ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол виконкому від 18.12.2018 року

18 грудня  2018 року                                 смт Савинці                                                          № 9

 

Головуючий – селищний голова Матвієнко Ю.М.

Секретар – Плотнікова І.І.   

членів виконкому – 11, присутніх – 8 (список додається).

Приймають участь: Заріцька В.Ю.- в.о. директора  Савинського БК, Шаларь Н.С. – завідувач Довгалівсько сільського клубу, Зубенко О.А. – діловод селищної ради, Рубан С.Г. – спеціаліст по субсидіях селищної ради.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1-126  Про стан виконання доходної частини селищного бюджету за 11 місяців  2018 року. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

2-127   Про схвалення проекту селищного бюджету на 2019 рік та прогнозу селищного бюджету на 2019-2021 роки. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

3-128 Про розгляд проекту Положення  про цільовий фонд розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Савинської селищної ради на 2019-2020 роки. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

4-129 Про розгляд проекту Програми розвитку місцевого самоврядування Савинської селищної ради  Балаклійського району  Харківської області  на 2019 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

5-130 Про розгляд проекту Програми покрашення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2019 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

6-131Про розгляд проекту Програми підтримки розвитку  КП ЖКГ «Савинське» Балаклійського району  Харківської області  на 2019 рік Савинської селищної  ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

7-132 Про розгляд проекту Програми розвитку дошкільної освіти на 2019 рік Савинської селищної ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

8-133 Про розгляд проекту Програми соціального захисту населення Савинської селищної ради на 2019-2020 роки. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

9-134 Про розгляд проекту Програми стабілізації та соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2019 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

10-135 Про розгляд проекту Програми Савинської селищної ради члена Асоціації органів місцевого самоврядування в Харківській області. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

11-136 Про розгляд проекту Селищної програми розвитку фізичної культури та споруд на 2019 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

12-137 Про розгляд  проекту Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою  на 2019 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

13-138 Про розгляд  проекту Програми фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради   на 2019 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

14-139  Про проведення в селищі   новорічних та різдвяних свят. Доповідає заступник селищного голови Цілюрик С.О., директор Савинського БК Заріцька В.Ю., завідувач Довгалівського СК Шаларь Н.С.

15-140 Про роботу  виконавчого комітету з питань  оформлення  населенню субсидій  для відшкодування витрат на оплату  житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого  газу, твердого  пічного побутового палива. Доповідає спеціаліст по субсидіях Рубан С.Г.

16-141  Про стан роботи зі зверненнями громадян. Доповідає діловод Зубенко О.А.

17-142 Про призначення відповідального за організацію та ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників на території Савинської селищної ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

18-143 Про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для здійснення підприємницької  діяльності та оформлення паспорта прив’язки. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

19-144Про затвердження  кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. 20 Гвардійської дивізії (ряд магазинів) в  смт Савинці Балаклійського району Харківської області». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

20-145 Про затвердження  кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дороги від АЗС ТОВ «Тім-Оіл» по вул.  Комунальна, б. 14 до перехрестя з вул.  Кооперативна та вул. Гагаріна в  смт Савинці Балаклійського району Харківської області». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

21-146 Про затвердження  кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт системи опалення, водопостачання та каналізації будівлі за адресою: по вул. Пушкінська, 42 в  смт Савинці Балаклійського району Харківської області (коригування)». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

22-147  Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Савинської селищної ради на  І квартал 2019 року. Доповідає секретар виконкому Плотнікова І.І.

23-148 Про організацію громадських робіт   по Савинській селищній раді у 2019 році. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

24-149 Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно – корисних робіт для виконання покарання у вигляді адміністративного стягнення в порядку примусового стягнення в порядку заборгованості зі сплати аліментів на 2019 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

25-150 Про створення формування для обслуговування фонду захисних споруд комунальної форми власності  на території Савинської селищної ради. Доповідає заступник селищного голови Цілюрик С.О.

26-151 Про надання статусу соціального житла. Доповідає заступник селищного голови Цілюрик С.О.

Різне.

 

СЛУХАЛИ: Про стан виконання доходної частини селищного бюджету за 11 місяців  2018 року. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про схвалення проекту селищного бюджету на 2019 рік та прогнозу селищного бюджету на 2019-2021 роки. Доповідає головний бухгалтер Кузьміна А.В.  

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

                                       

СЛУХАЛИ: Про розгляд проекту Положення  про цільовий фонд розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Савинської селищної ради на 2019-2020 роки. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд проекту Програми розвитку місцевого самоврядування Савинської селищної ради  Балаклійського району  Харківської області  на 2019 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

                                            

СЛУХАЛИ: Про розгляд проекту Програми покрашення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2019 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

                                       

СЛУХАЛИ: Про розгляд проекту Програми підтримки розвитку  КП ЖКГ «Савинське» Балаклійського району  Харківської області  на 2019 рік Савинської селищної  ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд проекту Програми розвитку дошкільної освіти на 2019 рік Савинської селищної ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд проекту Програми соціального захисту населення Савинської селищної ради на 2019-2020 роки. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд проекту Програми стабілізації та соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2019 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд проекту Програми Савинської селищної ради члена Асоціації органів місцевого самоврядування в Харківській області. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд проекту Селищної програми розвитку фізичної культури та споруд на 2019 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд  проекту Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою  на 2019 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

                                                                                                          

СЛУХАЛИ: Про розгляд  проекту Програми фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради   на 2019 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про проведення в селищі   новорічних та різдвяних свят. Доповідає заступник селищного голови Цілюрик С.О., директор Савинського БК Заріцька В.Ю., завідувач Довгалівського СК Шаларь Н.С.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про роботу  виконавчого комітету з питань  оформлення  населенню субсидій  для відшкодування витрат на оплату  житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого  газу, твердого  пічного побутового палива. Доповідає спеціаліст по субсидіях Рубан С.Г.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про стан роботи зі зверненнями громадян. Доповідає діловод Зубенко О.А.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про призначення відповідального за організацію та ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників на території Савинської селищної ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

  

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для здійснення підприємницької  діяльності та оформлення паспорта прив’язки. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

  

СЛУХАЛИ: Про затвердження  кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. 20 Гвардійської дивізії (ряд магазинів) в  смт Савинці Балаклійського району Харківської області». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження  кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дороги від АЗС ТОВ «Тім-Оіл» по вул.  Комунальна, б. 14 до перехрестя з вул.  Кооперативна та вул. Гагаріна в  смт Савинці Балаклійського району Харківської області». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження  кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт системи опалення, водопостачання та каналізації будівлі за адресою: по вул. Пушкінська, 42 в  смт Савинці Балаклійського району Харківської області (коригування)». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Савинської селищної ради на  І квартал 2019 року. Доповідає секретар виконкому Плотнікова І.І.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про організацію громадських робіт   по Савинській селищній раді у 2019 році. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно – корисних робіт для виконання покарання у вигляді адміністративного стягнення в порядку примусового стягнення в порядку заборгованості зі сплати аліментів на 2019 рік. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про створення формування для обслуговування фонду захисних споруд комунальної форми власності  на території Савинської селищної ради. Доповідає заступник селищного голови Цілюрик С.О.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

СЛУХАЛИ: Про надання статусу соціального житла. Доповідає заступник селищного голови Цілюрик С.О.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, прикладається.

 

Селищний голова:                                                            Ю.М.Матвієнко

 

Секретар виконкому:                                                      І.І.Плотнікова