ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

VІ сесія VІІI скликання 24.03.2021 року

167-VІІІ Про затвердження порядку денного пленарного засідання VІ сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання

168-VІІІ Про затвердження та прийом залишків коштів, що утворилися на рахунках районних бюджетів ліквідованих районів станом на 01 січня 2021 року між територіальними громадами Ізюмського району.

169-VІІІ Про внесення змін до  Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2021 рік.

170-VІІІ Про внесення змін до  Програми розвитку культури і туризму   Савинської селищної ради  на 2021 рік.

171-VІІІ Про внесення змін до  Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Савинської селищної  ради на 2021 рік.

172-VІІІ Про внесення змін до  комплексної Програми соціального захисту населення  Савинської селищної ради  на 2021  рік.

173-VІІІ Про внесення змін до  Програми  фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2021 рік.

174-VІІІ Про внесення змін до  Програми розвитку освіти Савинської селищної ради  на 2021  рік.

175-VІІІ Про внесення змін до  Програми підтримки об`єднань співвласників багатоквартирних будинків на території Савинської селищної ради  на 2021-2022 роки.

176-VІІІ Про внесення змін до  Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2022 роки.

177-VІІІ Про внесення змін до рішення ІІ сесії VІІІ скликання від 22 грудня 2020 року № 41-VIІI «Про селищний бюджет на 2021 рік. 20550000000.». додатки 1,     2,     3,     4,      5,    6

178-VІІІ Про затвердження Програми  цивільного захисту Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області  на 2021 рік. додаток 1

179-VІІІ Про затвердження Комплексної програми профілактики правопорушень в Савинській селищній раді Ізюмського району Харківської області. додаток 1,   2

180-VІІІ Про роботу КП ЖКГ «Савинське» у  2020 році.

181-VІІІ Про роботу КП «Вишнівське»  у  2020 році.

182-VІІІ Про роботу КП  «Криниця» у  2020 році. 

183-VІІІ Про надання згоди на списання майна Савинської територіальної громади Ізюмського району  Харківської області.

184-VІІІ Про затвердження передавального акту Вишнівської  сільської ради Балаклійського району Харківської області.

185-VІІІ Про затвердження передавального акту Веселівської  сільської ради Балаклійського району Харківської області.

186-VІІІ Про затвердження передавального акту Морозівської  сільської ради Балаклійського району Харківської області.

187-VІІІ Про затвердження передавального акту Залиманської   сільської ради Балаклійського району Харківської області.

188-VІІІ Про прийняття у комунальну власність Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області  Веселівського дошкільного навчального закладу  (ясла-садок) Веселівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

189-VІІІ Про прийняття у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області  Комунального підприємства  «Вишнівське.

190-VІІІ Про прийняття у комунальну власність Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області  Комунального підприємства  «Криниця».

191-VІІІ Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального підприємства «Криниця» Савинської селищної ради в новій редакції.

192-VІІІ Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального підприємства «Вишнівське» в новій редакції.

193-VІІІ    Про  зміну засновника, назви та затвердження Статуту Веселівського закладу дошкільної освіти (ясел-садка)  Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області в новій редакції.

194-VІІІ Про  зміну відомостей про засновника, назви та затвердження Статуту Савинського  закладу дошкільної освіти (ясел-садка)  Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області в новій редакції.

195-VІІІ Про надання згоди Ізюмській районній раді Харківської області на розподіл майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міст Ізюмського району Харківської області, що знаходиться на балансі  КП «Балаклійський водоканал», шляхом виділення рухомого і нерухомого у комунальну власність Савинської територіальної громади в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області.

196-VІІІ Про відмову у наданні згоди на прийняття   із Балаклійської територіальної громади Харківської області у комунальну власність Савинської  територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області транспортних засобів, що знаходяться на балансі КП БРР «Балаклійський Житлокомунсервіс».

197-VІІІ Про прийняття у комунальну власність  Савинської територіальної громади Ізюмського району  Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області, земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

198-VІІІ  Про внесення доповнень до рішення ІV сесії Савинської  селищної ради від 22.01.2021 р. № 115-VIІ «Про організацію харчування учнів навчальних закладів  Савинської селищної ради та затвердження вартості харчування».

199-VІІІ Про  закриття однієї вікової групи для дітей дошкільного віку  в дошкільному підрозділі Савинської філії КЗ «Савинський ліцей  Балаклійської районної ради Харківської області».

200-VІІІ Про внесення змін до рішення V сесії Савинської селищної  ради  VІІІ скликання «Про затвердження структури виконавчих органів Савинської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів»  від 05.02.2021 р. № 154 –VІІІ.

201-VІІІ Про внесення змін до рішення V сесії Савинської селищної ради  VІІІ скликання  «Про затвердження штатного розпису апарату Савинської селищної ради VІІІ скликання, її  виконавчих органів та умови оплати праці» від 05.02. 2021 року № 155-VІІІ.

202-VІІІ Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету ради Савинської селищної ради

203-VІІІ Про прийняття в комунальну власність колодязя загального користування.

204-VІІІ Про припинення дії контракту з директором Комунального закладу «Савинський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області» Янько О.М.

205-VІІІ Про затвердження Положень про клубні заклади культури Савинської селищної ради. додаток 1,  2,   3,   4,  5,  6,  7

206-VІІІ Про дозвіл КП ЖКГ “Савинське”  на внесення змін до типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

207-VІІІ Про створення цільового фонду у Савинській селищній раді та затвердження «Положення про цільовий фонд».

б/н  Про розгляд листа директора  КП ІРР «Телерадіокомпанія «ОРІАНА».

208-VІІІ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. _______________ за рахунок  земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області.

209-VІІІ Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд        по пров.____________, буд.___ в с. Морозівка Балаклійського  району Харківської області.

210-VІІІ Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд        по вул. ____________, ___ в смт Савинці Балаклійського району  Харківської області.

211-VІІІ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. ___________________ за  рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області.

212-VІІІ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр. ________________ для  ведення особистого селянського господарства (зі зміною цільового призначення  та переведення в категорію земель  сільськогосподарського призначення за рахунок земель  житлової та громадської забудови) по вул. Миру в с. Вишнева Балаклійського району Харківської області та передача  земельної  ділянки у власність безкоштовно.

213-VІІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для індивідуального садівництва зі зміною цільового призначення  із  земель житлової та громадської забудови в землі сільськогосподарського призначення розташованої в с. Довгалівка по вул. _____________ гр. ___________________.

214-VІІІ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в смт Савинці по вул. _______________,___ Балаклійського району  Харківської області та передача у власність безкоштовно  земельної  ділянки гр. _____________________.

215-VІІІ Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд        по вул. ___________, ___ в с. Вишнева.

216-VІІІ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. ________________ за рахунок  земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за  межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради  (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району  Харківської області.

217-VІІІ Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. _______________ для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового  призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та  громадської забудови, розташованої в с. Довгалівка вул. Донецька (в кінці присадибної ділянки по вул. _____________,____) та передача  земельної  ділянки у власність безкоштовно.

218-VІІІ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в с. Довгалівка вул. _____________,__ та передача земельної  ділянки  у власність безкоштовно.

219-VІІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення розташованої в с. Морозівка (вул. Миру) Балаклійського району Харківської області.

220-VІІІ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. ______________ за  рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області.

221-VІІІ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в смт Савинці по вул. ______________,__ та передача у власність безкоштовно земельної ділянки.

222-VІІІ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр.___________________ для ведення особистого селянського господарства (зі зміною  цільового призначення  та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель  житлової та громадської забудови) по вул. Краснокутського,47 в с. Вишнева Балаклійського району Харківської області та  передача земельної  ділянки у власність безкоштовно.

223-VІІІ  Про внесення змін до рішення LІV сесія VIІ скликання  Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області від 17 вересня 2020 року  №  1223 –VIІ «Про внесення змін до договору оренди на земельну ділянку для обслуговування нежитлового об»єкту в смт Савинці по  вул.20 Гв.дивізії,9 від 01 березня 2016 року, дата державної реєстрації права оренди 22.03.2016 року номер запису про інше речове право: 13880042, площа ділянки -0,2449 га, кадастровий номер- 6320255700:00:003:0452».

224-VІІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення розташованої в с. Морозівка  Балаклійського району  Харківської області.

225-VІІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого  селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення розташованої в с. Морозівка  Балаклійського  району Харківської області.

226-VІІІПро надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд        по вул. ______________, буд.___ в с. Морозівка Балаклійського  району Харківської області.

227-VІІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого  селянського господарства зі зміною цільового призначення   земель житлової та громадської забудови в переведення земель сільськогосподарського призначення розташованої в с. Морозівка  по вул.______________ (в кінці присадибної ділянки по вул. ______________, ___) гр. _________________.

228-VІІІ Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд        по вул. _____________,___ в смт Савинці Балаклійського району Харківської області.

229-VІІІ Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. __________________ за рахунок земель колективної власності КСП  «Маяк» для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва,  розташованої за межами населених пунктів  на  території Савинської селищної ради Балаклійського району Харківської області.

230-VІІІ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. ______________ та  гр. _______________ для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. _____________,__ в с. Залиман Балаклійського району Харківської області та передача  земельної  ділянки у спільну сумісну власність безкоштовно.

