району Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно»  прийняти (додається).

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. ____________________ для ведення  особистого селянського господарства (кадастровий номер  6320286200:02:000:0161) за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 480 від 12.06.2021 р., __________________ (РНОПП _______________), який зареєстрований в селищі Новоселівка по вул. ______________, буд. __ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства (кадастровий номер 6320286200:02:000:00161) за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області виготовлений ПП «Землевпорядник», доданий Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ- 9900597662021 від 09.06.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. ________________ для ведення  особистого селянського господарства (кадастровий номер  6320286200:02:000:0161) за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 488-VІІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. ___________________ для ведення  особистого селянського господарства (кадастровий номер  6320286200:02:000:0161) за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про скасування рішення № 200/VIІ від 16 червня 2017 року ХVІІ сесії  VIІ скликання  Веселівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області «Про надання  гр. __________________ дозволу на виготовлення  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства з ціллю  подальшої передачі у власність».

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 474 від 12.07.2021 р., гр. __________________ (РНОПП _______________), яка зареєстрована по вул. _________,__ в селищі Новоселівка  Балаклійського району Харківської області, з проханням скасувати рішення № 200/VIІ від 16 червня 2017 року Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області «Про надання гр. _______________________ дозволу на виготовлення Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з ціллю подальшої передачі у власність», в зв’язку зі змінами в законодавстві України та закінченням терміну, відведеного для затвердження проекту. Пропозиція комісії – скасувати.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про скасування рішення № 200/VIІ від 16 червня 2017 року ХVІІ сесії  VIІ скликання  Веселівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області «Про надання  гр. _______________________ дозволу на виготовлення  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства з ціллю  подальшої передачі у власність». ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 489-VІІІ «Про скасування рішення № 200/VIІ від 16 червня 2017 року ХVІІ сесії  VIІ скликання  Веселівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області «Про надання  гр. ____________________ дозволу на виготовлення  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства з ціллю  подальшої передачі у власність»»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про скасування рішення № 215/VIІ від 28 вересня 2017 року ХХ сесії  VIІ скликання  Веселівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області «Про надання  гр. _______________ дозволу на виготовлення Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства з ціллю  подальшої передачі у власність».

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 478 від 12.07.2021 р., гр. _______________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована по вул. ______________,__ в селищі Нурове  Балаклійського району Харківської області, з проханням скасувати рішення № 215/VIІ від 28 вересня 2017 року Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області «Про надання гр. ________________  дозволу на виготовлення Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з ціллю подальшої передачі у власність», в зв’язку зі змінами в законодавстві України та закінченням терміну. Пропозиція комісії – скасувати.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про скасування рішення № 215/VIІ від 28 вересня 2017 року ХХ сесії  VIІ скликання  Веселівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області «Про надання  гр. ______________________ дозволу на виготовлення Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства з ціллю  подальшої передачі у власність». ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 490-VІІІ «Про скасування рішення № 215/VIІ від 28 вересня 2017 року ХХ сесії  VIІ скликання  Веселівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області «Про надання  гр. _________________ дозволу на виготовлення Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства з ціллю  подальшої передачі у власність»»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про скасування рішення № 203/VIвід 22 червня 2012 року ХХVсесії  VI скликання  Веселівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області « Про надання  гр. _________________ дозволу на розробку  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  площею 2,00 га  в межах селища Веселе».

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 476 від 12.07.2021 р., гр. _____________________  (РНОПП ________________), який зареєстрований по вул. __________,___ в селищі Веселе  Балаклійського району Харківської області, з проханням скасувати рішення №203/VI від 22 червня 2012 року Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області «Про надання гр. __________________ дозволу на розробку Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 2,00 га  в межах селища Веселе» в зв’язку зі змінами в законодавстві України та закінченням терміну. Пропозиція комісії – скасувати.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про скасування рішення № 203/VI від 22 червня 2012 року ХХVсесії  VI скликання  Веселівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області « Про надання  гр. _________________________ дозволу на розробку  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  площею 2,00 га  в межах селища Веселе»».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 491-VІІІ «Про скасування рішення № 203/VI від 22 червня 2012 року ХХVсесії  VI скликання  Веселівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області «Про надання  гр. _____________________ дозволу на розробку  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  площею 2,00 га  в межах селища Веселе»»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в  категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок  земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради  розташованої в межах селища Нурове Ізюмського району (колишнього

Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 479 від 12.07.2021 р., гр. _________________ (РНОПП ________________), яка зареєстрована по вул. ___________,__ в селищі Нурове  Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої в межах селища Нурове  Ізюмського району  Харківської області з метою отримання у власність, додані  графічні матеріали з бажаним місцем розташування земельної ділянки розроблені ПП «Землевпорядник». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в  категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок  земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради  розташованої в межах селища Нурове Ізюмського району (колишнього  Балаклійського) Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 492-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в  категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок  земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради  розташованої в межах селища Нурове Ізюмського району (колишнього  Балаклійського) Харківської області »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Крючки Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 473 від 12.07.2021 р., гр. _______________  (РНОПП _________________), яка зареєстрована по вул. ___________,__в селищі Крючки Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої в межах селища Крючки  Ізюмського району  Харківської області з метою отримання у власність, додані викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки, зроблені самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Крючки Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 493-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Крючки Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Крючки Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 475 від 12.07.2021 р., гр. ________________  (РНОПП _______________), яка зареєстрована по вул. _________,__ в селищі Новоселівка  Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої в межах селища Крючки  Ізюмського району  Харківської області з метою отримання у власність, додане викопіювання із Публічної кадастрової карти України з бажаним місцем розташування земельної ділянки, зроблені самостійно. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Крючки Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 494-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Крючки Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Крючки Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 477 від 12.07.2021 р., гр. __________________ (РНОПП ______________), який зареєстрований по вул. ________,___ в селищі Веселе    Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови орієнтовною площею до 1,5000 га, розташованої в межах селища Веселе  Ізюмського району  Харківської області з метою отримання у власність, додані графічні матеріали з бажаним місцем розташування земельної ділянки, зроблені ТОВ «Підприємство «Астра». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Крючки Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 495-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови Савинської селищної ради розташованої в межах селища Крючки Ізюмського району (колишнього Балаклійського) Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для індивідуального  садівництва розташована на території Савинської селищної  ради в межах  села Залиман Балаклійського району  Харківської

області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 469 від 09.07.2021 р., __________________ (РНОПП ______________), який зареєстрований в смт Савинці вул. ___________,___ Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,11 га із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в   с. Залиман, з метою отримання ділянки у власність, додані викопіювання розроблені самостійно за допомогою Публічної кадастрової карти України бажаного місця розташування земельної ділянки. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для індивідуального  садівництва розташована на території Савинської селищної  ради в межах  села Залиман Балаклійського району  Харківської

області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 496-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для індивідуального  садівництва розташована на території Савинської селищної  ради в межах  села Залиман Балаклійського району  Харківської  області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної  ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної  власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів  на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська  рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла спільна заява, вх. № 308 від 23.06.2021р., гр. _________________ (РНОПП ____________), який зареєстрований в селі Бородоярське вул. ____________,__ Балаклійського районe Харківської області, від імені якого за довіреністю складеною та посвідченою 30.01.2020р. за № 165 приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Донець Т.М., діє Капустянський В.Б., гр. _________________ (РНОПП _____________), який зареєстрований в селі Бородоярське вул. ___________,__ Балаклійського району Харківської області від імені якого за довіреністю складеною та посвідченою 09.06.2021 р. за № 56 старостою сіл Морозівка, Вільхуватка, Бородоярське Ізюмського району Харківської області Баштовим А.Ю. діє Капустянський В.Б, гр. __________________ (РНОПП ______________) який зареєстрований в селі Борщівка вул. Гусинка,9  Балаклійського района Харківської області від імені якого за довіреністю складеною та посвідченою 04.02.2020 р. за № 06 секретарем Борщівської сільської ради Ярмоленко С.М. діє Капустянський В.Б., з проханням надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області пасовище к.53 діл. 19 площею 1,3872 га, додані Сертифікат на право на земельну частку(пай)  Серія ХР № 0080586 від 20.10.1997 р. виданий _________________ з внесеними змінами до нього, Свідоцтва про право на спадщину за законом від 07.06.2021р серія НМР 155053, НМР 155052, НМР 155051,  Проект землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» розташованих за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області розроблений на підставі Розпорядження № 603 від 28 серпня 2018року Балаклійської РДА ПП «Землевпорядник» на замовлення гр. Рянської Олени Олександрівни. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної  ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної  власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів  на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська  рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської області».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 497-VІІІ «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної  ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної  власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів  на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська  рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження акту обстеження  межі  земельної ділянки по вул. ____________,___в с. Залиман від  09.07.2021р. (зареєстрований за № 1982 від 12.07.2021).

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що розглянувши акт обстеження межі  земельної ділянки по вул. ___________,___в с. Залиман від 09.07.2021р. (зареєстрований за № 1982 від 12.07.2021)  складеного комісією у складі: старости Чередниченка Ю.І., Покуси О.М. - депутата Савинської селищної ради та сусіда Гадяцького С.  є пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  затвердження акту обстеження  межі  земельної ділянки по вул.  __________,___ в с. Залиман від  09.07.2021 р. (зареєстрований за № 1982 від 12.07.2021)».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 498-VІІІ «Про  затвердження акту обстеження  межі  земельної ділянки по вул. ____________,___ в с. Залиман від  09.07.2021 р. (зареєстрований за № 1982 від 12.07.2021)»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про  затвердження акту обстеження  межі  земельної ділянки по вул. __________,__ в с. Норцівка від 08.07.2021 р. (зареєстрований за № 1981 від 12.07.2021).

