ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Ізюмського району

LVІI позачергова сесія VІІ скликання 25.11.2020 року

1280-VII Про затвердження порядку денного LVІІ  позачергової сесії  VІІ скликання

1281-VII Про виконання бюджету за 10 місяців 2020 року.

1282-VII Про внесення змін до Програми розвитку дошкільної освіти на 2020 рік Савинської селищної ради.

1283-VII Про внесення змін до Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2020 рік.

1284-VII Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2020 рік.

1285-VII Про внесення змін до  Програми розвитку культури і туризму   Савинської селищної ради  на 2020 рік.

1286-VII Про внесення змін до  Програми соціального захисту населення Савинської селищної ради на 2019-2020 рокию

1287-VII Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік». додатки     1,    2,     3,   4,   5,   6

1288-VII Про встановлення надбавки за вислугу років селищному голові Матвієнку Ю.М.

1289-VII Про преміювання  Савинського селищного голови Матвієнка Ю.М.  та заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Цілюрик С.О. до Дня місцевого самоврядування.

1290-VII Про створення фінансового управління Савинської селищної ради, затвердження Положення про фінансове управління та вжиття заходів щодо його державної реєстрації.

1291-VII Про затвердження структури фінансового управління Савинської селищної ради.

1292-VII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. ___________, __ в смт Савинці та передачу земельної  ділянки у власність безкоштовно.

1293-VII Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів розташованої  в смт Савинці по вул. ______, гараж № _____. 

1294-VIIПро затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої в смт Савинці  по пров _________,__зі зміною цільового призначення та  переведення до категорії земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови  та передачу земельної  ділянки у власність безкоштовно

1295-VII Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки для індивідуального садівництва зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель  сільськогосподарського призначення за рахунок земель  житлової та громадської забудови розташованої в с. Довгалівка  по вул. __________,___ Балаклійського району Харківської області  та передача у власність безкоштовно земельної ділянки.

1296-VII Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки для індивідуального садівництва зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель  сільськогосподарського призначення за рахунок земель  житлової та громадської забудови розташованої в с. Довгалівка по вул. ________,___Балаклійського району Харківської області та передача у власність безкоштовно земельної ділянки.

1297-VII Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд         по вул. ____________,__ в смт Савинці.

1298-VII Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд         по вул. ________,__  в с. Довгалівка.

1299-VIIПро затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. __________,__ в смт Савинці та передачу земельної  ділянки у власність безкоштовно.

1300-VII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. _________,__ в смт Савинці та передачу земельної  ділянки у власність безкоштовно.

1301-VII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок(паю) в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за рахунок земель колективної власності КСП «Маяк», розташованих за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області.

1302-VII Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної  ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель колективної  власності КСП «Маяк», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради   гр. ________________і.

1303-VII Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд         по вул. ___________, __   в смт Савинці.

1304-VII Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. __________, __  в смт Савинці.

1305-VII Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд          по вул. __________,__  в смт Савинці.

1306-VII Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  розташованої в смт Савинці  по вул. __________ із земель запасу сільськогосподарського призначення  комунальної власності та передача у власність безкоштовно земельної ділянки.

1307-VII Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови розташованої в смт Савинці  по вул. __________ Балаклійського району Харківської області та передача у власність безкоштовно земельної ділянки.