ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Ізюмського району

Протокол виконкому від 10.06.2016 року

10 червня 2016 року                                    смт Савинці                                                    № 6

 

Головуючий – селищний голова Матвієнко Ю.М.

Секретар – Плотнікова І.І.   

членів виконкому – 11, присутніх – 6 (список додається).

Приймають участь: Мельник В.М. – юрист КП ЖКГ «Савинське», Шкарлет Ю.І. – начальник КП ЖКГ «Савинське».

ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 

1-53 Про контроль виконання рішення виконавчого комітету «Про проведення на території селищної ради санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою території у 2016 році» від 22.03.2016 р. № 14. Доповідає заступник селищного голови Горбань С.В.

2-54 Про проведення боротьби з карантинними організмами на території селищної ради. Доповідає заступник селищного голови Горбань С.В.

3-55 Про підготовку КП ЖКГ «Савинське» до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 р. Доповідає начальник КП ЖКГ «Савинське» Шкарлет Ю.І.

4-56 Про надання в оренду нежитлового приміщення будівлі котельні, розташованої за адресою: смт Савинці, вул. 20 Гвардійської дивізії,10 ТОВ «Міг-2007». Доповідає селищний  голова Матвієнко Ю.М.

5-57 Про проведення Дня молоді та Дня Конституції України на території селищної ради. Доповідає заступник селищного голови Горбань С.В.

6-58 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 4 від 27 січня 2016 року «Про організацію громадських робіт по Савинській селищній раді у 2016 році». Доповідає селищний  голова Матвієнко Ю.М.

7-59 Про внесення змін до складу комісії по обстеженню зелених насаджень. Доповідає заступник селищного голови Горбань С.В.

8-60 Про заборону здійснення торговельної діяльності на майданчику, розташованому в смт Савинці на розі вулиць Леоніда Талалая та вул. 20 Гвардійської дивізії в районі в’їзду до приватного ринку ФОП Кривич Ю.В. Доповідає селищний  голова Матвієнко Ю.М.

 

СЛУХАЛИ: Про  контроль виконання рішення виконавчого комітету «Про проведення на території селищної ради санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою території у 2016 році» від 22.03.2016 р. № 14. Доповідає заступник селищного голови Горбань С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про проведення боротьби з карантинними організмами на території селищної ради. Доповідає заступник селищного голови Горбань С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про підготовку КП ЖКГ «Савинське» до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 р. Доповідає начальник КП ЖКГ «Савинське» Шкарлет Ю.І.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про надання в оренду нежитлового приміщення будівлі котельні, розташованої за адресою: смт Савинці, вул. 20 Гвардійської дивізії,10 ТОВ «Міг-2007». Доповідає селищний  голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято: «за» - 5, «проти» - не має, «утрим.» - 1, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про проведення Дня молоді та Дня Конституції України на території селищної ради. Доповідає заступник селищного голови Горбань С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 4 від 27 січня 2016 року «Про організацію громадських робіт по Савинській селищній раді у 2016 році». Доповідає селищний  голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до складу комісії по обстеженню зелених насаджень. Доповідає заступник селищного голови Горбань С.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про заборону здійснення торговельної діяльності на майданчику, розташованому в смт Савинці на розі вулиць Леоніда Талалая та вул. 20 Гвардійської дивізії в районі в’їзду до приватного ринку ФОП Кривич Ю.В. Доповідає селищний  голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято: «за» - 5, «проти» - 1, «утрим.» - не має, прикладається.

 

 

Селищний голова                                                                                        Ю.М.Матвієнко

 

Секретар виконкому                                                                                  І.І.Плотнікова