ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

ХLIII сесія VІІ скликання 21.06.2019 року

№ 921-VІІ «Про затвердження порядку денного ХLIIІ  сесії  селищної ради VІІ  скликання»

№ 922-VІІ «Про виконання бюджету за 5 місяців  2019 року» 

№ 923-VІІ «Про внесення змін до рішення XXХІХ сесії VІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 799-VII «Про селищний бюджет на 2019 рік». додаток 1,  2,  3,  4,  5,   

№ 924-VІІ «Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2019 рік» 

№ 925-VІІ «Про внесення змін до Програми розвитку дошкільної освіти на 2019 рік Савинської селищної ради» 

№ 926-VІІ «Про внесення змін до Програми соціального  захисту населення Савинської селищної ради на 2019-2020 роки» 

№ 927-VІІ «Про внесення змін до Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради на 2019 рік» 

№ 928-VІІ «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2019 рік» 

№ 929-VІІ «Про дозвіл на підвищення вартості щоденного харчування дітей в дошкільному навчальному закладі селищної ради» 

№ 930-VІІ «Про комплектування груп у Савинському  дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 1 Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області» 

№ 931-VІІ «Про затвердження акта  приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади  смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області екскаватора ЕО-265 з державним номером 64-52 ХИ» 

№ 932-VІІ «Про встановлення ставок та пільг із сплати  земельного податку на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області на 2020 рік» 

№ 933-VІІ «Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області на  2020 рік» 

№ 934-VІІ «Про затвердження ставок єдиного податку на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області на 2020 рік» 

№ 935-VІІ «Про затвердження ставки транспортного податку на території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області на 2020 рік» 

№ 936-VІІ  «Про внесення змін до  складу виконавчого комітету» 

№ 937-VІІ «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення  побутових відходів на території Савинської селищної ради  Балаклійського району Харківської області» 

№ 938-VІІ «Про дозвіл КП ЖКГ “Савинське”  на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» 

№ 939-VІІ «Про дозвіл КП ЖКГ “Савинське”  на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» 

№ 940-VІІ «Про надання  матеріальної допомоги для вирішення соціально – побутових питань  селищному голові Матвієнку Ю.М.» 

№ 941-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  (паю)  в натурі  (на  місцевості)  гр. _______________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Маяк» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межаминаселених пунктів на  території Савинської селищної ради Балаклійського району  Харківської  області» 

№ 942-VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. _________ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташованої  в смт Савинці по  вул. ___________, ___Балаклійського  району Харківської області за рахунок земель запасу  житлової та громадської забудови комунальної власності  (землі запасу не надані у власність та користування  громадянам чи юридичним особам)» 

№ 943-VІІ «Про передачу у власність безкоштовно земельну  ділянку для будівництва та обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд розташована  в смт Савинці по вул. ________,___,  кадастровий номер- 6320255700:00:003:0510» 

№ 944-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. __________, __ в смт Савинці» 

№ 945-VІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. __________________ для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташованої в смт Савинці  по  вул. ____________, __ Балаклійського району Харківської області» 

№ 946-VІІ «Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства  із земель запасу сільськогосподарського призначення  комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в с. Довгалівка» 

№ 947-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. ___________, __ в смт Савинці» 

№ 948-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________, __  в смт Савинці» 

№ 949-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. __________, ___ в смт Савинці» 

№ 950-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, __ в с. Довгалівка» 

№ 951-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  (паю)  в натурі  (на  місцевості)  гр. ________________  за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  розташованої за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради Балаклійського району  Харківської  області» 

№ 952-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  (паю)  в  натурі  (на  місцевості)  гр. ________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Маяк» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області» 

№ 953-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  (паю)  в  натурі  (на  місцевості)  гр. _________________за рахунок земель колективної власності  КСП «Маяк» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області» 

№ 954-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, _______ в смт Савинці» 

№ 955-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. ______________, ___3 в смт Савинці» 

№ 956-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю)  в  натурі  (на  місцевості)  гр. ______________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Маяк» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області» 

№ 957-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______________, __  в смт Савинці» 

№ 958-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  (паю)  в  натурі  (на  місцевості)  гр. _______________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Маяк» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області» 

№ 959-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по в’їзд _________, ___ в смт Савинці»