ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

IV позачергова сесія VІІI скликання 22.01.2021 року

93-VІІІ  Про затвердження порядку денного пленарного засідання ІV позачергової сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання

94-VІІІ Про затвердження актів  приймання-передачі закладів освіти та їх нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міст Ізюмського  району Харківської області у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області.

95-VІІІ Про прийняття в комунальну власність вуличного освітлення.

96-VІІІ Про затвердження Програми підтримки об`єднань співвласників багатоквартирних будинків на території Савинської селищної ради  на 2021-2022 роки.

97-VІІІ Про затвердження Програми та Положення про порядок надання одноразової  матеріальної допомоги населенню Савинської селищної ради на 2021-2022 роки. додаток.

98-VІІІ  Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2022 роки. додаток.

99-VІІІ  Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 12 місяців 2020 року.

100-VIII  Про затвердження звіту про виконання  сільського бюджету Морозівської сільської ради за 12 місяців 2020 року.

101-VIII Про затвердження звіту про виконання  сільського бюджету Залиманської сільської ради за 12 місяців 2020 року.

102-VIII Про затвердження звіту про виконання    сільського бюджету  Вишнівської сільської ради за 12 місяців 2020 року.

103-VIII Про затвердження звіту про виконання     сільського бюджету Веселівської сільської ради за 12 місяців 2020 року.

104-VIII Про  встановлення надбавки за престижність праці педагогічним працівникам  дошкільних, загальноосвітніх та позашкільної освіти навчальних закладів.

105-VIII Про внесення змін до  комплексної Програми соціального захисту населення  Савинської селищної ради  на 2021  рік.

106-VIII Про внесення змін до  Програми розвитку освіти Савинської селищної ради  на 2021  рік.

107-VIII Про внесення змін до  Програми  фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2021 рік.

108-VIII Про внесення змін до  Програми розвитку культури і туризму   Савинської селищної ради  на 2021 рік.

109-VIII Про внесення змін до  Програми Савинської селищної ради  члена Асоціації міст України.

110-VIII Про внесення змін до  Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Савинської селищної  ради на 2021 рік.

111-VIII Про внесення змін до  Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2021 рік.

112-VIII Про внесення змін до  Програми  соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2021 рік.

113-VIII Про внесення змін до рішення ІІ сесії VІІІ скликання від 22 грудня 2020 року № 41-VIІI «Про селищний бюджет на 2021 рік. 20550000000.». додатки    1,   2,   3,   4,   5,   6

114-VIII Про  затвердження розпоряджень з основної діяльності селищного голови, виданих  в міжсесійний період.

115-VIII Про організацію харчування учнів навчальних закладів Савинської селищної ради та затвердження вартості харчування.

116-VIII Про  звернення депутатів Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України,  НКРЕКП, АТ «Оператор газорозподільної системи Харківгаз», ТОВ «Харківгаз збут» щодо ситуації з підвищення тарифів на газ, послуги з розподілу газу,  електроенергію.

117-VIII Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету ради Савинської селищної ради.

118-VIII Про надання згоди на встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. ______________, ___ в смт. Савинці.

119-VIII Про розгляд заяви гр. ______________________ від 20.01.2021 (вх. № 35 від 20.01.2021).

120-VIII Про передачу у власність безкоштовно  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд,  кадастровий номер – 6320255701:00:001:0181 розташованої в с. Довгалівка по вул. ______________, ___.

121-VIII Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки гр. ________________ для ведення особистого селянського господарства  розташованої в смт. Савинці по вул. Заводська та  передачі земельної ділянки у власність безкоштовно.

122-VIII Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Савинці вул. ____________, __.

123-VIII Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки гр. _____________і для ведення особистого селянського господарства  розташованої в смт  Савинці по вул. Заводська та передачі земельної ділянки у власність безкоштовно.

124-VIII Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки гр. _______________ для ведення особистого селянського  господарства   розташованої в селі Морозівка  Балаклійського району Харківської області  із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності та передачі земельної ділянки у власність безкоштовно.

125-VIII Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки гр. ____________  для ведення особистого селянського  господарства  розташованої в селі Морозівка Балаклійського району Харківської області  із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності та передачі земельної ділянки у власність безкоштовно.

126-VIII Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки гр. _______________ для ведення особистого селянського  господарства  розташованої в селі Морозівка  Балаклійського району Харківської області із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності та передачі земельної ділянки  у власність безкоштовно.

127-VIII Про надання у власність гр. _______________ земельної ділянки площею 3,2918 га за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць», розташованої за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

128-VIII Про надання гр. __________________ дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею  2,0 га, розташованої в межах населеного пункту с. Морозівка за рахунок земель житлової та громадської забудови Морозівської сільської ради.

129-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ___________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

130-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі(на місцевості) гр. ____________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

131-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _______________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

132-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ___________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

133-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

134-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _________________ за рахунок земель  колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

135-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

136-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

137-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ___________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області.

138-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ___________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

139-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _________________,за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

140-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ___________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

141-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ___________________за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

142-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _________________ за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

143-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. _________________за рахунок земель колективної власності  КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на  території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області

144-VIII Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦЗП 03.07) та про проведення земельних торгів у формі аукціону.