ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

VІІI сесія VІІI скликання 03.06.2021 року

336-УІІІ Про затвердження порядку денного пленарного засідання VІІІ сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання.

337-УІІІ Про звіт Савинського селищного голови МАТВІЄНКА Ю.М. про роботу виконавчих органів селищної ради за І квартал та квітень місяць 2021 року.      додаток.

338-УІІІ Про  прийняття на баланс Савинської селищної ради та введення в експлуатацію нового будівництва – амбулаторії загальної практики сімейної  медицини смт Савинці.

339-УІІІ  Про  зміну відомостей про засновника, назви та затвердження Статуту комунального підприємства житлово-комунального господарства «Савинське»  Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області в новій редакції. додаток.

340-УІІІ Про дозвіл на підвищення вартості щоденного харчування дітей в закладах дошкільної освіти  та дошкільних підрозділах закладів загальної середньої освіти Савинської селищної ради.

341-УІІІ Про надання згоди на прийняття із комунальної власності Балаклійської територіальної громади Харківської області у комунальну власність Савинської територіальної громади  Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради  Ізюмського району Харківської області майна та бібліотек-філій.

342-УІІІ Про надання згоди на передачу із спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського  району Харківської області у комунальну власність Савинської  територіальної громади Харківської  області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області майна, що знаходиться на балансі комунального  підприємства «Балаклійський водоканал».

343-УІІІ Про звільнення від плати за надання соціальних послуг у Комунальній установі  Центрі надання соціальних послуг Савинської селищної ради у 2021 році.

344-УІІІ Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.

345-УІІІ Про відновлення членства в  Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

346-УІІІ Про припинення дії контракту з керівником Комунального підприємства «Вишнівське»  САЛТОВСЬКИМ Юрієм Івановичем.

347-УІІІ Про розроблення схеми землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель Савинської селищної ради.

348-УІІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування  житлового будинку, господарських  будівель і споруд розташованої  в селі Залиман   по вул. _____________, ___ Балаклійського району  Харківської області.

349-УІІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Веселе Балаклійського району  Харківської області.

350-УІІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Веселе Балаклійського району  Харківської області.

351-УІІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Веселе Балаклійського району  Харківської області.

352-УІІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Веселе Балаклійського району  Харківської області.

353-УІІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Залиман Балаклійського району  Харківської області.

354-УІІІ Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Залиман Балаклійського району  Харківської області.

355-УІІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої  в селі Залиман   Балаклійського району  Харківської області.

356-УІІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського  призначення за рахунок земель житлової та громадської  забудови  розташованої в с. Залиман  по вул. Центральна  (в кінці присадибної  ділянки по вул. ______________, ___)  Балаклійського району  Харківської  області.

357-УІІІ Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради  Балаклійського району  Харківської області.

358-УІІІ Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради  Балаклійського району  Харківської області.

359-УІІІ Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради  Балаклійського району  Харківської області.

360-УІІІ Про відмову в  наданні дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства розташованої  за межами населених пунктів на території Савинської селищної ради  Балаклійського району  Харківської області.

361-УІІІ Про відкладення розгляду спільної заяви гр. _____________ та  гр. ____________ щодо надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць»  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,   розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської  селищної ради (колишня Морозівська сільська рада Балаклійського  району) Ізюмського району Харківської області.

362-УІІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в  категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради, розташованої в с. Бородоярське Балаклійського району  Харківської області.

363-УІІІ Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр._____________ для  ведення особистого селянського господарства розташованої в с. Залиман Балаклійського району Харківської області та  передача земельної ділянки у власність безкоштовно.

364-УІІІ Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд        по вул. ______________,____ в с. Залиман.

365-УІІІ Про внесення доповнення до рішення ХХХІV сесії  VІІ скликання   № 427 від 10 жовтня 2019року  Залиманської сільської ради  Балаклійського району  Харківської області «Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. ____________________  для ведення особистого  селянського господарства, розташованої в селі Залиман  Балаклійського району Харківської області».

366-УІІІ Про внесення доповнення до рішення ХХХІV сесії  VІІ скликання   № 426 від 10 жовтня 2019 року  Залиманської сільської ради  Балаклійського району  Харківської області «Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. ______________________ для ведення особистого  селянського господарства, розташованої в селі Залиман  Балаклійського району Харківської області».

367-УІІІ Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. ____________,__ (колишня вул. Ватутіна)  в смт. Савинці.

368-УІІІ Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. ______________ для ведення особистого селянського господарства зі зміною  цільового призначення та переведення в категорію земель  сільськогосподарського призначення за рахунок земель  житлової та громадської забудови розташованої в с. Морозівка, вул. Слобідська (в кінці присадибної ділянки по вул. _____________,___) Балаклійського району Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно.

369-УІІІ Про затвердження проекту  землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  гр. _______________ для ведення особистого селянського  господарства розташованої в селі Морозівка  (вул. Миру) Балаклійського району Харківської  області та передача земельної ділянки у власність  безкоштовно.

370-УІІІ Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд        по вул. _______________,__в селі Морозівка Балаклійського району  Харківської області.

371-УІІІ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт. Савинці вул. ___________,__ Балаклійського району Харківської області та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно.

372-УІІІ Про передачу у власність безкоштовно  земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в смт Савинці по вул. ___________,__ Балаклійського району  Харківської області гр. ______________________.

373-УІІІ Про розгляд заяви вх. № 280 від 12.05.2021р. (вх.40 від 05.05.2021р.) гр._______________, яка є опікуном дитини з інвалідністю віком до 18 років _________________ та яка діє від його імені.

374-УІІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої  в с. Вільхуватка  Балаклійського району  Харківської області.

375-УІІІ Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд        по вул. ___________,__ в селі Норцівка.

376-УІІІ Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд        по вул. ____________ ,__  в селі Залиман.

377-УІІІ Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Вільхуватка по вул. ___________,__ Балаклійського району Харківської області та передача земельної  ділянки у власність безкоштовно.

378-УІІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва  зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови  Савинської селищної ради, розташованої в смт Савинці по  вул. Затишна (в кінці присадибної ділянки вул. _________,__)  Балаклійського району  Харківської області.

379-УІІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва  зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови  Савинської селищної ради, розташованої в смт Савинці по  вул. Затишна (в кінці присадибної ділянки вул. ________,__)  Балаклійського району  Харківської області.

380-УІІІ Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд        по вул. __________,__  в с. Вільхуватка Балаклійського району  Харківської області.

381-УІІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності Савинської селищної ради розташованої в межах с. Веселе Балаклійського району  Харківської області.

382-УІІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування  житлового будинку, господарських  будівель і споруд розташованої  в с. Вільхуватка   Балаклійського району  Харківської області.

383-УІІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо  відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови Савинської селищної ради,  розташованої c. Вільхуватка Балаклійського району  Харківської області.

384-УІІІ Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства розташованої  в селі Морозівка Балаклійського району    Харківської області.

385-УІІІ Про відмову в затвердженні проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  гр. ______________ для ведення особистого селянського  господарства,  розташованої на території Вишнівської сільської ради  Балаклійського району Харківської  області та передачі земельної ділянки у власність  безкоштовно.

386-УІІІ Про розгляд заяви  вх. № 295 від 18.05.2021р гр. ____________ щодо надання земельної ділянки в оренду для  обслуговування нежитлової будівлі–магазину «Промтовари» і  «Продтовари» розташованої в селі Залиман по вул. __________,  № _______ Савинської селищної ради (колишня Залиманська сільська рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської області.

387-УІІІ Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та для ведення індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. Донецька (колишня Лімонта).

388-УІІІ Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  та для ведення індивідуального садівництва в с. Довгалівка по вул. Донецька (колишня Лімонта).

389-УІІІ Про надання дозволу ТОВ «ПТАХОКОМПЛЕКС «НОВА» на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для обслуговування господарських будівель (КВЦПЗ код 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) орієнтовною площею 16,5995 га, розташованої за межами населених пунктів Савинської селищної ради за адресою: вул. Дружби, 31 с. Морозівка Балаклійського району Харківської області,  з метою подальшої  передачі у користування за договором оренди.