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що розглянувши акт обстеження межі  земельної ділянки по вул. _________,__ в с. Норцівка від 08.07.2021р. (зареєстрований за № 1981 від 12.07.2021) складеного комісією у складі: старости Чередниченка Ю.І., Покуси О.М. депутата Савинської селищної ради та сусіда Губерніка М.І., є  пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  затвердження акту обстеження  межі  земельної ділянки по вул. ____________,__ в с. Норцівка від 08.07.2021р. (зареєстрований за № 1981 від 12.07.2021)».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 499-VІІІ «Про  затвердження акту обстеження  межі  земельної ділянки по вул. ___________,__ в с. Норцівка від 08.07.2021 р. (зареєстрований за № 1981 від 12.07.2021)»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. Коваленка Олексія Івановича за  рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 451 від 05.07.2021р., гр. ______________  (РНОПП ____________), який зареєстрований  в смт Савинці вул. _________,__ кв.__ Балаклійського району Харківської області, з проханням затвердити технічну документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(сіножаті- контур 10, ділянка-09, площею -0,9437 га)  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради(колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області, з метою отримання у власність, виготовлену на замовлення гр. __________________ ПП «Землевпорядник» на підставі рішення ХХХ сесії VII скликання  № 288/ VII від 26 лютого 2019р. Морозівської сільської ради «Про надання гр. _______________   дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області», доданий витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ – 6315482982021 від 10.06.2021 р. Пропозиція комісії – затвердити.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. ___________________ за  рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 500-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. ____________________ за  рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташовану за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в  межах села Вишнева  Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 433 від 01.07.2021 р., гр. ________________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована в селі Вишнева вул. _____________, буд. __  Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності (угіддя-пасовища)  Савинської селищної ради орієнтовною площею 2,0 га розташованої в межах села Вишнева Балаклійського району  Харківської області, додані  графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки, виготовлені ТОВ «Підприємство» Астра». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в  межах села Вишнева  Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 501-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в  межах села Вишнева  Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в  межах села Вишнева  Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшло клопотання, вх. № 432 від 01.07.2021 р., гр. ___________________ (РНОПП _____________), яка зареєстрована в селі Вишнева вул. _________, буд. __  Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності (угіддя-пасовища)  Савинської селищної ради орієнтовною площею 2,0 га розташованої в межах села Вишнева Балаклійського району  Харківської області з метою отримання у власність, додані графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки, виготовлені ТОВ «Підприємство» Астра»,. Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в  межах села Вишнева  Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 502-VІІІ «Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в  межах села Вишнева  Балаклійського району Харківської області»  прийняти (додається).

 

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в  межах села Вишнева  Балаклійського району Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшло клопотання, вх. № 431 від 01.07.2021 р., гр. ______________ (РНОПП ___________), яка зареєстрована в селі Вишнева вул. ____________, буд. __  Балаклійського району Харківської області, з проханням надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності (угіддя-пасовища)  Савинської селищної ради орієнтовною площею 2,0 га розташованої в межах села Вишнева Балаклійського району  Харківської області, додані графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки, виготовлені ТОВ «Підприємство» Астра». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в  межах села Вишнева  Балаклійського району Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 503-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в  межах села Вишнева  Балаклійського району Харківської області »  прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято.

 

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в  категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок  земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради  розташованої в межах селища Нурове Ізюмського району (колишнього

Балаклійського) Харківської області.

Доповідає: Орлов Є.Ю., який доповів, що надійшла заява, вх. № 503 від 12.07.2021 р., гр. _______________ (РНОПП ____________), який зареєстрований по вул. __________,__ в селищі Нурове  Балаклійського району Харківської області, з проханням надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови орієнтовною площею до 2,0 га, розташованої в межах селища Нурове  Ізюмського району  Харківської області з метою отримання у власність, додані графічні матеріали з бажаним місцем розташування земельної ділянки розроблені ПП «Землевпорядник». Пропозиція комісії – надати дозвіл.

Матвієнко Ю.М.  запитав чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного, чи є бажаючі виступити. (Запитань, зауважень не надійшло, бажаючих виступити не було).

Матвієнко Ю.М виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому  рішення з питання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в  категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок  земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради  розташованої в межах селища Нурове Ізюмського району (колишнього  Балаклійського) Харківської області ».

ВИРІШИЛИ: Рішення  № 443-VІІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в  категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок  земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради  розташованої в межах селища Нурове Ізюмського району (колишнього  Балаклійського) Харківської області» прийняти (додається).

 

Голосували :

«За» - 12 

 «Проти» - немає

«Утримались» -  немає

«Не голосували» - немає,

Рішення прийнято

Різне.

 

                На цьому  питання порядку денного розглянуті  Матвієнко Ю.М.   подякував за роботу і оголосив сесію закритою.

 

 

 Селищний голова                                                                      Юрій МАТВІЄНКО

 

Секретар ради:                                                                           Ірина ПЛОТНІКОВА