ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

LІ сесія VІІ скликання 20.05.2020 року

1139 -VII Про затвердження порядку денного LІ  сесії  VІІ скликання

1140-VII  Про виконання бюджету за 4 місяці 2020 року.

1141 -VII Про внесення змін до Програми Стабілізації та соціально – економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2020 рік. 

1142 -VII Про внесення змін до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2020 рік.

1143 -VII Про внесення змін до Програми підтримки об`єднання Співвласників багатоквартирних будинків на території селища  Савинці на 2019-2020 роки.

1144 -VII Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік». додатки 1,  2,  3,  4,  5,  6

1145 -VII Про дозвіл на підвищення вартості щоденного харчування дітей в дошкільному навчальному  закладі селищної ради.

1146 -VII Про затвердження Програми безоплатної правової допомоги населенню смт Савинці та села Довгалівка на 2020 рік.

1147 -VII  Про прийняття в комунальну власність вуличного освітлення.

1148 -VII Про прийняття в комунальну власність колодязя загального користування.

1149 -VII Про затвердження Положення про виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Савинської селищної ради.

1150 -VII Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району у комунальну власність територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка автомобілів:  ГАЗ 95312 з державним номером АХ9003ЕК та УАЗ-3909 з державним номером 20558ХА.

1151 -VII Про дозвіл КП ЖКГ “Савинське”  на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

1152 -VII Про вихід із членів   Асоціації органів місцевого самоврядування  Харківської області.

1153 -VII Про вступ до Всеукраїнської асоціації  органів місцевого самоврядування  «Асоціація міст України».

1154 -VII Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності розташованої в смт Савинці.

1155 -VII Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ____________,__  в смт Савинці.

1156 -VIIПро передачу у власність безкоштовно земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд, кадастровий номер- 6320255700:00:003:0514 розташованої в смт Савинці   по вул. ______________,__.

1157 -VII Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості),  за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів  на  території Савинської селищної ради  гр. ___________________.

1158 -VII Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд        по вул. _____________,___  в смт Савинці.

1159 -VII Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _____________,___  в с. Довгалівка.

1160 -VII Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Довгалівка по вул. __________й (в кінці присадибної ділянки по вул. ___________,__ ) зі зміною цільового призначення та переведення до категорії земель  сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови.

1161 -VII Про  надання дозволу на розробку проєкту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки для будівництва  індивідуальних гаражів по вул. _______________, гараж №__   за рахунок земель житлової та громадської забудови.

1162 -VII Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів розташованої  в смт Савинці по вул. ____________, гараж № __.

1163 -VII Про розгляд заяви вх. № 116 від 05.05.2020 гр. _________________________.

1164 -VII Про розгляд листа 7102ВИХ-20-401 від 23.03.2020 начальника Харківського ЛВУМГ С.Ю.Ханикіна.

1165 -VII Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  обслуговування  нежитлового об’єкту  яка розташована смт. Савинці, вул. Леоніда Талалая,3.

1166 -VII Про черговий розгляд листа Приватного Акціонерного Товариства «Балаклійське хлібоприймальне   підприємство» від 19.08.2019р. № 245(вх. № 797 від 20.08.2019р.).

1167 -VII Про надання ПрАТ «Балаклійське ХПП» дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок не витребуваних земельних часток(паїв), згідно раніше затвердженого проекту  землеустрою щодо організації  території земельних часток(паїв) колективної власності КСП «Маяк» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами  населених пунктів на  території Савинської селищної ради  Балаклійського району Харківської області, з метою подальшої передачі в оренду.

1168 -VII Про надання ПрАТ «Балаклійське ХПП» дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок не витребуваних земельних часток(паїв), згідно раніше затвердженого проекту землеустрою щодо організації  території земельних часток (паїв) колективної власності КСП «Маяк» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами  населених пунктів на  території Савинської селищної ради  Балаклійського району Харківської області, з метою подальшої передачі в оренду.

1169 -VII Про надання ПрАТ «Балаклійське ХПП» дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за рахунок не витребуваних земельних часток(паїв), згідно раніше затвердженого проекту  землеустрою щодо організації  території земельних часток(паїв) колективної власності КСП «Маяк» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами  населених пунктів на  території Савинської селищної ради  Балаклійського району Харківської області, з метою подальшої передачі в оренду.