ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

LVІ позачергова сесія VІІ скликання 21.10.2020 року

1266-VІІ Про затвердження порядку денного LVІ  позачергової сесії  VІІ скликання

1267-VІІ  Про виконання бюджету за 9 місяців 2020 року. додаток.

1268-VІІ Про затвердження рішення виконавчого комітету  “Про внесення змін до  Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради на 2020 рік” від 12.10.2020 р. № 99.

1269-VІІ Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік». додатки   1,   2,   3,   4,   5,   6

1270-VІІ Про прийняття в комунальну власність вуличного освітлення.

1271-VІІ Про намір передачі в оренду майна  територіальної громади смт Савинці, с. Довгалівка Балаклійського району Харківської області  та включення об’єктів нерухомого майна до Переліку другого типу для передачі майна в оренду без проведення аукціону.

1272-VІІ Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд        по вул. ___________, __   в смт  Савинці.

1273-VІІ Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд        по вул. ___________, __  в с. Довгалівка.

1274-VІІ Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по  вул. ___________, __ в смт Савинці.

1275-VІІ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по пров. ________,__в смт Савинці  та передачу земельної  ділянки у власність безкоштовно.

1276-VІІ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. ____________,__ в с. Довгалівка та передачу земельної  ділянки у власність безкоштовно.

1277-VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення розташованої в смт Савинці по вул. Заводській.

1278-VІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення розташованої в смт Савинці по вул. Заводській.

1279-VІІ Про скасування рішення LІV сесія VIІ скликання Савинської селищної ради № 1229 –VIІ від 17 вересня 2020 року  «Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної  ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель колективної  власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради  гр. _______________________».