ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Ізюмського району

Протокол виконкому від 13.09.2017 року

13 вересня  2017 року                                    смт Савинці                                                          № 7

 

Головуючий – селищний голова Матвієнко Ю.М.

Секретар – Матвієнко Ю.М.   

членів виконкому – 11, присутніх – 6 (список додається).

Приймають участь: Шкарлет Ю.І.- начальник  КП ЖКГ «Савинське», Донник К.С.- директор  Савинського будинку культури, Старченко В.В. - завідуюча Савинського ДНЗ № 1., Рябко В.М. – завідуюча АЗПСМ смт Савинці, Янько О.М.- директор Савинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1-71 Про контроль за виконанням рішення “Про затвердження Програми заходів  святкування 26-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора по Савинській селищній раді» від  02.08.2017 р. № 55. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

2-72 Про затвердження Програми заходів до святкування Дня селища.  Доповідаєдиректор Савинського БК Донник К.С.

3-73 Про контроль за виконанням  рішення виконавчого комітету  від 26.04.2017 р № 32 «Про організаційну роботу з підготовки  бюджетних установ та організацій і житлового фонду комунальної власності територіальної громади селищної ради до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017-2018 років». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

4-74 Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Савинської селищної ради на  ІУ квартал 2017 року. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

5-75 Про визначення території обслуговування за  дошкільними навчальними закладом  № 1та Савинським НВК в смт Савинці. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

6-76 Про дозвіл на виготовлення технічної    документації для автономного опалення кв. № 26  по вул. Шкільній, 11а в смт Савинці. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

7-77 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Савинської селищної ради № 276 від 17.10.2005 р. «Про оформлення права власності нежитловий об’єкт-пожежну частину, розташований по вул. 20 Гв. Дивізії в сел. Савинці за Головним управлінням МНС України в Харківській області». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

8-78 Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Савинської селищної ради. Доповідає заступник селищного голови Цілюрик С.О.

9-79 Про реалізацію державної політики у сфері запобігання та протидії корупції в Савинській селищній раді. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

10 б/н  Про надання допомоги на  поховання померлої  Сєрокурової Тетяни Василівни. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

Різне:

 

СЛУХАЛИ: Про контроль за виконанням рішення “Про затвердження Програми заходів  святкування 26-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора по Савинській селищній раді» від  02.08.2017 р. № 55. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми заходів до святкування Дня селища.  Доповідає директор Савинського БК Донник К.С.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

                                             

СЛУХАЛИ: Про контроль за виконанням  рішення виконавчого комітету  від 26.04.2017 р № 32 «Про організаційну роботу з підготовки  бюджетних установ та організацій і житлового фонду комунальної власності територіальної громади селищної ради до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017-2018 років». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Савинської селищної ради на  ІУ квартал 2017 року. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

                                            

СЛУХАЛИ: Про визначення території обслуговування за  дошкільними навчальними закладом  № 1 та Савинським НВК в смт Савинці. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

                                         

СЛУХАЛИ: Про дозвіл на виготовлення технічної    документації для автономного опалення кв. № 26  по вул. Шкільній, 11а в смт Савинці. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

                                            

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Савинської селищної ради № 276 від 17.10.2005 р. «Про оформлення права власності нежитловий об’єкт-пожежну частину, розташований по вул. 20 Гв. Дивізії в сел. Савинці за Головним управлінням МНС України в Харківській області». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Савинської селищної ради. Доповідає заступник селищного голови Цілюрик С.О.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про реалізацію державної політики у сфері запобігання та протидії корупції в Савинській селищній раді. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про надання допомоги на  поховання померлої  Сєрокурової Тетяни Василівни. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення не прийнято: голосували «за» - 4 чол., «проти» - 2 чол., «утрим.» - не має.

 

 

Селищний голова                                                                                       Ю.М.Матвієнко