ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

Протокол виконкому від 14.06.2019 року

14 червня   2019 року                                 смт Савинці                                                   № 4

 

Головуючий  – селищний голова Матвієнко Ю.М.

Секретар – Плотнікова І.І.   

членів виконкому – 11, присутніх – 7 (список додається).

Приймають участь: Кімакович Л.М. – головний бухгалтер КП ЖКГ «Савинське».

 

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1-52    Про контроль за виконанням рішення “Про  затвердження програми заходів святкування  74-річниці перемоги у Другій світовій війні та Дня пам’яті і примирення ” від 17.04.2019 р. № 40. Доповідають заступник селищного голови Цілюрик С.О.

2-53     Про проведення Дня Івана Купала на території  селищної ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

3-54    Про відзначення Дня Конституції України на території селищної ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

4-55    Про стан розрахунків споживачів    за надані  послуги та укладання договорів з КП ЖКГ «Савинське»  в 2019 році. Доповідає головний бухгалтер  КП ЖКГ «Савинське» Кімакович Л.М.

5-56    Про контроль виконання рішення виконавчого комітету  «Про проведення на території селищної ради санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою територій  у 2019 році» від 13.03.2019 р. № 24. Доповідають заступник селищного голови Цілюрик С.О.

6-57    Про призначення персонально-відповідальної  особи за протидію домашньому насильству. Доповідає заступник селищного голови Цілюрик С.О.

7-58    Про створення комісії по прийманню-передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади смт Савинці,  с. Довгалівка екскаватора ЕО-2625 з державним номером 64-52 ХИ. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

8-59    Про проведення літнього оздоровлення дітей на території Савинської селищної ради у 2019 році. Доповідають заступник селищного голови Цілюрик С.О.

9-60    Про проведення боротьби з карантинними організмами на території селищної ради. Доповідає заступник селищного голови Цілюрик С.О.

10-61    Про внесення змін до рішення виконкому № 150 від 18 грудня 2018 року «Про створення формування для обслуговування фонду захисних споруд комунальної форми власності  на території Савинської селищної ради». Доповідає заступник селищного голови Цілюрик С.О.

11-62    Про затвердження  кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт  м’якої покрівлі  житлового будинку по вул. Північна № 2 «б» смт Савинці  Балаклійського району Харківської області». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

12-63    Про надання дозволу виконавчому комітету Савинської селищної ради на придбання  та встановлення твердопаливного пелетного котла. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

13-64    Про надання дозволу виконавчому комітету Савинської селищної ради на поточний ремонт системи опалення в приміщення бібліотеки для дітей. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

14-65    Про «Капітальний ремонт  вуличного освітлення по вул.  Першотравнева, туп. Шевченка  в смт  Савинці Балаклійського району Харківської області (ТП №137)». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

15-66    Про «Капітальний ремонт  вуличного освітлення по вул.  Чайковського, вул.  Комунальна   в смт  Савинці Балаклійського району Харківської області (ТП №137)». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

16-67    Про «Капітальний ремонт  вуличного освітлення по вул.  Шевченка та  пров. Шевченка в смт  Савинці Балаклійського району Харківської області (ТП №137)». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

17-68    Про затвердження  кошторисної частини проектної документації по робочому проекту Капітальний ремонт  вуличного освітлення по вул.  Чайковського, вул.  Комунальна     в смт  Савинці Балаклійського району Харківської області (ТП №137)». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

18-69    Про затвердження  кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт  вуличного освітлення по вул.  Першотравнева, туп. Шевченка  в смт  Савинці Балаклійського району Харківської області (ТП №137)». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

19-70    Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Савинської селищної ради на  ІІІ квартал 2019 року. Доповідає секретар виконкому Плотнікова І.І.

20-71   Про надання допомоги на лікування   гр.  __________________. Доповідає секретар виконкому Плотнікова І.І.

21-72    Про надання допомоги на лікування  гр.  ____________ для неповнолітнього сина _____________. Доповідає секретар виконкому Плотнікова І.І.

22-73    Про відмову в наданні допомоги на  поховання померлого  _______________. Доповідає секретар виконкому Плотнікова І.І.

