ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Ізюмського району

ХL сесія VІІ скликання 15.02.2019 року

844-VІІ «Про затвердження порядку денного ХL  сесії  селищної ради VІІ  скликання» 

845-VІІ «Про виконання бюджету за 12 місяців 2018 року»  

846-VІІ «Про внесення змін до рішення XXХІХ сесії VІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 799-VII «Про селищний бюджет на 2019 рік»  додаток 1,  2,  3,  4,  5,  6

847-VІІ «Про звіт з виконання  Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради за 2018 рік» 

848-VІІ «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2019 рік 

849-VІІ «Про затвердження Програми розвитку культури  і туризму   Савинської селищної ради  на 2019 рік»  додаток 1

850-VІІ «Про Програму підтримки об`єднання співвласників багатоквартирних будинків на території селища  Савинці на 2019-2020 роки» 

851-VІІ «Про внесення змін до рішення ХХХV сесії VII скликання № 714–VIІ від 15 червня 2018 року «Про  затвердження ставки земельного податку на 2019 рік

852-VІІ «Про внесення змін до рішення ХХХV сесії VII скликання № 717–VIІ від 15 червня 2018 року «Про затвердження ставки туристичного  збору на 2019 рік»  додаток 1

853-VІІ «Про надання в оренду нежитлових  приміщень  Савинської селищної  ради» 

854-VІІ «Про внесення змін до  штатного розпису КП ЖКГ  «Савинське» Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області

855-VІІ «Про роботу КП ЖКГ «Савинське» у  2018 році та  затвердження фінансового плану  на 2019 рік

856 -VІІ «Про розвиток фізкультури і спорту на території Савинської селищної ради

857-VІІ «Про внесення змін до  Селищної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2019 рік додаток 1

858-VІІ «Про виконання плану роботи за 2018 рік та затвердження плану роботи селищної ради  на 2019 рік додаток 1

859-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.__________, ___   в смт Савинці»  

860-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. __________, ____ в смт Савинці»  

861-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______, __ в смт Савинці » 

862-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________,___  в смт Савинці» 

863-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. ___________,___в с. Довгалівка

864-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по туп. ___________, ___  в смт Савинці» 

865-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по пров. ___________,__ в смт Савинці»

866-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. ___________, ___ в смт Савинці»  

867-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.__________, ____   в смт Савинці»  

868-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. ___________, ___ в смт Савинці»  

869-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. ___________,___ в смт Савинці » 

870-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. ___________,____ в с. Довгалівка»

871-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, ___ в смт Савинці»  

872-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. __________, ___ в смт Савинці» 

873-VІІ «Про передачу у власність безкоштовно земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд розташована в смт Савинці  по вул. _________, ___, кадастровий номер- 6320255700:00:003:0504» 

874-VІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. ________________________ для  ведення особистого селянського господарства  зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення  за рахунок земель житлової та громадської забудови, розташованої в с. Довгалівка вул. _________________ (в кінці присадибної ділянки по вул. ____________,____) Балаклійського району Харківської області»  

875-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. __________, ___ в смт Савинці»  

876-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. _________, ___ в смт Савинці»  

877-VІІ «Про внесення змін до рішення ХХХІХ сесії  VIІ скликання  Савинської селищної ради  від 21 грудня 2018 року № 831 –VIІ «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку забудованої земельної ділянки для обслуговування нежитлового об’єкту–виробничих будівель та споруд, площею 0,8642 га кадастровий номер 6320255700:00:001:0195 розташована по вул.________________, ____  в смт  Савинці та продаж вишезазначеної ділянки  гр. ______________»