ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

ХLV позачергова сесія VІІ скликання 06.08.2019 року

967-VІІ «Про затвердження порядку денного ХLV  сесії  селищної ради VІІ  скликання»

968-VІІ «Про виконання бюджету за 7 місяців   2019 року»

969-VІІ «Про внесення змін до рішення XXХІХ сесії VІІ скликання від 21 грудня 2018 року № 799-VII «Про селищний бюджет на 2019 рік». додаток 1,  2,  3,  4,  5,  6  

970-VІІ «Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2019 рік» 

971-VІІ «Про внесення змін до Програми розвитку дошкільної освіти на 2019 рік Савинської селищної ради»

972-VІІ «Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2019 рік» 

973-VІІ «Про внесення змін до рішення Савинської селищної ради «Про затвердження штатних розписів апарату управління,  бухгалтерів селищної ради,  обслуговуючого персоналу, благоустрою, встановлення надбавок та доплат» від 21 грудня 2018 року № 802-VIІ»  

974-VІІ «Про  використання службового легкового автомобіля ВАЗ 211440 та затвердження норми витрат пального»  

975-VІІ «Про прийняття в комунальну власність вуличного освітлення.»  

976-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по пров. _______, __в смт Савинці» 

977-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________, __  в с. Довгалівка» 

978-VІІ «Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення у власність земельної  ділянки у розмірі земельної частки (паю).» 

979-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________,__  в с. Довгалівка» 

980-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. ___________,__ в смт Савинці» 

981-VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. __________  в смт Савинці зі зміною цільового призначення та переведення до категорії земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови» 

982-VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Савинці по вул. ____________, __ за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності» 

983-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновл__________,__ в смт Савинці» 

984-VІІ «Про розгляд заяви вх. № 168 від 30.07.2019 р. ФО-П _________________.» 

985-VІІ «Про розгляд заяви вх. № 167 від 30.07.2019 р. ФО-П __________________» 

986-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. ____________, __ в смт Савинці.» 

987-VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  індивідуального садівництва в смт. Савинці по вул. _______________,__ зі зміною цільового призначення та переведення до категорії земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності » 

988-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _____________,__ в смт Савинці» 

989-VІІ «Про виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для обслуговування  зеленої зони- парка розташованого в  смт  Савинці  по вул. Соборній"