ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

IІІ позачергова сесія VІІI скликання 29.12.2020 року

58- VІІІ Про затвердження порядку денного пленарного засідання ІІІ позачергової сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання

59-VІІІ Про внесення доповнень  до  Положення про старост Савинської селищної ради.

60-VІІІ Про виготовлення гербових номерних печаток та штампів старостами сіл та селищ,  печаток та кутових штампів для Савинської селищної  ради.

61-VІІІ  Про закріплення за виборчими округами селищної ради депутатів Савинської селищної ради.

62-VІІІ  Про затвердження Положення  про загальний відділ Савинської селищної ради.

63-VІІІ Про затвердження Положення про  централізовану  бухгалтерію Савинської селищної ради.

64-VІІІ Про затвердження Положення  про відділ освіти  Савинської селищної ради.

65-VІІІ Про затвердження Положення  про відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я Савинської селищної ради.

66-VІІІ  Про затвердження Положення про відділ земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, екології, архітектури та містобудування Савинської селищної ради.

67-VІІІ  Про затвердження Положення про відділ культури та спорту Савинської селищної ради.

68-VІІІ  Про затвердження Положення про відділ комунального майна, житлово-комунального господарства, благоустрою та транспорту.

69-VІІІ Про внесення змін до рішення  Савинської селищної ради від 10 грудня 2020 року № 7-УІІІ «Про затвердження структури виконавчих органів Савинської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».додаток.

70-VІІІ  Про внесенні змін до рішення Савинської селищної ради від 22 грудня 2020 року № 42-УІІІ «Про затвердження штатного розпису   апарату  Савинської селищної ради VІІІ скликання, її  виконавчих органів   та умови оплати праці». додаток.

71-VІІІ  Про внесення змін до рішення сільської ради від 19 грудня 2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік» (зі змінами) (20301508000) (код бюджету). додатки   1,   2,   3,   4,   5,   6,   7

72-VІІІ  Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2019 року «Про сільський бюджет   на 2020  рік» (зі змінами) (20301511000) (код бюджету). додатки   1,   2,   3,   4,   5,   6,   7

73-VІІІ Про внесення змін до рішення ХLVІІІ сесії VІІ скликання від 17 грудня 2019 року № 1060-VII «Про селищний бюджет на 2020 рік». додатки   1,   2,   3,   4,   5,   6

74-VІІІ  Про встановлення розміру харчування дітей у Савинському дошкільному навчальному  закладі  (ясла – садок) №1 та Веселівському ДНЗ (ясла-садок) на 2021 рік.

75-VІІІ  Про прийняття   із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Ізюмського району Харківської області у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району Харківської області закладів освіти району та їх нерухомого майна що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Ізюмського району Харківської області.

76-VІІІ Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету ради Савинської селищної ради.

77-VІІІ  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної  ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  за рахунок земель колективної  власності КСП «Червоноармієць», для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території  Морозівської сільської  ради   гр. _________________________.

78-VІІІ  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

79-VІІІ  Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для індивідуального  садівництва в с. Довгалівка Балаклійського району  Харківської області.

80-VІІІ  Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості),  за рахунок земель колективної власності КСП «Зоря», для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва, розташованої за межами населених пунктів  на  території Вишнівської сільської  ради  гр. _______________.

81-VІІІ Про розгляд заяви вх. № 1312 від 28.12.2020 р. гр. _________________.

82-VІІІ  Про надання згоди на встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______________,__ в смт Савинці.

83-VІІІ  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт Савинці по вул. _______________, __.

84-VІІІ  Про дострокове припинення дії договору оренди земельної ділянки для встановлення та обслуговування торгівельного кіоску  складеного 20.04.2006 р. та зареєстрованого у Балаклійському районному відділі ХРФ ДП ЦДЗК 22.06.2006 р. за № 040668300001, за згодою сторін та в зв’язку з ліквідацією підприємницької діяльності  ФО-П _______________, кадастровий номер земельної ділянки-6320255700:00:003:0255.

85-VІІІ  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства  по вулиці Миру в селі Вишнева Балаклійського району Харківської області  із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності та передача у власність безкоштовно земельної ділянки.

86-VІІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства  по вулиці Миру в селі Вишнева Балаклійського району Харківської області  із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності та передача у власність безкоштовно земельної ділянки.

87-VІІІ Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства  в межах населеного пункту села Вишнева Балаклійського району Харківської області  із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності та передача у власність безкоштовно земельної ділянки.

88-VІІІ  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства  по вулиці Миру в селі Вишнева Балаклійського району Харківської області  із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності та передача у власність безкоштовно земельної ділянки.

89-VІІІ  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. Кринична в селі Морозівка та передачу земельної  ділянки у власність безкоштовно.

90-VІІІ  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) по вул. _________, __  в село Веселе та передачу земельної  ділянки у власність безкоштовно.

91-VІІІ  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  розташованої в селі Морозівка  Балаклійського району Харківської області  із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності та передача у власність безкоштовно земельної ділянки.

92-VІІІ  Про продовження терміну дії дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 2,000 га, розташованої в с. Залиман  Балаклійського району Харківської області гр.  _____________.

Різне.