23-74    Про надання допомоги на  поховання померлої  ______________________. Доповідає секретар виконкому Плотнікова І.І.

Різне.

 

 

СЛУХАЛИ: Про контроль за виконанням рішення “Про  затвердження програми заходів святкування  74-річниці перемоги у Другій світовій війні та Дня пам’яті і примирення ” від 17.04.2019 р. № 40. Доповідають заступник селищного голови Цілюрик С.О.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, додається.

 

СЛУХАЛИ: Про проведення Дня Івана Купала на території  селищної ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, додається.

 

СЛУХАЛИ: Про відзначення Дня Конституції України на території селищної ради. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, додається.

 

СЛУХАЛИ: Про стан розрахунків споживачів    за надані  послуги та укладання договорів з КП ЖКГ «Савинське»  в 2019 році. Доповідає головний бухгалтер  КП ЖКГ «Савинське» Кімакович Л.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, додається.

 

СЛУХАЛИ: Про контроль виконання рішення виконавчого комітету  «Про проведення на території селищної ради санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою територій  у 2019 році» від 13.03.2019 р. № 24. Доповідають заступник селищного голови Цілюрик С.О.  

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, додається.

 

СЛУХАЛИ: Про призначення персонально-відповідальної  особи за протидію домашньому насильству. Доповідає заступник селищного голови Цілюрик С.О.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, додається.

 

СЛУХАЛИ: Про створення комісії по прийманню-передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади смт Савинці,  с. Довгалівка екскаватора ЕО-2625 з державним номером 64-52 ХИ. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, додається.

 

СЛУХАЛИ: Про проведення літнього оздоровлення дітей на території Савинської селищної ради у 2019 році. Доповідають заступник селищного голови Цілюрик С.О.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, додається.

 

СЛУХАЛИ: Про проведення боротьби з карантинними організмами на території селищної ради. Доповідає заступник селищного голови Цілюрик С.О.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, додається.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення виконкому № 150 від 18 грудня 2018 року «Про створення формування для обслуговування фонду захисних споруд комунальної форми власності  на території Савинської селищної ради». Доповідає заступник селищного голови Цілюрик С.О.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, додається.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження  кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт  м’якої покрівлі  житлового будинку по вул. Північна № 2 «б» смт Савинці  Балаклійського району Харківської області». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, додається.

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу виконавчому комітету Савинської селищної ради на придбання  та встановлення твердопаливного пелетного котла. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, додається.

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу виконавчому комітету Савинської селищної ради на поточний ремонт системи опалення в приміщення бібліотеки для дітей. Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, додається

 

СЛУХАЛИ: Про «Капітальний ремонт  вуличного освітлення по вул.  Першотравнева, туп. Шевченка  в смт  Савинці Балаклійського району Харківської області (ТП №137)». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, додається

 

СЛУХАЛИ: Про «Капітальний ремонт  вуличного освітлення по вул.  Чайковського, вул.. Комунальна   в смт  Савинці Балаклійського району Харківської області (ТП №137)». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, додається

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження  кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт  вуличного освітлення по вул.  Першотравнева, туп. Шевченка  в смт  Савинці Балаклійського району Харківської області (ТП №137)». Доповідає селищний голова Матвієнко Ю.М.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, додається

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Савинської селищної ради на  ІІІ квартал 2019 року. Доповідає секретар виконкому Плотнікова І.І.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, додається

 

СЛУХАЛИ: Про надання допомоги на лікування   гр.  ________________. Доповідає секретар виконкому Плотнікова І.І.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, додається

 

СЛУХАЛИ: Про надання допомоги на лікування  гр.  ______________ для неповнолітнього сина _____________________. Доповідає секретар виконкому Плотнікова І.І.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, додається

 

СЛУХАЛИ: Про відмову в наданні допомоги на  поховання померлого  ___________________. Доповідає секретар виконкому Плотнікова І.І.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, додається

 

СЛУХАЛИ: Про надання допомоги на  поховання померлої  ____________________ .Доповідає секретар виконкому Плотнікова І.І.

ВИРІШИЛИ: Рішення прийнято одноголосно, додається

 

 

Селищний голова :                                                           Ю.М.Матвієнко

 

Секретар виконкому:                                                      І.І.Плотнікова