ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

LV позачергова сесія VІІ скликання 28.09.2020 року

1255- VІІ Про затвердження порядку денного LV  позачергової сесії  VІІ скликання

1256- VІІ Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік». додатки 1,   2,   3,   4,   5,   6

1257- VІІ Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2020 рік.

1258- VІІ Про внесення змін до Селищної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2020 рік.

1259- VІІ Про зарахування  земельної ділянки розташованої  по вул. __________,___ в с. Довгалівка до земель запасу  житлової та громадської забудови селищної ради.

1260- VІІ Про передачу у власність безкоштовно земельної ділянки для обслуговування індивідуальних гаражів із земель житлової та громадської забудови комунальної власності розташованої в смт Савинці  по вул. _________, гараж № ___.

1261- VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташованої в с. Довгалівка по вул. _____________,___  за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності.

1262- VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. ____________,___ зі зміною  цільового призначення та переведення до категорії земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності.

1263- VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. __________,___ зі зміною  цільового призначення та переведення до категорії земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності.

1264- VІІ  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства  розташованої в смт Савинці  по вул. _________ із земель запасу сільськогосподарського призначення  комунальної власності.

1265- VІІПро надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  в смт Савинці  по вул. _________  зі зміною цільового призначення та переведення до категорії  земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності.