ОмскАвтоСклад

Савинська селищна рада Балаклійського району

ХІ позачергова сесія VІІI скликання 23.07.2021 року

505-VІІІ  Про затвердження порядку денного пленарного засідання ХІ позачергової    сесії  Савинської селищної ради VІІІ скликання 

506-VIII Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І півріччя  2021 року. додаток.

507-VIII Про внесення змін до  Програми  фінансового забезпечення функціонування Савинської селищної ради  на 2021 рік.

508-VIII Про внесення змін до  Програми розвитку освіти Савинської селищної ради  на 2021  рік. додаток.

509-VIII Про внесення змін до  комплексної  Програми соціального захисту населення  Савинської селищної ради  на 2021  рік.

510-VIII Про внесення змін до  Програми розвитку культури  і туризму   Савинської селищної ради  на 2021 рік.

511-VIII Про внесення змін до  Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2022 роки.

512-VIII Про внесення змін до  Програми проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою Савинської селищної ради  на 2021 рік.

513-VIII Про внесення змін до  Програми  соціально-економічного розвитку територій Савинської селищної ради на 2021 рік.

514-VIII Про внесення змін до  Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Савинської селищної  ради на 2021 рік.

515-VIII Про внесення змін до  Програми  цивільного захисту Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області  на 2021 рік.

516-VIII Про затвердження   Програми розвитку та підтримки КНП "Савинський ЦПМСД" Савинської селищної ради Ізюмського району  Харківської області  на 2021  рік.

517-VIII Про внесення змін до  Програми охорони навколишнього природного середовища Савинської селищної ради на 2021 рік.

518-VIII Про внесення змін до  Програми ремонту доріг  комунальної власності Савинської селищної  ради Ізюмського району Харківської області на 2021 рік.

519-VIII Про внесення змін до  Програми  «Онкологія»  Савинської селищної ради  на 2021 рік.

520-VIII Про внесення змін до рішення ІІ сесії VІІІ скликання від 22 грудня 2020 року № 41-VIІI «Про селищний бюджет на 2021 рік. 20550000000.». додаток 1,    2,   3,   4,     5,   6,   7

521-VIII Про надання згоди на передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району Харківської області у комунальну власність Савинської територіальної громади Ізюмського району Харківської області в особі Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області майна, яке знаходиться на балансі комунального підприємства – сільськогосподарського підприємства «БАЛАГРОСЕРВІС».

522-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості)  гр. _____________________ за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої в межах  села Морозівка Балаклійського району Харківської області.

523-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. __________________ для  ведення особистого селянського господарства розташованої в  межах села Першотравневе на території Савинської селищної  ради Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно.

524-VIII Про встановлення розміру орендної плати за земельну  ділянку для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд розташованої в смт Савинці по вул. __________,___ (кадастровий номер  6320255700:00:004:0424) та надання її в користування  (на умовах оренди)  терміном на 5 (п’ять) років.

525-VIII Про розгляд заяви вх. № 493 від 13.07.2021 гр. ____________________.

526-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. ____________________для ведення  особистого селянського господарства за межами селища Крючки на території Савинської селищної ради Харківської області та  передача земельної ділянки у власність безкоштовно.

527-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) гр. ______________ для ведення  особистого селянського господарства за межами селища Крючки на території Савинської селищної ради Харківської області та  передача земельної ділянки у власність безкоштовно.

528-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в селі  Норцівка вул. __________,__  Ізюмського (кол. Балаклійського)  району Харківської області та передача земельної ділянки у  власність безкоштовно.

529-VIII Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. ________________  для індивідуального садівництва зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови розташованої в селі Довгалівка Балаклійського району Харківської  області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно.

530-VIII Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр. ____________ та гр. ______________  за рахунок земель колективної власності КСП «Червоноармієць» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  розташованої за межами населених пунктів на  території Савинської селищної ради (колишня Морозівська сільська рада Балаклійського району) Ізюмського району Харківської області.

531-VIII Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  гр. ______________  для  індивідуального садівництва зі зміною цільового призначення та переведення в категорію земель сільськогосподарського призначення за рахунок земель житлової та громадської забудови  розташованої в селі Залиман Ізюмського  району Харківської  області з метою отримання у власність.

532-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) гр. ___________________ для ведення особистого селянського господарства за межами  села Вишнева на території Савинської селищної ради Харківської області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно.

533-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. ___________________ для ведення  особистого селянського господарства за межами села Вишнева на території Савинської селищної ради Харківської області та  передача земельної ділянки у власність безкоштовно.

534-VIII Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) гр. __________________для ведення особистого селянського господарства за межами  села Морозівка  на території Савинської селищної ради Харківської  області та передача земельної ділянки у власність безкоштовно.

535-VIII Про встановлення розміру орендної плати за земельну  ділянку для обслуговування не житлової будівді – магазин «Промтовари» і «Продтовари» розташованої в селі Залиман по вул. Центральній, 102-А площею 0,0533 га кадастровий номер 6320282801:00:002:0052 та надання її в  користування (на умовах оренди)  терміном на 49 (сорок дев’ять)  років.

536-VIII Про надання згоди на розроблення Технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка розташована за межами населених пунктів Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області.

537-VIII Про  надання дозволу на розробку проекту земеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за межами населеного пункту села Залиман на території Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області.

538-VIII Про розгляд звернення ПАТ «Балаклійське ХПП» вих. № 233 від 16.07.2021 р. (вх. № 2063 від 20.07.2021 р.).

539-VIII Про розгляд звернення ПАТ «Балаклійське ХПП» вих. № 234 від 19.07.2021р (вх. № 2056 від 20.07.2021 р.).