ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

ХLII сесія VІІ скликання 19.04.2019 року

898-VІІ «Про затвердження порядку денного ХLII  сесії  селищної ради VІІ  скликання» 

899-VІІ «Про виконання бюджету за І квартал  2019 року» 

900-VІІ «Про внесення змін до рішення XXХІХ сесії VІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 799-VII «Про селищний бюджет на 2019 рік». додатки 1,  2,  3,  4,  5, 

901-VІІ «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2019 рік» 

902-VІІ «Про внесення змін до Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради на 2019 рік» 

903-VІІ «Про внесення змін до Програми підтримки розвитку КП ЖКГ «Савинське» Балаклійського району  Харківської області  на 2019 рік Савинської селищної  ради» 

904-VІІ «Про внесення змін до Програми покращення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2019 рік» 

905-VІІ «Про затвердження внесення змін до Програми підтримки об`єднання співвласників багатоквартирних будинків на території селища  Савинці на 2019-2020 роки» 

906-VІІ «Про надання  матеріальної допомоги для вирішення соціально – побутових питань  заступнику селищного голови з питань виконавчої діяльності Цілюрик С.О.» 

907-VІІ «Про затвердження Положення про громадські слухання в Савинській селищній раді» . додаток.

908-VІІ «Про Положення про порядок відшкодування фактичних  витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» 

909-VІІ «Про прийняття в комунальну власність вуличного освітлення» 

910-VІІ «Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка екскаватора ЕО-2625 з державним номером 64-52 ХИ» 

911-VІІ «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель колективної  власності КСП «Маяк», для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва, розташованої  за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради   гр. ______________» 

912-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________,__  в смт Савинці» 

913-VІІ  «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  (паю) в натурі (на місцевості) гр. ______________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Маяк» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області » 

914-VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Довгалівка по вул.___________, ___ за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності» 

915-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. _________, ___в смт Савинці » 

916-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по туп. ___________, ___в смт Савинці » 

917-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________,___в смт Савинці » 

918-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, ___  в смт  Савинці » 

919-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. _________, ____ в смт Савинці » 

920-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по пров. ______________, ___  в смт Савинці»