ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

ХLIХ сесія VІІ скликання 12.02.2020 року

1077-VІІ  Про затвердження порядку денного ХLІХ  сесії  селищної ради VІІ  скликання

1078-VІІ  Про виконання бюджету за 12 місяців  2019 року

1079-VІІ  Про внесення змін до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2020 рік  

1080-VІІ  Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2020 рік 

1081-VІІ  Про внесення змін до Програми підтримки об`єднання співвласників багатоквартирних будинків на території селища  Савинці на 2019-2020 роки

1082-VІІ  Про внесення змін до  Програми розвитку культури  і туризму   Савинської селищної ради  на 2020 рік 

1083-VІІ  Про внесення змін до Програми покращення  екологічного стану Савинської селищної ради на 2020 рік 

1084-VІІ  Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік» . додатки  1 2,  3,  4,  5,  6

1085-VІІ  Про роботу селищного голови та виконавчого комітету Савинської  селищної ради за 2019 рік . додаток.

1086-VІІ  Про виконання плану роботи за 2019 рік та  затвердження плану роботи селищної ради  на 2020 рік . додаток.  

1087-VІІ  Про розвиток фізкультури і спорту на території Савинської селищної ради  

1088-VІІ  Про роботу КП ЖКГ «Савинське» у  2019 році та  затвердження фінансового плану  на 2020 рік

1089-VІІ  Про дозвіл КП ЖКГ “Савинське”  на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій 

1090-VІІ  Про внесення змін до  штатного розпису комунального підприємства житлово-комунального  господарства  «Савинське» Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області

1091-VІІ  Про участь у обласному конкурсі міні - проєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2020 році» 

1092-VІІ  Про затвердження антикорупційної програми Савинської селищної ради на 2020 рік 

1093-VІІ  Про надання в оренду нежитлового  приміщення  Савинської селищної  ради

1094-VІІ  Про прийняття в комунальну власність вуличного освітлення 

1095-VІІ  Про передачу комунального майна   в  оперативне управління КП ЖКГ «Савинське»

1096-VІІ  Про затвердження рішення виконавчого комітету  «Про прийняття Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради на 2020 рік» від 31.01.2020 р. № 11» 

1097-VІІ  Про надання згоди на відчуження нежитлової будівлі «А1» площею   170,6  кв. м., розташованої за адресою: вул. Леоніда Талалая, 3 в смт Савинці Балаклійського району Харківської області

1098-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. ___________,__ в смт Савинці  та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно» 

1099-VІІ «Про встановлення розміру орендної плати за земельну ділянку  для обслуговування  нежитлової  будівлі – магазину в смт Савинці  по вул. 20 Гв. Дивізії,9 (кадастровий номер 6320255700:00:003:0167) та надання її в користування (на умовах оренди)  терміном на 30 років» 

1100-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул.____________,___в с Довгалівка та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно» 

1101-VІІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  розташованої  в с. Довгалівка по вул. _________,___» 

1102-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. __________,__в смт Савинці  та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно» 

1103-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд по вул. ____________,__ в смт Савинці та передача земельної ділянки у власність безкоштовно» 

1104-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. _________,__в смт Савинці» 

1105-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд по вул. __________, ___   в смт Савинці» 

1106-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. ____________,___ в смт Савинці та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно» 

1107-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по пров. _________, ___в смт Савинці та передача у власність безкоштовно земельної  ділянки» 

1108-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. _________, ___ в смт Савинці та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно» 

1109-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _______________,__ в смт Савинці» 

1110-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. ____________,___в смт Савинці та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно» 

1111-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ______________ за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області» 

1112-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ______________ за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області» 

1113-VІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ______________ за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області» 

1114-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______________, __  в смт Савинці» 

1115-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ________________, __  в с. Довгалівка» 

1116-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _______________, __  в с. Довгалівка» 

1117-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, __  в смт Савинці» 

1118-VІІ «Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ___________, __в смт Савинці» 

1119-VІІ «Про передачу у власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, кадастровий номер- 6320255700:00:004:0408 розташованої в смт Савинці  по вул. ___________,__» 

1120-VІІ «Про виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі розташованої в смт Савинці по вул. Леоніда Талалая, 3» 

1121-VІІ «Про повторний розгляд листа Приватного Акціонерного Товариства «Балаклійське хлібоприймальне   підприємство» від 19.08.2019р. № 245 (вх. № 797 від 20.08.2019 р.)»