231-VІІІ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в смт Савинці вул. _____________,__ Балаклійського району Харківської  області та передача  земельної  ділянки у власність безкоштовно.

232-VІІІ Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд        по вул. ______________,___ в с. Довгалівка Балаклійського району  Харківської області.

233-VІІІ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. _______________ за рахунок  земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за  межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради  (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району  Харківської області.

234-VІІІ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)   в с. Довгалівка вул. ______________,__ Балаклійського району Харківської  області та передача  земельної  ділянки у власність безкоштовно.

235-VІІІ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в  натурі (на місцевості)  гр. _________________ за  рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території  Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області.

236-VІІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд в селищі Нурово, вул. Лесі Українки  гр. ____________________.

237-VІІІ Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  гр. _________________ для ведення особистого селянського господарства (зі зміною цільового  призначення  та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової  та громадської забудови) по вул. Центральна в с. Залиман  Балаклійського району Харківської області та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно.

238-VІІІ Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  територіальній громаді сіл Веселе,  Слабунівка, Українка, Пазіївка, Теплянка, Крючки, Нурово,  Новоселівка Балаклійського району Харківської області для обслуговування нежитлового об»єкту по вул. Центральна, 35  в селі Слабунівка на території Веселівської сільської ради  Балаклійського району Харківської області.

239-VІІІ Про відкладення розгляду заяви  гр. _____________ в наданні дозволу на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок  земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області.

240-VІІІ Про відкладення розгляду заяви  гр. ______________ в наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського району Харківської області.

241-VІІІ Про відкладення розгляду заяви гр. ___________ в наданні дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі  (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП  «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на   території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська  рада) Балаклійського району Харківської області.

242-VІІІ Про відкладення розгляду заяви гр. ____________. та  гр. _____________ в наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада) Балаклійського  району Харківської області.

243-VІІІ Про відкладення розгляду питання про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ______________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва, що розташована за межами населених пунктів на   території Морозівської сільської ради Балаклійського району  Харківської області.

244-VІІІ Про розгляд заяви директора ТОВ «Птахокомплекс  «Морозівка Агро»  І.І.Гармаш (вих. № 30 від 04.03.2021  (вх.№135 від 11.03.2021)).

245-VІІІ Про розгляд заяви директора ТОВ «Птахокомплекс  «Морозівка Агро»  І.І.Гармаш (вих. № 31 від 04.03.2021 (вх.№134 від 11.03.2021)).

246-VІІІ Про відмову в наданні ФОП Прошкіну Олександру Геннадійовичу в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 20 га контур №24   із земель колективної власності КСП «Зоря» за рахунок не  витребуваних земельних часток (паїв) розташованої за межами  населених пунктів на  території Вишнівської сільської ради Балаклійського району Харківської області.

247-VІІІ Про відкладення затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки(паю) в натурі (на місцевості) гр. ___________ за рахунок земель колективної власності КСП  «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташовану за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області (екз.2) виготовлену ПП «Землевпорядник»  в зв’язку з розбіжностями.

248-VІІІ Про відмову у наданні згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд        по вул. __________,___ в с. Залиман.

249-VІІІ Про відкладення розгляду листа вих..№12 від 12.03.2021р.  директора ТОВ «Вишнева-Агро» Чемериса П.М. про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок не витребуваних земельних часток (паїв) КСП «Зоря» орієнтовною площею 11,6000га для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за  межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради  (колишня Вишнівська сільська рада) Балаклійського району  Харківської області.

250-VІІІ Про відкладення розгляду листа вих..№10 від 08.02.2021р.  директора ТОВ «Вишнева-Агро» Чемериса П.М. про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок не витребуваних земельних часток (паїв) КСП «Зоря» орієнтовною площею 5,0691 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Вишнівська сільська рада) Балаклійського району  Харківської області.

251-VІІІ Про відкладення розгляду питання про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення )  меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. ____________ за рахунок земель колективної власності КСП  «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на   території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська  рада) Балаклійського району Харківської області.

252-VІІІ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. _________ для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  та для ведення особистого селянського господарства  по  вул. Спортивна, б\н в с. Вишнева Ізюмського району (колишній Балаклійський район) Харківської області.

253-VІІІ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. ____________для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства  по  вул. ______________, ___ в с. Вишнева Ізюмського району (колишній Балаклійський район) Харківської області.

254-VІІІ Про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок для ведення сільськогосподарського товарного виробництва, які розташовані за межами смт Савинці Ізюмського району Харківської області. додаток. 

Різне.